گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

abdollah007 آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربری
    447031
    نام
    رفیق
    سپاس ها
    2,004
    سپاس از شما 910 بار در 414 پست
    جزئیات بیشتر...
    Nokia Asha 210
    Acer beTouch E101
    091

پیش فرض انتقاد از بخش مشاوره خرید گوشی -

با سلام به مدیریت انجمن....
    اکانت منو اگر بشناسید من از قدیمیای این انجمن هستم البته نقش بزرگی نداشتم ولی همیشه با این انجمن بوده ام و خیلی از دوستان را میشناسم و یادمه که چطور فعالیت میکردم...
    قدیما بخش مشاوره خرید گوشی فوق العاده حرفه ای بود فوق العاده یادمه که چه کاربرای حرفه ای پیشنهاد میدادن و چقدر تخصصی و حرفه ای جواب میدادن حتی یادمه همیشه بین اندروید و ios دعوا میشد واقعا مدیر بخش مشاوره و کسایی که عضو این بخش بودن کارشون قشنگ و مشاوره های خوب و کارآمدی میدادن همه با تمام سیستم عامل ها کار کرده بودن و آگاهانه مشاوره میدادن...اما متاسفانه متاسفانه من ی چندوقتیه که سر میزنم به انجمن اصلا نمیبینم چنین مشاوره هایی دیگه داده بشه...واقعا خود من یک تاپیک درخواست مشاوره دادم کاملا غیرتخصصی و کاملا بی ربط و کاملا بچگانه بهم مشاوره دادن فقط یکی دوتا قشنگ جواب دادن...آقای مدیر محترم بخش مشاوره از ریل قدیم خودش خارج شده...کسایی که دارن مشاوره میدن اصلا و ابدا تخصص و ارتباط بین خواسته شخص مشاوره گیرنده را درک نمیکنن...من یادم نرفته وقتی دعوا سر بهتر بودن دوتا گوشی میشد...اومدم بهشون میگم داداشای من گوشی میخوام که شرکتش پشتش باشه ی برندایی بهم معرفی میکنن که من تا الان که الانه به گوشمم نخورده رفتم تو بازار ببینم اینا چیه طرف مغازه بهم 10تاشو نشون میده میگه فلانی نرو طرفش که فقط ظاهرش خوبه(همین برند شیائومی و وان)...من موندم کلا...قدیم بچه های بخش مشاوره وقتی مشاورشون گوش میدادی میرفتی سراغ گوشی هم از نظر قیمت و هم از نظر قابلیتها حال میکردی...واقعا مارک و برند عالی معرفی میکردن....حالا طرف تو انجمن گذاشته با 1600 چی بخرم طرف بهش میگه برو وان پلاس 3تی بخر ... آخه جایی که آیفون ، سام ، ال جی ، اچ تی سی ، سونی هستن آخه یک گوشی چینی باید مشاوره بدید آخه این بدبخت رفته به زور یک پولی در آورده حالا این مشاوره حقش هست؟ ن شما بگید...که دوستمون میاد میگه ن گوشی های برند بازار هم معایب دارن خوب داداش من اگر عیب داره یکی هست تعمیرش کنه قطعش هست ولی این چینا تا گلس روش هم باید به زور خریداری کنی....اصلا اگر خراب هست برند که هست حداقل نمیگن رفتی جنس چینی خریدی گول خوردی خراب بهت انداختن...
    با تشکر ببخشید ی خورده تیز و تند نوشتم

2. 7 كاربر زير از شما abdollah007 عزيز، سپاسگزاری كرده اند