گروه ویژه
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: Sms عشقولانه

mostafaaa آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    41231
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 61 بار در 10 پست
    جزئیات بیشتر...

Sms عشقولانه

کاش در دنيا 3واژه وجود نداشت:..غرور.....عشق.......دروغ.. که آدم از روی غرور در مورده عشق دروغ بگه.

kash dar donya 3vaje vojood nadasht:..ghoroor.....eshgh.......doroogh..,ke adam az roye ghoroor dar morede eshgh doroogh bege.

----------------------------------------------------------------------------------------

عاشقی مثله جيش کردن تو شلوار ميمونه، که همه ميبينن ولی فقط خودت گرماشو احساس ميکنی !!!

asheghy mese jish kardan too shalvar mimoone,ke hame mibinan vali faghat khodet garmasho ehsas mikoni !!!

----------------------------------------------------------------------------------------

گفتم:بهت بگم،بهش بگی.بهت بگه،بهم بگی...ديديش،بهش گفتی،بهت گفت،بهم بگی...نه نديدمش،ميبينمش،بهش ميگم،بهم گفته،بهت بگم،بهم بگی،بهش بگم...اه،ديدمش،بهش گفتم،بهم گفته،بهت بگم،بهم بگی،بهش بگم،بهم گفت،بهش بگو،دوست دارم

goftam:behet begam,behesh begi.behet bege,behem begi...didish,behesh gofti,behet goft,behem begi...na nadidamesh,mibinamesh,behesh migam,behem gofte,behet begam,behem begi,behesh begam...oh,didamesh,behesh goftam,behem gofte,behet begam,behem begi,behesh begam,behem goft,behesh begoo,dooset daram

لذتی که در فراغ است.در وصال نيست،چون در فراغ وصال است اما در وصال بيم فراغ!!!!

lezati ke dar feragh ast.dar vesal nist,chon dar feragh vesal ast ama dar vesal bim faragh!!!!

وقتی داری فکر ميکنی که من دارم فکر ميکنم که تو داری فکر ميکنی که من به چی فکر ميکنم دوست دارم که فکر کنی دارم به تو فکر ميکنم

vaghti dari fekr mikoni ke man daram fekr mikonam ke to dari fekr mikoni ke man be chi fekr mikonam dost daram ke fekr koni daram be to fekr mikonam

زندگی مثله رياضی ميمونه .... بياين خوبيها رو جمع .... بديها رو تفريق .... نيکيها رو ضرب .... شاديها رو تقسيم بکنيم

zendegi mesle riyazi mimone .... biyayn khobiharo jam .... badiharo tafrigh .... nikiharo zarb .... shadiharo taghsim bokonim

حرفی نگفتم از عشق، يادی نکردم از درد امّا هميشه با اشک ،رسواست قلبه عاشق

harfi nagoftam az eshgh, yadi nakardam az dard amma hamishe ba ashk ,rosvast ghalbe ashegh

Arash66 آواتار ها
    درجه
    مدير سابق انجمن
    بخش
    انجمن عمومی موبایل
    شماره كاربری
    38441
    سپاس ها
    49
    سپاس از شما 377 بار در 176 پست
    جزئیات بیشتر...
    0935

و كاش تو هم اين پستها رو در جاي خودش ميزدي...
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=605
    ممنون...