چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيم
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
 1. #1
  چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيم
  چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيم

  درجه
  عضو سایت
  شماره كاربری
  3108
  نوشته ها
  89
  سپاس ها
  0
  سپاس از شما 12 بار در 8 پست
  جزئیات بیشتر...
  تاریخ عضویت
  Jan 1970

  پیش فرض چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيم

  رشد سرسام آور اين صنعت به گونه اي است كه اگر امروز يك گوشي بخري، ديري نمي گذرد چند مدل جديدتر با كارايي هاي بيشتر وارد بازار مي شود، كه در اين صورت بايد هم ناراحت اين موضوع باشيد كه گوشي اي رو دست گوشي شما آمده هم اينكه قيمت گوشي خودتان پايين تر مي آيد، البته اين اصول تكنولوژي و دنياي ديجيتال است، هميشه بايد آمادگي چنين پيش آمدهايي را داشته باشيد. وقتي تلفن ها چنين قابليتي داشته باشند، بايد از آن،استفاده كرد. مي شود با استفاده از عكس هاي پيش زمينه ، محافظ هاي صفحه نمايش، و theme هاي متفاوت ، روح تازه اي به آنها بخشيد. البته اين موضوع بستگي زيادي به كيفيت تصوير تلفن همراه هم دارد ولي خوشبختانه گوشي هايي كه جديدا به بازار مي آيند، همگي از كيفيت تصوير بسيار خوبي برخوردارند . با استفاده از رنگ هاي متفاوت، بازي هاي مختلف و فيلم هاي ويدئويي هم مي توان بر جذابيت تلفن همراه افزود. اگر گوشي تان اين قابليت را داشته باشد، مي توانيد از فايل هاي MP3 هم در انها استفاده كنيد و آن را تبديل به يك دستگاه mp3 player كنيد، اگر بتوانيد فايل هاي ويدئويي خنده دار يا فيلم جالبي در آن بريزيد، مي توانيد هر وقت خسته شديد، آنها را تماشا كنيد تا شايد خستگي تان برطرف شود، حتي اگر حوصله تان سر رفت مي توانيد از بين گيم هاي مختلف، يكي را انتخاب كرده و بازي كنيد تا حوصله تان سرجايش بيايد. خلاصه اينكه اين روزها، تلفن هاي همراه تبديل به دستگاه هاي همراه همه فن حريفي شده اند كه مي توانند ساعت ها شما را با خود سرگرم كنند.
  از كجا؟
  خب تا اينجا كلي از مزاياي اين برنامه ها و جذابيتشان تعريف كردم. شايد اين فكر به مغزتان برسد كه گفتنش جالب است، اما از كجا مي توان آنها را پيدا كرد؟
  سايت هاي بسيار زيادي در اينترنت وجود دارند كه انواع مختلف اين فايل ها را در اختيارتان قرار مي دهند. اما بعد از اينكه جست و جو كرديد و فايل دلخواهتان را يافتيد و خواستيد آن را در كامپيوترتان ذخيره كنيد مي فهميد كه هيچ كدامشان رايگان نيستند! اما نگران نشويد. سايت هايي هم هستند كه به صورت مجاني اين فايل ها را در اختيارتان قرار مي دهند. در اينجا به معرفي تعدادي از اين سايت ها هم مي پردازيم. يكي از معروف ترين و بهترين سايت ها، سايت http://www.Zedge.no است. در اين سايت مي توانيد theme ، عكس پيش زمينه، فايل هاي ويدئويي، عكس هاي انيميشني، رينگ تون، بازي و برنامه هاي كاربردي مخصوص به تلفن همراهتان را به صورت رايگان پيدا كنيد. تنها محدوديتي كه در اين سايت با آن مواجه مي شويد، اين است كه تنها به شما اجازهمي دهد در روز 20 فايل را از آن دانلود كنيد، ولي به نظرم ارزشش را دارد. اولين كاري كه بايد بكنيد اين است كه عضو اين سايت شويد. فقط در اين صورت است كه اجازه دريافت فايل ها را به شما مي دهد. بعد از پر كردن يك فرم ساده، نوبت به گشت و گذار در اي سايت جالب فرا مي رسد. در اين سايت با رديابي از فايل هاي مخصوص تلفن همراه مواجه مي شويد كه گاهي انتخاب از بين آنها، كار بسيار دشواري به نظر مي رسد، مخصوصا اينكه روزي 20 فايل هم بيشتر نمي شود دانلود كرد. علاوه بر فايل هاي رايگان، فايل هاي پولي هم وجود دارند كه چندان براي ما كارايي ندارد پس بهتر است كه آنها را فراموش كنيد. در اين سايت بخشي هم براي آپلود فايل هايتان به داخل اين سايت وجود دارند كه براي فعال نگهداشتن و جذاب كردن بيشتر اين سايت، مي توانيد فايل هايي كه خودتان هم دوست داريد و مي توانند براي ديگران هم جذاب باشند، در آن قرار دهيد. بعد از اين سايت، نوبت به سايت K500i,atw.hu مي رسد. اما يك مشكل عمده دارد و آن هم اين است كه سايت به زبان لهستاني است. اما اصلا جاي نگراني نيست چون با استفاده از عكس ها، مي توانيد راه خود را به آساني پيدا كنيد. نكته اي كه در مورد اين سايت بد نيست بدانيد اين است كه اين سايت به طور اختصاصي، مخصوص گوشي هاي Sony Ericsson k500I است، اما شما به راحتي مي توانيد از فيلم ها، عكس هاي پيش زمينه ، فايل هاي انيميشني و رينگ تون هاي آنها به صورت رايگان استفاده كنيد. همچنين فايل هايي كه در اين سايت پيدا مي كنيد. همگي فايل هايي هستند كه در اكثر سايت ها به فروش مي رسند. اما اگر خودتان گوشي سوني اريكسون F500i, K508i,Z500i داريد كه خيلي بهتر است چون مي توانيد از theme ها و نرم افزارهاي مخصوص اين گوشي ها در اين سايت هم استفاده كنيد. سايت هاي اين چنيني در اينترنت زياد هستند و با كمي حوصله مي توانيد بسياري از آنها را پيدا كنيد. براي به دست آوردن فايل هاي دلخواه، يك راه حل خلاقانه ديگري هم وجود دارد و آن هم اين است كه با كمي حوصله، خودتان تمام اين فايل ها را به سليقه خودتان بسازيد. ساختن عكس پيش زمينه چندان سخت نيست فقط كافي است يكي از اين نرم افزارهاي ويرايش عكس ها مثل ACDSee را داشته باشيد و اندازه صفحه نمايش تلفن هاي همراهتان را هم بدانيد. بعد با بريدن و تغيير اندازه عكس مورد نظرتان، مي توانيد عكس پيش زمينه دلخواهتان را داشته باشيد. براي ساخت theme هم، نرم افزارهاي مخصوص ساخت آن براي هر گوشي در اينترنت موجود است. بعد از دانلود آن نرم افزار، كافيست كمي خلاقيت نشان بدهيد و با تنظيم مناسب رنگ ها و عكس هايتان ، theme زيبايي بسازيد.
  انتقال فايل ها به تلفن همراه
  بعد از اينكه فايل ها را دانلود كرديد به اين فكر مي افتيد كه چگونه آنها را به تلفن همراهتان انتقال دهيد. در اينجا بايد بگويم كه همه چيز به تلفن خودتان بستگي دارد و اينكه گوشي تان چه امكاناتي براي انتقال فايل در خود دارد. برخي گوشي ها، فايل ها را از طريق كابل USB با كامپيوتر، رد و بدل مي كنند. برخي ديگر به Infrared مجهز هستند و از طريق اشعه مادون قرمز، اطلاعات را دريافت و انتقال مي دهند. برخي ديگر هم به وسيله Bluetooth اين كار را انجام مي دهند. با توجه به نوع امكاني كه تلفنتان دارد، مي توانيد راه انتقال فايل ها را پيدا كنيد و كابل مخصوص به آن را تهيه كرده و فايل هايتان را بين كامپيوتر و تلفن همراهتان انتقال دهيد و از داشتن آنها روي تلفتان لذت ببريد. البته راه ديگري هم وجود دارد و آن انتقال فايل ها از طريق WAP است كه خب اين سرويس در ايران هنوز كارايي ندارد.
  اگر تنها يك بار به يكي از اين سايت ها سر بزنيد و فايل هاي آنها را ببينيد طوري شما را جذب مي كند كه مايليد بازهم در آن جست و جو كرده و هر روز به دنبال اين خواهيد بود كه فايل هاي جذاب تر و زيباتري پيدا كنيد. من تعطيلات نوروزم را تماما صرف اين كار كردم. در اين صورت خود گوشي تان هم جذاب تر مي شود و دوست داريد مرتب با آن كار كنيد و عكس ها و فايل هايش را زير و رو كنيد. آن وقت است كه از روي گوشي تان هم مي شود فهميد چقدر با ذوق و خوش سليقه هستيد.

  به نقل از : عصرارتباط 2. چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيم

 3. #2
  چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيم
  چگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيمچگونه تلفن همراه خود را جذاب تر كنيم
  ahmad0551 آواتار ها
  درجه
  عضو نيمه ممتاز
  شماره كاربری
  28023
  نام
  احمد
  نوشته ها
  757
  سپاس ها
  2,004
  سپاس از شما 667 بار در 306 پست
  جزئیات بیشتر...
  تاریخ عضویت
  Jul 2005
  محل سکونت
  بندرگناوه
  091-0935
  Medal1

  پیش فرض

  نرم افزاري كه بشه باهاش تمزدرست كرد.محبت كن بذار 4. #3
  spy99 آواتار ها
  درجه
  مدير سابق انجمن
  شماره كاربری
  27931
  نوشته ها
  129
  سپاس ها
  1
  سپاس از شما 54 بار در 20 پست
  جزئیات بیشتر...
  تاریخ عضویت
  Jul 2005

  پیش فرض

  نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad0551
  نرم افزاري كه بشه باهاش تمزدرست كرد.محبت كن بذار

  دوست عزیز به این لینک یه سری بزن
  http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=714
  من غریبه دیروزم ، آشنای امروز و فراموش شده فردا


  پس در آشنایی امروز می نگرم تا در فراموشی فردا یادم کنی
مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •