بررسی انواع روش های اتصال به اینترنت با گوشی های سونی اریکسون - صفحه 7
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 74

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    808668
    سپاس ها
    1
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

سلام خسته نباشید
    ببخشید من خوندم اصا ندونستم باید چیکار کنم
    من یه گوشی جدید خریدم سونی اریکسون k970 که وایفای داره اما روشن کردم چیزی پیدا نکرد البته adsl دارم با مودم بیسیم دار اما گوشی وصل نمیشه اومدم اینجا آموزش رو هم با ویندوز ویستا دادین اصا من ندونستم چیکار کنم ویندوز خودم 7
    میشه بگید من چطور میتونم با وای فای گوشی به adsl وصل شم؟؟؟

MORTEZA آواتار ها
    درجه
    سرپرست انجمن ها
    بخش
    Android | سونی اریکسون JAVA | UIQ
    شماره كاربری
    84730
    نام
    مرتضی
    سپاس ها
    23,785
    سپاس از شما 32,228 بار در 6,801 پست
    جزئیات بیشتر...
    LG G3
    Nokia 101
    091-0935
    حالت من
    Cool

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.masoud95 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    ببخشید من خوندم اصا ندونستم باید چیکار کنم
    من یه گوشی جدید خریدم سونی اریکسون k970 که وایفای داره اما روشن کردم چیزی پیدا نکرد البته adsl دارم با مودم بیسیم دار اما گوشی وصل نمیشه اومدم اینجا آموزش رو هم با ویندوز ویستا دادین اصا من ندونستم چیکار کنم ویندوز خودم 7
    میشه بگید من چطور میتونم با وای فای گوشی به adsl وصل شم؟؟؟

.:. تنظیمات گوشی .:.

پس از اطمینان از اتصال صحیح مودم و روشن بودن آن برای استفاده از اینترنت WiFi مودم روی گوشی مراحل زیر را دنبال کنید.

ـ از منوی اصلی گوشی به قسمت Settings بروید و روی Connectivity دوبار کلیک کنید تا باز شود.

ـ روی گزینه Wi-Fi کلیک کنید تا شبکه های وایرلس موجود در محیط شما نمایش داده شود.

توضیحاتی درباره این قسمت :

1. در این پنجره تمام شبکه های که به حالت مخفی تنظیم نشده باشند به صورت لیست نشان داده می شود ولی شبکه های که به صورت مخفی باشند نشان داده نمی شوند و شما با انتخاب گزینه (Other (hdidden network می توانید با دادن نام آن شبکه به آن وصل شوید و این شبیه مخفی کردن نام بلوتوث خود می باشد و کارایی مشابه به آن دارد.
    2. نام شبکه های که در بالا نشان داده می شود تابع آن چیزی می باشد که شما در تنظیمات مودم تعریف کرده اید.
    3. اگر در جلوی نام شبکه علامت قفل وجود داشته باشد یعنی شبکه قفل (رمز) دارد و شما بدون دادن رمز نمی توانید به آن متصل شوید.
    4. علامت آنتن جلوی آن میزان آنتن دهی شبکه را نشان می دهد.
    5. زیر نام شبکه عبارت (Unkown) یا (Kown) نوشته شده است. در صورتی که شما تا به حال با آن شبکه متصل نشده باشید و شناخته نشده باشد عبارت (Unkown) و در صورتی که قبلا با آن متصل شده باشید و اجازه اضافه شدن به عنوان یک access point را به آن داده باشید عبارت (Kown) یعنی شناخته شده می آید.
    6. برای نمایش جزییات بیشتر شبکه ها در حالی که نمایش داده می شوند روی شبکه مورد نظر خود قرار گرفته و روی گزینه Options کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Details را انتخاب کنید تا جزییات بیشتری از جمله مقدار سیگنال موجود از آن شبکه (همان که به صورت مختصر مانند علامت آنتن جلوی نام شبکه نشان داده می شد) و همچنین اگر جلوی Security کلمه WEP باشد یعنی شبکه رمز دارد (همان که به صورت قفل جلوی نام شبکه نشان داده می شود).
    ـ روی شبکه نمایش داده شده کلیک کرده و گزینه Connect را بزنید.
    در صورتی که شبکه شما رمز نداشته باشد عمل اتصال انجام می شود ولی در صورتی که شبکه شما رمز داشته باشد صفحه کلید برای دادن رمز نمایش داده می شود.

توجه :
    پیش فرض صفحه کلید روی حروف انگلیسی است همان طور که بالای گوشی جلوی نماد مداد نشان داده شده است و شما برای وارد کردن رمز به صورت عدد بایستی دکمه # را برای چند ثانیه نگه دارید تا بتوانید عدد تایپ کنید.

پس از وارد کردن رمز به صورت صحیح OK را بزنید تا عملیات اتصال انجام بشود.

پس از آن پنجره ای باز می شود که از شما می پرسد آیا قصد دارید یک access point مربوط به همین شبکه در قسمت اینترنت ایجاد بشود.
    در صورتی که شما گزینه Skip را بزنید این فرایند رها شده و این شبکه هنوز به صورت ناشناس (Unkown) باقی می ماند و برای دفعات بعد شما دوباره باید رمز وارد کنید ولی اگر گزینه Allow را انتخاب کنید اتصال برقرار شده و از این به بعد پس از نمایش اون شبکه زیر آن عبارت (Kown) نوشته شده است و برای کانکت شدن دیگر از شما رمز نمی خواهد.
    و اگر به آدرس زیر بروید :
    Menu\Settings\Connectivity\Destinations\Internet
    خواهید دید که یک access point با نام شبکه شما ایجاد شده است.
    و با کلیک روی آن می توانید مشخصات آن را ببینید و البته دستکاری این تنظیمات پیشنهاد نمی شود.
    اگر شما این access point را پاک کنید آن شبکه از حالت (Kown) به حالت (Unkown) تبدیل می شود و اگر قفل داشته باشد دوباره برای اتصال از شما رمز می خواهد.( و همان مراحل بالا تکرار می شود.)

نکته :
    در صورتی که شبکه شما شناخته شده (Kown) بود ولی به هنگام اتصال به شبکه مشکل داشتید و پیام داد که شبکه یافت نشد شما access point مربوط به آن را از مسیری که در بالا گفته شد پاک کنید تا به حالت (Unkown) تبدیل شود سپس اقدام به برقراری اتصال کنید می بینید که براحتی وصل می شود.

در این مرحله گوشی شما به مودم متصل است و شما می توانید مرورگر خود را باز کرده و به جستجو در اینترنت بپردازید.

منبع: کاربر فعال انجمن آی آر تی سی آی " ™Mahdi"
    تنها عشق است که می ماند

مرتضی632 >>>>> MORTEZA در تاریخ31-01-90
    به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

3. 3 كاربر زير از شما MORTEZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    808668
    سپاس ها
    1
    جزئیات بیشتر...

این چیزایی که گفتیذ رو انجام دادم رفتم روی ویندوز هفت هم او کارارو کردم
    رفتم سر گوشی قسمت وای فای زدم شبکه هارو بگرده اما هیچی پیدا مکرد درحالی که 10 سانتی متر هم از مودم دور نیست گوشی مینویسه شبکه ای پیدا نشد
    این از کجا میتونه باشه ؟؟

MORTEZA آواتار ها
    درجه
    سرپرست انجمن ها
    بخش
    شماره كاربری
    84730
    نام
    مرتضی
    سپاس ها
    23,785
    جزئیات بیشتر...
    LG G3
    Nokia 101
    091-0935
    حالت من
    Cool

این چیزایی که گفتیذ رو انجام دادم رفتم روی ویندوز هفت هم او کارارو کردم
    رفتم سر گوشی قسمت وای فای زدم شبکه هارو بگرده اما هیچی پیدا مکرد درحالی که 10 سانتی متر هم از مودم دور نیست گوشی مینویسه شبکه ای پیدا نشد
    این از کجا میتونه باشه ؟؟
    سلام دوست عزیز
    توضیحات و اموزش به اندازه کافی جامع و کامل هستش.
    شما با یه گوشی دیگه هم تست کنید.ممکنه مشکل از گوشی باشه.در هر صورت کمک دیگه ای از دستم برنمیاد.

موفق باشید
    بای تا Hi
    تنها عشق است که می ماند

به دلیل یه سری مسایل ،به پیغام های خصوصی که درباره گوشی و موارد آموزشی سایته پاسخ داده نمیشه

6. 2 كاربر زير از شما MORTEZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    169115
    سپاس ها
    1
    جزئیات بیشتر...
    0935

سلام دوستان و اساتید محترم
    گوشی من هازل هست و مودم وای فای دارم گوشیم با وای فای به مودم وصل میشه و از طریق بروزر خود گوشی به راحتی تو اینترنت میرم ولی با یه بروزر دیگه که رو گوشی نصب میکنم(مثلا یو سی بروزر)نمیتونم با وای فای وارد اینترنت بشم.میخوام بدونم آیا میشه با وای فای توسط بروزری غیر از بروزر خود گوشی وارد اینترنت بشم.

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    169115
    سپاس ها
    1
    جزئیات بیشتر...
    0935

نقل قول نوشته اصلی توسط AMDNRGS نمایش پست ها
    سلام دوستان و اساتید محترم
    گوشی من هازل هست و مودم وای فای دارم گوشیم با وای فای به مودم وصل میشه و از طریق بروزر خود گوشی به راحتی تو اینترنت میرم ولی با یه بروزر دیگه که رو گوشی نصب میکنم(مثلا یو سی بروزر)نمیتونم با وای فای وارد اینترنت بشم.میخوام بدونم آیا میشه با وای فای توسط بروزری غیر از بروزر خود گوشی وارد اینترنت بشم.
    سلام دوستان من جواب سوالی که بالا پرسیدمو خودم فهمیدم.باید گوشی رو رو حالت flight mode بذاری تا با یوسی بروزر از طریق وای فای بتونی کانکت شی.البته شاید راه دیگه ای هم باشه.حالا سوالم اینه که آیا راهی هست که بدون اینکه گوشی رو رو حالت flight mode بذاری با یوسی بروزر از طریق وای فای کانکت بشی؟

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    808668
    سپاس ها
    1
    جزئیات بیشتر...

سلام دوباره
    من با wi-fi گوشی میگردم حالا پیدا میکنه ولی رمز داره
    رمزشم میدونم ماله خودمونه دیگه
    میزنم میگه به شبکه وصل نشد
    حالا باید چیکار کنم ؟

MORTEZA آواتار ها
    درجه
    سرپرست انجمن ها
    بخش
    شماره كاربری
    84730
    نام
    مرتضی
    سپاس ها
    23,785
    جزئیات بیشتر...
    LG G3
    Nokia 101
    091-0935
    حالت من
    Cool

سلام دوباره
    من با wi-fi گوشی میگردم حالا پیدا میکنه ولی رمز داره
    رمزشم میدونم ماله خودمونه دیگه
    میزنم میگه به شبکه وصل نشد
    حالا باید چیکار کنم ؟
    سلام دوست عزیز
    شما یه بار پسورد وای فای رو عوض کنید(سعی کنید فقط از اعداد استفاده کنید) و دوباره با گوشی تست کنید ببینید وصل میشه یا نه!!!
    این جور موارد رو جز با آزمون و خطا نمیشه تشخیص داد.
    موفق باشید
    تنها عشق است که می ماند

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    808668
    سپاس ها
    1
    جزئیات بیشتر...

زدم نشد
    پسوردشو عوض کردم همه نشد بازم میگه به شبکه وصل نشد
    هیچ تنظیماتی انجام ندادم
    زدم جست و جو کرد شبکه رو پیدا کرد زدم وصل شه رمز عبور خواست دادم ولی گفت وصل نشد
    تنظیماتی باید رو کامپیوتر تنجام بدم ؟ یا گوشی؟

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    762862
    سپاس ها
    0
    جزئیات بیشتر...
    0935

نقل قول نوشته اصلی توسط MORTEZA نمایش پست ها
    دوست گلم سلام...
    ما خدمت هیچ عزیزی جسارت نمیکنیم...
    همه شما سرور ما هستید و وجود شماست که باعث دلگرمی ماست...
    فقط گله دارم از اکثر دوستان که به بلا فاصله وقتی به مشکلی برمیخورن بدون حتی کوچکترین سرچی فقط بلافاصله و پشت سرهم پست و تاپیک میزنن که نه تنها فایده ای نداره واسه بقه دوستان ،کار ما رو هم سخت میکنه واسه مرتب کردنشون..
    بخدا ما نه اینجا مزدی میگیریم نه ادمای بیکاری هستیم ..فقط برای دلمون کار میکنیم..چون علاقه داریم

بگذریم....
    درمورد گوشی شما فکر نکنم این کار ممکن باشه یعنی استفاده اینترنت ADSl کامپیوتر رو گوشی...
    ولی خب این روش که میزارم برا گوشی های نسل جدید یا A2 سونی اریکسون (مثل k850 , w890 , w910و ..) ، به دلیل اینکه امکان استفاده از شبکه local و share شدن با کامپیوتر دارن ، هم از طریق usb و هم از طریق بلوتوث میتونن از اینترنت کامپیوتر استفاده کنن کاربردیه...

آموزش استفاده از اینترنت کامپیوتر در موبایل بوسیله بلوتوث و کابل:

بلوتوث:

1. بلوتوث رو به کامپیوتر وصل کرده و همه درایور های بلوتوث کامپیوتر و همچنین برنامه WIDCOMM رو از سی دی بلوتوث نصب کنید
    2. بعد از نصب این برنامه ، یه آیکون شبکه به شبکه های قبلی بنام Bluetooth Network در قسمت control panel>>network connections اضافه میشه

3. حالا در گوشی ، بلوتوث رو روشن کرده ،به قسمت menu>>settings>>bluetooth>>my devics رفته و New Device رو بزنید و صبر کنید تا بلوتوث کامپیوتر رو پیدا کنه و اونو Add کنید و پسورد رو وارد کنید
    یا میتونید از طریق کامپیوتر ، گوشی رو Add کنید
    بعد از این کار ، باید ضربدر از روی آیکن شبکه بلوتوث برداشته بشه

4. اگه شبکه فعال شد ، در کامپیوتر به قسمت Network Connections رفته و در سمت چپ بر روی Set up a home or office network کلیک کرده و دو بار next رو بزنید و در قسمت select a connection method ، گزینه اول یعنی ... This Computer connect directly to the internet . the other computer رو انتخاب کرده و next رو بزنید

5. در قسمت بعد کانکشن دیال آپ یا ADSL خودتون رو انتخاب کنید و next رو بزنید ، توی قسمت بعدش لازم نیست چیزی بنویسید و next رو بزنید

6. در قسمت workgroup name یک اسمی انتخاب کنید و next رو بزنید ، در قسمت بعد turn off printer ... رو انتخاب کرده و دو بار next رو بزنید

7. در قسمت بعدش گزینه آخر یعنی just finish the wizard ... رو انتخاب و next و بعد finish رو بزنید

8. حالا به منوی گوشی رفته و در قسمت settings>>connectivity>>internet settings گزینه allow local conn. رو on کنید و save کرده و در همون قسمت connectivity به قسمت network sharing رفته و در قسمت workgroup همون نامی رو که در مرحله 6 انتخاب کردید رو در اونجا بنویسید ، یوزر و پسورد رو هم خالی بذارید

حالا میتونید به مرورگر گوشی رفته ، و از اینترنت کامپیوتر استفاده کنید

نکته:
    1. برای این نوع اینترنت ، هیچ نوع آیکون کره نباید بالای صفحه گوشی بیاد ، اگه بیاد ، گوشی داره از جی پی آر اس استفاده میکنه نه اینترنت کامپیوتر و حتما یکی از مراحل انجام نشده

2. حتما باید گوشی از طریق بلوتوث به کامپیوتر وصل باشه (بعبارت دیگر آیکون بلوتوث توی taskbar سبز باشه)

با استفاده کابل یو اس بی:

1. گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کرده و در گوشی گزینه اول یعنی phone mode رو انتخاب کنید و کلیه درایورهای گوشی رو از طریق سی دی گوشی در کامپیوتر نصب کرده تا یه آیکون شبکه به network connections اضافه بشه

2. به menu>>settings>>connectivity>>usb>>usb network>>usb network type رفته و گزینه via computer رو انتخاب کنید.

بقیه مراحل تکرار مراحل 4 تا 8 بالاست.

بای تا Hi

سلام. من همه ي مراحل رو انجام دادم. فقط اين قسمت رو موندم چيكار كنم:
    "" و در همون قسمت connectivity به قسمت network sharing رفته و در قسمت workgroup همون نامی رو که در مرحله 6 انتخاب کردید رو در اونجا بنویسید ، یوزر و پسورد رو هم خالی بذارید""
    توي گوشي من قسمت connectivity ، اصلا گزينه اي به نام network sharing ندارم.اگه ميشه راهنمايي كن كه بدجوور كارم گيره. (گوشي من (Sony Ericsson Elm (K970)
    ویرایش توسط imimarg : 04-02-2014 در ساعت 19:18 دلیل: مدل گوشي

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین