سامسونگ در نمایشگاه ExpoComm 2006 اقدام به معرفی باریكترین گوشی موبایل نمود. این گوشی كه X820 نام دارد فقط 9/6 میلیمتر ضخامت دارد. همچنین گوشی مدل D900 سامسونگ بعنوان باریكترین گوشی كشویی سه مگاپیکسل نیز به نمایش گذاشته شد


كیتا لی، مدیر بخش سیستم های مخابراتی سامسونگ معتقد است كه گوشیهای بسیار باریك سامسونگ آمیزه‌ای از زیبایی، سادگی و آسایش برای كاربران می‌باشد كه ارتباط افراد با یكدیگر را به سهولت میسر می‌سازد.
با رشد و پیشرفت سامسونگ در بخش تولید موبایلهای بسیار باریك این شركت در راستای پیشبرد استراتژی‌های جهانی، تمامی تلاش خود را جهت ارائه محصولاتی مطابق با نیاز مشتریان بكار گرفته است. تلفن SPH-N2001 اولین گوشی بسیار باریك سامسونگ به ضخامت 8/9 میلیمتر بود كه در سال 2001 معرفی گردید. پس از آن سامسونگ مدلهای بسیار باریك دیگری را با ویژگیها و مشخصات خاص و منحصر به فرد ارائه نمود.
تلفن سامسونگ X820 – باریکترین گوشی جهان
در حال حاضر X820 با ضخامت 9/6 میلیمتر بعنوان باریكترین گوشی در بازار شناخته شده است و همچنین با وزنی معادل 66 گرم جزء گوشیهای بسیار سبك بشمار می رود. جنس این گوشی از فایبرگلاس بوده كه علیرغم سبكی دستگاه موجب حفظ عمر طولانی آن نیز خواهد شد. از دیگر مشخصات X820 بهره مندی از تكنولوژی SSMT ، دوربین 2 مگاپیكسلی، صفحه نمایش عریض، خروجی تلویزیون و مرورگر فایلهای ذخیره شده در گوشی می‌باشد. ظاهر زیبای گوشی، صفحه كلید آسان، جاگیری كم و همچنین ویژگیهای مورد نیاز كاربران از دیگر خصوصیات آن بشمار می‌رود. X820 در رنگهای متفاوت همزمان در خاورمیانه، روسیه و اروپا به بازار عرضه خواهد شد.
تلفن سامسونگ D900 – باریکترین گوشی کشویی جهان

SGH-D900 با ضخامت 13 میلیمتری بعنوان باریكترین گوشی كشویی با وضوح دوربین سه مگاپیکسل بشمار می‌رود. از مشخصات آن دوربین 13/3 مگاپیكسلی، مرورگر اسناد، خروجی تلویزیون و بهره‌مندی از تكنولوژی مولتی‌مدیا بوده كه همچنین با پشتیبانی از هدست استریو Bluetooth A2DP امکان گوش کردن به موسیقی بدون سیم را از راه دور فراهم می‌کند.
D900 همچنین با صفحه نمایش بزرگ 262K رنگ ایده‌آل برای تماشای فایلهای ویدیویی است. همچنین این گوشی دارای حافظه microSD برای ارتقای ظرفیت داخلی حافظه می‌باشد.
از دیگر گوشی های به نمایش درآمده در ExpoComm ، مدل SGH-P300 با طول 9/8 میلیمتر، دوربین 3/1 مگاپیكسلی ، پخش آهنگ و قابلیت ضبط ویدئویی، مدل SGH-Z150 بعنوان باریكترین گوشی 3G و گوشی های مولتی مدیا GH-D800 و SCH-Z540 می‌باشند.

http://www.samsung.com/iran/presscen...0000259331.asp