PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی های نوکیا سری 40 (تاپیک قدیمی)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

Ghazaal
11-09-2009, 15:15
من یه گوشی نوکیا 6233 دارم که قبلا بهش رمز داده بودم . البته واسه تعویض سیم کارت ومموری . الان یادم رفته . با برنامه Cyber و یه برنامه دیگه سعی کردم مستر کدش رو بدست بیارم . ولی متاسفانه نرم افزار مدلهای دیگه نوکیا رو داشت ولی 6233 نداشت . موندم چیکار کنم ؟ البته سایتهای آنلاین هم هستن که به درد نخوردند . این مدل فکر کنم یابد از سری BB5 باشه . اگه میشه یه راهنمایی کنین ؟ چون واقعا نیاز مبرم دارم . چون حالا میخوام یه سیمکارت دیگه بندازم توگوشی . ولی رمز میخواد .:12:

سلام
اینجا:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=667884&postcount=7

Ghazaal
12-09-2009, 08:37
آقا تو رو خدا يكي كمك كنه من يه برنامه جاوا براي 6270 مي خوام يا نور ال سي ديرو كم كنه يا نور دكمه هاشو خاموش كنه خودش كه جايي براي تنظيم نور صفحه اينا نداره ممنون اگه بزاريد البته يه برنامه چرت هستكه فقط موقعيكه تو برنامه اي نور كم ميكنه و بيرون كه ميري برميگرده و به هچ درد نميخوره

سلام
فكر ميكنم نور ال سي دي رو توي تنظيمات نمايشگر بشه كم كرد. به هر حال من كه چنين نرم افزاري رو نديم. شما ميتونيد همون نرم افزاري رو كه تست كرديد بزاريد هميشه ران بشه تا نور صفحه اتون كم بمونه.

e_samiee
12-09-2009, 12:04
سلام
من یه سوالی دارم راجع به نصب برنامه روی گوشی،این گوشی احتیاج به برنامه جاوا داره؟
از چه طریق میشه برنامه نصب کرد؟
اگه برنامه ای برای مخفی کردن فایل ها دارید معرفی کنید.
ممنون میشم از راهنماییتون

e_samiee
12-09-2009, 12:08
گوشیه منم عربیه چطوری فارسیش کنم؟

S@NDMAN
12-09-2009, 12:14
آقا تو رو خدا يكي كمك كنه من يه برنامه جاوا براي 6270 مي خوام يا نور ال سي ديرو كم كنه يا نور دكمه هاشو خاموش كنه خودش كه جايي براي تنظيم نور صفحه اينا نداره ممنون اگه بزاريد البته يه برنامه چرت هستكه فقط موقعيكه تو برنامه اي نور كم ميكنه و بيرون كه ميري برميگرده و به هچ درد نميخوره

واسه سيمبين برنامه اي هست به اسم ‏light contorol
واسه اين سري رو فكر نكنم

پست ارسال شده توسط موبايل

Ghazaal
12-09-2009, 16:50
گوشیه منم عربیه چطوری فارسیش کنم؟

سلام
شما اول باید پروداکت کدتون رو به عددی که فارسی رو ساپورت میکنه تغییر بدید. برای تغییر این عدد و آپگرید به صورت آفلاین تاپیک زیر رو به دقت مطالعه کنید ( دو تا فایل پی دی اف):
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=17022

بعد یا با ان اس یو و آنلاین آپگرید کنید یا از فایلهایی که از قبل دانلود شده طبق اون آموزش استفاده کنید.

Maste Yar
13-09-2009, 00:42
من یه گوشی نوکیا 6233 دارم که قبلا بهش رمز داده بودم . البته واسه تعویض سیم کارت ومموری . الان یادم رفته . با برنامه Cyber و یه برنامه دیگه سعی کردم مستر کدش رو بدست بیارم . ولی متاسفانه نرم افزار مدلهای دیگه نوکیا رو داشت ولی 6233 نداشت . موندم چیکار کنم ؟ البته سایتهای آنلاین هم هستن که به درد نخوردند . این مدل فکر کنم یابد از سری BB5 باشه . اگه میشه یه راهنمایی کنین ؟ چون واقعا نیاز مبرم دارم . چون حالا میخوام یه سیمکارت دیگه بندازم توگوشی . ولی رمز میخواد .
جناب مدیر انجمن لینکی داده بودند ولی متاسفانه تو گوشی من پوشه system وجود نداره . بنده خودم اینکار رو کردم و ایجاد کردم . متاسفانه جواب نداد . اگه راه دیگه ای هست بفرمایین .

babialex
13-09-2009, 02:58
گوشی 6700 کلاسیک گرفتم و نیاز به فارسی بودنش دارم اما انگار هیچ فریموری براش نیست

چه پروداکت کدی بهش بدم تا بتونم فارسیش کنم ؟

http://www.shop.ir/resources/products/11004-0.jpg

فقط عربی و انگلیسی و فرانسوی داره خودش !!

ساخت مجارستان

کد الانش : 0520178

e_samiee
13-09-2009, 10:54
تشکر بابت راهنماییتون،ممنون میشم اگه سوال قبلیمم جواب بدید.

Ghazaal
13-09-2009, 15:08
سلام
من یه سوالی دارم راجع به نصب برنامه روی گوشی،این گوشی احتیاج به برنامه جاوا داره؟
از چه طریق میشه برنامه نصب کرد؟
اگه برنامه ای برای مخفی کردن فایل ها دارید معرفی کنید.
ممنون میشم از راهنماییتون

سلام
بله این گوشی جزو گوشیها جاوا هست و فقط هم برنامه های جاوا روش نصب میشن.
هم میتونید با پی سی سوئت برنامه ها رو بفرستید روی گوشی هم میتونید مستقیما برنامه رو روی مموری کارتتون کپی کنید (با حالت مس استوریج به سیستم وصل بشید).
اینجا:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53605

Ghazaal
13-09-2009, 15:21
من یه گوشی نوکیا 6233 دارم که قبلا بهش رمز داده بودم . البته واسه تعویض سیم کارت ومموری . الان یادم رفته . با برنامه Cyber و یه برنامه دیگه سعی کردم مستر کدش رو بدست بیارم . ولی متاسفانه نرم افزار مدلهای دیگه نوکیا رو داشت ولی 6233 نداشت . موندم چیکار کنم ؟ البته سایتهای آنلاین هم هستن که به درد نخوردند . این مدل فکر کنم یابد از سری BB5 باشه . اگه میشه یه راهنمایی کنین ؟ چون واقعا نیاز مبرم دارم . چون حالا میخوام یه سیمکارت دیگه بندازم توگوشی . ولی رمز میخواد .
جناب مدیر انجمن لینکی داده بودند ولی متاسفانه تو گوشی من پوشه system وجود نداره . بنده خودم اینکار رو کردم و ایجاد کردم . متاسفانه جواب نداد . اگه راه دیگه ای هست بفرمایین .

سلام
پوشه سیستم توی همه گوشیها هست. شما باید مموری کارتتون رو توی رم ریدر بزارید. در هر حال اگر این راه براتون جواب نداده ميتونيد روش ان اس اس رو هم امتجان كنيد اگر جواب نداد تنها راه باقی مونده فلش هست (البته باید تنظیماتش رو درست انجام بدید چون با فلش معمولی لاک کد برداشته نمیشه).اینجا براي ان اس اس:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=485922&postcount=3
اينجا هم براي فلش:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=467455&postcount=2
اگر تا حالا فلش نکردید توصیه میکنم بدید بیرون براتون انجام بدن و همینطور بگید که لاک کد دادید.

Ghazaal
13-09-2009, 16:04
گوشی 6700 کلاسیک گرفتم و نیاز به فارسی بودنش دارم اما انگار هیچ فریموری براش نیست

چه پروداکت کدی بهش بدم تا بتونم فارسیش کنم ؟

http://www.shop.ir/resources/products/11004-0.jpg

فقط عربی و انگلیسی و فرانسوی داره خودش !!

ساخت مجارستان

کد الانش : 0520178

سلام
شما میتونید فایلهای فلش فارسی رو از لینک زیر دریافت کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1074183#post1074183

babialex
13-09-2009, 20:18
چطوری از این فایل باید استفاده کنم دوست عزیز ؟

تا حالا اینکارو انجام ندادم

آموزشش جایی هست بخونم ؟

DarKnight
14-09-2009, 02:37
چطوری از این فایل باید استفاده کنم دوست عزیز ؟

تا حالا اینکارو انجام ندادم

آموزشش جایی هست بخونم ؟

دوست عزیز راه های متفاوتی برای اینکار هست ولی به عنوان راحت ترین راه ، من پیشنهاد میکنم مطالب تاپیک زیر رو خوب و با دقت مطالعه کنید فکر میکنم مفید باشه :

اگر باز جایی نامفهوم بود سوال کنید تا دوستان راهنماییتون کنن .

babialex
14-09-2009, 04:07
فایل رو دانلود کردم موقع extract ارور میده

2-3 بار دانلود کردم همین مشکلو داره

هم با rar باز کردم هم با zip

babialex
14-09-2009, 04:15
من خودمو کشتم نتونستم پروداکت کدش رو عوض کنم با nss

هر چی پروداکت کد جدید رو میزنم و رایت میکنم بعد که دوباره read میزنم همون قبلی رو میزنه

اصلا عوض نمیشه !!!!!!!!!!

DarKnight
14-09-2009, 05:44
فایل رو دانلود کردم موقع extract ارور میده

2-3 بار دانلود کردم همین مشکلو داره

هم با rar باز کردم هم با zip

من این لینک رو تست نکردم ، ولی شما برای اینکه مطمئن بشید که دانلود درست انجام شده حجم فایل دانلود شده رو با حجم ارائه شده در سایت مبدا چک کنید . این ایراد بیشتر وقتی پیش میاد که فایل کامل دانلود نشده .

DarKnight
14-09-2009, 05:57

هر چی پروداکت کد جدید رو میزنم و رایت میکنم بعد که دوباره read میزنم همون قبلی رو میزنه

من هم امروز خواستم Product Code یک گوشی Nokia 6303 رو با NSS تغییر بدم و در مرحله Scan با Error مواجه شدم . برای Update از نرم افزار Phoenix استفاده کردم و کار با موفقیت انجام شد .

آموزش Phoenix رو در تاپیک زیر ببینید واقعا عالیه :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=56431

Ghazaal
14-09-2009, 08:07

سلام
با نرم افزارهاي جاف يا فونيكس هم ميتونيدپروداكت كدتون رو عوض كنيد.

babialex
14-09-2009, 08:47
سلام
با نرم افزارهاي جاف يا فونيكس هم ميتونيدپروداكت كدتون رو عوض كنيد.

دوست عزیز من جاف رو دیشب ریختم
میشه بگید چطوری میتونم با همین جاف پروداکت کد رو عوض کنم ؟
ممنونم
:merci:

babialex
14-09-2009, 08:57
من این لینک رو تست نکردم ، ولی شما برای اینکه مطمئن بشید که دانلود درست انجام شده حجم فایل دانلود شده رو با حجم ارائه شده در سایت مبدا چک کنید . این ایراد بیشتر وقتی پیش میاد که فایل کامل دانلود نشده .

سرعت اینترنتم خوبه 512 و 2 بار از همین لینک کامل دانلود کردم و موقع extract دو تا فایلشو کامل میکشه بیرون اما یکیشو همش ارور میده !!!!

دیگه نمیدونم چطوری باید دانلود کنم ؟

یعنی از جای دیگه نمیشه دانلود کرد ؟ :46:

babialex
14-09-2009, 09:10
راستی پروداکت کدهای فارسی ساز این گوشی رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟

اصلا پروداکت کد گوشی هارو از کجا میشه گیر آورد ؟

™MORTEZA
14-09-2009, 10:11
توي نت سرچ كن
يا توي سايت خودمون درخواست كليه ي پروداكت ها اونجا درخواست بدي

DarKnight
14-09-2009, 12:57
سرعت اینترنتم خوبه 512 و 2 بار از همین لینک کامل دانلود کردم و موقع extract دو تا فایلشو کامل میکشه بیرون اما یکیشو همش ارور میده !!!!

دیگه نمیدونم چطوری باید دانلود کنم ؟

یعنی از جای دیگه نمیشه دانلود کرد ؟ :46:

اگر مطمئنید که دانلود کامل انجام شده ، اسم فایل رو کوتاه کنید ، بعد Extract کنید ، گاهی طولانی بودن اسم ایجاد اشکال میکنه (البته در این مورد فکر نمی کنم ولی امتحانش ضرر نداره).

Product Code های فارسی برای 6700 :

0571198 07.60 Mea_MB, Iran, Farsi, Chrome
0574115 07.60 Mea_MB, Iran, Farsi, Silver
0570926 07.60 Mea_MB, Iran, Farsi, Black

به رنگ گوشی در هنگام انتخاب Product Code دقت کنید .

Product Code ها برای نسخه 7.60 ارائه شده ولی میتونید بعد از تغییر Product Code گوشیتون از طریق نرم افزار های JAF یا Phoenix با استفاده از NSU به نسخه 7.90 ارتقا بدید .

Ghazaal
14-09-2009, 15:33
دوست عزیز من جاف رو دیشب ریختم
میشه بگید چطوری میتونم با همین جاف پروداکت کد رو عوض کنم ؟
ممنونم

سلام
اين تاپيك:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=62444

babialex
15-09-2009, 09:48
روی این گوشی نمیشه سیمبین ریخت ؟

Ghazaal
16-09-2009, 03:55
روی این گوشی نمیشه سیمبین ریخت ؟

سلام
خير اين گوشي جاوا هست.

babialex
16-09-2009, 08:08
وااااااااااای با نرم افزار جاف هم نشد پروداکت کدشو عوض کنم !!!

چیکار کنم ؟

نه با جاف شد نه nss

با اینکه با این برنامه ها گوشی دیگه رو تونستم عوض کنم اما این 6700 نمیشه

چه کنم !!!! با فونیکس میشه ؟ چطوری ؟

Ghazaal
16-09-2009, 12:09
وااااااااااای با نرم افزار جاف هم نشد پروداکت کدشو عوض کنم !!!

چیکار کنم ؟

نه با جاف شد نه nss

با اینکه با این برنامه ها گوشی دیگه رو تونستم عوض کنم اما این 6700 نمیشه

چه کنم !!!! با فونیکس میشه ؟ چطوری ؟

سلام
اینجا:

shida
16-09-2009, 22:23
برای بازیابی قفل فراموش شده مموری کارت چکار کنم؟نرم افزار خاصی داره؟برای 5130 می خوام

babialex
16-09-2009, 23:46
سلام
اینجا:

میشه بگید دقیقا کجای تاپیک آموزش عوض کردن پروداکت کد گوشیه ؟

Ghazaal
17-09-2009, 06:48
برای بازیابی قفل فراموش شده مموری کارت چکار کنم؟نرم افزار خاصی داره؟برای 5130 می خوام

سلام
لطفا قبل از زدن تاپيك جديد حتما سرچ كنيد. اينجا:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=70599

Ghazaal
17-09-2009, 06:49
میشه بگید دقیقا کجای تاپیک آموزش عوض کردن پروداکت کد گوشیه ؟

سلام
شما توي همون تاپيك سوالاتتون در مورد اين نرم افزار رو بپرسيد ولي تا جايي كه من ميدونم اگر با فلش آپگريد ها رو روي گوشي بخوايد بريزيد ديگه نيازي نيست قبلش پروداكت كد رو تغيير بديد چون موقع انتخاب فايلها ليست پروداكت كد رو به شما ميده و شما ميتونيد انتخاب كنيد.

babialex
18-09-2009, 00:54
مرسی دوستان بابت کمکتون

با فونیکس فلشش کردم فارسی شد

بازم ممنون

kases
18-09-2009, 03:46
سلام دوستان من یک گوشی3110 دارم میخوام فرمتش کنم ولی بلد نیستم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی ضروریه

alcatraz
18-09-2009, 10:06
دوستان یه سوال خنده دار: دوربین دوم این گوشی چطور فعال میشه؟

Ghazaal
18-09-2009, 11:14
دوستان یه سوال خنده دار: دوربین دوم این گوشی چطور فعال میشه؟

سلام
معمولا دوربين دوم از داخل خود دوربين كه ران شده قابل انتخاب هست مگر اينكه توي فريمورش تعريف شده باشه كه فقط براي تماسهاي تصويري بشه ازش استفاده كرد. در اينصورت در حالت معمولي نميشه كارش انداخت. شما توي منوي دوربينتون اگر گزينه سكندري كمرا رو داشته باشيد ميتونيد ازش استفاده كنيد.

Ghazaal
18-09-2009, 11:23
سلام دوستان من یک گوشی3110 دارم میخوام فرمتش کنم ولی بلد نیستم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی ضروریه

سلام
شما بايد بريد توي اين مسير:
Menu > Settings > Restore factory sett و بعد ازتون كد ميخواد كه اگر بهش لاك كد نداده باشيد برابر 12345 هست. اگر هم لاك كد داديد بايد اون رو وارد كنيد.

kases
18-09-2009, 14:43
دوست عزیز من میخوام فرمت بشه نه مستر ریست

cothotbirdmorta
18-09-2009, 15:00
تو سری 40 با مستر ریست کردن حافظه گوشی فرمت میشه و برای فرمت کردن مموری کارت از گالری وارد شوید و روی مموری کارت سافت کی چپ رو بزنید و گزینه فرمت مموری کارت رو انتخاب کنید.

Ghazaal
18-09-2009, 21:26
دوست عزیز من میخوام فرمت بشه نه مستر ریست

سلام
اگر فرمت رو براي گوشي بخوايد به كار ببريد ميشه همون مستر ريست ولي اگر براي مموري كارت باشه كه يا از داخل گوشي يا با رم ريدر ميتونيد انجام بديد.

fahmad
20-09-2009, 09:33
باسلام خدمت دوستان عزيز
من يه سوال داشتم :ميخواستم ببينم در گوشي 5130 ليست بلوتوث هايي كه پيدا شده كه يه چيزي براي آنها ارسال شده است چگونه پاك مي شود

متشكرم {اگه ميشه زودتر جواب بديد}

Ghazaal
21-09-2009, 06:55
باسلام خدمت دوستان عزيز
من يه سوال داشتم :ميخواستم ببينم در گوشي 5130 ليست بلوتوث هايي كه پيدا شده كه يه چيزي براي آنها ارسال شده است چگونه پاك مي شود

متشكرم {اگه ميشه زودتر جواب بديد}

سلام
قاعدتا اگر همچین امکانی رو داشته باشه باید توی همون منوی بلوتوث گوشی که روشن یا خاموشش میکنید و توی منوی اپشنش باشه وگر نه که شاید با یه مستر ریست با کد 7370 که تنظیمات اولیه اعمال میشه احتمالا اون لیست هم پاک خواهد شد.

js.goat2009
21-09-2009, 12:00
سلام به همه دوستان عزیز
من خیلی تو سایت جستجو کردم ولی جواب سئوالم رو پیدا نکردم. ببخشید شاید سئوال من تکراری و ساده باشه ولی من بعد از چندین بار جستجو نتونستم به پاسخی کامل برسم.
اگر امکان داره یکی از دوستان به من کمک کنه تا بتونم گوشی Nokia 5610 Xpressmusic را
Master Format کنم و بعد گوشی رو فلش کنم و آپگرید کنم.

با تشکر

Ghazaal
21-09-2009, 16:56
سلام به همه دوستان عزیز
من خیلی تو سایت جستجو کردم ولی جواب سئوالم رو پیدا نکردم. ببخشید شاید سئوال من تکراری و ساده باشه ولی من بعد از چندین بار جستجو نتونستم به پاسخی کامل برسم.
اگر امکان داره یکی از دوستان به من کمک کنه تا بتونم گوشی Nokia 5610 Xpressmusic را
Master Format کنم و بعد گوشی رو فلش کنم و آپگرید کنم.

با تشکر

سلام
براي مستر ريست يا ميتونيد از كد *7370#* استفده كنيد يا از داخل خود گوشي توي منوي تنظيمات و بعد تنظيمات كارخانه اي كه به شرطي كه به گوشيتون لاك كد نداده باشيد وقتي ازتون كد قفل ميخواد عدد 12345 رو بزنيد.
براي فلش دو تا نرم افزار هست جاف و فونيكس كه توي بخش آموزشي سيمبين 9.X هستن و براي آپگريد با استفاده از ان اس يو هم تاپيك زير:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=21544

1240
29-09-2009, 16:56
گوشی 6070 پدر بنده وقت حرف میزنه باهاش خوکار وسط حرف هاش یک ردیف 6 میاد
چند دققه بعد یک ردیف 6 دیگر
مشکل چیه؟

Ghazaal
29-09-2009, 17:08
گوشی 6070 پدر بنده وقت حرف میزنه باهاش خوکار وسط حرف هاش یک ردیف 6 میاد
چند دققه بعد یک ردیف 6 دیگر
مشکل چیه؟

سلام
ممكنه دگمه عدد 6 خراب شده و وقتي ميزارن روي گوششون صحبت كنند در اثر يه تماس كوچيك فشرده ميشه.

parvizb
06-10-2009, 23:11
باسلام
من گوشیم 6700 هست هر چی اس ام اس میاد برام نصفه هست دلیلش چیه؟؟؟ راهی هست که بشه کامل بیاد

Ghazaal
07-10-2009, 14:34
باسلام
من گوشیم 6700 هست هر چی اس ام اس میاد برام نصفه هست دلیلش چیه؟؟؟ راهی هست که بشه کامل بیاد

سلام
ممكنه اشكال از شبكه باشه. براي شما از اول همينطوري بوده؟

A.M.!.N
07-10-2009, 15:56
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديران سايت
من يك گوشي نوكيا 3110cدارم با ورژن جديد 7.21 آپديت كردم ولي حالا زبان فارسي گوشي از بين رفته لطفا مرا راهنمائي كنيد چكار كنم ؟
با تشكر فراوان

Ghazaal
07-10-2009, 17:37
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت مديران سايت
من يك گوشي نوكيا 3110cدارم با ورژن جديد 7.21 آپديت كردم ولي حالا زبان فارسي گوشي از بين رفته لطفا مرا راهنمائي كنيد چكار كنم ؟
با تشكر فراوان

سلام
شما بايد پروداكت كدتون رو به عددي كه فارسي رو ساپورت كنه تغيير بديد بعد دوباره آپگريد كنيد. اينجا براي تغيير پروداكت كد:

يا با فونيكس از فايلهاي فارسي استفاده كنيد كه خود فونيكس خودكار پروداكت فارسي رو انتخاب ميكنه و نيازي به تغيير پروداكت كد نداريد. فايلها رو ميتونيد از اينجا بگيريد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1108690#post1108690

parvizb
07-10-2009, 21:31
برای من از اول همین جوری بوده دوست من .البته من شنیدم گوشیهای سری 40 همش همینجوریه درسته؟؟؟

Ghazaal
08-10-2009, 17:04
برای من از اول همین جوری بوده دوست من .البته من شنیدم گوشیهای سری 40 همش همینجوریه درسته؟؟؟

سلام
من تا حالا چنين مشكلي رو نشنيدم كه كسي داشته باشه ولي معمولا در حالت عادي زماني كه اس ام اس طولاني باشه توي دو مرحله مياد كه در اينصورت اولي نصفه خواهد بود.
به نظر من بهتره شما گوشيتون رو اگر ورژنش به روز نيست آپگريدش كنيد ببينيد مشكلتون حل ميشه يا نه.

mohsen2dare
18-10-2009, 10:07
سلام دوستان
من گوشی 5300 داروم و الان یک هفتس که موزیک پلیرش هنگ کرده و بالا نمیاد.
در ضمن چون من توی فویورتیش اهنگ ذخیره کردم اینطور شد.
حالا باید چکار ب کنم.
با تشکر

Ghazaal
18-10-2009, 17:04
سلام دوستان
من گوشی 5300 داروم و الان یک هفتس که موزیک پلیرش هنگ کرده و بالا نمیاد.
در ضمن چون من توی فویورتیش اهنگ ذخیره کردم اینطور شد.
حالا باید چکار ب کنم.
با تشکر

سلام
اگر با مستر ريست درست نشد حتما به آخرين ورژن فلش بزنيد. فقط قبلش يه بك آپ از مسيجها و كنتاكتها و ... بگيريد.

rouzbeh_ziafati
20-10-2009, 12:26
سلام
يه نوكيا 7310 دارم يه سري مشكلات داره . مي خواستم ببينم از چيه و آيا قابل تعمير هست ؟
با موبايل كه عكس ميگيرم و منبع ذخيره رو مموري كارت تعيين ميكنم عكس اونجا ذخيره نميشه ! اما در رم داخلي ذخيره ميشه !
فايلي رو از رم داخلي به مموري كارت move ميكنم يا از طريق بلوتوث در مموري كارت مستقيم ذخيره ميكنم وقتي ميخوام اجراش كنم پيغام ميده كه فايل corrupt (خراب) است يا اينكه بعد از يه مدت كه ميگذره corrupt ميشه و ديگه قابل اجرا نيست !
وقتي رم موبايل رو بيرون ميارم و دوباره جا ميزنم ، بعد از فشار دادن هر دكمه اي موبايل هنگ ميكنه و حتي اگر گوشي زنگ بخوره آهنگ زنگ بريده بريده پخش ميشه ! و تنها راه اينكه موبايل رو چند بار خاموش روشن كنم تا به حالت اوليه برگرده !
مموري كارت رو هم عوض كردم گفتم شايد مشكل از رم باشه اما همچنان مشكل پا برجا موند !

Ghazaal
20-10-2009, 19:37
سلام
يه نوكيا 7310 دارم يه سري مشكلات داره . مي خواستم ببينم از چيه و آيا قابل تعمير هست ؟
با موبايل كه عكس ميگيرم و منبع ذخيره رو مموري كارت تعيين ميكنم عكس اونجا ذخيره نميشه ! اما در رم داخلي ذخيره ميشه !
فايلي رو از رم داخلي به مموري كارت move ميكنم يا از طريق بلوتوث در مموري كارت مستقيم ذخيره ميكنم وقتي ميخوام اجراش كنم پيغام ميده كه فايل corrupt (خراب) است يا اينكه بعد از يه مدت كه ميگذره corrupt ميشه و ديگه قابل اجرا نيست !
وقتي رم موبايل رو بيرون ميارم و دوباره جا ميزنم ، بعد از فشار دادن هر دكمه اي موبايل هنگ ميكنه و حتي اگر گوشي زنگ بخوره آهنگ زنگ بريده بريده پخش ميشه ! و تنها راه اينكه موبايل رو چند بار خاموش روشن كنم تا به حالت اوليه برگرده !
مموري كارت رو هم عوض كردم گفتم شايد مشكل از رم باشه اما همچنان مشكل پا برجا موند !

سلام
شما يه فلش به آخرين ورژن بزنيد. به احتمال خيلي زياد ايراد نرم افزاري پيدا كرده.

Juventus
25-10-2009, 18:20
من یک گوشی 5610 دارم تازگی ها وقتی در منو گالری میرم که کارت حافظه گوشیم را ببینم نمیبینم کارت حافظه را
من مموری را چندین ئفعه بیرون اوردم و زدم جا ولی تغیری نکرده است و در سالم بودن مموری هم مطمئن هستم
باید چکار کنم ؟ :46:

mehdimghi
25-10-2009, 19:03
وقتی تو قسمت رم میری چی مینویسه ؟ نوشته memory currepted ؟ اگه اینو نوشته سوخته

marziyehh
27-10-2009, 14:41
با سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید.گوشی من نوکیا6151 هست و به صورت خود به خود خاموش می شه.

Ghazaal
27-10-2009, 15:51
با سلام
لطفا من رو راهنمایی کنید.گوشی من نوکیا6151 هست و به صورت خود به خود خاموش می شه.

سلام
خوب شما اول باطري رو چك كنيد ببينيد لق نميزنه؟ اگر اينطور نيست و باطري سالمه بهتره اول يه مستر ريست بكنيد.

HesaM
30-10-2009, 19:16
سلام به دوستان عزيز
براي فارسي نويسي در گوشي 6500 بايد چكار كنيم؟ آيا برنامه اي هست يا بايد گوشي رو آپديت كنيم؟
اگر گزينه ي دوم هست لطفا لينك دانلود فايل هاي آپديت 6500 رو برام بذاريد. ممنون ميشم.:8:

Ghazaal
31-10-2009, 10:42
سلام به دوستان عزيز
براي فارسي نويسي در گوشي 6500 بايد چكار كنيم؟ آيا برنامه اي هست يا بايد گوشي رو آپديت كنيم؟
اگر گزينه ي دوم هست لطفا لينك دانلود فايل هاي آپديت 6500 رو برام بذاريد. ممنون ميشم.:8:

سلام
بهتره آپگريدش كنيد:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=69946

s2qm
31-10-2009, 15:21
سلام دوستان...

گوشی 6600i slide رو میشه منو فارسی کرد؟؟ چطوری؟ میشه با کابل همراه گوشی خودم تو خونه فارسیش کنم؟

Ghazaal
31-10-2009, 17:09
سلام دوستان...

گوشی 6600i slide رو میشه منو فارسی کرد؟؟ چطوری؟ میشه با کابل همراه گوشی خودم تو خونه فارسیش کنم؟

سلام
بله با آپگريد كردن ميتونيد زبان فارسي رو به گوشي اضافه كنيد. بله توي خونه ميشه. هم از طريق خود گوشي ميتونيد با وصل شدن به اينترنت آپگريدش كنيد هم با ان اس يو ميتونيد از طريق كامپيوتر و آنلاين گوشي رو آپگريد كنيد ميتونيد هم بريد كافي نت كه زياد وقتتون گرفته نشه و يا اگر وايرلس داره گوشيتون با وايرلس آپگريدش كنيد.

s2qm
31-10-2009, 17:41
سلام
بله با آپگريد كردن ميتونيد زبان فارسي رو به گوشي اضافه كنيد. بله توي خونه ميشه. هم از طريق خود گوشي ميتونيد با وصل شدن به اينترنت آپگريدش كنيد هم با ان اس يو ميتونيد از طريق كامپيوتر و آنلاين گوشي رو آپگريد كنيد ميتونيد هم بريد كافي نت كه زياد وقتتون گرفته نشه و يا اگر وايرلس داره گوشيتون با وايرلس آپگريدش كنيد.

میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟ تو خونه چطور میتونم این کار رو کنم؟ adsl با سرعت 512 دارم. باید چه مراحلی رو طی کنم؟

Ghazaal
01-11-2009, 10:53
میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟ تو خونه چطور میتونم این کار رو کنم؟ adsl با سرعت 512 دارم. باید چه مراحلی رو طی کنم؟

سلام
شما اگر در حال حاضر گوشيتون زبان فارسي رو نداره اول بايد پروداكت كد گوشي رو به عددي كه فارسي رو ساپورت كنه تغيير بديد.
پروداكت كد گوشي مشكي: 0587139

بعد به سه روش ميتونيد گوشي رو فارسي كنيد:
1-ميتونيد يا آنلاين با خود سرور نوكيا آپگريدش كنيد كه يه نيم ساعتي طول ميكشه و راحتترين و بيدردسرترين و امنترين راه ممكنه هست:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=21544

2-يا اينكه فايلهاشو رو از اين تاپيك بگيريد و به صورت آفلاين آپگريد كنيد:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=82932

براي اطلاع از نحوه آپگريدآفلاين اين تاپيك رو خوب بخونيد:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=17022

3- يا از همين فايلهايي كه دانلود كرديد با استفاده از نرم افزارهاي فلش مثل جاف يا فونيكس اقدام به فلش گوشي به آخرين فريمور بكنيد در اين حالت ديگه نيازي به تغيير پروداكت كد نيست و خود نرم افزار به طور اتوماتيك پروداكت فارسي رو انتخاب ميكنه.
ولي من به شخصه توصيه ميكنم يا از راه اول استفاده كنيد يا اينكه از داخل گوشيتون با استفاده از اتصال اينترنتي اين كار رو انجام بديد(البته يه مقدار گرون درمياد) :
توي گوشي بريد به مسير
Menu > Settings > Phone >Phone updates
بعد از اين طريق ميزنيد Downl. phone softwكه براي دانلود نسخه هاي به روز سرچ مي كنه و ميخواد به اينترنت وصل بشه شما نقطه اتصال رو انتخاب كنيد و بريد براي آپگريد كه معمولا در حد 3 تا 5 مگ هست. اگر بعد از دانلود اينيستالش شروع نشد از همين مسير گزينه
Install softw update
رو انتخاب كنيد تا آپديتها رو روي گوشيتون بريزه.

اگر هم اصلا حوصله دردسر رو نداريد ببريد در يه مغازه معتبر بگيد براتون به آخرين ورژن فلش فارسي بزنند كه يه چيزي حدود 4 يا 5 هزار تومن ميشه.
اگر باز هم سوالي داشتيد من هستم.
موفق باشيد.

Majid
07-11-2009, 20:45
سلام

امروز میخواستم چند تا برنامه جاوا واسه 6300 با بلوتوس ارسال کنم که همش ارور میداد و ارسال قطع میشد
میخواستم بدونم مشکل از کجاست و راه حلی داره؟
مرسی

Ghazaal
11-11-2009, 19:21
سلام

امروز میخواستم چند تا برنامه جاوا واسه 6300 با بلوتوس ارسال کنم که همش ارور میداد و ارسال قطع میشد
میخواستم بدونم مشکل از کجاست و راه حلی داره؟
مرسی

سلام
ممكنه گوشي گيرنده حافظه اش پر شده باشه بهتره مسيجها رو خالي كنيد و دوباره امتحان كنيد البته ميتونه از پر شدن حافظه در اثر نصب نرم افزار روي خود مموري گوشي هم باشه و يا اينكه يه برنامه در حال ران شدن هست كه مموري گوشي رو اشغال ميكنه.

abol_FA
13-11-2009, 18:53
من يه 6500 گرفتم اما دوربين دومش كار نميكنه تازه حالت Night modeهم كه ميزني فعال شه ميگه Not allowed
چيكار كنم؟

Ghazaal
14-11-2009, 16:27
من يه 6500 گرفتم اما دوربين دومش كار نميكنه تازه حالت night modeهم كه ميزني فعال شه ميگه not allowed
چيكار كنم؟

سلام
بهترين كار اينه كه به آخرين ورژن از فريمور فلش بشه. اگر درست نشد مشكل سخت افزاري هست.

BTC™
14-11-2009, 18:29
:020::020::020:komak
salam khedmate hamegi
sharmande farsi nadare ke farsi benevisam
kesi farsi saze 6303 ro nadare
age vasam bezare kheyli mamnon misham:merci:

Ghazaal
14-11-2009, 18:51
:020::020::020:komak
salam khedmate hamegi
sharmande farsi nadare ke farsi benevisam
kesi farsi saze 6303 ro nadare
age vasam bezare kheyli mamnon misham:merci:

سلام
اينجا رو بخونيد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84258

avkmusic
18-11-2009, 09:26
سلام كي ميدونه رمز نوكيا 5220 واسه برگردوندن به حالت كارخانه چنده ؟ 002:

Ghazaal
18-11-2009, 17:29
سلام كي ميدونه رمز نوكيا 5220 واسه برگردوندن به حالت كارخانه چنده ؟ 002:

سلام
شما سوالتون رو توي تاپيك پرسش و پاسخ مطرح ميكرديد احتياجي به زدن تاپيك جديد نبود.
لاك كد ديفالت گوشيهاي نوكيا 12345 هست.

hamed57
22-11-2009, 23:28
سلام دوستان
ایا تا به حال با گوشی 8800 کره ای کار کردین؟
یکی از دوستام داره میگه دقیقا مثل اصلش میمونه. ایا همچین چیزی اصلا امکان داره؟
اگه واقعا اینطوریه ارزش خریدن داره؟

Ghazaal
23-11-2009, 08:06
سلام دوستان
ایا تا به حال با گوشی 8800 کره ای کار کردین؟
یکی از دوستام داره میگه دقیقا مثل اصلش میمونه. ایا همچین چیزی اصلا امکان داره؟
اگه واقعا اینطوریه ارزش خریدن داره؟

سلام
شما توي تاپيك زير مطرح كنيد بهتر به نتيجه ميرسيد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=71006&highlight=8800

vahidtouch
23-11-2009, 20:04
دوستان برا من اون کدی که واسه سریال نامبر و تعمیری بودن گوشی و ... اون قسمت تعمیری بودن گوشی 0000 نمیفته و اینجوریه mmyyyy و این یعنی چی ( گوشی من 8800 گلد آرت ) . لطفا راهنمائیم کنید . ممنون

Ghazaal
23-11-2009, 22:07
دوستان برا من اون کدی که واسه سریال نامبر و تعمیری بودن گوشی و ... اون قسمت تعمیری بودن گوشی 0000 نمیفته و اینجوریه mmyyyy و این یعنی چی ( گوشی من 8800 گلد آرت ) . لطفا راهنمائیم کنید . ممنون

سلام
اگر منظورتون اينه كه با كد ببينيد گوشي نو هست يا كرده (با زدن كد #92702689#*) در حالت معمولي اگر گوشي نو باشه بايد 00000:00 رو نشون بده يعني اصلا با گوشي حرف نزدن. ولي اگر عدد باشه يا به اون شكلي كه شما ميگيد باشه ممكنه دستكاري شده باشه.
تو تمام گوشيهاي نوكيا همينطوريه. براي آي ام اي آي هم كد #06#* رو بزنيد بايد عددي كه ميده با زير باطري و روي جعبه يكي باشه در غير اينصورت شك نكنيد و ببريد گوشي رو پس بديد.

navid2630
06-12-2009, 12:09
سلام وخسته نباشید
گوشی من 5610 از دیروز تا حالا یه مشکلی دارم
می خوام برم تو مموری کارت ازم پسورد می خواد و روی آیکونش عکس یه قفل نشون می ده
و نمی تونم برم ممنون می شم راهنمایی کنید
راستی اگه کد گوشیمو ندونم باید چطوری بازش کنم
ممکنه ویروسی شده باشه

با تشکر از راهنمایی دوستان

Ghazaal
06-12-2009, 12:49
سلام وخسته نباشید
گوشی من 5610 از دیروز تا حالا یه مشکلی دارم
می خوام برم تو مموری کارت ازم پسورد می خواد و روی آیکونش عکس یه قفل نشون می ده
و نمی تونم برم ممنون می شم راهنمایی کنید
راستی اگه کد گوشیمو ندونم باید چطوری بازش کنم
ممکنه ویروسی شده باشه

با تشکر از راهنمایی دوستان

سلام
1- شما بايد در بخش پرسش و پاسخ پست ميزديد نه اينجا و يه تاپيك جديد!
خوب اين علامت قفل يعني اينكه مموريتون رمز داره يا خودتون بهش رمز داديد يا داديد دست كسي خواسته سر به سرتون بزاره براش پسورد گذاشته.
به هر حال چاره داره اگر يادتون نيومد رمزش چيه تاپيك زير:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=70599
براي لاك كد خود گوشي هم راههاي ديگه هست. اگر خود گوشي قفل شده باشه اصلا بالا نمياد.
خير ويروس چنين كاري نميكنه.

m2sh
11-12-2009, 18:28
سلام اقا من یه 1202 دارم کسی میدونه بلوتوثش کجاس

Ghazaal
12-12-2009, 10:49
سلام اقا من یه 1202 دارم کسی میدونه بلوتوثش کجاس

سلام
بلوتوث نداره.

www.esi2000
16-12-2009, 06:15
سلام.من 6300 دارم.وقتی روش نرم افزار می ریزم. نرم افزار اجرا می شه ولی بعد از چند ثانیه ERROR میده.مشکل از کجاست . متشکرم.:atten:

Ghazaal
16-12-2009, 10:17
سلام.من 6300 دارم.وقتی روش نرم افزار می ریزم. نرم افزار اجرا می شه ولی بعد از چند ثانیه error میده.مشکل از کجاست . متشکرم.:atten:

سلام
متن ارورتون رو به انگليسي بنويسيد.

foad87
18-12-2009, 02:29
سلام آیا گوشیهای نوکیا که برنامه جاوا midp 2.1
دارن میتونند برنامه بالا 1 مگابایت بخونند یا پشتیبانی کنند؟

www.esi2000
18-12-2009, 07:20
سلام .متشکرم از آپدیت 6300 جواب داد . مشکل من اجرای برنامه های جاوا است . اکثر برنامه هایی رو که اجرا می کنم این پیغام رو میده و اجرا نمیشه : out of memory error java / lang/ ou of memory error
ya Ivvalid application delete ? ya security java / lang access denied
خسته شدم از بس این پیغام ها رو دیدم ممنون میشم کمکم کنید متشکرم .:atten:

Ghazaal
18-12-2009, 11:05
سلام آیا گوشیهای نوکیا که برنامه جاوا midp 2.1
دارن میتونند برنامه بالا 1 مگابایت بخونند یا پشتیبانی کنند؟

سلام
اگر منظورتون گوشيهاي جاوا هست بستگي به گوشي داره. البته اكثر گوشيهاي جاوا نرم افزارهاي بالاي 1 مگ رو نميتونن اجرا كنند ولي بعضي وقتا با كلك زدن ميشه اين برنامه ها رو روشون اجرا كرد. مثلا 5610 با رينيم كردن برنامه ميشه فرستادش روي گوشي و اجراش كرد ولي شانسي هست ديگه. ممكنم هم هست روي يه گوشي جواب بده روي گوشي مشابه نه.
البته گوشيهاي جديدتر كه ورژن 6 هستن ديگه اين مشكل توشون حل شده. اين بيشتر براي گوشيهاي قديميتر نوكيا صدق ميكنه.

Ghazaal
18-12-2009, 11:08
سلام .متشکرم از آپدیت 6300 جواب داد . مشکل من اجرای برنامه های جاوا است . اکثر برنامه هایی رو که اجرا می کنم این پیغام رو میده و اجرا نمیشه : Out of memory error java / lang/ ou of memory error
ya ivvalid application delete ? Ya security java / lang access denied
خسته شدم از بس این پیغام ها رو دیدم ممنون میشم کمکم کنید متشکرم .:atten:

سلام
6300 هم مثل خيلي ديگه از گوشيهاي جاوا به دليل محدوديت ساپورت حجم فايل براي بعضي برنامه ها اين ارور رو ميده. شما اگر توي گوشيتون اس ام اس زياد دارين يا كنتاكتهاتون زياد هستن يا برنامه زياد نصب دارين يه كمي از اين حجمها كم كنيد ببينيد جواب ميده يا نه. اگر باز هم اين ارور رو داد ديگه مربوط به نوع سيستم عامله و هيچ كاريش نميشه كرد.

foad87
18-12-2009, 16:53
ببخشید دوباره مزاحمتون میشم
اگه میشه اسم این مدل گوشیهای نوکیا که این مشکل یعنی بدون سیستم عامل واز جاوا برخوردار میباشن برنامه بالی 1مگ رو ساپورت میکنند اسم ببری؟

Ghazaal
18-12-2009, 17:45
ببخشید دوباره مزاحمتون میشم
اگه میشه اسم این مدل گوشیهای نوکیا که این مشکل یعنی بدون سیستم عامل واز جاوا برخوردار میباشن برنامه بالی 1مگ رو ساپورت میکنند اسم ببری؟

سلام
خواهش ميكنم مزاحم نيستيد.
بله ليست اين گوشي ها (سري 40 ورژن 6) توي قسمت اول تاپيك زير هست ميتونيد ببينيد:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=60850

mirzaeish
19-12-2009, 16:29
گوشی nokia 5220 پیغام contact service می دهد
این گوشی بعد از رئوشن شدن بلافاصله پس از روشن شدن این پیغام را می دهد و خاموش می شود.
لطفا کمک کنید دوستان عزیز

foad87
19-12-2009, 21:47
سلام
خیلی ممنون که به سوالهام جواب دادی یه سوال دیگه داشتم اونم اینکه من یکی این مدل گوشیها بگیرم 100درصد برنامه بالای یک مگ تا چهار هم میتونه ساپورت کنه؟

mirzaeish
19-12-2009, 21:59
کسی نیست

mohammad6212
19-12-2009, 22:18
سلام.منم دقیقا همین مشکلو داشتم.سخت افزاریه.از 15 تا 50 هم خرج داره

Farzad_GSM
19-12-2009, 23:18
گوشی nokia 5220 پیغام contact service می دهد
این گوشی بعد از رئوشن شدن بلافاصله پس از روشن شدن این پیغام را می دهد و خاموش می شود.
لطفا کمک کنید دوستان عزیز

کسی نیست

سلام.منم دقیقا همین مشکلو داشتم.سخت افزاریه.از 15 تا 50 هم خرج داره

این مورد گوشی شما یکم توضیح دادنش برای شما پیچیده است.

در زمانی که گوشی شما سیم لاک و یا فایل پی ام و سریال گوشی خراب شده باشد شما در این سری از گوشی ها با پیغام contact servis مواجه میشوید اما در گوشی های سری دیگر با پیغام phone start up faild مواجه میشوید.

کاری از دست شما دوست گرامی برنمیاد بهترین کار این است که گوشی خود را به یک نرم افزار کار حرفه ای که کار کردن با باکس های نوکیا را بلد باشد نشان دهید تا مشکل گ.شی شما رو حل کنند.

اگر توضیحات بیشتری خواستید من در خدمتم.

vbigdeli
25-12-2009, 12:20
سلام

دوستان متاسفانه من چند روز پیش فرمور گوشی را آپدیت کردم که کل اطلاعات پرید...راستش تابحال با برنامه فونیکس کار نکرده بودم و موقع کلیک روی آپدیت هیچ پیغامی نداد و از معنای کلمه معلوم نبود که بعد از کلیک برنامه شروع به بروز نمودن می کنه

حالا راهی هست که مثل هارد کامپیوتر بشه اطلاعات قبلی را بازیابی کرد ؟ شدیدا به نوت های ذخیره شده نیاز دارم..002:

mirzaeish
25-12-2009, 17:19
کسی هست یه حالی به ما بده

mirzaeish
27-12-2009, 13:12
کسی نیست کمک کنه تمام مراحل رو اگه کسی بلده بگه لطفا

Farzad_GSM
27-12-2009, 17:54
کسی هست یه حالی به ما بده

کسی نیست کمک کنه تمام مراحل رو اگه کسی بلده بگه لطفا

من که به شما توضیح دادم دوست عزیز دیگه چه کمکی میخواهید ؟

شما اگر یکی از باکس های نوکیا را در اختیار داشته باشید کاری میتوانید انجام دهید و گرنه تنها کاری که از دستتون بر میاد همونی که قبلا گفتم انجام دهید.

Ghazaal
29-12-2009, 13:44
سلام

دوستان متاسفانه من چند روز پیش فرمور گوشی را آپدیت کردم که کل اطلاعات پرید...راستش تابحال با برنامه فونیکس کار نکرده بودم و موقع کلیک روی آپدیت هیچ پیغامی نداد و از معنای کلمه معلوم نبود که بعد از کلیک برنامه شروع به بروز نمودن می کنه

حالا راهی هست که مثل هارد کامپیوتر بشه اطلاعات قبلی را بازیابی کرد ؟ شدیدا به نوت های ذخیره شده نیاز دارم..002:

سلام
متاسفانه هيچ كاري نميشه كرد. بايد قبل از فلش بكاپ ميگرفتيد.

MEHR@N
29-12-2009, 13:56
این که چیز مشخصیه.شما بخوای گوشیتم ریست کارخانه کنی همه اطلاعاتت میپره.چه برسه به فلش

N0kia_5800
30-12-2009, 00:33
سلام

من یه فارسی ساز میخوام که بتونم منوی گوشی x3 رو فارسی بکنم

هنوز چیزی اومده ؟
یا اصلا چیزی میاد برای این گوشی که فارسی بشه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید من رو
Ghazaal
30-12-2009, 08:53
سلام

من یه فارسی ساز میخوام که بتونم منوی گوشی x3 رو فارسی بکنم

هنوز چیزی اومده ؟
یا اصلا چیزی میاد برای این گوشی که فارسی بشه ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید من رو
سلام
شما ميتونيد با تغيير پروداكت كد و آپگريد به ورژن بالاتر زبان فارسي رو براي هميشه روي گوشيتون داشته باشيد. براي آموزش نحوه تغيير پروداكت كد تاپيك زير:

براي فايلهاي فلش هم تاپيك زير:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1207829#post1207829

N0kia_5800
30-12-2009, 22:19
سلام

خیلی ممنون هستم از راهنمایی شما

ولی گوشی من آپدیت هستش به v 3.60

آیا باید به ورژن بالاتری آپدیت بکنم یعنی 4 به بعد ؟

یا با استفاده از فایل های فلشی که برای ورژن 3.60 گذاشتین کارهای بکنم ؟

یا فقط product key رو تغییر بدم ؟

وقتی میخوام product key رو تغییر بدم به وسیله ی NSS برنامه نمی تونه Scan بکنه گوشی رو Error میده ! چیکار باید بکنم در این مواقع؟

خیلی ممنون میشم جواب سوال من رو بدین

باتشکر

Ghazaal
31-12-2009, 17:40
سلام

خیلی ممنون هستم از راهنمایی شما

ولی گوشی من آپدیت هستش به v 3.60

آیا باید به ورژن بالاتری آپدیت بکنم یعنی 4 به بعد ؟

یا با استفاده از فایل های فلشی که برای ورژن 3.60 گذاشتین کارهای بکنم ؟

یا فقط product key رو تغییر بدم ؟

وقتی میخوام product key رو تغییر بدم به وسیله ی nss برنامه نمی تونه scan بکنه گوشی رو error میده ! چیکار باید بکنم در این مواقع؟

خیلی ممنون میشم جواب سوال من رو بدین

باتشکر

سلام
اگر بخوايد زبان فارسي رو روش بريزيد بايد به ورژن بالاتر آپگريد كنيد براي شما ميشه 4.11 كه لينك دادم.
نه از فايلهاي فلش ورژن 4.11 استفاده كنيد.
صرفا با تغيير پروداكت كد كه تغييري توي گوشي ايجاد نميشه بايد حتما آپگريد يا فلش بشه كه تو فايلهاي جديدي كه روي گوشي ريخته ميشه فايلهاي زبان فارسي هم هست كه گوشي ميشناسه و روش اعمال ميشه.
براي رفع ارور ان اس اس شما گوشي رو مستقيما بوسيله كابل به پشت كيس وصل كنيد اگر باز هم نشناخت ميتونيد با جاف پروداكت كدش رو تغيير بديد و با همون جاف هم آپگريد كنيد.
براي كمتر شدن كارتون از فونيكس هم ميتونيد استفاده كنيد كه ديگه نيازي به تغيير پروداكت كد نداريد فقط بايد فايلها رو درست انتخاب كنيد و خودش بقيه كارها رو انجام ميده.

vampire897
13-01-2010, 21:07
سلام دوستان،من گوشيم 2700 هستش و يه مشكلي دارم و اون اينه كه وقتي ميخوام تنظيمات gprs‏ رو از ايرانسل بگيرم ميگه كه گوشي شما در ليست ما موجود نيست..
به نظرتون من چيكار بايد بكنم؟؟

W 810
14-01-2010, 13:49
سلام دوستان
یه سوال داشتم من تنظیمات gprs ایرانسل رو برای گوشی 6500 دریافت کردم (با کد #6*3*140*)
ولی نمیدونم چطوری پروفایل اونو برای اتصال انتخاب کنم
لطفا راهنمایی کنید:8:

Ghazaal
14-01-2010, 14:23
سلام دوستان
یه سوال داشتم من تنظیمات gprs ایرانسل رو برای گوشی 6500 دریافت کردم (با کد #6*3*140*)
ولی نمیدونم چطوری پروفایل اونو برای اتصال انتخاب کنم
لطفا راهنمایی کنید:8:

سلام
تاپيك زير:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53001

و پست زير:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=692847&postcount=2

Ghazaal
14-01-2010, 14:32
سلام دوستان،من گوشيم 2700 هستش و يه مشكلي دارم و اون اينه كه وقتي ميخوام تنظيمات gprs‏ رو از ايرانسل بگيرم ميگه كه گوشي شما در ليست ما موجود نيست..
به نظرتون من چيكار بايد بكنم؟؟

سلام
تاپيك زير:
و پست زير:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=692847&postcount=2

henry_2009
18-01-2010, 16:41
آقا، این کار روی 5200 هم عملیه ؟

henry_2009
18-01-2010, 16:46
آقا، این access point روی 5200 هم عملیه ؟!

N95.75
20-01-2010, 20:55
سلام
چند روز پیش با گوشیم 5310 یه بلوتوث گرفتم که بعد از اون گوشی خود به خود خاموش شد بعد که گوشی رو روشن کردم بعد از 5 ثانیه دوباره خاموش شد هر کاری کردم درست نشد حتی دادم تو علاالدین فلش هم کردنش ولی درست نشد می خواستم ببینم مشکلش چیه و چجوری میشه درستش کرد؟
با تشکر.

Ghazaal
25-01-2010, 19:25
آقا، این access point روی 5200 هم عملیه ؟!

سلام
اين تنظيمات براي تمام گوشيهاي جاوا هست ولي با كمي تفاوت در منوي گوشيها.

Ghazaal
25-01-2010, 19:30
آقا، این کار روی 5200 هم عملیه ؟

سلام
.... بله.

Ghazaal
25-01-2010, 19:45
سلام
چند روز پیش با گوشیم 5310 یه بلوتوث گرفتم که بعد از اون گوشی خود به خود خاموش شد بعد که گوشی رو روشن کردم بعد از 5 ثانیه دوباره خاموش شد هر کاری کردم درست نشد حتی دادم تو علاالدین فلش هم کردنش ولی درست نشد می خواستم ببینم مشکلش چیه و چجوری میشه درستش کرد؟
با تشکر.

سلام
با توجه به اينكه گوشي فلش هم شده احتمال ايراد سخت افزاري زياد هست. ببريد پيش يه تعمير كار

navid2630
26-01-2010, 23:11
سلام
گوشی من 5610 هست و یه مشکلی پیدا کرده اینه که مموری رو نمی شناسه
ولی مموری سالمه تو دستگاه دیگه کار می کنه و مووری دیگه رو هم روی 5610 خودم تست کردم جواب نداد
مشکل از کجا می تونه باشه؟
راستی اومدم ریست کنم کد خواست هر کدی که بود امتحان کردم،اگه کد ریست رو فراموش یا ندونیم باید چی کار کنیم؟
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Ghazaal
27-01-2010, 09:16
سلام
گوشی من 5610 هست و یه مشکلی پیدا کرده اینه که مموری رو نمی شناسه
ولی مموری سالمه تو دستگاه دیگه کار می کنه و مووری دیگه رو هم روی 5610 خودم تست کردم جواب نداد
مشکل از کجا می تونه باشه؟
راستی اومدم ریست کنم کد خواست هر کدی که بود امتحان کردم،اگه کد ریست رو فراموش یا ندونیم باید چی کار کنیم؟
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

سلام
شما بايد سوالتونو توي بخش پرسش و پاسخ مطرح ميكرديد.
خوب اينكه ميگيد با مموريهاي ديگه هم مشكل داره ميتونه سخت افزاري باشه ممكنه محل سيمكارت آسيب ديده باشه. اگر با ريست و فلش كردن درست نشد حتما سخت افزاري هست.
براي ريست كردن هم اگر به گوشيتون لاك كد نداده باشيد كد ديفالت نوكيا 12345 هست در غير اينصورت بايد لاك كدي كه بهش داده بوديد رو بزنيد.

navid2630
27-01-2010, 20:19
سلام
شما بايد سوالتونو توي بخش پرسش و پاسخ مطرح ميكرديد.
خوب اينكه ميگيد با مموريهاي ديگه هم مشكل داره ميتونه سخت افزاري باشه ممكنه محل سيمكارت آسيب ديده باشه. اگر با ريست و فلش كردن درست نشد حتما سخت افزاري هست.
براي ريست كردن هم اگر به گوشيتون لاك كد نداده باشيد كد ديفالت نوكيا 12345 هست در غير اينصورت بايد لاك كدي كه بهش داده بوديد رو بزنيد.

ممنونم
حق با شما بود
من لاک گوشیمو فراموش کردم یعنی کدش نمی دونم چی هست الان باید چی کار کنم که ریست کنم

Ghazaal
27-01-2010, 21:45
ممنونم
حق با شما بود
من لاک گوشیمو فراموش کردم یعنی کدش نمی دونم چی هست الان باید چی کار کنم که ریست کنم

سلام
خواهش ميكنم. تاپيك زير رو بخونيد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84259

mjrad
28-01-2010, 00:29
با سلام خدمت دوستان عزيز
گوشي من 5610 نوكياست .اين گوشي اكثر وب سايتهارا باز نميكنه و پيام ميده كه قالب صفحه شناخته نشد .(توضيحا" سيم كارتم همراه اوله )
تنظيمات ايميل را هم وارد كرده ام اما باز نميكنه .ام ام اس هم نميفرسته .تو خيلي از انجمن ها اين سوال رو مطرح كردم و جوابي نديده ام .ظاهرا" از اون گوشي هاي پرت است !!! .
دوستان كمكم كنند ممنون ميشوم

Ghazaal
28-01-2010, 08:13
با سلام خدمت دوستان عزيز
گوشي من 5610 نوكياست .اين گوشي اكثر وب سايتهارا باز نميكنه و پيام ميده كه قالب صفحه شناخته نشد .(توضيحا" سيم كارتم همراه اوله )
تنظيمات ايميل را هم وارد كرده ام اما باز نميكنه .ام ام اس هم نميفرسته .تو خيلي از انجمن ها اين سوال رو مطرح كردم و جوابي نديده ام .ظاهرا" از اون گوشي هاي پرت است !!! .
دوستان كمكم كنند ممنون ميشوم

سلام
به موبايلستان خوش اومديد. اول اين رو بگم براي اينكه زودتر به جواب مورد نظرتون برسيد بايد سوالتون رو در جاي درستش مطرح كنيد. مثلا شما آلان بايد در قسمت پرسش و پاسخ توي تاپيكي كه براي همين منظور زده شده درخواست ميداديد به هر حال.
توي گوشيها جاوا براي اتصال به اينترنت در حالت معمولي فقط از طريق بروزر خود گوشي ميشه وصل شد و با هيچ نرم افزار ديگه اي (چت يا بروزرهاي ديگه يا برنامه اي مخصوص جي پي اس) نميشه توي وب رفت.
راه حل اين كار ساختن اكسس پوينت براي گوشي هست. توي تاپيك زير به خوبي نحوه ساختن اكسس پوينت توضيح داده شده البته با كمي تفاوت در مسير منوهاي گوشيها:

www.esi2000
05-02-2010, 08:17
سلام.من حافظه ی داخلی گوشیم 5 مگ بیش تر نیست.و موقعی که برام بلوتوث میاد به خاطره حافظه ی کم گوشی قطع میشه.ایا راه حلی هستش.

Ghazaal
06-02-2010, 06:40
سلام.من حافظه ی داخلی گوشیم 5 مگ بیش تر نیست.و موقعی که برام بلوتوث میاد به خاطره حافظه ی کم گوشی قطع میشه.ایا راه حلی هستش.

سلام
خير.

rooliback
09-02-2010, 10:40
با سلام...من گوشی 6300 دارم یه مشکلی پیش اومده واسش که اگه خاموش بشه دیگه واسه بالا اومدنش چند ساعت طول میکشه...مشکلش حل شدنیه؟

Ghazaal
17-02-2010, 18:55
با سلام...من گوشی 6300 دارم یه مشکلی پیش اومده واسش که اگه خاموش بشه دیگه واسه بالا اومدنش چند ساعت طول میکشه...مشکلش حل شدنیه؟

سلام
شما بهتره گوشي رو به آخرين ورژن فلش كنيد.

punky
18-02-2010, 16:28
آموزش فـــلـــــش کردن 5310.رو کی بلده؟

Ghazaal
18-02-2010, 17:43
آموزش فـــلـــــش کردن 5310.رو کی بلده؟

سلام
اي بابا بهتر نبود اول يه سرچ تو سايت ميزديد؟! به هر حال اين تاپيك آموزش فلش كردن هم توش داره:

Mastermind_tab
09-03-2010, 10:38
سلام به همه و تشکر از زحماتتون...
دو سال پیش به گوشیم کد دادم الان که لازمش دارم اصلا یادم نمیاد....
راه حلی داره؟؟؟

LEON
09-03-2010, 11:15
خب همین جور که از اسم تاپیک مشخص هست می خوام یه ارزیابی از این بخش بکنم
و نظرتون رو جویا شوم.منتظر نظراتتون هستم.

Ghazaal
09-03-2010, 15:19
سلام به همه و تشکر از زحماتتون...
دو سال پیش به گوشیم کد دادم الان که لازمش دارم اصلا یادم نمیاد....
راه حلی داره؟؟؟

سلام
بله تاپيك زير رو مطالعه بفرماييد:

http://mobilestan.net/showthread.php?t=84259

احتمالا اگر گوشيتون بالا مياد روش آخر سريعترين هست براي شما.

masoud khan
14-03-2010, 04:40
سلام دوستان
یه گوشی 1661 هست که کد حفاظتی که براش گذاشته بودیم یادمون نیست
ولی سیم کارت رو میشناخت فقط کد میخواست تا بتونی باهاش کار کنی که منم یادم نیست چنده
بعد از چند بار حدسی کد رو وارد کردن حالا دیگه سیم کارت رو هم نمیشناسه ومگیه سیم کارت رو وارد کنید
چه بایدکرد به نظر اساتید

Farzad_GSM
14-03-2010, 11:20
دوست عزیز شما باید گوشیتو بوسیله یکی از باکس های نرم افزاری یا برنامه های فونیکس و یا جف گوشی رو آنلاک کنید.

mahyare
14-03-2010, 12:13
اول بگم اگر سوالم را در اینجا مطرح میکنم و جاش درست نیست منو ببخشید

سوال من در مورد گوشی 8800 arte هست این گوشیو حدودا 1 سال پیش برای کسی خریدم ولی گوشی بعضی وقتها هنگ میکنه و باید ریستارت بشه تا درست کار کنه البته از زمانی که این گوشی خریداری شده اپدیت نشده حالا میخواستم بدونم که ایا دوستان دیگه که این گوشیو دارند همچین مشکلی دارند ؟؟ ایا با اپدیت کردن این مشکل حل میشه یا باید کار دیگه ای کرد ؟

Ghazaal
14-03-2010, 12:48
اول بگم اگر سوالم را در اینجا مطرح میکنم و جاش درست نیست منو ببخشید

سوال من در مورد گوشی 8800 arte هست این گوشیو حدودا 1 سال پیش برای کسی خریدم ولی گوشی بعضی وقتها هنگ میکنه و باید ریستارت بشه تا درست کار کنه البته از زمانی که این گوشی خریداری شده اپدیت نشده حالا میخواستم بدونم که ایا دوستان دیگه که این گوشیو دارند همچین مشکلی دارند ؟؟ ایا با اپدیت کردن این مشکل حل میشه یا باید کار دیگه ای کرد ؟

سلام
براي هنگ كردن ميتونه دلايل زيادي باشه يكيش پر بودن حافظه داخلي گوشي از نرم افزار و اس ام اس و ...
اگر اينطوره سعي كنيد يه كمي از فضاي فون مموري رو خالي كنيد تا بهتر جواب بده.
مشكل بعدي ميتونه از باگ نرم افزاري فيرمور گوشي باشه مه معمولا اين طور باگها با آپديتهايي كه براي گوشي مياد حل ميشه. بد نيست كه گوشي رو يه بار به آخرين ورژن فلش كنيد البته قبلش همه نرم افزارها رو پاك كنيد و يه مستر ريست و فرمت مموري كارت رو داشته باشدي بعد از آپگريد هم همينطور.
يه دليل ديگه اش هم ميتونه مال اين باشه كه مدت زياد با گوشي كار كرديد و در اثر ريختن و پاك كردن برنامه و ... يه سري فايلهاي اضافي توي گوشيتون همينجور انبار شده كه به هيچ دردي هم نميخورن و باعث كند شدن گوشيتون ميشن. چاره اين هم همون فلش زدن هست.
انشاا... كه درست ميشه.

601020
16-03-2010, 17:33
سلام ، با تشكر از همه مديران محترم ، من يك گوشي 5300 دارم كه صفحه كليد آن قفل شده و رمز آن را فراموش كرده‌ام لطفاً راهننمايي فرماييد

Ghazaal
16-03-2010, 20:42
سلام ، با تشكر از همه مديران محترم ، من يك گوشي 5300 دارم كه صفحه كليد آن قفل شده و رمز آن را فراموش كرده‌ام لطفاً راهننمايي فرماييد

سلام
اينجا: http://mobilestan.net/showthread.php?t=84259

601020
17-03-2010, 11:23
با تشكر از شما Ghazaal جان

kiasoft
20-03-2010, 15:09
سلام دوستان. دو تا سوال داشتم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
1-چطور میشه مسیر فایلهای دریافتی از طریق بلوتوث رو به مموری کارت انتقال داد؟
2-آیا میشه ساعت و تاریخ رو روی صفحه اصلی برداشت؟
با تشکر

Ghazaal
20-03-2010, 17:04
سلام دوستان. دو تا سوال داشتم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
1-چطور میشه مسیر فایلهای دریافتی از طریق بلوتوث رو به مموری کارت انتقال داد؟
2-آیا میشه ساعت و تاریخ رو روی صفحه اصلی برداشت؟
با تشکر

سلام
در مورد اول بايد بريد توي تنظيمات مسيجينگ و محل ذخيره پيامهاتون رو به مموري كارت تغيير بديد.
در مورد دومي فكرنميكنم بشه اين كار رو انجام داد.

hamednike
20-03-2010, 20:09
دوستان من خیلی تلاش کردم بوسیله nss,jaf پروداکت کد 6700 رو عوض کنم که نشد یعنی بعد از عوض کردن پروداکت کد اگه باز هم readکنیم پروداکت قبلی سرجاشه و عوض نمیشه
تعویض پروداکت کد رو با برنامه فونیکس هم بلد نیستم اگه کسی از دوستان این آموزش رو بلده بگه تا ما هم استفاده کنیم:merci:

Ghazaal
21-03-2010, 10:06
دوستان من خیلی تلاش کردم بوسیله nss,jaf پروداکت کد 6700 رو عوض کنم که نشد یعنی بعد از عوض کردن پروداکت کد اگه باز هم readکنیم پروداکت قبلی سرجاشه و عوض نمیشه
تعویض پروداکت کد رو با برنامه فونیکس هم بلد نیستم اگه کسی از دوستان این آموزش رو بلده بگه تا ما هم استفاده کنیم:merci:

سلام
شما تو اين تاپيك مطرح كنيد زودتر به نتيجه ميرسيد:

hamednike
22-03-2010, 19:07
سلام
شما تو اين تاپيك مطرح كنيد زودتر به نتيجه ميرسيد:

دوست عزیز تو تاپیک فوق سوال کردم ولی متاسفانه کسی بلد نبود
برا همین درخواست کمک کردم
خیلی واجبه:atten:

zarandi_mh
23-03-2010, 16:09
سلام
مدیر محترم
اگه میشه منو راهنمایی کنید
من چه به روش روشن و چه به روش خاموش
نتونستم گوشیمو فلش کنم
این پیغام رو میده
JAF version 1.98.65 beta1
Detected PKEY: 0012F584
P-key nokia module version 01.02
FBUS INTERFACE NOT CONNECTED!!!
USB Cable Driver version: 7.1.17.0
Changing mode...Done!
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: NONE
PPM Flash file: NONE
CNT Flash file: NONE
APE Variant file: NONE
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: NONE
FILES SET FOR FLASHING:
MCU Flash file: D:\Programs\Nokia\Firimor\3110C\07.21\rm237__07.21 .mcusw
FILES SET FOR FLASHING:
PPM Flash file: D:\Programs\Nokia\Firimor\3110C\07.21\rm237__07.21 .ppm_mea5
FILES SET FOR FLASHING:
PPM Flash file: D:\Programs\Nokia\Firimor\3110C\07.21\rm237__07.21 .ppm_mea5
CNT Flash file: D:\Programs\Nokia\Firimor\3110C\07.21\rm237__07.21 .image_mea5
Detected P-KEY: 0012F584
P-key nokia module version 01.02
Init usb communication...
PRESS POWER ON NOW!
Searching for phone...Found
Error reading phone init data

Ghazaal
24-03-2010, 08:13
سلام
مدیر محترم
اگه میشه منو راهنمایی کنید
من چه به روش روشن و چه به روش خاموش
نتونستم گوشیمو فلش کنم
این پیغام رو میده
jaf version 1.98.65 beta1
detected pkey: 0012f584
p-key nokia module version 01.02
fbus interface not connected!!!
Usb cable driver version: 7.1.17.0
changing mode...done!
Files set for flashing:
Mcu flash file: None
ppm flash file: None
cnt flash file: None
ape variant file: None
files set for flashing:
Mcu flash file: None
files set for flashing:
Mcu flash file: D:\programs\nokia\firimor\3110c\07.21\rm237__07.21 .mcusw
files set for flashing:
ppm flash file: D:\programs\nokia\firimor\3110c\07.21\rm237__07.21 .ppm_mea5
files set for flashing:
ppm flash file: D:\programs\nokia\firimor\3110c\07.21\rm237__07.21 .ppm_mea5
cnt flash file: D:\programs\nokia\firimor\3110c\07.21\rm237__07.21 .image_mea5
detected p-key: 0012f584
p-key nokia module version 01.02
init usb communication...
Press power on now!
Searching for phone...found
error reading phone init data

سلام
شما توي تاپيك مربوط به حاف مطرح كنيد. زودتر به نتيجه ميرسيد.

FIFAXGROUP
27-03-2010, 00:45
سلام بر اساتید محترم
یه مشکل برای گوش 5130 پیدا شده و مشکل نرم افزاری هست و بعد از اینکه گوشی را روشن می کنم قبل از ورود به منو گوشی پیغام Contact Servise میده
به نظر دوستان این مشکل , حل شدنی هست !؟
ممنون

Ghazaal
27-03-2010, 10:25
سلام بر اساتید محترم
یه مشکل برای گوش 5130 پیدا شده و مشکل نرم افزاری هست و بعد از اینکه گوشی را روشن می کنم قبل از ورود به منو گوشی پیغام Contact Servise میده
به نظر دوستان این مشکل , حل شدنی هست !؟
ممنون

سلام
بهتره فلشش كنيد.

sol2n
27-03-2010, 10:58
سلام
برای نوکیا 2720 security code گذاشتم الان یادم رفته
با هیچ کدوم از روش ها هم درست نشد
کابلش هم خیلی ریزه
چی کارش کنم؟

FIFAXGROUP
27-03-2010, 15:53
سلام
بهتره فلشش كنيد.

متاسفانه من طرز فلش کردن گوشی رو بلد نیستم
اگه امکانش هست برنامه های فلش 5130به همراه آموزش را بذارید
ممنون

mahdi-gh
27-03-2010, 18:44
هدفتون از تعویض پروداکت کد چیه
اگه هدفتون آپدیت هست که با فلش میتونید همینکار رو بکنید
با فلش توسط فونیکس در انتهای کار پروداکت کد هم تغییر پیدا میکنه
به هر صورت در صورت جواب نگرفتن با بقیه برنامه ها بهتره فونیکس رو امتحان کنید

Ghazaal
28-03-2010, 10:07
سلام
برای نوکیا 2720 security code گذاشتم الان یادم رفته
با هیچ کدوم از روش ها هم درست نشد
کابلش هم خیلی ریزه
چی کارش کنم؟

سلام
منظورتون از اينكه كابلشم خيلي ريزه چيه؟ يعني تو بازار نيست؟
به هر حال براي از بين بردن سكيوريتي كد اگر هيچكدوم از روشهاي اوليه جواب ندن بايد با شرايط خاص فلش بشه. اگر خودتون تا حالا فلش نزديد بهتره ببريد بيرون.

Ghazaal
28-03-2010, 10:11
متاسفانه من طرز فلش کردن گوشی رو بلد نیستم
اگه امکانش هست برنامه های فلش 5130به همراه آموزش را بذارید
ممنون

سلام
اين تاپيك آموزش:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=84258

اينم تاپيك فايلهاي فلش:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=91999

توصيه ميكنم اگر تا حالا اين كار رو انجام نداديد بسپاريدش دست كار بلد.

sol2n
31-03-2010, 10:52
سلام
منظورتون از اينكه كابلشم خيلي ريزه چيه؟ يعني تو بازار نيست؟
به هر حال براي از بين بردن سكيوريتي كد اگر هيچكدوم از روشهاي اوليه جواب ندن بايد با شرايط خاص فلش بشه. اگر خودتون تا حالا فلش نزديد بهتره ببريد بيرون.

منظورم اینکه که تا حالا رو هیچ گوشی ایی ندیده بودم ،
فلش که زدم n78 داشتم میدونم چجوریه،اما مشکل همین کابلشه.:023:

Ghazaal
31-03-2010, 14:08
منظورم اینکه که تا حالا رو هیچ گوشی ایی ندیده بودم ،
فلش که زدم n78 داشتم میدونم چجوریه،اما مشکل همین کابلشه.:023:

سلام
خوب پس اگر مشكل كابله بايد همون ببريد بيرون با باكس براتون درستش كنند.

hossputer
02-04-2010, 23:47
دوستان یکی از دوستام یه گوشی 5310 داره بعدش الانا همش هنگ میکنه والا دستته خودم نمیاافته که روی حوصله تاپیک بخونمو فلشش کنم (مشکلش اینه هنگ میکنه و میگه شکه در دسترش نیستو بعدش خاموش روشن میکنی اوکی میشه و ....)

این گوشی هارد ریست داره چطوریه واجبه:31:

Ghazaal
03-04-2010, 09:19
دوستان یکی از دوستام یه گوشی 5310 داره بعدش الانا همش هنگ میکنه والا دستته خودم نمیاافته که روی حوصله تاپیک بخونمو فلشش کنم (مشکلش اینه هنگ میکنه و میگه شکه در دسترش نیستو بعدش خاموش روشن میکنی اوکی میشه و ....)

این گوشی هارد ریست داره چطوریه واجبه:31:

سلام
اين گوشيها مستر ريست ندارن فقط ميتونيد از داخل گوشي تنظيمات اوليه رو روشون برگردونيد.
اگر حوصله فلش نداريد خوب بهتره كه ببريد بيرون. هنگ كردن هم با همون فلش حل ميشه. البته ميتونيد با آپگريد كردن هم به روش معمولي و با اينترنت مشكلتون رو حل كنيد كه دردسرهاي فلش رو هم نداره.

shahab2002
04-04-2010, 11:58
سلام خدمت اساتيد سايت موبايلستان .

دوستان من گوسشي نوكيا 5130 رو هر جور كه تنظيما تشو انجام ميدم باز وصل نميشه
تنظيمات رو طبق راهنمايي زير انجام ميدم ممنون ميشم كه كمك كنيد با سپاس.
ضمناا تنظيمات گوشي من در ديتا بيس ايرانسل موجود نيست و بايد دستي انجام بشه و باروشهاي درخواستي ايرانسل جوابگو نيست.

Menu > Settings > Configuration > Personal Configuration Setting

و همه آیتم هایی که تو این قسمت هستند رو Delete کنید.
سپس به Options بروید و :

Add New: ACCESS POINT
Account Name: Irancell-GPRS
Access Point Settings
Data Bearer: GPRS/Packet Data
Bearer Settings
Packet Data Access Point Name (APN): mtnirancell
Network Type: IPv4
Authentication Type: Normal

Active The New ACCESS POINT

Add New: WEB
Account Name: Irancell-WEB
Use Pref. Access Point: Yes

Active The New WEB

Menu > Settings > Configuration > Default Configuration Setting > Personal Configuration: Set az Default

Menu > Settings > Active Default in All Applications: Yes

Ghazaal
04-04-2010, 18:15
سلام خدمت اساتيد سايت موبايلستان .

دوستان من گوسشي نوكيا 5130 رو هر جور كه تنظيما تشو انجام ميدم باز وصل نميشه
تنظيمات رو طبق راهنمايي زير انجام ميدم ممنون ميشم كه كمك كنيد با سپاس.
ضمناا تنظيمات گوشي من در ديتا بيس ايرانسل موجود نيست و بايد دستي انجام بشه و باروشهاي درخواستي ايرانسل جوابگو نيست.

Menu > settings > configuration > personal configuration setting

و همه آیتم هایی که تو این قسمت هستند رو delete کنید.
سپس به options بروید و :

Add new: Access point
account name: Irancell-gprs
access point settings
data bearer: Gprs/packet data
bearer settings
packet data access point name (apn): Mtnirancell
network type: Ipv4
authentication type: Normal

active the new access point

add new: Web
account name: Irancell-web
use pref. Access point: Yes

active the new web

menu > settings > configuration > default configuration setting > personal configuration: Set az default

menu > settings > active default in all applications: Yes

سلام
تنظيماتتون كه درسته ولي ممكنه ايراد از شبكه باشه در غير اينصورت شايد با فلش زدن حل بشه.

farshad_369
04-04-2010, 21:39
من با 5130 مشکل اتصال به نت نداشتم ، فقط یه نکته ای که هست اینه که برنامه ها رو باید تنظیم کنی تا از اکسس پوینت تو استفاده کنند

shahab2002
05-04-2010, 01:56
مرسی ارش جان ولی میشه بگی که چه جوری میشه برنامه هارو تنظیم کرد مثلا همین اپرا مینی رو میگم بعد میشه ورژن فریمور گوشیتم بگی ماله من اخرینشه همون 7.

amin_farahbakhs
05-04-2010, 20:38
سلام خدمت اساتيد محترم سايت.
يه مشكلي هست كه فكر كنم بارها مطرح شده . در مورد بعضي از گوشي هاي نوكيا سري 40 كه نمي تونن برنامه هاي بالاي 1 مگابايت رو اجرا كنن. مثل 3110 يا 6300.
توي صفحه مشخصات گوشيها در سايت نوكيا يه قسمت هست كه نوشته maximum jar size
براي گوشي 3110 اين قسمت 1 مگابايت هست.
http://www.forum.nokia.com/devices/3110_classic

براي گوشي 6303 هم 1 مگا بايته .ولي من كه امتحان كردم به راحتي برنامه هاي حجيم رو اجرا مي كنه.
http://www.forum.nokia.com/devices/6303_classic

حالا يه چيز جالب . تو مشخصات گوشي 2330 كه يه گوشي خيلي ساده هست و مموري هم نمي خوره اين مقدار 512 كيلو بايته. ولي در نهايت تعجب ميتونه برنامه هاي حجيم مثل رهياب تهران رو اجرا كنه.
http://www.forum.nokia.com/devices/2330_classic

حالا دوستان اگه راه حلي دارن ارائه بدن. من كه هر چي گشتم نتونستم چيزي پيدا كنم. نميشه يه جوري فايل فلش گوشي رو هك كرد ؟! چون من مطمئنم كه اين گوشي ها توانايي اجراي برنامه ها رو دارن.
اساتيد عزيز لطفا راهنمايي كنن. با تشكر...

www.esi2000
05-04-2010, 20:45
سلام.منم خودم 6300 دارم و این یه مشکل بزرگ در این گوشی هست و هیچ کاری نمیشه کرد.

Ghazaal
06-04-2010, 19:24
سلام خدمت اساتيد محترم سايت.
يه مشكلي هست كه فكر كنم بارها مطرح شده . در مورد بعضي از گوشي هاي نوكيا سري 40 كه نمي تونن برنامه هاي بالاي 1 مگابايت رو اجرا كنن. مثل 3110 يا 6300.
توي صفحه مشخصات گوشيها در سايت نوكيا يه قسمت هست كه نوشته maximum jar size
براي گوشي 3110 اين قسمت 1 مگابايت هست.
http://www.forum.nokia.com/devices/3110_classic

براي گوشي 6303 هم 1 مگا بايته .ولي من كه امتحان كردم به راحتي برنامه هاي حجيم رو اجرا مي كنه.
http://www.forum.nokia.com/devices/6303_classic

حالا يه چيز جالب . تو مشخصات گوشي 2330 كه يه گوشي خيلي ساده هست و مموري هم نمي خوره اين مقدار 512 كيلو بايته. ولي در نهايت تعجب ميتونه برنامه هاي حجيم مثل رهياب تهران رو اجرا كنه.
http://www.forum.nokia.com/devices/2330_classic

حالا دوستان اگه راه حلي دارن ارائه بدن. من كه هر چي گشتم نتونستم چيزي پيدا كنم. نميشه يه جوري فايل فلش گوشي رو هك كرد ؟! چون من مطمئنم كه اين گوشي ها توانايي اجراي برنامه ها رو دارن.
اساتيد عزيز لطفا راهنمايي كنن. با تشكر...

سلام
بله توي تاپيكهاي مختلف درباره ترفندهايي كه ميشه روي اين گوشيها برنامه هاي حجيم رو ريخت بارها صحبت شده ولي اجراي اينطور برنامه ها بگير نگير داره ممكنه يه برنامه روي يه گوشي مثلا 5610 به خوبي و بدون دنگ و فنگ اجرا بشه ولي روي يه گوشي ديگه با مدل مشابه نه.
اجراي اين طور نرم افزارهاي حجيم هم برميگرده به رم گوشي كه بايد اين قابليت رو داشته باشه.
تا حالا نديدم كه جايي با اون روش هك كردن بتونن رم رو دستكاري كنند. به هر حال نوكيا هم با توجه به يه سري از مسايل اقتصادي و ... اين گوشيها رو اينطور طراحي كرده كاريش هم نميشه كرد.

amirfour4
07-04-2010, 18:15
سلام

دوستان زمانی که با 1100 تماس می گیرم مدت تماس در حین تماس نشان نمیده؟؟؟؟

همه جاشم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم؟؟؟

لطفا کمک کنید

ممنون

Ghazaal
08-04-2010, 06:28
سلام

دوستان زمانی که با 1100 تماس می گیرم مدت تماس در حین تماس نشان نمیده؟؟؟؟

همه جاشم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم؟؟؟

لطفا کمک کنید

ممنون

سلام
اگر داشته باشه توي منوي تنظيمات تماس هست.

shahab2002
10-04-2010, 23:21
کسی نیست سر از این 5130 در بیاره که چرا اینجوریه فلش هم زدم ولی درست نشد که نشد.

www.esi2000
11-04-2010, 11:50
سلام.خیب اصلا گوشیتو از دوباره اپدیت کن شاید درست بشه.

shahab2002
12-04-2010, 00:05
نمیشه که نمیشه دوست عزیز.
فقط یه چیزی که مغز من متعجب کردخ اینکه کیبور گوشی من حروف کامل فارسی رو داره و از همون اول که گرفتمش فارسی داشت.
ماله یکی از اشنایان که کیبوردش فقط حروف عربی و انکلیسی داشت خیلی راحت به اینترنت وصل میشه حتی بد.ن انجام کوچکترین تنظیماتی.
فرق این دو تا گوشی چیه در ضمن فریمور اون از مال من پایین تر بود

milakosat
12-04-2010, 15:28
سلام یک ترفند دیکه هم هست اینه که
فایل جارتو نو رینم کنید بدون پسوند بذارین کپی کنید توی موبایل بعد دوباره رینم کنید اینبا دات جار رو هم بنویسید

amirkalak8
12-04-2010, 15:37
حالا این کارا واسه چیه مگه چنتا برنامه درست حسابی واسه 5610 هست ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

Ghazaal
13-04-2010, 08:32
سلام یک ترفند دیکه هم هست اینه که
فایل جارتو نو رینم کنید بدون پسوند بذارین کپی کنید توی موبایل بعد دوباره رینم کنید اینبا دات جار رو هم بنویسید

سلام
اين روش هم بارها و بارها توي انجمن مطرح شده.

koenigsegg
01-05-2010, 22:38
سلام. وقتی که می خوام تنظیمات gprs گوشی 5310 رو به صورت دستی نصب کنم با ارور memory is full مواجه میشم. در صورتی که گوشی دارای حافظه خالی هم در رم و هم خود گوشی هست. لطفا راهنمایی کنین

Ghazaal
02-05-2010, 07:19
سلام. وقتی که می خوام تنظیمات gprs گوشی 5310 رو به صورت دستی نصب کنم با ارور memory is full مواجه میشم. در صورتی که گوشی دارای حافظه خالی هم در رم و هم خود گوشی هست. لطفا راهنمایی کنین

سلام
اگر منظورتون اينه كه از داخل اينباكستون ميخوايد سيوش كنيد ولي نميشه چندتا از مسيجهاتون رو پاك كنيد.

koenigsegg
02-05-2010, 11:30
نه منظورم از داخل اینباکس نیست. وقتی من به قسمت menu/setting/configuration/personal configuration میرم و روی گزینه web کلیک می کنم بهم میگه memory is full و نمی تونم به بقیه تنظیمات برای اکتیو کردن gprs وارد بشم. راه حل چیه؟

Alireza_Pc
02-05-2010, 17:08
درود :

دوستيان من گوشي 6500 اسلايد دارم اما موقعي كه مي خواهم دوربينش كار كنه مي نويسه به انگليسي

camera on standby ضمنا گوشي هم شارج هست مشكل چيه؟

ممنون ميشم كمكم كند.

Ghazaal
02-05-2010, 21:02
درود :

دوستيان من گوشي 6500 اسلايد دارم اما موقعي كه مي خواهم دوربينش كار كنه مي نويسه به انگليسي

camera on standby ضمنا گوشي هم شارج هست مشكل چيه؟

ممنون ميشم كمكم كند.

سلام
چندتا راه هست امتحان كنيد انشاا... جواب ميده:
در عقبي گوشي رو باز كنيد و باطري رو دربياريد همينطور سيمكارت رو بعد از 20 ثانيه دوباره سيمكارت و باطري رو جا بزنيد و گوشي رو روشن كنيد.
اگر نشد توي منوي تنظيمات دوربينتون بريد و محل ذخيره عكس و فيلم رو اگر فون مموري هست به مموري كارت تغيير بديد.
اگر جواب نداد ريست كارخانه اي.
در صورتيكه هيچكدوم از اين روشها جواب نداد فلش به آخرين ورژن.

Ghazaal
03-05-2010, 08:26
نه منظورم از داخل اینباکس نیست. وقتی من به قسمت menu/setting/configuration/personal configuration میرم و روی گزینه web کلیک می کنم بهم میگه memory is full و نمی تونم به بقیه تنظیمات برای اکتیو کردن gprs وارد بشم. راه حل چیه؟

سلام
خوب شايد يه ريست كارخانه اي كمك كنه وگرنه به آخرين ورژن فلشش كنيد. خيلي از مشكلاتش برطرف ميشه.

koenigsegg
04-05-2010, 21:40
مشکل با ریست حل شد. ممنون از راهنماییتون

snowoo
06-05-2010, 07:24
سلام
من خیلی عجله دارم
مسافرم
گوشیم 5310
وقتی گوشی روشن میکنم یا اینکه ری استارت شده باشه بعدش که اهنگ اپدیت میکنه
اصلا نمیشه ازش استفاده کرد
نمیشه اهنگ گوش داد
مکالمه
برنامه اجرا کرد
گوشی ری استارت میشه
جالبه که به جای اینکه صحفه سفید بشه اول سیاه وبعد سفید و سپس گوشی بالا میاد
مشکلات دیگه هم پیدا کرده
مثلا وقتی ری استارت میشه یک صدای بدی هم میده
بعضی مواقع هم ویبره اش هم میگیره بعدش گوشی ری استارت میشه
من فکر کردم مشکل نرم افزاری
وقتی با اخرین فریمور که همون 10.10 باشه با USB فلش کردم
درست نشد
چند جا تعمیرات بردم
یکیشون می گفت که این فلش کردن شما با فلش کردن ما فرق میکنه
ما با باکس فلش می کنیم
ایا درست گفته؟
یکی دو جا هم بردم
گفت Ic rom or Ic Cpu مشکل داره
گفتم اول با شما دوستان مشورت کنم
مرسی

Ghazaal
06-05-2010, 10:40
سلام
من خیلی عجله دارم
مسافرم
گوشیم 5310
وقتی گوشی روشن میکنم یا اینکه ری استارت شده باشه بعدش که اهنگ اپدیت میکنه
اصلا نمیشه ازش استفاده کرد
نمیشه اهنگ گوش داد
مکالمه
برنامه اجرا کرد
گوشی ری استارت میشه
جالبه که به جای اینکه صحفه سفید بشه اول سیاه وبعد سفید و سپس گوشی بالا میاد
مشکلات دیگه هم پیدا کرده
مثلا وقتی ری استارت میشه یک صدای بدی هم میده
بعضی مواقع هم ویبره اش هم میگیره بعدش گوشی ری استارت میشه
من فکر کردم مشکل نرم افزاری
وقتی با اخرین فریمور که همون 10.10 باشه با usb فلش کردم
درست نشد
چند جا تعمیرات بردم
یکیشون می گفت که این فلش کردن شما با فلش کردن ما فرق میکنه
ما با باکس فلش می کنیم
ایا درست گفته؟
یکی دو جا هم بردم
گفت ic rom or ic cpu مشکل داره
گفتم اول با شما دوستان مشورت کنم
مرسی

سلام
با توجه به اينكه مشكل شما با فلش حل نشده ميتونه سخت افزاري باشه.
در مورد فلش بله با باكس هم ميشه فلش كرد كه در اينحالت يه دستگاه شبيه به يه جعبه هست كه گوشي رو داخلش ميگذارن و ارتباط از طريق پينهاي روي گوشي انجام ميگيره اما در نهايت نتيجه يكي هست شما چه با يو اس بي فلش بزنيد چه با باكس يه نتيجه ميگيريد.
بهتره ببريد پيش يه كار بلد براي تعمير سخت افزاري.

snowoo
07-05-2010, 08:11
سلام
ممنون از راهنمایی شما
دیروز بردمش پیش یک نفر که مطمین بودم
برام تستش کرد
گفت که اب خوردگی شدید داشته
و دو تا از ای سی هاش باید عوض بشه
و نهایتن 15 هزار تومان خرج داره
حال باز خدا رو شکر که از دو طبقه اش نبوده:4:
مرسی از کمکتون
موفق باشید.:011:

KARAMOOZ
11-05-2010, 18:01
با سلام.من یه سوالی دارم که هیچ جا نتونستم جوابشو پیدا کنم.میخواستم بدونم که توی ورژن 7.20 5300 چه چیزایی تغییر کرده.با تشکر

vb.sos
25-05-2010, 10:24
سلام به دوستان عزیز
گوشی من 5200 هستش و مموری کارت 1G دارم اما اگه فضای اشغال شده بیش تر از تقریبا 400Mg باشه با عوض کردن Artist یا Album گوشی ریست می شه. اول فکر کردم شاید از 1G پشتیبانی نمی کنه ولی تو سایت Gsm دیدم برای این مدل رم 2G نوشته شده.
:027:
حالا به نظر شما مشکل چیه و من باید چی کار کنم

alicnc2002
25-05-2010, 20:24
سلام به دوستان عزیز

من یه گوشی 5230 خریدم ، نسبت به قیمتش گوشی خیلی خوبیه و تنها مشکلش صدای ضعیفش هست به طوری که حتی در هدفون ( هندس فری) هم صدا خیلس ضعیف هست و یه جای شلوغ مثل مترو اصلا نمیشه صدای طرف رو شنید .

حالا سوالم این هست که آیا راهی چه نرم افزاری و چه سخت افزاری برای افرایش صدای این گوشی هست ؟

در ضمن اگر سوالم تکراری هست ، عذر خواهی می کنم ، با جستجو تاپیک مشابهی پیدا نکردم .

ممنون

wifi_g
26-05-2010, 09:35
نوکیا 1200 برای ذخیره sms از سیم کارت گوشی استفاده میکنه

دوستان عزیز کسی راه حلی داره که sms ها در خود حافظه تلفن ذخیره بشه چون اینطوری بعد از یه

مدت حافظه پر میشه

من گشتم تو منو ها چیزی پیدا نکردم

Ghazaal
26-05-2010, 09:59
سلام به دوستان عزیز

من یه گوشی 5230 خریدم ، نسبت به قیمتش گوشی خیلی خوبیه و تنها مشکلش صدای ضعیفش هست به طوری که حتی در هدفون ( هندس فری) هم صدا خیلس ضعیف هست و یه جای شلوغ مثل مترو اصلا نمیشه صدای طرف رو شنید .

حالا سوالم این هست که آیا راهی چه نرم افزاری و چه سخت افزاری برای افرایش صدای این گوشی هست ؟

در ضمن اگر سوالم تکراری هست ، عذر خواهی می کنم ، با جستجو تاپیک مشابهی پیدا نکردم .

ممنون

سلام
مبارك باشه.
از نظر نرم افزاري شما يه بار گوشي رو ريست كنيد يا به آخرين ورژن فلش كنيد اگر مشكل حل نشه قطعا سخت افزاري هست يا اينكه جزو خصيصه هاي خود گوشيه. ميتونيد به يه تعمير كار ماهر هم نشون بديد كه اگر سخت افزاري باشه قطعا با عوض كردن قطعه مربوطه حل ميشه ولي اگر مشكلي نداشته باشه بايد باهاش بسازيد.

Ghazaal
26-05-2010, 10:01
نوکیا 1200 برای ذخیره sms از سیم کارت گوشی استفاده میکنه

دوستان عزیز کسی راه حلی داره که sms ها در خود حافظه تلفن ذخیره بشه چون اینطوری بعد از یه

مدت حافظه پر میشه

من گشتم تو منو ها چیزی پیدا نکردم

سلام
معمولا توي اكثر گوشيها اين اپشن هست كه بشه محل ذخيره اس ام اسها رو تغيير داد.اگر اين اپشن رو داشته باشه بايد از توي منوي مسيجينگ بريد توي تنظيماتش و اون رو تغيير بديد وگرنه نميشه تغييرش داد.

Ghazaal
26-05-2010, 10:07
سلام به دوستان عزیز
گوشی من 5200 هستش و مموری کارت 1g دارم اما اگه فضای اشغال شده بیش تر از تقریبا 400mg باشه با عوض کردن artist یا album گوشی ریست می شه. اول فکر کردم شاید از 1g پشتیبانی نمی کنه ولی تو سایت gsm دیدم برای این مدل رم 2g نوشته شده.
:027:
حالا به نظر شما مشکل چیه و من باید چی کار کنم

سلام
اين مشكل ربطي به حجم ساپورتي مموري كارتتون نداره ايراد معمولا در اينطور موارد برميگرده به كيفيت مموري كارت. خيلي از گوشيها با مموري كارتهاي جانبي كه توي بازار هستن اصلا مچ نميشن و مشكلات نرم افزاري از اين دست رو به وجود ميارن. شما ببينيد با مموري اورجينال گوشيتون هم اين مشكل رو داريد يا نه اگر اينطور بود يعني با خود مموري اصلي هم مشكل داشتيد يه فلش به آخرين ورژن ممكنه درستش كنه ولي اگر مشكل فقط با مموري جديدتونه با عوض كردن مموري ميتونيد حلش كنيد.

alicnc2002
26-05-2010, 15:24
سلام
مبارك باشه.
از نظر نرم افزاري شما يه بار گوشي رو ريست كنيد يا به آخرين ورژن فلش كنيد اگر مشكل حل نشه قطعا سخت افزاري هست يا اينكه جزو خصيصه هاي خود گوشيه. ميتونيد به يه تعمير كار ماهر هم نشون بديد كه اگر سخت افزاري باشه قطعا با عوض كردن قطعه مربوطه حل ميشه ولي اگر مشكلي نداشته باشه بايد باهاش بسازيد.

ممنون از شما ، ميدونم اين گوشي به طور كلي صداي ضعيفي داره به طوري كه اصلا قابل مقايسه با سري N و يا 5310 express نيست ، از يكي از دوستان شنيده بودم كه ميشه با يه سري تغييرات سخت افزاري يا نرم افزاري ميشه كيفيت صدا رو بالا برد.

Ghazaal
26-05-2010, 21:06
ممنون از شما ، ميدونم اين گوشي به طور كلي صداي ضعيفي داره به طوري كه اصلا قابل مقايسه با سري n و يا 5310 express نيست ، از يكي از دوستان شنيده بودم كه ميشه با يه سري تغييرات سخت افزاري يا نرم افزاري ميشه كيفيت صدا رو بالا برد.

سلام
نرم افزاري رو بعيد ميدونم چون تا حالا چيزي در اينمورد براي گوشيهاي جاوا نديدم ولي سخت افزاري شايد بشه.

amir80002
27-05-2010, 08:03
سلام
گوشی من 5310 است . تنظیمات بالا را انجام دادم ولی موفق نشدم وصل بشم
لطفا بیشتر راهنمایی کنید

Ghazaal
27-05-2010, 08:27
سلام
گوشی من 5310 است . تنظیمات بالا را انجام دادم ولی موفق نشدم وصل بشم
لطفا بیشتر راهنمایی کنید

سلام
اين تنظيمات اگر درست انجام بشن صد در صد جواب ميده.شايد مراحل رو درست انجام نديد اين تاپيك كمي بازتر توضيح داده:

djarash2
28-05-2010, 19:31
با سلام من کل اینترنت رو زیر رو کردم اما نتونستم ِDivx Player نوکیا 6500 گیر بیارم . الان امیدم به شما دوستان عزیز ممنون میشم کمک کنید. لطفا پیشنهاد تبدیل فایل 3gp به AVI رو ندید. ممنون از همه ی شما

www.esi2000
29-05-2010, 07:05
سلام.اصلا فکر نکنم چنین نرم افزاری برای این گوشی وجود داشته باشه.

alicnc2002
31-05-2010, 09:33
سلام
نرم افزاري رو بعيد ميدونم چون تا حالا چيزي در اينمورد براي گوشيهاي جاوا نديدم ولي سخت افزاري شايد بشه.

ممنون ، ولي گوشي من java نيست ، سيمبيان ورژن S60 سري5 هست. به هر حال ممنون ازبابت راهنمايي هاتون .

MostafaRobotic
31-05-2010, 10:07
با سلام خدمت دوستان گل گلاب .
من روی گوشی یه فولدر سنگین اجرا کردم و گوشی گیر کرد . بعد هم چند بار دکمه ی قرمز رو زدم که از گیر در بیاد و ولش کردم .وقتی دوباره اومدم سراغ گوشی دیدم گوشی خاموش شده و وقتی هم روشنش می کنم باتری میاد رو صفحه و خاموش میشه . سه بار خاموش و روشن میشه بعد هم دوباره خاموش میشه .راه حل چیه ؟؟؟:39::39:

راه حل خوتون رو بنویسید و مژدگانی بگیرید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: 4::4::4:

Ghazaal
31-05-2010, 11:50
ممنون ، ولي گوشي من java نيست ، سيمبيان ورژن s60 سري5 هست. به هر حال ممنون ازبابت راهنمايي هاتون .

سلام
شما تاپيك رو توي بخش جاوا زده بوديد خوب من هم ديگه نگاه نكردم ببينم گوشي چيه. ولي براي گوشيهاي سيمبين دار شايد بشه نرم افزاري كاري كرد. توي بخش سيمبين مطرح كنيد حتما راهنماييتون ميكنند.

Ghazaal
31-05-2010, 11:52
با سلام خدمت دوستان گل گلاب .
من روی گوشی یه فولدر سنگین اجرا کردم و گوشی گیر کرد . بعد هم چند بار دکمه ی قرمز رو زدم که از گیر در بیاد و ولش کردم .وقتی دوباره اومدم سراغ گوشی دیدم گوشی خاموش شده و وقتی هم روشنش می کنم باتری میاد رو صفحه و خاموش میشه . سه بار خاموش و روشن میشه بعد هم دوباره خاموش میشه .راه حل چیه ؟؟؟:39::39:

راه حل خوتون رو بنویسید و مژدگانی بگیرید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: 4::4::4:

سلام
باطري گوشيتون فوله؟ بزنيد توي شارژ ببينيد روشن ميشه يا نه؟ در غير اينصورت ممكنه ايراد نرم افزاري پيدا كرده باشه كه با اين اوصافي كه شما ميگيد به فلش نياز هست.

garsivaz
01-06-2010, 04:07
سلام من تعداد اسمسام زیاد شده چطوری میتونم اونارو به رم منتقل کنم یا تو کامپیوتر داشته باشم؟راهی هست؟گوشیم 6300

Ghazaal
01-06-2010, 06:30
سلام من تعداد اسمسام زیاد شده چطوری میتونم اونارو به رم منتقل کنم یا تو کامپیوتر داشته باشم؟راهی هست؟گوشیم 6300

سلام
يا با پي سي سوئيت بك آپ بگيريد يا پي سي سوئيت ورژن 6 رو نصب كنيد و دستي از پوشه هاي اينباكس و آوت باكستون كپي بگيريد.

garsivaz
01-06-2010, 14:02
ممنون ولی pc suite از کجا گیر بیارم؟تو سایت هست؟

Ghazaal
01-06-2010, 16:35
ممنون ولی pc suite از کجا گیر بیارم؟تو سایت هست؟

سلام
بله هست. اين تاپيك آخرين ورژن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=48914

اينم لينك ورژن 6:
http://www.x-drivers.com/catalog/flash/mobile_phones/companies/nokia/models/pc_suite/wrong_code/8133.html

ala_tala
03-06-2010, 07:32
سلام
گوشی 5300 من موقع آپدیت با nokia pc suite خاموش شد و دیگه بالا نمیاد
آیا با فلش درست میشه؟؟؟؟
لطفا کمک کنید

www.esi2000
03-06-2010, 07:51
سلام.به نظر من که باید گوشی فلش بشه. چون منم گوشیم بالا نمیومد فلش زدم درست شد.

choopan
03-06-2010, 08:05
گوشیتون رو با جف بالا بیاوریدتمامی لوازم کار توی امضای من هست روش فلش هم به روش فلش در حالت خاموشی هست.

amahdavi2004
06-06-2010, 18:07
يك اشكال عجيب در گوشي نوكيا 1209 پيدا شده است:
وقتي اس ام اس مي فرستي پيغام مي دهد
Nummber not in use
گوشي را مستر ريست كردم مشكل حل نشد! راه حل چيست؟

Ghazaal
06-06-2010, 19:06
يك اشكال عجيب در گوشي نوكيا 1209 پيدا شده است:
وقتي اس ام اس مي فرستي پيغام مي دهد
nummber not in use
گوشي را مستر ريست كردم مشكل حل نشد! راه حل چيست؟

سلام
چندتا دليل ميتونه داشته باشه:
1- اون طرفي كه بهش اس ام اس ميديد شماره اش مسدود شده.
2- تنظيمات اس ام استون رو دستكاري كرديد كه بايد بريد توي messages/settings/sms و يه گزينه هست كه نوشته "پاسخگويي از همان مركز" (use same smsc when replying) اين رو روي خير بگذاريد.

faqsystem
06-06-2010, 20:09
با سلام خدمت دوستان.
یه مشکلی که واسم پیش اومده اینه که نمیتونم توی قسمت messages، گزینه ی Memory in use رو انتخاب کنم. یعنی روی مموری نمیره که وقتی بلوتوث و اینا میاد بره توی مموری save بشه و این ارور رو میده: Unable to move message storage
لطفا راهنمایی کنید ممنون
مدل گوشی: 5730 xpressmusic

Ghazaal
07-06-2010, 07:16
با سلام خدمت دوستان.
یه مشکلی که واسم پیش اومده اینه که نمیتونم توی قسمت messages، گزینه ی memory in use رو انتخاب کنم. یعنی روی مموری نمیره که وقتی بلوتوث و اینا میاد بره توی مموری save بشه و این ارور رو میده: Unable to move message storage
لطفا راهنمایی کنید ممنون
مدل گوشی: 5730 xpressmusic

سلام
مموري كارتتون سالمه؟ بهتره هرچي روش داريد كپي كنيد و يه دور فرمتش كنيد. اگر كار نكرد يه ريست فكتوري بكنيد.

amahdavi2004
07-06-2010, 11:30
سلام
چندتا دليل ميتونه داشته باشه:
1- اون طرفي كه بهش اس ام اس ميديد شماره اش مسدود شده.
2- تنظيمات اس ام استون رو دستكاري كرديد كه بايد بريد توي messages/settings/sms و يه گزينه هست كه نوشته "پاسخگويي از همان مركز" (use same smsc when replying) اين رو روي خير بگذاريد.

هيچكدام نيست!؟
مي تواند دليل ديگري داشته باشد؟
سيم كارت را هم عوض كردم نشد.
ضمناً ديشب دو گوشي N79 و 3600s ديگر با سيم كارتهاي ديگر دچار اين مشكل شده بودند و اس ام اس نمي فرستادند ولي يك سوني اريكسون داشتم اين مشكل را نداشت.
در نقاط مختلف شهر امتحان كردم.
حال n79 امروز خوب شد ولي 1209 هنوز مشكل دارد.

Ghazaal
07-06-2010, 20:42
هيچكدام نيست!؟
مي تواند دليل ديگري داشته باشد؟
سيم كارت را هم عوض كردم نشد.
ضمناً ديشب دو گوشي n79 و 3600s ديگر با سيم كارتهاي ديگر دچار اين مشكل شده بودند و اس ام اس نمي فرستادند ولي يك سوني اريكسون داشتم اين مشكل را نداشت.
در نقاط مختلف شهر امتحان كردم.
حال n79 امروز خوب شد ولي 1209 هنوز مشكل دارد.

سلام
فقط ميمونه ايراد شبكه بعيد ميدونم كه از گوشيتون باشه با توجه به اينكه با سيمكارتهاي متفاوت و گوشيهاي متفاوت هم اين مشكل باقي بوده. ولي ميتونيد فلش رو هم امتحان كنيد. از اين شبكه هاي عالي مخابرات ما همه چيز بر مياد.

amahdavi2004
08-06-2010, 09:04
منشأ اشكال را پيدا كردم:
دو تا از شماره ها اعتباري همراه اول مربوط به شهرستان بود و دو تا دائمي تهران.
شماره Message Centre دائمي تهران روي 9891100501 بود كه در شهرستان امكان ارسال نداشت!!!!؟:43:
شماره Message Centre اعتباري شهرستان روي 9891100500 بود كه بدون اشكال ارسال مي كرد!!؟
وقتي سيم كارت گوشي را هم به اعتباري تغيير مي دادم چون گوشي پيشفرض از شماره 9891100501 استفاده مي كرد ارسال ممكن نبود.
برداشتم همه شماره ها را دستي روي 9891100500 تنظيم كردم مشكل برطرف شد!
حالا هر وقت برگشتم تهران بايد ببينم با همين شماره باز كار مي كند يا نه؟
حالا چرا سرورها با هم فرق دارد و اين مشكلات را ايجاد كرده است نمي دانم؟
:atten:شايد برنامه اي در پيش است تا در اين ايام امكان تبادل اس ام اس بين تهران و شهرستانها نباشد!

Excellent67
08-06-2010, 12:30
با سلام خدمت اساتید محترم یک سوال در مورد گوشی 6303 داشتم که اگه کسی لطف کنه و کمک کنه ممنون میشم میخواستم بدونم آیا راهی برای بازیابی sms های پاک شده از این گوشی یا گوشی های مشابه وجود داره یا نه ؟ ممنون میشم اگه فوری جواب بدین.

www.esi2000
08-06-2010, 14:59
سلام.فکر نکنم باشه.

choopan
08-06-2010, 16:44
با سلام خدمت اساتید محترم یک سوال در مورد گوشی 6303 داشتم که اگه کسی لطف کنه و کمک کنه ممنون میشم میخواستم بدونم آیا راهی برای بازیابی sms های پاک شده از این گوشی یا گوشی های مشابه وجود داره یا نه ؟ ممنون میشم اگه فوری جواب بدین.

هیچ راهی وجود نداره .کلا محتویات فون مموری رو نمیشه بازیافت کرد.

Ghazaal
08-06-2010, 17:31

سلام
اگر روي مموري كارت يا سيمكارتتون بود ميشد كاري كرد ولي فون مموري رو بعيد ميدونم.

Hamid@1386
11-06-2010, 09:54
سلام.دوستان واساتیدعزیز.مشگلی که دراین گوشی هستش اینه که صدای طرف مغابل ضمن مکالمه واقعاکمه.حتی تااخرین حدصداروکه زیادمیکنیم بازم صداخیلی کمه.کسی راه حلی برای این مشگل سراغ داره؟؟؟؟نوع گوشی8800کربن

javid_saman
13-06-2010, 19:02
با سلام
من گوشیم (1209) یه چند وفتیه که موقع اس ام اس فرستادن این پیغام را میده:
number not in use
هرکار کردم نتونستم گوشیم رو درست کنم حتی با برگردوندن به تنظیمات کارخانه در منوی تنظیمات

حالا دنبال کد ریست گوشیم هستم تابتونم ریستش کنم
فقط نمیدونم این کد را چطوری وارد کنم و کجا وارد کنم؟!!
با تشکر

Ghazaal
13-06-2010, 21:19
با سلام
من گوشیم (1209) یه چند وفتیه که موقع اس ام اس فرستادن این پیغام را میده:
number not in use
هرکار کردم نتونستم گوشیم رو درست کنم حتی با برگردوندن به تنظیمات کارخانه در منوی تنظیمات

حالا دنبال کد ریست گوشیم هستم تابتونم ریستش کنم
فقط نمیدونم این کد را چطوری وارد کنم و کجا وارد کنم؟!!
با تشکر

سلام
توي منوي تنظيمات گزينه اي هست به نام تنظيمات كارخانه اي (يا فكتوري ريست) اگر كد گوشي رو تغيير نداده باشيد 12345 هست.
اين پستها رو هم ببينيد بد نيست مشكل شما رو داشتن:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1389380&postcount=597
و
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1392009&postcount=603
ولي به احتمال خيلي زياد ايراد از شبكه هست كه اصلا هم بعيد نيست.

Hamid@1386
15-06-2010, 15:36
سلام.دوستان واساتیدعزیز.مشگلی که دراین گوشی هستش اینه که صدای طرف مغابل ضمن مکالمه واقعاکمه.حتی تااخرین حدصداروکه زیادمیکنیم بازم صداخیلی کمه.کسی راه حلی برای این مشگل سراغ داره؟؟؟؟نوع گوشی8800کربن

عجب بخش فعالی.ممنون بابت جوابتون.:44:

Ghazaal
15-06-2010, 15:57
عجب بخش فعالی.ممنون بابت جوابتون.:44:

سلام
براي گوشيهاي جاوا هكي كه بتونه اين كار رو انجام بده وجود نداره.

Hamid@1386
15-06-2010, 16:17
سلام
براي گوشيهاي جاوا هكي كه بتونه اين كار رو انجام بده وجود نداره.

منظورم راه حل نرم افزاری نبود.سخت افزاری وعرض کردم دوست عزیزم

choopan
15-06-2010, 17:27
باید کبسول گوشی چک بشه .اگر نیاز به تعویض داشته باشه باید تعویض بشه

Reza.Rahgozar
18-06-2010, 20:28
بعد از ريست كردن گوشي به حالت كارخانه اي دسترسي به گالري محدود شده يعني وارد گالري نميشود از طريق كامپيوتر هم باز نميشود باز هم ريست كردم اما نشد آيا راهي به غير از قلش كردن داره؟

choopan
19-06-2010, 06:44
بلوتوث گوشی در این حالت روشن میشه ؟

به چه روشی ریست کردی اینجوری شده ؟

قبلش مشکلی برای باز شدن گالری نداشت؟

ورژن گوشیتون چنده ؟

Reza.Rahgozar
19-06-2010, 11:57
سلام چرا قبلش مشكل داشت و فقط دوربين باز نميشد من از تمام فايل ها(فيلم وعكس و موزيك) روي كامپيوتر كپي گرفتم وبعد از طريق منو ستينگ گوشي را ريست كردمres.factory setting ,restore allو بعد گوشي درست درست شد اما وقتي كه فايلها را دوباره به گوشي ريختم گالري قفل شد و اين پيغام را ميدهopretion failedوحتي وقتي باز به كامپيوتر وصلش ميكنم اصلا شناسايي نميشه ورژن گوشي همv 07.10 است راستي وقتي دوربين را باز ميكنم مينويسهMemory fullدر صورتي كه PIM memory 1.1MB ,Media memory زده free

Ghazaal
19-06-2010, 13:05
سلام چرا قبلش مشكل داشت و فقط دوربين باز نميشد من از تمام فايل ها(فيلم وعكس و موزيك) روي كامپيوتر كپي گرفتم وبعد از طريق منو ستينگ گوشي را ريست كردمres.factory setting ,restore allو بعد گوشي درست درست شد اما وقتي كه فايلها را دوباره به گوشي ريختم گالري قفل شد و اين پيغام را ميدهopretion failedوحتي وقتي باز به كامپيوتر وصلش ميكنم اصلا شناسايي نميشه ورژن گوشي همv 07.10 است راستي وقتي دوربين را باز ميكنم مينويسهmemory fullدر صورتي كه pim memory 1.1mb ,media memory زده free

سلام
شما يه دور مموري كارتتون رو فرمت كنيد و بدون اينكه چيزي روش بريزيد دوربين رو امتحان كنيد همينطور گالري رو اگر درست باشه نشون دهنده اينه كه تعداد فايلهايي كه روي مموريتون برميگردونيد زياد هستن.

Reza.Rahgozar
19-06-2010, 17:20
مرسي دوست گرامي ولي ديگه دير شده بردمش علايدين بعد از فلش كردن ديگه اصلا بالا نمياد يارو گقت مشكل سخت افزاري داره!!!در ضمن مموري داخلي داره(داشت!!!)ولي قبل از فلش كردن هم داخل ويندوز(كامپيوتر)شناسايي نميشد كه بتونم فرمت كنم ولي من مطمعن هستم مشكل سخت افزاري نداره فقط بايد1نفر باشه كه بتونه كامل فلشش كنه اومروز تو علايدين همه بخاطر قيمت گوشي.1فلش كردن كه نهايتا"5تومان ميشه را بالاي20تومان گفتن وآخرش هم خراب تر كردن:-(

Reza.Rahgozar
19-06-2010, 17:46
:17:دوستاني كه ميتوانند كمكم كنند لطفا" با آيديyeki_az_rahgozaraدر ياهو با من تماس بگيرند

choopan
19-06-2010, 18:00
من هم احتمال خیلی زیاد مشکل سخت افزاری میدم چون بلوتوث وقتی باز نشه گالری گوشی هم باز نمیکنه این دوتا با هم در ارتباط هستن.کار شما هم فقط باید با باکس تعمیراتی و متخصص وارد به کار موبایل حل بشه گوشی باید باز بشه و معاینه بشه .

Reza.Rahgozar
19-06-2010, 19:20
از شما هم بسيار تشكر ميكنم دوست گرامي فقط در صورت امكان كمي بيشتر راهنمايي كنيد در مورد اينكه حالا چه كار بايد بكنم چون بعد از اين كه تعميركار موبايل خواست آنرا فلش بكند بيشتر از اينكه سعي كنه تعميرش كنه در مورد قيمت و هزينه آن صحبت ميكرد من هم قبول كردم و نتيجه اين شد كه بيشتر خراب شد ديگه حتي باهاش نميشه حرف زد و يا اس ام اس داد الان بعد از روشن كردن لوگوي نوكيا بالا ميايد و بعد هيچي انگار خاموشه:17:متاسفانه تعميركار آشنا و ماهر هم سراغ ندارم ميترسم فقط مشكل نرم افزاري داشته باشه وبعد مجبور بشم قيمت تعمير سخت افزاري يا تعويض برد كامل را بدم چون امروز اين حرفها را شنيدم در پاساژ علايدين البته گفت احتمالا و وقتي اين شرط را قبول كنم ديگه خدا ميدونه ارزش رفتن و تحويل گرفتن! را داشته باشه يا نه:020: خودم هم كه بلد نيستم فلش كنم

ashkankhoshtip
20-06-2010, 00:34
دوستان سلام من يه گوشي 1110 دارم.ميخوام برش گردونم به تنظيمات كارخونه ولي كد ميخواد من 12345 رو وارد كردم ولي گفت اشتباهه.ظاهرا اين كد قبلا توسط يه نفر عوض شده و من اون كد رو نميدونم.لطفا بگين چيكار بكنم.ممنون

choopan
20-06-2010, 07:06
با باکس تعمیراتی بازیابی کارخانه ای کنید تا درست بشه.هزینه زیادی هم نداره فوقش 2 تومن باشه.

Ghazaal
20-06-2010, 07:29
دوستان سلام من يه گوشي 1110 دارم.ميخوام برش گردونم به تنظيمات كارخونه ولي كد ميخواد من 12345 رو وارد كردم ولي گفت اشتباهه.ظاهرا اين كد قبلا توسط يه نفر عوض شده و من اون كد رو نميدونم.لطفا بگين چيكار بكنم.ممنون

سلام
شايد با مستر كد بتونيد برش گردونيد. اينجا درخواست بديد:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=1091

MaKenZi
20-06-2010, 19:47
از شما هم بسيار تشكر ميكنم دوست گرامي فقط در صورت امكان كمي بيشتر راهنمايي كنيد در مورد اينكه حالا چه كار بايد بكنم چون بعد از اين كه تعميركار موبايل خواست آنرا فلش بكند بيشتر از اينكه سعي كنه تعميرش كنه در مورد قيمت و هزينه آن صحبت ميكرد من هم قبول كردم و نتيجه اين شد كه بيشتر خراب شد ديگه حتي باهاش نميشه حرف زد و يا اس ام اس داد الان بعد از روشن كردن لوگوي نوكيا بالا ميايد و بعد هيچي انگار خاموشه:17:متاسفانه تعميركار آشنا و ماهر هم سراغ ندارم ميترسم فقط مشكل نرم افزاري داشته باشه وبعد مجبور بشم قيمت تعمير سخت افزاري يا تعويض برد كامل را بدم چون امروز اين حرفها را شنيدم در پاساژ علايدين البته گفت احتمالا و وقتي اين شرط را قبول كنم ديگه خدا ميدونه ارزش رفتن و تحويل گرفتن! را داشته باشه يا نه:020: خودم هم كه بلد نيستم فلش كنم
شما آخرین ورژن گوشیتون رو از تاپیک زیر دانلود کنید:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100474

و سپس با استفاده از یکی از برنامه های 2 تاپیک زیر:

جاف:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=60798

فونیکس:

و خوندن آموزشهای تاپیک زیر:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91140

اقدام به فلش گوشی کنید.اصلا کار سختی نیست.یه مقدار وقت بذارید براحتی میتونید این کارو انجام بدید.

Reza.Rahgozar
20-06-2010, 21:52
دوست عزيز وگرامي جبان مكنزي كمال تشكر را از شما دارم:4:آيكون اشتباه فقط بوس به شرط درست شدن:4:

Reza.Rahgozar
20-06-2010, 22:18
سلام جناب مكنزي به لينك اولي كه شما دادين رفتم اما مدل گوشيArte Black Sapphirre Carbon Goldاينجا هست اما گوشي اي كه دست من هست Gold Arte هست البته شمارهRm233 در جفتشون مشتركه ولي ميترسم همين بعدا" مشكل ايجاد كنه يا كار نكنه كاش اين فايل مخصوص خود اين گوشي در سايت بود نهايتا" فردا از همين استفاده ميكنم باز هم از شما تشكر ميكنم

MaKenZi
20-06-2010, 23:31
سلام جناب مكنزي به لينك اولي كه شما دادين رفتم اما مدل گوشيarte black sapphirre carbon goldاينجا هست اما گوشي اي كه دست من هست gold arte هست البته شمارهrm233 در جفتشون مشتركه ولي ميترسم همين بعدا" مشكل ايجاد كنه يا كار نكنه كاش اين فايل مخصوص خود اين گوشي در سايت بود نهايتا" فردا از همين استفاده ميكنم باز هم از شما تشكر ميكنم
دوست عزیز تاپیک همون هست. فقط تو عنوان لیست تمام گوشی های 8800 نوشته شده همین.وگرنه درست هست و به گوشی شما هم میخوره.

moonlight dance
21-06-2010, 09:35
من هر تمی از این تایپیک دانلود میکنم http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53591
و روی گوشی میزنم گوشی این ارور رو میده
file format not supported
گوشیم هم 3350 کلاسیک هست
ممنون

choopan
21-06-2010, 09:41
وقتی پیغام file format not supported میده یعنی این تم گوشی شما ساپورت نمی کنه برای گوشی شما ساخته نشده.

Ghazaal
21-06-2010, 13:46
من هر تمی از این تایپیک دانلود میکنم http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53591
و روی گوشی میزنم گوشی این ارور رو میده
file format not supported
گوشیم هم 3350 کلاسیک هست
ممنون

سلام
رزولوشن گوشي شما 96 در 65 هست نه 128 در 160 براي همين اون تمها روي گوشي شما نصب نميشن. يه مساله و اون هم اينكه اصلا گوشي 3350 كلاسيك نداريم فقط يه دونه 3350 هست شما مطمئن هستيد كه مدل گوشي رو درست نوشتيد؟
اگر هم همون 3350 باشه من اصلا بعيد ميدونم اين گوشي قابليت تعويض تم رو داشته باشه چون خيلي قديميه.

Reza.Rahgozar
22-06-2010, 17:09
سلام دوست عزيز من از اين طريق فعال كردم البته براي همراه اول.رفتم به سايت همراه اول و در خواست فعال سازي را با توجه به شماره خط و مشخصاتي كه در برگه شناسنامه يا همان سند خط است فرمي را پر كردم وبعد در همان سايت براي دريافت تنظيمات مربوطه فرم ديگري را پر كردم كه بعد از ارسال بلافاصله 1SMSبرايم آمد كه محتوي تنظيمات گوشي بود كه آن را Saveكردم و بعد از سرويس اينترنت همراه اول استفاده كردم البته هر دفعم كه گوشي خودم را عوض ميكنم يا را ريست ميكنم بايد يك SMS كه مدل گوشي را دآن نوشته ام به شماره8008 بدهم(Nokia6120c) و يا تا دوباره تنظيمات GPRS و Internetبرايم فرستاده بشه

Reza.Rahgozar
22-06-2010, 19:59
سلام و باز هم تشكر
من كليه فايلهاي فلش گوشي8800 را ازطريق راهنمايي شما دانلود كردم بهمراه برنامه جف و آموزش استفاده آن(PDF(,ولي در يكي از مراحل آموزش داده شده ذكر شده كه فايلJAF1.98.64fixرا هم بايد دانلود كنم كه البته لينك دانلود آن را هم داده اند ولي متاسفانه اين لينك خالي است وچيزي براي دانلود انجا پيدا نميشه در سايت هم باز دنبالش گشتم ولي من پيدا نكردم لطفا راهنمايي كنيد
در ضمنPDF Readerمن هم فايل آموزشي را باز نميكرد تا اينكه اسم آنرا تغيير دادم بهPDFالبته شايد مشكل از برنامهPDF Readerمن باشد كه خوشبختانه حل شد و 1مشكل ذيگه هم كه هست اينه كه در متن آموزش و عكس هاي مربوط بهjaf از نصب برنامه phoenixياد شده به عنوان نكته كنكوري ومن را كه تجربه ندارم گيج كرده و در ضمن در عكسها علامت short cutهست در سيستم من اين فايلها در دسك تاپ نيامد و بايد خودم اين كار را بكنم لطفا لينك دانلود فايل هاي مورد نياز در آمورش را چك كنيد با تشكر فراوان ازتمامي عزيزان در سايت موبايلستان///.

choopan
22-06-2010, 20:06
نصب آخرین ورژن باکس قدرتمند جف در امضای من هست من خودم از همین استفاده می کنم .

Reza.Rahgozar
22-06-2010, 23:23
سلام دوستان گرامي مكنزي جان و چوپان محترم راستش اين كار كار من نيست تفريبا" من همه فايلهاي فلش گوشي را بهمراه آخرين ورژن برنامه جف و كابل درايور جديد را از طريق راهنمايي شما عزيزان تهيه كردم اما با آموزش فلش كردن گوشي مرده آن هم با تصوير باز هم هنوز چيز زيادي غير از اين كه احساس كم آوردن كردم(در خودم) دستگيرم نشد002:

choopan
23-06-2010, 07:10
اگر طبق مقالات اموزش پیش بروید هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط باید مطالعه دقیق و مو به مو داشته باشید. :flower:

Ghazaal
23-06-2010, 07:18
سلام دوست عزيز من از اين طريق فعال كردم البته براي همراه اول.رفتم به سايت همراه اول و در خواست فعال سازي را با توجه به شماره خط و مشخصاتي كه در برگه شناسنامه يا همان سند خط است فرمي را پر كردم وبعد در همان سايت براي دريافت تنظيمات مربوطه فرم ديگري را پر كردم كه بعد از ارسال بلافاصله 1smsبرايم آمد كه محتوي تنظيمات گوشي بود كه آن را saveكردم و بعد از سرويس اينترنت همراه اول استفاده كردم البته هر دفعم كه گوشي خودم را عوض ميكنم يا را ريست ميكنم بايد يك sms كه مدل گوشي را دآن نوشته ام به شماره8008 بدهم(nokia6120c) و يا تا دوباره تنظيمات gprs و internetبرايم فرستاده بشه

سلام
لازم نيست هربار اس ام اس بزنيد همون اس ام اس اولي رو كه براتون اومده يه جا روي كامپيوترتون ذخيره داشته باشيد هر بار كه گوشيتون ريست شد دوباره اون رو بفرستيد روي گوشي و روش كليك كنيد تا سيو بشه.

Reza.Rahgozar
23-06-2010, 08:20
سلام روشي كه گفتم خيلي راحت تره چون وقتي اس ام اس برايم مياد اولا" من نميتونم دستوراتي كه همراه آن ارسال ميشود ومحل نصب و save شدن آنرا بفهمم دوم اينكه ارسال1 اس ام اس براي كسي مشكل ايجاد نميكنه البته با عرض معذرت چون من گاهي درخارج از منزل هستم و كامپيوتري ندارم براي اينكار كه شايد به قول شما شدني باشدووقتي ميخواهم گوشي عوض كنم به هر دليلي,مايل به نصب ‍CDگوشي نيستم چون ممكنه اون گوشي فقط1روز دستم باشه اين روش را دنبال ميكنم///.

moonlight dance
23-06-2010, 10:08
سلام..گوشی من نوکیا3500کلاسیک است.ازسایت تم ....... دانلود کردم.ولی وقتی میریزم تو گوشیم.پیغام میده:the format cannot suported.لطفا منو راهنمایی کنید...ممنون

Ghazaal
23-06-2010, 11:20
سلام..گوشی من نوکیا3500کلاسیک است.ازسایتwww.dostantheme.irتم دانلود کردم.ولی وقتی میریزم تو گوشیم.پیغام میده:the format cannot suported.لطفا منو راهنمایی کنید...ممنون

سلام
ظاهرا كه تمها مشكلي ندارن. شما تمها رو اكستركت ميكنيد بعد ميريزيد توي گوشي؟