گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    *DRAGON* آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    کنسول و بازیهای کامپیوتری| نرم افزار
    شماره كاربری
    409239
    نام
    Jasem
    سپاس ها
    42,009
    سپاس از شما 33,693 بار در 7,381 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung Galaxy Core I8260
    Nokia C5 5MP
    091-0935
    حالت من
    Mehraboon
    Medal1

پیش فرض Xbox One :Michael Pachter و PS4 به زودی منسوخ خواهند شد

Xbox One :Michael Pachter و PS4 به زودی منسوخ خواهند شد

آیا در حال حاضر از Playstation 4, Xbox One, یا Wii U جدیدی که به تازگی خریداری کرده اید لذت می برید؟ خوب، لحظات خوش شما با این کنسول مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید چرا که تحلیلگر Michael Pachter بر این عقیده است که به زودی این کنسول ها منسوخ شده و Micro TV های جدید و تکنولوژی های استریمینگ _مشابه چیزی مانند Chromecast و اسمارت فون ها _ جایگزین آنها خواهند شد. Pachter همچینن اعتقاد دارد که مایکروسافت از این تغییر باخبر است، به همین دلیل در حال هموار سازی شرایط جهت حرکت به سوی این پیش آمد در زمان مناسب است.

" من فکر می کنم که دوران کنسول ها رو به اتمام است، چرا که شما در شرایطی به کنسول روی می آورید که نتوانید تلویزیون خود را به یک microprocessor (ریز پردازنده) متصل کنید. اما در حال حاضر با در اختیار داشتن یک Chromecast stick یا Roku box می توانید به راحتی این خواسته خود را عملی کنید. در چنین شرایطی از خود می پرسید چرا باید کنسول بخریم؟ به اعتقاد من، تلفن شما به اندازه ای قدرتمند خواهد شد که پاسخ گوی اجرای تمامی بازی های موجود تا دو نسل آینده باشد. و در چنین شرایطی با از خود می پرسید، چرا باید کنسول خریداری کنم؟ من فکر میکنم که مایکروسافت کاملا به این موضوع واقف است. "
    لازم به ذکر است که تلفن ها در حال حاضر آنقدر قدرتمند هستند که توانایی اجرای بازی هایی در حد کنسول های Xbox 360 و PlayStation 3 را داشته باشند. اما در حال حاضر وارد نسل جدیدی از کنسول ها شده ایم و این درحالی است که تکنولوژی گوشی های همراه با نرخ چشم گیری در حال رشد و پیشرفت است و کنسول ها نیز به خوبی به راه خود ادامه می دهد، در هر حال باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد.

pardisgame

2. 3 كاربر زير از شما *DRAGON* عزيز، سپاسگزاری كرده اند