شعبه اين اپراتور در هلند اعلام کرده که امکان مشاهده گلها، لحظه هاي حساس بازي ها، آمار مسابقات و اخبار آن را بر روي صفحه موبايل فراهم مي آورد
25/01/1385
تاليانيوز- اپراتور Vodafone با همکاري برگزارکننندگان جام جهاني درصدد پخش هر 64 بازي فوتبال آن از طريق تلفن هاي همراه است.
به گزارش پايگاه خبري تاليانيوز، شعبه اين اپراتور در هلند اعلام کرده که امکان مشاهده گلها، لحظه هاي حساس بازي ها، آمار مسابقات و اخبار آن را بر روي صفحه موبايل فراهم مي آورد. به نظر مي رسد پس از محبوب شدن SMS ، مشاهده تلويزيون بر روي گوشي هاي همراه نيز روز به روز محبوب تر مي شود و جام جهاني هم فرصتي مناسب براي نشان دادن اين قابليت جانبي موبايل است.
گفتني است که در کنار اين خدمات، بارگذاري موسيقي و زنگ هاي گوشي مرتبط، عکس و Wallpaper هم امکان پذير شده است. همچنين تمامي مسابقات هم به طور زنده پخش مي شود.
مقامات Vodafone مي گويند تمامي تصاوير مسابقات را به صورت ديجيتالي ضبط مي کنند و براي تماشا بر روي صفحات کوچک تلفن همراه ويرايش خواهند نمود.
همچنين افرادي که مشترک Vodafone نيستند مي توانند عبارت VOETBAL را به شماره 2006 SMS کنند تا متني را همراه با يک لينک صفحه اينترنت دريافت نمايند. در اين صفحه جديدترين اخبار واطلاعات در مورد مسابقات به علاقمندان ارائه خواهد شد.
گفتني است هزينه استفاده از اين خدمات تنها 5 يورو خواهد بود.