گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

وبزی - سایت ساز

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    mehditd آواتار ها
    درجه
    مدير بخش
    بخش
    انجمن گوناگون
    شماره كاربری
    246373
    نام
    میتی
    سپاس ها
    6,067
    سپاس از شما 4,874 بار در 1,786 پست
    جزئیات بیشتر...
    Huawei Honor 3C
    Huawei Honor 6
    091-0935
    حالت من
    Ashegh

[افزونه] معرفی برنامه های کاربردی Honor 3c و نکاتی پیرامون آن

NOTE | نوشته

هدف از ایجاد این تاپیک معرفی برنامه هایی می باشد که شرکت هواوی برای این گوشی بکار برده است

ابتدا از قسمت Settings شروع میکنم و برنامه ی های جدیدی که مختص این گوشی می باشد را معرفی میکنم

1-اولین قسمت مورد نظر گزینه ی Mobile networks میباشد،با ورود به این قسمت پنجره زیر به نمایش در می آید

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2013-01-01-03-56-17.jpeg
مشاهده: 286
حجم: 173.5 کیلو بایت
    نکاتی پیرامون این قسمت،اگر مثل خودم از دیتای سیم کارت هیچ استفاده ای نمیکنید و همیشه با Wifi به نت متصل میشید تیک گزینه ی Use only 2G رو فعالش کنید چون در مصرف کمتر باتری تاثیر زیادی داره

2-مورد دوم گزینه ی Networked apps میباشد،در این قسمت این امکان به شما داده شده که به هر یک از برنامه هایی که نصب کردید تعریف کنید که آیا به اینترنت دسترسی داشته باشد یا خیر چه با wifi و چه دیتای سیم کارت و اگه نمیخواید برنامه ای با نت در تماس باشه روی هر دومورد وای فای و دیتا کلید کنید تا رنگش عوض بشه و همچنین تعریف کنید که فقط با wifi یا دیتا به نت وصل بشه مثل شکل زیر

نام: Screenshot_2014-08-29-15-45-41.jpeg
مشاهده: 85
حجم: 272.9 کیلو بایت

3-مورد بعدی قسمت Home screen style هستش که فک نکنم نیازی به توضیح باشه چون همه بدون شک امتحانش کردن که شکل اصلیو تبدیل به حالت ویندوز فون میکنه که من خودم به شخصه اصلا خوشم نمیادش

نام: Screenshot_2014-08-29-15-47-34.jpeg
مشاهده: 76
حجم: 199.5 کیلو بایت

4-مورد بعدی گزینه ی DTS effects هستش که همونطور از اسمش پیداس باعث افکت دادن به صدای خروجی میکنه و دارای 4 مدله که بهترینش همون Music هستش.

5-قسمت بعدی مورد نظر همون Power Saving میباشه که برای مدیریت بهتر گوشی برای مصرف کمتر باتریه،اگه مثل من زیاد اهل بازی نیستید و میخواید گوشیتون زیاد داغ نکنه بهتر گزینه ی وسط یعنی Endurance رو انتخابش کنید که استفاده از cpu گوشی رو به حداقل میرسونه و مدت استفاده از گوشیو بالا میبره،در همون قسمت و در گزینه ی پایین یعنی Protected apps به شما این امکان رو میده که به هر کدوم از برنامه های نصبی این اجازه رو بدید که بعد خاموش کردن صفحه نمایش همچنان فعال و در حال اجرا باشه

نام: Screenshot_2014-08-22-15-43-23.jpeg
مشاهده: 69
حجم: 229.0 کیلو بایت

6-قسمت بعدی که میخوام معرفی کنم قابلیت Do Not disturb هستش که با فعال کردن این حالت گوشیو شما به حالت بی صدا میره و هر کس به شما زنگ بزنه یا پیامی بفرسته گوشی به هیچ عنوان صدایی یا ویبره ای نمیخوره،بیشتر به در موقعی میخوره که بخواید بخوابید و کسی مزاحمتون نباشه و یا تو جلسه ای باشید و نخواید صدای گوشی یا ویبره دیگران رو آزار بده

نام: Screenshot_2014-08-22-14-55-13.jpeg
مشاهده: 64
حجم: 192.6 کیلو بایت

در ضمن این امکان رو هم داره که براش ساعت تعریف کنید و یا اگه در کمتر از 3 دقیقه با یه شماره به شما 2 بار تماس بگیرن ازین حالت به طور خودکار در بیاد، و همچنین براش لیستی از مخاطبین قرار بدین که در صورت تماس آنها این قابلیت برای آنها از کار بیوفتد و گوشی به صدا در بیاد.

8-قابلیت Protected apps و Startup manager و Notification manager به ترتیب
    الف) امکان اجازه دادن به برنامه برای اینکه بعداز قفل صفحه همچنان فعال باشد
    ب)هنگامی که گوشی راه اندازی مجدد میشود به برنامه این امکان داده شود که به طور خودکار بدون اجرای آن فعال بشود
    ج)برای برنامه ها این امکان باشد که در نوار وضعیت گوشی Status bar بتوانند در صورت پیش آمدی وجود خود را درآن قسمت به صورت یک پیغام یا هشدار اعلان کنند یا نکنند

9-مورد بعدی قسمت One-hand UI میباشد که به آن قابلیت کار با یک دست میگویند که بعداز فعال کردن موارد زیر به این صورتی که درون عکس هستن تغییر پیدا میکنند

نام: Screenshot_2014-08-10-20-34-18.jpeg
مشاهده: 111
حجم: 344.7 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2014-08-10-20-35-00.jpeg
مشاهده: 93
حجم: 312.5 کیلو بایت

10-مورد بعد Gloves mode یا همان کار با دست کش هستش که بعد از فعال کردن این گزینه با هرچیزیکه در دستتان باشد و به صفحه ضربه بزنید عمل خواهد کرد من با ناخن تست کردم کار کردش همچنین با سیم تلفن روی صفحه کشیدم به خوبی مثل انگشتان دست کار کردش

11-مورد بعدی که قسمت مهمی هستش گزینه ی Motion control هستش که وقتی وارد این قسمت میشیم 4 مورد رو مشاهده میکنیم که هر کدومشون یکاری انجام میدن:

Flip= با فعال کردن این مورد شما میتوانید هنگامی که کسی با شما تماس گرفت و نخواستید پاسخ بدید با برگرداندن روی گوشی به سطح زمین گوشی خودکار به حالت بی صدا میرود.

Shake= با فعال کردن این مورد می توانید هنگامی که روی صفحه در حال تغییر و جابجایی برنامه ها هستید با یه تکان دادن تمام برنامه ها در صفحه به طور تصادفی جابجا بشود و از بالا به پایین شروع به چیده شدن بشوند.

Double touch= مورد بسیار کاربردی که باعث متمایز شدن این گوشی با سایر گوشی ها بشود همین گزینه می باشد که با فعال کردنش وقتی صفحه قفل است با دو ضربه پشت سرهم به صفحه قفل آن باز بشود و صفحه روشن شود که اگر در کنار این قابلیت از برنامه Screen off نیز استفاده کنید دیگه نیازی نیستش که از دکمه ی پاور برای خاموش کردن استفاده کنید که لینک این برنامه رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

Slide= این قابلیت بسیار کار آمد هستش به طوری که وقتی صفحه قفل است (خاموش) با به بالا و پایین و یا چپ و راست کشیدن انگشت بر روی صفحه وارد برنامه ای بشود که از پیش برای آن تعریف شده باشد در سرعت عمل ما برای کار با برنامه ای را بالا میبرد،فرض کنید برای شما پیامک آمده است شما بدون اینکه صفحه ی گوشی را بخواید باز کنید با یک حرکت انگشت بر روی صفحه ی خاموش وارد قسمت مسیج میشود واقعا محشره این قابلیت

نام: Screenshot_2014-08-29-16-07-17.jpeg
مشاهده: 73
حجم: 90.4 کیلو بایت

11-دو ستانی که میخوان مثل من گزینه ی Developer options را به قسمت سیتینگ منوی خود اضافه کنند وارد About phone بشوند وبر روی
    Build Number 6 یا 7 باری پشت سرهم بزنند تا این گزینه اضافه بشه

نام: Screenshot_2014-08-29-16-07-51.jpeg
مشاهده: 61
حجم: 208.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2014-08-29-16-08-19.jpeg
مشاهده: 66
حجم: 156.1 کیلو بایت

12-قابلیت Phone manager این امکان رو به شما میده که حافظه ی کش خود را خالی کنید یا به قسمت Power saving دسترسی داشته باشید و مدیریتی کلی بر روی برنامه های نصبی داشته باشد

نام: Screenshot_2014-08-22-15-42-51.jpeg
مشاهده: 58
حجم: 348.6 کیلو بایت

نکات کارآمد:
    به دوستان پیشنهاد میکنم برای مدیریت بهتر باتری برنامه ی Battery doctor را از اینجا دانلود کرده و نصب نمایند و هنگامی که گوشی را به شارژ میزنن به قسمت Charge این برنامه در تب پایینی بروند تا عملکرد صحیح شارژ شدن را در نظر داشته باشند ،چون بعداز فول شارژ شدن مدتی زمان میبرد تا شارژ نهایی بشود گوشی، که در این برنامه و در قسمت ذکر شده به خوبی نشان داده شده،من دوتا عکس از شارژ 100 در صد تا شارژ نهایی رو براتون گذاشتم
    شارژ 100%

نام: Screenshot_2014-08-09-08-30-56.jpeg
مشاهده: 136
حجم: 135.0 کیلو بایت

فول شارژ نهایی

نام: Screenshot_2014-08-09-08-38-57.jpeg
مشاهده: 123
حجم: 141.4 کیلو بایت

در ضمن پیشنهاد میکنم که برنامه ی CPU spy را نیز از اینجا دانلود کنید تا بتوانید ببینید چه مقدار و چه فرکانسی از cpu شما در حال استفاده است و اینکه آیا گوشی شما به حالت Deep Sleep میرود یا نه

نام: Screenshot_2014-08-22-11-03-41.jpeg
مشاهده: 85
حجم: 241.7 کیلو بایت

NOTE | نوشته

تا آموزش های بعدی خدانگهدار

2. 23 كاربر زير از شما mehditd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    92349
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

با تشكر از شما ، در صورت امكان لطفا شماره بيلد نامبر گوشي مورد معرفي را نيز بفرمائيد . چون :
    1- در بيلد نامبر B110 گزينه اي براي dts وجود ندارد و فقط داراي كليد روشن و خاموش است .
    2 - گزينه اي به نام One-hand UI وجود ندارد .
    3 - در بخش گزينش تم ها گزينه اي براي جستجوي آنلاين تم وجود ندارد و فقط محلي است .
    اندرويد نسخه 4.2.2 كارخانه اي مي باشد و داراي بيلد نامبر B110 كه آپديت آنلاين برايش وجود ندارد . ( پيام ميده كه به روزرساني جديد وجود ندارد )
    متشكرم.

Mokary آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    Huawei Honor 3C
    شماره كاربری
    273169
    نام
    یوسف مکاری
    سپاس ها
    2,372
    سپاس از شما 2,923 بار در 976 پست
    جزئیات بیشتر...
    Huawei Honor 3C
    091-0935
    حالت من
    Ghati
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط iranibazar نمایش پست ها
    با تشكر از شما ، در صورت امكان لطفا شماره بيلد نامبر گوشي مورد معرفي را نيز بفرمائيد . چون :
    1- در بيلد نامبر B110 گزينه اي براي dts وجود ندارد و فقط داراي كليد روشن و خاموش است .
    2 - گزينه اي به نام One-hand UI وجود ندارد .
    3 - در بخش گزينش تم ها گزينه اي براي جستجوي آنلاين تم وجود ندارد و فقط محلي است .
    اندرويد نسخه 4.2.2 كارخانه اي مي باشد و داراي بيلد نامبر B110 كه آپديت آنلاين برايش وجود ندارد . ( پيام ميده كه به روزرساني جديد وجود ندارد )
    متشكرم.
    دوست من اپدیت برای شما وجود دارد نسخه 115 تو انجمن هست اپدیت کن

5. 2 كاربر زير از شما Mokary عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mehditd آواتار ها
    درجه
    مدير بخش
    بخش
    انجمن گوناگون
    شماره كاربری
    246373
    نام
    میتی
    سپاس ها
    6,067
    جزئیات بیشتر...
    Huawei Honor 3C
    Huawei Honor 6
    091-0935
    حالت من
    Ashegh

بیلد خودم نسخه ی 110 هستش و تمامی موارد ذکر شده موجود می باشد و به خوبی ام کار میکند

7. كاربران زير از شما mehditd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

gothic_boy آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    658468
    سپاس ها
    5
    سپاس از شما 36 بار در 10 پست
    جزئیات بیشتر...

اقا من 2تا مشکل دارم
    1.go sms نصب کردم صدای رینگ پیام ندارم فقط صفحه روشن میشه
    2.viber قبلیم درست بود الان ورژن جدید نصب کردمpm که میاد فقط رینگ داره notification بالای صفحه نمیاد

ehsan2004 آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    HUAWEI /SAMSUNG
    شماره كاربری
    128289
    نام
    pdashop.ir
    سپاس ها
    29,515
    سپاس از شما 56,070 بار در 13,678 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Galaxy S II LTE i727R
    Apple iPhone 6 Plus
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط gothic_boy نمایش پست ها
    اقا من 2تا مشکل دارم
    1.go sms نصب کردم صدای رینگ پیام ندارم فقط صفحه روشن میشه
    2.viber قبلیم درست بود الان ورژن جدید نصب کردمpm که میاد فقط رینگ داره notification بالای صفحه نمیاد

این سوال ارتباطی به این تاپیک نداره
    سوالات اینطوری باید در بخش پرسش و پاسخ پرسیده بشه
    لطفا رعایت کنید!

1-تو تنظیمات زنک را انتخاب کنید
    2-اینم تو تنظیمات میتونید فعال کنید

ولوم صدای گوشی رو حداکثر هس؟
    در حالت عادی زنگ میخوره؟

10. كاربران زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mehditd آواتار ها
    درجه
    مدير بخش
    بخش
    انجمن گوناگون
    شماره كاربری
    246373
    نام
    میتی
    سپاس ها
    6,067
    جزئیات بیشتر...
    Huawei Honor 3C
    Huawei Honor 6
    091-0935
    حالت من
    Ashegh

پیش فرض عکس های گرفته شده با Honor 3c در حالات مختلف

چند نمونه عکس براتون گذاشتم تا دوستان بدانن که کیفیت عکس این گوشی در چه حدی می باشد
    از هر عکس تقریبا دو نمونه در حالات Normal و HDR و همچنین سایز 16:9 قرار دادم،حجم فایلم 27 مگابایت که بدون افت کیفیت و با رزولیشن اصلی براتون حجمشو کم کردم وگرنه حجم اصلی قبل از فشرده سازی چیزی حدود 90 مگابایت بودش .ولی خیالتون راحت چون نمونه عکس هارو قبل و بعداز فشرده سازی مقایسه کردم هیچ گونه افت کیفیتی تو عکس ها نبودش

لینک دانلود عکس ها

12. 3 كاربر زير از شما mehditd عزيز، سپاسگزاری كرده اند