برنامه های خواندن و ساختن ایبوک - صفحه 3
گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 78

درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    55691
    سپاس ها
    4
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئیات بیشتر...

راستی دوستان برای اینکه بتونین براحتی متنتونو در گوشی با فونت بزرگ ببینید باید متنتو رو توی wordکپی کنید بعد اونوروی فونت 48 به بالا سیو کرده سپس با RepliGo تبدیلش کنیی یا با پسوند html سیو کرده بعد تبدیلش کنید

2. كاربران زير از شما amir1568 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

Sam!ra 

Amin_2007 آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    57428
    سپاس ها
    176
    سپاس از شما 11 بار در 9 پست
    جزئیات بیشتر...

با تشكر از دوستان عزيز. حالا راهي براي تبديل فايلهاي rgo به پسوندهاي ديگه مثل doc , pdf , .... وجود داره ؟

dj66 آواتار ها
    درجه
    عضو نيمه فعال
    شماره كاربری
    33291
    سپاس ها
    244
    سپاس از شما 122 بار در 101 پست
    جزئیات بیشتر...
    091-0935

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_2007
    با تشكر از دوستان عزيز. حالا راهي براي تبديل فايلهاي rgo به پسوندهاي ديگه مثل doc , pdf , .... وجود داره ؟
    من هم همين سوال رو دارم لطفا مديران جواب بدهند

siavash1063 آواتار ها
    درجه
    عضو جديد
    شماره كاربری
    74903
    سپاس ها
    1
    سپاس از شما 5 بار در 2 پست
    جزئیات بیشتر...

سلام دوستان من بعد از مدتي تونستم سريال نامبر برنامه تبديل فايل pdf به rgo رو بدست بيارم خواستم براي شما هم بزارم تا با اين كار از شما به خاطر راهنماييتون تشكر بكنم ...

اول لينك برنامه تبديل فايل pdf به rgo

http://www.cerience.com/downloads/fi...o_RPM1.0.1.exe

اينم سريال برنامه براي ريجستر كردن

S/N: FC47-E4H2-1X2Q-CECF

با تشكر

6. 4 كاربر زير از شما siavash1063 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

amin516 آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    54252
    سپاس ها
    64
    سپاس از شما 30 بار در 11 پست
    جزئیات بیشتر...
    091

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMED
    ساخت اي بوك بيشرفته با Mobile Text Reader

سلام

خب من تاحالا بيشرفته تر از اين نديده بودم ، ميتونيد عكس اضافه كنيد ، ميتونيد رنكَـ ، اندازه ، نوع فونت ها رو عوض كنيد ، فقط حيف كه عربي وفارسي رو سابورت نميكنه .

يه برنامه هست مخصوص كامبيوتر بايد با اون اين برنامه رو بسازيد ، خب ديكَه سرتون رو درد نميارم بريد از لينك زير همه جيز رو خودتون ميفهميد :

http://www.mobile-mir.com/en/reader.php
    MOHAMMAD عزيز
    من كتابهاي دعايي رو كه درست كرده بودي ديدم. دست شما درد نكنه. فقط روي گوشي (se w710) من يه كمي مشكل داشتند. مثلا اعراب كلمات به سختي ديده ميشه. اونم بخاطر اينه كه متن دعا عكس بوده و شما چون resizeش كردي كيفيتش پايين اومده. اما اگه كتاب شازده كوچولو يا اون قرآن جاواي معروف رو ديده باشيد از وضوح متنشون معلومه كه اونا عكس نيستند. يه مفاتيح سه قسمتي هم بود كه توي سوني اريكسون بهم مي‌ريزه. من دنبال اين بودم ببينم كتاب شازده كوچولو رو با چه نرم افزاري نوشتن؟ توي همين سايت يه pdfي ديدم درباره آموزش جاوا كه توي اون يه نرم‌افزاري به اسم netbeans رو براي ساختن برنامه‌هاي جاوا و همچنين براي موبايل معرفي كرده بود. يك شب و يك روز طول كشيد تا با مودم دانلودش كردم اينم نتيجه كارم هستش توي فايل ضميمه ببينيد...
    منتظر نظر شما هستم. راستي اين فايل براي رزولوشن 176*220 است و روي se w710 بخوبي كار مي‌كنه.

8. 4 كاربر زير از شما amin516 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

amin516 آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    54252
    سپاس ها
    64
    جزئیات بیشتر...
    091

به روي چشم. فقط بايد بگم كه حجمش بالاست. در ضمن چون روي جاوا كار مي‌كنه بايد JAVA SE DEVELOPMENT KIT (JDK) مثلا jdk-6-windows-i586.exe روي كامپيوترتون نصب شده باشه يعني يه چيزي بين 100 تا 150 مگا بايت بايد دانلود كنيد. و اما لينك دانلودها :
    1. http://us2.mirror.netbeans.org/downl..._5-windows.exe

2. براي همه موبايلها غير از UIQ مثل P990
    http://us1.mirror.netbeans.org/downl...s-mobility-5_5
    -win.exe

2-1. (فقط براي موبايلهاي UIQ)
    http://us2.mirror.netbeans.org/downl...dc-5_5-win.exe

3. براي دانلود jdk-6-windows-i586.exe (لينك غير مستقيم)
    http://javashoplm.sun.com/ECom/docs/...actionId=noreg

10. 2 كاربر زير از شما amin516 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

amin516 آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    54252
    سپاس ها
    64
    جزئیات بیشتر...
    091

پیش فرض تهيه كتاب با فرمت jar بوسيله نرم‌افزار netbeans

سلام
    من در باره اين نرم‌افزار در تاپيك http://mobilestan.net/showthread.php?t=1718&page=2 نوشتم ولي نمي‌دونم چرا هيچكس بجز يك نفر دربارش اظهارنظر نكرد. تا اونجايي كه متوجه شدم با اين نرم افزار انواع و اقسام نرم‌افزارهاي جاوا رو ميشه توليد كرد. حالا اگه كسي علاقمنده اعلام كنه تا دسته جمعي سعي كنيم گوشيهاي جاوا رو از فقر نرم‌افزاري نجات بدهيم. منتظر نظرات شما هستم.

12. 2 كاربر زير از شما amin516 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

farahi  ,Sam!ra 

MOHAMMED آواتار ها
    درجه
    مدير ارشد بازنشسته
    بخش
    اسلامي موبايل
    شماره كاربری
    28034
    نام
    Mohammed Redha
    سپاس ها
    15,188
    سپاس از شما 34,767 بار در 7,244 پست
    جزئیات بیشتر...
    Apple iPhone 6
    Nokia Lumia 1320
    0935

رامين جان برنامه ازمايشي شما رو داونلود كردم ... وبه خوبي روي كا 800 جواب داد ... با اين كار ميشه مشكل عدم اجراي ادعيه جاوا رو روي سوني اريكسون حل نمود ، راستي ميخواستم ببينم كه ميشه رنگ خط و اندازه رو تغییر داد و یا سرچ یا صدا به اونها اضافه کرد ؟؟

فقط ميخواستم ببينم براي درست كردن متن روي سوني اريكسون هاي جاوا بايد كدوم برنامه ها رو داونلود كرد ... اين لينكهايي كه شما داديد همه رو بايد داونلود كرد كدومها كافيه ؟؟ راستي اون لينكي كه براي همه موبايلها غير از Uiq مثل P990 بود خرابه لطفا اصلاحش بكنيد ... ما اينترنت سريع داريم ومشكل داونلود نداريم

فقط شما لينكهاي لازم براي ساخت برنامه براي سوني اريكسون هاي جاوا رو بزاريد حله ... بقيش با من منتظر سوربرازيها در بخش اسلامي باشيد .

Follow Me On Instagram

Mohd_Asfoor

amin516 آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    54252
    سپاس ها
    64
    جزئیات بیشتر...
    091

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMED
    رامين جان برنامه ازمايشي شما رو داونلود كردم ... وبه خوبي روي كا 800 جواب داد ... با اين كار ميشه مشكل عدم اجراي ادعيه جاوا رو روي سوني اريكسون حل نمود ، راستي ميخواستم ببينم كه ميشه رنگ خط و اندازه رو تغییر داد و یا سرچ یا صدا به اونها اضافه کرد ؟؟

فقط ميخواستم ببينم براي درست كردن متن روي سوني اريكسون هاي جاوا بايد كدوم برنامه ها رو داونلود كرد ... اين لينكهايي كه شما داديد همه رو بايد داونلود كرد كدومها كافيه ؟؟ راستي اون لينكي كه براي همه موبايلها غير از Uiq مثل P990 بود خرابه لطفا اصلاحش بكنيد ... ما اينترنت سريع داريم ومشكل داونلود نداريم

فقط شما لينكهاي لازم براي ساخت برنامه براي سوني اريكسون هاي جاوا رو بزاريد حله ... بقيش با من منتظر سوربرازيها در بخش اسلامي باشيد .
    محمد عزيز با كمال احترام، اسم من امين است.
    متاسفانه براي متون عربي فعلا كاربرد نداره چون من متن يه دعا رو استفاده كردم مشكلش اينه كه اعراب رو نشون نميده. البته ممكنه با كمي ور رفتن درست هم بشه. چون من اولش روي تراز كردن متن از سمت راست مشكل داشتم. بعد رفتم توي سايتش درباره زبانهاي راست به چپ نگاه كردم نوشته بود كه ساپورت نميكنه در صورتي كه با استفاده از تنظيمات داخل برنامه مي‌بيبند كه اين كار رو كردم. براي همين ممكنه بشه يه جوري مشكل اعراب رو هم حل كرد. توي سايتش نوشته بود كه الان دارن توي ورژن 6 روي ساپورت زبان عربي كار مي‌كنند. پس اگه هم نشه حتما با ورژن 6 ميشه.
    درباره رنگ خط و ... بايد بگم كه من حدودا 2 ساعت تا حالا با اين نرم‌افزار كار كردم، اما مطمئنا ميشه چون كلا netbeans 5.5 يه زبان برنامه نويسي جاوا است و نه فقط براي موبايل بلكه براي كامپيوتر. فكر ميكنم يه چيزي تو مايه‌هاي visual java‌ي مايكروسافت باشه. يعني براحتي ميشه براي كامپيوتر باهاش برنامه نوشت. اگه خودتون اجراش كنيد مي‌بينيد. خيلي كامله. خيلي هم شبيه visual c و visual basic و برنامه‌هايي از اين دست است. نكته‌اي كه قابل توجه است اينه كه با netbeans به تنهايي، فقط مي‌تونيد براي كامپيوتر برنامه بنويسيد. اگه بخواهيد براي موبايل هم برنامه بنويسيد حتما بايد mobility pack رو هم بايد دانلود و بعد از netbeans، نصبش كنيد. با اين تفاسير فكر مي‌كنم تغيير رنگ و اينجور كارا جزو ساده‌ترين كارها توي اين نرم‌افزار هستند.
    كلا براي برنامه نويسي موبايل و نه فقط درست كردن متن همه فايلهاي ذكر شده بايد دانلود بشن.
    شماره 1 كه همون netbeans 5.5 هستش.
    شماره 2 برنامه اضافه‌شونده‌اي به netbeans است كه توانايي برنامه‌نويسي براي موبايلهاي غير از uiq رو فراهم ميكنه.
    شماره 1-2 برنامه اضافه‌شونده‌اي به netbeans است كه توانايي برنامه‌نويسي براي موبايلهاي فقط uiq رو فراهم ميكنه.
    شماره 3 اسمش Java Development Kit است و اگه روي كامپيوتر نصب نباشه، برنامه‌هاي 1 و 2 و 1-2، اصلا روي كامپيوتر نصب نمي‌شوند. پس قبل از همه چيز اول بايد شماره 3 نصب بشه. من اين برنامه رو از قبل براي سيمولاتور جاواي 3 بعدي دانلود كرده بودم براي همين بعنوان آخرين لينك نوشتمش.

گفتيد كه لينك شماره 1-2 خرابه. لينكي كه در پايين مي‌بينيد لينك غير مستقيم آيتم‌هاي 2 و 1-2 است:
    http://www.netbeans.org/products/mobility/
    ِِDownload NetBeans Mobility Pack for CLDC براي موبايلهاي غير UIQ و Download NetBeans Mobility Pack for CDC براي موبايلهاي UIQ

محمد عزيز من يه تاپيك مخصوص netbeans درست كردم كه اگه موافق باشيد ادامه بحث رو به اونجا منتقل كنيم. آدرسش اينه: http://mobilestan.net/showthread.php?t=25216
    اميدوارم كه با كمك همه دوستان علاقمند اين تاپيك باعث پيشرفت برنامه‌نويسي جاوا در ايران بشه.

amin516 آواتار ها
    درجه
    عضو سایت
    شماره كاربری
    54252
    سپاس ها
    64
    جزئیات بیشتر...
    091

313ava عزيز
    من زماني كه موبايلتي رو نسب نكرده بودم توي نيو پروجكت اسم موبايل رو نمي‌ديدم كه بعد از نصب آن مشكلم حل شد. اگه از لينكهايي كه دادم استفاده كرديد نبايد مشكلي داشته باشيد. به uiq بودن يا نبودن موبايلتون توجه كردين؟ من موبايلم w710 و براي همين از لينك شماره 2 استفاده كردم. اگه شما uiq يعني 1-2 رو نصب كرديد نمي‌دونم چون من اونو دانلود نكردم. بهر حال من مراحلي رو كه خودم رفتم بهتون ميگم :
    1. بعد از اجراي netbeans از منوي File گزينه اول يعني New Project رو انتخاب كنيد.
    2. توي پنجره‌اي كه باز شده بالاش نوشته Choose Project و زيرش نوشته Categories . زير Categories يه ستون است كه توش 6 آيتم است و پنجميش Mobile است. بعديش Samples و قبليش NetBeans Plug-in Module.
    3. حالا اگه بريد روي Mobile توي ستون روبرو 5 آيتم مي‌بينيد كه اوليش نوشته Mobile Apllication . من از اون استفاده كردم.
    اگه هنوز گزينه موبايل رو نمي‌بينيد هر چي نصب كرديد uninstall كنيد و از نو اول گزينه 3 و بعد 1 و بعد بسته به نوع موبايلتون گزينه 2 يا 1-2 را نصب كنيد. اگه باز جواب نگرفتيد شرمنده ديگه نمي‌دونم.

صفحه 3 از 8 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین