PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : -==كليه پرسش و پاسخ ها مربوط به گوشی w960 ==-

meysamoon
17-05-2010, 16:40
با سلام
چرا در این مدل گوشی های UIQ3 در هنگام دریافت بلوتوث پیغامی روی گوسی نمی آید در حالی که فایل به طور کامل سند میشود ولی در پایان اثری از فایل آمده نیست.من هم w950 داشتم هم w960 هر دو بعضی مواقع این مشکل را داشتند.که با خاموش و روشن کردن گوشی درست میشد.
کسی راه حلی داره؟؟:46:

rezagenius
19-05-2010, 13:35
با سلام
چرا در این مدل گوشی های UIQ3 در هنگام دریافت بلوتوث پیغامی روی گوسی نمی آید در حالی که فایل به طور کامل سند میشود ولی در پایان اثری از فایل آمده نیست.من هم w950 داشتم هم w960 هر دو بعضی مواقع این مشکل را داشتند.که با خاموش و روشن کردن گوشی درست میشد.
کسی راه حلی داره؟؟:46:

پی 990 هم گاهی اینطور میشه

نمیدونم شاید مربوط به مموری درونیتون باشه چون پی 990 اینباکسش و بیم رسیو ش روی اینترنال مموریه( مموری درونی)

مال من هروقت مموری درونی پر بشه ( با گرفتن بلوتوس ) اینطور میشه و معمولا وقتی فایل های خیلی بزرگ یا خیلی کوچیک با تعداد زیاد میگیرم ( وقت برای نمایشش پیدا نکنه ) اینطور میشه .

شایدم مشکل گوشی شما این نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:ambulance:

choobin11
20-05-2010, 08:16
بابا این گوشی آنتن نمیده چیکارش کنم ؟
960 دارم فقط mp3 پلیر مگه برم قله کوهی چیزی تا آنتن بده دوستان چه کار باید کرد ؟من 950 داشتم دیگه اینجوری نبود...

meysamoon
20-05-2010, 13:06
با سلام
من گوشیم w960 ال سی دیم شکست
از علاالدین ال سی دی فابریکشو گیر آوردم.وقتی نصب کردم البته توسط تعمیرکار مجاز.چراغ های واکمن روشن نمیشه دیگه.چی کار کنم.در ضمن در بازار ال سی دی این گوشی و p1 یه جوره.یعنی چراغ های واکمن مثل نوارچسبی پایین ال سی دی قرار داده میشه.که این کارو کردم فیش چراغ ها هم نصبه ولی روشن نشد دیگه چراغ ها:020:

meysamoon
20-05-2010, 13:10
با سلام
من گوشیم w960 ال سی دیم شکست
از علاالدین ال سی دی فابریکشو گیر آوردم.وقتی نصب کردم البته توسط تعمیرکار مجاز.چراغ های واکمن روشن نمیشه دیگه.چی کار کنم.در ضمن در بازار ال سی دی این گوشی و p1 یه جوره.یعنی چراغ های واکمن مثل نوارچسبی پایین ال سی دی قرار داده میشه.که این کارو کردم فیش چراغ ها هم نصبه ولی روشن نشد دیگه چراغ ها:020:

والا w960 که مموری نداره همون 8GB هست.ولی چرا بعضی مواقع اینجوری میشه هنگامدریافت بلوتوث نمی دونم چرا.این مشکل در همه uiq3 ها .ج.د داره من خودم هم در 950 و هم 960دیدم این مشکلو با اپدیتواین چیزا هم حل نمیشه:020:

rezagenius
21-05-2010, 18:49
960 دارم فقط mp3 پلیر مگه برم قله کوهی چیزی تا آنتن بده دوستان چه کار باید کرد ؟من 950 داشتم دیگه اینجوری نبود...

احتمالا بابت تعمیر گوشی یا تعویض قاب پشتش باز شده

من انتن بلوتوسم به همین مشکل دچار شد

از کسی پرسیدم میگه موقع جازدن قاب زده انتن بلوتوسو داغون کرده

البته خودم توی گوشیم انتن ندیدم شاید انتن روی بردش باشه

شایدم مال شما همینجور شده ولی انتن گوشیه

meysamoon
22-05-2010, 08:13
ولی واسه منوقتی تو واکمن میری یه نور کمی زیر ال سی دی روشن میشه که همون چراغ هاست ولی روی صفحه لمسی اثری از نور نیست:020:

rezagenius
22-05-2010, 17:50

اگر انتن میده ولی ایکن مربوط به انتن خالیه مربوط میشه به ایکن استاتوس بار اگر عوضش کردین اینجور میشه

یعنی اینکه انتن میده ولی برای استاتوس بار ایکنش انتن رو کم نشون میده

meysamoon
26-05-2010, 11:07
با سلام
کسی می تونه کمکی به من بکنه؟
گوشی w960 من چراغ های واکمنش روشن نمیشه
البنه از وقتی ال سی دی گوشیم شکست و تعویضش کردم اینجوری شده
من ساکن شیرازم اگه کسی موارد مشابهی داشته بهم بگه ممنون

meysamoon
26-05-2010, 11:09
بعضی وقتا برام پیش اومده مسیج واسم اومده ولی رو صفحه چیزی نمایش داده نشده.بعدش به طور اتفقی به قسمت مسیج رفتم دید نوشته یک inbox 1
تا حالا واسه کسی هم پیش اومده؟
علت و راه حلش چی میتونه باشه؟

meysamoon
26-05-2010, 11:09
با دوریبن w960 جلوش میشه عکس یا فیلم گرفت؟

meysamoon
26-05-2010, 11:10
آیا میشه رم گوشیو افزایش داد؟
منظورم رم هست نه حافظه داخلی 8gb

meysamoon
26-05-2010, 11:11
صفحه لمسی w960 از چه نوعیه؟
لمسی مقاومتیه؟
یا چیز دیگه؟

rezagenius
26-05-2010, 14:54
بعضی وقتا برام پیش اومده مسیج واسم اومده ولی رو صفحه چیزی نمایش داده نشده.بعدش به طور اتفقی به قسمت مسیج رفتم دید نوشته یک inbox 1
تا حالا واسه کسی هم پیش اومده؟
علت و راه حلش چی میتونه باشه؟

ببینید تنظیمات مربوط به الرت اس ام اس فعاله از توی تنظیمات مربوط به اس ام اس اکانت

--------------------------------------------------------------------------------

با دوریبن w960 جلوش میشه عکس یا فیلم گرفت؟

این دوربین فقط مربوط به مکالمه تصویریه مگر اینکه حکی یا چیزی در این رابطه قرار بدن

متاسفانه یو ای کیو انجمن پایتون نداره تا این برنامه رو برای گوشیتون سفارش بدین:023:

rezagenius
26-05-2010, 15:14
آیا میشه رم گوشیو افزایش داد؟
منظورم رم هست نه حافظه داخلی 8gb

راستش تا حالا شنیده نشده شایدم بشه

صفحه لمسی w960 از چه نوعیه؟
لمسی مقاومتیه؟
یا چیز دیگه؟

صفحش رو دست نزدم ولی به نظرم مقاومتیه

صفحه های لمسی موجود در بازار از دو نوعند : مقاومتی و خازنی

از این رو نحوه کار کردنشون هم کمی فرق داره:

صفحات مقاومتی بر روی ال سی دی صفحه ای دارند که خود متشکل از دوصفحه است که از طریق لمس صفحه بین نقاط روی این صفحه بالایی و صفحه زیرین تماس برقرار شده و مقومتش کاهش می یابد در نقطه تماس و تماس تشخیص داده می شود ( این نوع صفحه ها ارزانتر هستند ، اندکی کدر تر هستند ، معمولا قابلیت مولتی تاچ ندارند ، برای لمس صفحه اندکی بیشتر از نوع دیگر باید فشار وارد آورد ، هم با قلم و هم با انگشت خوب کار می کنند (بهتره با قلم کار کنید چون دقیق تر است ))

صفحات خازنی به کمک تغییر بار روی صفحه کار می کند ( پس با قلم یا چیز های بی بار کار نمی کند ، شفافتر هستند (بخاطر نبود ان صفحه مربوطه که گفتم البته یک سری چیزای دیگه دارن که من خبر ندارم ) گرانتر هستند با قابلیت مولتی تاچ کاملا تطابق دارند (به خاطر اینکه بدون فشار کار می کنند) به تاچ سریعتر عکس العمل نشان می دهند

در کل صصفحات خازنی اندکی بهتر هستند و در گوشی های جدید بیشتر به کار می روند (البته 5800 و ان 97 و ان 900 نوکیا رو فاکتور بگیرید ):5:

meysamoon
26-05-2010, 15:47
ممنون رضا جان از راهنمایی هات
ولی من درمسیج که گفتی آلرت مسیج رفتم.یه قسمته که تیک خورده به نام : disply notification این مورد تیک داشت
اگه جایی دیگه منظورته پیدا نکردم
البته میگم بعضی مواقع این جوری شده نه همش
یهو می بینی مسج داشتیو پیغامی نیومده ولی تو inbox عدد 1داره مبنیبر وجود اس ام اس جدید.البته برنامه یاد آوری مسیجو تنظیم کردم رو یک دقیقه که اگه اینجوری شد ویبره بزنه
ممنون

meysamoon
26-05-2010, 15:50
راستی رضا جان یه سوال
می خوام اول این گوشیو بفروشم چند بخرن خوبه؟
سالمه سالم هست
بعد با 400 تومن چی خوبه؟
vivaz ya satio را تایید میکنی؟یا چیزای دیگه
گوشی که amoled باشه ال سی دیش
سیستم عمل خوب و کار آمد در حال حاضر چیه؟

rezagenius
26-05-2010, 19:16
راستی رضا جان یه سوال
سالمه سالم هست
بعد با 400 تومن چی خوبه؟

سلام دوست عزیز

من راستش از قیمت w960 خبر ندارم

بفروش p990 بخر:4:

ولی راستشو بخوای جدای از شوخی از امنیا اچدی سامسونگ( i8910 ) واقعا خوشم اومده و واقعا اگر چهارصد و شصت هزار تومان داشته باشم بهای اون میدم گرچه گوشی سیمبین داره و ویندوز موبایل نیست ولی از هر لحاظ که فکرشو بکنی با این قیمت آخرشه

خودتون هم توی دیجی کالا و جی اس ام اریا یه نگاهی بنداز و با چند گوشی مقایسشون کن

ببین کدوم بیشتر میارزه

اما امنیا اچدی واقعا گوشی خوبیه (فیلم برداری فول اچ دی ، عکاسی 8 مگا پیکسل ، صدای دالبی1/5 کانال ، سنسور های گونا گون ، فقط مولتی تاچ نیست )

صفحش خازنیه ودسکتاپ نسبتا جذابی داره فقط صفحه کلید کواتری (سخت افزاری ) نداره ولی صفحه کلید تاچش هم حرف نداره

اون دوتارو هم نگاه کنم بعدا میگم در بارشون:015:

rezagenius
26-05-2010, 19:21
راستی رضا جان یه سوال
سالمه سالم هست
بعد با 400 تومن چی خوبه؟

سلام دوست عزیز

من راستش از قیمت w960 خبر ندارم

بفروش p990 بخر:4:

ولی راستشو بخوای جدای از شوخی از امنیا اچدی سامسونگ( i8910 ) واقعا خوشم اومده و واقعا اگر چهارصد و شصت هزار تومان داشته باشم بهای اون میدم گرچه گوشی سیمبین داره و ویندوز موبایل نیست ولی از هر لحاظ که فکرشو بکنی با این قیمت آخرشه

خودتون هم توی دیجی کالا و جی اس ام اریا یه نگاهی بنداز و با چند گوشی مقایسشون کن

ببین کدوم بیشتر میارزه

اما امنیا اچدی واقعا گوشی خوبیه (فیلم برداری فول اچ دی ، عکاسی 8 مگا پیکسل ، صدای دالبی1/5 کانال ، سنسور های گونا گون ، فقط مولتی تاچ نیست )

صفحش خازنیه ودسکتاپ نسبتا جذابی داره فقط صفحه کلید کواتری (سخت افزاری ) نداره ولی صفحه کلید تاچش هم حرف نداره

اون دوتارو هم نگاه کنم بعدا میگم در بارشون:015:

راستی یه سر به قسمت خرید و فروش هم بزنی خالی از لطف نیست:010:

rezagenius
26-05-2010, 19:47
در آدرس زیر اطلاعات خوبی از گوشی های توی این قیمت پیدا می کنی

فقط قیمتاش یکمی الکی پلکیه (از بازار قیمت بگیری بهتره )

اگر خواستی یکیشو حذف کن و اون گوشی که دوست داری با بقیه مقایسه کن

http://www.digikala.com/?Page=Compare&Products=Mobile&Compare=Mobile-Samsung-i8910-Omnia-HD,Mobile-HTC-HD2,Mobile-Nokia-N900,Mobile-SonyEricsson-Satio-Or-Idou,Mobile-SonyEricsson-Vivaz,Mobile-SonyEricsson-Vivaz-Pro

راستی ویندوز به نظر من یکی از بهترین سیستم عاملهاست بخاطر پهنه وسیع برنامه هاش و پشتیبانی محکمش ( مایکروسافت ) این بلایی که سر سیمبیان (یو ایکیو و به زودی اس 60 ) اومد سرش نمیاد و گوشیاش قابلیت ارتقاع نرم افزاری زیادی دارند ( میتونی از ویندوز موبایل 6 به 6.5 اپدیت کنی و ... )
البته اگر گوشیشم امکانات خوبی داشته باشه

هر چند سیستم عامل های دیگه بجای امکانات نرم افزاری به بزک دوزک گوشی اضافه کنند ( مثل مولتی تاچ که فعلا بغیر از کلاس گذاشتن بدرد چیز دیگری نمی خوره منظورم اپل و اندریوده ) البته اونها هم امکانات خوبی دارند ولی بجای کارایی به دنبال فروش بالا و جذابیت گوشی هستند

خوشحال میشم بتونم کمکی کنم:16:

rezagenius
26-05-2010, 22:09
یه سورپریز برای دوستان

تاپیک زیر در مورد نصب ویندوز بر روی گوشی های uiq3 هستش :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1373954#post1373954

meysamoon
27-05-2010, 15:18
سلام
مرسی از راهنماییت
یعنی میگی ویندوز موبایل بهتره؟
به قول خودت یه سری گوشی تجهیزات خوبی دارن ولی سیستمی قوی نیستن و بعضیا برعکس
نمیدونم ولا چی کار کنم.یا منصرف از پول خرج کردن بشم:ambulance::39:

rezagenius
27-05-2010, 17:57
سلام
مرسی از راهنماییت
یعنی میگی ویندوز موبایل بهتره؟
به قول خودت یه سری گوشی تجهیزات خوبی دارن ولی سیستمی قوی نیستن و بعضیا برعکس
نمیدونم ولا چی کار کنم.یا منصرف از پول خرج کردن بشم:ambulance::39:

پولتو جم کن p990 بخر:4:

ویندوز موبایل که بهتره ولی اگر بتونی از برند سونی اریکسون یا سامسونگ بخری باز بهتره

اینطوری مشتری اول و اخرش فقط خودت نیستی

البته ببین امکاناتشون اون چیزی هست که انتظار داری ؟:015:

اگر با همون قیمت امکانات اضافه بدرد بخور داشت هم که چه بهتر:001:

rezagenius
27-05-2010, 18:02
اگرم که سیمبیان می خوای نوکیا و سامسونگ در حد عالی هستند:ambulance:

meysamoon
27-05-2010, 18:41
w960 که بهتره p990 هست کههههههههههه:26:
حالا نمی دونم دلم یه چیز خوب می خواد.دلمو زدم به دریا بگیرم دیگه
htc رو تایید میکنی؟چیزی هست نظرت رو جلب کرده باشه؟تو ای مایه قیمتا؟
یکی میگفت ویندوز6.5 نگیرید چون7 داره میاد این ها هم قابلیت آپدیت به 7 رو ندارن.......
HTC با صفحه AMOLED هست؟
گیر دادم به amoled
بوضوح رنگش خوبه این نوع صفحه ها؟
بهترین کدومه؟میگن LED هم هست راسته؟

rezagenius
28-05-2010, 07:27
راسش من که گشتم فقط اینو پیدا کردم

http://translate.google.com/translate?hl=fa&sl=en&u=http://en.wikipedia.org/wiki/Active-matrix_OLED&ei=BkL_S_aUDtuT4AbYzunLDg&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CA8Q7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Damoled%26hl%3Dfa%26rls%3Dcom.microsof t:fa

راستش اگر بتونی یه همچین چیزی رو توی سامسونگ ، نوکیا یا سونی اریکسون پیدا کنی بهتره

بعدا اگر دلتو زد و خواستی عوضش کنی مشتری داره

من راستش زیاد در مورد اکتیو ماتریکس او ال ای دی نخوندم و تفاوتش رو با او ال ای دی نمی دونم

نمیدونم فقط شفافیت و مصرف تفاوتشه یا اینکه از این صفحه هاست که از بقل 3d هستند

اگر فهمیدی به ما هم بگی ممنون میشم

rezagenius
28-05-2010, 16:12
به نظر من اگر برای همین یه ویژگی هست نخریش راحت تری

ولی اگر امکاناتش واقعا با ابقیه فرق داره شاید بیارزه

meysamoon
01-06-2010, 14:58
سلام
خیلی مخلصیم داش رضا
آقا یه سوال
من win7 64bit نصب دارم
هر کاری میکنم گوشیم رو نمیشناسه برنام pcsuit
از سایتش آخرین ورژنشو گرفتم.نصبشد ولی گوشیمو نمیشناسه در حالت phone.علت چیه؟به win7 ربط داره؟
گوشی هم نخریدم فعلا.توش گیر کردم ویندوز موبایل یا سیمبیان

mehdidog
01-06-2010, 15:43
agha salam in w960 flashesh chetoriye bedoone dardesar ?

rezagenius
03-06-2010, 09:12
سلام
خیلی مخلصیم داش رضا
آقا یه سوال
من win7 64bit نصب دارم
هر کاری میکنم گوشیم رو نمیشناسه برنام pcsuit
از سایتش آخرین ورژنشو گرفتم.نصبشد ولی گوشیمو نمیشناسه در حالت phone.علت چیه؟به win7 ربط داره؟
گوشی هم نخریدم فعلا.توش گیر کردم ویندوز موبایل یا سیمبیان

اگر یوقت انتی ویروس نصب کرده باشید ( مخصوصا مکافی ) این مشکل پیش میاد

اگرم که نصب نکردین ممکنه مربوط به خودفایروال ویندوز 7 یا چیزی شبیه این باشه

در کل اگر برنامه ای بلوک نکرده باشه یه دیوایس رو دلیلی برای نشناختنش نیست

شایدم درایوراشو نشناخته ویندوز 7 که این اخری یکم بعیده:45:

rezagenius
03-06-2010, 09:32
agha salam in w960 flashesh chetoriye bedoone dardesar ?

سلام دوست گرامی

اگر منظورتونو کامل فهمیده باشم می خواهید گوشیتونو Update کنید

لینک های زیر کمک شایانی به شما می کنند :

مجموعه فیرمورهای p1 وp990 و w950 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=18735&highlight=update)

آپدیت گوشی های Sony Ericsson به روایت تصویر ! ( جدید ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100158&highlight=update)

راهنمای آپدیت P990 W950 M600 به صورت فایل word (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=15108&highlight=update)

راهنمای کامل و جامع آپدیت کلیه گوشیهای uiq3 ( ورژن جدید ) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=49791&highlight=update)

امیدوارم بی دردسر موفق شید آپدیت کنید

اگر مشکلی بود باز هم همچنان در خدمتم :015:

meysamoon
03-06-2010, 10:53
سلام داش رضا
آقا در مورد pcsuit چیزی بلد نبودی جواب منو بدی؟
قضیه نصب ویندوز روی uiq3 چیه؟
یه سوال دیگه واقعا میشه برنامه های ویندوز موبایلو رو uiq3 اجرا کردد؟؟؟
تو تونستی؟؟؟؟

rezagenius
03-06-2010, 13:38
سلام داش رضا
تو تونستی؟؟؟؟

سلام

میثم عزیز جواب شما توی صفحه قبل داده شده
راستش من بیش از این در این مورد نمیدونستم:55:

نصب ویندوز هم این کارو نکردم ولی شنیدم عملیه

فکرشو بکن اگر بشه ویندوز 98 رو نصب کرد که دیگه واقعا خیلی محشره

حسابشو بکن بتونی افیش xp و فتوشاپ 7 رو روی تلفنت داشته باشی ...!:54:

ولی این ویندوز 3.1 بیشتر به درد یک کار ازمایشگاهی میخوره چون فعلا کاربرد چندانی نداره

بقول بعضیا کلاس داره:4:

rezagenius
03-06-2010, 13:43
سلام داش رضا
تو تونستی؟؟؟؟

شاید مشکل از 64 بیت بودن ویندوزته

چون من با ویندوز 7 32 بیت این مشکلو ندارم:003:

meysamoon
05-06-2010, 14:23
سلام مخلصم داش رضا
یه سوال در مورد گوشی omina hd
آقا پشت گوشی نوشته HDMI آیا این پورت را ساپورتمیکنه؟هدفش از هک کردن پشت گوشی چی بوده؟چون ندیدم جایی از این پورت بحث بشه
دوم تو بعضی تاپیکا نوشته بودند با الترون های دست قابل شارژه میشه همچین چیزی؟؟

meysamoon
05-06-2010, 14:25
یه سوال دیگه تو دمو تور w960 یه جا نشون میده گالری عکس لندسکیپه
ولی من هر کاری کردم نتونستم گوشیمو اونجوری کنم
تو بلدی؟؟؟

rezagenius
05-06-2010, 23:33
سلام

من که توی سایت دیجی کالا چیزی پیدا نکردم
ببین :
بدنه‌ی ضدخش (Scratch-Resistant Surface)
دارای مد Turn-To-Mute
صدای دالبی 5.1 کاناله (Virtual 5.1 Channel Dolby Surround)
مجهز به موتور پردازشگر صدای دیجیتال (DNSe 2.0 Digital Natural Sound Engine)
مجهز به حسگر Proximity برای خاموطش شدن خودکار صفحه نمایش در هنگام مکالمه (Proximity Sensor For Auto Turn-Off)
دوربین با ISO 1600 مجهز به ردیاب خودکار چشمک، لبخند و چهره (Blink, Smile And Face Detection)، مجهز به لرزش‌گیر تصویر (Image Stabilization)، دارای (Wide Dynamic Range)، قابلیت ثبت موقعیت مکانی و زمانی عکس گرفته شده بر روی آن (Geo-Tagging)
خروجی تلویزیون ((TV-Out (For SD Content Only)
حسگر شتاب‌سنج (Accelerometer Sensor)
قطب‌نمای دیجیتال (Digital Compass)
سازمان دهنده (Organizer)

ولی بازم ممکنه hdmi داشته باشه چون بهش ایمان دارم:022: (با این مقدار پول این امکانات زیادی داره:39: )

راستش من p990 دارم (سلطان گوشیای se ) از w960 بی خبرم اخه تا حالا نداشتم

اگر زده باید بشه

یا توی تنظیمات گالریه یا توی کنترل پانل

rezagenius
05-06-2010, 23:35
امکان داره اشتباه چاپی باشه:4:

به نظرم بهتره یه بار دیگه امکانات omnia hd رو از توی مقایسه بخونی :

مقایسه (http://www.digikala.com/?Page=Compare&Products=Mobile&Compare=Mobile-Samsung-i8910-Omnia-HD,Mobile-HTC-HD2,Mobile-Nokia-N900,Mobile-SonyEricsson-Satio-Or-Idou,Mobile-SonyEricsson-Vivaz,Mobile-SonyEricsson-Vivaz-Pro)

rezagenius
06-06-2010, 00:00
میگم میثم

انگار نظر بقیه با من فرق داره

1-سیمبیان 3 ----N8
2-آندورید ----- HTC Google Nexus One --- i9000 Galaxy S ----HTC HD2
3-سیمبیان ---I8910

http://mobilestan.net/image.php?u=218441&type=sigpic&dateline=1275306538
بیشتریا منتظر ارائه ی n8 نوکیا هستن

یه سر به این تاپیک بزن

راهنمایی در مورد خرید گوشی لمسی (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102864)

:16:

meysamoon
06-06-2010, 07:35
دمت گرم خیلی آقایی
ولی لندسکیپه نبود همچین چیزینمی دونم قضیه چیه

rezagenius
06-06-2010, 16:29
دمت گرم خیلی آقایی
ولی لندسکیپه نبود همچین چیزینمی دونم قضیه چیه

از رفیقم پرسیدم نمی دونست

نمیدونم می شه یا نه:16:

gen2
27-06-2010, 15:52
سلام به همگی دوستان .من در مورد آیکن دسکتاب و آیکن منو مشکل دارم می خواستم اگه زحمت نیست دوستان کمک کنن .من میخواستم بدونم از چه طریقی میشه آیکن به دو آیکن منو و شورت کات اظافه کرد و چطوری میشه آیکنهای منو رو عوض کرد گوشی هک و آپدیت شده ممنون میشم کمک کنیدگوشی هم 960 هستش

rezagenius
30-06-2010, 18:53
سلام به همگی دوستان .من در مورد آیکن دسکتاب و آیکن منو مشکل دارم می خواستم اگه زحمت نیست دوستان کمک کنن .من میخواستم بدونم از چه طریقی میشه آیکن به دو آیکن منو و شورت کات اظافه کرد و چطوری میشه آیکنهای منو رو عوض کرد گوشی هک و آپدیت شده ممنون میشم کمک کنیدگوشی هم 960 هستش

برای منو باید بری توی منوی گوشی سپس از منوی بالای گوشی (منوی مثلثی شکل) گزینه set folders و از اونجا هر چیزی که نصب کردید رو توی هرمنویی که خواستید از جمله منوی اصلی قرار بدید ( توی p990 اینجوریه)

در مورد برنامه های غیر نصبی گوشی هم با یک حک ساده امکان پذیره ( به کمک moving enabler ) توی گوگل یا تویانجمن سرچ کنید پیدا میشه

توی صفحه اول رو نمیدونم چه جور میشه ولی برای p990در حالت فیلیپ بسته امکانش هست به سادگی شورت کات های روی صفحه رو تایین کنید

برای شورتکات های گوشی هم باید توی همون شورت کات روی یکی از ایکن های new کلیک کنید میپرسه که چه چیزی می خوای شورت کات باشه

اگر هم با کمبود new توی این بخش مواجه شدید می تونید به کمک ایکن سطل بازیافت (اشغال) پایین صفحه شورت کات ها رو دیلیت کنید (پاک کنید ():ambulance:

gen2
03-07-2010, 19:09
خیلی ممنون از کمکتون .اکثر تم و پکهای گرافیکی واسه 990 توضیح داده شده من یک تم با آیکن و پک گرافیکی دانلود کردم که نمیدونم که فایلهایicon png,status bar,sys graphics,effects ) idou for walkman,walkman player skin ) رو کجا باید قرار بدم .مثلا فایلهای پی ان جی رو که مربوط به آیکن منو میشه کجا باید قرار داد. خیلی خیلی ممنون میشم توضیح بدید

rezagenius
12-07-2010, 10:34
خیلی ممنون از کمکتون .اکثر تم و پکهای گرافیکی واسه 990 توضیح داده شده من یک تم با آیکن و پک گرافیکی دانلود کردم که نمیدونم که فایلهایicon png,status bar,sys graphics,effects ) idou for walkman,walkman player skin ) رو کجا باید قرار بدم .مثلا فایلهای پی ان جی رو که مربوط به آیکن منو میشه کجا باید قرار داد. خیلی خیلی ممنون میشم توضیح بدید

راستش من شاید زیاد از این چیزا سر در نیارم چون تا حالا پک گرافیکی درست نکردم

ولی این سوالو اگر تو قسمت تم یا پک های گرافیکی یا موارد هک گرافیکی مطرح کنین به نتیجه خیلی خوبی میرسید

به ویژه موارد هک گرافیکی

rezagenius
20-07-2010, 07:31
خواهش می کنم

اگر خواستید می تونید پکی که گرفتین رو آپلود کنین تا ببینم مشکلش چی می تونه باشه

farhad10
18-08-2010, 13:37
با سلام

دوستان بنده يك گوشي سوني اريكسون w960 دارم كه مدتي هست كه حدود 0.5*0.5 سانتيمتر گوشه سمت راست وسط تاچ مشكل پيدا كرده است و توانايي استفاده از اين قسمت تاچ را ندارم!!
ابتدا ميخواستم بدونم اين مشكل را چطور ميشود برطرف كرد!!؟ ايا بايد حتما تاچ تعويض شود؟!

در ضمن در موقع نوشتن مسج به صورت فارسي قبلا بايد حتما از كيبرد مجازي فارسي در خود تاچ استفاده ميكردم چون توانايي نوشتن حروف فارسي با صفحه كليد را ندارد اما متاسفانه به دليل بالا كه عرض كردم ديگر چند حروف كه در اين قسمت تاچ وجود دارد قابل لمس نيست و متاسفانه حروف فارسي را نميتوانم تايپ كنم؟!
ايا نرم افزاري هست كه بتوان به وسيله صفحه كليد خود گوشي فارسي تايپ كرد يا اينكه ديگر راهي براي نوشتن مسج فارسي وجود ندارد!!؟(ضمنا فيرمور گوشي هم اخرين فيرمور موجود ميباشد)
پك فارسي را هم نصب كردم و متاسفانه فقط در زماني ميتوان فارسي تايپ كرد كه منوي گوشي فارسي باشد.ايا ميشود كه منو انگليسي باشد و بتوان فارسي هم با صفحه كليد خود گوشي تايپ كرد؟!

پيشاپيش ار راهنمايي هاي شما عزيران سپاسگزارم.

موفق باشيد
در پناه حق.

arming00
18-08-2010, 15:48
اینو امتحان کن به احتمال زیاد درست میشه:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56568

farhad10
18-08-2010, 16:44
اینو امتحان کن به احتمال زیاد درست میشه:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56568
با سلام

خير دوست عزيزم با اين روش جواب نميدهد!
تاچ خيلي برام مهم نيست ميخواهم بتوانم از صفحه كليد خود گوشي فارسي تايپ كنم ايا دوستان نميدونند كه چطور ميشود اين كار را انجام داد؟!

arming00
18-08-2010, 22:56
اگر گوشیت فارسی داره برو توی setting.>general>text input میتونی اونجا تنظیم کنی که فارسی باشه

arming00
19-08-2010, 08:52
یه سری تنظیمات هم توی create new message هست متاسفانه یادم نیست چه جوری درستش کردم ولی باهاش کار کنی میتونی درستش کنی

meysamoon
31-08-2010, 11:49
با سلام خدمت اساتید
آقا گوشی w960 من دکمه C آن بد کار میکنه.گوشیو خودم باز کردم ولی کیبوردشو نتونستم باز کنم.یه لینک آموزش با عکس می خواستم.یا هر راهنمایی دیگه که می تونید بهم بکنید.با تشکر

meysamoon
31-08-2010, 11:56
با سلام خدمت اساتید
آقا گوشی w960 من دکمه C آن بد کار میکنه.گوشیو خودم باز کردم ولی کیبوردشو نتونستم باز کنم.یه لینک آموزش با عکس می خواستم.یا هر راهنمایی دیگه که می تونید بهم بکنید.با تشکر

rezagenius
20-09-2010, 10:01
با سلام

خير دوست عزيزم با اين روش جواب نميدهد!
تاچ خيلي برام مهم نيست ميخواهم بتوانم از صفحه كليد خود گوشي فارسي تايپ كنم ايا دوستان نميدونند كه چطور ميشود اين كار را انجام داد؟!

برای گوشی p990 یه همچین هکی هست اما برای w960 خبر ندارم:123:

rezagenius
20-09-2010, 10:07
با سلام خدمت اساتید

میثم جان تو خودت جزو اساتید هستی

راستش فکر نکنم یه همچین چیزی مختص w960 وجود داشته باشه ولیبرای p990 می دونم بود و مراحل هم مشترک باید باشه

دکمه c اگر از دکمه های جلوی گوشی هست درست جا نرفته که خوب کار نمی کنه یا اینکه قسمت پلاستیکی پشت دکمه ازدکمه جدا شده:br:

rezagenius
20-09-2010, 10:16
با سلام خدمت اساتید

اینم یه لینک منتهی برای w960 نیست

ولی مفیده:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=106873

soheilspeedart
26-11-2010, 00:25
قیمت تاچ اسکرین w960 چنده؟! (بدون قابش رو می خوام)

http://76.my/UserImages/Items/1001/16/mnoservices@20.jpg

(یا قاب تاچ دار می خوام البته با کیفیتش مثل نمونه ی اصلی ش)

rezagenius
04-12-2010, 08:40
قیمت تاچ اسکرین w960 چنده؟! (بدون قابش رو می خوام)

http://76.my/UserImages/Items/1001/16/mnoservices@20.jpg

(یا قاب تاچ دار می خوام البته با کیفیتش مثل نمونه ی اصلی ش)

راستش این چیزی که پرسیدی دوست عزیز یکم جوابش سخته

چون توی هر شهری این قطعه یه قیمتیداره

بعدشم یه مقدار لوازم گوشی های Uiq3 کمیاب شده پس منطقی به نظر می رسه که هر جا بری یه قیمتی بهت بدن :ds:

meysamoon
06-12-2010, 17:13
سلام خسته نباشین آقا کیبرد w960 به تنهایی می فروشن؟ یا با قابش هست؟؟؟؟؟ آخه در نمیاد هر کاری میکنم

MASOUD
06-12-2010, 20:55
سلام خسته نباشین آقا کیبرد w960 به تنهایی می فروشن؟ یا با قابش هست؟؟؟؟؟ آخه در نمیاد هر کاری میکنم

بله
قاب کاملش به همراه کیبرد موجود هست
اگر وارد نیستی حتما بده برات عوض کنن

meysamoon
07-12-2010, 17:52
یعنی کیبرد به تنهایی وجود نداره؟باید با قابش بگیرم؟؟؟

MASOUD
07-12-2010, 21:16
یعنی کیبرد به تنهایی وجود نداره؟باید با قابش بگیرم؟؟؟

احتمال اینکه بتونی کیبرد تک گیر بیاری خیلی کم هست
میتونی ست کاملش رو بگیری و فقط از کیبردش استفاده کنی

milad_ninjn
01-01-2011, 09:07
دوستان سلام
یه مشکلی برای گوشیم به وجود اومده. از گوشیم هیچ اس ام اسی نمی تونم ارسال کنم. در صورتی که برای دریافت اس ام اس هیچ مشکلی ندارم و شماره ی اس ام اس سنتر رو هم چک کردم و مشکلی نبوده و گوشی رو هم با آنتی ویروس اسکن کردم. ممنون می شم که راهنمایی کنید.

MASOUD
01-01-2011, 23:11
دوستان سلام
یه مشکلی برای گوشیم به وجود اومده. از گوشیم هیچ اس ام اسی نمی تونم ارسال کنم. در صورتی که برای دریافت اس ام اس هیچ مشکلی ندارم و شماره ی اس ام اس سنتر رو هم چک کردم و مشکلی نبوده و گوشی رو هم با آنتی ویروس اسکن کردم. ممنون می شم که راهنمایی کنید.

گوشیتو مستر ریست کن

@com
28-01-2011, 12:31
با سلام
من میخوام با استفاده از مودم گوشی به اینترنت کامپیوتر وصل بشم
بعد از اتصال usb دو گزینه در گوشی میاد که من دومی رو انتخاب میکنم
ولی کامپیوتر گوشی منو پیدا نمی کنه
مشکل چیه ؟ آیا باید برنامه ای نصب کنم ؟
من هم از sony ericsson pc suit 6 استفاده میکنم

@com
28-01-2011, 12:40
با سلام

rezagenius
30-01-2011, 10:34
با سلام

sony ericsson pc suit 6 قدیمیه جدیدش میشناسه گوشیو

جدیدشو از سایت سونی اریکسون بگیر نصب کن حل می شه

Am2222
12-05-2011, 19:58
سلام
اقا یه سوال...من دوستم گوشی اون w960i هست...با فارسی نویسی و فونت فارسی مشکل داره..برای sms باید چیکار کنم؟یه اموزش دیدم اینجا بود فونتهای فارسی رو میریختیم توی پوشه ای روی مموری تنها روش همونه؟بهترین و راحترین روش کدومه؟
راسی اپدیتش کنم درست نمیشه؟

rezagenius
12-05-2011, 22:28
سلام
اقا یه سوال...من دوستم گوشی اون w960i هست...با فارسی نویسی و فونت فارسی مشکل داره..برای sms باید چیکار کنم؟یه اموزش دیدم اینجا بود فونتهای فارسی رو میریختیم توی پوشه ای روی مموری تنها روش همونه؟بهترین و راحترین روش کدومه؟
راسی اپدیتش کنم درست نمیشه؟

نه بابا خیلی راحت تره از آپدیت کردن

این یه فونت فانتزیه که خودم ساختم که برات قرار دادم

محتویات این فایل rar رو با winrar باز کن حاوی 4 تا فونته توی پوشه resurce\fonts بریز و ریستارت کن گوشیو اونوقت میتونی اس ام اس فارسیو بخونی (البته بهتره توی مموری کارت نصب شه گوشی شما مموری کارت نداره توی همون مموری نصب میشه تو حالت اتصال به کامپیوتر )

برای نوشتن فارسی هم باید کیبورد مجازی فارسی p1 یاxkey free رو نصب کنی که دومی یکم سخت تره ولی خیلی بهتره

اگر بازم سوالی بود در خدمتم

poorya13
11-06-2011, 11:19
سلام به همه اساتید و دوستان محترم
بچه ها من یه w960 دارم که ال سی دیش شکسته!! میخوام ببینم میشه note و message رو همینجوری بازیابی کرد؟!
با نرم افزار پی سی سوییت منظورمه؟!
اگه جواب بله هست لینکی اگه بدین واقعا ممنون میشم!

rezagenius
14-06-2011, 08:14
سلام به همه اساتید و دوستان محترم
بچه ها من یه w960 دارم که ال سی دیش شکسته!! میخوام ببینم میشه note و message رو همینجوری بازیابی کرد؟!
با نرم افزار پی سی سوییت منظورمه؟!
اگه جواب بله هست لینکی اگه بدین واقعا ممنون میشم!

راستش من تا حالا بازیابی نکردم

ولی شنیدم میشه

موبایلیا می تونن

نرم افزار مخصوص داره

دوستم این کارو کرده

ek120
19-08-2011, 18:46
این اینترنت وایلس w960 چرا هر کاری میکنم با اینترنت adsl کامپیوتر کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ak:

hamed-z
20-08-2011, 14:22
سلام دوستان کسی تا حالا nimbuzz رو روی 960 نصب کرده؟؟ من ورژن 1.9.2 رو نصب کردم ولی چون گوشی دکمه های چپ و راست اینا! نداره نمیشه ویبره و صدا رو تنظیم کرد. کسی میتونه کمکم کنه؟؟

ashkan_darknes
24-08-2011, 20:22
سلام دوستان من برنامه sms spam manager رو دانلود کردم اما unsigne و نمیتونم نصبش کنم و پولیه چیکار کنم که بتونم ساین کنم یا اینکه شما لینکی دارین که برنامه درست باشه و پولی نباشه ترو خدا کمک کنید لازم دارم خیلی

rezagenius
25-08-2011, 05:00
این اینترنت وایلس w960 چرا هر کاری میکنم با اینترنت adsl کامپیوتر کار نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ak:

شما به راحتی میتونین اینترنت رو شیر کرده و از وایرلس گوشی کانکت شین

فقط کافیه کامپیوترتون مودم وایرلس داشته باشه یا حالا مثلا ازطریق وایرلس لپ تاپ میخواید کانکت شین

1 با ای دی اس ال وصل می شین

2 وایرلس لپ تاپ رو روشن می کنین و براش اکسس پوینت ایجاد می کنین با استراکچر اوپن (ساختار شبکه باز ) و یه نام براش انتخاب میکنین

3 روی کانکشن اینترنتتون کلیک راست کنین (هرچی هست حتی دایال اپ هم میشه اینجا ما برای ای دی اس ال اموزش دادیم پس روی اون کلیک کنین )

4 از پنجره باز شده اینترنت رو از طریق وایرلس کامپیوتر شیر کنین

5 از گوشیتون سرچ کنین و کانکت شین

ممکنه نیاز باشه یه بار قطع شین از اینترنت و دوباره کانکت شین

البته یکم به نظر پیچیده میرسه چون توضیح دادنش طولانی شد

اما اگر بخواید انجام بدید یه دقیقه هم طول نمی کشه و سادست

موفق باشی:dz:

rezagenius
25-08-2011, 05:05
سلام دوستان من برنامه sms spam manager رو دانلود کردم اما unsigne و نمیتونم نصبش کنم و پولیه چیکار کنم که بتونم ساین کنم یا اینکه شما لینکی دارین که برنامه درست باشه و پولی نباشه ترو خدا کمک کنید لازم دارم خیلی

نیاز به ساین کردن برنامه نیست

کافیه شما یه بار گوشیتونو حک کنین (یا همون ساین کردن گوشی ) از اون به بعد همه برنامه هایی هم که ساین نیست نصب میشه

توی بخش اموزش ها اموزشش هست برای دانلود حک هم یه زحمتی بکش یه سر به قسمت نرم افزار ها / حک بزن

موفق باشین:ci:

rezagenius
25-08-2011, 05:09
سلام دوستان کسی تا حالا nimbuzz رو روی 960 نصب کرده؟؟ من ورژن 1.9.2 رو نصب کردم ولی چون گوشی دکمه های چپ و راست اینا! نداره نمیشه ویبره و صدا رو تنظیم کرد. کسی میتونه کمکم کنه؟؟

متاسفانه کار نکردم:bn:

اگر از دوستان کسی با نیم بوز کار کرده به دوستمون کمک کنه ممنون میشم

pouya241
24-09-2011, 16:59
اساتید
1 سوال دارم!!
سی دی همراه گوشی w960 گم شده!!
چجوری میتونم به سیستم بشناسونمش؟
درایور لازم داره گویا!!!
اما تو نت هیچ درایوری پیدا نکردم!!
دوستان و اساتیدی که این سی دی رو دارند،از فولدر درایورش میتونند یه بکاپ بگیرند و ارسال کنند؟؟؟

pouya241
25-09-2011, 15:54
اساتید
1 سوال دارم!!
سی دی همراه گوشی w960 گم شده!!
چجوری میتونم به سیستم بشناسونمش؟
درایور لازم داره گویا!!!
اما تو نت هیچ درایوری پیدا نکردم!!
دوستان و اساتیدی که این سی دی رو دارند،از فولدر درایورش میتونند یه بکاپ بگیرند و ارسال کنند؟؟؟

کسی نیست کمکم کنه؟

rezagenius
18-10-2011, 13:41
کسی نیست کمکم کنه؟

شما میتونین تو حالت مس استورج (حالت رم ریدر ) بدون درایور وصل شید

همچنین میتونین پیسی سوئیت رو از سایت سونی اریکسون دانلود کنین

ek120
04-12-2011, 22:13
[
هر کاری میکنم این access point درست نمیشهههه:cm:

rezagenius
08-12-2011, 10:22
[
هر کاری میکنم این access point درست نمیشهههه:cm:

شما به راحتی متونین با ساختن یه ssid یه access point درست کنین
شاید منظورتون همون ... باشه که باید نرم افزار داشته باشین
اگرم میخواید به یه اکسس پوینت وصل شید که دیگه مشکلی نداره p990 بدون هیچ مشکلی به شبکه های بدون استراکچر (اوپن) وصل میشه

Shahab_Helmi
21-04-2013, 03:14
با سلام من قبلا سونی اریکسون داشتم چند سال پیش (فکر کنم w960) تمام sms هامو بک آپ گرفته بودم با my phone explorer و پسوند فایل بک آپ .mpb بود. الان Samsung Galaxy note 2 دارم و میخوام sms ها رو دوباره بخونم (مهم نیست تو گوشی یا کامپیوتر) ولی my phone explorer گوشی من رو نمیشناسه دیگه! چه راهی هست که به این sms ها رو یجوری باز کرد دوباره؟