چرا برخی گوشی های خاص در ایران موجود نیست؟
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    834460
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

14 چرا برخی گوشی های خاص در ایران موجود نیست؟

درود بر دوستان.

دوستان گرامی من در اینترنت که جستجو میکنم می بینم سایتهای فارسی خبر میدهند که فلان گوشی اندرویدی با فلان قابلیت عرضه شده ولی وقتی همان هنگام عرضه یا چند ماه بعد یا در طی یکی دو سه سال بعد هرگز این گوشی ها در بازار ایران عرضه نمیشوند!
    مثلا
    1- گوشی اندرویدی با باتری پر شارژ که مثلا بجای هر روز کافی است هفته ای یکبار شارژ شود! من در خبرها خواندم و ایسر و ایسوس چنین گوشی هایی عرضه کرده اند.

2- گوشی های اندرویدی سه سیم کارته. ال جی و ایسر و بلوبو چنین گوشی هایی عرضه کرده اند. bluboo xfire2
    acer liquid x2 و lg optimus l1 ii 3

3- ساعت هوشمند سیمکارت خور که الان در بازار جهانی LG موجود است

به نظر شما چرا مدلهای خاص در بازار ایران کم است. مثلا اگر مردم بدانند اسمارت فون 3 سیم کارته هست استقبال می کنند. بسیاری از موبایلی که باتری ظرفیت بالا دارد استقبال خواهند کرد.

به نظرم وارد کنندگان موبایل افرادی هستند که مطالعه ندارند.
    چندی پیش رفتم بازار بزرگ موبایل خیابان حافظ تهران و فروشندگان از وجود موبایل 3 سیمکارته تعجب می کردند و می گفتند اولین بار است چنین چیزی میشنوند! در مورد موبایل باتری پر ظرفیت هم تعجب می کردند! و می گفتند ساعت سیمکارت خور دیگر تولید نمی شود!

این نشان میدهد که فروشندگان موبایل تهران درباره گوشی کم اطلاع و کم مطالعه هستند! شاید وارد کنندگان هم چنین باشند!

به نظر شما چرا موبایلهای خاص در بازار ایران وجود ندارند؟

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    834460
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

باید واردکنندگان اهل مطالعه تازه های تکنولوژی باشند نه اینکه به یک سری گوشی با امکانات کلیشه ای بسنده کنند.

مطمئنا بسیاری از مردم مشتری گوشی با باتری پرشارژ خواهند بود و وارد کننده پولدارتر میشود. همچنین درباره اسمارت فون سه یا 4 سیمکارته.

• کلمات کلیدی این موضوع