دانلود بازی اندروید - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - قیمت گوشی - شارژ مستقيم - خريد شارژ ايرانسل - شارژ مستقيم
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: راهنمای کامل انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی توسط وایرلس -wifi

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 160710
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 14 بار در 2 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض راهنمای کامل انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی توسط وایرلس -wifi

توجه: فقط دوستانی میتونن از این روش استفاده کنن که گوشی همراهشون به تکنولوژی Wireless مجهز باشه!

تکنولوژی وایرلس در بیشتر نقاط دنیا به طور گسترده استفاده میشه. این تکنولوژی اهداف گوناگونی داره . ما در اینجا قصد داریم با استفاده از این تکنولوژی در چند مرحله ساده کار انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی های مجهز به وایرلس و بلعکس رو یاد بگیریم!

از جمله مزایای این کار این هست که لازم نیست برای انتقال فایلها هر بار کابل یو اس بی رو به کامپیوتر وصل کرد. یا برای مثال میتونید در حالی که یک گوشی رو نصب به کامپیوتر داریم به گوشی دیگری هم فایل بفرستیم و احتیاج به کابل اضافه نیست و کاربردهای دیگر

به چه چیزهایی نیاز داریم؟
    - گوشی مجهز به وایرلس
    - کارت وایرلس (که دیگه معمولا روی مادربردهای جدید آنبرد وجود داره و اکثر لپ تاپها هم کارت وایرلس رو دارن)
    - توجه کنید که تنظیمات از قبل باید انجام شده باشن و کامپیوتر و گوشی باید در ارتباط با یکدیگر باشن
    - برنامه mobileftpd که اینجا آپلود کردم
    - ترجیحا یک برنامه Ftpexplorer رایگان

خوب چون پیش فرض بر این هست که ارتباط بین کامپیوتر و گوشی بر قرار هست یک راست میریم سر اصل مطلب!
    برنامه Mobileftpd رو نصب و اجرا کنید.
    چند گزینه پیش رو دارید که 2تاش مهم هست:
    اول روی Config کلیک کنید و طبق عکس زیر توی باکس اول یک پسورد (ترجیا 1) وارد کنید و در باکس دوم میتونید یکی از درایوهای D یا C رو انتخاب کنید که بتونید از کامپیوتر اون رو ببینید

در مرحله بعد اول مطمئن بشید که ارتباط برقرار هست. بعد روی start کلیک کنید. بعد از چند ثانیه توی قسمت صورتی رنگ یک IP به شما میده که با 192.168.0.xxx شروع میشه اما 3 رقم آخر در هر ارتباط تغییر میکنه.

حالا باید به برنامه ftpexplorer خودتون یا ویندوز اکسپلورر این آی پی رو بدید که میشه:
    ftp://192.168.0.xxx
    برای یوزر از anonymous و برای پسورد از پسوردی که برای برنامه توی مرحله قبل تعیین کردید استفاده کنید
    میبینید که مثل عکس زیر تمام فایلها و فولدرها رو ردیف کرده و میتونید خیلی راحت مثل فولدر ویندوز باهاش کار کنید.

سرعت انتقال فایلها بستگی به سرعت wifi گوشی و معمولا زیاد نیست. اما شما رو از شر زدن و کندن کابل به کامپیوتر راحت میکنه و احتیاج به هیچ درایور و غیره نداره
    برد وایرلس هم بیشتر مربوط به گوشی هست تا کامپیوتر. من به راحتی تا 10 متر با p1i برد دارم
    امیدوارم این روش به کارتون بیاد

از اونجایی که میدونم بعضیها وظیفه خودشون میدونن هر مطلب جدیدی رو همه جا کپی پیست کنن من زحمتشون رو کم کردم و در چند فروم خودم کپی کردم که دچار زحمت نشن!
    ولی اگه فرومی از قلم افتاده و خواستید کپی پیست رو استاد کنید لطفا منبع یادت نره!
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

2. 13 كاربر زير از شما arashpour عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 28978
    سپاس ها
    15
    سپاس از شما 44 بار در 12 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام . میبخشین این سوال رو اینجا مطرح میکنم ! همچین برنامه ای برای پاکت پی سی سراغ ندارین ؟ من دقیقا همین مشکل رو با S200 دارم یا باید کابل رو وصل کنم یا باید فایل هارو از مسنجر برای خودم بفرستم .

4. Top | #3

شماره كاربري : 23840
    سپاس ها
    12
    سپاس از شما 2 بار در 2 پست
    ( جزئيات بيشتر )

ضمن تشکر از شما آیا سرعت انتقال داده در این حالت کمتر از سرعت کابل یو اس بی هستش ؟ گوشی من پی 990 هستش من فعلا وایرلس ندارم ولی میخوام یه آداپتور یو اس بی شو بگیریم چیزی حدود 25 تا 30 تومن قیمتشه میخواستم بدونم سرعت انتقال داده تو این حالت برای گوشی من چقدر هستش؟ کسی تا حالا امتحان کرده مثلا یه فایل 50 مگی چقدر طول میکشه تا کپی بشه تو مموری کارت گوشی ؟

5. Top | #4

شماره كاربري : 23840
    سپاس ها
    12
    سپاس از شما 2 بار در 2 پست
    ( جزئيات بيشتر )

کسی نیست جواب منو بده ؟

6. Top | #5

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 110970
    نام : آرمان
    سپاس ها
    50
    سپاس از شما 14,920 بار در 4,405 پست
    ( جزئيات بيشتر )

موقع کانکت سرعتو 11 مگ میزنه

روزگارغریبیست:دهقان فداکار پیر شده،چوپان دروغگو عزیزشده،شنگول و منگول گرگ شدن،کوکب حوصله مهمون رونداره،
    کبرا تصمیم گرفته دماغش روعمل کنه،روباه و کلاغ دستشون تو یك کاسه است،حسنک گوسفنداش رو ول کرده تو یك شرکت آبدارچی شده،آرش کمانگیر معتاد شده،شیرین!خسرو و فرهاد را پیچونده و با دوست پسرش رفته اسکی،رستم اسبش رو فروخته یك موتور خریده وبا اسفندیار میرن کیف قاپی واقعا"چه بر سر ایرانو ایرانی آمده!؟

امروز تو خيابون دست يه نفر يه قناري ديدم پرسيدم : فروشيه؟ گفت : نه ؛ رفيقمه .......به سلامتي همه اونايي که رفيقاشونو نميفروشن

7. 2 كاربر زير از شما x_zarbat عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #6

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 215037
    سپاس ها
    196
    سپاس از شما 280 بار در 188 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض سوال

برنامه ftpexplorer را در گوشی ان95 نصب کردم ولی اجرا نمی شه اگر ورژن دیگر داری خبر بده با تشکر

9. Top | #7

شماره كاربري : 87978
    سپاس ها
    11
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    ( جزئيات بيشتر )

روی 5800 هم اجرا نشد.

10. كاربران زير از شما amoosharif عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #8

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 242997
    نام : حسن
    سپاس ها
    3,789
    سپاس از شما 897 بار در 183 پست
    ( جزئيات بيشتر )

روی n82 هم اجرا نشد اکه ورژن کار بکن و سالمی داری که ما منتظریم

12. كاربران زير از شما hassanmazinani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #9

شماره كاربري : 286033
    نام : Joo
    سپاس ها
    15
    سپاس از شما 11 بار در 9 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام روی ۵۸۰۰ امتحان کردم اجرا نمی‌شه!!! مشکل از چی‌ هستش؟اگه می‌شه در مورد انتقال فیلها از طریقه ویرلس به جای بلوتوث به یه گوشی دیگه هم توضیح بدین

14. 2 كاربر زير از شما Dr_joo sat عزيز، سپاسگزاری كرده اند