• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 354318
      نام : محمد
      سپاس ها : 2,064
      سپاس از شما 1,888 بار در 736 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض مشاوره برای خرید گوشی خوب

دوستان سلام
      من الان میت۱۰ دارم،در واقع یه ۸-۱۰ ماهی هست که دارمش
      به فکرم افتاده عوضش کنم
      گوشیه من در حد آکه حدودا ۴.۵ می تونم ردش کنم
      می خواستم ببینم تو این رنج قیمتی ۴.۵ - ۵ چه گوشی دیگه ای می تونم بگیرم؟ البته دست دوم میگیرم واسه همین شما ۴.۵ - ۵ رو واسه قیمت یه گوشی دست دوم حساب کنید
      ملاک های من :
      ۱- ال سی دی با کیفیتی داشته باشه و سایزش حداقل ۵.۷ به بالا باشه حالا هرچی بزرگتر بهتر،البته اگه سوپرآمولد باشه خب خیلی خوبه
      ۲- سخت افزار خوبی داشته باشه،میدونم با این پولا چیز شاخی نمیشه الان گیر آورد ولی خب یچی در حد همین میت۱۰ باشه کافیه،حالا یکم بالاتر یا پایینتر مهم نیست
      ۳- رابط کاربری نرم و بدون لگی داشته باشه،کند نباشه و رو مغز نباشه
      ۴- باتری خوبی داشته باشه البته خیلی واسم مهم نیست،عادی هم باشه اشکال نداره فقط سرعت شارژش خوب باشه
      ۵- دوربین هم دوست دارم خیلی خوب باشه ولی خب اولویت های قبلیم واسم مهمتره،ینی اگه گوشی بود که اون ملاک های قبلی رو داشت با یه دوربین متوسط هم مشکلی ندارم ولی خوب باشه چه بهتر
      ۶- گوشی بی دردسری باشه،خرابی های شایع رو نداشته باشه،مثل برد یا پیکسل سوخته و این داستانا،یچی می خوام بی دردسر استفاده کنم ازش

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : مدير بخش
      بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 645511
      نام : HRSJAMEI
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 3,252 بار در 1,818 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      شما الان بهترین گوشی را دارید دست دوم الان تا 5 میلیون گوشی قوی نسبت به میت 10 نیست مانند نوکیا 7 پلاس درسته گوشی مناسبی است ولی بدلیل اندروبد خالص بیشتر بدرد کسانی میخوره بدنبال روانی باشید این گوشی میان رده است و گوشی شما پرچمدار اگر می خواهید عوض کنید گوشی نو بخرید هوآوی نوا 3i . نوکیا 7.1 جدید اومده از 7 پلاس بهتره . هانر 8 ایکس
      فقط با گارانتی و تضمین رجیستر شده که همون جا رجیستر بشه بخرید فقط از مراکز اصلی نه هر جا
      کلا میت 10 از تمام گزینه ها سرتر است اگر قصد تعویض دارید میت 20 عالیه که میت 20 لایت به نام دیگر نوا 3E. فروخته میشه

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع