قوانین و مقررات مربوط به بخش گرافیک اندروید :1- قبل از معرفی هر نرم افزاری از داخل همان انجمن و از قسمت جستجوی انجمن، قسمتی از نام نرم افزار مورد نظر را جستجو کنید تا از تکراری نبودن آن مطمئن شوید. تاپیک نرم افزارهای تکراری بعد از اعلام به خود کاربر قفل خواهد شد و بعد از حداقل 24 ساعت حذف می شود.
2- هر نرم افزار را در انجمن مناسب و مرتبط با همان نرم افزار معرفی کنید.

3- در عنوان تاپیک حتما نام کامل انگلیسی نرم افزار و ورژن آن را ذکر کنید. در صورت امکان توضیح مختصری نیز در مورد عملکرد نرم افزار در عنوان تاپیک ذکر کنید.

4- قرار دادن اسکرین شات با سایز مناسب و ضمیمه کردن آن در سایت ضروری است. اسکرین شات ها باید فاقد هر گونه لوگوی تبلیغاتی سایر سایت ها باشد. حجم اسکرین شات ها باید حداکثر از 150 کیلوبایت بیشتر نباشد. ترجیحا Screen Shot ها درابعاد 280x465 ضمیمه شوند.

5- فایل نرم افزارها را حتما داخل سایت ضمیمه کنید و در صورت امکان نام فایل نرم افزار را هم به نام خود نرم افزار تغییر دهید.
از پسورد گذاری برای فایل ها جدا خوداری کنید.

6- ضمیمه کردن فایلهای کمتر از 20 مگابایت در سایت الزامی است. فایل های با حجم کمتر از 5 مگابایت را از حالت فشرده خارج کرده و با فرمت apk ضمیمه کنید.

7- قرار دادن توضیحات انگلیسی همراه نرم افزار و همچنین اضافه کردن توضیحات فارسی برای برخی نرم افزارها مانند لانچرها الزامیست. نیازی به ترجمه کردن کامل توضیحات انگلیسی نیست و میتوانید بعد از چند دقیقه کار کردن با همان نرم افزار توضیحاتی را خودتون اضافه کنید.
( ارائه توضیحات انگلیسی در تمام بخش ها الزامیست ولی توضیحات فارسی در بخش لایو والپیپرها و برخی از ویجت ها تا حدودی ضرورت ندارد. ارائه توضیحات فارسی از نحوه عملکرد و قابلیت لانچرها ضروری است )

8- با معرفی ورژن جدیدی از هر نرم افزار، تاپیک ورژن قبلی آن نرم افزار قفل شده و به آرشیو بخش گرافیک انتقال داده خواهد شد.

9- اسپم هایی که فقط جنبه تشکر داشته باشند، بدون هیچگونه اطلاع قبلی و در اولین فرصت توسط مدیران بخش به حذفیات سایت انتقال داده خواهند شد. از ارسال پستهایی نظیر : خوب است ، مفید است ، عالی بود ، عجب برنامه ای بود ، خوب نیست ، به درد نمیخورد ، جالب نیست ، عالیه ، دستت درد نکنه ، توپ بود ، و ... خودداری کنید. در صورت تکرار کاربر اخطار دریافت میکند و در صورت تداوم دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد .

10- چنانچه معتقدید تاپیک و یا موضوعی تکراری است آن را همراه با لینک و دلیل و احترام ارائه دهید. چنانچه در اینگونه موارد، کاربری با بداخلاقی و برخورد تند در مورد تکراری بودن مطلب با کاربران دیگر برخورد کند و چنانچه برخورد کاربر در نزد مدیران برخوردی نامناسب و ناصحیح تشخیص داده شود به کاربر تذکر داده خواهد شد.

11- قرار دادن برنامه از سایتهای فارسی زبان فعال در زمینه ی اندروید که دارای فروم مستقل هستند مجاز نیست و همچنین کپی برداری این سایت ها از مطالب موبایلستان ممنوع می باشد.

12- به هیچ وجه برای سوالات و درخواست های خود تاپیک جدید باز نکنید.


»»‌ رعایت تمام این موارد الزامیست و در صورت عدم رعایت قوانین، تاپیک به تشخیص تیم مدیریتی و توسط هر کدام از مدیران بخش گرافیک بدون اطلاع قبلی حذف و یا ویرایش خواهد شد ««تیم مدیریتی سایت موبایلستان
مدیریت بخش گرافیک اندروید ./