گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    *DRAGON* آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    کنسول و بازیهای کامپیوتری| نرم افزار
    شماره كاربری
    409239
    نام
    Jasem
    سپاس ها
    42,009
    سپاس از شما 33,693 بار در 7,381 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Galaxy Core I8260
    Nokia C5 5MP
    091-0935
    حالت من
    Mehraboon
    Medal1

پیش فرض اسمارت فون پاناسونیک Lumix Smart Camera معرفی شد: سامسونگ Galaxy K Zoom به چالش کشیده شد!

اسمارت فون پاناسونیک Lumix Smart Camera معرفی شد: سامسونگ Galaxy K Zoom به چالش کشیده شد!

پس از ناموفق بودن دستگاه های برند Eluga، مدت ها قبل پاناسونیک دست از تلاش برای بزرگ کردن نام خود در مارکت های توسعه یافته صنعت اسمارت فون ها برداشت. اما به نظر می رسد این شرکت باری دیگر بازگشته است.

امروز در Photokina 2014 شرکت پاناسونیک Lumix Smart Camera CM1 را معرفی کرد. این دستگاه بسته به دیدگاه شما دارد یعنی می توانید آن را به عنوان یک اسمارت فون با دوربین بسیار خوب و بلعکس ببینید. در هر صورت این دستگاه یک رقیب واقعی برای سامسونگ Galaxy K Zoom خواهد بود.
    همانند آن دستگاه، Lumix Smart Camera اندرویدی است. حتی بعضی دیگر از سخت افزار های آن نیز بسیار خوب هستند، اما بی شک دلیل اصلی جذابیت آن دوربینش خواهد بود.
    پاناسونیک توانسته یک سنسور یک اینچی برای آن در نظر بگیرد که قطعاً برای یک اسمارت فون بسیار بزرگ است. در Lumix Smart Camera CM1، سنسور از رزولوشن 20 مگاپیکسل، لنز Leica با دیافراگم f/2.8 بهره می برد و توانایی ضبط 4K با 15 فریم بر ثانیه دارد. ویدئو های 1080p می توانند 30 فریم بر ثانیه ضبط شوند.
    همانطور که شاید شما هم تصور کرده باشید، این دستگاه از لحاظ ابعاد هیچ دستگاه دیگری را به چالش نکشیده است، ضخامتی 21.1 میلی متری داشته و وزنی 204 گرمی دارد.

علاوه بر این از صفحه نمایش 4.7 اینچی 1080p، حافظه ذخیره سازی 16 گیگابایتی، اسلات microSD، دو گیگابایت RAM، اتصال LTE، وای-فای، بلوتوث، GPS، NFC، چیپ ست Snapdragon 801، پردازنده چهار هسته ای 2.3 گیگاهرتزی، باطری 2600 میلی آمپر ساعتی و سیستم عامل اندروید 4.4 کیت کت برخوردار است.
    این دستگاه قطعاً بصورت انبوه عرضه نخواهد شد و با قیمتی 1163 دلاری از ماه نوامبر در فرانسه و آلمان عرضه خواهد شد. البته برنامه هایی برای عرضه آن به دیگر مارکت ها وجود دارد.

shahrsakhtafzar

2. 11 كاربر زير از شما *DRAGON* عزيز، سپاسگزاری كرده اند

MoHaMaD آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بازنشسته
    بخش
    Symbian S60
    شماره كاربری
    96909
    سپاس ها
    34,014
    سپاس از شما 43,141 بار در 7,733 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Ericsson Live with Walkman
    Nokia C1-00
    091-0935-092
    حالت من
    Akhmoo
    Medal1
    برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

چقدر زشته !!!! :|
    انصافا این کجا K zoom کجا ! من با K zoom یکی از بچه های همین فروم کار کردم . انصافا خیلی خوش دسته . دوربینشم واقعا عالیه

4. 5 كاربر زير از شما MoHaMaD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Kamy-R آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    362731
    نام
    Kamy-R
    کمک مالی به سایت
    600000 ریال
    سپاس ها
    14,313
    سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
    جزئیات بیشتر...
    Apple iPhone 6 Plus
    Apple iPhone SE
    091-0935-092
    حالت من
    Khoshhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط MoHaMaD نمایش پست ها
    چقدر زشته !!!! :|
    انصافا این کجا K zoom کجا ! من با K zoom یکی از بچه های همین فروم کار کردم . انصافا خیلی خوش دسته . دوربینشم واقعا عالیه
    به هرحال هرچیزی تجربه میخواد. پاناسونیک هم توی این زمینه نسبت به بقیه کلا تجربش کمه.

6. 3 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند