گروه ویژه
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    paradise20 آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    28322
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 26 بار در 8 پست
    جزئیات بیشتر...

پیش فرض طريقه نصب بلوتوث و برنامه رو ي گوشي

1- اول بايد بدونيد كه گوشيتون قابليت نصب بازي و برنامه رو داره يا نه فكر نكنيد گوشيتيون گرونه حتما هم برنامه ميشه روش نصب كرد مثلا sony Ericsson k700i با اينكه قيمت نسبتا بالايي داره ولي قابليت نصب برنامه نداره
    2- در داخل گوشيتون يك سي دي است كه برنامه اتصال گوشي به كامپيوتر يا همون Pc Suit درون آن سي دي موجود است
    3- اكثر سي دي ها به صورت Auto run ‌است و شما فقط با كليك روي Install Symbian Os مي توانيد برنامه رو نصب كنيد كه اين كار به صورت اتوماتيك انجام ميشود
    4 - يك دستگاهي به نام Bluetooth نياز داريد كه بايد خريداري كنيد كه از قيمت 18000 به بالا با بردهاي مختلف موجود است
    طريقه نصب Blue Tooth : دستگاه رو اول در پورت USB قرار مي دهي سي دي نصب را درون دستگاه بگذاريد و منتظر بمانيد تا برنامه به صورت Auto Run اجرا شود روي Install BlueTooth Device يا گزينه هاي مشابه آن كليك كنيد تا برنامه بلوتوث نصب گردد بعد كامپيوتر دوباره راه اندازي ميشود در منوي Taskbar ‌كامپيوتر بقل ساعت سيستم يك شكلي به شكل دو مثلث مي آيد روي آن دوبار كليك مي كنيد يك پنجره باز مي شود كه مسير Connect بلوتوث با گوشي را مي خواهد همه مربع هاي تو خالي را تيك بزنيد به جز مسير Infrared .
    5- پس از نصب دستگاه بلوتوث و كامل شدن مجموعه يعني هم نصب سيمبيان و هم نصب بلوتوث بايد بلوتوث گوشي خود را روشن نموده و داخل برنامه بلوتوثي كه روي كامپيوتر نصب كرديد بشويد
    6- درون برنامه دنبال عبارت Search Device بگرديد بر روي آن كليك كرده منتظر بمانيد در همين لحظه كه ارتباط بر قرار شد گوشي شما از شما يك شماره رمز مي خواهد شماره رمز به دلخواه مثلا (1111) بزنيد
    و همان رمز هم كامپيوتر از شما مي خواهد كه بايد دوباره (1111) بزنيد بعد از اين موبايل از شما سوالي مي كند كه آيا مي خواهيد اتصال برقرار شود شما Yes را مي زنيد و ارتباط برقرار مي شود
    7 - وارد برنامه Symbian كه نصب كرديد مي شويد و درون قسمت File Manager مي شويد و در آنجا قسمتهاي مختلف دارد Music .Pics. Movie و .... اگر مموري كارت گوشيتون دارد روي مموري كارت در سمت چپ دوبار كليك كرده و از بالا برنامه خود را بياوريد
    *توجه* برنامه هاي اي كه روي سايت است بايد اول بوسيله برنامه هايي همچون Win Zip , Win Rar
    باز شوند بعد وقتي بصورت فايل SiS در آمدند روي گوشي نصب شوند
    8- با دوبار كليك كردن روي برنامه مورد نظر برنامه روي گوشي نصب مي شود .
    9- دوستان براي نصب بازي هم بايد همين مراحل را انجام بدهند
    *توجه* اين دستور العمل روي گوشي هاي فقط فقط نوكيا است گوشي هاي ديگر شايد شبيه به اين باشند و شايد هم نه ؟!
    باز هم اگر مشكلي در زمينه موبايل داشتيد مي تونيد به [email protected] ايميل بفرستيد
    از من به شما دوستان عزيزم نصيحت هيج وقت بلوتوث گوشي تون را باز نگذاريد و پس از اتمام كار تان آن را خاموش كنيد چون ممكن است افراد سود جو مشكل براتون پيش بيارند (قابل توجه دختران بيشتر) و حتما روي گوشيتون يك آنتي ويروس داشته باشيد هميشه البته آنتي ويروس من براتون گذاشتم مي تونيد برداريد من توصيه مي كنم كه اون رو حتما دانلود كنيد
    اگر گوشيتون احيانا ويروس گرفته با من تماس بگيريد .
    اين مطالب را نوشتم چون مي ديدم خيلي ها به آن احتياج دارند و متاسفانه هيچ كس به آن توجهي نداشت و به طور كامل توضيح نمي داد . اگر كمي و كسري دارد به بزرگي خودتون ببخشيد در همين جا از تمام دوستان خوبم كه در بعضي كات من را ياري نمودند متشكرم

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    31591
    سپاس ها
    0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئیات بیشتر...

Mora66 آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    34194
    نام
    Espiro
    سپاس ها
    6
    سپاس از شما 633 بار در 146 پست
    جزئیات بیشتر...
    Sony Ericsson G700 Business Edition
    Sony Ericsson G700 Business Edition
    091-0932
    حالت من
    Delvapas

آقا ما يک بلوتوث خريديم ولي هر کاري مي کنم pc suit اون رو نمي شناسد
    گوشي نوکيا 6600
    دستگاه بلوتوث blueSoleil که خودش يه برنامه داره فقط ميتوني فايل رو مثل مسيج بفرستي و بگيري

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    92405
    سپاس ها
    0
    جزئیات بیشتر...

با سلام خدمت paradise 20 گوشی من سونی اریکسون z530 است. من بلوتوث رو نصب کردم و توسط اون
    عکس و... به کامپیوتر میدم ولی نمیتونم برنامه بگیرم. خواهش میکنم اگه راهی داره کمکم کنید. ممنون

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    74449
    سپاس ها
    1
    جزئیات بیشتر...

آیا بلوتوث usb ورژن 2 توی بازار موجود هست؟ اسمش چیه؟
    چون من یک microsim خریدم ورژن 1 هستش

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    74449
    سپاس ها
    1
    جزئیات بیشتر...

کسی نمی دونه؟

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    141292
    سپاس ها
    0
    جزئیات بیشتر...

سلام آيا با برنامه pc suteبه تنهايي نميشه برنامه ها وفايلهايي رو كه دانلود كرديم بريزيم رو گوشي؟