• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مقالات آموزشی | سوالات و مشکلات

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 395465
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 5 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض ـغییر CSC گوشی های S7/S7edge و S8/S8+ رسمی و بدون مشکل Knox

سلام دوستان با یه آموزش توپ در خدمتتون هستم
      متذکر میشم مسئولیت و عواقب انجام این آموزش به عهده خود شما می باشد و توسط بنده روی گوشی s7edge تست شده. دوستان می تونن روی گوشی های دیگر تست کنن.
      شاید شما هم مثل من مشکل تغییر CSC گوشیتون رو دارید . یه مثال میزنم وقتی گوشی رو من تازه خریدم CSC گوشی روی THR همون کشور خودمون بود ولی با اومدن اندروید 7 برای گوشیم بلافاصله رام انگلستان BTU رو فلش زدم و بعد چند وقت خواستم برگردم روی رام تهران ولی هرچی رام تهران فلش میزدم CSC رو XSG یا همون امارات نشون میداد چون خاصیت رام های Multi CSC اینه که روی کشور پیش فرض رام فلش میشه . بگذریم صحبت طولانی شد با آموزش تغییر CSC به کشور دلخواه همراهتون هستم .
      ( آین آموزش تا 120 هزارتومن هم در سایت ها بفروش میره که بنده امروز رایگان منتشر می کنم )
      تست شده توسط بنده روی گوشی S7edge (G935F/FD)
      KNOX :0/0 ROM STATUS:OFFICIAL
      برنامه های مورد نیاز :
      1- جدیدترین فایل فلش مربوط به گوشیتون که CSC کشور مورد نظر رو دارا باشه.
      2- دانلود رام Combination (نکته مهم : build number رام که دانلود کردید با build number رام Combination باید برابر باشه برای مثال : در رام اصلی G935FXXU2EREM ارقام U2 با رام Combination نسخه G935FXXU2ARA1 اعداد U2 باید باهم برابر باشند).
      3- نرم افزار ODIN نسخه تست شده توسط بنده 3.13.1
      4- نرم افزار 7ZIP
      موارد قبل از شروع فلش:
      اگه اطلاعات مهمی توی گوشیتون دارید BACKUP بگیرید چون حذف میشن.
      سیم کارت و کارت حافظه رو از گوشی جدا کنید.
      شارژ گوشی بالای 50 درصد باشه.
      میریم سراغ آموزش:
      1- ابتدا گوشی رو خاموش کنید و به دانلودینگ مود ببرید و جدیدترین رام اصلی رو که دانلود کردید فلش بزنید و یکبار گوشی رو فکتوری ریست بکنید.
      2- ویرایش CSC : نرم افزار 7ZIP رو نصب کنید و در قسمت Folder Options ویندوز تیک گزینه Hide extensions for known file types رو بردارید. از فایل رام اصلی که دانلود کردید HOME_CSC یه کپی بگیرید داخل پوشه جداو پسوند md5 رو از قسمت انتهای نام فایل حذف کنید و انتهای نام فایل فقط به صورت .tar باقی بماند. فایل رو توسط 7ZIP اکسترکت کنید. و از میان فایلهای استخراج شده فایل به نام hidden.img روحذف کنید و باقی فایل ها رو توسط7ZIP دوباره با پسوند .tar آرشیو کنید و نام فایل رو به نام کامل و اصلی HOME_CSC تغییر نام دهید. و در انتهای نام فایل پسوند .md5 رو بردارید تا در نرم افزار اودین خطای md5 نگیرید.
      3- اودین رو باز کرده در قسمت AP فایل Combination و در قسمت CSC فایل ویرایش شده HOME_CSC رو قرار دهید و فلش بزنید.
      4- گوشی ریست شده اکنون به محیط diagnostic/Factory IMEI وارد میشین.
      5- وارد قسمت IMEI شده و کد دستوری #243203855#* رو بزنید و در لیست باز شده کشور مورد نظر رو انتخاب و گزینه نصب رو فشار دهید گوشی خودکار ریست شده و CSC مورد نظر نصب می شود.
      6- اکنون دوباره گوشی رو به دانلودینگ مود ببرید و رام اصلی رو که دانلود کرده بودید فلش بزنید و لذتشو ببرید.
      لینک فایل های مورد نیاز برای گوشی G935F/FD
      رام اصلی نسخه THR :
      G935FXXU2EREM - Galaxy S7 edge SM-G935FD THR Iran

رام Combination :
      Download SAMSUNG S7 Edge SM-G935F Combination G935FXXU2ARA1 REV U2 File Free | BoxWares
      ویرایش توسط rahman0158 : 28-06-2018 در ساعت 22:29

2. 3 كاربر زير از شما rahman0158 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : Galaxy S6 & S7 & S8
      شماره كاربري : 690091
      سپاس ها : 4,998
      سپاس از شما 5,542 بار در 2,063 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط rahman0158
      سلام دوستان با یه آموزش توپ در خدمتتون هستم
      متذکر میشم مسئولیت و عواقب انجام این آموزش به عهده خود شما می باشد و توسط بنده روی گوشی s7edge تست شده. دوستان می تونن روی گوشی های دیگر تست کنن.
      شاید شما هم مثل من مشکل تغییر CSC گوشیتون رو دارید . یه مثال میزنم وقتی گوشی رو من تازه خریدم CSC گوشی روی THR همون کشور خودمون بود ولی با اومدن اندروید 7 برای گوشیم بلافاصله رام انگلستان BTU رو فلش زدم و بعد چند وقت خواستم برگردم روی رام تهران ولی هرچی رام تهران فلش میزدم CSC رو XSG یا همون امارات نشون میداد چون خاصیت رام های Multi CSC اینه که روی کشور پیش فرض رام فلش میشه . بگذریم صحبت طولانی شد با آموزش تغییر CSC به کشور دلخواه همراهتون هستم .
      ( آین آموزش تا 120 هزارتومن هم در سایت ها بفروش میره که بنده امروز رایگان منتشر می کنم )
      تست شده توسط بنده روی گوشی S7edge (G935F/FD)
      KNOX :0/0 ROM STATUS:OFFICIAL
      برنامه های مورد نیاز :
      1- جدیدترین فایل فلش مربوط به گوشیتون که CSC کشور مورد نظر رو دارا باشه.
      2- دانلود رام Combination (نکته مهم : build number رام که دانلود کردید با build number رام Combination باید برابر باشه برای مثال : در رام اصلی G935FXXU2EREM ارقام U2 با رام Combination نسخه G935FXXU2ARA1 اعداد U2 باید باهم برابر باشند).
      3- نرم افزار ODIN نسخه تست شده توسط بنده 3.13.1
      4- نرم افزار 7ZIP
      موارد قبل از شروع فلش:
      اگه اطلاعات مهمی توی گوشیتون دارید BACKUP بگیرید چون حذف میشن.
      سیم کارت و کارت حافظه رو از گوشی جدا کنید.
      شارژ گوشی بالای 50 درصد باشه.
      میریم سراغ آموزش:
      1- ابتدا گوشی رو خاموش کنید و به دانلودینگ مود ببرید و جدیدترین رام اصلی رو که دانلود کردید فلش بزنید و یکبار گوشی رو فکتوری ریست بکنید.
      2- ویرایش CSC : نرم افزار 7ZIP رو نصب کنید و در قسمت Folder Options ویندوز تیک گزینه Hide extensions for known file types رو بردارید. از فایل رام اصلی که دانلود کردید HOME_CSC یه کپی بگیرید داخل پوشه جداو پسوند md5 رو از قسمت انتهای نام فایل حذف کنید و انتهای نام فایل فقط به صورت .tar باقی بماند. فایل رو توسط 7ZIP اکسترکت کنید. و از میان فایلهای استخراج شده فایل به نام hidden.img روحذف کنید و باقی فایل ها رو توسط7ZIP دوباره با پسوند .tar آرشیو کنید و نام فایل رو به نام کامل و اصلی HOME_CSC تغییر نام دهید. و در انتهای نام فایل پسوند .md5 رو بردارید تا در نرم افزار اودین خطای md5 نگیرید.
      3- اودین رو باز کرده در قسمت AP فایل Combination و در قسمت CSC فایل ویرایش شده HOME_CSC رو قرار دهید و فلش بزنید.
      4- گوشی ریست شده اکنون به محیط diagnostic/Factory IMEI وارد میشین.
      5- وارد قسمت IMEI شده و کد دستوری #243203855#* رو بزنید و در لیست باز شده کشور مورد نظر رو انتخاب و گزینه نصب رو فشار دهید گوشی خودکار ریست شده و CSC مورد نظر نصب می شود.
      6- اکنون دوباره گوشی رو به دانلودینگ مود ببرید و رام اصلی رو که دانلود کرده بودید فلش بزنید و لذتشو ببرید.
      لینک فایل های مورد نیاز برای گوشی G935F/FD
      رام اصلی نسخه THR :
      G935FXXU2EREM - Galaxy S7 edge SM-G935FD THR Iran

رام Combination :
      Download SAMSUNG S7 Edge SM-G935F Combination G935FXXU2ARA1 REV U2 File Free | BoxWares
      با سلام و ممنون از آموزش خوب
      کاربران عزیزی که تست کردن و نتیجه گرفتن در صورت تایید اعلام کنن تا موضوع مهم بشه
      متشکرم

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

5. كاربران زير از شما ebadx1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

شماره كاربري : 832235
      سپاس از شما 3 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

سلام مرسی مرسی خیلی خیلی تشکر بابت این اموزش گرون قیمت ک یکی از سایت الان به قیمت 35 تومن میفروشتش
      من روی گوشی a5 2017 تمامی مراحلو رفتمو با موفقیت پیش بردم
      فقط تنهای سوالی که واسم پیش اومد اینه که
      در اخرین مرحله که نصب رام هستش داخل ادین یه قسمت csc هستش که باید پرش کنی
      حالا سوال اینجاس باید csc_home ویرایش شده رو بزنی یا csc_home رام اصلی یا csc خالی رام اصلی تا cscرو همون مال تهران بعد از نصب رام ثابت بمونه!
      لطفا راهنمایی بکن

7. Top | #4

شماره كاربري : 395465
      سپاس از شما 5 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

در آخرین مرحله csc اصلی رام رو فلش بزنید csc ثابت میمونه تغییر نخواهد کرد.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

8. 2 كاربر زير از شما rahman0158 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

شماره كاربري : 832235
      سپاس از شما 3 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من نتونستم تا پاسخ دادن صبر کنمو فایل CSC_HOME ویرایش شده توسط خودمو جایگزین کردمو نتیجه گرفتم و منطقه گوشی به ایران تغییر کرد مرسی ازت رفیق

10. كاربران زير از شما toofan5555 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 364675
      سپاس ها : 436
      سپاس از شما 550 بار در 270 پست
      جزئيات بيشتر

سلام برای گوشی نوت ۹ جواب میده

12. Top | #7

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : Galaxy S6 & S7 & S8
      شماره كاربري : 690091