آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - گیفت کارت - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: پین کد سیم کارت ایرانسل رو از کجا بیارم؟

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 96966
    سپاس ها
    89
    سپاس از شما 31 بار در 26 پست
    ( جزئيات بيشتر )

پیش فرض پین کد سیم کارت ایرانسل رو از کجا بیارم؟

سلام من میخوام پین کد ایرانسل رو فعال کنم ولی هنگام فعال کردن ازم پین کد میخواد از کجا بیارم؟

2. Top | #2

درجه : مدیر بازنشسته
    بخش : انجمن عکاسی
    شماره كاربري : 165395
    نام : رضا خان
    سپاس ها
    21,839
    سپاس از شما 24,096 بار در 4,127 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط itjh نمایش پست ها
    سلام من میخوام پین کد ایرانسل رو فعال کنم ولی هنگام فعال کردن ازم پین کد میخواد از کجا بیارم؟

itjhجان از قسمتی که سیم کارت که از قسمت اصلی جدا میشود که روی کارت در قسمت پایین سمت چپ کد قفل گشا هستش که می توانید از آن طریق پین کد سیم کارت ایرانسل استفاده نمایید

موفق باشی

3. كاربران زير از شما ReZa عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 242303
    نام : وحید
    سپاس ها
    63
    سپاس از شما 47 بار در 21 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط itjh نمایش پست ها
    دوست عزیز :

میری تو تنظیمات پین کد...3 تا پین کد الکی به گوشیت میدی تا بلوک بشه. حالا ازت کد قفل گشای شخصی (puk1) درخواست میکنه. همونطور که Reza9228 عزیز گفت، تو اون کارتی که ازش سیم کارتتو جدا کرده بودی نوشته شده.

Puk رو که دادی ازت میخواد یه پین جدید وارد کنی و همونو یه بار دیگه هم تأییدش کن...به همین راحتی.

ضمنا" اگه یه زمانی ،به pin 2 احتیاج داشتی، زنگ بزن به 140 و بعد 0 رو بزن تا به اپراتور ایرانسل وصل بشی. بعد از دادن مشخصات خودت، ازش puk 2 وpin 2 رو بخواه...بهت میده.

5. 2 كاربر زير از شما Kidamen عزيز، سپاسگزاری كرده اند