گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30

GenomeX آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    523054
    نام
    mr.GX
    سپاس ها
    4,791
    سپاس از شما 28,153 بار در 4,292 پست
    جزئیات بیشتر...
    LG Nexus 4 E960
    HTC Windows Phone 8S
    091-0935
    Medal1 Medal2

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi نمایش پست ها
    اصلا بخش موبایل رو بندازه بیرون .

برو ببین چه چیزایی جدیدا تولید کرده و یا تا آخر 2015 بیرون میاد . وحشتناکه .

ایلیا جان بد نیست یکم روی تغییرات Z3 هم ریز بشی . شاید خیلی چیزا دستگیرت بشه . و بقیه این امکانات رو ندارن .

راستی سونی احتمال داره بخش موبایلش رو محدود کنه که این عالیه . دیگه دوره گوشی موبایل گذشته .
    خوب این چیزهای جدید رو میتونی لیست کنی مهدی جان!؟ تا 2015 کلی مونده تا اون زمان... تا 2015 برندها منتظر سونی نمیمونند!!!

من قبول دارم امکاناتی اضافه کرده بحث سر تبلیغ هست! چرا سونی روشن نمیکنه چه چیزی اضافه کرده؟

هر بخشی که تعطیل میکنه سونی... مهدی جان شما میای میگی دوره اش تموم شده! بخش لپتاپ رو تعطیل کرد شما گفتی دوران لپتاپ تمومه! این رو قبول کردم دوران دوران پست پی سی هست!!! حالا که داره تو اسمارتفون ضرر میده شما میگی دوران موبایل تمومه!... والا اگه جلوی من دوتا گزینه بذارند بگند سهام هواوی یا یک شرکت نفتی با چند صد چاه نفت! من هواوی رو انتخاب میکنم شما رو نمیدونم! تازه سامسونگ و اپل و غیره بماند! کار پر سود تر از دنیای اسمارتفون سراغ داری!؟ من کاری با علاقه شما ندارم حتی تعصب هم داشته باشی من ایرادی درش نمیبینم! ولی دیگه داری سونی رو توجیح میکنی...

2. 10 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Kamy-R آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    362731
    نام
    Kamy-R
    کمک مالی به سایت
    600000 ریال
    سپاس ها
    14,313
    سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
    جزئیات بیشتر...
    Apple iPhone 6 Plus
    Apple iPhone SE
    091-0935-092
    حالت من
    Khoshhal
    Medal1

ایلیا جان بد نیست یکم روی تغییرات Z3 هم ریز بشی . شاید خیلی چیزا دستگیرت بشه . و بقیه این امکانات رو ندارن .

راستی سونی احتمال داره بخش موبایلش رو محدود کنه که این عالیه . دیگه دوره گوشی موبایل گذشته .
    مهدی جان. پست بالا هم گفتم هنر نیست که یه مشت تغییرات ریز بذاری توی محصولت و بذاری کاربر کشفش کنه. سونی باید تا جایی که میتونه روی همون تغییراتی که میگی مانور بده تا دید کاربر رو عوض کنه که نمیکنه. سونی چی داره که دیگران ندارن؟ کیبورد؟ نکسوس داره. کار کن می فهمی چیه. روونی؟ اچ تی سی بهترشو داره. برنامه مدیا؟ الاماشالا دارن. سامسونگ. الجی. در مورد جفتشون مخالفت میکنی اما برتری که میتونم مثال بزنم ساپورت از کدک DTS هست که سونی نداره. خروجی صدای هردو هم بهتره و اکولایزر امکان انتخاب بهتری میده. Timeshift video؟ اسلوموشن. اپل جدیدا ۲۴۰ فریمشو اورده. افکت های عکاسی؟ تا دلت بخواد 3rd party هاش هست. روی iOS دیدم انگار مستقیم پورت شده بود از سونی . فیلمبرداری چندگانه رو قبول دارم اما تو اول توی یه محیط 3 تا Z3 پیدا کن اگه کردی و موافق بودن با خیال راحت فیلم بگیرید

سونی در ازای خرید گوشی هاش به کاربر چی میده؟ اکانت کلاود میده؟ خیر! خدمات پس از فروش مثل اپل میده؟ خیر! کلا چیزی میده که دل کاربرو خوش کنه؟
    اینارو لیست کن حتما!

دوره گوشی موبایل گذشته؟! خدا منو بکش تحمل اینهمه دردو ندارم

پ.ن: خدمات پس از فردش با ساپورت نرم افزاری اشتباه نگیرید. منظورم گارانتی تعویض هست که درصورت بروز مشکل برای گوشی، اون رو عوض میکنند(چند نفر هم میشناسم استفاده کردن)

4. 10 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mahdian57 آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    231835
    سپاس ها
    307
    سپاس از شما 1,048 بار در 392 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z2
    091-0935
    حالت من
    Sepasgozar

بخش موبایل سونی با اون روح حاکم و فرهنگ ژاپنی سونی فرق میکنه اصلا فقط اسم سونیو یدک میکشه
    این همه سال محصولات سونی استفاده کردم ولی این زد2 رو با اون وضع مونتاژ به یادش میفتم به حرف بالای خودم میرسم.
    ولی به نظرم تازه کاره و همین که با برندهای پرسابقه داره مقایسه میشه کار بزرگی کرده . . . همین که مجبور کرد سامی غولی که به مدد تبلیغات کاذب یا راست به اینجا رسید, محبور به ارائه گوشی ضدآب بشه از همین نمونس
    ولی باید تضمین کیفیت داشته باشه یعنی این روند حفظ کنه . . . که خیلی راحت تو این دوران جاتو میگیرن

6. 4 كاربر زير از شما mahdian57 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mehdimghi آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    127940
    نام
    M.Shadows
    سپاس ها
    16,746
    سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z
    LG G3
    091
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط emad_hs نمایش پست ها
    یکی بهش بگه حداقل توی رابط کاربریش یک تحولی ایجاد کنه
    از اون موقع که اندروید به وجود امد همینطوریه
    بد نیست یه بار با Z2 یا گوشیهای سونی مثل Z با اندورید 4.4.4 کار کنی همه چیز که ظاهر نیست عزیز جان .

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadshar نمایش پست ها
    دیگه دوره گوشی موبایل گذشته
    نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX نمایش پست ها
    خوب این چیزهای جدید رو میتونی لیست کنی مهدی جان!؟ تا 2015 کلی مونده تا اون زمان... تا 2015 برندها منتظر سونی نمیمونند!!!

من قبول دارم امکاناتی اضافه کرده بحث سر تبلیغ هست! چرا سونی روشن نمیکنه چه چیزی اضافه کرده؟

هر بخشی که تعطیل میکنه سونی... مهدی جان شما میای میگی دوره اش تموم شده! بخش لپتاپ رو تعطیل کرد شما گفتی دوران لپتاپ تمومه! این رو قبول کردم دوران دوران پست پی سی هست!!! حالا که داره تو اسمارتفون ضرر میده شما میگی دوران موبایل تمومه!... والا اگه جلوی من دوتا گزینه بذارند بگند سهام هواوی یا یک شرکت نفتی با چند صد چاه نفت! من هواوی رو انتخاب میکنم شما رو نمیدونم! تازه سامسونگ و اپل و غیره بماند! کار پر سود تر از دنیای اسمارتفون سراغ داری!؟ من کاری با علاقه شما ندارم حتی تعصب هم داشته باشی من ایرادی درش نمیبینم! ولی دیگه داری سونی رو توجیح میکنی...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kamy-R نمایش پست ها
    مهدی جان. پست بالا هم گفتم هنر نیست که یه مشت تغییرات ریز بذاری توی محصولت و بذاری کاربر کشفش کنه. سونی باید تا جایی که میتونه روی همون تغییراتی که میگی مانور بده تا دید کاربر رو عوض کنه که نمیکنه. سونی چی داره که دیگران ندارن؟ کیبورد؟ نکسوس داره. کار کن می فهمی چیه. روونی؟ اچ تی سی بهترشو داره. برنامه مدیا؟ الاماشالا دارن. سامسونگ. الجی. در مورد جفتشون مخالفت میکنی اما برتری که میتونم مثال بزنم ساپورت از کدک DTS هست که سونی نداره. خروجی صدای هردو هم بهتره و اکولایزر امکان انتخاب بهتری میده. Timeshift video؟ اسلوموشن. اپل جدیدا ۲۴۰ فریمشو اورده. افکت های عکاسی؟ تا دلت بخواد 3rd party هاش هست. روی iOS دیدم انگار مستقیم پورت شده بود از سونی . فیلمبرداری چندگانه رو قبول دارم اما تو اول توی یه محیط 3 تا Z3 پیدا کن اگه کردی و موافق بودن با خیال راحت فیلم بگیرید

سونی در ازای خرید گوشی هاش به کاربر چی میده؟ اکانت کلاود میده؟ خیر! خدمات پس از فروش مثل اپل میده؟ خیر! کلا چیزی میده که دل کاربرو خوش کنه؟
    اینارو لیست کن حتما!

دوره گوشی موبایل گذشته؟! خدا منو بکش تحمل اینهمه دردو ندارم

پ.ن: خدمات پس از فردش با ساپورت نرم افزاری اشتباه نگیرید. منظورم گارانتی تعویض هست که درصورت بروز مشکل برای گوشی، اون رو عوض میکنند(چند نفر هم میشناسم استفاده کردن)
    خب الان موضوع رو روشن میکنم .

اول بگم سونی هم توی خیلی بخض ها برتری داره .پس یه طرفه به قاضی نریم .

دوم در مورد تموم شدن دوره گوشی به شما بگم که واقعیت هست . شما در آینده ای نزدیک دیگه فقط تبلت میبینید اونم نه به این شکل الان .

مدیران شرکتهای تولید کننده هم تایید کردن و یکی از جمله ها که فکر کنم دیده باشید ((( ما به دنبال استفاده مردم از تبلت ها به جای گوشی در آینده هستیم ))) .

یه نگاه به سایز گوشی ها بندازین الان مینی شده 4.7 اینچ !!!! دارن همه رو میبرن سمتی که میخوان .

شما نگاه کنید قبلا mp3 player میخریدید که یه دستگاه داشت و یه هدفون . بعد شد یه دستگاه و یک هدفون بی سیم . حالا کلا فقط شده یه هدفون . برید هدفون های سونی رو ببینید . هارد دارن . با چرخاندن قسمتی آهنگ عوض میکنن و ....

گجت های پوشیدنی و تبلت های آینده جای گوشی ها رو میگیرین. حالا ببینید من کی گفتم .

اینم یه عکس از Z3 و Z3 C حال کنید با آیفون 6 و 6 پلاس . زیباییش می ارزه به کل هیکل آیفون .

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: display_ip6-_z3.jpg
مشاهده: 141
حجم: 226.1 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: xperia-z3-compact-iphone-6-2.jpg
مشاهده: 134
حجم: 61.4 کیلو بایت  

8. 4 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Kamy-R آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    362731
    نام
    Kamy-R
    کمک مالی به سایت
    600000 ریال
    سپاس ها
    14,313
    سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
    جزئیات بیشتر...
    Apple iPhone 6 Plus
    Apple iPhone SE
    091-0935-092
    حالت من
    Khoshhal
    Medal1

بد نیست یه بار با Z2 یا گوشیهای سونی مثل Z با اندورید 4.4.4 کار کنی همه چیز که ظاهر نیست عزیز جان .

خب الان موضوع رو روشن میکنم .

اول بگم سونی هم توی خیلی بخض ها برتری داره .پس یه طرفه به قاضی نریم .

دوم در مورد تموم شدن دوره گوشی به شما بگم که واقعیت هست . شما در آینده ای نزدیک دیگه فقط تبلت میبینید اونم نه به این شکل الان .

مدیران شرکتهای تولید کننده هم تایید کردن و یکی از جمله ها که فکر کنم دیده باشید ((( ما به دنبال استفاده مردم از تبلت ها به جای گوشی در آینده هستیم ))) .

یه نگاه به سایز گوشی ها بندازین الان مینی شده 4.7 اینچ !!!! دارن همه رو میبرن سمتی که میخوان .

شما نگاه کنید قبلا mp3 player میخریدید که یه دستگاه داشت و یه هدفون . بعد شد یه دستگاه و یک هدفون بی سیم . حالا کلا فقط شده یه هدفون . برید هدفون های سونی رو ببینید . هارد دارن . با چرخاندن قسمتی آهنگ عوض میکنن و ....

گجت های پوشیدنی و تبلت های آینده جای گوشی ها رو میگیرین. حالا ببینید من کی گفتم .

اینم یه عکس از Z3 و Z3 C حال کنید با آیفون 6 و 6 پلاس . زیباییش می ارزه به کل هیکل آیفون .
    خب لیستت کو په؟!

اون تیکه تبلت ها و اسمارت واچ هم یادم میمونه وقتی بخش تبلت و ساعتش ترکید ازت درموردشون بپرسم

پ.ن: ببخشید اگه قالب نقل و قولو دم و دستگاه ترکیده.

Sent from my little big badass boy using f**king premuim Tapatalk

10. 5 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Labkh4nd آواتار ها
    درجه
    مدير بخش
    بخش
    LG optimus 4x HD
    شماره كاربری
    345810
    نام
    რoнλммαď
    کمک مالی به سایت
    50000 ریال
    سپاس ها
    30,963
    سپاس از شما 4,646 بار در 1,137 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z Ultra
    LG Optimus 4X HD P880
    091-0935
    حالت من
    Khaste

مهدی جان:
    درسته که سایزها رفته بالا و قبول دارم.ولی سایز 4.7 تا 5.5 نهایت استانداره و اگه 100 سال دیگه هم بگذره چیزی که استانداره بازم برمیگردن رو همین سایزها.
    من الان به خدا با ZU خودم تو جابجایی مشکل دارم ولی با اون یکی گوشیم (4.7 اینچ) خیلی از لحاظ جابجایی راحتم.راحت تو جیبم میذارم.
    My Line ID: labkh4nd // My Mail: labkh4nd@Gmail.Com

My Task Force In The Boom Beach: Iran
    Tag For Search : #2PGLC2GL

12. 8 كاربر زير از شما Labkh4nd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

sina_d900 آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
    شماره كاربری
    146009
    نام
    @/\/!$
    سپاس ها
    61,511
    سپاس از شما 66,966 بار در 13,530 پست
    جزئیات بیشتر...
    Samsung S8500 Wave
    Samsung Galaxy S5 (octa-core)
    091-0935
    حالت من
    Daring
    Medal1

سونی پس از از دست دادن دنیای نوت بوک ، کمرنگ شدن قدرتش در بخش تلوزیون و دوربین های دیجیتال واگذاری نسبی قدرت بخش کنسول ها به xbox و ... و جداشدن از اریکسون اینبار داره کلا شکست سختی رو در بخش تلفن های همراه هوشمند می پذیره و همه و همه بر میگرده به سیاست اشتباه شرکت در به قدرت رسونده Blu-Ray برای شکست توشیبا

14. 4 كاربر زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    738821
    سپاس ها
    395
    سپاس از شما 1,074 بار در 375 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

الان مقایسه تصویر z3compact با alpha سامی دیدم اصلا حض کردم چقدر پیشرفت کرده سونی تو تصویر دیگه باتریش واويلا کرد با اون تصویر الکی بهترین 2014 نشده واقعا خیلی پیشرفت کرده.من به این برند ایمان داشتم و دارم از وقتی tft داشت یعنی از x8 تا الان برند سونی دارم خیلی خوشحالم اینقدر پیشرفت کرده فقط موندم بیاد بگیرمش باش. Ps4 بازی کنم همین.

16. 4 كاربر زير از شما myk1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

hawx آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    380852
    نام
    Arash
    سپاس ها
    1,617
    سپاس از شما 73 بار در 40 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z
    0935

سونی اگه بخواد روی بخش بازاریابی و فروش کار کنه از خیلی برند ها میزنه جلوتر
    مهمترین بازار هدف چین و آمریکاست ک توی هردو این کشور ها سونی ضعیف عمل میکنه و با کم کردن میان رده و پایین رده فقط وضع رو برای خودش بدتر میکنه درصورتی که همین الان میان رده ها و پایین رده های سونی از خیلی لحاظ ها مثل قیمت از htc و سامسونگ بهترن و کیفیت خوبی دارن و اگه ساپورتش هم از میان رده ها حداقل بهتر کنه و روی فروشش توی چین و آمریکا کار کنه مطمئنا پیشرفت چشمگیری خواهد داشت

18. 3 كاربر زير از شما hawx عزيز، سپاسگزاری كرده اند

™EXITMOOD آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    اخبار | HTC HD2
    شماره كاربری
    210412
    نام
    ایلیا
    سپاس ها
    16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئیات بیشتر...
    HTC HD2
    091-0935
    حالت من
    Naomid
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_d900 نمایش پست ها
    سونی پس از از دست دادن دنیای نوت بوک ، کمرنگ شدن قدرتش در بخش تلوزیون و دوربین های دیجیتال واگذاری نسبی قدرت بخش کنسول ها به xbox و ... و جداشدن از اریکسون اینبار داره کلا شکست سختی رو در بخش تلفن های همراه هوشمند می پذیره و همه و همه بر میگرده به سیاست اشتباه شرکت در به قدرت رسونده Blu-Ray برای شکست توشیبا
    یعنی سینا استدلالت تو حلقم

من دیگه حرفی ندارم

اینکه هر بخشی رو می خواد تعطیل کنه تو می گی دورش گذشته مصداق توجیه کردنه، از این گذشته مسئله اینه که در قسمت های دیگه هم سرامد بازار نیست، مثلا اگر در اسمارت واچ ها یا پوشیدنی ها سرامد بود یا رو بخش تبلت پرفروش ترین برند بود، باز تا حدی می شد حرفت رو پذیرفت، ولی اینطور نیست... من به مدریت هیرای داشتم ایمان می اوردم که با پروژه زد 2 و زد 3 کاملا بهمش زد... سونی اگر از دنیای اسمارت فون ها هم کنار بره فکر می کنم محدود شه به بخش سرگرمی ها، کمپانی کلمبیا و سونی پیکچرز و کسب و کار پی اس... البته سهمش در بازار دوربینهای سینمایی و ابزار صوتی-تصویری محفوظه اما اگر اونجا هم بخواد اشتباهاتش رو تکرار کنه می تونه فاجعه به بار بیاره... در کل حیفه سونی... من خودم این شرکت رو دوست دارم ولی چه می شه کرد؟ سونی کیفیت داره اصالت داره زیبایی داره، اما یه چیز بزرگ رو نداره، هوشمندی در ایجاد جذابیت و مدریت عرضه و همچنین فروش اسمارت فون هاش!

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamy-R نمایش پست ها
    سونی هم فضایی داره به نام Box که یه زمانی تا 50 گیگ فضای ابری رایگان به کاربرانش می داد، الان نمی دونم چقدره... همچنین خدمات پس از فروشش هم بد نیست تا اونجا که پارسال گوشی های زد وانی که حتی اسکرینشون در اثر ضریه شکسته بود رو هم تعویض می کرد (خبرش رو همین انجمن اومد) ولی خب کی تو ایران خدماتی می ده که سونی بده؟ البته lg در این مورد تو ایران خوب عمل می کنه، سونی مشکلش اینها نیست... کلا هر کمپانی که به قول معروف به ورطه دست و پا زدن نزدیک می شه، نا خوداگاه کاربرهاش رو هم از دست می ده، جون کاربر مطمئن نیست این کمپانی تا کی در این بخش پا برجاست، پس ترجیح می ده سراغ برندی بره که به موندگاریش مطمئنه.. مثالش در مورد لپ تاپهای سونی واضحه... تو همین ایران خودمون ببین چقدر فروش لپ تاپ های سونی پایین اومده، چون کاربر نمی خواد کلی پول بده و فردا تنها بمونه...
    در هر صورت سونی اگر هوشمند باشه شاید بتونه از این گردابی که داره براش درست می شه چون سالم به در ببره...

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

20. 8 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین