PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : -==كليه پرسش و پاسخ ها مربوط به گوشی g900 ==-

hosseinrostam
04-06-2010, 15:17
اینجا چقدر فعاله :4::4:
ببخشید میشه دکمه های softkey گوشی g900 رو کاربردش رو عوض کرد و مثل سایر گوشیهای سونی اریکسون کرد آخه یکی میره پیام ها یکی هم به یادداشت اینا به چه درد میخوره ممنون میشم سریع جواب بدید

rezagenius
04-06-2010, 16:53
اینجا چقدر فعاله :4::4:
ببخشید میشه دکمه های softkey گوشی g900 رو کاربردش رو عوض کرد و مثل سایر گوشیهای سونی اریکسون کرد آخه یکی میره پیام ها یکی هم به یادداشت اینا به چه درد میخوره ممنون میشم سریع جواب بدید

سلام دوست خوب من

من زیاد از g900 سر در نمیارم ولی این تاپیک هارو برات پیدا کردم:022: :

***مژده بازدن دکمه مسیج در g900 پلیر باز میشه *** (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=97121)

درخواست هك تغيير soft key هاي جي 900 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84482)

امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم:16:

hosseinrostam
04-06-2010, 20:12
دوست عزیز ممنون ولی اینا به درد من نمیخره من میخام softkey مثل سایر گوشیها با زدنش منوی گزینه ها یا همون more باز بشه

rezagenius
04-06-2010, 22:04
ببخشید من راستش بیش از این سر در نمیارم:46:

farhad_s5
09-06-2010, 23:06
من یه گوشی g900 دست دوم گرفتم ، میخواستم کلا فرمتش کنم و تنظیماتش مثه تنظیمات کارخونه ای بشه،چیکار باید بکنم؟

خیلی ممنون

farhad_s5
10-06-2010, 11:43
من گوشی g900 برادرم رو گرفتم و مموری کارت و فون مموریش رو فرمت کردم ولی الان یه مشکلی دارم اینه که هر چند دقیقه یکبار یه پیغامی میاد با این مضمون : New mesage from Channel 50 View now?

چیکار باید بکنم تا این هی نیاد؟!!

خیلی ممنون

rezagenius
10-06-2010, 23:25
من یه گوشی g900 دست دوم گرفتم ، میخواستم کلا فرمتش کنم و تنظیماتش مثه تنظیمات کارخونه ای بشه،چیکار باید بکنم؟

خیلی ممنون

دو راه پیش رو دارید :

یا از توی کنترل پانل مستر ریستش کنید

یا اینترنال فرمت ( مموری درونی رو فرمت کنید )

که راه دوم بهتره چون همه چیز کاملا پاک می شه

این کد رو وارد کن که حلال بیشتر مشکلات این گوشیه ( اینترنال مموری رو فرمت میتونی بکنی حتی وقتی که کامل بالا نمیاد )

راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره

اگر گوشیتون مثل پی 990 نیست و فیلیپ نداره بجای راست یک مرحله جاگ دایل رو به بالا و به جای چپ جاگ دایل را یک مرحله به پایین بتابون (یک مرحله منظور یک دور نیست . به اندازه ای که یک تیک صدا بده )

امیدوارم مشکلتون حل شه

rezagenius
10-06-2010, 23:32
من گوشی g900 برادرم رو گرفتم و مموری کارت و فون مموریش رو فرمت کردم ولی الان یه مشکلی دارم اینه که هر چند دقیقه یکبار یه پیغامی میاد با این مضمون : New mesage from Channel 50 View now?

چیکار باید بکنم تا این هی نیاد؟!!

خیلی ممنون

بایداز توی منوی tools> control panel > messaging بروید و سپس توی اون گزینه ای که سر برگ های سیم رو میرنه بروید (اسمش الان یادم نیست چون گوشیم تو تعمیره )همه تیک ها رو بردارید

البته این توی p990 اینجوره شاید مال شما یکم فرق داشته باشه:16:

saeid_al1364
10-07-2010, 09:04
سلام دوستان لطفا کمک
گوشی من تاچش قاطی کرده .کالیبره هم نمیتونم بکنم چون دکمه هاشو نمیتونم نب کنم و next بزنم!نتونستم فرمت هم کنم.اینترنال فرمت هم نمیشه چون کلید yes رو نمیتونم تب کنم!!!!راهی نیست مثل گوشی های نوکیا موقعه بوت شدن بشه فلشش کرد و سوالی از من نپرسه که بخوام از تب استفاده کنم؟لطفا کمک کنید!!!

eminem_6662002
10-07-2010, 22:30
سلام دوستان لطفا کمک
گوشی من تاچش قاطی کرده .کالیبره هم نمیتونم بکنم چون دکمه هاشو نمیتونم نب کنم و next بزنم!نتونستم فرمت هم کنم.اینترنال فرمت هم نمیشه چون کلید yes رو نمیتونم تب کنم!!!!راهی نیست مثل گوشی های نوکیا موقعه بوت شدن بشه فلشش کرد و سوالی از من نپرسه که بخوام از تب استفاده کنم؟لطفا کمک کنید!!!

سلام دوست من
تاچش باید عوض بشه

rezagenius
12-07-2010, 10:13

خیلی ممنون

میتونی یه بار اینترنال فرمتش کنی
کد اینترنال فرمت :
(راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره ) اگر گوشیتون جاگ دایل داره به جای چپ جاگ دایل رو یک مرحله ( به اندازه یک صدای تیک ) به پایین و به جای راست یک مرحله به بالا بچرخونید

rezagenius
12-07-2010, 10:19
سلام دوستان لطفا کمک

به کمک نرم افزار اپدیت سرور اپدیتش کن:003:

constantin444
18-07-2010, 00:32
من گوشیمو چند وقت پیش با این که فریمورش به روز بود آپدیت کردم در انتهای انتهای آپدیت ، آپدیت قطع شد و متاسفانه گوشیمو هر کاریش کردم روشن نشد تا اینکه دادم برام فلش کردن روشن شد ولی از اون به بعد دیگه قابلیت handwriting فارسیش از بین رفته و هر کاری می کنم فقط انگلیسی رو تشخیص میده حتی فونت گوشیمم فارسی کردم ولی فایده نداشت و همچنین برنامه note گوشی رو دوباره ریختم بازم فایده نداشت، ازتون خواهش می کنم کمکم کنید. در ضمن شکل اونم در تصویر پایین نشون دادم.
help me please!

constantin444
18-07-2010, 00:37
در ضمن من وقتی اون فلشی رو که مشکی شده می زنم هیچ اتفاقی نمیفته در صورتی که قبلا که رنگش نوک مدادی بود وقتی روش ضربه می زدم چند گزینه رو نشون میداد. و میتونستی قابلیت تشخیص دست خط رو به فارسی تغییر بدی.

Alisoofi
19-07-2010, 20:21
با سلام.دوستان جدیدا واسه گوشیم یه اشکالی پیش اومده.بعضی وقتها تاچ صفحه کار نمیکنه،بعد از چند دقیقه یهو یا کامل درست میشه یا مثلا یکی یا 2تا از اون کلید لمسی هاش درست میشه،نمی دونم چرا بازی در آورده.کمکم کنید
تورو خدا نگین ک باید تعمیر بشه،امیدوارم که نرم افزاری باشه.لطفا راهنماییم کنین
ممنون

rezagenius
20-07-2010, 07:39
من گوشیمو چند وقت پیش با این که فریمورش به روز بود آپدیت کردم در انتهای انتهای آپدیت ، آپدیت قطع شد و متاسفانه گوشیمو هر کاریش کردم روشن نشد تا اینکه دادم برام فلش کردن روشن شد ولی از اون به بعد دیگه قابلیت handwriting فارسیش از بین رفته و هر کاری می کنم فقط انگلیسی رو تشخیص میده حتی فونت گوشیمم فارسی کردم ولی فایده نداشت و همچنین برنامه note گوشی رو دوباره ریختم بازم فایده نداشت، ازتون خواهش می کنم کمکم کنید. در ضمن شکل اونم در تصویر پایین نشون دادم.
help me please!

سلام دوست عزیز

این مشکلی که گفتید شاید مربوط به تغییر cda میشه

شما از طریق آپدیت گوشی یا حالا فلاش (خیلی فرقی نمیکنه مهم ورژن آپدیته ) می تونین این ویژگی رو برگردونین

یه جستجو توی بخش uiq3 با نام تغییر cda بکنید فکر کنم از طریق یک نرم افزار بدون اپدیت کردن بتونین این کارو بکنین و قابلیت تشخیص دستخط فارسی رو اضافه کنین:003:

rezagenius
20-07-2010, 07:41
در ضمن عکستون برای من قابل دیدن نبود نمی دونم چرا ؟

rezagenius
20-07-2010, 07:51
با سلام.دوستان جدیدا واسه گوشیم یه اشکالی پیش اومده.بعضی وقتها تاچ صفحه کار نمیکنه،بعد از چند دقیقه یهو یا کامل درست میشه یا مثلا یکی یا 2تا از اون کلید لمسی هاش درست میشه،نمی دونم چرا بازی در آورده.کمکم کنید
تورو خدا نگین ک باید تعمیر بشه،امیدوارم که نرم افزاری باشه.لطفا راهنماییم کنین
ممنون

به نظر من بیشتر ممکنه اشکال گوشیتون سخت افزاری باشه (به خاطر اینکه می گید گاهی کار می کنه و گاهی نمی کنه چون اشکالات نرم افزاری معمولا دائمی هستند )

صفحات لمسی معمولا به فشار حساسند و گاهی تحت تاثیر فشار نا به جا قسمتی از صفحه یا بیشترش یه همچین مشکلاتی پیدا می کنن

اگر قاب عوض کردین یا اینکه به هر دلیلی پیچ پشتش رو باز کردید بدید دست یک نفر که وارده تا پیچاشو دقیق محکم کنه که به گوشه های صفحه فشار نیاد و چنین اتفاقی بیفته

ممکنه از واشر دور صفحه هم باشه اگر قاب عوض کردین که معمولا یادشون میره تعمیر کارا توی قاب جدید بذارن

در کل اگر گفتن صفحه باید عوض شه بدون می خوان کلاهتو ور دارن چون من گوشیم همین اتفاق براش افتاد ولی خودم درستش کردم

امیدوارم درست شه گوشیتون

Alisoofi
20-07-2010, 14:22
به نظر من بیشتر ممکنه اشکال گوشیتون سخت افزاری باشه (به خاطر اینکه می گید گاهی کار می کنه و گاهی نمی کنه چون اشکالات نرم افزاری معمولا دائمی هستند )

صفحات لمسی معمولا به فشار حساسند و گاهی تحت تاثیر فشار نا به جا قسمتی از صفحه یا بیشترش یه همچین مشکلاتی پیدا می کنن

اگر قاب عوض کردین یا اینکه به هر دلیلی پیچ پشتش رو باز کردید بدید دست یک نفر که وارده تا پیچاشو دقیق محکم کنه که به گوشه های صفحه فشار نیاد و چنین اتفاقی بیفته

ممکنه از واشر دور صفحه هم باشه اگر قاب عوض کردین که معمولا یادشون میره تعمیر کارا توی قاب جدید بذارن

در کل اگر گفتن صفحه باید عوض شه بدون می خوان کلاهتو ور دارن چون من گوشیم همین اتفاق براش افتاد ولی خودم درستش کردم

امیدوارم درست شه گوشیتون

با تشکر،من قاب عوض نکردم،امکان داره همون پیچهاش شل شده باشن؟گوشی واسه خانوممه و خانوما هم که میدونین با گوشی خشن برخورد نمیکنن.درضمن گوشی گارانتی رسمی سونی اریکسون داره،اونا قبول میکنن؟
امکان داره ک با آپدیت درست بشه؟

rezagenius
22-07-2010, 22:44
با تشکر،من قاب عوض نکردم،امکان داره همون پیچهاش شل شده باشن؟گوشی واسه خانوممه و خانوما هم که میدونین با گوشی خشن برخورد نمیکنن.درضمن گوشی گارانتی رسمی سونی اریکسون داره،اونا قبول میکنن؟
امکان داره ک با آپدیت درست بشه؟

با سلام خدمت شما

گوشی چه دست یه خانوم باشه یا اقا بالاخره یه بار زمین میخوره

اگرم اینطور نشده باشه امکانش هست نرم افزاری باشه و با یه فلش درست شه

ولی به نظر من بیشتر ممکنه سخت افزاری باشه

Alisoofi
23-07-2010, 12:16
با سلام خدمت شما

گوشی چه دست یه خانوم باشه یا اقا بالاخره یه بار زمین میخوره

اگرم اینطور نشده باشه امکانش هست نرم افزاری باشه و با یه فلش درست شه

ولی به نظر من بیشتر ممکنه سخت افزاری باشه

خدا خیرت بده که باز نا امیدم نکردی.
فقط بیزحمت بگو اگه سخت افزاری باشه شامل گارانتی میشه؟
ممنون

rezagenius
24-07-2010, 15:09
این یکیو باید از جایی که خریدی بپرسی

گارانتی های ایران همچی بدرد بخور نیس یعنی گوشی با گارانتی و بدون اون هیچ فرقی نداره

امیدوارم پر خرج نباشه

شما ببرش گارانتی شاید مشکل رو برطرف کنه (البته امیدوارم)

constantin444
28-07-2010, 12:46
تو رو خدا کمک کنین
قبلا از contact و note گوشیم backup گرفته بودم و همچنین لیست مخاطبینم برام خیلی مهم چون پر از شماره است، حالا هر چی میخوام برگردونم backup برنمیگرده و failed می شه و این پیغامو می ده there is not enough space on the disk حتی می خوام export کنم failed می شه.
ویندوزمم sevene .
با تشکر
help help help help help help help help!!!!!!!!!!:sign_help:
به شماره ها خیلی احتیاج دارم.

rezagenius
31-07-2010, 00:36
تو رو خدا کمک کنین
قبلا از contact و note گوشیم backup گرفته بودم و همچنین لیست مخاطبینم برام خیلی مهم چون پر از شماره است، حالا هر چی میخوام برگردونم backup برنمیگرده و failed می شه و این پیغامو می ده there is not enough space on the disk حتی می خوام export کنم failed می شه.
ویندوزمم sevene .
با تشکر
help help help help help help help help!!!!!!!!!!:sign_help:
به شماره ها خیلی احتیاج دارم.

با پی سی سوییت بک آپ گرفتی ؟

مشکل یا از فضای مموری درونی گوشیتونه یا از ویندوز میتونه باشه ( البته تز این دو حالت خارج نمیتونه باشه:cc: )

اگر از فضای مموری داخلیتون باشه می تونین خالیش کنید بعد امتحان کنید یا اینکه برای اینکه دیگه مطمئن باشین مشکل از مموری درونی نیست اینترنال فرمت کنین یا مستر ریست

مسترریست که راحته و کم کار برد
من اینترنال فرمتو کدشو میگم

برای اینترنال فرمت این کد رو وارد کن راست ستاره چپ چپ ستاره چپ ستاره

سپس اینترنال فرمت رو انتخاب کن

البته با این کار دوباره همه چیزهایی که روی مموری درونی تلفنه پاک می شه و همه چیز به حالت اول بر می گرده

اگرم مشکل از ویندوز سون و نا سازگاری با پی سی سوئیت باشه که با نصب یه xp مشکل حل می شه:loveit:

constantin444
31-07-2010, 00:52
نه بابا الان سه چهار باری فرمت اینترنال کردم مشکلی نداره pc suite هم نصب است بک آپم گرفتم ولی فایل بک آپ یه جورایی هست ،برش نمی گردونه ، با این اوصاف من قید تمام شماره هامو باید بزنم. حتی من نمیتونم شماره هامو از تو فایل بک آپ بیبینمو بردارم.

constantin444
01-08-2010, 11:21
من چند بار فرمت اینترنال کردم گوشیم آپ دیتم کردم همچنین pc suite هم رو ویندوزم نصبه و از گوشیم چند وقته پیش بک آپ گرفته بودم ولی نمی دونم چرا این فایل بک آپ یه جورایی است حتی من نمی تونم از توی اون شماره هامو در بیارم تا بتونم بخونمشون یعنی من باید قید تمام شماره هامو زن . یعنی pc suite بد بک آپ گرفته پس چرا اندازه فایل های بک آپش 22kb این یعنی هیچی.
راستی من قبلا یه بار گوشیمو دادم بیرون فلش هم کردن فکر می کنم بعد از اون دیگه برنگشت.

rawen.west69
02-08-2010, 14:37
PLZ HELLLPPPP!!!!!!
من یه G900 دارم.این گوشی جندوقت پیش ویروس گرفت دادم فلش کردن. حالا و قتی به کامپیوتر وصلش میکنم گوشی هنگ میکنه و حتی خاموش هم نمیشه.باید باتری در بیارم دوباره بذارم روشن کنم. وقتی هم که گوشی خاموش باشه و من اونو به کامپیوتر وصل میکنم اصلاً روشن نمیشه!!!!:an:
چی کاااار کنممممم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!:cm:

rezagenius
04-08-2010, 08:10
:ea:
من چند بار فرمت اینترنال کردم گوشیم آپ دیتم کردم همچنین pc suite هم رو ویندوزم نصبه و از گوشیم چند وقته پیش بک آپ گرفته بودم ولی نمی دونم چرا این فایل بک آپ یه جورایی است حتی من نمی تونم از توی اون شماره هامو در بیارم تا بتونم بخونمشون یعنی من باید قید تمام شماره هامو زن . یعنی pc suite بد بک آپ گرفته پس چرا اندازه فایل های بک آپش 22kb این یعنی هیچی.
راستی من قبلا یه بار گوشیمو دادم بیرون فلش هم کردن فکر می کنم بعد از اون دیگه برنگشت.

به نظر می رسه مربوط به آپدیت باشه که نمی تونه فایلای بک آپو برگردونه و در حین آپدیت چیزی تغییر کرده که باعث می شهکامپیوتر گوشییو نشناسه

راستش من خودم چیزی نمیدونم درباره این مشکل که الان گفتی

ولی می پرسم بهت میگم:cl:

rezagenius
04-08-2010, 08:27
PLZ HELLLPPPP!!!!!!
من یه G900 دارم.این گوشی جندوقت پیش ویروس گرفت دادم فلش کردن. حالا و قتی به کامپیوتر وصلش میکنم گوشی هنگ میکنه و حتی خاموش هم نمیشه.باید باتری در بیارم دوباره بذارم روشن کنم. وقتی هم که گوشی خاموش باشه و من اونو به کامپیوتر وصل میکنم اصلاً روشن نمیشه!!!!:an:
چی کاااار کنممممم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!:cm:

اخه گوشی تا کار می کنه که نمیدن غلاشش کنن

شما یه بار مستر ریست میکردی یا فرمت داخلی همه چیزاش بر میگشت به روز اول بعدشم توی مموری کارتش ویروس یابی می کردی

الانم اگر با فرمت داخلی درست نشد بدونین ویروس هنوز توی مموری کارتتون هست ( چونکه اگر موقعی که از کامپیوتر جدا می شه مموری در حال شناخته شدنه به گوشیه) به نظر میرسه با یه فرمت مموری کارتتون درست بشه یه بار توی ویندوز سون یا ویستا چیزایی که می خواین از توش بردارین و فرمتش کنین حل میشه

اگرم احیانا حل نشد دیگه اونوقت باید یا فلشش کنین یا خودتون با کمک نرم افزاز اپدیت سرور اپدیتش کنین:dz:

amirdelta24
07-08-2010, 01:31
سلام
دوستان من گوشی چند وفته از تو پلیر که گوش میدم بعضی اهنگهارو چند ثانیه میبره جلو
فرمت اینترنال و اکسترنال هم کردم نشده
اشکال از رمم هم نیست
کسی میدونه چی کار باید بکنم؟؟؟

rezagenius
07-08-2010, 16:55
سلام
دوستان من گوشی چند وفته از تو پلیر که گوش میدم بعضی اهنگهارو چند ثانیه میبره جلو
فرمت اینترنال و اکسترنال هم کردم نشده
اشکال از رمم هم نیست
کسی میدونه چی کار باید بکنم؟؟؟

سلام

من راستش به 5800 وارد نیستم چون نوکیاست

داخل گوشیای سونی اریکسون هم تا حالا همچی مشکلی به گوشم نخورده

توی انجمن نوکیا بپرسی بهتر جوابتو میدن:ea:

amirdelta24
14-08-2010, 21:42
عزیز مشکلی که گفتم ماله گوشی g990 هست نه 5800

Alisoofi
19-09-2010, 15:33
سلام.من با بلوتوس گوشی مشکل دارم.90% ارسال یا دریافت ها همون اول fail میشن.گوشی رو آپگرید هم کردم باز درست نشد.هروقت pair میکنم دیگه اصلا نمیگیره و fail میکنه.اکثرا هم میگه باید pair کنی.دیگه خستم کرده:dy::ak:

rezagenius
20-09-2010, 10:32
عزیز مشکلی که گفتم ماله گوشی g990 هست نه 5800

g900 یا p990 ؟

در هر صورت . به نظرم میرسه که به خاطر تنظیمات گوشیه که داخل settings اون هستش و از توی اون میتونی تنظیم کنی که هر اهنگی با چند ثانیه تاخیر شروع شه شاید مال این باشه گرچه زیاد هم مرتبط به نظر نمی رسه

rezagenius
20-09-2010, 10:44
سلام.من با بلوتوس گوشی مشکل دارم.90% ارسال یا دریافت ها همون اول fail میشن.گوشی رو آپگرید هم کردم باز درست نشد.هروقت pair میکنم دیگه اصلا نمیگیره و fail میکنه.اکثرا هم میگه باید pair کنی.دیگه خستم کرده:dy::ak:

به احتمال زیاد یا مموری درونیتون پره یا اینکه ممکنه گوشیتون ویروسی شده باشه

یک بار هم مموری کارت هم مموری داخلی گوشی رو فرمت کنین ببینین این مشکل حل نمیشه

البته قبلش با کامپیوتر یه بک آپ بگیرین

ممکن هم هست مشکل از گوشی های طرف مقابل باشه ( اگر گوشیاشون از این چینی ها باشه )

اخه گوشی های چینی باید پیر کنند تا بتونند بفرستند یا بگیرند و گوشی های سیمبیان اگر نتونند پیر کنند fail میکنند:dj2:

rezagenius
20-09-2010, 10:58

ممکن هم هست مشکل از گوشی های طرف مقابل باشه ( اگر گوشیاشون از این چینی ها باشه )

اخه گوشی های چینی باید پیر کنند تا بتونند بفرستند یا بگیرند و گوشی های سیمبیان اگر نتونند پیر کنند fail میکنند:dj2:

راستی کد زیر برای فرمت مموری داخلی نیاز میشه :

*←*←←*→
یا ( كليد چرخشي يا جوگ دايل ) *↓*↓↓*↑

Alisoofi
21-09-2010, 14:51

راستی کد زیر برای فرمت مموری داخلی نیاز میشه :

*←*←←*→
یا ( كليد چرخشي يا جوگ دايل ) *↓*↓↓*↑

نه مموری پر نیست.ویروس هم نداره.با 99 % گوشیها همین مشکل رو داره.
نمیشه کاری کرد که قبل از دریافت pair نخواد؟

rezagenius
25-09-2010, 09:38
نه مموری پر نیست.ویروس هم نداره.با 99 % گوشیها همین مشکل رو داره.
نمیشه کاری کرد که قبل از دریافت pair نخواد؟

راستش من که ذهنم به جایی قد نمی ده شاید مشکل دیگه ای داره

اما اگر یه ویروس یابی کنی ضرری نداره:do:

مونا2
08-10-2010, 10:31
با سلام
گوشیg900من حدود یک هفتس آنتن نمیده.البته بعضی موقع ها انتن میده ولی باز هم قطع میشه.ممکنه مشکلش سخت افزاری باشه؟چون که مموری رو هم در اوردم باز هم درست نشد
اگر اینترنال فرمت کنم درست میشه؟؟برای این کار چه طوری شماره هامو تو کامپیوتر بریزم؟لطفا کمک کنید

®MASOUD
08-10-2010, 10:47
با سلام
گوشیg900من حدود یک هفتس آنتن نمیده.البته بعضی موقع ها انتن میده ولی باز هم قطع میشه.ممکنه مشکلش سخت افزاری باشه؟چون که مموری رو هم در اوردم باز هم درست نشد
اگر اینترنال فرمت کنم درست میشه؟؟برای این کار چه طوری شماره هامو تو کامپیوتر بریزم؟لطفا کمک کنید

با برنامه PC Suite که در CD همراه گوشی هست به راحتی میتونید از شماره ها و sms ها و . . .
بک آپ بگیرید.
اما در مورد مشکلتون
اگر سیم کارت شما ایرانسل هست اون رو با همراه اول عوض کنید و ببینید همین مشکل رو داره یا نه.
اگر گوشیتون ضربه خورده باشه امکان اشکال سخت افزاری هست.
البته این ضربه باید خیلی شدید باشه.
در غیر این صورت فرمت داخلی کنید.

مونا2
08-10-2010, 19:20
با برنامه pc suite که در cd همراه گوشی هست به راحتی میتونید از شماره ها و sms ها و . . .
بک آپ بگیرید.
اما در مورد مشکلتون
اگر سیم کارت شما ایرانسل هست اون رو با همراه اول عوض کنید و ببینید همین مشکل رو داره یا نه.
اگر گوشیتون ضربه خورده باشه امکان اشکال سخت افزاری هست.
البته این ضربه باید خیلی شدید باشه.
در غیر این صورت فرمت داخلی کنید.

ممنون از راهنماییتون
سیم کارتم همراه اوله.ضربه ی شدید هم نخورده.فرمت داخلی هم کردم درست نشد.نمیدونم باید چی کار کنم؟یعنی میشه بدون باز کردن گوشی مشکلش حل بشه؟

®MASOUD
08-10-2010, 21:28
ممنون از راهنماییتون
سیم کارتم همراه اوله.ضربه ی شدید هم نخورده.فرمت داخلی هم کردم درست نشد.نمیدونم باید چی کار کنم؟یعنی میشه بدون باز کردن گوشی مشکلش حل بشه؟

خب اول سیم کارتت رو با ایرانسل عوض کن ببین باز هم همین مشکل رو داره ؟
توی تنظیمات گوشی قسمت Network رو روی حالت GSM بزار.
اگر حل نشد باید بفرستی تعمیر

rezagenius
09-10-2010, 11:37
ممنون از راهنماییتون

با تشکر از مسعود عزیز که ما رو یاری می کنند

ببینید اگر توی این چند روزه ایکون های گوشیتون عوض کردین ممکن است که این مشکل پیش بیاید (یعنیاینکه انتن میده و میتونی حرف بزنی ولی ایکون انن گوشیتون خالیه

شاید هم اگر قاب گوشیتونو عوض کرده باشید مشکلی بای انتن گوشیتون به وجود امده (انتنش کنده شده یا .. )

در کل ببینید این چند روزه چه تغییری ایجاد شده روی تلفنتون

شاید روی فلایتمود باشه البته میدونم که بلد هستید ولی یه چک کنید ضرری نداره:welcomeswing:

ashkankhoshtip
15-11-2010, 23:11
با سلام خدمت اساتيد عزيز.دوست من يه گوشي g900 داره كه بعضي وقتها تاچ اون كار نميكنه و اگه در اين زمان بهش زنگ بزنن نميتونه جواب بده چون دكمه answer رو كه رو صفحه هست بايد لمس كنه.حالا سوال من اينه كه آيا تو اين گوشي راهي هست كه موقع زنگ خوردن گوشي با يكي از دكمه هاي سخت افزاري به تلفن جواب داد؟ممنون از همه

rezagenius
20-11-2010, 10:23
با سلام خدمت اساتيد عزيز.دوست من يه گوشي g900 داره كه بعضي وقتها تاچ اون كار نميكنه و اگه در اين زمان بهش زنگ بزنن نميتونه جواب بده چون دكمه answer رو كه رو صفحه هست بايد لمس كنه.حالا سوال من اينه كه آيا تو اين گوشي راهي هست كه موقع زنگ خوردن گوشي با يكي از دكمه هاي سخت افزاري به تلفن جواب داد؟ممنون از همه

سلام دوست عزیز

راستش نمیدونم

فقط همینقدر میدونم که یه هک هست در تاپیک هک (قسمت نرم افزاری ) که با اون می تونی دکمه های کناری گوشی رو نقشش رو عوض کنی اما نمیدونم دقیقا باهاش میشه این کار رو کرد یا نه

در ضمن تاپیک زیر یه راه حل برای این کار ارایه داده :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1648907#post1648907
یه امتحان کن ضرری نداره

دادن امتیاز یادت نره

alirezaara
25-11-2010, 13:02
سلام
حدود 6 ماهه که گوشی من خراب شده، پس از یه مدت آنتنش قطع میشه و Emergency یا no network میزنه و تا وقتی که سیم کارت رو درنیارم درست نمیشه (حتی با خاموش کردن)
بردم پیش یه تعمیرکار (مثلا ضمانتنامش هم مال اونجا بود) 30 هزار تومن ازم گرفت و بعد دیدم همون طوریه، دوباره که رفتم دیدم اصلا دفترشون رو جمع کردن!
حالا کسی می تونه به من یه تعمیرکار منصف و حرفه ای معرفی کنه که این مشکل رو حل کنه برام؟

MASOUD
26-11-2010, 19:48
سلام
حدود 6 ماهه که گوشی من خراب شده، پس از یه مدت آنتنش قطع میشه و emergency یا no network میزنه و تا وقتی که سیم کارت رو درنیارم درست نمیشه (حتی با خاموش کردن)
بردم پیش یه تعمیرکار (مثلا ضمانتنامش هم مال اونجا بود) 30 هزار تومن ازم گرفت و بعد دیدم همون طوریه، دوباره که رفتم دیدم اصلا دفترشون رو جمع کردن!
حالا کسی می تونه به من یه تعمیرکار منصف و حرفه ای معرفی کنه که این مشکل رو حل کنه برام؟

یه کم توضیح بده
ضربه خورده ؟
اتفاقی براش اتاده ؟
شاید اتصال زیر سیمکارت شما درست برقرار نمیشه یا شل میشه و جای سیمکارت عوض میشه

iman_r1364
08-12-2010, 09:33
با سلام
گوشی من تو طی دو هفته اخیر چند بار ریست شد اما نه بشکل مداوم؛ اما طی دو روز اخیر به شکل مداوم و بدون اینکه باهاش کار کنم پشت سرهم ریست میشه؛ یعنی دیشب حدود 7-8بار پشت سر هم ریست شد. بعضی مواقع وقتی هم ریست میشه همون ابتدای کار که میخواد سیستم عاملش لود شه، هنگ میکنه و باید باتریشو بیرون بیارم..
ضمنا وقتی بالا میاد، رنگ مانیتورش تغییر میکنه و یکم تیره میشه ...
تنظیمات گوشیمو به تنظیمات کارخانه برگردوندم و مموری گوشی و مموری خودمو کامل فرمت کردم؛ تا چند ساعت خوب بود اما دوباره این مشکل شروع شد..
وقتی ریست میشه و دوباره سیستم بالا میاد پیامی میده مبنی براینکه این ریست شدن برای افزایش کارایی(performance) گوشی هست..
خواستم بدونم این مشکل سخت افزاریه یا نه؟ وآیا قابل حل هست؟؟؟
ضمنا من قبلا یک بار گوشیمو 6 ماه قبل فلش کردم و تا الان مشکلی نداشتم..

MASOUD
09-12-2010, 00:04
با سلام
گوشی من تو طی دو هفته اخیر چند بار ریست شد اما نه بشکل مداوم؛ اما طی دو روز اخیر به شکل مداوم و بدون اینکه باهاش کار کنم پشت سرهم ریست میشه؛ یعنی دیشب حدود 7-8بار پشت سر هم ریست شد. بعضی مواقع وقتی هم ریست میشه همون ابتدای کار که میخواد سیستم عاملش لود شه، هنگ میکنه و باید باتریشو بیرون بیارم..
ضمنا وقتی بالا میاد، رنگ مانیتورش تغییر میکنه و یکم تیره میشه ...
تنظیمات گوشیمو به تنظیمات کارخانه برگردوندم و مموری گوشی و مموری خودمو کامل فرمت کردم؛ تا چند ساعت خوب بود اما دوباره این مشکل شروع شد..
وقتی ریست میشه و دوباره سیستم بالا میاد پیامی میده مبنی براینکه این ریست شدن برای افزایش کارایی(performance) گوشی هست..
خواستم بدونم این مشکل سخت افزاریه یا نه؟ وآیا قابل حل هست؟؟؟
ضمنا من قبلا یک بار گوشیمو 6 ماه قبل فلش کردم و تا الان مشکلی نداشتم..

احتمالات زیادی وجود داره
گوشیتو یک بار به آخرین فریمویر فلش کن و برای چند روز هیچ برنامه ای نصب نکن
اگر بازم این مشکل بود به احتمال زیاد سخت افزاری هست و یا امکان داره از مموری کارتت باشه

iman_r1364
09-12-2010, 21:13
احتمالات زیادی وجود داره
گوشیتو یک بار به آخرین فریمویر فلش کن و برای چند روز هیچ برنامه ای نصب نکن
اگر بازم این مشکل بود به احتمال زیاد سخت افزاری هست و یا امکان داره از مموری کارتت باشه

ممنون از پاسختون
بردم واسم فلش کردن اما باز خودکار ریست شد، گفتن احتمال داره از تاچش باشه؛ آیا درسته؟
ضمنا گفتن اگر از تاچش نباشه به شرط خاموشی باید رووش کار کرد...
حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم...
ممنون میشم اگر شما هم نظرتون را بگید!

rezagenius
09-12-2010, 21:47
ممنون از پاسختون
بردم واسم فلش کردن اما باز خودکار ریست شد، گفتن احتمال داره از تاچش باشه؛ آیا درسته؟
ضمنا گفتن اگر از تاچش نباشه به شرط خاموشی باید رووش کار کرد...
حالا واقعا نمیدونم چیکار کنم...
ممنون میشم اگر شما هم نظرتون را بگید!

به نظر من شما یه بار مموری گوشی رو روی یه کامپیوتری که مطمئنی ویروسی نیست ( مثلا با ویندوز سون ) فرمت کن

بعدشم یه اینترنال فرمت ( با مستر ریست خیلی فرق داره ) ان شاء الله حل میشه

کد منوی مخفی برای دسترسی به فرمت مموری داخلی : ( داخل شماره گیر تلفن (داخل پی990 تاچه مال شما نمی دونم چه جوریه )کد پایین رو بزن )

از راست به چپ بخون

برو به فرمت مموری داخلی و اوکی کن

اگرم گوشیتون مث پی وان جهت نداره با جاگ دایل به جای راست یه مرحله (به قدری که یه صدای تیک بیاد ) بالا و به جای چپ یه مرحله جاگ دایل رو به پایین بچرخون

راستی داخل کدی که نوشتم اونایی که کنار هم نوشتم باید پشت سر هم زده بشه

ان شاء الله که درست میشه:de:

iman_r1364
11-12-2010, 15:05
به نظر من شما یه بار مموری گوشی رو روی یه کامپیوتری که مطمئنی ویروسی نیست ( مثلا با ویندوز سون ) فرمت کن

بعدشم یه اینترنال فرمت ( با مستر ریست خیلی فرق داره ) ان شاء الله حل میشه

کد منوی مخفی برای دسترسی به فرمت مموری داخلی : ( داخل شماره گیر تلفن (داخل پی990 تاچه مال شما نمی دونم چه جوریه )کد پایین رو بزن )

از راست به چپ بخون

برو به فرمت مموری داخلی و اوکی کن

اگرم گوشیتون مث پی وان جهت نداره با جاگ دایل به جای راست یه مرحله (به قدری که یه صدای تیک بیاد ) بالا و به جای چپ یه مرحله جاگ دایل رو به پایین بچرخون

راستی داخل کدی که نوشتم اونایی که کنار هم نوشتم باید پشت سر هم زده بشه

ان شاء الله که درست میشه:de:

اسکن کردم، اینترنال فرمت کردم حتی تاچش هم عوض کردم...
اما باز مشکلش حل نشد، هم تصویرش تیره میشه هم مدام هنگ میکنه و ریست میشه..
فکر کنم دیگه باید قیدشو بزنم

rezagenius
13-12-2010, 13:07
اسکن کردم، اینترنال فرمت کردم حتی تاچش هم عوض کردم...
اما باز مشکلش حل نشد، هم تصویرش تیره میشه هم مدام هنگ میکنه و ریست میشه..
فکر کنم دیگه باید قیدشو بزنم

راستش من یه همچین مشکلی رو تو همین چند روزه با اینترنال فرمت حل کردم

اینکه یکم نور مانیتور کم میشه طبیعیه و بستگی به تنظیماتش قبل از خراب شدنه ( مانیتور با تمام قدرت روشن میشه ( پر نور ) و بعد از اینکه گوشی اومد بالا تنظیماتی که برای مانیتور اعمال کردید رو اعمال می کنه که یکم کم نور میشه )

اگر نتونستید با اینترنال فرمت ( فرمت داخلی گوشی مشکلو حل کنین ) بدید فلشش کنن درست میشه

در ضمن همونطور که فهمیدید هیچ ربطی به تاچ گوشی نداشته ( اگر می گفتید به من می گفتم تا عوضش نکنید )

با یه بار فلش کردن احتمال زیاد حل میشه

نگران نباش من 10 20 بار از این مشکلات سرم اومد

جای نگرانی نیست:ax:

iman_r1364
16-12-2010, 21:47
راستش من یه همچین مشکلی رو تو همین چند روزه با اینترنال فرمت حل کردم

اینکه یکم نور مانیتور کم میشه طبیعیه و بستگی به تنظیماتش قبل از خراب شدنه ( مانیتور با تمام قدرت روشن میشه ( پر نور ) و بعد از اینکه گوشی اومد بالا تنظیماتی که برای مانیتور اعمال کردید رو اعمال می کنه که یکم کم نور میشه )

اگر نتونستید با اینترنال فرمت ( فرمت داخلی گوشی مشکلو حل کنین ) بدید فلشش کنن درست میشه

در ضمن همونطور که فهمیدید هیچ ربطی به تاچ گوشی نداشته ( اگر می گفتید به من می گفتم تا عوضش نکنید )

با یه بار فلش کردن احتمال زیاد حل میشه

نگران نباش من 10 20 بار از این مشکلات سرم اومد

جای نگرانی نیست:ax:

اما من همون ابتدای کار دادم فلشش کردن اما مشکلش حل نشد؛ مشکلش باحتمال زیاد سخت افزاریه...
دادم واسه تعمیر؛ امیدوارم که درست شه. بازم تشکر از بابت راهنمایی هاتون

alirezaara
20-12-2010, 20:59
یه کم توضیح بده
ضربه خورده ؟
اتفاقی براش اتاده ؟
شاید اتصال زیر سیمکارت شما درست برقرار نمیشه یا شل میشه و جای سیمکارت عوض میشه

نه ضربه و آب نخورده، تعمیرکار محترم گفت ممکنه باهاش زیر بارون حرف زده باشی و آب رفته باشه توش!

rezagenius
21-12-2010, 08:14
نه ضربه و آب نخورده، تعمیرکار محترم گفت ممکنه باهاش زیر بارون حرف زده باشی و آب رفته باشه توش!

راستش نمیدونم چی بگم

من مشکلی مشابه با مشکل شما رو به همین روشی که گفتم حل کرده بودم

چیز دیگه ای به نظرم نمی رسه

lareisa
22-02-2011, 23:04
دوستای گل مدیرای عزیزو همه فن ، حریف دوستای گل من با g900 ام به مشکل خوردم یه مدتی رنگ صفحه اش خود به خود تیره میشد بعد از خاموششدن صفحه و اینکه باز باهاش کار میکردم به رنگ اولیه بر میگشت بعدشم شروع کرد خود به خود وسط مسیژ زدنام ریست شدن حالام که دیگه بهونه لازم نداره خود بخود ریست میشه البته وقتای که جای گرمه مثلا بغل بخاری اوضاش یکم بهتره نظرتونو درموردش میگید؟ البته اینم بگم دوبار دادمش فلش زدن ولی مشکلش حل نشد

ممنون میشم راهنمائیم کنید چند درصد احتمال داده سولفاته شده باشه بدمش سرویس چند درصدم احتمال داره ای سی سوزونده باشه که بیخیالش بشم

راستی الان ویواز خریدم ولی نمیودنم مسائلمو کجا باید مطرح کنم کمکم میکنید؟

armanh
26-02-2011, 20:20
[من یک گوشی سونی اریکسون g900 دارم .مدام هنگ می کنه و صفحه نمایشش تاریک می شه مشکل از چیه؟

مریم.ش
27-02-2011, 08:43
دوستای گل مدیرای عزیزو همه فن ، حریف دوستای گل من با g900 ام به مشکل خوردم یه مدتی رنگ صفحه اش خود به خود تیره میشد بعد از خاموششدن صفحه و اینکه باز باهاش کار میکردم به رنگ اولیه بر میگشت بعدشم شروع کرد خود به خود وسط مسیژ زدنام ریست شدن حالام که دیگه بهونه لازم نداره خود بخود ریست میشه البته وقتای که جای گرمه مثلا بغل بخاری اوضاش یکم بهتره نظرتونو درموردش میگید؟ البته اینم بگم دوبار دادمش فلش زدن ولی مشکلش حل نشد

ممنون میشم راهنمائیم کنید چند درصد احتمال داده سولفاته شده باشه بدمش سرویس چند درصدم احتمال داره ای سی سوزونده باشه که بیخیالش بشم

راستی الان ویواز خریدم ولی نمیودنم مسائلمو کجا باید مطرح کنم کمکم میکنید؟

سلام

ممکنه باتریت خراب باشه

با یه باتری سالم امتحان کن ببین ریست میشه

سوالات ویواز رو طبق تصمیمات مدیران باید توی انجمن سیمبیان 9.5 که با سیمبیان 3 ادغامه بپرسید

lareisa
03-03-2011, 12:27
سلام دوستان:bp:

من گوشیم صفحه اش تیره میشد مدامم هنگ میکرد و خود بخود ریست میشد
با فلش زدن درست نمیشه پس وقت نزارید
بعد از کلی فلش زدن و این در اون در زدن دادم یه شستشو دادنش درست شده البته الان حدود 18 ساعته گرفتمش داره خوب کار میکنه

دوستای که این مشکل دارن من تا جای که میدونم سونی اریکسونا به رطوبت حساسن پس اگه حس میکنید گوشیتون اب خورده با دست خیس باهاش کار کردید یا تو جیبتون بوده زیر بارون رفتید حتما یه شستشو بدیدش احتمالا سولفاته شده
من خودم گوشیم تو جیب پشت کیفم بوده رفتم زیر برف و بارون از همون موقع اذیتاش شروع شد

alistar38
30-03-2011, 22:39
خدا سوني اريكسونو لعنت كنه!مال منم همينجوري شده بود.صفحه اش تيره ميشد ريست ميشدبعدش هم ديگه بالا نميومد.تعميركار مثلا ماهر ميگفت به احتمال 99 درصد مال LCD بعدش گفت مال cpu بعدش گفت بايد فلش بشه ولي اشكال از هيچ كدوم نبود بعدش گوشيو فرستاد علاالدين پيش فوق متخصص!!!!!!!! ولي هيچ كس كاري نتونست انجام بده.فقط يك ماه الاف شدم 40هزار تومنه ناقابل هم دادم به تعميركاران مثلا متخصص!

rezagenius
13-04-2011, 10:08
خدا سوني اريكسونو لعنت كنه!مال منم همينجوري شده بود.صفحه اش تيره ميشد ريست ميشدبعدش هم ديگه بالا نميومد.تعميركار مثلا ماهر ميگفت به احتمال 99 درصد مال lcd بعدش گفت مال cpu بعدش گفت بايد فلش بشه ولي اشكال از هيچ كدوم نبود بعدش گوشيو فرستاد علاالدين پيش فوق متخصص!!!!!!!! ولي هيچ كس كاري نتونست انجام بده.فقط يك ماه الاف شدم 40هزار تومنه ناقابل هم دادم به تعميركاران مثلا متخصص!

یکی از دوستان می گفت مربوط به رطوبته

R.Haghighi
28-04-2011, 16:30
دوستان واسه انتقال شماره تلفن های این گوشی به کامپیوتر باید از برنامه ی MyPhoneExplorer استفاده کرد ؟

من پی سویت سونی رو نصب کردم ولی باز MyPhoneExplorer رو باز میکنم گوشی های سونی که با سیستم عامل پی سی سویت هستند رو شماره و ... .سینک نمیکنه .....

hn_shervin8
29-04-2011, 08:00
سلام دوستای گلم تو گوشی سوني اريكسون g900
نحوه تنظيمات براي دريافت ايميل بصورت مسيج چيه؟
توي مسير انجام اينكار كلي سوال ميپرسه كه من جوابشو نميدونم
نام دامنه؟نام سرور؟نام كاربري و كلمه عبور؟pop3؟...
در ضمن خطمم ايرانسله . ممنون میشم راهنمایی کنید

rezagenius
05-05-2011, 12:52
سلام دوستای گلم تو گوشی سوني اريكسون g900
نحوه تنظيمات براي دريافت ايميل بصورت مسيج چيه؟
توي مسير انجام اينكار كلي سوال ميپرسه كه من جوابشو نميدونم
نام دامنه؟نام سرور؟نام كاربري و كلمه عبور؟pop3؟...
در ضمن خطمم ايرانسله . ممنون میشم راهنمایی کنید

ایمیلتون چیه

اگر جی میل دارین تنظیماتش توی لینک زیره

http://mobilestan.net/showthread.php?t=18329

یا

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=34142

اگر هات میل دارین اونو باید از توی سایتش بگیرین

mane1659
06-05-2011, 16:14
با سلامی دیگر به دوستان

طریقه کار با نرم افزار SMS Firewall & Guard UIQ3 برای جی 900 میخواستم اگه کسی بلده یادم بده

rezagenius
09-05-2011, 16:20
راستش من با این برنامه کار نکردم

از دوستان اگر کسی میتونه به این دوستمون کمک کنه

reza mansouri
27-08-2011, 09:57

بله یه راه وجود داره اونم اینکه دکمه ی سمت چپ رو نگه داری وبعد دکمه ی 4 رو نگه داری و بعد 1 رو بزنی که همون کار yes رو میکنه. . . .
برای no هم همون کارا فقط به جای 4 ، 7:dn:

Armin1370
04-09-2011, 07:14
سلام بچه ها خسته نباشین

من چند روزیه که با دوربین این مدل خوردم به مشکل ، یعنی وقتی دکمه دوربین رو فشار می دم و واردش می شم رو ال سی دی یه صفحه سفید میاد که نوشته برای رهنمایی دکمه 0 رو فشار دهید و وقتی می زنم دکمه 0 رو هیچ تغییری نمی کنه و همین طوری اون صفحه سفیده می مونه . کسی می دونه مشکل کجاست و باید چیکارش کنم ؟

rezagenius
17-09-2011, 07:55
سلام بچه ها خسته نباشین

من چند روزیه که با دوربین این مدل خوردم به مشکل ، یعنی وقتی دکمه دوربین رو فشار می دم و واردش می شم رو ال سی دی یه صفحه سفید میاد که نوشته برای رهنمایی دکمه 0 رو فشار دهید و وقتی می زنم دکمه 0 رو هیچ تغییری نمی کنه و همین طوری اون صفحه سفیده می مونه . کسی می دونه مشکل کجاست و باید چیکارش کنم ؟

معمولا وقتی جم برنامه ها توی سیمبیان بالا بره از این مشکلات پیش میاد

یه بار اینترنال فرمت یا مستر ریست کنی مشکل حل میشه

khof
21-09-2011, 21:59
حدود ۲-۳ ماهی هستش که صدای بلندگو مکالمه (یا همون گوشی) G900 من اومده پایین
صداش نسبت به اوایل خیلی کمتر شده..
فلش هم کردم اتفاقی نیافتاد:ac:

پچ یا راه حلی واسه این مشکل به ذهنتون میرسه؟؟؟

prince_24
30-09-2011, 18:23
با سلام
من میخواستم ببینم چه طوری مخاطبین رو به مموری کارت انتقال بدم گوشیم g700 هست
خیلی خیلی ممنون

gsm
19-10-2011, 15:31
سلام اساتید

من میخوام گوشی سونی اریکسون G900 با برنامه pc suite فارسی کنم . طبق دستورات زیر عمل کردم ... ولی وقتی روی گوشی گزینه Install میاد میزنم ولی فارسی نمیشه . زبان های دیگه مثل عربی امتحان کردم جواب داد و عربی شد ولی فارسی نمیشه ...ممنون میشم راهنمایی کنید

فایل رو بر اساس ورژن Organzire گوشی خودتون دانلود کنید
وارد منو شوید و از گزینه ی More شاخه ی System Information را انتخاب کنید و ورژن Organizer را ببینید

برای نصب پک زبان روی گوشی:

1. نرم افزار PC-Suite مخصوص گوشیهای SmartPhone را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید.

2. فایل زبان را در مسیر C:\Program Files\Sony Ericsson\Mobile4\Download Language اکسترکت ( کپی ) کنید.

3. نرم افزار PC-Suite را اجرا کنید.

4. گوشی را در حالت Phone Mode به کامپیوتر وصل کنید.

5. بعد از اتصال گوشی به PC-Suite گزینه ی Download Language را اجرا کنید :

6. فایل زبان را از مسیری که در خط 5 گفته شد Browse و انتخاب کنید.

7. Next را بزنید و منتظر دوشن شدن گزینه ی Finish باشید.

8. بر روی گوشی خود گزینه ی Install را بزنید و منتظر روشن شدن گزینه ی Done باشید.

rezagenius
30-10-2011, 08:58
سلام اساتید

من میخوام گوشی سونی اریکسون G900 با برنامه pc suite فارسی کنم . طبق دستورات زیر عمل کردم ... ولی وقتی روی گوشی گزینه Install میاد میزنم ولی فارسی نمیشه . زبان های دیگه مثل عربی امتحان کردم جواب داد و عربی شد ولی فارسی نمیشه ...ممنون میشم راهنمایی کنید

پی سی سوییت اصلا به فارسی سازی گوشی ربطی نداره

برای فارسی سازی باید فونت فارسی و کیبورد فارسی بریزین روش

اگر لطف میکردین و توی تاپیک g900 مطرح میکردین و خودتون اقدام به ایجاد تاپیک نمیکردین بهتر بود

psp2004
15-08-2013, 23:39
با نام خدا و سلام

دوستان گوشی G900 یکی از دوستان ضربه خورده و آنتنش پریده ... آموزش واسه تعویض آنتن هست ؟؟؟ میخوام خودم تعویض کنم
تاچشم یکم مشکل پیدا کرده
واسه آنتنش چه قطعه ای باید بخرم ؟؟ اسمش چیه و از کجا ؟؟

با سپاس