• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 105 از 108 نخستنخست ... 55595103104105106107 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,041 به 1,050 از 1080

بخش عمومی

1. Top | #1041

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 29796
      نام : سیامک
      سپاس ها : 1,839
      سپاس از شما 849 بار در 320 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      کسی رام کاستوم نوگت تست کرده؟ برا استفاده روزانه خوبه؟

2. كاربران زير از شما siamak18 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #1042

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 832713
      سپاس ها : 9
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط malkemid
      شاید بعضی ها عمودی هم باشه نمی دونم ولی من همین مشکل رو داشتم دو ردیف افقی تاچ کار نمی کرد...چاره ای نیست باید عوض بشه
      خیلی ممنون لطف کردین .

باید ببرم مدیا پردازش ؟ چه قدر درمیاد حدودا ؟

5. Top | #1043

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 523054
      نام : mr.GX
      سپاس ها : 4,791
      سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mammad2071
      خیلی لطف کردین .
      رام رسمی رو فلش زدم و درست شد و گوشی بالا اومد .

الان یه مشکل دیگه دارم . یک ناحیه از تاچ گوشی از کار افتاده . سمت راست گوشی یک ناحیه مستطیلی به عرض 1 سانت و طول کل صفحه نمایش .

رام قبلی که داشتم ؛ کاستوم رام pure nexus بود با کرنل بلو اسپارک . حدود 3 هفته روی گوشیم بود . دیروز تو خیابون یهو قاطی کرد گوشی و همه ی نقاط صفحه تاچ می شد .
      چند بار هم به زور خاموش و روشن کردم فایده نداشت .
      واسه همین مجبور شدم رام اصلی بزنم دیشب .

اون مشکل که گوشی قاطی کرده بود و همه جا تاچ می شد حل شد ولی همون طور که گفتم یه ناحیه از صفحه نمایش ، تاچ ش پریده .

چی کار میشه کرد ؟؟؟ ممکنه سوخته باشه ؟؟؟ یا مثل تلویزیون نیست که سلول سلول بسوزه ؟؟
      چند بار دیگه هم رام ها رسمی مختلف زدم ( البته همه 6.0.1 ) ولی مشکل هنوز پابرجاست .
      رام کاستومی چیزی هست که تاچ رو بشه برگردوند ؟

ممنون از اینکه راهنمایی می کنید
      نکسوس 4 بند همین مشکل رو پیدا کرد... نتیجه نواسانات برق هست. هرگز با لپتاپ یا پی سی نکسوس 4 و الجی جی 2 رو شارژ نکنید (لعنت به تو الجی)
      شما باید کل پنل رو عوض کنید... بهش میگن Ghost touch اولین بار صفحه برای خودش چند نقطه رو لمس میکنه یک مدت بعد یک نوار کامل از صفحه دیگه عمل نمیکنه. (این نوار ممکن هست عرضش دائم بیشتر بشه یا محلش جا به جا بشه... برای من از وسط اومد به قسمت داک! عملاً نمیشود وارد منوی اپها شد!)
      حدود سیصد تا چهارصد هم خرجش هست! (پنل تاچ به چنل جلوی گوشی چسبیده!!! متاسفانه پنل معیوب رو نمیدونم کجا گذاشتم وگرنه عکس ازش میفرستادم.)

من نکسوس4 رو تعمیر کردم و به مادرم سپردم الان گلکسی اس6 دارم. (علت مهاجرت هم Snapdragon 810 بود وگرنه 6p میگرفتم)

در ضمن اگه عوض کردید در حضور تعمیرکار هم صفحه رو تست کنید هم سنسور مجاورت رو (و ترجیحاً LED Notification رو). برای من بعد تعمیر موقع تماس دائم صفحه سیاه بود! ظاهراً موقع اسمبل تعمیرکار اشتباه کرده بود و روی سنسور پوشیده بود. موقع تماس گوشی فکر میکرد در مجاورت صورت من هست!!! نمیشود تماس رو قطع کرد یا رد داد!

6. 3 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #1044

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : HUAWEI /SAMSUNG
      شماره كاربري : 128289
      نام : pdashop.ir
      سپاس ها : 29,515
      سپاس از شما 56,071 بار در 13,678 پست
      کمک مالي به سايت: 600000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mammad2071
      خیلی لطف کردین .
      رام رسمی رو فلش زدم و درست شد و گوشی بالا اومد .

الان یه مشکل دیگه دارم . یک ناحیه از تاچ گوشی از کار افتاده . سمت راست گوشی یک ناحیه مستطیلی به عرض 1 سانت و طول کل صفحه نمایش .

رام قبلی که داشتم ؛ کاستوم رام pure nexus بود با کرنل بلو اسپارک . حدود 3 هفته روی گوشیم بود . دیروز تو خیابون یهو قاطی کرد گوشی و همه ی نقاط صفحه تاچ می شد .
      چند بار هم به زور خاموش و روشن کردم فایده نداشت .
      واسه همین مجبور شدم رام اصلی بزنم دیشب .

اون مشکل که گوشی قاطی کرده بود و همه جا تاچ می شد حل شد ولی همون طور که گفتم یه ناحیه از صفحه نمایش ، تاچ ش پریده .

چی کار میشه کرد ؟؟؟ ممکنه سوخته باشه ؟؟؟ یا مثل تلویزیون نیست که سلول سلول بسوزه ؟؟
      چند بار دیگه هم رام ها رسمی مختلف زدم ( البته همه 6.0.1 ) ولی مشکل هنوز پابرجاست .
      رام کاستومی چیزی هست که تاچ رو بشه برگردوند ؟

ممنون از اینکه راهنمایی می کنید
      همون طور که مدیر محترم بخش گفتن این مشکل سخت افزاری هست و نرم افزاری نیست دیگه متاسفانه باید به فکر تعویض تاچ و lcd گوشی باشید و راه حلی جز تعویض نداره

8. كاربران زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #1045

درجه : مدير بخش
      بخش : Google Nexus
      شماره كاربري : 687579
      سپاس ها : 1,377
      سپاس از شما 2,969 بار در 1,246 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak18
      سلام
      کسی رام کاستوم نوگت تست کرده؟ برا استفاده روزانه خوبه؟
      من یه نسخه غیر رسمی cm14 نصب کردم همه چیش اوکی هست بجز ضبط ویدئو...برای روزانه هم مشکلی نبوده تا حالا

10. كاربران زير از شما malkemid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #1046

شماره كاربري : 832713
      سپاس ها : 9
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX
      نکسوس 4 بند همین مشکل رو پیدا کرد... نتیجه نواسانات برق هست. هرگز با لپتاپ یا پی سی نکسوس 4 و الجی جی 2 رو شارژ نکنید (لعنت به تو الجی)
      شما باید کل پنل رو عوض کنید... بهش میگن Ghost touch اولین بار صفحه برای خودش چند نقطه رو لمس میکنه یک مدت بعد یک نوار کامل از صفحه دیگه عمل نمیکنه. (این نوار ممکن هست عرضش دائم بیشتر بشه یا محلش جا به جا بشه... برای من از وسط اومد به قسمت داک! عملاً نمیشود وارد منوی اپها شد!)
      حدود سیصد تا چهارصد هم خرجش هست! (پنل تاچ به چنل جلوی گوشی چسبیده!!! متاسفانه پنل معیوب رو نمیدونم کجا گذاشتم وگرنه عکس ازش میفرستادم.)

من نکسوس4 رو تعمیر کردم و به مادرم سپردم الان گلکسی اس6 دارم. (علت مهاجرت هم Snapdragon 810 بود وگرنه 6p میگرفتم)

در ضمن اگه عوض کردید در حضور تعمیرکار هم صفحه رو تست کنید هم سنسور مجاورت رو (و ترجیحاً LED Notification رو). برای من بعد تعمیر موقع تماس دائم صفحه سیاه بود! ظاهراً موقع اسمبل تعمیرکار اشتباه کرده بود و روی سنسور پوشیده بود. موقع تماس گوشی فکر میکرد در مجاورت صورت من هست!!! نمیشود تماس رو قطع کرد یا رد داد!

خیلی ممنون .

واقعا لطف کردین . من اصلا با لپ تاپ شارژ نمی کنم البته .
      فکر می کنم مشکل از رامی بود که استفاده می کردم چون قبل از اون هیچ مشکلی با گوشی نداشتم .
      چون رام رو ریختم و یه ذره با تنظیمات کرنل کلنجار رفتم و ولتاژ هسته ها را کم کردم . دو تا هسته رو هم خاموش !
      چون باتری گوشی م چند وقتی بود که خیلی زود خالی میشد و مشکل پیدا کرده بود .

حالا اینجوری که پیداست 400 باید برای تاچ خرج کنم و 100 هم برا باتری ! نمی دونم ولی فکر نمی کنم بیارزه دیگه !

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2004
      همون طور که مدیر محترم بخش گفتن این مشکل سخت افزاری هست و نرم افزاری نیست دیگه متاسفانه باید به فکر تعویض تاچ و lcd گوشی باشید و راه حلی جز تعویض نداره
      خیلی ممنون . لطف کردین .

12. Top | #1047

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 22428
      سپاس ها : 111
      سپاس از شما 90 بار در 50 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      سایوژن 14 رسمی اندروید 7 برای nexus 5 کی قرار بیا کسی خبر داره ؟
      لطفا رام ها ی اندروید 7 که برای این گوشی هستن رو در بخش مربوطه بزارید

13. Top | #1048

شماره كاربري : 21362
      نام : Arya
      سپاس ها : 3
      سپاس از شما 3 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان گوشیم هر کاری میکنم رو آرم آندروید گیر کرده بالا نمیاد آندروید ۵ بود با همون ۵ فلشش کردم نشد با آندروید ۶هم فلشش کردم نشد
      این گوشیو با همین وضعیت بهم دادن نمیدونم چه بلایی سرش آوردن که اینجوری شده
      لطفا راهنمایی کنید ممنون

14. Top | #1049

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 642445
      سپاس ها : 102
      سپاس از شما 148 بار در 90 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kakaei
      سلام دوستان گوشیم هر کاری میکنم رو آرم آندروید گیر کرده بالا نمیاد آندروید ۵ بود با همون ۵ فلشش کردم نشد با آندروید ۶هم فلشش کردم نشد
      این گوشیو با همین وضعیت بهم دادن نمیدونم چه بلایی سرش آوردن که اینجوری شده
      لطفا راهنمایی کنید ممنون
      از قسمت بوتلودر ، ریکاوری ، یه بار وایپ کن ببین درست میشه یا نه ؟؟؟؟؟!!

Sent From My Xperia Z5 Dual Using Tapatalk

15. كاربران زير از شما mostoul عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #1050

شماره كاربري : 21362
      نام : Arya
      سپاس ها : 3
      سپاس از شما 3 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mostoul
      از قسمت بوتلودر ، ریکاوری ، یه بار وایپ کن ببین درست میشه یا نه ؟؟؟؟؟!!

Sent From My Xperia Z5 Dual Using Tapatalk
      وایپ کرده بودم چند بار یه TWRP روش نصب کردم از اونجا وایپ و فکتوری ریست کردم بعد ۲ ساعت بالا امد الان بدونه مشکل کار میکنه

17. كاربران زير از شما kakaei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع