سلام خدمت همه دوستان..ببخشید من یه مشکل دارم و اونم اینه که رام 127 گوشی رو از طریق مموری و dload روی گوشیم فلش کردم و رام کامل نصب شد و پیام ok رو داد و من گوشی رو ریست کردم ولی دیگه چیزی بالا نیومد و فقط ویبره یکسره میزنه..خاستم با sp flash tool رام رو بریزم یا فرمت کنم بازم نشد چون کابل usb رو هم که وصل میکنم ویبره میزنه ..ویبره هم طوریه که ده ثانیه میزنه قطع میشه دوباره بعد دو ثانیه وصل میشه..خلاصه کامپیوتر هم گوشی رو نمیشناسه و بالا نمیاره..از بابت نصب بودن درایور vcom و adb و غیره هم همه چی نصبه با نسخه های متفاوت sp flash tool هم امتحان کردم نشد..آنبریک هم امتحان کردم نشد..ریورک هم امتحان کردم نشد چون اصلا چیزی بالا نمیاره و فقط ویبره میزنه چه با باتری چه بدون باتری..میخاستم بدونم مشکل چیه کل نت رو زیر و رو کردم خیلیا بودن این مشکل داشتن ولی جواب درست و بدرد بخوری نبود ..اساتید اگه کسی این مشکلو داشته و حلش کرده ممنون میشم به منم و شاید خیلیا دیگه کمک کنه..یه جا خوندم نوشته بود چون نرم افزاری اینجوری شده پس نرم افزاری حل میشه..بازم ممنون اگه کسی میدونه و یه راه حل کامل بگه خیلیا دعاش میکنن :))