• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 548 از 850 نخستنخست ... 48448498538546547548549550558598648 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 5,471 به 5,480 از 8497

مقالات آموزشي | سوالات و مشكلات

1. Top | #5471

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 178311
      سپاس ها : 496
      سپاس از شما 533 بار در 185 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط wavea
      سلام رفیق بادادرویدی :)
      شما به جای اون کارا توصیه میکنم یا کرنل بزنی رو گوشیت و min cpu رو ببری بالاتر و حالت سی پی یو رو ondemand بزاری
      یا اینکه فول فلش کنی به رام 4 فایله و برگردی رو رام تک فایل 5.0 که لینکشو بالا گذاشتم
      ضمن اینکه تقریبا تمام برنامه های سامسونگ رو غیرفعال کردم و حالت شبکه ام رو GSM و تمامی MOTION هام خاموشه !
      توصیه میکنم امتحان کنید ضرر نداره
      ممنون دوست عزیز بادایی... من هنوزم یه نسخه از رام بادا 2 شما رو توی سیستم دارم! بادادرویدم که داره عین ساعت روی ویو کار میکنه!
      خود شما هم برای بادا زحمت کشیدید. قربانی هم که دادید! (سوختن کامپیوترو از بین رفتن همه سورس های بادا)
      شاید اگه سامسونگ هنوز از بادا پشتیبانی میکرد وموج اندروید هم کل بازارموبایل روباخودش نمیبرد، الان من و شما داشتیم از s5 با بادای 2015 لذت میبردیم! به نظرم بادا زمینه و قدرت این موفقیت بزرگ روداشت اما در برابر موج اندروید ناکام موند و قربانی شد...
      اما واقعا شاهکار کوکرها و برنامه نویسای نابغه + قابلیتهای بادا و اندروید، باعث شد بادادروید متولد بشه...فکر نمیکنم همچین کاربزرگ وگسترده ای هیچ وقت بین دو سری مختلف از سیستم عاملهای موبایلی سابقه داشته باشه... واقعاکار بزرگی کردن، واسه همین از نظرمن پرچم بادا و باداروید همچنان بالاست و برای کسانی که هنوز روش زحمت میکشند احترام زیادی قائلم.

بابت راهنمایی هم خیلی ممنون
      سراغ رام و کرنل کاستوم یا روشهایی مثل تغییر فرکانس که به روت نیازداره نمیتونم برم،چون این گوشیم گارانتی داره.. منم مطمئنم مشکل با تغییر رام وکرنل حل میشه امادر مورد رام رسمی 5 منتظر نسخه خاورمیانش هستم چون منوی فارسی استاندارد هم برام مهمه. فعلا هم که دفعات تکرار مشکل توی گوشیم خیلی خیلی کمتر شده...

2. كاربران زير از شما birak عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #5472

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sosoni
      دوستانی که مشکل هنگ کردن گوشی و روشن نشدن صفحه نمایش دارند، رام امارات با مشخصات که در ادامه اومده نصب کنن مشکل برطرف میشه. رو 2 تا گوشی تست کردم.
      PDA: G900HXXU1ANE2
      CSC: G900HOJV1AND4
      MODEM: G900HXXU1ANE2
      CHANGELIST: 1539356
      BUILD DATE: 09.05.2014
      ممنون دوست عزیز
      شما چند روز این رام امارات رو بدون مشکل روی 2 تا گوشی مورد نظر تست کردید؟...(درحالت کارکرد کاملا نرمال بدون تنظیم خاص یا متوقف کردن هیچ برنامه وبا نصب و استفاده ازنرم افزارهای معمولی مثل مسنجرها)
      لطفا دوستان نتیجه تستشون رو همین جا اعلام کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط arh_5464
      تستش میکنم ایشالا که مشکل حل بشه
      ممنون بابت خبرتون
      دوستای عزیزی که میخوان این روش رو تست کنن لینک رو مستقیم کردم.
      خدمت شما
      http://fs2.filegir.com/arh_5464/XSG-...0519104826.zip
      اینکه رام 4.4.2 امارات بتونه این مشکل رو کامل برطرف کنه، واقعا خبر خیلی خوبی هست.بابت مستقیم کردن لینک هم ممنون.
      باید ببینیم این رام تو روزای آینده چه نتیجه ای میده... اگه حداقل ظرف 10 روز این اتفاق تکرار نشد میشه نتیجه قطعی گرفت راه حل نهایی (تااومدن لالی پاپ مناسب) همینه ... چون متاسفانه ایجاد این مشکل زمان بخصوصی نداره ... خودم یک هفته تمام حتی یک بارم به این مشکل برخورد نکردم (دائم در حال کارباگوشی هستم)... فکر میکردم دیگه مشکل حل شده اما ناگهان بعد از یک هفته کارکرد عالی با همین 4.4.2 استوک، هنگ مجدد حالم رو گرفت! ...

5. 2 كاربر زير از شما birak عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #5473

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 364675
      سپاس ها : 436
      سپاس از شما 550 بار در 270 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان خواستم بدونم
      چرا وقتی رام رسمی 5 نصب میکنم
      قسمت csc ان اپدیت نمیشه علتش چیه؟
      بازهم وقتی نوت تری داشتم به همین مشکل برخورد کردم

7. Top | #5474

شماره كاربري : 819187
      نام : MAHDI
      سپاس ها : 184
      سپاس از شما 113 بار در 74 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان
      گوشی اس 5 دارم مال دوستم مدل G-900H داره
      میخاستم بدون اندروید 5 واسش اومده؟؟
      خوب هست بزنم؟؟؟

8. Top | #5475

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط DJJMAHDII
      سلام دوستان
      گوشی اس 5 دارم مال دوستم مدل G-900H داره
      میخاستم بدون اندروید 5 واسش اومده؟؟
      خوب هست بزنم؟؟؟
      برای جفت مدلای f و h اندروید 5رسمی اومده...البته هنوزاز طریق خود گوشی (OTA) قابل دریافت نیست و اون جورآپدیت به اندروید 5 به دلایل مختلف توصیه نمیشه. بهترین روش اینه که رام رسمی رو دانلود کنید و با برنامه odin از طریق ویندوز فلش بزنید. گارانتی هم باطل نمبشه. حتما قبل و بعد از فلش یادتون نره فول وایپ (ریست فکتوری) کنیدوگرنه خوب کار نمیکنه.
      برای مدل h فعلا فقط اندروید 5 قزاقستان اومده که منو فارسی نیست و در صورت نیاز باید با روشی که اساتید چند صفحه پیش آموزش دادند (بدون نیاز به روت) منوی گوشی رو فارسی کنید که البته اونم کاملا شبیه نسخه رسمی فارسی نمیشه (از نظر چپ نویس و راست نویسی منوها)
      در مورد خوب بودن یا بد بودن توصیه میکنم نظرات دوستان تو صفحات قبلی رو بخونید... بعضیا کاملا راضی هستند و میگن گوشی روان تر شده و مصرف باتری هم کمتر شده و بعضیا هم بخاطر یه سری باگ کوچیک دوباره دانگرید کردن به 4.4.2 (که ممکنه ریسک داشته باشه) ... حالا خودتون باید تصمیم بگیرید.
      به هر حال چون این رام ورژن 5.0.1 هست ممکنه یه سری باگهای اولیه داشته باشه اما حتما تو نسخه های بعدی برطرف میشن.
      میتونید صبر کنید ورژن جدیدترش بیاد یا اگه آدم کاملا محتاطی هستید و اهل هیچ ریسکی هم نیستید توصیه میکنم یکی دو ماه صبر کنید تا نسخه رسمی خاورمیانه برای ورژن 5 بیاد... اون وقت هم خودتون میتونید فلش بزنید هم ببرید نمایندگی براتون رایگان فلش بزنند مسئولیتشم با خودشون.

موفق باشید.

9. 2 كاربر زير از شما birak عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #5476

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Galaxy S Family
      شماره كاربري : 737641
      نام : Ahmad
      سپاس ها : 22,891
      سپاس از شما 19,879 بار در 5,919 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط tyb.brk
      سلام دوستان خواستم بدونم
      چرا وقتی رام رسمی 5 نصب میکنم
      قسمت csc ان اپدیت نمیشه علتش چیه؟
      بازهم وقتی نوت تری داشتم به همین مشکل برخورد کردم
      تو بخش نوت3 طریقه صحیح آپدیت رو توضیح داده بودن که شامل آپدیت csc هم میشد میتونید از اون روش کمک بگیرید
      ​​

11. 3 كاربر زير از شما paprika 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #5477

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 680538
      نام : فرزاد
      سپاس ها : 706
      سپاس از شما 415 بار در 216 پست
      جزئيات بيشتر

راستی بچه ها 32 گیگش تو بازار هست؟

13. Top | #5478

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 786097
      نام : Amin
      سپاس ها : 2,184
      سپاس از شما 2,366 بار در 790 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط fire..
      راستی بچه ها 32 گیگش تو بازار هست؟
      بله هست ولی یکم نایابه..
      شما میتونید از فروشنده های معتبر اینجا مثل استاد عزیزم که مدیر همین بخش هم هستن @ehsan2004 تهیه کنید..فکر میکنم ایشون موجود دارن

14. 3 كاربر زير از شما Mangostin عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #5479

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 717936
      سپاس ها : 1,876
      سپاس از شما 1,404 بار در 889 پست
      جزئيات بيشتر

سلام خدمت اساتید محترم اگه سوال بنده باعث ناراحتی دوستان نخواهد شد چند سوال بود که خواستم دوستان راهنمایی نمایند ممنونم

1- اول اینکه کلا اندروید 4 خوبه یا اندروید 5 ( با در نظر نگرفتن یه سری بگ های اندروید 5 در حال حاضر)
      2- ایا رام رسمی خوبه یا کاستوم رام ؟
      3- بهترین کاستوم رامها کدام خا هستند اگه چند تا نام ببرید ممنونم میشم و از همه بهتر کدامه ممنونم

16. Top | #5480

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 364675
      سپاس ها : 436
      سپاس از شما 550 بار در 270 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط paprika 1
      تو بخش نوت3 طریقه صحیح آپدیت رو توضیح داده بودن که شامل آپدیت csc هم میشد میتونید از اون روش کمک بگیرید
      دوست عزیز من منظورم تو اس5 مدل f میگم
      من الان رام مالزی نصب کردم قست csc ان اپدیت نشد چیکار کنم

که بتونم رام به صورت کملا صحیح و همه ی اجای ان اپدیت بشه

توضیحاتی درباره این موضوع