• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 8 از 53 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 71 به 80 از 523

بخش Microsoft Lumia 640 XL & 640

1. Top | #71

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 130168
      نام : hamid
      سپاس ها : 1,472
      سپاس از شما 1,015 بار در 169 پست
      جزئيات بيشتر

من بین این و 1520 موندم.
      البته فقط از نظر ساپورت نه هیچ چیزه دیگه! چون 640xl قابل مقایسه نیست با 1520!؟
      بنظر شما ایا با اینکه 1520 2 سال از عرضه ش میگذره همچنان ماکروسافت پشتیبانیش میکنه ؟
      اقا پویا قرار بود از صفحه نمایش هم یه مقایسه تصویری داشته باشی چه شد؟

2. 5 كاربر زير از شما meyysam عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #72

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : پرسش و پاسخ WP8
      شماره كاربري : 148850
      سپاس ها : 33,424
      سپاس از شما 14,604 بار در 2,805 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط meyysam
      من بین این و 1520 موندم.
      بنظر شما ایا با اینکه 1520 2 سال از عرضه ش میگذره همچنان ماکروسافت پشتیبانیش میکنه ؟
      دوست عزیز از هر نظر 1520 برتره. از نظر اپدیت هم سخت افزار 1520 خیلی بهتره و اگرم به خاطر قدیمی شدن بخواد اپدیت نشه دیگه حداقل به اندازه 640xl اپدیت میشه. کلا مایکروسافت فعلا از نظر اپدیت سنگ تموم گذاشته و واسه همه گوشیا اپدیت داده. از نظر هزینه 640 ایکس ال خیلی به صرفه تره چون الان 1520 حسابی گرون شده چون کمیاب شده ولی 640 قیمتش خیلی عالیه الان. اگر از نظر اپدیت فقط مهمه مایکروسافت تا زمانی که یه سیستم عامل کامل و بی نقص رو همه گوشیاش نیاره از اپدیتش صرف نظر نمیکنه. این نظر شخصیه من نسبت به چیزایی که تاحالا دیدم هست

5. 7 كاربر زير از شما mortezasp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #73

بخش : Windows Phone
      شماره كاربري : 667908
      نام : پویا نوائی
      سپاس ها : 7,026
      سپاس از شما 19,257 بار در 3,600 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط meyysam
      من بین این و 1520 موندم.
      چشم. اونم به زودی قرار می دم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezasp3
      دوست عزیز از هر نظر 1520 برتره. از نظر اپدیت هم سخت افزار 1520 خیلی بهتره و اگرم به خاطر قدیمی شدن بخواد اپدیت نشه دیگه حداقل به اندازه 640xl اپدیت میشه. کلا مایکروسافت فعلا از نظر اپدیت سنگ تموم گذاشته و واسه همه گوشیا اپدیت داده. از نظر هزینه 640 ایکس ال خیلی به صرفه تره چون الان 1520 حسابی گرون شده چون کمیاب شده ولی 640 قیمتش خیلی عالیه الان. اگر از نظر اپدیت فقط مهمه مایکروسافت تا زمانی که یه سیستم عامل کامل و بی نقص رو همه گوشیاش نیاره از اپدیتش صرف نظر نمیکنه. این نظر شخصیه من نسبت به چیزایی که تاحالا دیدم هست
      والا راستیتش مرتضی جان اصلا علت اینکه من این گوشیرو به 930 و 1520 ترجیح دادم همین بروزرسانی ها بود. چون خودم 2 بار ضربه اش رو خوردم. من از سال 81،82 به اینور با ویندوز موبایل آشنام و از سال 85 خودم ویندوز موبایل داشتم. قبول دارم که از ویندوز فون 7 به اینور همه چی عوض شد اما من دوبار ضربه این قضیه رو خوردم. یه بار سر HD2 ، یه بارم سر HTC Titan . سر هر دو گوشی مایکروسافت اعلام کرد که آپدیت ها به بهانه های مختلف ارائه نمی شه. بهانه های الکی. خصوصا سر HD2. سر تایتان که خیلی بود. درست یکسال بعد اراِئه گوشی خریدمش، درست 1 ماه بعدش اعلام کرد که به ویندوز 8 آپدیت نمی شه. دقیقا پولمو ریختم دور. اون موقع 850 تومن پولشو داده بودم.

در هر صورت بنظر من این دو گوشی یعنی 930 و 1520 تو این زمینه قابل اعتماد نیستن. شما الان ببینید آپدیت دوم دنیم برای اینا به صورت رسمی نیومده. لااقل برای 930 ندیدم و دولوپریشم نتونستم از اینسایدر بگیرم. شاید 99% شما با من مخالف باشید، ولی من معتقدم که گوشی های مایکروسافت هر چه جدیدتر باشن تو زمینه دریافت آپدیت ه بهترن. خدا رو چه دیدی؟ تضمینی هست که مثلا سر آپدیت بزرگ بعدی ویندوز 10 ( مثلا 10.1 بعنوان مثال ) نگه دیگه از گوشی های با برند نوکیا پشتیبانی نمی کنه؟ در هر صورت تا نبینم نمی تونم نظرمو عوض کنم چون تا الان چوبشو خوردم

7. 13 كاربر زير از شما NovaX5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #74

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 777283
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 2 بار در 1 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان عزیز
      اقا من همین چند لحظه پیش لومیا 640 XL رسید دستم
      ولی هرکار میکنم نمیتونم نت ایرانسلمو فعال کنم
      وینفون 8.1 آپدیت 2 هم هستش.شما همپین مشکلی ندارین باهاش؟؟؟؟

9. 2 كاربر زير از شما ali_nazari7092 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #75

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_nazari7092
      سلام دوستان عزیز
      دوست عزیز نت خیلی راحت فعال میشه. تو قسمت access point یه apn جدید بسازید و تنظیماتش رو همونطور که تو سایت ایرانسل گفته پر کنید و تمام

11. 7 كاربر زير از شما mortezasp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #76

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط NovaX5
      چشم. اونم به زودی قرار می دم.

والا راستیتش مرتضی جان اصلا علت اینکه من این گوشیرو به 930 و 1520 ترجیح دادم همین بروزرسانی ها بود. چون خودم 2 بار ضربه اش رو خوردم. من از سال 81،82 به اینور با ویندوز موبایل آشنام و از سال 85 خودم ویندوز موبایل داشتم. قبول دارم که از ویندوز فون 7 به اینور همه چی عوض شد اما من دوبار ضربه این قضیه رو خوردم. یه بار سر HD2 ، یه بارم سر HTC Titan . سر هر دو گوشی مایکروسافت اعلام کرد که آپدیت ها به بهانه های مختلف ارائه نمی شه. بهانه های الکی. خصوصا سر HD2. سر تایتان که خیلی بود. درست یکسال بعد اراِئه گوشی خریدمش، درست 1 ماه بعدش اعلام کرد که به ویندوز 8 آپدیت نمی شه. دقیقا پولمو ریختم دور. اون موقع 850 تومن پولشو داده بودم.

در هر صورت بنظر من این دو گوشی یعنی 930 و 1520 تو این زمینه قابل اعتماد نیستن. شما الان ببینید آپدیت دوم دنیم برای اینا به صورت رسمی نیومده. لااقل برای 930 ندیدم و دولوپریشم نتونستم از اینسایدر بگیرم. شاید 99% شما با من مخالف باشید، ولی من معتقدم که گوشی های مایکروسافت هر چه جدیدتر باشن تو زمینه دریافت آپدیت ه بهترن. خدا رو چه دیدی؟ تضمینی هست که مثلا سر آپدیت بزرگ بعدی ویندوز 10 ( مثلا 10.1 بعنوان مثال ) نگه دیگه از گوشی های با برند نوکیا پشتیبانی نمی کنه؟ در هر صورت تا نبینم نمی تونم نظرمو عوض کنم چون تا الان چوبشو خوردم
      پویا جان اگر اینجوری بود و مثلا 1% قرار بود دیگه 1520 یا 930 اپدیت نشن الان 520 به 10 اپدیت نمیشد. مایکروسافت به هیچ عنوان خودشو خراب نمیکنه. اگر این 640xl یه رده بالاتر مثل سری 8 بود شاید اپدیت بیشتر میگرفت اما این گوشی تا وقتی اپدیت بشه 1520 و 930 اپدیت میشه. درضمن هنوز که هنوزه پرچمدار نیومده که بگیم مایکروسافت گوشی ای سرتر از 1520 داره که جتی اگرم بیاد باز این گوشیا از قلم نمیفتن. بعد پویا جان از شما بعیده داستان وینفون 7 رو با 8 مقایسه کنی دیگه همه میدونن که 8 کلا زبان برنامه نویسیش تغییر کرد اما از ویندوز 8 به 10 پایه تغییر نمیکنه پس این اتفاق نمیفته.
      در رابطه با اینکه اپدیت دوم برای 930 و 1520 هنوز نیومده اونم ربطی نداره چون کلا مایکروسافت بدون ترتیب خاصی اپدیت گوشیارو میده

13. 7 كاربر زير از شما mortezasp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #77

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_nazari7092
      سلام دوستان عزیز
      سلام داداش
      مبارک باشه اولا.
      برو تو قسمت Cellular +Sim اونجا cellular رو روشن کن. سیم کارت ایرانسلتو انتخاب کن. وقتی انتخاب کردی کردی گزینه manual apn رو روشن کن. تو قسمت apn فقط بنویس mtnirancell و تمام. اینترنتت وصل میشه.

access point رو نصب نکن. کار نمیکنه.
      ویرایش توسط NovaX5 : 17-05-2015 در ساعت 20:10

15. 9 كاربر زير از شما NovaX5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #78

جزئيات بيشتر

پویا جان اگر اینجوری بود و مثلا 1% قرار بود دیگه 1520 یا 930 اپدیت نشن الان 520 به 10 اپدیت نمیشد. مایکروسافت به هیچ عنوان خودشو خراب نمیکنه. اگر این 640xl یه رده بالاتر مثل سری 8 بود شاید اپدیت بیشتر میگرفت اما این گوشی تا وقتی اپدیت بشه 1520 و 930 اپدیت میشه. درضمن هنوز که هنوزه پرچمدار نیومده که بگیم مایکروسافت گوشی ای سرتر از 1520 داره که جتی اگرم بیاد باز این گوشیا از قلم نمیفتن. بعد پویا جان از شما بعیده داستان وینفون 7 رو با 8 مقایسه کنی دیگه همه میدونن که 8 کلا زبان برنامه نویسیش تغییر کرد اما از ویندوز 8 به 10 پایه تغییر نمیکنه پس این اتفاق نمیفته.
      در رابطه با اینکه اپدیت دوم برای 930 و 1520 هنوز نیومده اونم ربطی نداره چون کلا مایکروسافت بدون ترتیب خاصی اپدیت گوشیارو میده
      فرمایشات شما رو قبول دارم، همه رو هم در نظر گرفتم. ولی خب ریسکشو نپذیرفتم تو انتخابم.

17. 9 كاربر زير از شما NovaX5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #79

جزئيات بيشتر

اههههههه. چقدر طرح سایت بد شده. این چیه آخه

خب ببین مرتضی جان همین نشانه بی مسئولیتی مایکروسافت در اون زمان بود. شما ببین از 6.5 اومد 7 گفت گوشی های 6.5 دکمه زیاد دارن. آیا کرنل ها عوض شده بود. مگه نه اینکه هسته وینفون 7 بر اساس windows CE نوشته شده بود؟ تفاوت سخت افزاری بین HD2 و HD7 مگه تنها غیر اون سه دکمه فعلی بود؟ اون گوشی ها رو الکی، یعنی واقعا الکی از رده خارج کرد. در صورتیکه بعده ها رو همین HD2 هم وینفون نصب شد. هم اندروید. اومد از 7 به 8 کرنل ها رو تغییر داد و بعد 2 سال گوشی های 7 رو هم از رده خارج کرد. خب این بی مسئولیتیه دیگه. پس این چیه؟ در صورتی که رقبایی مثل اپل اقلا دو برابر این زمان گوشی هاشون رو ساپورت می کنن. نه هسته عوض کردن نه دکمه عوض کردن، از اول یه طرح درستی رو ریختن تا الانم دارن ادامه همونو انجام می دن. خب واقعا انقدر آشفتگی خیلی بده از کمپانی ای مثل مایکروسافت.

ببین قبلا هم گفتم، مطمئن باش کسی تو این انجمن به اندازه من طرفدار مایکروسافت نیست، اما دیگه آدمم نباید از حق بگذره. مایکروسافت در حق ما، حداقل در زمان بالمر بهمون خیلی جفا کرد.

الان دوران نادلاست و امیدوارم دیگه شاهد این مسائل نباشیم. گرچه با علم به این قضیه که دیگه احتمال این اتفاقات رو کم می دونم و حتی دیگه تکرار نشدی، ولی باید به عینه ببینم و مطمئن بشم. چون من یکی سر این قضایا زیاد ضرر کردم.

19. 12 كاربر زير از شما NovaX5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #80

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 15711
      سپاس ها : 162
      سپاس از شما 52 بار در 33 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان عزیز مخواستم سوالم رو تو بخش مشاوره بپرسم دیدم اینجا مختص کسایی که این گوشی رو دارن

گوشی فعلیم اندرویید و میخوام ویندوز فون رو تجربه کنم و از این گوشی خوشم اومده چند تا سوال داشتم

1- صفحه نمایش این گوشی واسه مطالعه فایلهای پی دی اف و وب گردی چطوره ؟؟
      2- اندازش اذیت کننده نیست ؟؟؟
      3-مشکل هنگی و ... نداره ؟؟؟
      4-موقع خرید به چه چیزایی دقت بشه ؟؟؟ راه اندازی اولیش همون وارد کردن ایمیل و ... هست دیگه درسته ؟؟؟

مورد استفاده من وب گردی و مسنجرهای وایبر و لاین و تلگرام و انیستگرام و فیس هست
      دوربینش تو نقدهایی که دیدم واسه من کافیه - باطریش هم همه تعریف می کنن
      زیاد اهل بازی نیستم

در کل ارزش داره 300 بیشتر هزینه کنم 830 بگیرم یا این گوشی واسم کافیه ؟؟

ممنون

21. 2 كاربر زير از شما aref3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 8 از 53 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع