گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30
    zanyar_98 آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بخش
    بخش
    اخبار خارجی
    شماره كاربری
    544614
    نام
    زانیار
    سپاس ها
    3,419
    سپاس از شما 24,588 بار در 2,657 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia N8
    Nokia 1280
    0935
    حالت من
    Khoonsard

پیش فرض 1.2 میلیارد دلار ضرر پیش بینی شده توسط سونی؛ بازار اسمارت فون‌های سونی در خطر است!

سونی، شرکتی که در دورانی به اوج خود در حال نزدیک شدن بود اما بر اساس پیش بینی‌های شرکت این اوضاع رو به بهبود، دوامی‌نداشته است و برای سه ماه تابستان خبر‌های بدی دارد! خبر‌هایی که حاکی از ضرری بیش از 4 برابر همین دوره در سال گذشته داشته است! اختلال بوجود آمده در شرکت دلایل مختلفی دارد و برای روشن شدن موضوع سونی تصمیم گرفته است تا نتایج بدست امده خود را در سه ماه تابستان بررسی کند.

انتظارات از بخش موبایل سونی گویا کاهش چشمگیری داشته است و اکنون در حال تجربه ضرر 1.2 میلیار دلاری می‌باشد! از درون شرکت خبر‌هایی به گوش می‌رسد که گویا سونی قصد ندارد به فروش بیشتر یا سود بیشتری دست پیدا کند بلکه فقط می‌خواهد از نظر مالی به یک ثبات خاص و نوسانات متمرکزی برسد! متاسفانه سونی در بازه زمانی اخبار کمی‌را به خود جلب کرد و با سیاستی کامل استراتژی خود را در مناطقی خاص تغییر داد! “تمرکز بیشتر بر روی رده بالا” از جمله این تغییر نگرش‌ها می‌باشد. Z2 هنوز فراگیر نشده بود که صدای ردپایه Z3 را شنیدیم در نتیجه باید به مشتری حق دهید که خود را برای “بهتر” آماده کند! شاید اگر Z2 خیلی سریع تر عرضه می‌شد و مشکلات بوجود آمده هرگز رسانه ای نشده بود، جو حاکم به نفع سونی بود و این ضرر را تجربه نمی‌کرد. با این تفاسیر سونی در Z3 تلاش خود را کرد تا تمام افکار قبلی را عوض کند در نتیجه شاید در ماه‌های آینده به جای روند نزولی شاهد روند صعودی باشیم.

بازار اسمارت فون‌ها هم اکنون در دست دو شرکت است و در این مدت بار خبری زیادی را به خود جلب کرده اند؛ نتیجه کارشناسان در ماه آینده جذاب و خواندنی است زیرا محصولات مورد نظر به کاربران رسیده است و آن موقع است که هر شرکت نتیجه تلاش خود را خواهد دید.

نظر شما چیست؟ آیا روند نزولی برای سونی ادامه دار خواهد بود؟

ترنجی
    راهِ زیادی مونده تا خدایِ من...

2. 27 كاربر زير از شما zanyar_98 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

GenomeX آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    523054
    نام
    mr.GX
    سپاس ها
    4,791
    سپاس از شما 28,153 بار در 4,292 پست
    جزئیات بیشتر...
    LG Nexus 4 E960
    HTC Windows Phone 8S
    091-0935
    Medal1 Medal2

مهدی کجاست... !؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

4. 21 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Kamy-R آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    362731
    نام
    Kamy-R
    کمک مالی به سایت
    600000 ریال
    سپاس ها
    14,313
    سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
    جزئیات بیشتر...
    Apple iPhone 6 Plus
    Apple iPhone SE
    091-0935-092
    حالت من
    Khoshhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX نمایش پست ها
    مهدی کجاست... !؟

به نکته حساسی اشاره کردی
    اگه کسی شمارشو داره زنگش بزنه بی زحمت

صحبت من با سونی: حالا هی 6 ماه 6 ماه پرچمدار بده بیرون و کلی هزینه ساخت بده. بینم عاخر به کجات میخوره. شما رو نمیدونم ولی من که منتظر شنیدن چنین خبری بودم.

عکس توی متن رو کی طراحی کرده؟! هرکی بوده خونش حلاله! یه تیکه از فیلم بتمن 2008 رو برداشته و رو صورت جوکر لوگوی سونی چسبونده

6. 23 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mehdimghi آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    127940
    نام
    M.Shadows
    سپاس ها
    16,746
    سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z
    LG G3
    091
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX نمایش پست ها
    مهدی کجاست... !؟

هستم حاجی نگران نباش .

سال پیش بیشتر از 2 میلیارد دلار ضرر داد . پس این یعنی بهبود عملکرد .

خبر هم درسته دیگه ممکنه میان رده و پایین رده کمتر تولید کنه یا اصلا تولید نکنه . فقط پرچمدار و کامپکت و تبلت و فبلت .

ضمنا الان 4.4.4 رسمی روی Z هست . حال کن ساپورت رو .

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamy-R نمایش پست ها
    به نکته حساسی اشاره کردی
    اگه کسی شمارشو داره زنگش بزنه بی زحمت

صحبت من با سونی: حالا هی 6 ماه 6 ماه پرچمدار بده بیرون و کلی هزینه ساخت بده. بینم عاخر به کجات میخوره. شما رو نمیدونم ولی من که منتظر شنیدن چنین خبری بودم.

عکس توی متن رو کی طراحی کرده؟! هرکی بوده خونش حلاله! یه تیکه از فیلم بتمن 2008 رو برداشته و رو صورت جوکر لوگوی سونی چسبونده

یه نگاه به تغییرات Z3 بنداز توی بخش نرم افزار جدای ظاهر که تغییرات جالب توجهه . حتما توی سایت زو....میت خوندی اخبار امروز یا دیروزشو .

هر روز که میگذره تغییرات بیشتری از Z3 درز میکنه . پس 6 ماه به 6 ماه هم بد نیست . هر چند هدف سونی رقابت در زمان عرضه نوت سامسونگ و آیفون جدید هست .

8. 7 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

GenomeX آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    523054
    نام
    mr.GX
    سپاس ها
    4,791
    سپاس از شما 28,153 بار در 4,292 پست
    جزئیات بیشتر...
    LG Nexus 4 E960
    HTC Windows Phone 8S
    091-0935
    Medal1 Medal2

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi نمایش پست ها
    هستم حاجی نگران نباش .

خبر هم درسته دیگه ممکنه میان رده و پایین رده کمتر تولید کنه یا اصلا تولید نکنه . فقط پرچمدار و کامپکت و تبلت و فبلت .

حاجی خودتی
    خوب خوبه که هستی... تازه روت شد جلوی من بگی اندروید 4.4.4 داری!؟

10. 9 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Kamy-R آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    362731
    نام
    Kamy-R
    کمک مالی به سایت
    600000 ریال
    سپاس ها
    14,313
    سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
    جزئیات بیشتر...
    Apple iPhone 6 Plus
    Apple iPhone SE
    091-0935-092
    حالت من
    Khoshhal
    Medal1

هستم حاجی نگران نباش .

یه نگاه به تغییرات Z3 بنداز توی بخش نرم افزار جدای ظاهر که تغییرات جالب توجهه . حتما توی سایت زو....میت خوندی اخبار امروز یا دیروزشو .

هر روز که میگذره تغییرات بیشتری از Z3 درز میکنه . پس 6 ماه به 6 ماه هم بد نیست . هر چند هدف سونی رقابت در زمان عرضه نوت سامسونگ و آیفون جدید هست .
    من به این سایتا سر نمیزنم من فقط موبایلستان بر ا اسپم
    کسی بدش نمیاد6 ماه 6 ماه پرچمدار بگیره دستش. اتفاقا اگه به درستی اینکار انجام بشه باعث میشه از بقیه عقب نیوفتی. مثلا تکنولوژی جدید باتری اومده با نوع جدید صفحه نمایش یا Snap801 اومده. اینا گوشی جمع میشن و یه محصول به روز میدن. اما 6 ماه بعد که تکنولوژی باتری رو نسبت به قبل بیشتر بهبود میدن یا مثلا چیپ Snap 805 میاد میتونی محصول به روز شده رو بخری و هیچ وقت از دنیای تکنولوژی عقب نیوفتی.
    ولی متاسفانه سونی توی زمینه تبلیغات کلا از بقیه عقب تره. میتونست توی Z3 چهار تا چیز دهن پر کن بذاره حداقل. میتونست جوری روش مانور بده که یه جوری جریان همون عشق در نگاه اول رو در بیننده گوشی ایجاد کنه(امیدوارم بدونی چی میگم). مثلا. اپل همیشه بهترین هارو داره(به کسی برنخوره. دارم خوبشو میگم). یا مثلا سامسونگ همیشه یه نوآوری واسه فیتنس داره یا یه چیزی (حتی خیلی کوچیک) داره و کلی هم روش مانور میده. اما سونی اینطوری نیست. اومد توی کنفرانس. گفت خب. Z3. چیپ همونه. دوربین همونه. صفحه همونه فقط نورش بیشتر شده. تموم شد. برید خونه هاتون!
    مثلن تو که 16 ماهه Z داری میدونستی وای فای باند 5 گیگاهرتز رو به راحتی ساپورت میکنه؟!
    اگه میدونستی ولی من نمیدونستم. هیچ جا هم اسمی ازش برده نشده! توی اطلاعات چیپست هست که ساپورت میکنه. اما جایی گفته. تا اینکه خودم تست گرفتم و دیدم. یا مثلا میدونستی با همین پرچمدار 2 سال پیش سونی میشه با وای فای تا 8 مگابایت در ثانیه سرعت انتقال گرفت؟! خداشاهده من نمیدونستم! در حالی که سونی رو همین دوتا چیز میتونست کلی تبلیغ کنه و سرو صدا کنه.

همین Z3 میتونست کلی روش مانور بده. میتونست بگه(از خودم در اوردم): با اینکه همون چیپ قبلی روشه اما فلانش کردیم و بهمانش کردیم و نسبت به نسخه قبلی X درصد افزایش داشته(مثل اپل نمودار نشون بده). صفحه نمایش نورش بیشتر شده! اما به این معنی نیست که با کاهش کنتراست تصویر رو به رو بشیم! جالبه بدونید که کنتراست تصویر نسبت به قبل افزایش چشم گیری داشته!!!!دوربین. همون دوربین 20 مگاپیکسلی قبلیه. اما هیچ وجه شباهتی با دوربین Z2 نداره. از پایه عوض شده. آپدیت شده. بهترین هارو توش به کار بردیم و کلی حرف اضافه! میتنست این وسط یه چیز دهن پرکن مثل OIS هم اضافه کنه و کلی لافشو بیاد. نوبت باتری برسه. بگه باتری Z2 نسبت به بقیه پرچمدارای اندرویدی شاهکار بود. چهار تا دیوایس داغون اندرویدی یا گوشی های خودش که باتری ضعیف داشتن رو بیاره رو نمودار و Z2 رو بذاره بالاتر از همشون. بعد بیاد بگه شاید باور نکنید اما Z3 نسبت به نسل قبلی، 50 درصد(با همین اندازه تاکید) باتری بیشتری براتون نگه میداره و توی این زمینه جز بهترین ها توی این زمینه هست!!(ادعایی که غلط هم نیست). بعدشم کلی نمودار نشون بده و یکم هم لاف ultra STAMINA mode رو بیاد.
    بحث رابط کاربری که رسید، به جای اینکه یه هوم اسکرین ساده تحویل مردم بده که نسبت به نسخه قبلی فقط یه دکمش عوض شده، کلی از امکانات نرم افزاری داخلش حرف میزد و نشون مردم میداد. چهارتا نوآوری روی گوشی پیاده میکرد.

حالا خودت بگو. اگه اینجوری در مورد Z3 صحبت میکرد جو مثبت نسبت بهش، مثبت تر نمیشد؟! افراد بیشتری رو به سمت خودش جذب نمیکرد؟!

درمورد رابط کاربری خودت دیدی دیگه. نمونه کوچیکش توی انجمن خودمونه که کلی منتقد داره. نمونه بزرگ ترش هم سایت های خارجی برو بگرد و ببین. همه هنوز فکر میکنن رابط کاربری سونی همون TIMESCAPE زمان Xperia 2011 و Xperia 2012 هست. هنوز فکر میکنن رابط کاربری بی روح و خسته کنندست. هنوز فکر میکنن روی گوشی گالری اندروید خام هست که عکس هارو خیلی ساده نشون میده. ویدیو پلیر نداره و گالری با بدترین شرایط ممکن و بدون کوچک ترین امکانات ویدیو پخش میکنه. هنوز فکر میکنن که سری اکسپریا OTG داره اما اگه بخوای بهش فلش وصل کنی باید هفت خوان رستم رد کنی. هنوز فکر میکنن نرم افزار دوربین مثل قبله که دکمه شاتر ساده هم نداشته باشه و برای عکس گرفتن باید روی صفحه ضربه بزنی یا واسه فعال کردن شاتر مجازی باید کلی توی تنظیماتش بگردی. باورت میشه خیلی ها هنوز فکر میکنن notification bar سونی خالی از شورتکاته و به جز اطلاعیه های جدید، فقط یه ساعت و تاریخ ساده نشون میده؟!
    در حالی که وقتی با گوشی کار میکنن تازه میفهمن چقد سریع و روونه و نسبت به قبل تغییرات داشته. خب. حالا اینجا مقصر مشتریه؟ خیر! مقصر شرکت سازنده هست که سعی نمیکنه مثل بقیه مشتری رو به یه تور مجازی توی کل گوشی ببره و جزئیات جدید رو نشونش بده. میذاره خودش کسب تجربه کنه که تماما غلطه. چون یه سری فن سونی هستن. میرن گوشی رو میخرن و تعریف میکنن. کسی هم باور نمیکنه(با تو نیستم ). یه سری پول ندارن بدن بالا گوشی برای تجربه جدید و از اونی که بهش اعتماد دارن خرید میکنن. یه سری هم هستن ریسک نمیکنن برن سونی بخرن مبادا آشغال از آب دربیاد. این وسط فقط یه گروه کمی هستن که ریسک میکنن و میرن سونی میخرن(حالا این وسط نقص بذارن یا به به و چه چه کنن دیگه اون بحثش جداست)
    من معتقدم نه تنها سونی، بلکه هر شرکت دیگه ای که میخواد پیشرفت کنه باید بیاد روی بخش تبلیغات و بازاریابیش بسیار کار کنه و چند تا چیز دهن پر کن داشته باشه.

من دیگه حرفی. ظهر بخیر انگشتام هم تاول زد

12. 16 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

™EXITMOOD آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    اخبار | HTC HD2
    شماره كاربری
    210412
    نام
    ایلیا
    سپاس ها
    16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئیات بیشتر...
    HTC HD2
    091-0935
    حالت من
    Naomid
    Medal1

سونی دو تا اشتباه بزرگ داشت، یکی دیر عرضه کردن زد2 به بازار که حسابی بهش ضرر رسوند و دوم عرضه زد3 ... و الا امسال می تونست سال سونی باشه.... سونی اگر می خواد به بازار برگرده باس رو دو تا پرچم دار در دو رده تمرکز کنه و سالیانه برنامه معرفی هیچان انگیزو مچزا از فستیوالها (تاکید می کنم هیجان انگیز، یعنی با آب و تاب و نه در قالب نمایشگاه ها و حشنواره های عمومی) ) واسشون راه بندازه و تبلیغات و مانور اساسی روشون داشته باشه... نه اینکه اسمارت فون معرفی کنه سه ماه بعد بده تو بازار و باز سه ماه نشده مدل جدیدش رو معرفی کنه!

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

14. 10 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mehdimghi آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    127940
    نام
    M.Shadows
    سپاس ها
    16,746
    سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z
    LG G3
    091
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EXITMOOD نمایش پست ها
    سونی دو تا اشتباه بزرگ داشت، یکی دیر عرضه کردن زد2 به بازار که حسابی بهش ضرر رسوند و دوم عرضه زد3 ... و الا امسال می تونست سال سونی باشه.... سونی اگر می خواد به بازار برگرده باس رو دو تا پرچم دار در دو رده تمرکز کنه و سالیانه برنامه معرفی هیچان انگیزو مچزا از فستیوالها (تاکید می کنم هیجان انگیز، یعنی با آب و تاب و نه در قالب نمایشگاه ها و حشنواره های عمومی) ) واسشون راه بندازه و تبلیغات و مانور اساسی روشون داشته باشه... نه اینکه اسمارت فون معرفی کنه سه ماه بعد بده تو بازار و باز سه ماه نشده مدل جدیدش رو معرفی کنه!
    اصلا بخش موبایل رو بندازه بیرون .

برو ببین چه چیزایی جدیدا تولید کرده و یا تا آخر 2015 بیرون میاد . وحشتناکه .

ایلیا جان بد نیست یکم روی تغییرات Z3 هم ریز بشی . شاید خیلی چیزا دستگیرت بشه . و بقیه این امکانات رو ندارن .

راستی سونی احتمال داره بخش موبایلش رو محدود کنه که این عالیه . دیگه دوره گوشی موبایل گذشته .

16. كاربران زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

behzadshar آواتار ها
    درجه
    مدير بخش
    بخش
    Nokia Lumia 920 & 925
    شماره كاربری
    354488
    نام
    محمدرضا
    سپاس ها
    27,594
    سپاس از شما 43,885 بار در 6,705 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z2
    Acer Allegro
    0935

اصلا بخش موبایل رو بندازه بیرون .

برو ببین چه چیزایی جدیدا تولید کرده و یا تا آخر 2015 بیرون میاد . وحشتناکه .

ایلیا جان بد نیست یکم روی تغییرات Z3 هم ریز بشی . شاید خیلی چیزا دستگیرت بشه . و بقیه این امکانات رو ندارن .

راستی سونی احتمال داره بخش موبایلش رو محدود کنه که این عالیه . دیگه دوره گوشی موبایل گذشته .
    دیگه دوره گوشی موبایل گذشته

18. 10 كاربر زير از شما behzadshar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

emad_hs آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    396698
    سپاس ها
    756
    سپاس از شما 2,677 بار در 518 پست
    جزئیات بیشتر...
    HTC Windows Phone 8X