• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 104 از 108 نخستنخست ... 45494102103104105106 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,031 به 1,040 از 1079

بخش عمومی

1. Top | #1031

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 642445
      سپاس ها : 102
      سپاس از شما 148 بار در 90 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان ، گوشی من یک مرتبه خاموش شد دیگه روشن نمیشه ، فقط وقتی میزنم به برق گوشی روشن میشه لوگوی گوگل میاد باالا و بلافاصله ریست میشه و همش همین روال تکرار میشه تا زمانی که از برق بکشم بیرون که خاموش میشه
      فقط تا لگوی گوگل بعد ریست
      گوشی بریک شده آیا ؟؟

Sent from my E6633 using Tapatalk

2. کسب و کار

3. Top | #1032

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 832873
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام
      نکسوس 5 مورد نظر که الان دستمه یهو وسط رد و بدل کردن پیام داخل واتس آپ خاموش میشه و دیگه بالا نمیاد، وقتی گوشی رها شده هست بعضی وقتا ویبره میزنه لوگو گوگل میاد بالا و چند دایره رنچی یک ثانیه میچرخه و دوباره خاموش میشه، الان هم که به دستم رسید با کابل وصلش کردم به سیستم پشت سر هم میاد رو لوگو گوگل و میره و دوباره همین کار پشت سر هم اتفاق می افته.
      vol down + power رو میزنم یه لحظه میاد تو منو ولی سریع میره Vol down + Vol Up + Power هم مبزنم هیچ اتفاقی نمی افته.
      چطور میشه این گوشی رو برگردوند؟
      ممنون میشم زود جواب بدید.
      با تشکر یا حق

4. Top | #1033

درجه : مدير بخش
      بخش : Google Nexus
      شماره كاربري : 687579
      سپاس ها : 1,377
      سپاس از شما 2,969 بار در 1,246 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mostoul
      سلام دوستان ، گوشی من یک مرتبه خاموش شد دیگه روشن نمیشه ، فقط وقتی میزنم به برق گوشی روشن میشه لوگوی گوگل میاد باالا و بلافاصله ریست میشه و همش همین روال تکرار میشه تا زمانی که از برق بکشم بیرون که خاموش میشه
      فقط تا لگوی گوگل بعد ریست
      گوشی بریک شده آیا ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bubo
      با سلام
      نکسوس 5 مورد نظر که الان دستمه یهو وسط رد و بدل کردن پیام داخل واتس آپ خاموش میشه و دیگه بالا نمیاد، وقتی گوشی رها شده هست بعضی وقتا ویبره میزنه لوگو گوگل میاد بالا و چند دایره رنچی یک ثانیه میچرخه و دوباره خاموش میشه، الان هم که به دستم رسید با کابل وصلش کردم به سیستم پشت سر هم میاد رو لوگو گوگل و میره و دوباره همین کار پشت سر هم اتفاق می افته.
      vol down + power رو میزنم یه لحظه میاد تو منو ولی سریع میره Vol down + Vol Up + Power هم مبزنم هیچ اتفاقی نمی افته.
      چطور میشه این گوشی رو برگردوند؟
      ممنون میشم زود جواب بدید.
      با تشکر یا حق
      هیچکدوم از گوشی ها بریک نشده احتمال خیلی زیاد.

شما به احتمال زیاد دکمه ها رو به موقع نمی زنید برای رفتن به فست بوت. خاموش کنید گوشی رو بعد مجدد ولوم بالا و پایین و بعدش پاور رو نگه دارید

5. كاربران زير از شما malkemid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #1034

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 642445
      سپاس ها : 102
      سپاس از شما 148 بار در 90 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط malkemid
      هیچکدوم از گوشی ها بریک نشده احتمال خیلی زیاد.

شما به احتمال زیاد دکمه ها رو به موقع نمی زنید برای رفتن به فست بوت. خاموش کنید گوشی رو بعد مجدد ولوم بالا و پایین و بعدش پاور رو نگه دارید
      من گوشی درست شد ، اینقدر دکمه هاشو فشار دادم اسپری زدم درست شد گوشی ، فک کنم مشکل از دکمه پاور بود
      ممنون

7. 2 كاربر زير از شما mostoul عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #1035

شماره كاربري : 832713
      سپاس ها : 9
      جزئيات بيشتر

دوستان سلام

من داشتم رام رسمی می زدم با adb . مراحل رو کامل رفتم و همه ی ایمیج ها فلش شدن . بعد باید بریم تو ریکاوری و wipe data/factory reset کنیم . تا رفتم روی گزینه ش توی ریکاوری ( هنوز نزده بودم ) گوشی ریست شد و از اون به بعد هی گوشی ریست میشه و اسم گوگل میاد و تا میاد بوت شه ( چه برم تو بوت لودر چه عادی بوت شه ) دوباره ریست میشه . اعصابم رو ریخته بهم .

اصلا هم خاموش نمی شه گوشی . الان سوزن فرو کردم بالاش تا خاموش مونده وگرنه هی روشن میشه و میفته تو اون لوپ باطل !

ممنون میشم کمک کنید تو رو خدا ...

9. Top | #1036

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mammad2071
      دوستان سلام

من داشتم رام رسمی می زدم با adb . مراحل رو کامل رفتم و همه ی ایمیج ها فلش شدن . بعد باید بریم تو ریکاوری و wipe data/factory reset کنیم . تا رفتم روی گزینه ش توی ریکاوری ( هنوز نزده بودم ) گوشی ریست شد و از اون به بعد هی گوشی ریست میشه و اسم گوگل میاد و تا میاد بوت شه ( چه برم تو بوت لودر چه عادی بوت شه ) دوباره ریست میشه . اعصابم رو ریخته بهم .

اصلا هم خاموش نمی شه گوشی . الان سوزن فرو کردم بالاش تا خاموش مونده وگرنه هی روشن میشه و میفته تو اون لوپ باطل !

ممنون میشم کمک کنید تو رو خدا ...
      پاور رو نگه دار اگه خاموش نشد بذار باتری ش خالی شه تا خاموش شه

بعد بزن به شارژ برای 5 دقیقه...بعدش با دکمه های ترکیبی ببرش به فست بوت.

10. كاربران زير از شما malkemid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #1037

جزئيات بيشتر

پاور رو نگه دار اگه خاموش نشد بذار باتری ش خالی شه تا خاموش شه

بعد بزن به شارژ برای 5 دقیقه...بعدش با دکمه های ترکیبی ببرش به فست بوت.

خیلی لطف کردین .
      رام رسمی رو فلش زدم و درست شد و گوشی بالا اومد .

الان یه مشکل دیگه دارم . یک ناحیه از تاچ گوشی از کار افتاده . سمت راست گوشی یک ناحیه مستطیلی به عرض 1 سانت و طول کل صفحه نمایش .

رام قبلی که داشتم ؛ کاستوم رام pure nexus بود با کرنل بلو اسپارک . حدود 3 هفته روی گوشیم بود . دیروز تو خیابون یهو قاطی کرد گوشی و همه ی نقاط صفحه تاچ می شد .
      چند بار هم به زور خاموش و روشن کردم فایده نداشت .
      واسه همین مجبور شدم رام اصلی بزنم دیشب .

اون مشکل که گوشی قاطی کرده بود و همه جا تاچ می شد حل شد ولی همون طور که گفتم یه ناحیه از صفحه نمایش ، تاچ ش پریده .

چی کار میشه کرد ؟؟؟ ممکنه سوخته باشه ؟؟؟ یا مثل تلویزیون نیست که سلول سلول بسوزه ؟؟
      چند بار دیگه هم رام ها رسمی مختلف زدم ( البته همه 6.0.1 ) ولی مشکل هنوز پابرجاست .
      رام کاستومی چیزی هست که تاچ رو بشه برگردوند ؟

ممنون از اینکه راهنمایی می کنید

12. Top | #1038

جزئيات بيشتر

خیلی لطف کردین .
      رام رسمی رو فلش زدم و درست شد و گوشی بالا اومد .

الان یه مشکل دیگه دارم . یک ناحیه از تاچ گوشی از کار افتاده . سمت راست گوشی یک ناحیه مستطیلی به عرض 1 سانت و طول کل صفحه نمایش .

رام قبلی که داشتم ؛ کاستوم رام pure nexus بود با کرنل بلو اسپارک . حدود 3 هفته روی گوشیم بود . دیروز تو خیابون یهو قاطی کرد گوشی و همه ی نقاط صفحه تاچ می شد .
      چند بار هم به زور خاموش و روشن کردم فایده نداشت .
      واسه همین مجبور شدم رام اصلی بزنم دیشب .

اون مشکل که گوشی قاطی کرده بود و همه جا تاچ می شد حل شد ولی همون طور که گفتم یه ناحیه از صفحه نمایش ، تاچ ش پریده .

چی کار میشه کرد ؟؟؟ ممکنه سوخته باشه ؟؟؟ یا مثل تلویزیون نیست که سلول سلول بسوزه ؟؟
      چند بار دیگه هم رام ها رسمی مختلف زدم ( البته همه 6.0.1 ) ولی مشکل هنوز پابرجاست .
      رام کاستومی چیزی هست که تاچ رو بشه برگردوند ؟

ممنون از اینکه راهنمایی می کنید
      اگر چند رام زدید و رو همه همین مشکل رو داشت احتمالا سخت افزاریه...تاچ ردیفیه یعنی ارتفاع صفحه نمایش رو به مستطیل های افقی تقسیم کنی...هر کدوم میشه یه ردیف

13. Top | #1039

جزئيات بيشتر

اگر چند رام زدید و رو همه همین مشکل رو داشت احتمالا سخت افزاریه...تاچ ردیفیه یعنی ارتفاع صفحه نمایش رو به مستطیل های افقی تقسیم کنی...هر کدوم میشه یه ردیف
      خب پس چرا ماله من یه ردیف عمودی سوخته ؟؟؟ با pointer توی منوی developer تست کردم . دقیقا یک ردیف عمودی کار نمی کنه !

14. Top | #1040

جزئيات بيشتر

خب پس چرا ماله من یه ردیف عمودی سوخته ؟؟؟ با pointer توی منوی developer تست کردم . دقیقا یک ردیف عمودی کار نمی کنه !
      شاید بعضی ها عمودی هم باشه نمی دونم ولی من همین مشکل رو داشتم دو ردیف افقی تاچ کار نمی کرد...چاره ای نیست باید عوض بشه

15. كاربران زير از شما malkemid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع