گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 107 از 108 نخستنخست ... 75797105106107108 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,061 به 1,070 از 1071
    HF273 آواتار ها
    درجه
    مدیر بازنشسته
    بخش
    حل‌مشکلات‌نرم‌افزار|‌نرم‌افزاراندروید
    شماره كاربری
    355011
    نام
    حسین
    سپاس ها
    52,776
    سپاس از شما 26,254 بار در 4,576 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Xperia Z2
    Nokia X2-01
    091-0935-092
    Medal1

Good Nokia HERE v1.1 Build 102511 | نقشه های معروف نوکیا با قابلیت آفلاین (Travel & Local)

Nokia HERE v1.1 Build 102511

نیازمند اندروید 4.1 به بالا

نقشه های نام آشنای نوکیا در برنامه HERE

با امکان دریافت آفلاین نقشه ها و یا استفاده بصورت آنلاین

شرکت here که زیر مجموعه شرکت nokia میباشد در طی دوران فعالیت خود جهت بهره گیری استفاده کنندگان از نقشه های ناب و دقیق و تجربه لذت از بهترین امکانات ، اقدام به تولید نقشه های در کل سطح جهان از جمله ایران نموده است
    این نقشه ها با قابلیت های خود به یکی از بهترین نقشه های موجود تبدیل شده
    نوکیا اقدام به انتشار این برنامه برای اکثر سیستم عامل های موجود از جمله اندروید کرده است (قبلا فقط در انحصار سیستم عامل های شرکت نوکیا بود)
    این شرکت دارای مشتری های بزرگی نظیر BMW - Toyota - Yahoo - Garmin و ... میباشد که میتوان به کیفیت نقشه های این شرکت پی برد

ویژگی ها :
    پشتیبانی از 196 کشور
    دارای نقشه های داخلی بیش از 90 هزار ساختمان و بیش از 11 هزار سالن در بیش از 50 کشور
    نمایش خدمات ترافیکی در بیش از 42 کشور مختلف
    نمایش خطوط حمل و نقل شهری در بیش از 870 شهر در بیش از 50 کشور
    دارای ناوبری صوتی در بیش از 99 کشور
    نمایش نقشه بصورت های satellite - حالت سه بعدی 3D
    بهره مندی از نقشه های آفلاین و آنلاین به دلخواه
    امکان مسیریابی آفلاین !
    قابلیت جستجو بصورت آفلاین

قابلیت به اشتراک گذاری مکان هاو انواع امکانات دیگر ...

توجه :
    امکان نصب بروی تمامی گوشی های اندروید امکان پذیره !
    ثبت نام در سایت برنامه هم فعلا اوضاع جالبی نداره !

سایت رسمی برنامه

برای نمایش یا مخفی کردن متن زیر، اینجا را کلیک کنید

کد:
    Here’s to finding your way no   matter where you are. Here’s to embracing   the world around you and   daring to explore new places without fear of   getting lost. Here’s to   having the confidence to live your life, because   you know exactly   where you’re going. HERE allows you to search,   navigate or get   directions around the world — even without an Internet   connection.   Simply save our interactive maps to your phone or tablet and   they’ll   continue to work for you offline, wherever you are.
    With  HERE you’ll have a map for every moment. Find restaurants and    shops in  your area and make spontaneous plans with your friends by    sharing your  location privately via Glympse. Or prepare for a future    trip by  personalising maps with all the places you’d like to explore   as  soon as  you arrive. You can even check out ratings and reviews  from   Trip  Advisor, Lonely Planet and more.
    Wherever you travel by car,  you’ll have offline access to world-class    navigation with turn-by-turn  voice directions. You’ll even get live    traffic and public transport  information, so you can always find the    quickest way.
    Here’s how you can experience your world in new, exciting ways:
    • Always know where you’re going: Turn-by-turn drive and walk voice guidance even without an Internet connection.
    • Maps that always work for you: Interactive maps of more than 100 countries that you can save and continue to use offline.
    •  Choose the fastest transport option: Integrated public transport    maps,  directions and information for more than 800 cities in more than    40  countries.
    • Avoid delays: Real-time traffic and road closure information in more than 40 countries around the world.
    •  Plan trips before you go: Personalise maps from your phone or    here.com  and store all the places you’d like see for when you get    there.
    • Meet friends here and there: Glympse lets you share your location and   what time you’ll get there by SMS or email.

ویدیو معرفی برنامه

HERE App with offline navigation Now available on Google Play video file

http://dl.mobilestan.net/index.php/f........-720p.mp4 |6.5 Mb

* * *

آخرین ورژن :

Nokia HERE v1.1 Build 102511

v102511.apk

Information | اطلاعات

WHAT'S NEW
    - Share your route and a directions list by text, E-mail and more
    - Bug fixes

* * *

آخرین ورژن نقشه ایران 8.30.58.116

همراه با صدای فارسی وانگلیسی

بصورت تک پارت با تشکر از JIMA

com.here.app.maps.zip | 326 MB

لینک کمکی

https://docs.google.com/uc?id=0B_0uK...xport=download

بعد از دانلود نقشه ، فولدر com.here.app.maps را به مسیر android/data منتقل کنید

برنامه به هیچ عنوان نیاز به sign اجباری نداره و بدون sign هم میشه ازش استفاده کرد
    حالا اگر sign کنید یه سری مزایا دارید مثل دانلود نقشه ها از خود برنامه ، دانلود فایل های صدا ، امکان به اشتراک گذاری های مختلف برنامه که با اکانتتون ارتباط داره

برای اولین بار که برنامه رو اجرا میکنید اگر تمایل به sign دارید که اقدام کنید اگر تمایلی ندارید گزینه or just jump right in رو انتخاب کنید و از منوی برنامه گزینه use app offline رو انتخاب کنید

* * *
    صدای فارسی

http://opizo.com/fa6qQ

فایل دانلود شده را به پوشه Android/data/com.here.app.maps/files/voice-download منتقل کنید !

* * *

صدای Hi-Fi انگلیسی با تشکر از ali110612

http://opizo.com/byVO5

فایل دانلود شده را به پوشه /Android/data/com.here.app.maps/files/voices-download منتقل کنید .

* * *

ورژن ویرایش شده مخصوص اندروید x.2 و 4.0

Nokia HERE v1.0 Beta Build 280 Mod

http://opizo.com/KawGO

* * *

لیست شهر های موجود در نقشه ایران با بیش از 102 شهر !
    (اگر شهری از قلم افتاده بی زحمت اطلاع بدید به لیست اضافه بشه !)
    به ترتیب حروف الفبا (جهت جلوگیری از دعوا )

برای نمایش یا مخفی کردن متن زیر، اینجا را کلیک کنید

کد:
    آبادان
    آبادی خلیل علی
    آستارا
    آمل
    اراک
    اردبیل
    ارومیه
    استانه
    اشرف اباد
    اشرفیه
    اصفهان
    البرز
    الوند
    امام زاده طاهر
    اندیمشک
    اهواز
    ایلام
    بابل
    بابلسر
    بازرگان
    بجنورد
    بندر انزلی
    بندر عباس
    بهشهر
    بوئین زهرا
    بوشهر
    بومهن
    بیرجند
    تازه اباد
    تاکستان
    تبریز
    تربت حیدریه
    تنکابن
    تهران
    جزیره کیش
    چابکسر
    چالوس
    خرم آباد
    خرم اباد(از شهرهای شمالی کشور!)
    خرمشهر
    دامغان
    دزفول
    دماوند
    رامسر
    رستم اباد
    رشت
    رودبار
    رودهن
    روستای تک ابرود کیاده
    روستای نور سر
    زاهدان
    زنجان
    سادات شهر
    ساری
    ساوه
    سبزوار
    سرعین اردبیل
    سلمانشهر
    سمنان
    سنندج
    شاهرود
    شهرکرد
    شهریار
    شوش
    شوشتر
    شیراز
    شیروان
    شیرود
    عباس اباد
    علمده
    فریدونکنار
    قائم شهر
    قزوین
    قشم
    قم
    قوچان
    کاشان
    کاشمر
    کتالم
    کرج
    کرمان
    کرمانشاه
    کلاراباد
    گرگان
    گناباد
    لاهیجان
    لنگرود
    ماکو
    ماهان کرمان
    محموداباد
    مرودشت
    مشهد
    منجیل
    نشتارود
    نمک ابرود
    نور
    نوشهر
    نیشابور
    هچیرود
    همدان
    يزد
    یاسوج

ویرایش توسط henra : 07-04-2016 در ساعت 08:15
    Wonderland - ts 1989

We found Wonderland, you and I got lost in it
    And we pretended it could last forever
    We found Wonderland you
    And life was never worse but never better

2. 176 كاربر زير از شما HF273 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

*DRAGON*  ,*P a Y a M*  ,00311  ,741852963  ,A N A M I S  ,A.RK  ,abolfazlhossein  ,adelarak21  ,ahmad0551  ,ahmad_reza874  ,alaveh  ,ali110612  ,ali610713  ,ali65509  ,alik1981  ,ALIREZA  ,AlirezaDesire  ,amir2100  ,amirreza_r143  ,amir_psp  ,Apocalypse Now  ,AriaIdeh One  ,arman809  ,arshak  ,arshia32  ,ashkan45  ,ashkan73n  ,ayhanlove  ,™EXITMOOD  ,™LEO  ,baboory  ,badaDROID  ,bahram17  ,bardareh  ,behraniha  ,Behzad WM  ,Bozorgtar_14  ,BTC™  ,capitan_price  ,ddavodn  ,ebi sat  ,Engine3R  ,EngineeR EhsaN  ,farafr  ,Farshadvh  ,FCBMehdi  ,feneghere  ,fermium100  ,fsas  ,golta64  ,H A M ! D  ,hamase6262  ,hassan.mahdavi6  ,Haswell  ,henra  ,hesam-aldin  ,hexagon  ,HF273  ,hojjat_vahidi  ,horaman  ,HOSSEIN 7  ,hrbani  ,H_TOSHIBA  ,i8910  ,jack_panosyan  ,jalal68  ,JIMA  ,khoshchinarash  ,khosro123  ,Kourosh1348  ,kral24  ,kral_pontiac  ,Labkh4nd  ,LIDA  ,M o H o M o  ,m.naji  ,M0HAMAD REZA  ,M@HDI  ,mahdi_ctr  ,mahmo0d1986  ,mahson  ,Majid_Cesc  ,majid_lotfi  ,MALEKY  ,MAMAD*50 CENT  ,mamad.s2000  ,mamaliss  ,man267  ,masoudk  ,masuod d  ,max  ,mehdii7  ,mehrfar  ,MEMAR.Z  ,memit  ,meshk  ,MiLaD+1  ,milad_a  ,MirMEHDi  ,mjs001  ,Mo30HD2  ,mohammad200.  ,mohammadi1758  ,MohammadSo_R  ,mohsen.kaka  ,mohseneo  ,moj925  ,Mokary  ,MORTEZA  ,MORTEZA*  ,mortezasp3  ,mostafa c5  ,Mozilla Firefox  ,mrkleich  ,m_a_q1  ,nematiali  ,new.man06  ,Noob Saibot  ,o.n.l.i.n.e  ,p.z12791  ,paprika 1  ,pars71  ,parsa_90_m  ,pejman_mh  ,persiandev  ,PESAR AJIB  ,porya_1986  ,POUYA  ,prance dark  ,r1ycc  ,Ra!30  ,Rasoulsilver  ,Reza 7  ,rockdrumer  ,roham120  ,roozbeh1580  ,Rubina  ,S-AJAD  ,S-ARM  ,saalehh  ,saeed113  ,saeed_zer0  ,saeid33  ,SajjadKAZ2003  ,salar222  ,sasan hatami  ,SEDANEH  ,sema arakee  ,shabnam78  ,shahpoor22000  ,shahriar4000  ,shylord  ,sina_d900  ,sm.mohammad  ,smeet  ,Sobhe Vasl  ,sorino  ,stere1980  ,Symbian Master  ,tazehkar  ,toraj85  ,tree  ,unname47  ,محمّد امین  ,vahik22  ,wookman  ,x_man9989  ,yahi92  ,yaser00897  ,Z E U S  ,zanyar_98  ,zelda_f  ,_IMMORTAL_  ,_Mostafa_  ,اقبال110  ,علی سنتوری 

saeid33 آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    252261
    سپاس ها
    85
    سپاس از شما 30 بار در 20 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

نقل قول نوشته اصلی توسط hrbani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

نمی شه گفت هیچ وقت، اما فعلاً خبری نیست. طبق مطلبی که دوستان گرامی چند پست قبل اعلام کردند، متأسفانه نوکیا اعلام کرده ازونجایی که فعلاً امکان تهیه نقشه به روز مطابق معیارهایی که خودشون در نظرشونه ندارن، برای همین کلاً پشتیبانی آفلاین (و در نتیجه نقشه آفلاین ایران) رو حذف کردن.
    سلام خیلی ممنون بابت آپلود نقشه کاشکی فقط نقشه ایران رو میزاشتید خیلی ها هستن نقشه عراق رو نیاز ندارن اگر بتونین نقشه ایران رو جداگانه اپلود کنین لطف خیلی بزرگی کردین باتشکر

4. كاربران زير از شما saeid33 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

hrbani 

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    505336
    سپاس ها
    279
    سپاس از شما 190 بار در 123 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

نقل قول نوشته اصلی توسط m21428 نمایش پست ها
    سلام و تشکر بابت نقشه
    لینک نقشه آفلاین ایران مشکل داره و به یک صفحه دیگه میره. لطفا اصلاحش کنید
    ممنون

اصلاح میکنم با ف ی ل ت ر شکن دوباره امتحان کردم درست شد.فکر کنم به آی پی ایران گیر میده

سلام
    اگرچه میدونم مطرح کردن این سوال در این بخش خطا هست ولی هر چی گشتم جایی برای سوال پیدا نکردم به هر روی ببخشید
    من نرم افزار ناویتل نسخه 9.6.2674 را دارم ایا میتونم این نرم ابزار و نقشه انرا به روز کنم؟ اگه اطلاعی دارید برام اپلود کنید
    متشکرم

• كاربران زير از شما sema arakee عزيز، سپاسگزاری كرده اند

hrbani 

Haswell آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    464040
    سپاس ها
    2,675
    سپاس از شما 2,996 بار در 960 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia 808 PureView
    Samsung Galaxy Note Pro 12.2
    0935

سلام . یک سوال
    من خود Here رو طبق معمول آپدیت کردم متاسفانه جدیدا متوجه شدم نقشه ی ایران پریده
    آیا راهش اینه که پوشه ی نقشه ها رو برگدونم به پوشه ی برنامه؟
    یا اینکه خود Here رو هم پاک کرده و نسخه ی قدیمش رو بریزم؟

• كاربران زير از شما Haswell عزيز، سپاسگزاری كرده اند

hrbani 

hrbani آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بخش
    بخش
    تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
    شماره كاربری
    686386
    نام
    حمیدرضا
    سپاس ها
    53,239
    سپاس از شما 8,355 بار در 1,874 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia N9
    Nokia N900
    091

@Haswell

نقل قول نوشته اصلی توسط Haswell نمایش پست ها
    سلام . یک سوال
    من خود Here رو طبق معمول آپدیت کردم متاسفانه جدیدا متوجه شدم نقشه ی ایران پریده
    آیا راهش اینه که پوشه ی نقشه ها رو برگدونم به پوشه ی برنامه؟
    یا اینکه خود Here رو هم پاک کرده و نسخه ی قدیمش رو بریزم؟
    سلام استاد عزیز

ببخشید که پاسخ گویی طول کشید، بنده نسخه آخر رو نداشتم که نسبت به اون اظهار نظر کنم، اما تو چند نسخه ماقبل آخر این طوری نبود، طی یک هفته ده روز اخیر هم آخرین نسخه HERE فعلی و نسخه ماقبل رو نصب کردم و حالا در خدمتم.
    در این دو نسخه جدید هم هیچ تغییری ایجاد نشده و برنامه با همان فایل های آفلاین ریخته شده قبلی به درستی کار می کنه و فایل ها سرجاشونن و نقشه ها نمایش داده می شن (حداقل رو تبلت Lenovo A3500 با اندورید 4.4.2)
    اگر برای شما حذف شده احتمالاً تو اندوریدهای بالاتر متفاوت هست و یا خود نقشه ها رو آپدیت کردین که در این صورت نقشه ایران حذف می شه و تو همه گوشی و نسخه های اندروید هم این اتفاق میوفته.
    اگر این مورد دوم باشه، راه برگشتش اینه که یه بار دیگه نقشه های آفلاین رو بریزین (اگر مورد اول باشه چیزی نمی دونم) و نیازی به پاک کردن HERE و نصب نسخه قدیمتر نیست.
    Hidden Content
    منتظر حضور گرم شما هستیم
    التماس دعا

اگر دوستان موفق هستند ثواب ختم قرآن امسال را هدیه کنیم به درگذشتگان عزیز از جمله پدر آقا محسن
    Hidden Content

• كاربران زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Haswell آواتار ها
    درجه
    عضو طلایی
    شماره كاربری
    464040
    سپاس ها
    2,675
    سپاس از شما 2,996 بار در 960 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia 808 PureView
    Samsung Galaxy Note Pro 12.2
    0935

@Haswell

سلام استاد عزیز

ببخشید که پاسخ گویی طول کشید، بنده نسخه آخر رو نداشتم که نسبت به اون اظهار نظر کنم، اما تو چند نسخه ماقبل آخر این طوری نبود، طی یک هفته ده روز اخیر هم آخرین نسخه HERE فعلی و نسخه ماقبل رو نصب کردم و حالا در خدمتم.
    در این دو نسخه جدید هم هیچ تغییری ایجاد نشده و برنامه با همان فایل های آفلاین ریخته شده قبلی به درستی کار می کنه و فایل ها سرجاشونن و نقشه ها نمایش داده می شن (حداقل رو تبلت Lenovo A3500 با اندورید 4.4.2)
    اگر برای شما حذف شده احتمالاً تو اندوریدهای بالاتر متفاوت هست و یا خود نقشه ها رو آپدیت کردین که در این صورت نقشه ایران حذف می شه و تو همه گوشی و نسخه های اندروید هم این اتفاق میوفته.
    اگر این مورد دوم باشه، راه برگشتش اینه که یه بار دیگه نقشه های آفلاین رو بریزین (اگر مورد اول باشه چیزی نمی دونم) و نیازی به پاک کردن HERE و نصب نسخه قدیمتر نیست.
    سلام و سپاسگذار از پاسختون . عجیبه نقشه ی ایران سرجاش بود ولی بخاطر آپدیت شدن برنامه، نقشه رو لود نمی کرد و توی فهرست نقشه ها هم طبعا وجود نداشت . پوشه رو پاک کردم و نقشه ی ایران رو دوباره آنزیپ کرده و کپی کردم درست شد
    نکته ی عجیب بعد اینکه در حالت آفلاین وقتی از حدی بیشتر روی خیابانها زوم کنیم تا اسامی فرعی ها رو هم نشون بده یهو کل خیابونها و کوچه ها رو هم محو می کنه تا اینکه برگردی زوم اوت کنی . اگر حالت آنلاین رو تیک بزنیم این قضیه هم رفع میشه
    من سالی یکبار هم سر و کارم به نقشه نمیفته ولی همون دو سال یکبار ک ممکنه لازم بشه میخواستم راست و ریز باشه

• كاربران زير از شما Haswell عزيز، سپاسگزاری كرده اند

hrbani 

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    33706
    سپاس ها
    221
    سپاس از شما 75 بار در 42 پست
    جزئیات بیشتر...

منم همین مشکل رو دارم بعد آپدیت نقشه ایرانم پرید،حالا باید نقشه قدیمی رو بریزم اونم مشکلش اینه که به روز نیست،و خیلی از مسیرها و خیابون ها عوض شده

• كاربران زير از شما goodlooking عزيز، سپاسگزاری كرده اند

hrbani 

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    505336
    سپاس ها
    279
    جزئیات بیشتر...
    091

شما این دوتا رو دانلود بفرمایید:

اگه نقشه سایر کشورها رو هم می خواستین می تونین به این آدرس مراجعه کنین و از لیست موجود کشور رو پیدا کنین و نقشه اش رو دانلود کنین

با تشکر از استاد علی (ali110612) گرامی
    سلام
    در مورد نقشه سایر کشورها (ناویتل) من دنبال نقشه مجارستان و مالزی بودم که در لیست ندیدم اگه امکان داره در این مورد راهنمایی بفرمایید.

hrbani 

hrbani آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بخش
    بخش
    شماره كاربری
    686386
    نام
    حمیدرضا
    سپاس ها
    53,239
    جزئیات بیشتر...
    Nokia N9
    Nokia N900
    091

نقل قول نوشته اصلی توسط sema arakee نمایش پست ها
    سلام
    در مورد نقشه سایر کشورها (ناویتل) من دنبال نقشه مجارستان و مالزی بودم که در لیست ندیدم اگه امکان داره در این مورد راهنمایی بفرمایید.
    سلام دوست گرامی

نقشه مجارستان، رومانی و مولداوی:
    Hungary, Romania, Moldova

در مورد مالزی منم پیدا نکردم، شاید در همون نقشه اول کلی
    گنجونده شده باشه (البته تو اون نقشه نباید انتظار یه نقشه فول با جزئیات رو داشت و فقط در حد کلی می شه).

شاید در گوشه کنار این نقشه ها هم جزئیاتی از اندونزی باشه، اما بعیده و فقط اگه وقت و اینترنت اضافه داشتین امتحانشون کنین:

Maldives
    http://download.navitel.su/Maps_2016Q1/mdv20160524.nm7
    China
    http://download.navitel.su/Maps_2016Q1/chn20160524.nm7
    Vietnam
    http://download.navitel.su/Maps_2016Q1/vnm20160524.nm7
    Philippines
    http://download.navitel.su/Maps_2016Q1/phl20160524.nm7

Hidden Content
    منتظر حضور گرم شما هستیم
    التماس دعا

اگر دوستان موفق هستند ثواب ختم قرآن امسال را هدیه کنیم به درگذشتگان عزیز از جمله پدر آقا محسن
    Hidden Content

درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    505336
    سپاس ها
    279
    جزئیات بیشتر...
    091

سلام دوست گرامی

نقشه مجارستان، رومانی و مولداوی:
    Hungary, Romania, Moldova

در مورد مالزی منم پیدا نکردم، شاید در همون نقشه اول کلی
    گنجونده شده باشه (البته تو اون نقشه نباید انتظار یه نقشه فول با جزئیات رو داشت و فقط در حد کلی می شه).

شاید در گوشه کنار این نقشه ها هم جزئیاتی از اندونزی باشه، اما بعیده و فقط اگه وقت و اینترنت اضافه داشتین امتحانشون کنین:

Maldives
    http://download.navitel.su/Maps_2016Q1/mdv20160524.nm7
    China
    http://download.navitel.su/Maps_2016Q1/chn20160524.nm7
    Vietnam
    http://download.navitel.su/Maps_2016Q1/vnm20160524.nm7
    Philippines
    http://download.navitel.su/Maps_2016Q1/phl20160524.nm7

خیلی ممنون از بابت پاسخی که دادید. بنظر میرسه نقشه گرجستان هم موجود نباشه. اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم.
    سوال دیگه ایا در here wego نقشه سایر کشورها را میشه از کامپیوتر دانلود کرد و در گوشی قرار داد.( مثل ناویتل) و یا اینکه نقشه here wego یک تیکه است و امکان دانلود جدا نیست؟ من میتونم از طریق موبایل دانلود کنم وله حافظه داخلی را پر میکنه (و گوشی من هم حافظه داخلی آن تقریبا پر است) خواستم ببینم جداگاه میشه دانلود کرد؟ متشکرم از وقتی که میزارید

hrbani 

hrbani آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بخش
    بخش
    شماره كاربری
    686386
    نام
    حمیدرضا
    سپاس ها
    53,239
    جزئیات بیشتر...
    Nokia N9
    Nokia N900
    091

نقل قول نوشته اصلی توسط sema arakee نمایش پست ها
    خیلی ممنون از بابت پاسخی که دادید. بنظر میرسه نقشه گرجستان هم موجود نباشه. اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم.
    سوال دیگه ایا در here wego نقشه سایر کشورها را میشه از کامپیوتر دانلود کرد و در گوشی قرار داد.( مثل ناویتل) و یا اینکه نقشه here wego یک تیکه است و امکان دانلود جدا نیست؟ من میتونم از طریق موبایل دانلود کنم وله حافظه داخلی را پر میکنه (و گوشی من هم حافظه داخلی آن تقریبا پر است) خواستم ببینم جداگاه میشه دانلود کرد؟ متشکرم از وقتی که میزارید
    خواهش می کنم. متأسفانه بنده هم نتونستم پیداش کنم. خواهش می کنم.
    شاید بشه (همونطور که قبلاً برای نقشه های OVI می شد این کار رو کرد) اما متأسفانه بنده راه حلی براش ندارم. از نظر نوع دسته بندی مثل OVI هم شما می تونید کل قاره رو دانلود کنین و هم کل یک کشور رو.
    می تونین قبل از دانلود از قسمت Settings به بخش Storage memory برید و حافظه رو از داخلی به کارت حافظه تغییر بدین.
    ضمناً می تونین نقشه یک کشور رو دانلود کنین و فولدر دیتای برنامه رو تو کامپیوتر کپی کنین و بعد اون رو از تو تنظیمات نقشه های گوشی پاک کنین و بعد یه کشور دیگه رو دانلود کنین و باز از فولدر دیتا یه کپی بگیرد و به کامپیوتر منتقل کنین (این طوری دو نقشه جدا رو بک آپ دارید؛ اگه اشتباه نکنم، حتی می تونین تو یه جای دیگه از کامپیوتر یکی از نقشه ها رو کپی کنین و بعد اون یکی رو روش بریزین، این طوری دو نقشه ادغام می شن و یه فولدر حاوی هر دو نقشه دارین که می تونین امتحانش کنین و بعد به گوشی منتقل کنین و اگه کار کرد، درسته؛ ضمناً از اون نقشه های جداگانه هم که بک آپ مستقل دارید و مشکلی پیش نمیاد).
    خواهش می کنم موفق باشید
    Hidden Content
    منتظر حضور گرم شما هستیم
    التماس دعا

Hidden Content

• کلمات کلیدی این موضوع