• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اختصاصی

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 832217
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

14 کمک برای فلش نوکیا 108

سلام دوستان عللخصوص مدیرمحترم بخش بدلیل اینکه بعد ازمدت ها وارد شدو وتغییراتی که احساس کردم باعث شدنتونم درست پستم بزنم راستش قصد فلش یک گوشی نوکیا 108 دوسیم کارت دارم که هم به فابل های موردنیازفلش رونیازدارم هم توضیحاتی که تفاوت فایل هابرای انتخاب در فلشرنیازهرکاربرمبتدی مثل من هست و یک فلشر خوب برای نصب روی نوت بوک .ازpin outها usb گرفتم ممنونRM944

2. کسب و کار

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Orbit2025
      سلام دوستان عللخصوص مدیرمحترم بخش بدلیل اینکه بعد ازمدت ها وارد شدو وتغییراتی که احساس کردم باعث شدنتونم درست پستم بزنم راستش قصد فلش یک گوشی نوکیا 108 دوسیم کارت دارم که هم به فابل های موردنیازفلش رونیازدارم هم توضیحاتی که تفاوت فایل هابرای انتخاب در فلشرنیازهرکاربرمبتدی مثل من هست و یک فلشر خوب برای نصب روی نوت بوک .ازpin outها usb گرفتم ممنونRM944
      دوستان لطفا راهنمایی کنید چون خیلی لنتظارکشیدم فایل های فیرم ور داخلت نت موجود هست اما راستش فلشر مناسب سرغ ندارم وبعدش نمیدونم تفاوت چند فایلی که دانلودمیکنم برای واردکردن در فلشرکدام است قبلا درموبایلستان بخش فلش کردن گوشی های جاوا تمام توضیحات داده شده بود اما پیدانمیکنم ضمن اینکه برای نوکیا 108 فلشر نیزلازم دارم البته کامل اگرکراک نیازدارد

4. Top | #3

جزئيات بيشتر

باکمک برنامه NokiaSoftwareRecoveryگوشی نوکیا 108 که قفل شده بودو سکوریتی کدمیخواست که فراموش شده بود براحتی آپدیت شدو رمز به حالت کارخانه ای 12345بازگشت

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع