گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30

mehdimghi آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    127940
    نام
    M.Shadows
    سپاس ها
    16,746
    سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z
    LG G3
    091
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamy-R نمایش پست ها
    خب لیستت کو په؟!

اون تیکه تبلت ها و اسمارت واچ هم یادم میمونه وقتی بخش تبلت و ساعتش ترکید ازت درموردشون بپرسم

پ.ن: ببخشید اگه قالب نقل و قولو دم و دستگاه ترکیده.

Sent from my little big badass boy using f**king premuim Tapatalk
    این لیست : بازم هست که جای دیگه انشالله . یه سری ویژگی ها هم کیت کت سونی و 4.4.4 اون داره که اضافه میکردم دیگه ....

** پردازنده قوی تر .

1- تغییر در طراحی ظاهری گوشی. باریک تر شدن . کوچک تر شدن . تغییر در رنگ جلوی گوشی .

2- تغییر سنسور دوربین و لنز و همچنین تغییر درجه ضدآبی آن . ایزو گوشی Z2 حداکثر 3200 اما Z3 حداکثر 12800 !!!!!

3- تغییر در میزان روشنایی صفحه . ( الان دیگه میشه گفت روشن ترین صفحه نمایش ) .

4-بهینه‌سازی صدا برای کار در هدفون‌های سونی .

5- ویژگی SteadyShot .

6- نامحدود بودن ضبط 4k بمانند Z2 . بدون پیغام داغ شدن .

7- multi camera

8-چرخش صفحه‌ی نمایش براساس حالت در دست گرفتن .

9-ژست‌های جدید .

10-Pause در حال فیلم‌برداری .

11-فیلم‌برداری از صفحه‌ی نمایش .

12-عمر باتری ۲ هفته‌ای .

13-باز کردن قفل با استفاده از ابزار‌های جانبی بلوتوث یا دست‌بند‌های هوشمند .

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_d900 نمایش پست ها
    سونی پس از از دست دادن دنیای نوت بوک ، کمرنگ شدن قدرتش در بخش تلوزیون و دوربین های دیجیتال واگذاری نسبی قدرت بخش کنسول ها به xbox و ... و جداشدن از اریکسون اینبار داره کلا شکست سختی رو در بخش تلفن های همراه هوشمند می پذیره و همه و همه بر میگرده به سیاست اشتباه شرکت در به قدرت رسونده Blu-Ray برای شکست توشیبا
    سینا از تو بعیده !!!!!!!!!!

ps4 که xbox رو خورد . xbox له شد مچاله شد . ( خودم xbox دارم ).

بهترین تلویزیون های 4k رو سونی داره و یکی از بخش های پرفروش سونی هست . در بخش دوربین که همه رو خورده . یه نگاه به دوربینهای بقیه برندها و یا گوشیهای موبایل بندازه چیزی نمونده بگیم 100% سونیه !!! در بخش موبایل نوت 3 و 4 و edge و g2 و g3 و s4 و آیفون ها و ... در بخش های دیگه canon و ...

انقدر در بخش دوربین قوی هست هیچ برندی حتی نزدیکش هم نمیتونه بره مخصوصا فیلمبرداری که 100 سال دیگه به سونی نمیرسن .

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EXITMOOD نمایش پست ها
    اینکه هر بخشی رو می خواد تعطیل کنه تو می گی دورش گذشته مصداق توجیه کردنه، از این گذشته مسئله اینه که در قسمت های دیگه هم سرامد بازار نیست، مثلا اگر در اسمارت واچ ها یا پوشیدنی ها سرامد بود یا رو بخش تبلت پرفروش ترین برند بود، باز تا حدی می شد حرفت رو پذیرفت، ولی اینطور نیست... من به مدریت هیرای داشتم ایمان می اوردم که با پروژه زد 2 و زد 3 کاملا بهمش زد... سونی اگر از دنیای اسمارت فون ها هم کنار بره فکر می کنم محدود شه به بخش سرگرمی ها، کمپانی کلمبیا و سونی پیکچرز و کسب و کار پی اس... البته سهمش در بازار دوربینهای سینمایی و ابزار صوتی-تصویری محفوظه اما اگر اونجا هم بخواد اشتباهاتش رو تکرار کنه می تونه فاجعه به بار بیاره... در کل حیفه سونی... من خودم این شرکت رو دوست دارم ولی چه می شه کرد؟ سونی کیفیت داره اصالت داره زیبایی داره، اما یه چیز بزرگ رو نداره، هوشمندی در ایجاد جذابیت و مدریت عرضه و همچنین فروش اسمارت فون هاش!
    من هر چی سونی جمع کنه نگفتم درسته . خب واقعا دورش گذشته . یه زمانی میگم دوره ی صفحه کوچیک تموم شده میگفتین نه . حال الان نمونه بارزش آیفون 6 و 6 پلاس .

ضمنا بهترین تبلت دنیا رو کدوم برند داره الان ؟!! باریکترین تبلت دنیارو کی داره ؟!!!بهترین مینی رو کی داره !!!! بهترین باتری !!!
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Z3-battery-life.jpg
مشاهده: 28
حجم: 83.5 کیلو بایت  

2. 5 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    732161
    سپاس ها
    3,637
    سپاس از شما 12,759 بار در 2,805 پست
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    Acer Allegro
    0935
    حالت من
    Khejalati
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi نمایش پست ها
    این لیست : بازم هست که جای دیگه انشالله . یه سری ویژگی ها هم کیت کت سونی و 4.4.4 اون داره که اضافه میکردم دیگه ....

** پردازنده قوی تر .

1- تغییر در طراحی ظاهری گوشی. باریک تر شدن . کوچک تر شدن . تغییر در رنگ جلوی گوشی .

2- تغییر سنسور دوربین و لنز و همچنین تغییر درجه ضدآبی آن . ایزو گوشی Z2 حداکثر 3200 اما Z3 حداکثر 12800 !!!!!

5- ویژگی SteadyShot .

7- multi camera

9-ژست‌های جدید .

12-عمر باتری ۲ هفته‌ای .

بهترین تلویزیون های 4k رو سونی داره و یکی از بخش های پرفروش سونی هست . در بخش دوربین که همه رو خورده . یه نگاه به دوربینهای بقیه برندها و یا گوشیهای موبایل بندازه چیزی نمونده بگیم 100% سونیه !!! در بخش موبایل نوت 3 و 4 و edge و g2 و g3 و s4 و آیفون ها و ... در بخش های دیگه canon و ...

انقدر در بخش دوربین قوی هست هیچ برندی حتی نزدیکش هم نمیتونه بره مخصوصا فیلمبرداری که 100 سال دیگه به سونی نمیرسن .

من هر چی سونی جمع کنه نگفتم درسته . خب واقعا دورش گذشته . یه زمانی میگم دوره ی صفحه کوچیک تموم شده میگفتین نه . حال الان نمونه بارزش آیفون 6 و 6 پلاس .

ضمنا بهترین تبلت دنیا رو کدوم برند داره الان ؟!! باریکترین تبلت دنیارو کی داره ؟!!!بهترین مینی رو کی داره !!!! بهترین باتری !!!
    4- نرم افزاری
    5- نرم افزاری
    6- نرم افزاری
    7- نرم افزاری
    8- نرم افزاری
    9- نرم افزاری
    10- نرم افزاری
    11- نرم افزاری (ویژگی خود اندروید بوده البته!)
    13- نرم افزاری

ایزو 12800 هم نرم افزاری هست

فرکانس 2.3 به 2.5 هم که واضح ترین قسمت اپدیت های نرم افزاریه

تمام اینا رو میشد با یه اپدیت ساده نرم افزاری داد.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

4. 12 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    738821
    سپاس ها
    395
    سپاس از شما 1,074 بار در 375 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

مقایسه بنچ alpha و z3compact

کلیپشم تو آپارات هست

6. 5 كاربر زير از شما myk1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

KARAMOOZ آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    278359
    نام
    DJ مهدی خطر
    سپاس ها
    2,836
    سپاس از شما 7,881 بار در 1,572 پست
    جزئیات بیشتر...
    Apple iPhone 6s
    Apple iPad Air
    091-0935
    حالت من
    Khoshhal

** پردازنده قوی تر .

5- ویژگی SteadyShot .

7- multi camera

9-ژست‌های جدید .

12-عمر باتری ۲ هفته‌ای .

حجی خان پیاده شو با هم بریم! تلویزیون که هم سونی داشتم هم سامسونگ دارم.یه MKV ساپورت نمیکرد! زیرنویس نمیخوند(سونی 3d هم بود) این سامسونگه فرمت .nasa هم بزنی بهش پلی میکنه

ایکس باکس هم همون کینکتش میرزه به............ تو نسل قبلی هم ps3 قویتر بود ولی به مشخصات رو کاغذ توجه نکن،ببین در عمل چیکار میتونه بکنه!

یه سرچی هم درباره UN105S9W بکن

8. 6 كاربر زير از شما KARAMOOZ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mehdimghi آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    127940
    نام
    M.Shadows
    سپاس ها
    16,746
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z
    LG G3
    091
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط _ANONYMOUS_ نمایش پست ها
    4- نرم افزاری
    5- نرم افزاری
    6- نرم افزاری
    7- نرم افزاری
    8- نرم افزاری
    9- نرم افزاری
    10- نرم افزاری
    11- نرم افزاری (ویژگی خود اندروید بوده البته!)
    13- نرم افزاری

ایزو 12800 هم نرم افزاری هست

فرکانس 2.3 به 2.5 هم که واضح ترین قسمت اپدیت های نرم افزاریه

تمام اینا رو میشد با یه اپدیت ساده نرم افزاری داد.

اگه اینطوریه پس کل آیفون هیچه . چون فقط نرم افزارش برای خودشه . پس تاچ ویز و ویژگی های نوت های سامسونگ و سنس htc هیچه .

دوست عزیز پس حق ندارید از رابط سونی ایراد بگیرید و هی بگین هیچی نداره .

اصلا شماره 5 رو متوجه شدی چیه ؟!!!

همین نرم افزاری نرم افزاری که نوشتی شده بهترین باتری الان دیگه لازم نیست بگم Z3 و Z3 C چطورن . اگه بقیه هم میتونن خب بزارن مگه نرم افزاری نیست !!!!!!

اون اپل با اون عظمتش ( توخالیش ) نتونسته . تازه شرکت نرم افزاریه .

نقل قول نوشته اصلی توسط KARAMOOZ نمایش پست ها
    حجی خان پیاده شو با هم بریم! تلویزیون که هم سونی داشتم هم سامسونگ دارم.یه MKV ساپورت نمیکرد! زیرنویس نمیخوند(سونی 3d هم بود) این سامسونگه فرمت .nasa هم بزنی بهش پلی میکنه

ایکس باکس هم همون کینکتش میرزه به............ تو نسل قبلی هم ps3 قویتر بود ولی به مشخصات رو کاغذ توجه نکن،ببین در عمل چیکار میتونه بکنه!
    ساپورت نکردن چه ربطی داره به کیفیت !!!!!

46 اینچ سونی الان توی بازار برای نمونه یکشو بگم 5.5 قیمتشه اما سامسونگ 55 اینچ با امکانات بیشتر 4.5 !!!! حالا 4k ها بماند .

ضمنا فروش ps4 رو نگاه کن . بعد فروش xbox رو . باهاش برو کار کن . ببین یک کلام 7 میلیون آدم دیونه نبودن که ps4 خریدن در قبال 1-2 میلیون خریدار one .!!!

10. كاربران زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    732161
    سپاس ها
    3,637
    سپاس از شما 12,759 بار در 2,805 پست
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    Acer Allegro
    0935
    حالت من
    Khejalati
    Medal1

اگه اینطوریه پس کل آیفون هیچه . چون فقط نرم افزارش برای خودشه . پس تاچ ویز و ویژگی های نوت های سامسونگ و سنس htc هیچه .

دوست عزیز پس حق ندارید از رابط سونی ایراد بگیرید و هی بگین هیچی نداره .

اصلا شماره 5 رو متوجه شدی چیه ؟!!!

همین نرم افزاری نرم افزاری که نوشتی شده بهترین باتری الان دیگه لازم نیست بگم Z3 و Z3 C چطورن . اگه بقیه هم میتونن خب بزارن مگه نرم افزاری نیست !!!!!!

اون اپل با اون عظمتش ( توخالیش ) نتونسته . تازه شرکت نرم افزاریه .

ساپورت نکردن چه ربطی داره به کیفیت !!!!!

46 اینچ سونی الان توی بازار برای نمونه یکشو بگم 5.5 قیمتشه اما سامسونگ 55 اینچ با امکانات بیشتر 4.5 !!!! حالا 4k ها بماند .

ضمنا فروش ps4 رو نگاه کن . بعد فروش xbox رو . باهاش برو کار کن . ببین یک کلام 7 میلیون آدم دیونه نبودن که ps4 خریدن در قبال 1-2 میلیون خریدار one .!!!
    خب شما چطوری این دوتا رو به هم ربط دادی

الان چون تغییرات سونی نرم افزاری بوده پس ایفون هیچه چون خودش سیستم عاملشو نوشته?! این چه نوع نتیجه گیریه

خب باتریش بهتره, مگه گفتم بدتره?! حالا باتریشن بهتره دلیل نمیشه که همه بدی هاشو بپوشونه.

هم اپل و هم سونی کلی ضعف دارن و نمیشه ضعف هاشونو تو سر اون یکی کوبید. باید در کل بررسی کنید.

12. 8 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

GenomeX آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    523054
    نام
    mr.GX
    سپاس ها
    4,791
    سپاس از شما 28,153 بار در 4,292 پست
    جزئیات بیشتر...
    LG Nexus 4 E960
    HTC Windows Phone 8S
    091-0935
    Medal1 Medal2

برادر مهدی...
    تغییر رنگ پنل جلو!؟
    گزینه 5 که میگی علیرضا نمیدونه فکر نمیکنی تو تاچ ویز و اس3 بوده!؟
    بعد مشخصات کیت کت رو هم کش میری مینویسی به نام سونی!!؟ فیلمبرداری از صفحه به adb اضافه شده نه تنها سونی و z3 بلکه هر گوشی که کیت کت داره این قابلیت رو داره پس فکر کردی من چجوری این همه ویدیو مقایسه تو سایت آپلود کردم

کد:
    adb shell screenrecord /sdcard/record.mp4 && adb shell cp /sdcard/record.mp4 /home/genomex/Desktop
    میخوای بگی سونی با adb این کار رو نمیکنه؟ برید به این مسیر system/bin همون اول adb رو ملاقات میکنید
    سونی فقط این رو پشت رابط کاربری مخفی کرده! اصولا بیشتر امکانات اندروید داخلی هست (در واقع جز ذات اندروید هست! همین امکانات سامسونگ هم که دوستان میگن خیلی خفنه هم api در اندروید داره که این اجازه رو میده نمونه SDK رو بگردی کدهای جاوای مربوط به Finger.Print.Services.class رو میبینید که یعنی گوگل پبشبینی لازم رو کرده! خواستی شات میگیرم از api_level_20 نشون میدم!!!) اما پشت ظاهر هر برند مخفی میشه! نمونه Antutu چجوری اطلاعات سخت افزاری میزان رم و کلاک cpu و غیره رو میفهمه!؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

14. 14 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Kamy-R آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    362731
    نام
    Kamy-R
    کمک مالی به سایت
    600000 ریال
    سپاس ها
    14,313
    سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
    جزئیات بیشتر...
    Apple iPhone 6 Plus
    Apple iPhone SE
    091-0935-092
    حالت من
    Khoshhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EXITMOOD نمایش پست ها
    سونی هم فضایی داره به نام Box که یه زمانی تا 50 گیگ فضای ابری رایگان به کاربرانش می داد، الان نمی دونم چقدره... همچنین خدمات پس از فروشش هم بد نیست تا اونجا که پارسال گوشی های زد وانی که حتی اسکرینشون در اثر ضریه شکسته بود رو هم تعویض می کرد (خبرش رو همین انجمن اومد) ولی خب کی تو ایران خدماتی می ده که سونی بده؟ البته lg در این مورد تو ایران خوب عمل می کنه، سونی مشکلش اینها نیست... کلا هر کمپانی که به قول معروف به ورطه دست و پا زدن نزدیک می شه، نا خوداگاه کاربرهاش رو هم از دست می ده، جون کاربر مطمئن نیست این کمپانی تا کی در این بخش پا برجاست، پس ترجیح می ده سراغ برندی بره که به موندگاریش مطمئنه.. مثالش در مورد لپ تاپهای سونی واضحه... تو همین ایران خودمون ببین چقدر فروش لپ تاپ های سونی پایین اومده، چون کاربر نمی خواد کلی پول بده و فردا تنها بمونه...
    در هر صورت سونی اگر هوشمند باشه شاید بتونه از این گردابی که داره براش درست می شه چون سالم به در ببره...
    همون 50 گیگه. خودم هم دارمش.
    ایلیا جان با تموم حرفات کاملا موافقم به جز اون بخش اولش.
    ببین هرچیزی یه استثنائی داره. سونی 50 گیگ درایو باکس رو برای تمام سونی داران مجانی فعال کرد. قبول دستش درد نکنه. پنل های Z1 هم عوض کرد چون دیگه گندش داشت در میومد به جز این اگر درست یادم باشه Xperia T هم مقداری درایو dropbox مجحانی بهشون داد. ولی اگر نگاه کنی میبینی تمومشون استثنا بودن و دائمی نبودن. نمونه دائمیش رو همین سامسونگ و اپل خودمون دارن انجام میدن. از پرچمدار سامسونگ Galaxy S3 که اومده 50 گیگ درایو dropbox مجانی میداد تا این گلکسی نوت3 که اون هم 50 گیگ درایو مجانی داد و ازش هم استفاده کردم.
    اپل تا جایی که من ایدمه این کارها رو میکرد. توی انجمن مورد iPhone 4S داشتیم که عوض شد. توی فامیل هم آیفون 5 داشتیم که رفت زیر چرخ ماشین. با اینکه مقصر کاربر بود ولی بی چون چرا با یه آیفون 5C به رنگ دلخواه کاربر عوض کردن براش. 5C هم به این دلیل بود که اپل استور اون لحظه آیفون 5 نداشته.
    طرفدار اپل نیستم. ولی خداوکیلی چند تا شرکت مثل اپل هستن که از این کارا بکنن؟!
    ولی منم اعتقادم بر اینه که سونی باید سعی که دستی به سرو روی خودش بکشه....

** پردازنده قوی تر .

5- ویژگی SteadyShot .

7- multi camera

9-ژست‌های جدید .

12-عمر باتری ۲ هفته‌ای .

حاجی من گفتم یه لیست بده باعث بشه من کاربر ترقیب بشم به خریدن Z3 اینا چیه
    1- یعنی تغییر در اندازه گوشی باعث میشه من تمام برتری های سایر شرکتا رو بذارم کنار و برم سراغ سونی؟
    2- قبول دارم.
    ولی 3 نور میخوام چیکار وقتی با همون 400 نیتی که از AMOLED میاد دید زیر نور آفتاب عالیه؟! اصن بیاد 1000000000000000 نیت بذاره! وقتی شیشه روش جوریه که نور رو منعکس میکنه خو بخوره تو سرش
    4- آهان! بهبود داده و وضع خروجی صدا اینه؟!
    5- تا وقتی OIS هست کسی سراغ تثبیت کننده نرم افزاری نمیره. LG هم جدیدا OIS+ داده بیرون! جهت اطلاع! توضیحات بیشتر رو ادیب داد!(با سپاس!
    6- اولیش درست. ولی دومیش جز ویژگی به حساب میاد؟! خو محدودیت دمای thermal manager(درست گفتم) رو میبری بالا. پیغام نمیده. اما خودت حساب کن اگر نیم ساعت گوشیت با دمای 80-90 درجه کار کنه چه بلایی سرش میاد! فکر اینجاشو کردی اصن؟
    7- تو اول سه نفر پیدا کن یه سونی داشته باشن و حاضر به همکاری با تو باشن! خودم فیلم برداری جشنو بر عهده میگیرم به تموم افزاد حاضر تو مهمونی یه Z3 titan edition جایزه میدم ولی ویژگیه دیگه. قبول! هر چقدر air gesture سامسونگ به کار اومد، اینم به کار میاد
    8- تکراری! smart rotate!
    9- در مقابل air gesture سامسونگ و ژست های LG هیچ حرفی برای گفتن نداره. با اینکه تجربه ثابت کرده خیلی ها این قرطی بازیا رو همون روز اول خاموش میکنن.
    10- چی بگم والا
    11- قبول میکنم! ولی برنامش ریخته تو پلی استور!
    12- قبوله!
    13-

اومدی نسازی ها! حاجی سونی که داری میگی هابش و برنامه هاش اصن به پای برنامه های LG و سامسونگ میرسه؟! چیزایی که این دوتا دارن داره؟! کنترل هوشمند داره؟!(شاید بی کاربرد باشه اما توی بروزر کاربردشو میفهمین!) زیرنویس ساپورت میکنه؟! فیلم MKV پخش میکنه یا هنوز توی همون MP4 گیر کرده؟
    دوربین؟! نیکون کشکه؟! کنون کشکه؟! حرفی میزنیا!
    فیلمبرداریش درسته! کسی به پاش نمیرسه(البته 3D های 100 میلیونی پاناسونیک هم نباید دست کم گرفت!) ولی عکاسی رو برو به یه کسی بگو که چهارتا دوربین دست نگرفته باشه! اصن دوربین های 10-20 میلیون تومنی نیکون رو دیدی؟ لنزای 7-8 میلیونیشون چی؟! نمونه عکس داری؟ از لنز Close-upـــش و فوکوس معرکش چطور؟

بهترین تبلت هم سامسونگ داره. با مثال نقض بگو نه نداره! کیفیت دوربین کدوم تبلت به پای تب های سامی میرسه؟ صفحه نمایش های معرکش چطور؟ کارایی چطور؟! سامسونگ توی هرچی پخته نباشه، توی فبلت و تبلت و واقعا سنگ تموم میذاره و کسی به راحتی نمیتونه پا به پاش رقابت کنه.
    ولی باتری و کامپکت رو قبول دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط myk1 نمایش پست ها
    مقایسه بنچ alpha و z3compact

کلیپشم تو آپارات هست
    این گوشیه Galaxy Alphaـــــــه؟!

بذار ربط ساپورت کردن به کیفیت رو هم برات توضیح بدم.
    ببین دوراه داری. یا فیلم رو تبدیل کنیو زیرنویس رو بهش بچسبونی یا اینکه با خروجی HDMI لپ تاپ یا PC فیلم پخش کنی!
    تبدیل فیلم و تغییرات توی فیلم که کافیه انجام بدی تا ببینی چقدر از کیفیت اصلی کم میکنه!!!!!
    خروجی های HDMI و scard هم خاطر اینکه تنظیماتشون از طریق یه دستگاه دیگه انجام شده و متناسب با یه مانیتور دیگه هست، توی کیفیت پخش به پای پلیر اصلی خود تلویزیون نمیرسن! باور نداری؟ امتحان کن!

شاید برای بعضیا غیرمنطقی بیاد. اما همون که ایشون دوتا چیز بی ربط رو به هم ربط دادن، منم دادم دوشواری داریم؟!
    ویرایش توسط Kamy-R : 23-09-2014 در ساعت 12:58 دلیل: تغییر در متن!

16. 15 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mehdimghi آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    127940
    نام
    M.Shadows
    سپاس ها
    16,746
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z
    LG G3
    091
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

اول بگم پای همه پستهاتون تشکر رو زدم .

دوم دیگه بسه .

سوم هر کاری سونی میکنه تغییر نیست . ولی بقیه یه اتسه کنن میشه تغییر !!!

این همه ایراد میگرفتین برطرف کرده تغییر نیست . حالا که صفحه سونی داره خیلی خوب کار میکنه . حالا دیگه لازم نیست !!!

به نظرم فعلا بسه . بزاریم برای تاپیک های بعدی . بقیشو .

خوش باشید . نه . ببخشید سلامت باشید .

18. 5 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

MOoHAMMAD آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بازنشسته
    بخش
    گرافیک Symbian OS 9.x/^3
    شماره كاربری
    311354
    نام
    محمد
    سپاس ها
    34,992
    سپاس از شما 37,026 بار در 4,205 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    حالت من
    Khoshhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط KARAMOOZ نمایش پست ها

یه سرچی هم درباره UN105S9W بکن
    سلام
    خوبی مهدی جان؟! حالت خوبه؟!
    اینجا هم باید به علی بگم بیاد بندازت بیرون؟!

آقا تلویزیون های سونی مدل های قدیمیش البته تا 2012 از نظر مولتی مدیا ضعف داشتن که خب سینما خانگی و این وظیفه رو بر عهده داشت و یه جورایی بازاریابی میکرد واسه این محصولاتش ال جی هم اگر اشتباه نکنم همینطور بود ولی سامسونگ با محصولاتش اومد بازار اینارو هم کساد کرد ولی تلویزیون های الآنش ساپورت میکنن و ضعفی به حساب نمیاد چون رسیورهای الآن به راحتی اکثر فرمت هارو اجرا میکنن حتی با زیرنویس و نه نیاز به تبدیل فرمت هست نه وصل کردن لپ تاپ با HDMI به تلویزیون فقط یک فلش مموری کفایت میکنه!! این از این

بحث کنسول بازی که میشه کلا بازی های کینکت اکثرشون واسه بچه هاس بدرد تو نمیخورن که مگر اینکه بخوای وزن کم کنی و تحرک داشته باشی که به صرفه تر از تردمیل هست که اونور هم move و ps eye هست.
    نسل هفتم سخت افزار ps3 قویتر ولی از نظر بازی سازی پیچیده تر بود ولی با اینحال و با وجود عرضه دیر هنگام حدودا 1 سال پا به پای Xbox360 پیش رفت و انحصاری های بیشتری هم داشت و در پایان نسل برنده نسل شد تاز گرونتر بودن بازی های ps3 به دلیل بلوری بودن و هک زود هنگام X360 رو هم در نظر بگیر... در نسل هشتم هم که تقریبا با اختلاف جلو هست و با فروش باندل دِستِنی جلوتر هم افتاده اما باید پیشرفت فروش Xbox One رو با عرضه COD جدید دید که خب مقطعی هست..

اون
    UN105S9W هم که شوخی ای بیش نیست....

درمورد بخش موبایل مطمئنا کسانی که اونجا نشستن برنامه ریزی میکنن از من و شما خیلی آگاه ترن که محصولاتشون چه اشکالاتی دارن و فیدبک های زیادی دریافت کردن...

گول این عناوین و خبرهارو هم نخورید شایعات کذب زیاد توش هست... هرساله دارن میگن سونی میلیاردی ضرر کرده با این حساب الان فقط اسمی ازش باقی مونده بود....شک نکنید کارشناسای زیادی دارن این مسائل رو تحلیل میکنن که نه من نه شما سر سوزن هم تجربیات و اطلاعاتشون رو نداریم.

مهدی جان شما هم زیاد تعصبی نباش آقا تو بخش موبایل اگر z2 و z3c رو فاکتور بگیریم به نسبت بقیه ضعیف عمل کرده و باید بیشتر تلاش کنه!!!
    اگر غلط املایی چیزی بود ببخشید دیگه
    موفق باشید
    In a coat of gold or a coat of red
    a lion still has claws
    And mine are long and sharp, my lord
    as long and sharp as yours
    And so he spoke, and so he spoke
    that lord of
    Castamere
    But now the rains weep o'er his hall
    with no one there to hear
    Yes now the rains weep o'er his hall