آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

فروشگاه لوازم جانبی - برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

موضوع: درخواست راهنمایی - انتقال اس ام اس از گوشی به کامپیوتر -

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 326168
    سپاس ها
    16
    سپاس از شما 17 بار در 8 پست
    ( جزئيات بيشتر )

درخواست راهنمایی - انتقال اس ام اس از گوشی به کامپیوتر -

سلام خدمت مدیران محترم و دوستان عزیز سایت موبایلستان
    .
    بنده چندهزار اس ام اس توی گوشیم که n70 هست ذخیره کردم و میخوام اونها رو درون کامپیوتر انتقال بدم . ازتون تقاضا دارم که اگر راهی یا نرم افزاری در این زمینه هست که بشه تعداد زیادی اس ام اس رو از گوشی n70 درون کامپیوتر ذخیره کرد منو راهنمایی کنید..
    .
    از زحماتتون متشکرم.
    کمک مالی به سایت

2. 2 كاربر زير از شما dim000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : مدير ارشد انجمن
    بخش : Symbian S60
    شماره كاربري : 134339
    نام : عموجو
    سپاس ها
    9,566
    سپاس از شما 10,805 بار در 3,810 پست
    ( جزئيات بيشتر )

دو راه دارید‏:
    اول اینکه با برنامه پی سی سوئیت که در سی دی همراه جعبه گوشی موجوده از مسیجها بکاپ بگیری
    دومیش هم از پوشه مسیجها در مموری کارت به وسیله رم ریدر کپی بگیرید.این پوشه با نام mail‏ در فولدر مخفی system‏ قرار داره ‏
    پست ارسال شده توسط موبايل
    کمک مالی به سایت

4. 3 كاربر زير از شما Rubina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

سپاس ها
    16
    ( جزئيات بيشتر )
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rubina نمایش پست ها
    دو راه دارید‏:
    اول اینکه با برنامه پی سی سوئیت که در سی دی همراه جعبه گوشی موجوده از مسیجها بکاپ بگیری
    دومیش هم از پوشه مسیجها در مموری کارت به وسیله رم ریدر کپی بگیرید.این پوشه با نام mail‏ در فولدر مخفی system‏ قرار داره ‏
    /
    ممنون از پاسختون ... اما میخواستم بپرسم که قسمت مسیج در برنامه پی سی سوئیت میتونه چندهزار مسیج رو load کنه ؟ .. دوم اینکه اگر مسیجهای موجود در مموری کارت رو که در فولدر mail هستن رو داخل کامپیوتر کپی کنم قابلیت باز شدن توی کامپیوتر رو دارن ؟ اگر بعدا دوباره اون پوشه رو برگردونم توی مموری کارت مشکلی پیش نمیاد ؟؟
    .
    ممنون
    کمک مالی به سایت

6. كاربران زير از شما dim000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : مدير ارشد بازنشسته
    رتبه :
    بخش : symbian os ، meego maemo ، تعمیرات
    شماره كاربري : 151591
    سپاس ها
    109,063
    سپاس از شما 93,090 بار در 12,647 پست
    ( جزئيات بيشتر )
    نقل قول نوشته اصلی توسط dim000 نمایش پست ها
    /
    ممنون از پاسختون ... اما میخواستم بپرسم که قسمت مسیج در برنامه پی سی سوئیت میتونه چندهزار مسیج رو load کنه ؟ .. دوم اینکه اگر مسیجهای موجود در مموری کارت رو که در فولدر mail هستن رو داخل کامپیوتر کپی کنم قابلیت باز شدن توی کامپیوتر رو دارن ؟ اگر بعدا دوباره اون پوشه رو برگردونم توی مموری کارت مشکلی پیش نمیاد ؟؟
    .
    ممنون
    هر چند هزارتا مسیج داشته باشی میتونه لود کنه. خیالت راحت. سوالهای بدیت هم آره

قابلیت باز شدن دارند. و در صورت منتقل کردن دوباره مشکلی پیش نمیاد.

--------------------------------------------
    سامانه قدرتمند ارسال و دریافت پیام کوتاه با امکانات ویژه
    پیج @بخندیمرا لایک کنید :)
    .
    .
    .
    MY SMS No. : 1000 11000 11327
    کمک مالی به سایت

8. 2 كاربر زير از شما MaKenZi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

سپاس ها
    9,566
    ( جزئيات بيشتر )

/
    .
    ممنون

پی سی سوئیت محدودیتی در تعداد مسیجها نداره،ولی توجه داشته باشید که این مسیجها در قالب یک فایل مجزا ذخیره میشه و به این شکل نیست که بتونید اونها رو بعد از ذخیره یکی یکی بخونید.
    در جواب سوال دوم هم باید عرض کنم که در کامپیوتر قابل خوندن نیستن و برگردوندن اونها هم به مموری هیچ مشکلی پیش نمیاره.فقط حواستون باشه فولدر mail‏ رو کمپلت در کامپیوتر کپی کنید،به خصوص فایل index‏ که اگه اون نباشه هیچ کدوم از مسیجها داخل گوشی باز نمیشن.
    کمک مالی به سایت

10. 2 كاربر زير از شما Rubina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

سپاس ها
    16
    ( جزئيات بيشتر )
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaKenZi نمایش پست ها
    هر چند هزارتا مسیج داشته باشی میتونه لود کنه. خیالت راحت. سوالهای بدیت هم آره

قابلیت باز شدن دارند. و در صورت منتقل کردن دوباره مشکلی پیش نمیاد.
    من نوکیا پی سی سوئیت وزژن 7.2.26 رو نصب کردم که ورژن جدیدی هم هست.البته دانلود کردم و نصب کردم..ولی توی قسمت مسیجها ، فقط پوشه درافت رو مسیجهامو نشون میده و بقیه رو لود نمیکنه..نمیدونم والا چشه
    .
    دیگه اینکه توی پوشه mail وقتی با x-plorer نگاه میکنم ، یه سری پوشه با نام های عجیب غریب مثل .a.b.c.d.h.این چیزا هست و داخلش هم یه سری فایل های عجیب غریب تر هست . اینها چیه ؟ من توی گوشی خودم در قسمت مسیج ها ، فولدرهای مختلف با اسم های مختلفی دارم که اون اسم ها اصلا توی محتویات mail موجود نیست...مشکلی هست ؟؟
    کمک مالی به سایت

12. 3 كاربر زير از شما dim000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

درجه : مدير ارشد بازنشسته
    رتبه :
    بخش : symbian os ، meego maemo ، تعمیرات
    شماره كاربري : 151591
    سپاس ها
    109,063
    سپاس از شما 93,090 بار در 12,647 پست
    ( جزئيات بيشتر )
    من نوکیا پی سی سوئیت وزژن 7.2.26 رو نصب کردم که ورژن جدیدی هم هست.البته دانلود کردم و نصب کردم..ولی توی قسمت مسیجها ، فقط پوشه درافت رو مسیجهامو نشون میده و بقیه رو لود نمیکنه..نمیدونم والا چشه
    .
    دیگه اینکه توی پوشه mail وقتی با x-plorer نگاه میکنم ، یه سری پوشه با نام های عجیب غریب مثل .a.b.c.d.h.این چیزا هست و داخلش هم یه سری فایل های عجیب غریب تر هست . اینها چیه ؟ من توی گوشی خودم در قسمت مسیج ها ، فولدرهای مختلف با اسم های مختلفی دارم که اون اسم ها اصلا توی محتویات mail موجود نیست...مشکلی هست ؟؟
    پی سی سوئیت رو پاک کن بعد سیستم رو ریستارت کن بالا اومد نصبش کن دوباره ریستارت کن.بعد که بالا اومد سیستم باید درست شده باشه.

خوب اشکال نداره همون فولدر رو کپی کن کلا. فقط مسیرش باید یادت باشه که بعدا دوباره همونجا بریزیش.نه مشکلی نیست تموم فولدرهات سرجاش هستند فقط اسمشون به صورت 0 و 1 در اومده تا سیستم بتونه تشخیصشون بده. خیالت راحت بعد که بریزیشون میبینی دوباره همون فولدرا با همون مسیج ها سر جاشونن.

سامانه قدرتمند ارسال و دریافت پیام کوتاه با امکانات ویژه
    پیج @بخندیمرا لایک کنید :)
    .
    .
    .
    MY SMS No. : 1000 11000 11327
    کمک مالی به سایت

14. 2 كاربر زير از شما MaKenZi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

سپاس ها
    16
    ( جزئيات بيشتر )

دوستان عزیز ؟ اگر پوشه mail را از گوشی N70 به کامپیوتر منتقل کنیم و بعدش اون پوشه رو به یه گوشی دیگه از خانواده نوکیا ببریم و توی قسمت systemبذاریم ، آیا مسیجها نشون داده میشه ؟ همچین چیزی امکان پذیره ؟
    کمک مالی به سایت

16. Top | #9

سپاس ها
    9,566
    ( جزئيات بيشتر )

دوستان عزیز ؟ اگر پوشه mail را از گوشی N70 به کامپیوتر منتقل کنیم و بعدش اون پوشه رو به یه گوشی دیگه از خانواده نوکیا ببریم و توی قسمت systemبذاریم ، آیا مسیجها نشون داده میشه ؟ همچین چیزی امکان پذیره ؟

آقا شما پوشه ‏mail رو با تمام محتویاتش کپی کن کاری به پوشه های داخلش نداشته باش.
    فولدر mail‏ رو هم اگه به سری60 ورژن2 تو پوشه سیستم کپی کنی مسیجها نشون داده میشه به شرط خداحافظی با مسیجهای قبلی اون گوشی.
    کمک مالی به سایت

17. 2 كاربر زير از شما Rubina عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

سپاس ها
    16
    ( جزئيات بيشتر )
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rubina نمایش پست ها
    آقا شما پوشه ‏mail رو با تمام محتویاتش کپی کن کاری به پوشه های داخلش نداشته باش.
    فولدر mail‏ رو هم اگه به سری60 ورژن2 تو پوشه سیستم کپی کنی مسیجها نشون داده میشه به شرط خداحافظی با مسیجهای قبلی اون گوشی.
    .
    خداحافظی با مسیج های قبلی اون گوشی ؟؟؟ وای چه وحشتناک !!
    .
    میگم که ... چرا توی گوشی نوکیا مثل N70 ، توی قسمت setting حداکثر ذخیر مسیج رو زده 999 تا ؟ من مجبورم همش از پوشه send و inbox مسیج ها رو move بدم توی یه سری فولدر دیگه توی قسمت my folders... این قسمت my folder چقدر ظرفیت داره ؟؟ ببخشید اینقدر بی سوادم ..
    کمک مالی به سایت

19. كاربران زير از شما dim000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین