• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

آموزش های مرجع

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 197400
      سپاس ها : 104
      سپاس از شما 106 بار در 66 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط I-Mohammad
      این ربطی به هک گوشی نداره

یا اپل ای دیت و میدونه یا بازی رو لینک کرده رو جیمیل خودش

اگرم پسورد اپل ای دیت و داشته باشه حتی اگر عوض کنی هم بازم میره تو بازی / فقط زمانی درست میشه که پسورد و عوض کنی و بازی از رو گوشیش پاک بشه
      لینک کردن بازی روی گوشی خودش مگه نباید اول از طریق گوشی من باشه؟ دونستن اول آیدی چه فایده ایی واسش داره در صورتی که پسورد من رو نداره؟ حتی اگه داشته باشه من وقتی عوضش کردم مگه وقتی وارد گیم سنتر میشه پسورد نمیخواد؟

2. کسب و کار

3. Top | #12

درجه : سوپر مدير انجمن
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 26,982
      سپاس از شما 37,989 بار در 8,425 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmast65_ata
      لینک کردن بازی روی گوشی خودش مگه نباید اول از طریق گوشی من باشه؟ دونستن اول آیدی چه فایده ایی واسش داره در صورتی که پسورد من رو نداره؟ حتی اگه داشته باشه من وقتی عوضش کردم مگه وقتی وارد گیم سنتر میشه پسورد نمیخواد؟
      شما درست میفرمایید جناب . فکر میکنم محمد عزیز حواسشون نبوده و اشتباه کردن . شما وقتی پسورد اصلی کلش اف کلن رو عوض کنید . بخواد

وارد بازی بشه باید پسورد رو وارد کنه . پس اگر پسورد رو عوض کنید فکر میکنم باید درست بشه دیگه .

&

4. Top | #13

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : عمومی|تخصصی|نرم افزار و بازی iOS
      شماره كاربري : 722570
      نام : MohammadReza
      سپاس ها : 12,384
      سپاس از شما 17,494 بار در 6,378 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmast65_ata
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      شما درست میفرمایید جناب . فکر میکنم محمد عزیز حواسشون نبوده و اشتباه کردن . شما وقتی پسورد اصلی کلش اف کلن رو عوض کنید . بخواد

وارد بازی بشه باید پسورد رو وارد کنه . پس اگر پسورد رو عوض کنید فکر میکنم باید درست بشه دیگه .

&
      اتفاقا برعکس

ببینید شما وقتی بازی رو گوشیت هست وقتی پسورد شما رو یکی بزنه بره تو بازی و شما بعدش اقدام به عوض کردن پسورد کنی باز هم تو بازی طرف میتونه بره چون دیگه همون اول اطلاعات و سیو بازی وارد داکیومنت بازی طرف شده و تا وقتی بازی از رو گوشیس پاک نشه متاسفانه راهی نیست

5. 2 كاربر زير از شما I-Mohammad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #14

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 838094
      نام : miNsheigh
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض آموزش تغییر پسورد روت یک آیدیوایس جیلبریک شدهجلو گیری از هک دیوایس

The nice message

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع