• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

برنامه نویسی ، توسعۀ نرم افزار و ویندوز

1. Top | #11

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 429114
      نام : فرزاد
      سپاس ها : 7,179
      سپاس از شما 3,427 بار در 702 پست
      جزئيات بيشتر

اقا یه فکری :d
      شما که تو کار طراحی وبی،یه سایت طراحی کن که وقتی با گوشی بری توش شبیه یه برنامه باشه،بعد خیلی راحت میشه یه وب بروزر معمولی گذاشت تو صفحه اول برنامه،فول اسکرینشم میکنی،طرف تا میره تو برنامه سایت شما که با طراحی مخصوص اون برنامه نوشتی بالا میاد و راحت خریدشو انجام میده،یه سری منو و این چیزا هم میشه بش اضاف کرد که بیشتر شبیه برنامه بشه...

2. 5 كاربر زير از شما Farzad119 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : نرم افزار ها، بازی ها و گرافیک WP
      شماره كاربري : 155950
      نام : سپهر پارسي
      سپاس ها : 33,338
      سپاس از شما 66,910 بار در 8,248 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad119
      شما که تو کار طراحی وبی،یه سایت طراحی کن که وقتی با گوشی بری توش شبیه یه برنامه باشه،بعد خیلی راحت میشه یه وب بروزر معمولی گذاشت تو صفحه اول برنامه،فول اسکرینشم میکنی،طرف تا میره تو برنامه سایت شما که با طراحی مخصوص اون برنامه نوشتی بالا میاد و راحت خریدشو انجام میده،یه سری منو و این چیزا هم میشه بش اضاف کرد که بیشتر شبیه برنامه بشه...
      درواقع به اين طرح ها ميگن ريسپانسيو. ميتونه يك وب سايت طراحي بشه تو حالت عادي عين بقيه باشه ولي وقتي با گوشي واردش ميشه، سايز صفحه گوشيو مفهمه ( البته منظورم اينچش بود ) و سايتو مثل يك اپليكيشن نشون ميده. نوشتن استايلش يكم دردسر داره. ولي شدنيه. اگر هم HTML5 باشه كه دگه خيلي رديف ميشه.

5. 6 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 720775
      نام : معین
      سپاس ها : 108
      سپاس از شما 325 بار در 80 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط EsyMankan
      باید اکانت دولوپری داشته باشی
      اهان خب پ مشکلی نی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad119
      این کاری که شما میگی کاملا شدنیه ینی خودم خیلی راحت میتونم همچین چیزی رو طراحی کنم ولی اون سرعتی که من میخوامو نخواهد داشت
      نقل قول نوشته اصلی توسط Noob Saibot
      درواقع به اين طرح ها ميگن ريسپانسيو. ميتونه يك وب سايت طراحي بشه تو حالت عادي عين بقيه باشه ولي وقتي با گوشي واردش ميشه، سايز صفحه گوشيو مفهمه ( البته منظورم اينچش بود ) و سايتو مثل يك اپليكيشن نشون ميده. نوشتن استايلش يكم دردسر داره. ولي شدنيه. اگر هم HTML5 باشه كه دگه خيلي رديف ميشه.
      خب الان شما میگی همین کاری که دوستمون گفت رو انجام بدین ؟ ینی یه سایت بسازیم با یه نسخه موبایل بعد با یه وب بروزر ساده بریم توش؟ خب این میشه ولی همونطوری که گفتم سرعت خوبی نداره.

7. Top | #14

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      رتبه :
      بخش : Windows Phone
      شماره كاربري : 333821
      نام : امید پوررضائی
      سپاس ها : 35,531
      سپاس از شما 55,337 بار در 8,601 پست
      جزئيات بيشتر

کاکو ایده ی خوبیه...
      ولی مواردی که هست اینه که مثلا باید خود بانک اکانت دیولوپری داشته باشه تا مایکروسافت تاییدش کنه...
      که گمون نکنم بانکا این کارو بکنن...چون باید سالانه 99دلار پول بدن...اونم فقط واسه یه برنامه...
      حالو بالفرض که اکانت دیولوپری رو هم گرفتن...برنامه نویسش رو از کجا پیدا کنن؟؟؟مثلا به محسن بگن؟؟؟نه...اونا دنبال برنامه نویس های اشنای خودشون میرن...کسایی که مثلا بهشون اعتماد دارن...

بنظر من بهترین راه همینه که سایت زده بشه...به قول سپهر ریسپانسیو هم طراحی میکنیم که روی گوشی استایل برنامه ای بگیره...(از عکس و اینا هم استفاده نمیکنیم...همش html و css که سبک هم بشه...)
      سپهر اینقدر هم که میگی ریسپانسیو مشکل نیس...خیلی هم اسونه......فقط باید یه طرح برای گوشی داشته باشیم تا بشه پیاده سازیش کرد...

8. 5 كاربر زير از شما mido-mido عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #15

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : نرم افزار ها، بازی ها و گرافیک WP
      شماره كاربري : 155950
      نام : سپهر پارسي
      سپاس ها : 33,338
      سپاس از شما 66,910 بار در 8,248 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mido-mido
      کاکو ایده ی خوبیه...
      ولی مواردی که هست اینه که مثلا باید خود بانک اکانت دیولوپری داشته باشه تا مایکروسافت تاییدش کنه...
      که گمون نکنم بانکا این کارو بکنن...چون باید سالانه 99دلار پول بدن...اونم فقط واسه یه برنامه...
      حالو بالفرض که اکانت دیولوپری رو هم گرفتن...برنامه نویسش رو از کجا پیدا کنن؟؟؟مثلا به محسن بگن؟؟؟نه...اونا دنبال برنامه نویس های اشنای خودشون میرن...کسایی که مثلا بهشون اعتماد دارن...

بنظر من بهترین راه همینه که سایت زده بشه...به قول سپهر ریسپانسیو هم طراحی میکنیم که روی گوشی استایل برنامه ای بگیره...(از عکس و اینا هم استفاده نمیکنیم...همش html و css که سبک هم بشه...)
      سپهر اینقدر هم که میگی ریسپانسیو مشکل نیس...خیلی هم اسونه......فقط باید یه طرح برای گوشی داشته باشیم تا بشه پیاده سازیش کرد...
      من نگفتم سخته. گفتم دردسره اين دوتا خيلي فرق داره. دردسر يعني كار اضافه. درواقع نمي ارزه براي اين كار بخواي اينجوري هزينه كني. درواقع حرفم اين بود.

10. 5 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #16

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mido-mido
      کاکو ایده ی خوبیه...

سلام امید جان
      اره اگه بخوایم از طریق بانک اقدام کنیم به هیچ جا نمیرسم از بانک فقط برای درگاه کمک میگیریم
      همینطوری که گفتین یه وب سایت به صورت اپلیکیشن بدون عکس با html میزنیم بعد یکی از دوستان برنویس باید همکاری کنه زحمت برنامه رو بکشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Noob Saibot
      من نگفتم سخته. گفتم دردسره اين دوتا خيلي فرق داره. دردسر يعني كار اضافه. درواقع نمي ارزه براي اين كار بخواي اينجوري هزينه كني. درواقع حرفم اين بود.
      چه هزینه ای سپهر ؟ من از برنامه نویسی وین فون چیزی نمیدونم هزینه های اون به کنار ولی برای سایت، سرور که خودم قوی ترین سرور های ایرانو دارم، طراحی سایتو خودم انجام میدم، برای دیتابیس هم که گفتم فکرشو کردم پس این کار هزینه ی زیادی نخواهد داشت

در کل چون خودم برنامه نویسی بلد نیستم نمیتونم زیاد پیشرفت کنم والا یکی دوتا ایده دیگه هم دارم سرمایه هم هست فقط به چندتا برنامه نویس خوب برای همکاری نیاز دارم

12. 5 كاربر زير از شما moein24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #17

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : نرم افزار و بازی ویندوز فون
      شماره كاربري : 410247
      نام : احسان زمانی
      سپاس ها : 45,083
      سپاس از شما 27,453 بار در 5,563 پست
      کمک مالي به سايت: 100000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط moein24
      سلام امید جان
      اره اگه بخوایم از طریق بانک اقدام کنیم به هیچ جا نمیرسم از بانک فقط برای درگاه کمک میگیریم
      همینطوری که گفتین یه وب سایت به صورت اپلیکیشن بدون عکس با html میزنیم بعد یکی از دوستان برنویس باید همکاری کنه زحمت برنامه رو بکشه

چه هزینه ای سپهر ؟ من از برنامه نویسی وین فون چیزی نمیدونم هزینه های اون به کنار ولی برای سایت، سرور که خودم قوی ترین سرور های ایرانو دارم، طراحی سایتو خودم انجام میدم، برای دیتابیس هم که گفتم فکرشو کردم پس این کار هزینه ی زیادی نخواهد داشت

در کل چون خودم برنامه نویسی بلد نیستم نمیتونم زیاد پیشرفت کنم والا یکی دوتا ایده دیگه هم دارم سرمایه هم هست فقط به چندتا برنامه نویس خوب برای همکاری نیاز دارم
      برنامه نویس که هستن بچه های سایت هستن
      محسن و وحید هم هستن باید باهاشون صحبت کنیم
      حالا شما ایده هاتون رو بدید اونورش هم ایشالا حل میشه
      فروش ویژه تعداد محدود گوشی های بورس بازار با قیمت مناسب

Information | اطلاعات

برای رفع مشکل قعط و وصل شدن دانلود از مارکت ویندوز فون و فعال کردن وایبر و واتس آپ پ.خ بدید تا براتون ارسال کنم

14. كاربران زير از شما EsyMankan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #18

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط EsyMankan
      برنامه نویس که هستن بچه های سایت هستن
      محسن و وحید هم هستن باید باهاشون صحبت کنیم
      حالا شما ایده هاتون رو بدید اونورش هم ایشالا حل میشه
      جز این برنامه کارت شارژ وین فون یه برنامه دانلود موزیک و موزیک ویدئو هم نیاز داره
      ینی یه سایت موزیک راه اندازی کنیم و یه سافت که موزیک ها رو به ترتیب بیاره و کاربرا بتونن دان کنن
      کارای سایت و سرور خودم میکنم نویسنده هم برای پست های موزیک دارم فقط به یه برنامه نویس وین فون برای اپلیکیشن نیاز دارم
      من کسی رو نمیشناسم شما اگه کسی رو میشناسیم که اماده همکاری هست بمن معرفی کنین من ایده و بودجه رو دارم فقط یه نفر برای کارای وین فون میخوام

16. كاربران زير از شما moein24 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #19

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 837954
      نام : LorettaNek
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض ایده فوق العاده برای ساخت اپلیکیشن

با توجه به این که زمان چندانی به عید نوروز باقی نمانده است

تقویم سال بعدی یعنی سال ۱۳۹۰ را آماده کرده ایم.

این تقویم دارای ویژگی هایی همچون نمایش مناسبت ها و اعیاد و تعطیلات را دارا می باشد

و با فرمت جاوا تهیه شده و با اکثر گوشی های موبایل سازگاری دارد

و از این پس می توانید تقویم را همراه خود داشته باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع