حل ارور ۰x80090318 در ایتونز
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

بخش های اختصاصی گوشی های پرچمدار

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    حل ارور ۰x80090318 در ایتونزحل ارور ۰x80090318 در ایتونز
    wave2 android آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    713137
    نام
    M3HR@B
    سپاس ها
    324
    سپاس از شما 1,659 بار در 461 پست
    جزئیات بیشتر...

پیش فرض حل ارور ۰x80090318 در ایتونز

با سلام خدمت دوستان
    بنده دیدم دوستان زیادی هستند که این مشکل رو دارند.تصمیم گرفتم این اموزش رو براتون قرار بدم

روشی جدید برای حل ارور ۰x80090318

ابتدا این ورژن یا نسخه از ایتونز را دانلود کنید.فقط برای کسانی که این مشکل رو دارند.(بنظر من که کم ترین مشکل رو این نسخه داشته.خودم کامل تسلط دارم رو این نسخه مشکل دیگه ای بود در خدمتم)

http://dl2.soft98.ir/soft/i/iTunes.1...6.Portable.exe

حال وقتی ایتونز را باز میکنید ارور ۰x80090318 را مشاهده میکنید.برای رفع این مشکل باید کارهای زیر رو انجام بدید.

1-ایتونز رو ببندید.

2-به قسمت تنظیمات تاریخ و ساعت ویندوز خود بروید و به طور دقیق ساعت را با توجه به سایت Time.ir تنظیم کنید.

3-حالا به قسمت استارت ویندوز رفته و در قسمت Search program and files عبارت CMD را تایپ کنید تا صفحه command Prompt که مشکی رنگ هست باز شه

4-عبارت netsh winsock reset را در ان وارد کنید . فقط حواستون باشه که فاصله ها رعایت بشه

5-اگر برنامه عبارت Sucessfully rest the netsh winshok را نشان داد CMD را بسته و ایتونز را باز کنید!میبینید که مشکل رفع شده

اگر بعد از این با اررور مشکل کانکت روبرو شدید مشکل از چیلتر بودن هستش که خودتون میدونید چیکار کنید!

در صورت مشکل های دیگه و اررور های دیگه به تاپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=258220 مراجعه کنید.

چون که این مشکل رو خیلی از دوستان داشتند بنده این تاپیک رو ایجاد کردم

2. 3 كاربر زير از شما wave2 android عزيز، سپاسگزاری كرده اند