گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 1 از 4543 12311511015011001 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45421
    ghanari_110 آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بازنشسته
    شماره كاربری
    44794
    سپاس ها
    691
    سپاس از شما 1,725 بار در 338 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

Icon199 ❤❤❤❤ 【 sms های عاشقانه و عارفانه 】 ❤❤❤❤

sms ... ๑۩۞۩๑ هاى عاشقانه و عارفانه فقط در این تاپیک ... ๑۩۞۩๑

قوانين :

1 . حداقل5 SMS در هر پست

2 . sms سياسى و مذهبى ... ممنوع ...

3 . حتما sms ها بايد فارسى نوشته شوند

4. لطفا SMS هاي مطرح شده در ساير پست ها رو در موضوع جديد عنوان نفرمائيد

ویرایش توسط LIDA : 30-11-2013 در ساعت 16:59

درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    32258
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 183 بار در 23 پست
    جزئیات بیشتر...
    هروقت از کسي جدا شدي بهش بگو براي هميشه خداحافظ هرچند با اين کار قلب او را ميشکني واورا نارحت ميکني ولي از انتظار نجاتش ميدهي :cryani:

سيب مي افته فقط به خاطره تو چون تو تنها جاذبه ي زمين هستي

اولین کسی که عاشقش میشی دلتو میشکونه و میره . دومین کسی رو که دوست داشته باشی و از تجربه قبلی استفاده کنی دلتو بدتر میشکنه و میزاره میره . بعدش میای دیگه هیچ چیز واست مهم نیست و از این به بعد میشی اون آدمی که هیچ وقت نبودی . دیگه دوست دارم واست رنگی نداره .. و اگه یه آدم خوب باهات دوست بشه تو دلشو میشکونی که انتقام خودتو ازش بگیری و اون میره با یکی دیگه ...
    اینطوریه که دل همه آدما میشکنه و عشقی وجود نخواهد داشت :112:

بدترين شكل دلتنگي براي كسي آن است كه در كنار او باشي و بداني كه هرگز به او نخواهي رسيد:huh:

یادته یه روز بهم گفتی: هر وقت خواستی گریه کنی برو زیر بارون که نکنه نامردی اشکاتو ببینه و بهت بخنده، گفتم: اگه بارون نبود چی ؟ گفتی : اگه چشمای قشنگ تو بباره آسمونم گریش میگیره، گفتم: یه خواهش دارم، وقتی آسمون چشمام خواست بباره تنهام نزار، گفتی: چشم، حالا امروز من دارم گریه میکنم اما آسمون نمیباره، تو هم اون دور دورا ایستادی و بهم میخندی:na:

SOLTAN_SALMAN آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    45633
    نام
    sam
    سپاس ها
    6
    سپاس از شما 190 بار در 14 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

پیش فرض سلام sms جديد

تجربه شانه ايست که طبيعت وقتي ما کچل ميشويم, به ما مي دهد!

من اون ماهی قرمز کوچولوهستم تو دل شیشه ای تو
    *
    *
    *
    *
    مراقب باش دلت نشکنه که من میمیرم

اول به نام عشق. . . دوم به نام تو. . . سوم به ياد مرگ . . . بر لوح شيشه اي قلبت بنويس: يا تو و عشق، يا من و مرگ زمان! به من آموخت كه دست دادن معني رفاقت نيست.... بوسيدن قول ماندن نيست..... و عشق ورزيدن ضمانت تنها نشدن نيست

مي دوني بازي روزگار چيه؟؟ اين که تو چشم بذاري من قايم شم . بعد تو يکي ديگه رو پيدا کني

ميگن لبخند ربطي به مرگ نداره ولي تو بخند تا من برات بميرم

4. 42 كاربر زير از شما SOLTAN_SALMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو ممتاز
    شماره كاربری
    32258
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 183 بار در 23 پست
    جزئیات بیشتر...

هر کجا که هستي بلوتوث قلبت رو روشن کن تا تمام وجودم رو برات سند کنم.

تيك تيك ساعت فرياد مرگ ثانيه هاست اما دوستي ها هيچگاه نمي ميرند

هواشناسي طي 24 ساعت گذشته اعلام کرد :
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ..
    اينجا يه نفر خيلي دلش هواتو کرده

دستتو مشت کن..... مشته؟

مشته مشته؟

حالا محکم بزن تو چشمت تا کور بشي دوريمو نبيني......!!!

ميدوني اگه تموم زنبوراي دنيا نيشت بزنن حقته چون تو خيلي گلي

6. 37 كاربر زير از شما DARKENER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

SOLTAN_SALMAN آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    45633
    نام
    sam
    سپاس ها
    6
    سپاس از شما 190 بار در 14 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي
    .................................................. .......
    سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد
    اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد
    عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يافت ... زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذري نخواهي يافت
    هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد
    هر کی با زمزمه عشـق دو سه روزی عـاشقـم شـد عشـق اون باعـث زجـر همـه دقایقـم شـد اون که عاشق بود و عمری از جدا شدن می ترسید همه هراس و ترسش به دروغش نمی ارزید

8. 31 كاربر زير از شما SOLTAN_SALMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

naughtysiavash آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    96720
    سپاس ها
    7
    سپاس از شما 317 بار در 116 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...
    ---------------------
    همه مي گويند عاشقي يک شب است و هزار شب پشيماني.اکنون هزار شب پشيمانم که چرا يک شب عاشق نبودم.
    -----------------------
    مرداب براي به دست آوردن نيلوفر سالها ميخوابه تا آرامش نيلوفر بهم نخوره.پس اگه کسي رو دوست داري براي داشتنش سالها صبر کن.
    ---------------------------

ويليام شکسپير ميگه: اون وقتي که فک مي کني کسي نيست که حرف دلت رو بفهمه ، کسي هست که واسه ديدنت روز شماري مي کنه
    -------------------------
    هر قطره اشک نشانه دل شکسته گيست، هر سکوت نشانه تنهايي است هر لبخند نشانه مهرباني است و هر اس ام اس نشانه دل تنگي من براي تو ست

10. 30 كاربر زير از شما naughtysiavash عزيز، سپاسگزاری كرده اند

naughtysiavash آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    96720
    سپاس ها
    7
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببيننت و حسوديشون بشه که...... ماهشون مال منه

عشق از هر گل سرخي دلپذير تر است ، اما خارهاي آن قلب تو را عميق تر از هر خاري سوراخ مي كند

در اين دنياي نامردان که مردانش عصا از کور مي دزدند منم خوش باور نادان محبت آرزو کردم

اگه مغرورم اگه زخمي و خسته ام تو ببخش اگه دورم اگه زندوني و بسته ام تو ببخش

بازي روزگار را نمي فهمم! من تو را دوست مي دارم. تو ديگري را..... ديگري مرا..... و همه ما تنهاييم

نميخوام به جزمن دوست دار ديگري باشي نميخواهم براي لحظه اي حتي به فكر ديگري باشي نميخواهم صفاي خنده ات را ديگري ببيند نميخواهم كسي نامش،برلبهاي توبنشيند نميخواهم به غيرازمن بگيرد دست تودستي نميخواهم كسي يارت شوددرراه اين هستي

12. 28 كاربر زير از شما naughtysiavash عزيز، سپاسگزاری كرده اند

naughtysiavash آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    96720
    سپاس ها
    7
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي
    ---
    مهرباني را در نگاه منتظر کودکي ديدم که آبنباتش را به دريا انداخت تا اب شيرين شود
    ---
    اگه سلطنت بلد نباشم سلطنت نميکنمٍ اگه زندگي بلد نباشم زندگي نميکم اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطره تو ياد ميگيرم
    ---
    دوستت دارم.به وسعت يه کهکشان.اي نام تو مرهم روح و روانم مي خوانم از تو و مي گويم که به پاي تو مانند شمعي آب مي شوم تا پايان.
    ---
    من دلم ميخواهد خانه اي داشته باشم پر دوست كنج هر ديوارش دوستانم بنشينند آرام گل بگو گل بشنو هر كسي ميخواهد وارد خانه پر مهر و صفامان گردد شرط وارد گشتن شستشوي دلهاست شرط آن داشتن يك دل بي رنگ و رياست بر درش برگ گلي ميكوبم و به يادش با قلم سبز بهار مينويسم اي دوست خانه دوستي ما اينجاست تا كه سهراب نپرسد ديگر خانه دوست كجاست
    ---
    سنگ قبرم را نميسازد کسي .مانده ام در کوچه هاي بي کسي.بهترين دوستم مرا از ياد برد سوختم خاکسترم را باد برد
    ---

14. 26 كاربر زير از شما naughtysiavash عزيز، سپاسگزاری كرده اند

naughtysiavash آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    96720
    سپاس ها
    7
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    خوب رويان جهان رحم ندارد دلشان بايد از جان گذرد هر كه شود همدمشان روزي كه سرشتند ز گٍل پيكرشان سنگي اندر گٍلشان بود و همان شد دلشان
    ---------------------------
    در غريبي ناله ها کر دم کسي يادم نکرد ، در قفس جاندادم و صياد ازادم نکرد، ضربه مردم چنان از زندگي سيرم نمود، آرزوي مرگ کردم مرگ هم يادم نکرد
    ----------------------------
    چنين با مهرباني خواندنت چيست ؟ بدين نامهرباني راندنت چيست ؟ بپرس از اين دل ديوانه من که اي بيچاره ماندنت چيست ؟
    \-----------------------------
    مي گن خدا بهترين نعمتش رو به بهترين بنده ش ميده ... ولي من که بهترين
    بنده ش نيستم ..پس چرا تورو به من داده ؟!
    ------------------------------
    مي دوني اگه خورشيد بميره چي مي شه . اونوقت زمين دورتومي گرده . ولي من نمي زارم چون فقط من بايد دورت بگردم

16. 21 كاربر زير از شما naughtysiavash عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Vahid_ath آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    شماره كاربری
    81903
    نام
    وحید
    سپاس ها
    302
    سپاس از شما 599 بار در 227 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z Ultra
    Nokia N95 8GB
    091-0935-092

اینم sms های من(1)

اگر شدم عاشق تو نذار كه بي تاب بمونم/لالايي شبام تويي نذار كه بي خواب بمونم/دارم برات شعر ميخونم شايد به يادم بموني/فقط يه چيز ازت ميخوام هميشه عاشق بموني
    اینو بدون که اگه کسی وارد زندگیت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اینکه یه خاطره به جا می ذاره می تونه یه تجربه هم به جا بذاره پس سعی کن خاطره های خوب و تجربه های مفید رو به خاطر بسپاری.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند
    يادمان باشد عشق متعلق به لحظه هاست و نفرين برای همه ی عمر!
    دنیا که این جوری نمی مونه همیشه یه روز میای میگم نمی خوام و نمیشه خیال نکنه همیشه دلم برات می میره یه روزی برمی گردی که دیگه خیلی دیره یه روز میای سراغم که خیلی وقته رفتم هزار هزار بهونه از اون نگات گرفتم این روزارو یادت باشه یه وقت نگی نگفتی اون روزا دورنیست که به یاد من بازم بیفتی یه وقتی بر می گردی که فایده ای نداره هر چی سرم آوردی دنیا سرت میاره
    مانند مجنون كه ليلا را دوست دارد مانند ماهي كه دريا را دوست دارد مانند شاعري كه شعرش را دوست دارد مانند بلبلي كه صدايش را دوست دارد به خدا قسم كه من هم تو را دوست دارم بي تو بودن را براي با تو بودن دوست دارم

18. 25 كاربر زير از شما Vahid_ath عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 4543 12311511015011001 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع