گروه ویژه
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

aminreza_star آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    264117
    نام
    امین رضا
    سپاس ها
    155
    سپاس از شما 66 بار در 38 پست
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    Acer Allegro
    091-0935

پیش فرض مشاوره کلی درمورد خرید آیفون

سلام دوستان عزیزم .
    در ابتدا لازمه بگم که اگر تاپیک رو جای بدی زدم مدیران محترم زحمت انتقالش رو بکشن.
    مورد دوم اینکه از تمامی دوستان خواهش میکنم تو تاپیک شرکت کنن و نظرشون رو بگن.

من الان دقیقا 7 ساله که با گوشی های اندروید کار میکنم. انواع و اقسام گوشی های اندرویدی از برندهای مختلف و همچنین پرچمدار و غیرپرچمدار رو داشتم. حقیقتش مدتیه که دارم وسوسه میشم برم سمت سیستم عامل ios اما هیچوقت باهاش کار نکردم و میترسم به دلیل اینکه باهاش کار نکردم باعث دلزدگیم بشه.

خواهشی که از دوستان دارم اینه که یه مقایسه بین اندروید و ios برام انجام بدن. مثلا شنیدم تو آیفون نمیتونی براحتی دیتا بین گوشی و کامپیوتر منتقل کنی.
    یا مثلا برام سواله که واسه دانلود نرم افزار باید چیکار کنیم ؟ چون از حق نگذریم اندروید ساپورت نرم افزاری فوق العاده خوبی داره.

و خب از طرفی بحث قیمت این گوشی هم ملاکه بهرحال 3 و خورده ای همچین مبلغ ناچیزیم نیست ایا با این قیمتی که میدیم حداقل به مدت 3 سال از طرف اپل ساپورت نرم افزاری ( ورژن سیستم عامل ) میشه ؟

کلا من یه ادمیم که همیشه با اندروید کار کردم و هیچوقت با ios کار نکردم پس بنده حقیر رو در زمینه آیفون یک فروند خنگ تمام عیار فرض کنین و هرچی که لازمه رو بگین

پیشاپیش از لطف و دوستان ممنونم.
    از مدیران عزیز هم تقاضا دارم بذارن تاپیک فعلا باز بمونه تا دوستان نظراتشون رو بدن.
    سپاس...

hrsjamei آواتار ها
    درجه
    مدیر آزمایشی بخش
    بخش
    مشاوره خرید گوشی و تبلت
    شماره كاربری
    645511
    سپاس ها
    295
    سپاس از شما 2,249 بار در 1,230 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935
    حالت من
    ShadOsarhal
    Medal1

نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم .
    در ابتدا لازمه بگم که اگر تاپیک رو جای بدی زدم مدیران محترم زحمت انتقالش رو بکشن.
    مورد دوم اینکه از تمامی دوستان خواهش میکنم تو تاپیک شرکت کنن و نظرشون رو بگن.

من الان دقیقا 7 ساله که با گوشی های اندروید کار میکنم. انواع و اقسام گوشی های اندرویدی از برندهای مختلف و همچنین پرچمدار و غیرپرچمدار رو داشتم. حقیقتش مدتیه که دارم وسوسه میشم برم سمت سیستم عامل ios اما هیچوقت باهاش کار نکردم و میترسم به دلیل اینکه باهاش کار نکردم باعث دلزدگیم بشه.

خواهشی که از دوستان دارم اینه که یه مقایسه بین اندروید و ios برام انجام بدن. مثلا شنیدم تو آیفون نمیتونی براحتی دیتا بین گوشی و کامپیوتر منتقل کنی.
    یا مثلا برام سواله که واسه دانلود نرم افزار باید چیکار کنیم ؟ چون از حق نگذریم اندروید ساپورت نرم افزاری فوق العاده خوبی داره.

و خب از طرفی بحث قیمت این گوشی هم ملاکه بهرحال 3 و خورده ای همچین مبلغ ناچیزیم نیست ایا با این قیمتی که میدیم حداقل به مدت 3 سال از طرف اپل ساپورت نرم افزاری ( ورژن سیستم عامل ) میشه ؟

کلا من یه ادمیم که همیشه با اندروید کار کردم و هیچوقت با ios کار نکردم پس بنده حقیر رو در زمینه آیفون یک فروند خنگ تمام عیار فرض کنین و هرچی که لازمه رو بگین

پیشاپیش از لطف و دوستان ممنونم.
    از مدیران عزیز هم تقاضا دارم بذارن تاپیک فعلا باز بمونه تا دوستان نظراتشون رو بدن.
    سپاس...
    سلام
    در مورد تفاوت ها بین اندروید و آی او اس
    ۱-حافظه داخلی
    حتما شما باید حافظه ی با گیگ بیشتر بخرید به کمبود کارت حافظه برنخورید چون کارت حافظه micro SD پشتیبانی نمی کنه (iOS)
    در گوشی های اندروید ، بدلیل اینکه از کارت حافظه micro SD پشتیبانی می کنه زیاد مشکلی نیست ولی گوشی های با برند گوگل از کارت حافظه micro SD پشتیبانی نمی کنه
    ۲-انتقال (فایل . دیتا (نرم افزار . بازی . ) دوربین . فیلم برداری )
    در گوشی های ios برای انتقال هر اطلاعات شما حتماً باید از نرم افزار iTunes استفاده کنید البته نرم افزار های دیگه برای انتقال معرفی شده اند که بهترین نرم افزار ها ITools است البته برای انتقال کم ولی در کل iTunes بهتره
    اگر شما یکبار چند آهنگ از کامپیوتر دیگه ریخته باشین و بخواهید دوباره چند آهنگ دیگه از کامپیوتر خودتون اضافه کنید شما را مجبور به پاک کردن آهنگ ها قبلی می کنه قبل باید آهنگ ها را از آیفون به کامپیوتر انتقال دهید بعد دوباره با آهنگ های جدید به آیفون انتقال بدهید در مورد عکس . ویدیو همینطور است
    مزیت iTunes :
    اگر شما بخواهید از اطلاعات آیفون بک آپ بگیره از کل اطلاعات سیستم عامل بک آپ می گیره
    اگر بتوانید با محدودیت آیفون کنار بیاید آیفون بخرید اگر نه سامسونگ گلگسی اس ۸

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

3. 3 كاربر زير از شما hrsjamei عزيز، سپاسگزاری كرده اند

aminreza_star آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    264117
    نام
    امین رضا
    سپاس ها
    155
    سپاس از شما 66 بار در 38 پست
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    Acer Allegro
    091-0935
    حالت من
    Mehraboon

خوشحال میشم نظر بقیه عزیزان رو هم بشنوم

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    727346
    سپاس ها
    6
    سپاس از شما 33 بار در 20 پست
    جزئیات بیشتر...
    حالت من
    Motarez

منم دقیقا سوال همین این دوستمون داشتم تمام چیزهایی که دوستمون در بالا گفت شنیدم اما دوستان نظری دیگرو هم دارن بگن

6. 2 كاربر زير از شما Eyeless عزيز، سپاسگزاری كرده اند

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    727346
    سپاس ها
    6
    سپاس از شما 33 بار در 20 پست
    جزئیات بیشتر...
    حالت من
    Motarez

داداش چیزایی که من از دور وریام دیدم حداقل 4 سال ساپورت نرم افزاری میشی به راحتی
    اپل مثل برندهای سامسونگ و این اندرویدیا نیست تا یه تکنولوژی امد زارت بزاره رو گوشیش بده بیرون بعد مشکل واسه کاربر درست که بعد بگه عه عه دیدی چی شد.
    مثلا من جی 4 داشتم بعد 7 ماه استفاده سایه قرمز مینداخت که بعد تو سایت های تکنولوژی خارجی خوندم بخاطر تکنولوژی صفحه نمایش هست و البته با کلی ضرر فروختم و جی 5 الجی که سایه سفید مینداخت بعدم که اون نوت 7 بخاطر اینکه سامسونگ امد باریکش کنه زد پوکوند ملتو اما ایفون جک 3.5 حذف کرد و الانم اس8 سایه قرمز میندازه که سامسونگ تایید کرده و گفته بیارید تعویض میکنیم این چیزایی که من از تحقیقاتم فهمیدم والبته اچ تی سیم اشتباهاتی داشته مثل سوختن برد و بنفشی دوربین البته سامسنگ اس 7 بعضیا مشکل زردی صفحه نمایش داشتن تنها گوشی با کیفیت اندروید محصولات سونی هست و تا حدی هواوی اما هواوی از لحاظ امکانات و نرم افزار لنگ میزنه
    من خودم احتمال 99/99 درصد آیفون 7 میگیرم حداقل خیالم راحته که مشکلات اندرویدیارو ندارم. در کل اپل تا تکنولوژی امتحانشو پس نده استفاده نمیکنه چون همیشه کیفیت ساخت ارجعیت داره براش بعد الکی میان یه عده که تا حالا دستشون به دکمه ی هوم ایفون نخورده نظر میدن که آیفون فلانه آیفون اینجوره آیفون اونجوره
    پشتیبانی نرم افزاریشم تا 4 سال هیچ مشکلی نداری اما شرکت های دیگه یادشون میره پارسال پرچم دار دادن بیرون.
    این نتیجه ی کل تحقیقاتی که من تو این 1 ماه جم کردم.اما بازم دوست دارم جیزی دیگه هستم بدونم.البته با آیفون کار کردم و ازش خوشم امده تا هفته دیگه میگرمش به احتمال زیاد

8. 2 كاربر زير از شما Eyeless عزيز، سپاسگزاری كرده اند

emadhTc آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بخش
    بخش
    مشاوره برای خرید گوشی و تبلت
    شماره كاربری
    743953
    نام
    EMAD
    سپاس ها
    24,628
    سپاس از شما 22,469 بار در 4,437 پست
    جزئیات بیشتر...
    Acer Allegro
    Acer Allegro
    0935
    حالت من
    Naomid

شاید تفاوت های بین ای او اس و اندروید رو حتی تو سایت نشنال جیو گرافی هم نوشته باشند خخخ
    یه سرچ ساده تو گوگل و هزاران مطلب در مورد تفاوتها
    بخدا انقدر در مورد تفاوتها گفتیم خسته شدیم ولی در کل هر کدوم مزایا و معایبی دارن و ب خرید یه گوشی اندرویدی یا ای او اس چیزیو بدست میارید اما در عوض چیزیم از دست میدید
    در ضمن 3500 کم پولی نیست حیفه بره پای گوشی اینم نظر من
    Justice is lost
    Justice is raped
    Justice is gone

Follow Me In Instagram:emadhtc

10. 2 كاربر زير از شما emadhTc عزيز، سپاسگزاری كرده اند

mohsenghohrood آواتار ها
    درجه
    مدیر آزمایشی بخش
    بخش
    مشاوره برای خرید
    شماره كاربری
    820519
    سپاس ها
    299
    سپاس از شما 2,753 بار در 1,359 پست
    جزئیات بیشتر...

سلام
    همه چیز و همه چیز و همه چیز در یه کلام خلاصه میشه که بارها و بارها اینو گفتیم:
    نیاز شما چیه؟

من خودم تا حالا از گوشیهای اندرویدی استفاده کردم. نه قصد دارم به شما بقبولونم که اندروید خوبه و نه اینکه بگم آی او اس.

خودم از هر برند یکی حداقل امتحان کردم. آخرین بار هم به این نتیجه رسیدم که فقط سری نوت واسه ام خوبه. به شدت هم آیفون دار ها رو مسخره میکردم. تا اینکه دیدم سرم خیلی تو گوشیه. تنها راه رو در آیفون دیدم اونم به خاطر محدودیت هاش.
    ریسک کردم و خریدم
    خدایی هم از گوشی در اومدم.
    همه چیزش عالیه.
    من عادت ندارم زبان گوشیم انگلیسی باشه ولی حالا با زبان انگلیسیش راحت کار میکنم.
    برنامه هاش واقعا عالین. حداقل واسه منی که برنامه های مورد نیازم رو دانلود کردم.
    برنامه های خوبش پولین. البته میشه با جلبریک کردن مفتی خرید ولی من واسه اینکه باطریش مشکل پیدا نکنه و امنیت بالای گوشیم سر جاش باشه دست نزدم و مشابه اونا رو پیدا کردم. برنامه های پولی هم بعضی وقتا به مدت محدود رایگان میشه.

امنیت همانطور که گفتم شدیدا بالاست
    پشتیبانی عالی
    بکاپ گیری از اطلاعات حرف نداره
    فعلا که هیچ مشکلی باهاش نداشتم
    من یه 6اس دست دوم 64 گرفتم. آخرین آپدیتی که براش اومد دیدم اسم آیفون5 هم توش بود. حالا حساب کنید آیفون5 مال چه زمانی بوده.
    به هیچ عنوان هنگی و لگ نداره.مگه اینکه برنامه خاصی توسط توسعه دهنده دارای باگ باشه که اونم سریع با یه آپدیت مجبوره حلش کنه.
    تمام برنامه ها بر یه پایه نوشته میشن.
    اگه بخواهی از موزیک استفاده کنی میشه فایل منیجرهای دیگه رو نصب کنی و موزیک رو از طریق براوزر خودشون دانلود کنی و استفاده کنی ولی برای موزیک پلیر خوذش باید با آیتونز سینک بشی.
    میدونید چرا معمولا صدای زنگ آیفون واسه آیفون دارا یکیه؟
    چون نمیشه به راحتی آهنگ دلخواه رو روی صدای زنگ گذاشت. یه روش خاص داره.
    جنس بدنه و کیفیت ساخت عالیه. بهترین وسایل جانبی رو داره.
    با تری دی تاچش که کار کنی عاشقش میشی.
    ولی خوب دیگه اینکه بخواهی تبادل اطلاعات کنی و از این حرفا،دورش رو باید خط بکشی.
    البته با زاپیا میتونی با سایر گوشیها فقط تبادل عکس و فیلم داشته باشی.
    گوشیت که دست بچه باشه صاف نمیتونه بره تو بازار و روی بازی خاصی بزنه و نصب کنه و یا هر کاری دلش خواست بکنه. فقط خود صاحب گوشی با رمز و یا اثر انگشتش میتونه برنامه نصب کنه.

من یکی که خیلی ترس داشتم الان خیلی باهاش راحتم. فقط یه مواقعی که اپ استور بره تو بازی همه چیز رو تعطیل کن. خوشبختانه تا حالا واسه من پیش نیومده
    فقط ببینید از گوشی چی میخواهید. همین
    وقتی عاشقمیشوند راه رفتنشان فرق میکند...
    وقتی عاشق میشوند جانشان کابوسشان میشود...
    وقتی عاشقمیشوند حرم نفس میکشد...
    نفس کشیدنمان را مدیون عشقشان هستیم

12. 3 كاربر زير از شما mohsenghohrood عزيز، سپاسگزاری كرده اند