• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

آرشیو

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : معرفی گوشی ها | WP
      شماره كاربري : 240889
      نام : RezA
      سپاس ها : 53,144
      سپاس از شما 112,383 بار در 11,913 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض نرم افزار اشتراك گذاري فایل با سرعت شگفت انگیز | SHAREit Alpha 1.0.1.4

SHAREit Alpha

مشخصات این برنامه:

کاربرد برنامه: tools + productivity
      قيمت: رایگان
      منتشر کننده: Paradox
      حجم: 2MB
      تاریخ انتشار: 7/22/2014
      ورژن: 1.0.1.4
      برنامه مختص: Windows Phone 8 - 8.1
      زبان: English US

توضیحات:

سریع ترین راه ممکن برای به اشتراک گذاری فایل های حجیم با دوستان خود به وسیله شبکه های بی سیم WiFi همه چیز عکس ها، فیلم ها، فایل های موسیقی، اسناد، اطلاعات تماس ... حتی برنامه های (آندروید فقط) را با دیگر دستگاه ها به اشتراک بزارید.با استفاده از این برنامه دستگاه ها اتوماتیک خود را در محدوده پیدا میکنند!

• سرعت انتقال آن شگفت انگیز است و استفاده از ان بسیار راحت
      • انتقال فایل های بزرگ و فیلم ها را در چند ثانیه ... تا 60X سریع تر از بلوتوث ®.
      • اشتراک بدون نیاز به بلوتوث، یا شبکه فعال ...حتی یک ریال هم از شارژ ترافیک کم نخواهد شد.
      • SHAREit نه تنها بر روی ویندوزفون 8 بلکه از اندروید و iOS هم پشتیبانی میکند!
      • پشتیبانی از به اشتراک گذاری گروه تا 5 دستگاه به طور همزمان.

تغییرات ورژن 1.0.1.4:
      - Fix UI some not responsetive bugs.
      - Improve the stability and speed of the transmission.
      - Reduce the abnormal breakdown situation.
      - After about a month there will be a surprise.

کد:
      SHAREit is a fantastic application which can transfer files between devices in seconds!

SHAREit can transfer almost everything you have in your phone! For example, your family photos, your favorite music,  and so on.
      Its transmission speed is amazing, and it very easy to use – you just need to select either “send” or “receive”.
      SHAREit supports not only on Windows Phone 8, but also supports Android and iOS. And it will be powerful after Windows phone 8.1 in the future.

Begin to use SHAREit to share your life with friends.

*Current version only support send/recieve picture and receive music only.

2. 6 كاربر زير از شما EmmaWLove عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 349157
      نام : احسان
      سپاس ها : 95
      سپاس از شما 70 بار در 54 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من گوشیم s3 neo هست.حدود یک هفته هست با برنامه shareit مشکل دارم و نمیتونم از طریق این برنامه فایلامو ارسال کنم(چه به گوشی و چه به پی سی).
      وقتی وارد برنامه میشم 2 تا گزینه داره یکی send و دیگری recieve .وقتی روی این دوتا به فرض روی send کلیک میکنم وارد برنامه نمیشه و خیلی سریع دوباره از برنامه خارج میشه.نمیدونم چیکار کنم.یه بار اومدم cache برنامه را پاک کردم ولی باز وارد نمیشه.برنامه را پاک کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همین اتفاق تکرار شد.نمیدونم چیکار کنم.توروخدا کمکم کنید.
      اینم فیلمش
      http://uplod.ir/jrp66f5swzop/SCR_201...111141.mp4.htm

5. Top | #3

درجه : مدير بخش
      بخش : Nokia Lumia 920 & 925
      شماره كاربري : 354488
      نام : محمدرضا
      سپاس ها : 27,594
      سپاس از شما 43,887 بار در 6,705 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_bibak07
      سلام من گوشیم s3 neo هست.حدود یک هفته هست با برنامه shareit مشکل دارم و نمیتونم از طریق این برنامه فایلامو ارسال کنم(چه به گوشی و چه به پی سی).
      وقتی وارد برنامه میشم 2 تا گزینه داره یکی send و دیگری recieve .وقتی روی این دوتا به فرض روی send کلیک میکنم وارد برنامه نمیشه و خیلی سریع دوباره از برنامه خارج میشه.نمیدونم چیکار کنم.یه بار اومدم cache برنامه را پاک کردم ولی باز وارد نمیشه.برنامه را پاک کردم دوباره نصب کردم ولی بازم همین اتفاق تکرار شد.نمیدونم چیکار کنم.توروخدا کمکم کنید.
      اینم فیلمش
      http://uplod.ir/jrp66f5swzop/SCR_201...111141.mp4.htm
      دوست عزیز اینجا بخش ویندوزفون هست لطفا در بخش نرم افزار اندروید سوال خود رو بپرسید.
      شما میتونید از نرم افزارهای دیگه مثل zapya استفاده کنید

توضیحاتی درباره این موضوع