• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 60 از 70 نخستنخست ... 10505859606162 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 591 به 600 از 699

بخش عمومی

1. Top | #591

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 300397
      نام : حامد
      سپاس ها : 1,136
      سپاس از شما 5,038 بار در 638 پست
      جزئيات بيشتر

اقا من گوشی رو انلاک کردم

اومدم روت کنم

اول ریکاوری ریختم و بعدش که superuser ریختم و نصب کردم از ریکاوری

موقع ریستارت گوشی پیغام قرمز رنگ this build is for development purposes only htc میاد و باید گزینه پاور بزنم تا بره توی گوشی

این علامت چیه رو مخ رفته ، چطوری میشه برداشتش ، ایا مشکل از ریکاری و فایل superusere هست؟ که اینطوری شده

من گوشیم قبل انلاک کردن S-Off بود ولی الان انلاک کردم s-on شده این چطوریه؟ طبیعیه؟

عکس ضمیمه کردم
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 11.jpg
مشاهده: 26
حجم: 104.7 کیلو بایت  
      ویرایش توسط H a M e D : 11-09-2017 در ساعت 06:18

2. کسب و کار

3. Top | #592

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 680952
      نام : محسن حسینی
      سپاس ها : 192
      سپاس از شما 183 بار در 86 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط latifii
      دوربین گاهی اوقات عکس های که میگیرم صورت ها رو کش میده... نمی دونم متوجه شدید یا نه؟ عادیه این مساله؟
      نمونه عکساش و بزار ببینیم تا بهت بگیم

4. Top | #593

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 680952
      نام : محسن حسینی
      سپاس ها : 192
      سپاس از شما 183 بار در 86 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط H a M e D

اومدم روت کنم

موقع ریستارت گوشی پیغام قرمز رنگ this build is for development purposes only htc میاد و باید گزینه پاور بزنم تا بره توی گوشی

این علامت چیه رو مخ رفته ، چطوری میشه برداشتش ، ایا مشکل از ریکاری و فایل superusere هست؟ که اینطوری شده

من گوشیم قبل انلاک کردن S-Off بود ولی الان انلاک کردم s-on شده این چطوریه؟ طبیعیه؟

عکس ضمیمه کردم
      این پیغام بعد s-off همیشه تو همه مدل ها میاد، طبیعیه
      آنلاک کردن همون s-off کردنه دلبندم، وقتی شما از طریق سایت htc آنلاک میکنید در واقع دارید گوشیتون و s-off میکنید
      اون قضیه پاور و نمیدونم
      به تجربه میگم بد اینهمه گوشی انگولک کردن به این نتیجه رسیدم هیچوقت نباید گوشی و دستکاری کرد بخاطر چند تا برنامه و هک وای فای، چون دیگه گوشی ابدا مثل قبلش نمیشه و ایرادات زیادی پیدا میکنه
      من از وقتی ۱۰ خریدم با خودم عهد کردم که دیگه با گوشیم کاری نداشته باشم، شما هم اشتباه کردی

5. Top | #594

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 300397
      نام : حامد
      سپاس ها : 1,136
      سپاس از شما 5,038 بار در 638 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsendesign
      آنلاک کردن همون s-off کردنه دلبندم، وقتی شما از طریق سایت htc آنلاک میکنید در واقع دارید گوشیتون و s-off میکنید
      اون قضیه پاور و نمیدونم
      به تجربه میگم بد اینهمه گوشی انگولک کردن به این نتیجه رسیدم هیچوقت نباید گوشی و دستکاری کرد بخاطر چند تا برنامه و هک وای فای، چون دیگه گوشی ابدا مثل قبلش نمیشه و ایرادات زیادی پیدا میکنه
      من از وقتی ۱۰ خریدم با خودم عهد کردم که دیگه با گوشیم کاری نداشته باشم، شما هم اشتباه کردی
      عزیز شما میگی به خاطر s-off کردنه جالبه که من قبل اینکه انلاک کنم ، رو گوشی میزد lock و s-off و حالا میزنه unlock و s-on

دوباره گوشی رو لاک کردم ولی s-on مونده و دیگه s-off نمیشه

6. Top | #595

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : HTC One|Desire|Sensation Family
      شماره كاربري : 767015
      سپاس ها : 10,420
      سپاس از شما 16,767 بار در 3,946 پست
      جزئيات بيشتر

اومدم روت کنم

عکس ضمیمه کردم
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsendesign
      اون قضیه پاور و نمیدونم
      عزیز شما میگی به خاطر s-off کردنه جالبه که من قبل اینکه انلاک کنم ، رو گوشی میزد lock و s-off و حالا میزنه unlock و s-on

دوباره گوشی رو لاک کردم ولی s-on مونده و دیگه s-off نمیشه
      سلام خدمت دوستان

s-off و Unlock دو مقوله جداست و با آنلاک کردن s-off بدست نمیاد (الان همه در به در دنبال s-off هستن که هزینه اش با نرم افزار 25 دلاره و باکس هم متغییر) / شما با آنلاک صرفا یسری از دسترسی های سیستمی رو بدست میارید (مثل نصب کاستوم رام و ریکاوری کاستوم) / اگه گوشی s-off باشه با آنلاک کردن این مورد از بین نمیره چون گوشی های HTC بطور پیشفرض s-on هست

در مورد اون پیام به محض اینکه شما در سیستم دستکاری کنید مثل آنلاک کردن ظاهر میشه و هشدار میده / برای از بین بردنش نیاز به s-off هست و نصب hboot و ... (راه پیشفرض - ریسک بالا - تازه اگه HBOOT مد شده باشه) یا برگشت به حالت استوک با نصب ریکاوری استوک و ریلاک (امیدوارم پیش از روت از رامتون بکاپ گرفته باشید تا بتونید ریستور کنید تا دسترسی روت از بین بره)

در مورد حرف دوستمون که بهتره به گوشی دست نزنید موافقم (ریسک و خطرات بالایی داره)

(Sensation (Sold)/Sensation XL
      (Sold)/Desire X (Sold)/One X (Sold)/M7 (Sold)/M8 (Sold)/M9 (Sold)/10 (Sold

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

لطفا سوالات و مشکلاتتون رو در بخش هایی که به این منظور قرار داده شده مطرح کنید

مدیران بخش HTC

MORTEZA | Mozilla Firefox | Farshadvh | LEO | ramtin_26084

برای حمایت از من از لینک های زیر استفاده کنید

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

7. Top | #596

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 707550
      سپاس ها : 699
      سپاس از شما 383 بار در 234 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      آیا حقیقت داره رنگ مشکی این گوشی بعد از مدتی استفاده دچار رنگ پریدگی میشه
      کسی این اتفاق براش افتاده ؟
      ممنون

8. Top | #597

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

درود. من یک ماهی میشه یکدونه دیزایر 10 pro برای خواهرم خریدم. هفته پیش بهم گفت که موقع تماس تصویری بعد از حدود یک دقیقه هنگ میکنه خودم تست کردم دیدم بله هم با واتساپ و هم ایمو چنان هنگ هم میکنه که هیج کاریش نمیشه کرد و هیچ دکمه ای کار نمیکنه تا خودش بعد دو دقیقه ای ریستارت بشه. بهرحال گفتم احتمالا با فاکتوری ریست درست بشه اما چون تماس تصویری زیاد واجب نبود ولش کردیم تا اینکه امروز دیدم موقعی که یکی تماس تلفنی با گوشی میگیره گوشی یک زنگ که میخوره گوشی فورا ریستارت میشه. اول بردم سیف مود دیدم مشکل پابرجاست از ناچاری ریست فاکتوری کردم اولش امتحانی چند تا زنگ به گوشی زدم دیدم مشکلی نیست یه واتساپ تلگرام و اینستا براش نصب کردم و دادم بهش باز دوباره تا بهش زنگ زدند همون جوری شد! واقعا تا حالا چنین مشکلی در گوشی ندیده بودم با توجه به اینکه ریست فاکتوری هم کردم یعنی میتونه سخت افزاری باشه! هیج کجای گوشی هیچ مشکلی نداره حتی زنگ هم میزنی مشکلی نیست اما تا بهت زنگ میزنند درجا ریستارت میشه.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

9. Top | #598

جزئيات بيشتر

@Farshadvhیادش بخیر یه زمانی فروم موبایلشان سوالی میکردی فورا چند نفر پاسخ میدادند اما اینگار دیگه کم کم به اخرش رسیده....
      ویرایش توسط arsinnn : 07-10-2017 در ساعت 00:48

10. Top | #599

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : HTC One|Desire|Sensation Family
      شماره كاربري : 767015
      سپاس ها : 10,420
      سپاس از شما 16,767 بار در 3,946 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arsinnn
      درود. من یک ماهی میشه یکدونه دیزایر 10 pro برای خواهرم خریدم. هفته پیش بهم گفت که موقع تماس تصویری بعد از حدود یک دقیقه هنگ میکنه خودم تست کردم دیدم بله هم با واتساپ و هم ایمو چنان هنگ هم میکنه که هیج کاریش نمیشه کرد و هیچ دکمه ای کار نمیکنه تا خودش بعد دو دقیقه ای ریستارت بشه. بهرحال گفتم احتمالا با فاکتوری ریست درست بشه اما چون تماس تصویری زیاد واجب نبود ولش کردیم تا اینکه امروز دیدم موقعی که یکی تماس تلفنی با گوشی میگیره گوشی یک زنگ که میخوره گوشی فورا ریستارت میشه. اول بردم سیف مود دیدم مشکل پابرجاست از ناچاری ریست فاکتوری کردم اولش امتحانی چند تا زنگ به گوشی زدم دیدم مشکلی نیست یه واتساپ تلگرام و اینستا براش نصب کردم و دادم بهش باز دوباره تا بهش زنگ زدند همون جوری شد! واقعا تا حالا چنین مشکلی در گوشی ندیده بودم با توجه به اینکه ریست فاکتوری هم کردم یعنی میتونه سخت افزاری باشه! هیج کجای گوشی هیچ مشکلی نداره حتی زنگ هم میزنی مشکلی نیست اما تا بهت زنگ میزنند درجا ریستارت میشه.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
      نقل قول نوشته اصلی توسط arsinnn
      @Farshadvhیادش بخیر یه زمانی فروم موبایلشان سوالی میکردی فورا چند نفر پاسخ میدادند اما اینگار دیگه کم کم به اخرش رسیده....
      سلام

والا جواب ما رو هم دیگه نمیدن بازم بخش ما هنوز زنده اس
      در مورد تماس تصویری امکانش هست که باگ نرم افزاری باشه دسترسی ها رو بررسی کنید ببینید برنامه ها دسترسی های لازم رو داشته باشن
      حالا این باگ دو حالت داره اگه خود نرم افزار ها باشن که باید با سازنده مشکل رو بگی تا تو نسخه های بعدی رفع کنن مدل گوشی رو حتما بگو یا مشکل از نرم افزار خود گوشیه که اونم نیازه لاگ رو به htc گزارش بدی
      خودت کار های اساسی رو انجام دادی و بنظرم بعد از نصب واتساپ و تلگرام این مشکلات بوجود میاد شاید تنظیمات دیفالت تماس تغییر میکنه از این رو مشکل بوجود میاد بالا هم اشاره کردی بعد از نصب اونا این مشکل بوجود میاد البته بگم خیلیا این برنامه ها رو روی گوشیشون دارن اما این مشکل یکم عجیب هم میزنه برنامه ها رو از استور گوگل نصب می کنید؟ ، پیشنهاد میکنم اگه می تونی رامشو بصورت ruu پیدا کنی یبار نصب کنی یه بررسی هم بکن ببین آپدیت جدید براش نیومده

(Sensation (Sold)/Sensation XL
      (Sold)/Desire X (Sold)/One X (Sold)/M7 (Sold)/M8 (Sold)/M9 (Sold)/10 (Sold

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

لطفا سوالات و مشکلاتتون رو در بخش هایی که به این منظور قرار داده شده مطرح کنید

مدیران بخش HTC

MORTEZA | Mozilla Firefox | Farshadvh | LEO | ramtin_26084

برای حمایت از من از لینک های زیر استفاده کنید

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

11. Top | #600

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshadvh
      سلام

والا جواب ما رو هم دیگه نمیدن بازم بخش ما هنوز زنده اس
      در مورد تماس تصویری امکانش هست که باگ نرم افزاری باشه دسترسی ها رو بررسی کنید ببینید برنامه ها دسترسی های لازم رو داشته باشن
      حالا این باگ دو حالت داره اگه خود نرم افزار ها باشن که باید با سازنده مشکل رو بگی تا تو نسخه های بعدی رفع کنن مدل گوشی رو حتما بگو یا مشکل از نرم افزار خود گوشیه که اونم نیازه لاگ رو به htc گزارش بدی
      خودت کار های اساسی رو انجام دادی و بنظرم بعد از نصب واتساپ و تلگرام این مشکلات بوجود میاد شاید تنظیمات دیفالت تماس تغییر میکنه از این رو مشکل بوجود میاد بالا هم اشاره کردی بعد از نصب اونا این مشکل بوجود میاد البته بگم خیلیا این برنامه ها رو روی گوشیشون دارن اما این مشکل یکم عجیب هم میزنه برنامه ها رو از استور گوگل نصب می کنید؟ ، پیشنهاد میکنم اگه می تونی رامشو بصورت ruu پیدا کنی یبار نصب کنی یه بررسی هم بکن ببین آپدیت جدید براش نیومده
      نرم افزارها رو از گوگل پلی میگیرم و بعیده چند نرم افزار مختلف مشکل مشابه داشته باشند و دیگران هم که گوشی رو دارند سوال کردم مشکلی با تماس تصویری نداشتند. گوشی آخرین اپدیت هست چون تازه خریداری شده از کارخانه آخرین اپدیت رو داشته و همین هم شده مشکل چون آخرین ruu موجود 2.12.709.53 هست و گوشی من 2.13.709.20 و تا جایی که میدونم برای فلش ruu باید نسخه بالاتر یا هم ورژن باشه. البته در یک سایت ایرانی خوندم برای پردازنده مدیاتک نیازی به رعایت این نکته نیست اما میترسم فلش کنم دیگه بالا هم نیاد. بهرحال چون با ریست فاکتوری هم مشکل حل نشده کاری جز فلش رام اصلی بنظرم نمیاد.

12. كاربران زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 60 از 70 نخستنخست ... 10505859606162 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع