PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی های نوکیا سری 40 (تاپیک قدیمی)

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

arsham65
14-02-2009, 19:11
سیم رو گوشی های دیگه جواب میده.2.سیم عوض شده ولی بازم پیغام insert simcard میده

HesaM
14-02-2009, 19:51
دوست عزيز اينجا يه انجمن هستش. چت رووم كه نيست كه سريعا بهت جواب بدن. حداقل يه روز همه صبر ميكنن. محض اطلاع شما گفتم

mahdi-gh
14-02-2009, 20:33
آقا این بخش مدیر نداره؟
واقعا واسه سایتی به این خوبی حیفه که با ضعیف عمل کردن مدیر بخشی به این مهمی اسم سایت خراب بشه:

دوست خوب و عزیز
شما 1 ساعت نشده پست زدی
مطمئن باش هیچ سایتی 40 دقیقه ای جوابت رو نمیده که اینقدر عجله داری

Hsnti
14-02-2009, 21:15
سلام

اقا کسی نمیدونه باید چکار کنم؟

Ghazaal
15-02-2009, 16:53
سلام دوستان

خواهر من یک 5610 داره که امروز بهم گفت پیام کوتاه فارسی طولانی مثلا" 4 الی 5 خطی رو اصلا" ارسال نمیکنه !
وقتی امتحان کردم دیدم درست میگه و پیام کوتاه با متن فارسی یا عربی که چند خطی باشه رو اصلا" ارسال نمیکنه ولی در ارسال پیام کوتاه لاتین باهر تعداد کاراکتر مشکلی نداره

گوشی رو ریست کردم بازم نشد

لطفا" اگه کسی راه چاره ای میدونه بگه

مرسی

سلام
حدود یک ماهی یا بیشتر میشه که سرور اصلی همراه اول سوخته و قابل تعمیر هم نیست به همین خاطر مشکلات عدیده ای برای مشترکان این نوع سیمکارتها به وجود اومده. ممکنه به همین علت باشه.

Ghazaal
15-02-2009, 16:55
با سلام خدمت دوستان
گوشی با سیم همراه اول خورده زمین.بعد از روشن خاموش کردن پیغام insert sim card میدهد
گوشی با سیم ایرانسل تست شده جواب داده.
با همراه اول دیگر هم چک شده و جواب داده
فقط با سیمی که خورده زمین insert sim cart میزنه؟
لطفا کمکم کنید .ترجیحن سریع
ممنون:33::7:

سلام
شما یه مستر ریست بکن ببین درست میشه؟

soleimanian
15-02-2009, 17:13
گوشی رو خاموش کن، سیمکارت رو در بیار، دوباره بزن
برای من تا حالا چندبار اینطوری شده که با درآوردن سیمکارت و جا زدن دوباره مشکل حل شده

mah6535
15-02-2009, 20:29
دوستان سلام.
می خواستم بدونم نوکیا6300 هم آپدیت می شه یا نه.
با باکس جف چطور؟
اگه می شه فایلاشواز کجا بگیرم.
ممنوووووون:merci::merci::merci::merci::m erci:

Ghazaal
15-02-2009, 22:30
دوستان سلام.
می خواستم بدونم نوکیا6300 هم آپدیت می شه یا نه.
با باکس جف چطور؟
اگه می شه فایلاشواز کجا بگیرم.
ممنوووووون:merci::merci::merci::merci::m erci:

سلام
همه گوشیها آپگرید میشن.
جف یه نرم افزار برای فلش کردن هست که برای گوشیهای نوکیا به کار میره.
میتونید از تاپیک زیر برای آپگرید با ان اس یو استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=59410

mromid
16-02-2009, 01:37
من ميخوام منوي 5310 رو فارسي كنم.
كسي ميتونه كمكم كنه؟

Ghazaal
16-02-2009, 11:52
من ميخوام منوي 5310 رو فارسي كنم.
كسي ميتونه كمكم كنه؟

سلام
تغییر پروداکت کد به فارسی و آپگرید.

amirs60
18-02-2009, 05:56
سلام .متشکرم از آپدیت 6300 جواب داد . مشکل من اجرای برنامه های جاوا است . اکثر برنامه هایی رو که اجرا می کنم این پیغام رو میده و اجرا نمیشه : out of memory error java / lang/ ou of memory error
ya Ivvalid application delete ? ya security java / lang access denied
خسته شدم از بس این پیغام ها رو دیدم ممنون میشم کمکم کنید متشکرم .

amirs60
18-02-2009, 16:29
:46::46::46::46:سلام .متشکرم از آپدیت 6300 جواب داد . مشکل من اجرای برنامه های جاوا است . اکثر برنامه هایی رو که اجرا می کنم این پیغام رو میده و اجرا نمیشه : out of memory error java / lang/ ou of memory error
ya Ivvalid application delete ? ya security java / lang access denied
در ضمن حافظه گوشی هم خالی است.:17::12:002:002:002:002::45::45::45::46::46 :
:46::46::46:

Street.Boy
20-02-2009, 12:51
من به تازگی گوشیه نوکیا 7610 سوپرنوا گرفتم.
به یک مشکل اساسی برخوردم. مثلا وقتی Theme های جدید می ریزی تو گوشی بعضی هارو Apply که می کنی گوشی Reset می شه. و تو بعضی مواقع دیگه هم در هنگام کار کردن با گوشی، گوشی خود به خود Reset می شه.
و مشکل اساسیه بعدی اینکه در بعضی موارد که گوشی رو خاموش روشن می کنم تمام Settings گوشی بر می گرده به حالت Default و Settings کارخانه اییه گوشی. هم بعضی اوقات که Reset می شه هم بعضی اوقات که خودم خاموش روشن می کنم ولی همیشه این اتفاق نمی افته.
لطفا راهنمایی کنین که مشکل از کجاست و چیکار باید بکنم که نه گوشی Reset بشه و نه در هنگام خاموش روشن شدن تنظیمات برگرده به حالت اولیه.
ممنون می شم کمک کنین.

مجتبی یوونتوسی
20-02-2009, 17:45
یه مشکلی
بنده5610 دارم و مشکلم اینه وقتی میخوام شماره مخاطبین رو از سیم کارت کپی کنم تو موبایل از من کد امنیتی میخواد و در حالی که من از ابتدا این کد را نداشتم و اکثر کدها نظیر 12345 و .. را تست کردم
راه حل چیه؟

Ghazaal
21-02-2009, 16:38
یه مشکلی
بنده5610 دارم و مشکلم اینه وقتی میخوام شماره مخاطبین رو از سیم کارت کپی کنم تو موبایل از من کد امنیتی میخواد و در حالی که من از ابتدا این کد را نداشتم و اکثر کدها نظیر 12345 و .. را تست کردم
راه حل چیه؟

سلام
معمولا دیفالت اینه که شماره ها روی فون مموری ذخیره میشن. شما اگر سورس رو تغییر نداده باشید در واقع میخواید از فون مموری روی خودش کپی کنید و این امکان پذیر نیست. اگر میخواید شماره ها رو روی مموری کارتتون بریزید بهتره دستی با بروز کردن گوشی از طریق پی سی سوئیت کپیشون کنید.

Ghazaal
21-02-2009, 17:10
من به تازگی گوشیه نوکیا 7610 سوپرنوا گرفتم.
به یک مشکل اساسی برخوردم. مثلا وقتی theme های جدید می ریزی تو گوشی بعضی هارو apply که می کنی گوشی reset می شه. و تو بعضی مواقع دیگه هم در هنگام کار کردن با گوشی، گوشی خود به خود reset می شه.
و مشکل اساسیه بعدی اینکه در بعضی موارد که گوشی رو خاموش روشن می کنم تمام settings گوشی بر می گرده به حالت default و settings کارخانه اییه گوشی. هم بعضی اوقات که reset می شه هم بعضی اوقات که خودم خاموش روشن می کنم ولی همیشه این اتفاق نمی افته.
لطفا راهنمایی کنین که مشکل از کجاست و چیکار باید بکنم که نه گوشی reset بشه و نه در هنگام خاموش روشن شدن تنظیمات برگرده به حالت اولیه.
ممنون می شم کمک کنین.

سلام
این مشکل اخیرا توی فریمورهای جدید سری 40 به وجو اومده و تنها راه چاره شما اینه که بررسی کنید ببینید فریمور گوشیتون آخرین ورژن هست یا نه اگر نیست حتما آپگرید کنید اگر مشکلتون حل نشد یه کمی صبر کنید تا فریمور جدید برای گوشیتون بیاد و انشاا... که نوکیا مشکل رو حل کرده باشه.

mehrdd_samavat
22-02-2009, 10:28
سلام تم مشکل داره یک تم دیگه انتخاب کن

rezaghel
26-02-2009, 01:05
با سلام
من يه گوشي 6600 اسلايد دارم كه كلي مشكل برام درست كرده
1) صداي دوربينش هيچ رقمه قطع نميشه حتي با قطع تمام صداهاي موجود
2) با اينكه پلير خود گوشي تقريبا تمام فرمت ها رو ساپورت ميكنه اما تو بعضي فايلاي تصويري ريپ ميزنه و بعضي فايلارو فقط صداشونو پخش ميكنه
3) هر پلير يا برنامه جاوا نصب ميكنم واسه رفتن تو مموري كلي سوال ميپرسه و نميشه دسترسي به فايلا رو براي يه برنامه دائمي كرد
4) فايلاي جاوا رو كه مستقيما اجرا ميكنه نميتونه ارسال كنه يا تغير نام بده و هيچ برنامه مرور گري مثل فايل اكسپلورر يا غيره نميتونه فايل هاي جاوا رو حتي نشون بده و ميگه پوشه خاليه
5) گوشيو توسط سايت نوكيا آپديت كردم كه مشكلاتش كم شه اما كم كه نشد هيچ زبان فارسي رو كه از اول روي گوشي بود حذف كرد و سايتشم ميگه اگه دوباره فارسيش كنم گوشي خراب ميشه !
6) فايلاي كتابي كه با برنامه پرنيان ساخته شده رو اجرا نميكنه اما بقيه كتابا رو اجرا ميكنه
و ......
خلاصه كلي كفريم كرده از دوستان اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم

Ghazaal
26-02-2009, 12:42
با سلام
من يه گوشي 6600 اسلايد دارم كه كلي مشكل برام درست كرده
1) صداي دوربينش هيچ رقمه قطع نميشه حتي با قطع تمام صداهاي موجود
2) با اينكه پلير خود گوشي تقريبا تمام فرمت ها رو ساپورت ميكنه اما تو بعضي فايلاي تصويري ريپ ميزنه و بعضي فايلارو فقط صداشونو پخش ميكنه
3) هر پلير يا برنامه جاوا نصب ميكنم واسه رفتن تو مموري كلي سوال ميپرسه و نميشه دسترسي به فايلا رو براي يه برنامه دائمي كرد
4) فايلاي جاوا رو كه مستقيما اجرا ميكنه نميتونه ارسال كنه يا تغير نام بده و هيچ برنامه مرور گري مثل فايل اكسپلورر يا غيره نميتونه فايل هاي جاوا رو حتي نشون بده و ميگه پوشه خاليه
5) گوشيو توسط سايت نوكيا آپديت كردم كه مشكلاتش كم شه اما كم كه نشد هيچ زبان فارسي رو كه از اول روي گوشي بود حذف كرد و سايتشم ميگه اگه دوباره فارسيش كنم گوشي خراب ميشه !
6) فايلاي كتابي كه با برنامه پرنيان ساخته شده رو اجرا نميكنه اما بقيه كتابا رو اجرا ميكنه
و ......
خلاصه كلي كفريم كرده از دوستان اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه ممنون ميشم

سلام
بخش پرسش و پاسخ رو برای همین کارها گذاشتند دیگه شما باید اونجا پست میزدید.
1- کاریش نمیشه کرد.
2- احتمالا گوشی موقع پلی بک رم کم میاره و نمیتونه تصویر رو نمایش بده چندتا از آهنگها و عکسهاتون + فیلمها رو از روی گوشی پاک کنید تا حافظه اش یه کمی باز بشه در مورد اینکه فقط صدا رو پخش میکنه برای اینه که اون فرمت تصویری رو ساپورت نمیکنه.
3- اصولا برای نصب یه نرم افزار توی هر گوشی اولش یه سری اجازه رو از شما میگیره مخصوصا اگر برنامه برای اجرا شدن احتیاج به استفاده از دوربین و یا امکانات جانبی گوشی داشته باشه و این طبیعیه.
4- اگر فایل جاوا فقط روی گوشی نصب شده باشه و فایل ستاپ اجراییش روی گوشی نباشه نمیشه ارسالش کرد یا رینیمش کرد.
5- فایلهای مربوط به زبان توی پروداکت کد تعریف شده و غیر ممکنه پروداکتی که فارسی رو ساپورت میکنه با آپگرید فارسیش بپره اون حرف هم کاملا بی ربط هست شما صد بار هم که پروداکتتون رو عوض کنید و آپگرید کنید گوشی هیچیش نمیشه. احتمالا موقع خرید مغازه دار گوشی رو با فلش براتون فارسی کرده و برای همین هم وقتی آپگرید کردید فارسیش پریده چون پروداکتتون دست نخورده بوده و فارسی رو هم ساپورت نمیکرده.
6 - مجددا به علت این که رم کم میاره.

خلاصه اینکه دفعه بعدی در جای درست سوالتون رو مطرح کنید. ممنون.:merci:

sajjy
26-02-2009, 21:41
با سلام
گوشي يكي از دوستام 6270 هستش .امروز ظاهرا رمزش رو (security code) عوض كرده و يه چند باري هم با اون كد گوشي رو از قفل در آورده ولي بعد چند بار هرچي كد رو ميزنه ميگه كد اشتباه وارد شده.
حالا خواستم بگم كه راهي بره درست كردنش هست و اصلا دليلش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mromid
27-02-2009, 00:07
سلام.تغییر پروداکت کد به فارسی و آپگرید رو هم بلد نسيتم بدبختي.ميشه راهنمايي يكني؟

Ghazaal
27-02-2009, 10:59
با سلام
گوشي يكي از دوستام 6270 هستش .امروز ظاهرا رمزش رو (security code) عوض كرده و يه چند باري هم با اون كد گوشي رو از قفل در آورده ولي بعد چند بار هرچي كد رو ميزنه ميگه كد اشتباه وارد شده.
حالا خواستم بگم كه راهي بره درست كردنش هست و اصلا دليلش چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
شاید کد رو درست وارد نمیکنید و الا دلیل دیگه ای نمیتونه داشته باشه.
در هر صورت اگر مشکلتون حل نشد آی ام ای آی گوشیتون رو بدید تا مستر کدشو بهتون بدم.

سلام.تغییر پروداکت کد به فارسی و آپگرید رو هم بلد نسيتم بدبختي.ميشه راهنمايي يكني؟

این تاپیک:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=17022

توکیا
28-02-2009, 00:45
با سلام ببخشید برای یکی از بچه ها مشکلی پیش امده رو مموری گوشی پسورد گذاشته و در مموری هم اطلاعات مهمی داره لطف کنید کمک کنید

توکیا
28-02-2009, 13:39
گوشی 6280

SP€€DY
01-03-2009, 20:34
سلام اساتید بخش این بخش!

دوستما یه گوشی داره.گوشیش هم 6300 هست.یه مشکلی باهاش داره.

بلوتوث گوشیش قاط زده.یعنی وقتی کسی میخواد چیزی بفرسته براش ارور میده و قبول نمیکنه.مشکل از حافظه ی گوشی نیستاااا.چون نصف بیشترش خالیه.نمیدونم چه دستکاری کرده که اینجوری شده.

آیا راهی است که تنظیمات بلوتوثش مثل روز اول شه؟؟

مرسی

Ghazaal
01-03-2009, 20:42
با سلام ببخشید برای یکی از بچه ها مشکلی پیش امده رو مموری گوشی پسورد گذاشته و در مموری هم اطلاعات مهمی داره لطف کنید کمک کنید

سلام
روی مموری کارت پسورد گذاشته یا برای گوشی لاک کد داده؟

Ghazaal
01-03-2009, 20:44
سلام اساتید بخش این بخش!

دوستما یه گوشی داره.گوشیش هم 6300 هست.یه مشکلی باهاش داره.

بلوتوث گوشیش قاط زده.یعنی وقتی کسی میخواد چیزی بفرسته براش ارور میده و قبول نمیکنه.مشکل از حافظه ی گوشی نیستاااا.چون نصف بیشترش خالیه.نمیدونم چه دستکاری کرده که اینجوری شده.

آیا راهی است که تنظیمات بلوتوثش مثل روز اول شه؟؟

مرسی

سلام
مستر ریست.

SP€€DY
02-03-2009, 01:06
کد مستر ریست رو میشه لطف کنین؟

راستی.نمیشه کدی رو زد که مستر ریست کنه ولی اطلاعاتی مثل اس ام اس ها یا کانتکت ها رو پاک نکنه؟

مرسی

Ghazaal
02-03-2009, 17:40
کد مستر ریست رو میشه لطف کنین؟

راستی.نمیشه کدی رو زد که مستر ریست کنه ولی اطلاعاتی مثل اس ام اس ها یا کانتکت ها رو پاک نکنه؟

مرسی

سلام
*#7370*
خیر اول بک آپ بگیرید بعد از مستر ریست برگردونید تا همه چیزهاتون برگرده.

+BACHE
06-03-2009, 14:39
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله +bache

آقا من یه (rm-233) خریدم nokia 8800 sapphire arte که ورژنش 6.40 بود و فارسی هم داشت بعدش من با اینترنت آپدیتش کردم به 9.41 که حالا دیگه فارسی نداره. حالا چطوری میشه فارسی رو برگردوند؟ با کمال تعجب پروداکت کدش 0557132 هست که مربوط به انگلیس میشه که حتی با nss هم عوض نمیشه. Firmware فارسی میشه روش ریخت؟

شهرام11: آموزش فلش با نرم افزار را در بخش نوکیا مطرح کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=19408&page=21

Ghazaal
06-03-2009, 18:33
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله +bache

آقا من یه (rm-233) خریدم nokia 8800 sapphire arte که ورژنش 6.40 بود و فارسی هم داشت بعدش من با اینترنت آپدیتش کردم به 9.41 که حالا دیگه فارسی نداره. حالا چطوری میشه فارسی رو برگردوند؟ با کمال تعجب پروداکت کدش 0557132 هست که مربوط به انگلیس میشه که حتی با nss هم عوض نمیشه. Firmware فارسی میشه روش ریخت؟

شهرام11: آموزش فلش با نرم افزار را در بخش نوکیا مطرح کنید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=19408&page=21

سلام
شما پروداکت کدتون رو به 0552135 تغییر بدید و یه بار دیگه آپگرید کنید انشاا... فارسی بهش اضافه میشه.
اگر nss گوشیتون رو نشناخت و نتونستید پروداکتش رو تغییر بدید از نرم افزار جاف برای این کار استفاده کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798

mhb_group
06-03-2009, 18:43
دوستان میخواستم بدونم فریمور جدید این گوشی رو از کجا میشه دانلود کرد

Ghazaal
06-03-2009, 20:49
دوستان میخواستم بدونم فریمور جدید این گوشی رو از کجا میشه دانلود کرد

سلام
از سایت نوکیا با ان اس یو.

Street.Boy
07-03-2009, 01:24
من گوشیم 7610 سوپرنواست، می خوام فرمتش کنم ولی نمی تونم. دو تا راه رو تو Forum پیدا کردم که برای گوشیم کار نکرد. یکی *#7370# یکی هم * - 3 - Call رو نگه دارم که جواب نداد.

می خوام گوشیم رو فرمت کنم لطفا بگین چجوری می تونم اینکار رو بکنم. ممنون می شم راهنماییم کنین.

!Cell Phone
07-03-2009, 02:08
* - 3 - Call را در حالی که که گرفتی دکمه ی پاور را نگه دار تا گوشیت روشن بشه (تا روشن شدن کامل گوشی دست از اون سه دکمه هم بر ندار)

#7370#* هم یک کد .

روش اول را درست انجام بده میشه

Street.Boy
07-03-2009, 10:24
من این 2 روش رو چند بار انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد. شما مطمئنی برای 7610 Supernova این روش جواب می ده؟؟؟ ولی من هر کاری کردم نشد!!!!!

Ghazaal
07-03-2009, 17:14
* - 3 - call را در حالی که که گرفتی دکمه ی پاور را نگه دار تا گوشیت روشن بشه (تا روشن شدن کامل گوشی دست از اون سه دکمه هم بر ندار)

#7370#* هم یک کد .

روش اول را درست انجام بده میشه

سلام
فکر میکنم روش سه دگمه برای گوشیها جاوا کار نمیکنه.
شما از داخل خود گوشی فرمت کنید یعنی برید به منوی تنظیمات و بعد تلفن و قسمت سکیوریتیش که برید نوشته تنظیمات کارخانه ای روی اون بزنید و وقتی ازتون لاک کد خواست 12345 رو بزنید البته اگر بهش لاک کد نداده باشید اگر هم که دادید که همون لاک کد خودتون رو بدید.
یادتون باشه که قبل از مستر ریست یه بک آپ از کل گوشیتون بگیرید تا مسیجها و کنتاکتهاتون نپره.

Street.Boy
07-03-2009, 18:38
سلام
فکر میکنم روش سه دگمه برای گوشیها جاوا کار نمیکنه.
شما از داخل خود گوشی فرمت کنید یعنی برید به منوی تنظیمات و بعد تلفن و قسمت سکیوریتیش که برید نوشته تنظیمات کارخانه ای روی اون بزنید و وقتی ازتون لاک کد خواست 12345 رو بزنید البته اگر بهش لاک کد نداده باشید اگر هم که دادید که همون لاک کد خودتون رو بدید.
یادتون باشه که قبل از مستر ریست یه بک آپ از کل گوشیتون بگیرید تا مسیجها و کنتاکتهاتون نپره.

مرسی از راهنماییتون.
مگه Restore All کردن مساویه همون فرمت کردنه؟؟؟؟؟
آخه من مشکلی که الان دارم اینه که Phone Memory من 32 MB حجم داره و وقتی حجم اشغال شده رو نگاه می کنم فقط 6 MB زده. در صورتی که حجم خالی رو 5 MB زده. از وقتی آپگرید کردم گوشیمو اینجوری شده. می خوام فرمت کنم و دوباره برنامه بریزم توش ولی نمی تونم. یعنی Phone Memory من 10-15 MBش رو نشون نمی ده در صورتیکه روزه اول که گوشی رو گرفتم خیلی بیشتر Free Memory رو نشون می داد.

من Restore All to Factory Settings هم می کنم باز هیچ اتفاقی واسه حجم پر و خالیه گوشیم نمیافته فقط اون چیزایی که خودم ریختم تو گوشیم رو پاک می کنه.
چیکار کنم؟؟؟؟

+BACHE
09-03-2009, 00:11
ممنون با کمک شما حل شد. البته من با JAF فلش کردم و از کد 0557180 استفاده کردم چون گوشیم قهوه ایه و کد 0552135 برای گوشیهای مشکیه. آخرین ورژن فایلهای فلش RM-233 را هم از اینجا http://chennaigsm.org/forums/nokia-8800-arte-rm-233/10123-rm-233_caredp_15-0_all_minus_apac_china_8800e-exe.html برداشتم.
بازم ممنون:merci:

Emperator
15-03-2009, 11:44
بازیابی پیام های دریافتی و ارسالی در این گوشی به چه صورت هست؟

Ghazaal
15-03-2009, 17:14
سلام .متشکرم از آپدیت 6300 جواب داد . مشکل من اجرای برنامه های جاوا است . اکثر برنامه هایی رو که اجرا می کنم این پیغام رو میده و اجرا نمیشه : Out of memory error java / lang/ ou of memory error
ya ivvalid application delete ? Ya security java / lang access denied

سلام
به علت ساپورت نکردن برنامه های بالای 1 مگ هست که برای ران شدن رم بالایی رو میخوان.

Ghazaal
15-03-2009, 17:16
بازیابی پیام های دریافتی و ارسالی در این گوشی به چه صورت هست؟

سلام
با سیمکارت ریدر و نرم افزار مخصوص این کار که تمام اطلاعات رو از روی سیمکارت بازیابی میکنه البته باید ببرید بیرون ولی اگر مسیجهاتونو روی مموری کارت ذخیره کردید و پاک شدن میتونید با نرم افزارهای کامپیوتری مخصوص ریکاور کردن مثل data recovery برشون گردونید.

Ghazaal
15-03-2009, 17:18
مرسی از راهنماییتون.
مگه restore all کردن مساویه همون فرمت کردنه؟؟؟؟؟
آخه من مشکلی که الان دارم اینه که phone memory من 32 mb حجم داره و وقتی حجم اشغال شده رو نگاه می کنم فقط 6 mb زده. در صورتی که حجم خالی رو 5 mb زده. از وقتی آپگرید کردم گوشیمو اینجوری شده. می خوام فرمت کنم و دوباره برنامه بریزم توش ولی نمی تونم. یعنی phone memory من 10-15 mbش رو نشون نمی ده در صورتیکه روزه اول که گوشی رو گرفتم خیلی بیشتر free memory رو نشون می داد.

من restore all to factory settings هم می کنم باز هیچ اتفاقی واسه حجم پر و خالیه گوشیم نمیافته فقط اون چیزایی که خودم ریختم تو گوشیم رو پاک می کنه.
چیکار کنم؟؟؟؟

سلام
ممکنه باگ نرم افزاری مربوط به خود نوکیا باشه شما تا جایی که بهتون ایراد حافظه پر رو نمیگیره برنامه هاتو نو نصب کنید وگر نه میتونید ببرید بیرون با باکس براتون به ورژن قبل داون گریدش کنن البته یه جای مطمئن و کار بلد.

shahbazyaghoobi
16-03-2009, 13:26
سلام کسی می ذونه چطور میشه کد امنیتی گوشی های سری 40 را پیدا کرد؟برای سری 60 یک سری نرم افزار هست که این کارا انجام میدند برای سری 40 هست یا نه؟مرسی.

mohat533
18-03-2009, 07:58
سلام و درود بر دوستان فروم

من یک نوکیا 6500 اسلاید دارم
از چند روز پیش دیدم که خود به خود خاموش میشه ، برای همین باطری نو انداختم باز هم خاموش میشد ، فلش هم کردم ولی باز دیروز خود به خود خاموش شد
لطفا کمکم کنید .... اشکال از کجاست ؟؟؟؟
ممنون

Moien.A
19-03-2009, 14:09
سلام.همین طور که می دونید بعضی از گوشی های نوکیا مثل 6300 محدودیت در نصب برنامه جاوا دارن!(بیشتر از 1 مگ نصب نمیشه)می خواستم بدونم آیا میشه این مشکل را حل کرد؟

mohamad_ir
20-03-2009, 23:25
سلام چطور نور گوشی 6300 رو کم و زیاد کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

sapoel
21-03-2009, 15:12
با سلام
آیا کسی اطلاع داره که علامت قفل باز در هنگام شماره گرفتن یا ارسال sms در بالای صفحه نمایش ظاهر می شود چیست ؟؟ این علامت در بعضی از گوشی های نوکیا فقط قابل مشاهده است مثل : 5200 یا nokia music express و ... من شنیدم که خطهایی را که کنترل می شوند این علامت می آید . آیا کسی اطلاع موثقی دارد؟

sanaz67
21-03-2009, 15:17
مال منم هر وقت شماره مي گيرم همچين علامتي مي افته
يعني واقعا خطم كنترل مي شه ؟؟؟؟؟؟؟ :020::020::020:

sapoel
21-03-2009, 15:35
من دنبال این علامت خیلی گشتم در سایت نوکیا و در کاتالوگ گوشی هم حرفی از این علامت نزده بود !!! سیم کارت من که این علامت رو می زنه با سیم کارت کس دیگه آزمایش کردم واسه اونا هم بعضی میزد و بعضی دیگه این علامت رو نمی زد و همه سیم کارتها همراه اول بودند... لطفا اگه کسی اطلاعات دقیق و موثقی داره اطلاع بدهد. تشکر می کنم .

Maz!ar
21-03-2009, 15:45
چیز مهمی نیستش فکر کنم در مورد آنتن دهی هستش.

sapoel
21-03-2009, 16:57
من همه را در یک محل تست کردم آنتن دهی محل تغییر نکرده. علامت قفل باز ارتباطی با آنتن فکر نمی کنم داشته باشه !!

pedram_noei_a
21-03-2009, 17:32
مربوط‎ ‎به‎ call barring هست‎ ‎و‎ ‎اگه‎ ‎شماره‎ ‎جزوش‎ ‎نباشه‎ ‎علامت‎ ‎بعد‎ ‎2 ثانیه‎ ‎حذف‎ ‎میشه

mhi187
21-03-2009, 17:34
من هم ديدم ولي نميدونم مال چيه

amirbahram
21-03-2009, 18:23
من فقط رو سیمکارتهای همراه اول دیدم!

sol2n
21-03-2009, 18:40
ماله منم میزنه

http://www.free2upload.com/img008/wlxgukl612um1o2e3s3f.jpg

pedram_noei_a
21-03-2009, 22:39
بابا‎ ‎من‎ ‎که‎ ‎دلیلش‎ ‎رو‎ ‎گفتم

sapoel
21-03-2009, 22:40
علامت قفل باز تا وقتی تماس بر قرار است می ماند . گوشی با همه سیمکارتها علامت را نشان نمیده بنابراین از barring call نمی تواند باشد چون برای کار دیگری است محدود یا مسدود کردن تماسها. به هر حال خیلی سعی کردم بفهمم ولی به نتیجه نرسیدم ، ممنون از دوستان عزیزی که به این مسئله توجه کردند. اگه کسی خبر موثقی داشت بگه . ممنون

pedram_noei_a
21-03-2009, 22:44
نه‎ ‎دوست‎ ‎عزیز‎ ‎فقط‎ ‎2 ثانیه

sapoel
21-03-2009, 22:45
گوشی جلو رومه عزیز دارم می بینم d:

Hsnti
21-03-2009, 23:10
سلام

سال نو مبارک
من تا حالا همچین چیزی ندیدم تو موبایلم الان حدود 8 سال هم هست موبایل دارم
یا شاید هم دقت نکردم!!

noki_6630
22-03-2009, 01:21
دوست من مال Call baring! يا محدوديت مكالمه نيست!
مال بعضي ها داره مال بعضي ها نداره!
هيچ كس هم تاحالا جواب درست و حسابي نداده!

™‎SHAHRAM
22-03-2009, 01:29
به احتمال زیاد مربوط به امنیت مکالمه هستش.اگه مکالمه قابل ردیابی باشه قفل بازه و اگه خصوصی باشه قفل بسته.
مطمئن نیستم.

urum
22-03-2009, 09:40
مال منم اینجوری میشه ولی نمیدونم از چیه. مدیران محترم لطفا مشورت کنن و جواب بدن خیالمون راحت شه.

goodlooking
22-03-2009, 10:52
سلام..این مشکل چند روزی هستش برای من هم پیش اومده.البته من این علامت رو فقط تو گوشی های سونی اریکسون دیدم , و با سیمکارت همراه اول..
البته این متن هم ظاهر میشه:
"رمز نگاری صورت نمیگیرد"
وفقط میتونم 4 دقیقه و 29 ثانیه صحبت کنم.هی قطع میشه و دوباره باید زنگ بزنم.

شاید مربوط به تعویض سیستم شبکه همراه اول باشه؟؟؟؟؟؟

sapoel
22-03-2009, 18:18
من به شخصه با نظر SHAHRAM jan موافقم مربوط به امنیت مکالمه هست

artcrusher
22-03-2009, 19:30
داداشم 919 داره با سونی اریکسون, چند وقت پیش هنگام برقراری تماس این علامت بالای گوشی ظاهر میشد و یه اخطار هم میداد که متنش یادم نیست اما معنیش این بود که میگفت: مکالمه امن نیست و قابل شنود!
فکر میکنم وقتی بخوان خط کسی رو شنود کنن( حالا به هر طریق) اول باید سیگنالهای مکالمه اون خط از حالت کد شده خارج بشه, و وقتی چنین اتفاقی بیوفته گوشی به شما در مورد عدم امنیت سیگنالهای ارسالی و دریافتی شبکه اخطار میده.

sapoel
23-03-2009, 09:21
چه مدلی از سونی اریکسون هم این پیغام رو نشون میده ؟ من با نوکیا بیشتر دیدم. راه حلی واسه این مسئله هست ؟ ماشا الله به مخابرات با امنیتش

artcrusher
23-03-2009, 09:24
K750

SIAVASH
23-03-2009, 10:00
من فکر کنم مربوط به محدودیت مکالمه میباشد. یعنی شما یه مدت زمانی رو گذاشتین واسه مکالمه و اگه اون زمان سپری شد خودش قطع میشه . اما اگه قفل باز باشه ، به این معنیه که هیچ محدودیتی وجود نداره

goodlooking
23-03-2009, 10:46
چه مدلی از سونی اریکسون هم این پیغام رو نشون میده ؟ من با نوکیا بیشتر دیدم. راه حلی واسه این مسئله هست ؟ ماشا الله به مخابرات با امنیتش
k750
k300
من تو این 2تا دیدم که مینویسه "رمز نگاری صورت نمیگیرد"

mhs_837
23-03-2009, 10:47
مربوط‎ ‎به‎ call barring هست‎ ‎و‎ ‎اگه‎ ‎شماره‎ ‎جزوش‎ ‎نباشه‎ ‎علامت‎ ‎بعد‎ ‎2 ثانیه‎ ‎حذف‎ ‎میشه
منم کاملن با نظر این دوست عزیز موافقم.البته دقیقن یادم نیست کجا خووندم!!:023:شاید از تو دفترچه گوشیم خووندم.شایدم ماله fixed dialled باشه!حالا مطلبشو پیدا می کنم

sapoel
23-03-2009, 15:33
[محدودیت تماس مربوط به تنظیمات گوشی است نه سیم کارت !! گوشی با سیم کارت من قفل را نشون میده با سیم کارت دیگه نشون نمیده پس واسه محدودیت تماس نیست. من با گوشی w810امتحان کردم و متن آن را عکس گرفتم مبنی بر غیر امن بودن تماس و 1 عکس هم ازگوشی نو کیا .

http://i40.tinypic.com/rbbgwj.jpg
در گوشی سونی اریکسون پس از برقراری ارتباط این متن نمایش داده می شود وقتی گوشی برداشته می شود.

http://i44.tinypic.com/1ffmdc.jpg
در گوشی نوکیا قبل از برقراری ارتباط این علامت نمایش داده می شود

Ghazaal
25-03-2009, 08:41
سلام.همین طور که می دونید بعضی از گوشی های نوکیا مثل 6300 محدودیت در نصب برنامه جاوا دارن!(بیشتر از 1 مگ نصب نمیشه)می خواستم بدونم آیا میشه این مشکل را حل کرد؟

سلام
در بعضي از اين گوشي ها با رينيم كردن فايل مورد نظر و برداشتن پسوند فايل ميشه به راحتي به گوشي منتقلش كرد و توي گوشي دوباره با رينيم كردن و گذاشتن پسوند نصبش كرد.

Ghazaal
25-03-2009, 08:56
سلام چطور نور گوشی 6300 رو کم و زیاد کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
توي تنظيمات مربوط به صفحه نمايش بريد.

Ghazaal
25-03-2009, 09:37
سلام به همه
من فكر ميكنم مربوط به سيستم بسيار پيشرفته مخابرات همراه اول هست! به هر حال اگر به مركز مخابرات هم بريد بهتون ميگن كه سيم هيچ مشكلي نداره.
كنترل خط يه آدم هم به اين سادگي ها نيست مگه اينكه يه آدم سياسي باشه و امنيت كشور مطرح باشه. البته همراه اول كه 3 4 ماهي ميشه سرور اصليش سوخته بعيد تيست كه هنوز در ادامه همون مشكل اين ارورهاي بي خود هم پيدا شده باشه. شما فقط صبر داشته باشيد.

MaKenZi
25-03-2009, 10:23
دوستان عزیز بنده هر سیم کارت همراه اولی دیدم با هر گوشی این علامت رو داشتند و هر گوشی به یک شکل.

sapoel
25-03-2009, 10:32
امیدوارم که به همین سادگی باشه

masy
30-03-2009, 11:52
سلام
دوستان يك 5310 و يك 5220 دارم كه «گ،چ،پ،ژ» را تايپ نميكنه.
از بيرون پرسيدم گفتند بايد فلش بشه،مي‏خواستم بدونم آيا خودم توي خونه ميتونم اين كار را بكنم و اگر جئاب مثبت هستش به چه نرم افزارهايي احتياج دارم و از كجا بايد تهيه كنم.
ممنون.

™SINAXEX
30-03-2009, 14:36
سلام
دوستان يك 5310 و يك 5220 دارم كه «گ،چ،پ،ژ» را تايپ نميكنه.
از بيرون پرسيدم گفتند بايد فلش بشه،مي‏خواستم بدونم آيا خودم توي خونه ميتونم اين كار را بكنم و اگر جئاب مثبت هستش به چه نرم افزارهايي احتياج دارم و از كجا بايد تهيه كنم.
ممنون
بله دوست عزیز شما خودتون هم میتوانید فقط فریمور فارسی گوشی را داشته باشید و با برنامه جف گوشی تون را فلش کنید:

kases
06-04-2009, 21:28
با سلام خدمت دوستان من یک گوشی 5200 دارم که می خوام فارسیش کنم باید چه کار کنم گوشی من زبان عربی نداره فقط زبان انگلیسی و چند زبان دیگه داره لطفا کمک کنید.

Ghazaal
07-04-2009, 17:27
با سلام خدمت دوستان من یک گوشی 5200 دارم که می خوام فارسیش کنم باید چه کار کنم گوشی من زبان عربی نداره فقط زبان انگلیسی و چند زبان دیگه داره لطفا کمک کنید.

سلام
تاپیک زیر دوتا فایل پی دی اف داره دانلود + مطالعه دقیق:
اینم پروداکت کد فارسی:
0541045 MEA-5, Farsi, LightBlue
0541046 MEA-5, Farsi, Red

s.star
10-04-2009, 16:52
سلام
ببخشید نمیدونم جای سوالم اینجاس یا نه؟
من 6600fold دارم
میخوام ببینم میشه منوی اون رو میشه با فلش یا طریق دیگه فارسی کرد یا نه؟

ممنون

™SINAXEX
10-04-2009, 18:19
سلام
ببخشید نمیدونم جای سوالم اینجاس یا نه؟
من 6600fold دارم
میخوام ببینم میشه منوی اون رو میشه با فلش یا طریق دیگه فارسی کرد یا نه؟
ممنون
بله میشه چرا که نشه شما میتونید با برنامه NokaiSoftwareUPdater گوشی تون را آپدیت کنید اما قبل اش پروداکت کد گوشی تون را باید به پروداکت کد ایی که زبان فارسی را ساپورت میکند تغییر دهید

s.star
10-04-2009, 18:38
بله میشه چرا که نشه شما میتونید با برنامه nokaisoftwareupdater گوشی تون را آپدیت کنید اما قبل اش پروداکت کد گوشی تون را باید به پروداکت کد ایی که زبان فارسی را ساپورت میکند تغییر دهید

ممنون:41:
اگه میشه آموزشها و نرم افزارهای مورد نیاز رو در اختیارم بذارید

™SINAXEX
10-04-2009, 18:45
ممنون
اگه میشه آموزشها و نرم افزارهای مورد نیاز رو در اختیارم بذارید
بفرمایید دوست عزیز تاپیک آموزش آپدیت گوشی های نوکیا, ضمنا جدیدترین برنامه NSu را هم از سایت نوکیا باید دریافت کنید(با نام Nokia Software Updater)

بیا تو یک بار برای همیشه آپدیت گوشیتو یاد بگیر (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=17022)

.

mehdiney navaz
12-04-2009, 08:14
سلام من با 6300 وقتي ميخوام جواب sms فارسي بيشتر از 8 كلمه تايپ كنم سند نميشه تو قسمت outbox گير ميكنه سند نميشه ارور ارسال ناموفق ميده.در صورتي كه اس مسهاي با كلمه هاي زياد فارسي دريافت ميكنم !!

amindvm
12-04-2009, 16:37
سلام
من می خواستم گوشی 6288 رو فرمت کنم
ولی کد *#7370# روش جواب نمی ده
دوستان اگه کسی می دونه چیجوری می شه این گوشیو فرمت کرد منو راهنمایی کنه
با تشکر

Ghazaal
12-04-2009, 17:16
سلام دوستان من تو این تاپیک سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
من کد رجیستر این برنامه رو میخوام:
S40 Theme Studio 2.2

سلام
شما باید توی سایت خود برنامه ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام براتون کدشومیفرسته.
البته توی تاپیک زیر پست بدید بهتر میتونن راهنماییتون کنند:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=47586

Ghazaal
12-04-2009, 17:21
سلام من با 6300 وقتي ميخوام جواب sms فارسي بيشتر از 8 كلمه تايپ كنم سند نميشه تو قسمت outbox گير ميكنه سند نميشه ارور ارسال ناموفق ميده.در صورتي كه اس مسهاي با كلمه هاي زياد فارسي دريافت ميكنم !!

سلام
شبکه ارتباطات و مخابرات محترم در اوج تکنولوژی میباشد!
ایراد از گوشی شما نیست نگران نباشید.:103:

Ghazaal
12-04-2009, 17:31
سلام
با تشکر

سلام
شما از داخل خود گوشی فرمت کنید.
settings> tools> general> factory settings
یا چیزی شبیه این مسیر به هر حال باید دنبال تنظیمات کارخانه ای بگردید.

bikale
12-04-2009, 20:20
با سلام
من میخواستم بدونم چطوری میشه product code گوشی رو فهمید؟
آخه من قال 6131 رو عوض کردم دیگه پشتش ننوشته بخوام ارجیناله خودشو بفهمم راهی داره؟

™MORTEZA
12-04-2009, 21:37
با سلام
من میخواستم بدونم چطوری میشه product code گوشی رو فهمید؟
آخه من قال 6131 رو عوض کردم دیگه پشتش ننوشته بخوام ارجیناله خودشو بفهمم راهی داره؟
دوست عزيز خب روي ليبل كه توي قاب اصلي هست نوشته ديگه با nss هم مي توني ببيني

se7en
13-04-2009, 00:23
سلام
با تشکر

سلام شمامی میتونین از روش قدیمی استفاده کنین
گوشی رو خاموش کنین.
کلید های ستاره .3وکلید سبز رنگ رو نگه دارید و گوشی رو روشن کنید
البته تا حالا رو سری 40 امتحانش نکردم

Ghazaal
13-04-2009, 11:26
سلام شمامی میتونین از روش قدیمی استفاده کنین
گوشی رو خاموش کنین.
کلید های ستاره .3وکلید سبز رنگ رو نگه دارید و گوشی رو روشن کنید
البته تا حالا رو سری 40 امتحانش نکردم

سلام
اين روش روي سري 40 جواب نميده.

bikale
13-04-2009, 13:02
سلام دوستان عزیز ممنون از راهنمایی قبلی با برنامه nss پیدا کردم product code رو ولی وقتی تو سایت نوکیا می زنم پروداکت کد رو میگه ورژن 6.1 آخرین ورژن موجود هست و رو گوشی من هم ورژن 3.7 هست(3 ساله خریدم آپدیت نکردم) اما وقتی با Nokia software updater میخوام update کنم میگه No software updates available for your phone حتی پروداکت کد رو عوض کردم باز هم درست نشد به نظرتون باید چکار کنم؟
با تشکر

Ghazaal
13-04-2009, 15:52
سلام دوستان عزیز ممنون از راهنمایی قبلی با برنامه nss پیدا کردم product code رو ولی وقتی تو سایت نوکیا می زنم پروداکت کد رو میگه ورژن 6.1 آخرین ورژن موجود هست و رو گوشی من هم ورژن 3.7 هست(3 ساله خریدم آپدیت نکردم) اما وقتی با nokia software updater میخوام update کنم میگه no software updates available for your phone حتی پروداکت کد رو عوض کردم باز هم درست نشد به نظرتون باید چکار کنم؟
با تشکر

سلام
شما با یه سیستم دیگه هم امتحان کنید ببینید باز هم همینطوریه؟ اگر باز هم بود چاره ای جز استفاده از فلش برای آپگرید کردن ندارید.

saberali
15-04-2009, 01:25
سلام دوستان مشکلی که پیش اومده :
گوشی 5200 هنگام دریافت فابل با بلوتوث ارور Operation Failed میده Factory reset هم شده ولی جواب نمیده .

saberali
15-04-2009, 01:28
یک گوشی 6500 هیچ مموری کارتی رو ساپورت نمیکنه . مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ میگن سخت افزاریه و سنسورهاش از کار افتاده

Ghazaal
15-04-2009, 09:44
سلام دوستان مشکلی که پیش اومده :
گوشی 5200 هنگام دریافت فابل با بلوتوث ارور operation failed میده factory reset هم شده ولی جواب نمیده .

سلام
يكبار هم فلش كنيد اگر باز هم درست نشد احتمال زياد مشكل سخت افزاري هست.

Ghazaal
15-04-2009, 09:50
یک گوشی 6500 هیچ مموری کارتی رو ساپورت نمیکنه . مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ میگن سخت افزاریه و سنسورهاش از کار افتاده

سلام
اگر با فلش كردن هم مشكل حل نشد احتمالا همون مشكل سنسورها هست.

™LI@
18-04-2009, 06:21
با سلام
به یه 5200 کد امنیتی داد رفیقم می دونست چیه

من یه 3 یا 4 بار کد واشتباه وارد کردم

حالا هم همون کدو میزنم قبول نمی کنه

چیکار کنم تا باز شه

arash2005
18-04-2009, 09:37
فارسي ساز گوشي 3600 را مي خواستم؟:54:

Ghazaal
18-04-2009, 16:47
فارسي ساز گوشي 3600 را مي خواستم؟:54:

سلام
اگر منظور شما 3600 ساده هست که اینجا بخش جاوا هست و گوشی شما سیمبین دار و باید برید به بخش پرسش و پاسخ سیمبین ولی اگر منظورتون 3600 slide هست با تغییر پروداکت کد به عددیکه فارسی رو ساپورت میکنه و آپگرید با سایت نوکیا میتونید فارسی رو هم داشته باشید( البته برای مورد اول هم میتونید این کارو انجام بدید اگر بخواید که برای همیشه فارسی رو روی گوشیتون داشته باشید و نخواید نرم افزار روش نصب کنید).

Ghazaal
18-04-2009, 16:54
با سلام
به یه 5200 کد امنیتی داد رفیقم می دونست چیه

من یه 3 یا 4 بار کد واشتباه وارد کردم

حالا هم همون کدو میزنم قبول نمی کنه

چیکار کنم تا باز شه

سلام
وقتی 3 بار لاک کد رو اشتباه بزنید گوشی برای 5 دقیقه به طور کامل قفل میشه و دیگه هیچ کدی رو قبول نمیکنه شما فقط باید 5 دقیقه صبر کنید بعد دوباره کد رو وارد کنید.

mamootee
19-04-2009, 08:41
سلام
بچه ها security code 6610i رو یادم رفته چی زدم ! چیکار کنم به حالت 12345 برگرده.
با تشکر قبلی

Ghazaal
19-04-2009, 16:43
سلام
بچه ها security code 6610i رو یادم رفته چی زدم ! چیکار کنم به حالت 12345 برگرده.
با تشکر قبلی

سلام
تاپیک زیر آی ام ای آی گوشیتون رو بدید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=1091

itps
29-04-2009, 18:42
دوستان چطور کد امنیتی روی گوشی 2600 رو بدون دونستن کد از کار بیاندازم؟

naeim.201
30-04-2009, 19:19
دلیل این اخطارو اگه کسی میدونه بگه که پدر مارو در اورد
گوشی رو فلش کردم درست نشد هر 10 ثانیه 1 بار اینو نشون میده اینو هم بگم که گوشی 5610 هست

Rubina
30-04-2009, 20:34
با يه سيم كارت ديگه هم اين ارور رو داريد؟؟
ممكنه مشكل از سيم كارت باشه كه به دلايل مختلف با گوشيتون سازگار نيست.
ضمنا گوشى شما مربوط به انجمن سرى40 ميشه نه اينجا.
پست ارسال شده توسط موبايل

™A M I N
30-04-2009, 21:07
به احتمال زیاد سیم کارتت سوخته
باید عوض کنی
ببین گوشیت سیم کارت دیگه ایی رو می شناسه یا نه

naeim.201
01-05-2009, 10:49
با 4 تا سیم کارت امتحان کردم فرقی نکرد از روزی که این گوشی رو خریدم یه روز سالم نبوده

™A M I N
01-05-2009, 12:03
به احتمال زیاد گوشیت رجیستر نشده است ببین imei روی جعبه گوشیت با imei گوشیت یکیه
باید ببری مخابرات تا برات رجیستر کنن یا ببر گوشیتو به فروشنده پس بده بگو رجیستر نشدست

daryani
04-05-2009, 06:41
با سلام خدمت شما عزيزان
گوشي دوست من 5310 مي باشد شماره هاي تلفن رو از سيم كارت به گوشي انتقال دادم و حال كه ميروم شماره بگيرم كد حفاظتي مي خواهد
اگر با برنامه UNLOCK مشكل حل ميشه برام بگذاريد ممنون
اگر نه يه راح حل به من بديد
آيا با ريست كردن گوشي ميشه درست بشه
ريست كردن اين گوشي چطوره:merci:

naeim.201
05-05-2009, 07:30
مشکل از اینجا هم نیست
6‏ ماهه دارمش

™A M I N
05-05-2009, 07:47
فلش کن اگه درست نشد احتمالا سخت افزاریه

naeim.201
05-05-2009, 08:51
با فلش حل نشد
بردم بیرون گفت 30 تومن بده درستش کنم ولی از یه جای دیگه پرسیدم گفت منظورش rpl‏ بوده شاید مشکل از جا سیمکارتته پشت سیم کارتت چسب بزن بعد بفرست تو اما بازم درست نشد

™A M I N
05-05-2009, 09:04
اگه با فلش هم درست نشده خوب دیگه شک نکن سخت افزاریه
سعی کن بدی نمایندگی نوکیا واست درست کنن یا یه جای مطمئن

اگه درست هم شد یه جوری ردش کن بره..........

mahdi-gh
05-05-2009, 10:06
به بخش مناسب منتقل شد !!!!

ALFEX
05-05-2009, 19:59
سلام به همه

وقتی فایلهای جاوا رو به گوشی های 3110 و 3120 سند می کنم اتوماتیک وار میره تو قسمت برنامه ها و دیگه از این گوشی ها به گوشیهای دیگه سند نمی شه فقط می شه استفاده کرد سند نداره راه حلی داره ؟

daryani
06-05-2009, 10:18
كمكمكمكمكمكمكمكمكمكمكمك
با سلام خدمت همه دوستان
كد حفاظتي گوشي دوستم كه 5310 هستش قاطي كرده باز نمي كنه :020:

Ghazaal
06-05-2009, 16:24
سلام به همه

وقتی فایلهای جاوا رو به گوشی های 3110 و 3120 سند می کنم اتوماتیک وار میره تو قسمت برنامه ها و دیگه از این گوشی ها به گوشیهای دیگه سند نمی شه فقط می شه استفاده کرد سند نداره راه حلی داره ؟

سلام
تنها راه حلش اینه که با حالت دیتا ترانسفر برنامه رو توی مموری کارتتون بریزید تا همیشه داشته باشید و بتونید برای دیگران سندشون کنید.

Ghazaal
06-05-2009, 16:32
كمكمكمكمكمكمكمكمكمكمكمك
با سلام خدمت همه دوستان
كد حفاظتي گوشي دوستم كه 5310 هستش قاطي كرده باز نمي كنه :020:

سلام
وقتی لا ک کد رو سه بار اشتباه بزنید گوشی برای 5 دقیقه کاملا قفل میشه و هیچ کد دیگه ای رو نمیگیره. اگه لاک کد رو یادتون رفته توی تاپیک درخواست مستر کد آی ام ای آی گوشیتون رو بدید تا مستر کدتون رو در بیارم.

daryani
10-05-2009, 15:22
مستر کد آی ام ای آی گوشیم imel:351934033642005

Ghazaal
10-05-2009, 18:03
مستر کد آی ام ای آی گوشیم imel:351934033642005

سلام
شما جای درستی تاپیک نزدید. توی تاپیک زیر قبلا جوابتون رو داده بودم:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=912889#post912889

enamoured1985
11-05-2009, 06:02
بعد از آپدیت گوشی توسط خود برنامه آپدیت روی مموری کارت رمز گذاشته شده و مموری قفل شده.
قبل از آپدیت مموری هیج رمزی نداشته.حالا هم هر کدی رو میزنم جواب نمیده.
لطفا راهنمایی کنید

omidsys
11-05-2009, 07:09
اپدیدت روی مموری شما پسورد نگذاشته.قبلا روی مموری کارت شما پسورد بوده اما گوشی شما مموری رو باز میکرده اما الان تمام تنظیمات به حال اولیه برگشته و نمیتونه مموری رو باز کنه

Ghazaal
11-05-2009, 16:20
بعد از آپدیت گوشی توسط خود برنامه آپدیت روی مموری کارت رمز گذاشته شده و مموری قفل شده.
قبل از آپدیت مموری هیج رمزی نداشته.حالا هم هر کدی رو میزنم جواب نمیده.
لطفا راهنمایی کنید

سلام
شما اگر مموری کارتتون رو فرمت نکرده باشید از تاپیک زیر میتونید برای بازیابی پسوردتون استفاده کنید:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=688027&postcount=60

enamoured1985
13-05-2009, 10:57
اپدیدت روی مموری شما پسورد نگذاشته.قبلا روی مموری کارت شما پسورد بوده اما گوشی شما مموری رو باز میکرده اما الان تمام تنظیمات به حال اولیه برگشته و نمیتونه مموری رو باز کنه

اگر دقت کرده باشید،برنامه آپدیت قبل از شروع تذکر میده که رمز روی مموری نباشه.
پس رمزی وجود نداشته که آپدیت انجام شده

mahmoud_bahal
26-05-2009, 19:23
سلام دوستان . من میخوام super nova 7210 بگیرم . تو این گوشی مشکل اجرا نکردن برنامه های 1 mb حل شده یا نه ؟

Ghazaal
26-05-2009, 20:57
سلام دوستان . من میخوام super nova 7210 بگیرم . تو این گوشی مشکل اجرا نکردن برنامه های 1 mb حل شده یا نه ؟

سلام
طبق مشخصاتی که توی خود سایت نوکیا برای این گوشی نوشته شده خیر هنوز ماکزیمم حجم فایل جاری که گوشی ساپورت میکنه 1 مگ هست.

sarebon
01-06-2009, 03:08
طرح شما اگر قابل استفاده باشه باید بگم انقلابی در گوشی های جاوا رقم زدید.
ولی راستش رو بخواهید پردازنده گوشی های سری 40 قابلیت اجرای برنامه های بیش از 1مگ رو ندارد.
پس اگر گوشی های سری 40 قابلیت اجرای فایل های sis رو داشته باشند حرف شما هم امکان داره!!!!!!

Ghazaal
01-06-2009, 16:05
طرح شما اگر قابل استفاده باشه باید بگم انقلابی در گوشی های جاوا رقم زدید.
ولی راستش رو بخواهید پردازنده گوشی های سری 40 قابلیت اجرای برنامه های بیش از 1مگ رو ندارد.
پس اگر گوشی های سری 40 قابلیت اجرای فایل های sis رو داشته باشند حرف شما هم امکان داره!!!!!!

سلام
خیلی ها بودند که با این روش نتیجه گرفتند. خود من هم یکیشون البته بازم به گوشی بستگی داره روی بعضی ها اجرا نمیشه ولی امتحان کردنش هم ضرری نداره.:103:

parhamhero
02-06-2009, 13:39
سلام گوشی دوستم برای ارسال اس ام اس زبام فارسی داره ولی مال من عربی داره.منم فارسی می خام چه کار کنم؟
اخرین اپدیت هم ریختم فایده نداشت

.Robot
02-06-2009, 15:44
سلام بر همه دوستان فعال موبايلستان،‌ميخواستم بدونم چطور ميشه 7510 رو فارسي كرد؟ بايد پروداكت كدش رو عوض كرد؟ با nss ميشه اين كار رو كرد؟
يا اينكه فرم وارش رو بايد گير آورد و فلش كرد؟

ممنون از توجهتون.

Ghazaal
02-06-2009, 16:56
سلام بر همه دوستان فعال موبايلستان،‌ميخواستم بدونم چطور ميشه 7510 رو فارسي كرد؟ بايد پروداكت كدش رو عوض كرد؟ با nss ميشه اين كار رو كرد؟
يا اينكه فرم وارش رو بايد گير آورد و فلش كرد؟

ممنون از توجهتون.

سلام
بله اگر نوکیا برای گوشی شما زبان فارسی رو هم ارائه داده باشه شما میتونید با تغییر پروداکت کد به اون عددی که فارسی رو ساورت میکنه و اپدیت با ان اس یو یا با فلش کردن زبان فارسی رو روی گوشیتون داشته باشید.

Ghazaal
02-06-2009, 16:57
سلام گوشی دوستم برای ارسال اس ام اس زبام فارسی داره ولی مال من عربی داره.منم فارسی می خام چه کار کنم؟
اخرین اپدیت هم ریختم فایده نداشت

سلام
شما باید اول پروداکت کدتون رو به اون عددی که فارسی رو ساپورت میکنه تغییر میدادید و بعد آپگرید میکردید. حالا باید همین کارو بکنید و از اول آپگرید کنید.

.Robot
02-06-2009, 18:47
ممنون از جوابتون، حالا پروداكت كدشو از كجا ميشه گير آورد؟

parhamhero
02-06-2009, 19:33
سلام
شما باید اول پروداکت کدتون رو به اون عددی که فارسی رو ساپورت میکنه تغییر میدادید و بعد آپگرید میکردید. حالا باید همین کارو بکنید و از اول آپگرید کنید.

دوست عزیز من نمی دونم پروداکت کد چی هست و چطوری باید عوضش کنم
یکم راهنماییم میکنی؟
خیلی گلی :8:

parhamhero
02-06-2009, 23:31
داداش یاد گرفتم و حل شد.دمت خیلی گرم.سروری

Ghazaal
03-06-2009, 07:13
ممنون از جوابتون، حالا پروداكت كدشو از كجا ميشه گير آورد؟

سلام
خدمت شما: رنگ قرمز = 0568974

رنگ قهوه اي = 0569409

رنگ سبز = 0572644

amirkalak8
07-06-2009, 17:36
سلام اقا اين گوشيه 6270 چراتنظيم نور صفحه نداره واسه كم كردنش يا زياد يه نور ثابته چيكارش كنمممنون

fasa_mmr
07-06-2009, 19:18
من کد گوشیم رو یادم رفته (6300) گوشیم هم الان قفله راهی هست که رمز رو پیدا کنم

amirkalak8
07-06-2009, 20:48
نبودددد

Ghazaal
08-06-2009, 20:36
سلام اقا اين گوشيه 6270 چراتنظيم نور صفحه نداره واسه كم كردنش يا زياد يه نور ثابته چيكارش كنمممنون

سلام
شما مسیر زیر رو برید:
menu>settings>profiles>personalise و احتمالا باید گزینه ای برای کم کردن نور صفحه باشه.

Ghazaal
08-06-2009, 20:37
من کد گوشیم رو یادم رفته (6300) گوشیم هم الان قفله راهی هست که رمز رو پیدا کنم

سلام
بله توی تاپیک زیر آی ام آی گوشیتون رو بدید:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=1091

amirkalak8
10-06-2009, 18:36
سلام
شما مسیر زیر رو برید:
menu>settings>profiles>personalise و احتمالا باید گزینه ای برای کم کردن نور صفحه باشه.

نه نميشه چون نداره

Ghazaal
10-06-2009, 20:16
نه نميشه چون نداره

سلام
توی دفترچه راهنماش که اینطوری نوشته بود. باید این مسیر باشه به هر حال شما باید یه جایی توی تنظیماتش دنبالش بگردید.

BatiGoal
12-06-2009, 17:01
سلام.
یه 5610 هست که می خوام فارسیش کنم.
مشخصات گوشی هم اینجوریه (از طریق کد #0000#*):
NOKIA 5610d-1
V 09.40
07-11-08
RM-242
می خوام گوشی رو فارسی کنم. آیا باید بعدش آپگرید هم بشه یا نه؟
آیا 5610 هک هم میشه یا نه؟

پ.ن: لطفاً به طور کامل و جامع در مورد فارسی کردنش، راهنمائیم کنید.

BatiGoal
13-06-2009, 00:11
من هر چقدر با برنامه nss در قسمت اسکن پروداکت دکمه Read رو میزنم، اون پایین گوشه سمت چپ می نویسه error!!!!!!

Ghazaal
13-06-2009, 17:47
سلام.
یه 5610 هست که می خوام فارسیش کنم.
مشخصات گوشی هم اینجوریه (از طریق کد #0000#*):
NOKIA 5610d-1
V 09.40
07-11-08
RM-242
می خوام گوشی رو فارسی کنم. آیا باید بعدش آپگرید هم بشه یا نه؟
آیا 5610 هک هم میشه یا نه؟

پ.ن: لطفاً به طور کامل و جامع در مورد فارسی کردنش، راهنمائیم کنید.

سلام
شما تاپیک زیر رو به دقت بخونید:
فارسی شدن این گوشی منوط به آپگرید کردن با فایلهای آپگرید هست که توی همین بخش آخرین ورژنش آپلود شده:
آبی به ورژن 6.60:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=55353
قرمز به ورژن 9.40:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=63071

amahdavi2004
15-06-2009, 19:22
سلام
اگر منظور شما 3600 ساده هست که اینجا بخش جاوا هست و گوشی شما سیمبین دار و باید برید به بخش پرسش و پاسخ سیمبین ولی اگر منظورتون 3600 slide هست با تغییر پروداکت کد به عددیکه فارسی رو ساپورت میکنه و آپگرید با سایت نوکیا میتونید فارسی رو هم داشته باشید( البته برای مورد اول هم میتونید این کارو انجام بدید اگر بخواید که برای همیشه فارسی رو روی گوشیتون داشته باشید و نخواید نرم افزار روش نصب کنید).

دوست عزيز پروداکت کد 3600 slide كه منوها را فارسي مي كند چيست؟ من كه در اينترنت پيدا نكردم.

dunhill2
16-06-2009, 13:19
سلامممم
من 5610 دارم.......پدر سوخته بلوتوسش روشن نمیشه

dunhill2
16-06-2009, 13:21
یادم رفت.......لطفا کمکم کنید

™MORTEZA
16-06-2009, 13:42
يعني چي روشن نمي شه؟

مومني
16-06-2009, 13:53
سلام.اگر بلوتوث روشن نميشه اشكال از icبلوتوثت هست

مومني
16-06-2009, 13:55
دانيال درست بود؟

مومني
16-06-2009, 13:57
درس بود

مومني
16-06-2009, 13:59
راها CDموشكل داره

مومني
16-06-2009, 14:02
مشكل پرش انتن چيه؟لطفا ايميل بزنيدelectronicsman17@yahoo.com

dunhill2
16-06-2009, 14:09
یعنی وقتی میخوام بلوتوسمو onکنم onنمیشه

Ghazaal
16-06-2009, 17:23
دوست عزيز پروداکت کد 3600 slide كه منوها را فارسي مي كند چيست؟ من كه در اينترنت پيدا نكردم.

سلام
شما توی تاپیک زیر درخواست بدید ایشالا کمکتون میکنن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=50512

dunhill2
17-06-2009, 21:04
سلام..........................بلوتوس گوشی من روشن نمیشه..چی کار کنم(5610)

Ghazaal
18-06-2009, 10:02
سلام..........................بلوتوس گوشی من روشن نمیشه..چی کار کنم(5610)

سلام
شما یه مستر ریست بکنید اگر درست نشد فلش و باز هم اگر نشد مشکل سخت افزاریه.

saeed_ea
22-06-2009, 22:20
آقا يه 5610 داريم راديوش كار نميكنه
آپديت هم كردم به ورژن 9.40 و ريست هم كردم بازم كار نميكنه.
اگه كسي راهه حلي بلده بگه ممنون ميشم.

saeed_ea
23-06-2009, 09:17
آقا كسي نيست جواب بده.
آقا كار ميكرده.
تو يكي از فروم هاي خارجي يه نفر همچين مشكلي داشت بهش جواب داده بودن كه software fault شده بايد يكبار باطري گوشي رو در بياري و بعد روشن كني درست ميشه ولي درست نشد براي من ولي براي اون يارو درست شد.

choopan
23-06-2009, 15:54
گوشی 6300 خودم هنگام بالا امدن پیغام contact service میده ..چند بار با اخرین ورژن فلش زدم باز هم موقع بالا امدن همین پیغام تکرار میشه ..از فایل pm هم کمک گرفتم و افاقه نکرده ...منو راهنمایی کنید ..متشکر:merci:.

choopan
23-06-2009, 16:54
گوشی رو تونستم بیارمش بالا الان پیغام Enter restriction code بهم میده چیکارش کنم ؟...

Ghazaal
23-06-2009, 17:06
آقا كسي نيست جواب بده.
آقا كار ميكرده.
تو يكي از فروم هاي خارجي يه نفر همچين مشكلي داشت بهش جواب داده بودن كه software fault شده بايد يكبار باطري گوشي رو در بياري و بعد روشن كني درست ميشه ولي درست نشد براي من ولي براي اون يارو درست شد.

سلام
این کسی که مثل شما مشکل داشته مشکلش نرم افزاری بود و دلیل اجرا نشدن رادیوش هم ایراد نرم افزاری بوده. حالا با توجه به اینکه شما گوشی رو فلش کردید و اون راه رو هم امتحان کردید جواب نداده احتمالا باید سخت افزاری باشه. بهتره به یه کار بلد نشونش بدید.

Ghazaal
23-06-2009, 17:51
گوشی 6300 خودم هنگام بالا امدن پیغام contact service میده ..چند بار با اخرین ورژن فلش زدم باز هم موقع بالا امدن همین پیغام تکرار میشه ..از فایل pm هم کمک گرفتم و افاقه نکرده ...منو راهنمایی کنید ..متشکر:merci:.

سلام
شما اصلا گوشیتون بالا میاد یا نه؟

choopan
23-06-2009, 18:16
اره گوشی میاد بالا و پیغام enter restricion cod میده

mOr_uSe
23-06-2009, 18:22
دوست من شما نیاز به rpl داری........به یه تعمیرات تخصصی بری مشگلتو حل میکنن

choopan
23-06-2009, 18:54
اگه rpl بزنم مشکلم حله ؟

Ghazaal
23-06-2009, 19:01
اره گوشی میاد بالا و پیغام enter restricion cod میده

سلام
علت این قضیه اینه که زمانی که میخواید از یه سیمکارت با شبکه متفاوت از سیمکارت قبلیتون رو استفاده کنید یه کد ازتون میخواد تا بتونه این شبکه جدید رو بشناسه.
خوب از اونجایی که گوشی شما جزو سری bb5 ها هست متاسفانه با روشهای کامپیوتری نمیشه کد بازگشاییش رو پیدا کرد و تنها راهش اینه که ببرید به یه مرکز خدمات نوکیا و یه چیزی حدود 15 هزار تومن بدید تا اون کد رو بهتون بدن! و خوب چون توی ایران هیچ نماینده معتبر از شرکت نوکیا وجود نداره ....
البته یه راه هم خودم پیشنهاد میکنم و اون هم اینکه یه سیمکارت دیگه رو روی گوشیتون بندازید و ببینید چی میشه. نتیجه رو حتما اعلام کنید.

mOr_uSe
23-06-2009, 19:03
دوست عزیز گوشی شما نیاز به به یه انلوک داره بزن حل میشه.rpl نمیخاد...شرمنده که اولش اشتباهی گفتم

choopan
23-06-2009, 19:49
اقا rpl رو من زدم هیچ اتفاقی نیافتاد .....از سیم کارت دائمی داداشم استفاده کردم باز همون پیغام مبنی بر وارد کردن کد رو میده ..ایرانسل رو هم همین پیغام میده ...خوب باز هم منتظر کمک هاتون هستیم ..مرسی که برام وقت میذارید ..یه دنیا ممنونم

Ghazaal
23-06-2009, 19:51
اگه rpl بزنم مشکلم حله ؟

سلام
خوب شما راههای زیر رو هم میتونید امتحان کنید:
1- استفاده از JAF Nokia BB5 Unlocker و اونجا Repair SL zone رو استفاده کنید.

2- گوشيتون را بدون سيمكارت روشن كنيد، كد زير را وارد كنيد در صفحه نمايش گوشيتون
# p w + code + 1 #

اين كد ميتونه يا اون 12345 باشه يا يك مستر كد 10 رقمي كه بر اساس IMEI گوشيتون بدست مياد البته انشاا... كه همون كد 12345 جواب بده ( البته اگه قبلاً اين لاك كد گوشيتون را تغيير نداده باشيد ). در صورتیکه 12345 عمل نکرد آی ام آی گوشیتون رو بدید تا مستر کدتون رو بهتون بگم.:103:

choopan
23-06-2009, 20:25
متاسفانه کد 12345 قبول نکرد..اینم شماره سریال گوشی 359538017318219

Ghazaal
23-06-2009, 20:46
متاسفانه کد 12345 قبول نکرد..اینم شماره سریال گوشی 359538017318219

مستر کدتون: 2617306534

شما از جاف هم استفاده کردید؟

choopan
23-06-2009, 20:59
JAF Nokia BB5Plus No TP Unlocker v2.01 دانلودش کردم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم ...نرم افزار Jaf هم که باهاش گوشی رو فلش میزنم روی سیستمم نصب دارم .....
این کد هم دقیقا وارد کردم کارا امد نبود متاسفانه

choopan
23-06-2009, 21:02
در ضمن یادم رفت بگم باکس ufs هم دارم ...

choopan
24-06-2009, 10:59
با استفاده از JAF Nokia BB5 Unlocker درست شد ....

تایپیک به نتیجه رسید ...

مرسی از دوستان عزیزم ...

amir2888
27-06-2009, 19:35
سلام
چيكار كنم وقتي ميخوام يه فالي رو با بلوتوث درافت كنم تو پروند ه هاي دريافتي ميره كه تو گوشي هست و وقتي فايلي حجمش از حجم گوشي بشتر باشه نميتونم با بلوتوث بگيرم.چكار كنم كه فايلي كه با بلوتوث مگيرم خودكار تو حافظه مموري بره؟؟

jonbesh_090
05-07-2009, 11:41
سلام
میخام گوشیمو با جف فلش کنم،لطفا جایی که بتونم جدیدترین ورژن این برنامه رو دانلود کنم،معرفی کنید.
تشکّر

Ghazaal
05-07-2009, 16:26
سلام
میخام گوشیمو با جف فلش کنم،لطفا جایی که بتونم جدیدترین ورژن این برنامه رو دانلود کنم،معرفی کنید.
تشکّر

سلام
این تاپیک: http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798

HOSSEIN_MEDIA
08-07-2009, 13:46
سلام
گوشيم يهويي خراب شد. رنگ lcdعوض شد. همه رنگاش قاطي شده. زمينم نخورده. به نظر شما مشكلش چي؟ گوشيم 5610:46:

Ghazaal
08-07-2009, 16:32
سلام
گوشيم يهويي خراب شد. رنگ lcdعوض شد. همه رنگاش قاطي شده. زمينم نخورده. به نظر شما مشكلش چي؟ گوشيم 5610:46:

سلام
پست بالایی جواب سوال شما هم هست.

baran17862
11-07-2009, 21:23
با سلام

داشتم رو گوشيم فايل ميريختم (با كابل) بعد كه كابل را جدا كردم رم گوشيم ديگه باز نشد...

مجبور شدم فرمتش كنم بعد كه خواستم ريكاوري كنم هيچ فايلي را شناسايي نكرد:12:

حالا چكار كنم ؟:020:

فايلهاي خيلي مهمي رو گوشيم داشتم...:020:

naeim.201
11-07-2009, 22:43
اول اینکه باید قبل از جدا کردن کابل safely remove... رو میزدی دوم اینکه چرا فرمت کردی میخواستی مموریتو یکی دو بار در می اوردی جا میزدی شاید درست میشد و همون اول که پیغام فرمت میداد تایید نمیکردی( خودم اینکار رو کردم درست شد) و بهترین برنامه ی ریکاوری get data back هست با اونم امتحان کن انشاالله درست میشه

Ghazaal
12-07-2009, 09:33
با سلام

داشتم رو گوشيم فايل ميريختم (با كابل) بعد كه كابل را جدا كردم رم گوشيم ديگه باز نشد...

مجبور شدم فرمتش كنم بعد كه خواستم ريكاوري كنم هيچ فايلي را شناسايي نكرد:12:

حالا چكار كنم ؟:020:

فايلهاي خيلي مهمي رو گوشيم داشتم...:020:

سلام
اگر مموري رو فرمت كرده باشيد بعيد ميدونم بتونيد ديتا هاتون رو بر گردونيد.

vahab710
15-07-2009, 15:24
چیزی واسه این گوشی هست؟

Ghazaal
16-07-2009, 18:12
چیزی واسه این گوشی هست؟

سلام
بله ورژن 4.86 رو میتونید از لینک زیر بگیرید:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=730341&postcount=42

king-1
27-07-2009, 18:09
سلام
میخوام گوشی 5220 اکسپرس موزیک به رنگ آبی را فارسی کنم . فکر کنم اگر پراداک کد فارسی آنرا به من بدید با آپدیت فارسی بشه. لطفاً بنده را راهنمایی کنید.

Ghazaal
28-07-2009, 07:15
سلام
میخوام گوشی 5220 اکسپرس موزیک به رنگ آبی را فارسی کنم . فکر کنم اگر پراداک کد فارسی آنرا به من بدید با آپدیت فارسی بشه. لطفاً بنده را راهنمایی کنید.

سلام
شما بايد در بخش "پروداكت كد همه گوشيها" توي بخش سيمبين درخواست ميداديد با اين حال بفرماييد خدمت شما:

0564108 MEA-B IR, Latin, BLUE
0563615 MEA-B IR, Latin, RED
0563541 MEA-B IR, Latin, GREEN

H@DI
03-08-2009, 09:50
سلام گوشیه خواهرم اصلا آنتن نمیده با اینکه سیم کارت سالمه و روی دوتا گوشیه دیگه امتحان کردم و گوشیو مستر ریست هم کردم به نظرتون مشکل چیه؟

ehsan2004
03-08-2009, 10:56
یه کم بیشتر توضیح بده کلا آنتن نداری یا با سیم کارت مشکل داره اگه گوشیت مشکل داشته باشه که کارت دراومده چون من خودم 6500 رو اگه مشکل تعمیر انتن داشته باشه تعمیر نمیکنم چون مشکل آنتن همیشه 100 درصد درست نمیشه و گوشی مثل روز اولش نمیشه

H@DI
03-08-2009, 11:54
آره کلا آنتن نداره البته اینوهم بگم چون تو جیبش بوده زیاد عرق کرده بود و من خودم احتمال میدم یکی از آی سی هاش سوخته باشه نظر شما چیه؟

djmiladrock
10-08-2009, 22:12
با سلام خدمت اساتید و دوستان
وقتی گوشی 5200 رو روشن میکنم آرو نوکیا میاد ولی بعدش مینویسه contact serviceو بعد سریع خاموش میشه.میشه مشکلشو بگین.
با تشکر

djmiladrock
11-08-2009, 06:11
دوستان کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککک کنید.

Ghazaal
11-08-2009, 07:14
با سلام خدمت اساتید و دوستان
وقتی گوشی 5200 رو روشن میکنم آرو نوکیا میاد ولی بعدش مینویسه contact serviceو بعد سریع خاموش میشه.میشه مشکلشو بگین.
با تشکر

سلام
بهتره يه بار فلش كنيد.

™MORTEZA
12-08-2009, 02:46
دوستان يه مشكل عجيب غريب با 6300 دارم داييم يه دونش رو داره بعد يه 3250 هم داره مي خواد همه شماره تلفون هاشو بفرسته به 6300 وقتي با بلوتوث ارسال مي كنم 5 تا كه مي ره قطع مي شه وقتي هم كه توي 3250 بك اپ مي گيرم و مموري رو مي گذارم توي 6300 نمي دونم چه طوري بايد بيارم توي دفترچه تلفن اگه مي شه يه راهنمايي بكنيد حتي مموري 3250 رو توي يه 5800 هم گذاشتم بازم بيش تر از 5 تا ارسال نمي شه چيكاركنم؟

omid1120
13-08-2009, 12:19
سلام.خسته نباشید
چه طوری میتونم دوربین دوم 3120clasic رو فعال کنم؟؟؟؟
با تشکر

omid1120
14-08-2009, 12:13
الووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وو.
پس چرا هیچ کس جواب ما رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجله دارم عزیزان.
باز هم با تشکر

naeim.201
14-08-2009, 14:13
الووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو ووووووووووووووووووووووووو وو.
پس چرا هیچ کس جواب ما رو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
عجله دارم عزیزان.
باز هم با تشکر

من 5610 دستم بود اگه با هم فرق نداشته باشن که ندارن نمیشه فقط تو مکالمه ی تصویری میشه ازش استفاده کرد که اونم تو ایران وجود نداره

sarebon
14-08-2009, 20:57
ازین پست های مخ کارگیری من توی سایت های مختلف دیدم بخدا درست نیست.تخصص من سری 40 هست اینو بعرض همه دوستان گلم برسونم که پردازنده این سری از نوکیا به هیچ عنوان قادر به پردازش بالای 1مگ نیست مثل e250 سامسونگ که بیشتر از 300 کیلو بایت رو قبول نمیکنه اگه راهی بود خود شرکت برای تبلیغ هم شده این داستان رو تو بوق کرنا میکرد.

™MORTEZA
15-08-2009, 02:27
يكي بياد كمك

pirouz3
15-08-2009, 21:46
سلام به همه! گوشي من در حال آپديت شدن بود كه يه دفعه كامپيوتر پيام داد كه اتصال usb قطع شده. هرچقدر هم كه صبر كردم ديگه آپديت جلو نرفت كه نرفت! الان گوشيمو كه مي خوام روشن كنم اصلا روشن نميشه! حالا بايد چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟ مدل گوشيم 5310 xpress music.

naeim.201
15-08-2009, 23:09
يكي بياد كمك

تو قسمت بک آپ فکر کنم باشه اسمش synchronise یا فارسیش همگام سازیه که دو تا گوشی رو به هم مرتبط میکنی و شماره ها و مسیج ها و یادداشت ها تو میتونی به گوشی دیگه بفرستی من خودم 200 300 تا رو یه جا فرستادم اگه شما از این راه نمیرفتی حالا امتحان کن حتما جواب میگیری

naeim.201
15-08-2009, 23:32
سلام به همه! گوشي من در حال آپديت شدن بود كه يه دفعه كامپيوتر پيام داد كه اتصال usb قطع شده. هرچقدر هم كه صبر كردم ديگه آپديت جلو نرفت كه نرفت! الان گوشيمو كه مي خوام روشن كنم اصلا روشن نميشه! حالا بايد چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟ مدل گوشيم 5310 xpress music.

این لینکو نگاه کن:
باید با جف گوشیتو فلش کنی

Ghazaal
16-08-2009, 09:09
دوستان يه مشكل عجيب غريب با 6300 دارم داييم يه دونش رو داره بعد يه 3250 هم داره مي خواد همه شماره تلفون هاشو بفرسته به 6300 وقتي با بلوتوث ارسال مي كنم 5 تا كه مي ره قطع مي شه وقتي هم كه توي 3250 بك اپ مي گيرم و مموري رو مي گذارم توي 6300 نمي دونم چه طوري بايد بيارم توي دفترچه تلفن اگه مي شه يه راهنمايي بكنيد حتي مموري 3250 رو توي يه 5800 هم گذاشتم بازم بيش تر از 5 تا ارسال نمي شه چيكاركنم؟

سلام
جوابتون رو توي پروفايلتون دادم.

reza_6120-c
16-08-2009, 11:59
سلام
خسته نباشید.
لاک کد گوشی 6500slide را فراموش کردم.
راهی هست که بشه بازش کرد ؟؟
الان درخواست کد کرده و با جف هم نمیشناسه چون اصلا وصل نمیشه.
میشه کاریش کرد ؟
ممنون

Ghazaal
16-08-2009, 20:05
سلام
خسته نباشید.
لاک کد گوشی 6500slide را فراموش کردم.
راهی هست که بشه بازش کرد ؟؟
الان درخواست کد کرده و با جف هم نمیشناسه چون اصلا وصل نمیشه.
میشه کاریش کرد ؟
ممنون

سلام
منظورتون از "وصل نميشه" چيه؟ يعني كامپيوتر نميشناسه يا نرم افزار جاف؟
حالا راه زير رو هم امتحان كنيد ايشالا جواب بده:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=36662

reza_6120-c
18-08-2009, 13:45
سلام
منظورتون از "وصل نميشه" چيه؟ يعني كامپيوتر نميشناسه يا نرم افزار جاف؟
حالا راه زير رو هم امتحان كنيد ايشالا جواب بده:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=36662

سلام
ممنون از جوابتون
وقتی گوشی قفله من وصل میکنم , مینویسه اول قفل را باز کنید و بعد از USB استفاده کنید.
خواستم Dead USB فلش کنم که اونم نشد... مینویسه Not found!!!
اون روش هم که با NSS بود رو هم امتحان کردم. ولی نشد
به نظرتون مشکل از کامپیوترمه که نمیشناسه ؟
ولی گوشی های دیگه راحت هم فلش میشه و هم میشناسه !

بازم ممنون

naeim.201
18-08-2009, 18:36
سلام
ممنون از جوابتون
وقتی گوشی قفله من وصل میکنم , مینویسه اول قفل را باز کنید و بعد از usb استفاده کنید.
خواستم dead usb فلش کنم که اونم نشد... مینویسه not found!!!
اون روش هم که با nss بود رو هم امتحان کردم. ولی نشد
به نظرتون مشکل از کامپیوترمه که نمیشناسه ؟
ولی گوشی های دیگه راحت هم فلش میشه و هم میشناسه !

بازم ممنون

اگه نشناسه دیگه باید بدی بیرون با باکس فلشش کنن 4000 تومنی میشه

j882
23-08-2009, 16:05
سلام به همگي.من 6600slide دارم وقتي مي خوام بازي يا نرم افزاري رو براي كسي بلوتوث كنم گزينه send نداره راهي نيست كه بشه سند كرد؟

Ghazaal
23-08-2009, 21:05
سلام به همگي.من 6600slide دارم وقتي مي خوام بازي يا نرم افزاري رو براي كسي بلوتوث كنم گزينه send نداره راهي نيست كه بشه سند كرد؟

سلام
تنها راهش اينه كه خود بازي يا نرم افزار رو روي مموري كارتتون بريزيد بعد بلوتوثش كنيد.

naserchess
24-08-2009, 01:21
سلام.كسي ميدونه كليدهاي فرمت كامل براي N97 Nokia كدومه؟:020::020::020::020::020::020::020::02 0:

garsivaz
24-08-2009, 23:40
سلام
من یه گوشی 6303 گرفتم که صداش هنگام صحبت خیلی کم شده؟به نظرتون علت چیه؟

naeim.201
25-08-2009, 00:15
سلام.كسي ميدونه كليد هاي فرمت n 97 :كدومه؟:020::020:

#7780#* تنظیمات ریسیت میشه
#7370#* کل گوشی ریسیت میشه
* , 3 , سبز بگیر روشن کن : وقتی گوشی روشن نشه

naserima
26-08-2009, 12:51
سلام،
من یک گوشی 5310 دارم امروز شارجش تمام شد، خالا که شارجش کردم وقتی روشنش می کنم سه بار ریستارت می شه بعدم خاموش می شه، ایراد از باطری نیست، حافظه گوشی رو هم درآوردم، بازم نتیجه نگرفتم،اینو میدونم که حافظه داخلی گوشی خیلی پر هست، ولی الان هیچ دسترسی به اون ندارم حتی ریست هم نمی تونم بکنم ، لطفا کمک کنید!!

Pedram-F
26-08-2009, 15:18
loc. date is recorded into each image and video is gps coordinates are found. acquiring coordinates may take several minutes. best conds. are obtained in open areas away from tall buildings.
----------------------------
قسمت تنظيمات دوربين قسمتي به نامه record location هست كه مربوط به GPS هستش
وقتي ON ميكني متن بالا رو نشون ميده
و در زمان عكس يا فيلم گرفتن يه ديشه ماهواره اي هست كه روش يه ضربدر هستش
----------------------------
كمكم كنيد!

™SADRA
26-08-2009, 15:24
خوب دوست عزیز این قابلیتی است که وقتی شما اون رو روشن کنی هر وقت بخوای عکس بگیری به ماهواره های gps وصل می شه و موقعیت جغرافیایی اونجایی که توش عکس گرفتی رو همراه با عکس ذخیره می کنه
خب دیگه چه مشکلی هست؟!

zxcvmohsen
26-08-2009, 15:28
سلام به همه ي اساتيد
اين پست رو توي آموزش تصویری آپگرید کردن Firmware گوشی های نوکیا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=21544) هم زدم (اگه اشتباه كردم مديران اقدام لازم را انجام بدن)
من با استفاده از Nokia Software Updater گوشي 3600 اسلايدم رو آپگريد كردم؛ دانلود كاملا انجام شد و در آخرين مراحل بود كه خودش گوشي رو خاموش كرد و گوشي ديگه روشن نشد كه نشد!!!
الانم به غلط كردن افتادم!! ديگه روشن نمي شه و USB رو كه بهش وصل مي كنم انگار نه انگار
لطفا راهنمايي كنيد كه چه كاري از دستم بر مي آد و آيا راه داره خودم درستش كنم يا اينكه بايد بدم بيرون؟؟ ممنون مي شم اگه مطلبي هست لينكش رو بدين
با تشكر

!Cell Phone
26-08-2009, 15:36
خوب پیام هم میگه جی پی اس را واسه این که پیدا کنه به دور از ساختمان های بلند و ... نگه دارید ، این کجاش مشکل داره ؟

توضیح داده که یک چند دقیقه هم ممکنه زدن موقعیت بر روی عکس طول بکشه

Pedram-F
26-08-2009, 16:39
خيلي ممنون دوستان

naserima
26-08-2009, 21:53
سلام،
من یک گوشی 5310 دارم امروز شارجش تمام شد، خالا که شارجش کردم وقتی روشنش می کنم سه بار ریستارت می شه بعدم خاموش می شه، ایراد از باطری نیست، حافظه گوشی رو هم درآوردم، بازم نتیجه نگرفتم،اینو میدونم که حافظه داخلی گوشی خیلی پر هست، ولی الان هیچ دسترسی به اون ندارم حتی ریست هم نمی تونم بکنم ، لطفا کمک کنید!!
اگه کسی راهی به ذهنش می رسه خواهش میکنم بذاره، واقعا گیر کردم،
باز هم متشکرم

Ghazaal
27-08-2009, 18:37
سلام به همه ي اساتيد
اين پست رو توي آموزش تصویری آپگرید کردن firmware گوشی های نوکیا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=21544) هم زدم (اگه اشتباه كردم مديران اقدام لازم را انجام بدن)
من با استفاده از nokia software updater گوشي 3600 اسلايدم رو آپگريد كردم؛ دانلود كاملا انجام شد و در آخرين مراحل بود كه خودش گوشي رو خاموش كرد و گوشي ديگه روشن نشد كه نشد!!!
الانم به غلط كردن افتادم!! ديگه روشن نمي شه و usb رو كه بهش وصل مي كنم انگار نه انگار
لطفا راهنمايي كنيد كه چه كاري از دستم بر مي آد و آيا راه داره خودم درستش كنم يا اينكه بايد بدم بيرون؟؟ ممنون مي شم اگه مطلبي هست لينكش رو بدين
با تشكر

سلام
جوابتون رو توي همون تاپيك دادم.

zhigool
06-09-2009, 15:15
سلام

من يه موبايل نوكيا 6230i آلماني دارم ولي نميتونم هيچ نرم افزار ي با فرمت جار روش نصب

كنم نمي پذيره آيا اين مدل از نوكيا جز سري 40 نيست يا اصلآ نرم افزار خاصي روش نصب

ميشه قانونآ نرم افزارهاي سري 40 بايد بهش بخوره درسته؟؟راهنمايي كنيد لطفآ اگر ميخوره

از كدوم بخش دانلود كنم

متشكرم:merci:

™MORTEZA
07-09-2009, 02:14
سلام

من يه موبايل نوكيا 6230i آلماني دارم ولي نميتونم هيچ نرم افزار ي با فرمت جار روش نصب

كنم نمي پذيره آيا اين مدل از نوكيا جز سري 40 نيست يا اصلآ نرم افزار خاصي روش نصب

ميشه قانونآ نرم افزارهاي سري 40 بايد بهش بخوره درسته؟؟راهنمايي كنيد لطفآ اگر ميخوره

از كدوم بخش دانلود كنم

متشكرم
نرم افزار ها ي بخش جاوا بهش مي خوره
اين هم نرم افزار هاي سري 40
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=73

Ghazaal
07-09-2009, 08:32
سلام

از كدوم بخش دانلود كنم

متشكرم:merci:

سلام
موقع نصب چه اروري بهتون ميده؟

wolfman_741
07-09-2009, 09:23
Gprs سیم کارت ایرانسل رو چطور روی گوشی 3110 تنظیم کنم؟؟
این تنظیمات رو میخوام دستی انجام بدم نه با *140*3*6# .

amirkalak8
07-09-2009, 10:04
آقا تو رو خدا يكي كمك كنه من يه برنامه جاوا براي 6270 مي خوام يا نور ال سي ديرو كم كنه يا نور دكمه هاشو خاموش كنه خودش كه جايي براي تنظيم نور صفحه اينا نداره ممنون اگه بزاريد البته يه برنامه چرت هستكه فقط موقعيكه تو برنامه اي نور كم ميكنه و بيرون كه ميري برميگرده و به هچ درد نميخوره

Ghazaal
07-09-2009, 16:39
Gprs سیم کارت ایرانسل رو چطور روی گوشی 3110 تنظیم کنم؟؟
این تنظیمات رو میخوام دستی انجام بدم نه با *140*3*6# .

سلام
تاپيك زير به وضوح توضيح داده شده:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53001

shida
07-09-2009, 22:19
ال سی دی 5130 موقع شارژ روشن میمونه و اگر فراموش بشه که از شارژر جدا بشه ساعت ها روشنه ممکنه ال سی دی بسوزه باید چکار کرد مشکلش سخت افزاره؟

avid66
07-09-2009, 23:20
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان.من security code گوشیمو فراموش کردم.می تونید کمکم کنید؟nokia 6233

Ghazaal
08-09-2009, 08:47
ال سی دی 5130 موقع شارژ روشن میمونه و اگر فراموش بشه که از شارژر جدا بشه ساعت ها روشنه ممکنه ال سی دی بسوزه باید چکار کرد مشکلش سخت افزاره؟

سلام
به احتمال زياد گوشي شما مشكل نرم افزاري داره.شما گوشي رو يه دور با آخرين فريمور بديد براتون فلش كنند اگر درست نشد سخت افزاريه.

Ghazaal
08-09-2009, 08:50
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان.من security code گوشیمو فراموش کردم.می تونید کمکم کنید؟nokia 6233

سلام
توي تاپيك زير آي ام اي آي گوشيتون رو بديد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=1091

shida
08-09-2009, 18:58
گوشی های سری ۴۰ را هم میشه مثل ۵۸۰۰ با فونیکس فلش کرد؟و اگر میشه لطف کنین لینک آخرین ورژن فیرمور این گوشی را برای من بزازین.ممنون

™SINAXEX
08-09-2009, 19:46
گوشی های سری ۴۰ را هم میشه مثل ۵۸۰۰ با فونیکس فلش کرد؟و اگر میشه لطف کنین لینک آخرین ورژن فیرمور این گوشی را برای من بزازین.ممنون
بله میشه . البته گوشی هایی جدید که با یو اس بی به کامپیوتر وصل میشوند . فریمور چه گوشی ایی میخواهید ذکر نکردید مدل گوشی را؟

hr 2009
09-09-2009, 15:36
گوشیم 5610 است وقتی با دوربینش عکس میگیرم عکسها تو مموری کارت ذخیره نمیشند( تو تنظیمات هم محل ذخیره مموری کارته )اما وقتی رو حافظه گوشی برمیگردونم توی گوشی ذخیره میشه

shida
09-09-2009, 21:16
آخرین فیرمور فارسی 5130 آبی را میخوام.ممنون

™MORTEZA
10-09-2009, 04:55
آخرین فیرمور فارسی 5130 آبی را میخوام.ممنون
============================
شما بخش فريمور رو يه نگاهي بنداز احتمالا هست
اگه دوستان لينك مستقيم دارن بدن

Ghazaal
10-09-2009, 18:49
گوشیم 5610 است وقتی با دوربینش عکس میگیرم عکسها تو مموری کارت ذخیره نمیشند( تو تنظیمات هم محل ذخیره مموری کارته )اما وقتی رو حافظه گوشی برمیگردونم توی گوشی ذخیره میشه

سلام
ممکنه مموری کارتتون خراب شده باشه. شما با خود گوشی یه دور فرمتش کنید.

hr 2009
10-09-2009, 23:52
سلام
ممکنه مموری کارتتون خراب شده باشه. شما با خود گوشی یه دور فرمتش کنید.

سلام با تشکر از راهنماییت خودم مشکلشو پیدا کردم پوشه images تو مموری کارت hidden شده بود (نمیدونم چجوری؟)

ALFEX
11-09-2009, 12:39
با سلام مي خواستم علت اينكه وقتي يه نرم افزاري رو به گوشي 3110 مي فرستم ارور كمبود حافظه مي ده ولي فايلهاي صوتي و تصويري كه مي فرستم مي گيره اندازه ها هم برابره .؟

Maste Yar
11-09-2009, 13:12
من یه گوشی نوکیا 6233 دارم که قبلا بهش رمز داده بودم . البته واسه تعویض سیم کارت ومموری . الان یادم رفته . با برنامه Cyber و یه برنامه دیگه سعی کردم مستر کدش رو بدست بیارم . ولی متاسفانه نرم افزار مدلهای دیگه نوکیا رو داشت ولی 6233 نداشت . موندم چیکار کنم ؟ البته سایتهای آنلاین هم هستن که به درد نخوردند . این مدل فکر کنم یابد از سری BB5 باشه . اگه میشه یه راهنمایی کنین ؟ چون واقعا نیاز مبرم دارم . چون حالا میخوام یه سیمکارت دیگه بندازم توگوشی . ولی رمز میخواد .:12:

Ghazaal
11-09-2009, 13:18
با سلام مي خواستم علت اينكه وقتي يه نرم افزاري رو به گوشي 3110 مي فرستم ارور كمبود حافظه مي ده ولي فايلهاي صوتي و تصويري كه مي فرستم مي گيره اندازه ها هم برابره .؟

سلام
خوب مثل اکثر گوشیهای جاوا این گوشی هم محدودیت نصب داره و محدودیت نصب هم فقط برای نرم افزارها هست نه برای فایلهای مولتی مدیا. شما وقتی نرم افزار میفرستید چون پسوند جار داره گوشی تشخیص میده و با حجم بالا اجازه نمیده که روش بلوتوث بشه ولی وقتی فایل صوتی یا عکس باشه با هر سایزی هم که باشه برای گوشی مهم نیست و بهش گیر نمیده شما اگر میخواید به این روش نرم افزار روی گوشی بفرستید بهتره پسوند نرم افزار رو بردارید تا گوشی نشناستش و بعد دوباره توی گوشی رینیمش کنید و پسوندش رو بهش اضافه کنید البته ممکنه این کلک برا ارسال نرم افزار نگیره ولی امتحانش مجانیه!

DarKnight
11-09-2009, 13:53
سلام
خوب مثل اکثر گوشیهای جاوا این گوشی هم محدودیت نصب داره و محدودیت نصب هم فقط برای نرم افزارها هست نه برای فایلهای مولتی مدیا. شما وقتی نرم افزار میفرستید چون پسوند جار داره گوشی تشخیص میده و با حجم بالا اجازه نمیده که روش بلوتوث بشه ولی وقتی فایل صوتی یا عکس باشه با هر سایزی هم که باشه برای گوشی مهم نیست و بهش گیر نمیده شما اگر میخواید به این روش نرم افزار روی گوشی بفرستید بهتره پسوند نرم افزار رو بردارید تا گوشی نشناستش و بعد دوباره توی گوشی رینیمش کنید و پسوندش رو بهش اضافه کنید البته ممکنه این کلک برا ارسال نرم افزار نگیره ولی امتحانش مجانیه!

اگر اشتباه نکنم گوشیهایی که دارای نسخه های قدیمی تر S40 هستند از نرم افزارهای Java با حجم بزرگتر از 1MB پشتیبانی نمی کنند و حتی اگر به گوشی انتقال داده بشن قابل اجرا نخواهند بود .(این مشکل در سریهای جدید حل شده)

Ghazaal
11-09-2009, 14:57
اگر اشتباه نکنم گوشیهایی که دارای نسخه های قدیمی تر s40 هستند از نرم افزارهای java با حجم بزرگتر از 1mb پشتیبانی نمی کنند و حتی اگر به گوشی انتقال داده بشن قابل اجرا نخواهند بود .(این مشکل در سریهای جدید حل شده)

سلام
بله ولی این فقط در مورد نرم افزارها صدق میکنه و ممکنه با یه سری ترفند بشه روی گوشی نصبشون کرد.