PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ گوشی های نوکیا سری 40 (تاپیک قدیمی)

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

Reza.Rahgozar
24-06-2010, 15:51
با سلام
ديروز بعد اينكه گوشي خودم را عوض كردم 1اس ام اس از همراه اول برايم آمد كه نوشته بود مشترك گرامي , Nokia6500classicشماٌWAP+MMS+IASراپشتيب ني ميكند و... يعني خود اپراتور از سريال گوشي كه كه در لحظه اول روشن شدن برايش ارسال ميشه مدل كامل گوشي را تشخيص ميده و نيازي به ارسال اس ام اس بعد از تعويض گوشي اي كه خط آن اينترنتش فعال شده نداره يا نبايد داشته باشه////.شماره8008يا8007هم براي وارد كردن مدل گوشي در
همراه اولبه صورت دستي براي وقتي كه به هر دليلي به صورت خودكار اس ام اس مربوطه نياد

Reza.Rahgozar
24-06-2010, 16:05
سلام واقعا" جالب ميشه اگه مربوط به كنترل شدن خط باشه يعني اپراتورها اين رو نميدونن ولي خط رو كنترل ميكنن صاحبشم هم ميدونه؟

Reza.Rahgozar
24-06-2010, 16:25
اصلا مربوط به fixed dialing نيست fixed dialingبر عكسblack list كار ميكنه يعني ميتونين فعالش كنين البتهpin2كد را لازم داره بعد 1شماره واسش تعريف كنين مثلا0098يا+98 بعد از آن اگر شماره اي بخواين بگيرين بايد قبلش اين عدد رو وارد كنين يا فقط شماره هايي رو ميگيره كه در ليست fixed dialingقرارشون دادين اين جوري اگه كسي از شما در خواست گوشي كنه براي تماس ميتونين بهش بگين گوشيم خرابه يا قفل شده بيا خودت ببين!

Reza.Rahgozar
24-06-2010, 18:15
سلام خوب شما كه گوشيتون فرمت3gp رو راحت پخش ميكنه اصلا" نفهميدم شما player لازم دارين ياconvertorاگر برعكس بود شايد منطقي تر بود///.

DivX Codec
نرم افزاري براي پخش فيلم البته در كامپيوتر

Divx Pro
برنامه اي براي پخش فايلهاي تصويري و تبديل آنها به يکديگر

abolfazl13633
24-06-2010, 19:26
دوستان تماسها و sms ها همه کنترل میشن:50::54:

Ghazaal
25-06-2010, 10:20
سلام
تاپيكهايي با تاريخ قديمي به معني جواب گرفتن شخص درخواست كننده بوده (به هر شكلي). لطفا بيجهت بالا نياريدشون.

http://up.iranblog.com/Files/57a17a4d46044b3a94d9.png

fly for m
26-06-2010, 14:35
برای نصب برنامه های بیشتر از 1mb یک روش ساده تر هست.وقتی گوشیرو به pc وصل کردید طریقه اتصالو data storage انتخاب کنید تا pc رم گوشی شما رو به صورت یک فلش مموری نمایش بده. بعد برنامه را در رم گوشی کوپی پیست کنید.حالا برنامه مورد نظر در رم گوشیتان به راحتی اجرا میشه.

Ghazaal
26-06-2010, 15:06
برای نصب برنامه های بیشتر از 1mb یک روش ساده تر هست.وقتی گوشیرو به pc وصل کردید طریقه اتصالو data storage انتخاب کنید تا pc رم گوشی شما رو به صورت یک فلش مموری نمایش بده. بعد برنامه را در رم گوشی کوپی پیست کنید.حالا برنامه مورد نظر در رم گوشیتان به راحتی اجرا میشه.

سلام
اين روشها همه قبلا تو تاپيكهاي مختلف ذكر شدن ولي همه قطعي جواب نميدن ممكنه روي يه گوشي جواب بده روي اون يكي نه.

A C E
30-06-2010, 10:19
سلام من یه گوشی 6303 نوکیا دارم وروی LCD اون یه خط عرضی مشکی اوفتاد الان یکمیش محو شد. حال چکار کنم لطفا کمکم کنید.
آیا گوشیم باید فلش بشه یا LCD زده؟

خواهش میکنم:merci::merci::merci::merci::merci::merc i::merci::merci:

sam24
30-06-2010, 10:51
سلام
gprs 6300 رو چطوری به کامپیوتر وصل کنم ؟
من اینترنت نامحدود گوشی گرفتم میخوام وصل کنم به pc

e.h.s.a.n 2000
30-06-2010, 11:01
سلام من یه گوشی 6303 نوکیا دارم وروی lcd اون یه خط عرضی مشکی اوفتاد الان یکمیش محو شد. حال چکار کنم لطفا کمکم کنید.
آیا گوشیم باید فلش بشه یا lcd زده؟

سلام. اگه گوشی ضربه نخورده باید فلش بزنید چون نرم افزاری هستش و سخت افزاری نیستش

e.h.s.a.n 2000
30-06-2010, 11:05
سلام

سلام. از نرم افزار pc suite نوکیا استفاده کنید.اما فکر نکنم وصل بشه چون من امتحان کردم نشده شما امتحان کن خبر بده.

Ghazaal
30-06-2010, 13:31
سلام من یه گوشی 6303 نوکیا دارم وروی LCD اون یه خط عرضی مشکی اوفتاد الان یکمیش محو شد. حال چکار کنم لطفا کمکم کنید.
آیا گوشیم باید فلش بشه یا LCD زده؟

سلام
در صورتيكه با فلش زدن درست نشه قطعا سخت افزاري هست.

sam24
سلام

شما بايد از مودم گوشي به عنوان مودم كامپيوترتون استفاده كنيد به اين صورت كه:

برای اتصال کامپیوترتان به اینترنت از طریق GPRS موبایل به دو روش می توانيد عمل کنید:

1 – از طریق نرم افزار موجود در PC Suite
2 – از طریق Connection Wizard ویندوز

روش دوم که ساده تر است و برای تمامی گوشی ها قابل استفاده میباشد.

قبل از شروع به کار ابتدا مطمئن شوید که تنظیمات GPRS بر روی گوشی شما بدرستی انجام گرفته است یعنی اینکه میتوانید از طریق موبایل خود به اینترنت متصل شوید

برای شروع نرم افزار مربوط به گوشی خود را از درون CD بر روی کامپیوتر خود نصب کنید سپس از طریق کابل USB يا بلوتوث گوشی را به کامپیوتر متصل نمایید و کمی صبر کنید تا مشخصات و تجهیزات گوشی شما بطور کامل توسط کامپیوتر شناخته شود و پیغام Found new hardware , your new hardware is installed and ready to use در Taskbar ظاهر شود.

حالا از طریق New Connection Wizard یک کانکشن dialup درست کنید ، پس از گذراندن سه مرحله اول به قسمتی میرسید که باید مودم گوشی را انتخاب کنید.

اساس کار همین است که یک مودم GPRS توسط کامپیوتر شناسایی شده باشد. مدل گوشی مهم نیست.

پس از انتخاب نام کانکشن ، باید شماره #8***99* را بجای شماره تلفن ISP در کادر مربوطه وارد نمایید و در مرحله بعد کادرهای مربوط به Username و Password را خالی بگذارید و مراحل ساخت کانکش را به پایان ببرید.

کار تمام است و تنها کاری که باید بکنید اینکه که مثل همیشه دکمه Dial را فشار دهید. فقط قبلش مطمئن باشيد كه آنتن موبايلتون كاملا پر باشه.

majid75t
01-07-2010, 21:37
با عرض پوزش مدتی در خدمت دوستان و محروم از همکاری با شما بودم عذر مرا پذیرا باشید :9:

مشکلی برای یکی از دوستان پیش آمده امیدوارم که در جای درست سوال خود را مطرح کرده

باشم .

متاسفانه این دوست من پین کد سیم کارت خود را فراموش کرده از شما دوستان تقاضا دارم که

اینجانب را در این امر راهنمایی کرده در ضمن گوشی دوست من از نوع نوکیا مدل 6230 می باشد

لازم به ذکر که پک سیم کارت که پین کد و پاک کد بر روی آن نوشته شده است را گم نموده است 002:
ممنون می شوم که در اصرع وقت بنده را راهنمایی فرمائید :merci:

Ghazaal
02-07-2010, 08:01
با عرض پوزش مدتی در خدمت دوستان و محروم از همکاری با شما بودم عذر مرا پذیرا باشید :9:

مشکلی برای یکی از دوستان پیش آمده امیدوارم که در جای درست سوال خود را مطرح کرده

باشم .

متاسفانه این دوست من پین کد سیم کارت خود را فراموش کرده از شما دوستان تقاضا دارم که

اینجانب را در این امر راهنمایی کرده در ضمن گوشی دوست من از نوع نوکیا مدل 6230 می باشد

لازم به ذکر که پک سیم کارت که پین کد و پاک کد بر روی آن نوشته شده است را گم نموده است 002:
ممنون می شوم که در اصرع وقت بنده را راهنمایی فرمائید :merci:

سلام
اگر پاك كد رو داشتيد ميشد يه كارايي كرد ولي چون اطلاعات رو كامل گم كرديد فقط بايد بريد به مركز خدمات مشتركين و سيمكارت فعلي رو بسوزونيد و يكي ديگه جديد بگيريد.

sh2569
02-07-2010, 15:29
سلام دوستان.
يه نوكيا 6303 كلاسيك دارم.امروز ورژنش رو آپديت كردم( با نوكيا آپديتر).
الان ميخوام فارسيش كنم چون عربيه
jaf و nss گوشيو شناختن ولي product key رو نتونستن عوض كنن تا با آپديتر فرم وير فارسي روش بريزم. فونيكس هم همينطور.
بعد از عوض كردن هر سه ميزنن done ولي دوباره كه read رو ميزنم همون پروداكت قبلي ميادميشه راهنمايي كنيد؟
:020::14:

Ghazaal
02-07-2010, 15:45
سلام دوستان.
يه نوكيا 6303 كلاسيك دارم.امروز ورژنش رو آپديت كردم( با نوكيا آپديتر).
الان ميخوام فارسيش كنم چون عربيه
jaf و nss گوشيو شناختن ولي product key رو نتونستن عوض كنن تا با آپديتر فرم وير فارسي روش بريزم. فونيكس هم همينطور.
بعد از عوض كردن هر سه ميزنن done ولي دوباره كه read رو ميزنم همون پروداكت قبلي ميادميشه راهنمايي كنيد؟
:020::14:

سلام
شايد يه مرحله كار رو اشتباه ميريد نميشه كه هيچكدوم نتونن فلش بزنن. پيشنهاد ميكنم از همون فونيكس استفاده كنيد كه نيازي به تغيير پروداكت كد هم نداشته باشيد.
اين تاپيك هم تمام آموزشهاي مربوط به جاف و فونيكس هست ميتونيد استفاده كنيد:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=104650

speedo
04-07-2010, 02:00
سلام دوستان
جدیدا گوشی 2730 کلاسیک نوکیا رو خریدم و از اینترنت GPRS استفاده میکنم. اما چون عمر باتری این مدل کم هست به طور متوسط هر 4 ساعت یکبار باید گوشی رو شارژ کنم.
حالا وقتی که گوشی در حالت USB Modem هست (که با کامپیوتر به اینترنت وصلم) و شارژ گوشی تموم میشه، شارژر رو وصل میکنم و گوشی حالت شارژ رو در صفحه ظاهر میکنه ولی مثلا اگه بعد 2تا3 ساعت شارژر رو از گوشی جدا کنم با اینکه هیچ پیغامی مبنی بر اتمام شارژ ظاهر نمیشه دوباره بعد از 3.30 ساعت دیگه به شارژ نیاز میشه.
دیشب که حوصله این نبود نصفه شب پاشم و شارژر رو به گوش وصل کنم ، از همون سر شب شارژر رو به گوشی وصل کردم و تا صبح به همون صورت بود.
در دفترچه گوشی هم در این مورد نوشته بود که"نیازی نیست گوشی خود را هنگام شارژ محدود به زمان خاصی کنید" و یک جای دیگه هم نوشته بود که" در حالت شارژ شدن نیز امکان بهره برداری از دستگاه -گوشی- وجود دارد" و در مورد اینکه مشکلی بوجود میاد و ... چیزی ننوشته بود.
حالا من چون اطلاعی ندارم خواستم سوال کنم که آیا با اینکار که شارژر رو برای مدت طولانی به گوشی وصل کنم مشکلی بوجود میاد؟(مثلا یک روز یا بیشتر) البته با توجه به اینکه اگر باتری فول شارژ شد خود گوشی از دریافت جریان اضافی برق جلوگیری میکنه.
راهی در نظر دارید که بدون اینکه گوشی رو از حالت مودم خارج کنم بشه شارژش رو کامل پر کرد؟
در واقع مشکل از طبیعت این مدل هست که عمر باتری (در حالت استفاده) زیادی نداره.
ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار من هم بذارید.
یا حق

choopan
04-07-2010, 07:58
سیستم هوشمند گوشی جوری هست بعد از اینکه باتری گوشی شارژ شد مدار شارژ رو قطع می کنه حالا گوشی شما تا چند روز هم توی شارژ بمونه گوشیتون شارژ باتری نمیشه.تا زمانی که گوشی در حال استفاده از شارژ گوشی هست شارژ گوشی 100% نمیشه .گوشی زمانی شارژ کامل میگیره که در حالت استندبای باشه.

speedo
04-07-2010, 09:30
درسته .وقتی که از گوشی استفاده میشه و همزمان شارژر هم بهش وصله باتری فول شارژ نمیشه. فقط این قسمت رو هم راهنمایی کنید کافیه که:

آیا با اینکار که شارژر رو برای مدت طولانی به گوشی وصل کنم مشکلی بوجود میاد؟(مثلا یک روز یا بیشتر)در عین حال که از گوشی هم به عنوان مودم استفاده میکنم
خیلی ممنون از پاسختون

choopan
04-07-2010, 09:44
خیر هیچ مشکلی به وجود نمیاد .حالا چرا این همه مدت :4:

speedo
04-07-2010, 13:16
راستش همون موضوع عمر باتریه. مثلا صبح که از خونه میرم بیرون و گوشی هم فول شارژ باشه در حالت مودم حدودا 4 ساعت دیگه باتری خالی میشه؛ منم خونه نباشم خاموش میشه .
بنابراین شارژر رو بهش وصل میکنم که با خیال راحت و بدون نگرانی از اتمام شارژ، کارهایی که در سیستم برنامه ریزی شده انجام بگیره. و تقریبا هم 24 ساعته وصله و واقعا از حوصله خارجه هر 3 تا 4 ساعت یکبار شارژر رو وصل کرد (در صورتی که هیچ وقت باتری پر نمیشه! پس همون بهتر که شارژر بصورت مداوم وصل باشه:015:)
از راهنمایی شما دوست عزیزم سپاسگذارم.
موفق باشید

henry_2009
04-07-2010, 23:51
سلام
آقا اگه ميتونيد، اين مشكل منو حل كنيدو ممنون ميشم
راستش ما يه گوشي 5200 داريم، يه مدتيه براش يه مشكلي پيش اومده. وقتي ميخوايم از يه گوشي ديگه،با بلوتوث به اين 5200 يه فايل با برنامه يا هر چي بفرستيم، مينويسه not enought memory ( حافظه كافي وجود نداره ). در حالي كه وقتي از اينترنت،‌فايلي دانلود مي كنيم، راحت دانلود ميشه، حافظه رم هم كه 300 مگابايت جاي خالي داره
ممنون ميشم اين مشكل منو حل كنيد
جون به لبم كرد

choopan
05-07-2010, 07:09
حافظه مموری فون شما پر شده باید توی مموری کارت تخلیه بشه .محتویات کل گالری و پوشه پرونده های دریافتی را به مموری کارت انتقال بدید ..مشکلتون حل میشه

Ghazaal
05-07-2010, 09:36
سلام
در تكميل صحبت همكار خوبمون آقاي چوپان به عبارتي بايد قسمت مسيجينگ گوشي خودتون رو پاكسازي كنيد و اس ام اسهاتون رو روي مموري كارت يا كامپيوترتون منتقل كنيد و كليه پوشه هاي مربوط به مسيجينگ رو خالي كنيد.

NΣVΣRHOOD
05-07-2010, 15:21
با سلام
چطور میتونم با استفاده از gprs نوکیا 5300 از سایت های ............. شده رد بشم؟

e.h.s.a.n 2000
05-07-2010, 15:25
خب نمی تونی رد بشی( اصلا این همه سایت خوب .......... چرا)

choopan
05-07-2010, 17:39
با سلام

با opera mini میتونی از هیتلر عبور کنی

freeonair
05-07-2010, 19:39
سلام
من یه گوشی 2730 نوکیا مستقیما از فنلاند بدستم رسیده الن که سیم کارت میندازم روش پیغام زیر رو میده:
enter restriction code
pin کد و puk کد و عوض کردن سیم کارت هم نشد. فکر کنم واسه شبکه ایران کد آنلاک میخواد. چطوری میتونم این کد رو پیدا کنم؟

choopan
05-07-2010, 19:43
نیاز به آنلاک شبکه داره باید ببری تعمیرات تا برات آنلاک شبکه کنند

freeonair
05-07-2010, 20:09
نیاز به آنلاک شبکه داره باید ببری تعمیرات تا برات آنلاک شبکه کنند

ممننون
با فلش کردن با کامپیوتر خودم نمیتونم آنلاک کنم؟

Ghazaal
05-07-2010, 20:41
با سلام

سلام
اين تاپيك:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98558

NΣVΣRHOOD
05-07-2010, 22:18
خب نمی تونی رد بشی( اصلا این همه سایت خوب .......... چرا)
ببخشین ولی انگار شما فکر بسته ای دارین چون فکر میکنید هر وقت که صحبت از ............. میشه حتما باید از اون سایتایی که مد نظر شماست دیدن بشه؟نه عزیز من این جوری نیست که شما فکر میکنید.خیلی سایتای پر محتوا هم هستن که متاسفانه ............. شدن.وقصد من هم دیدن از همون سایتا هست نه اون چیزی که مد نظر شماست.:45:

با opera mini میتونی از هیتلر عبور کنی
با سلام
والا چند نسخه از این مرورگر رو نصب کردم ولی موقع کانکت شدن ارور میده.توی خیلی از تاپیک های همین سایت هم گشتم و خیلیا همین مشکل من رو داشتن ولی راه حلی برای اون توصیه نشد

سلام
اين تاپيك:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=98558
با تشکر از شما
این روشی که فرمودین فقط روی خطهای همراه اول جواب میده؟آخه من میخوام با خط ایرانسل و از gprs ایرانسل استفاده کنم

henry_2009
05-07-2010, 23:45
سلام دوستان،‌ ما يه گوشي 5200 داريم، يه مدتيه يه مشكلي پيدا كرده
وقتي ميخوايم از يه گوشي ديگه از طريق بلوتوث به اين گوشي فايل ( ترانه، عكس،‌برنامه ) بفرستيم،‌ ميگه not enough memory ( حافظه كافي نيست )، در حالي كه 300 مگابايت حافظه خالي داره، در ضمن، از اينترنت هم، ميشه فايل دانلود كرد باهاش،‌بدون مشكل

خواهشا به اين مشكل من هم رسيدگي كنين
ممنون

S@NDMAN
06-07-2010, 01:02
با سلام

شما از ‏ucweb‏ استفاده كن كمتر از اپرا ميني نيست،اگر هم از اپراميني استفاده ميكنيد تاريخ گوشيتون رو بروز كنيد،تنظيمات شبكه هم ببينيد روي http‏ هست يا ‏socket‏ ‏.

.با استفاده از يك سري آي پي هم ميتونيد با براوزر گوشي از سيستم ف_‏|ترينگ عبور كنيد گرچه سرعتش كم هست.

پست ارسال شده توسط موبايل

ایرانی
06-07-2010, 06:31
یکی از دوستانم به اشتباه روی ممموری کارت گوشیش پسورد گذاشته و الان یادش نمیاد که پسوردش چیه می خواستم ببینم راهی وجود داره که بتونه مموری رو مجددا استفاده کنه چون الان هیچ جوره جواب نمیده حتی خواستم با رم ریدر فرمتش کنم نشد

Ghazaal
06-07-2010, 06:41
سلام دوستان،‌ ما يه گوشي 5200 داريم، يه مدتيه يه مشكلي پيدا كرده
وقتي ميخوايم از يه گوشي ديگه از طريق بلوتوث به اين گوشي فايل ( ترانه، عكس،‌برنامه ) بفرستيم،‌ ميگه not enough memory ( حافظه كافي نيست )، در حالي كه 300 مگابايت حافظه خالي داره، در ضمن، از اينترنت هم، ميشه فايل دانلود كرد باهاش،‌بدون مشكل

خواهشا به اين مشكل من هم رسيدگي كنين
ممنون

سلام
جواب سوال شما توي صفحه قبل داده شده.

Ghazaal
06-07-2010, 06:44
یکی از دوستانم به اشتباه روی ممموری کارت گوشیش پسورد گذاشته و الان یادش نمیاد که پسوردش چیه می خواستم ببینم راهی وجود داره که بتونه مموری رو مجددا استفاده کنه چون الان هیچ جوره جواب نمیده حتی خواستم با رم ریدر فرمتش کنم نشد

سلام
بله اين تاپيك:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=70599

henry_2009
07-07-2010, 00:10
حافظه مموری فون شما پر شده باید توی مموری کارت تخلیه بشه .محتویات کل گالری و پوشه پرونده های دریافتی را به مموری کارت انتقال بدید ..مشکلتون حل میشه

آقا، حافظه گوشي پر نشده كه بخوام به رم انتقال بدم فايل ها رو
ميتونه مشكل از چيز ديگه اي باشه ؟
در ضمن، چيكار ميتونم بكنم كه فايل هايي كه از بلوتوث ميان،‌مستقيم بره بشينه رو رم ؟

choopan
07-07-2010, 06:57
گوشي هاي تحت جاوا رو نميشه كاري كرد كه فايل هاي دريافتي از طريق بلوتوث روي مموري كارت برن ولي گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبيان با قرار دادن اينباكس گوشي بر روي مموري كارت از طريق تنظيمات ميشه كل دريافتهاي گوشي رو روي مموري كارت قرار داد.

salavat252
07-07-2010, 17:56
اساتید بزرگوار؛سلام
یه سوال از خدمتتون داشتم:
آیا مشکل عدم نصب و اجرای برنامه های جاوا بیش از یک مگ برای Nokia 5130 XpressMusic هم وجود داره؟
آیا کسی شخصا امتحان کرده؟
و اگه واقعا این مشکل وجود داره؛به نظر شما بین این دو؛کدوم رو انتخاب کنم؟
Nokia 5130 XpressMusic

Samsung B3210 CorbyTXT

یک دنیا ممنون:merci:

choopan
07-07-2010, 18:07
گوشی های تحت جاوای نوکیا برنامه های بیشتر از 500 کیلو بایت رو اجرا نمی کنن این به خاطر الگوریتم برنامه نویسی هست .

henry_2009
07-07-2010, 23:33
گوشي هاي تحت جاوا رو نميشه كاري كرد كه فايل هاي دريافتي از طريق بلوتوث روي مموري كارت برن ولي گوشي هاي داراي سيستم عامل سيمبيان با قرار دادن اينباكس گوشي بر روي مموري كارت از طريق تنظيمات ميشه كل دريافتهاي گوشي رو روي مموري كارت قرار داد.

پس چطور گوشي خود من، كه اريكسون k750 است، فايل هاي دريافتي، روي رم مي ره ؟
اين هم بايد يه راهي داشته باشه، اينطور نيست ؟

choopan
08-07-2010, 07:17
پس چطور گوشي خود من، كه اريكسون k750 است، فايل هاي دريافتي، روي رم مي ره ؟
اين هم بايد يه راهي داشته باشه، اينطور نيست ؟

شما در بخش نوکیا پست زده بودید و منظور منم گوشی های جاوا نوکیا بود.:4:

گوشی های سونی اریکسون رو درست گفتید این امکان فراهم هست و لی برای گوشیهای نوکیا همچین امکانی نداره هیچ راهکاری هم وجود نداره

_MoHaMaD_
10-07-2010, 10:45
سلام...

بی زحمت فریمور این گوشی Nokia 6111 رو این جا قرار بدید...

آخرین فریمور این گوشی هم v3.85

ممنون...:52:

_MoHaMaD_
11-07-2010, 07:17
فایل فلش این فریمور رو میخواستم...

ممنون بای

choopan
11-07-2010, 18:55
دوست عزیز اون پیغام خصوصی من کارت رو راه ننداخت مگه.... اینجا تایپیک زدی ؟

_MoHaMaD_
11-07-2010, 19:58
دوست عزیز اون پیغام خصوصی من کارت رو راه ننداخت مگه.... اینجا تایپیک زدی ؟

چرا عزیز...

اما این تاریخ تاپیک رو نگاه کن...
بعد ببین تو کی این فایل رو دادی من...

به هر حال ممنون بای...

Ghazaal
12-07-2010, 09:18
سلام...

بی زحمت فریمور این گوشی Nokia 6111 رو این جا قرار بدید...

آخرین فریمور این گوشی هم v3.85

ممنون...:52:

سلام
اينجا:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?p=1445164#post1445164

ala_tala
15-07-2010, 12:11
با سلام
music player گوشی رو که اجرا میکنم شروع به update library میکته و بعد از اتمام اون update دوباره از اول شروع میشه و همینطور تکرار میشه و هیچوقت وارد music player نمیشه.
تنظیمات رو ریست کردم مموری رو هم فرمت کردم ولی درست نشد.
چیکار کنم؟؟؟

ala_tala
15-07-2010, 12:12
راستی گوشی 5300 هست

H3ydari
15-07-2010, 12:23
با سلام
music player گوشی رو که اجرا میکنم شروع به update library میکته و بعد از اتمام اون update دوباره از اول شروع میشه و همینطور تکرار میشه و هیچوقت وارد music player نمیشه.
تنظیمات رو ریست کردم مموری رو هم فرمت کردم ولی درست نشد.
چیکار کنم؟؟؟

اول ریست سه دکمه ای کن
جواب نداد رم پاک بشه دوباره پر بشه
بازم جواب نداد فلش

mOr_uSe
15-07-2010, 12:24
گوشیتون باید فلش بشه

فکر میکنم تنها راه حلش همین باشه

H03!N_ScOrPiO
15-07-2010, 13:03
سلام به همه دوستان و مهندسین
یکی از دوستام زنگ زد گفت گوشی 6303 تقریبا 1ساعت تو نور مستقیم آفتاب بوده
بعد خاموش شده.آوردم گذاشتم تو پلاستیک و یخ روش ریختم
حالا هم روشن نمیشه(چ الان چ اون موقه ک داغ بود)
منم بهش گفتم باتریو در بیاره بزاره یکم تو هوا خنک بشه بعد بدون باتری و با شارژر روشن کنه...ک اگه باتری خراب شده بود ی باتری بگیره

اگه راه دیگه هست بگید
در کل plz F1 دوستان

ala_tala
15-07-2010, 13:40
ریست 3 دکمه ای چجوریه؟؟؟

Ghazaal
15-07-2010, 15:31
اول ریست سه دکمه ای کن
جواب نداد رم پاک بشه دوباره پر بشه
بازم جواب نداد فلش

سلام
گوشيهاي جاوا ريست سه دگمه روشون جواب نميده.
تنها راه حل همون فلش هست كه دوستان گفتن.

Ghazaal
15-07-2010, 15:34
سلام به همه دوستان و مهندسین
یکی از دوستام زنگ زد گفت گوشی 6303 تقریبا 1ساعت تو نور مستقیم آفتاب بوده
بعد خاموش شده.آوردم گذاشتم تو پلاستیک و یخ روش ریختم
حالا هم روشن نمیشه(چ الان چ اون موقه ک داغ بود)
منم بهش گفتم باتریو در بیاره بزاره یکم تو هوا خنک بشه بعد بدون باتری و با شارژر روشن کنه...ک اگه باتری خراب شده بود ی باتری بگیره

اگه راه دیگه هست بگید
در کل plz f1 دوستان

سلام
در صورتيكه بعد از 24 ساعت با رها كردن گوشي در شرايط عادي، روشن نشه قطعا از نظر سخت افزاري مشكل پيدا كرده.

H03!N_ScOrPiO
16-07-2010, 14:02
سلام
در صورتيكه بعد از 24 ساعت با رها كردن گوشي در شرايط عادي، روشن نشه قطعا از نظر سخت افزاري مشكل پيدا كرده.

سلام به همه
دوست عزیز باتری خراب شده بود
باتری رو ک عوض کردن درست شد
:merci:

jilibilina
19-07-2010, 11:41
سلام
اگه میشه لطف کنید و چگونگی اتصال کامپیوتر به اینترنت، از طریق گوشی 6300 توضیح بدید. یعنی از گوشی به عنوان مودم کامپیوتر استفاده بشه . آیا حتما به CD گوشی نیاز هست یا میشه درایورهای مورد نیازشو با حجم کمی از همین سایت دانلود کرد . مرسی:merci:

Ghazaal
19-07-2010, 14:58
سلام
اگه میشه لطف کنید و چگونگی اتصال کامپیوتر به اینترنت، از طریق گوشی 6300 توضیح بدید. یعنی از گوشی به عنوان مودم کامپیوتر استفاده بشه . آیا حتما به CD گوشی نیاز هست یا میشه درایورهای مورد نیازشو با حجم کمی از همین سایت دانلود کرد . مرسی:merci:

سلام
شما بايد سوالتون رو توي بخش پرسش و پاسخ ميزديد. اينجا رو بخونيد:
http://mobilestan.net/showpost.php?p=1426236&postcount=513

omidhama123
19-07-2010, 15:53
با عرض سلام و خسته نباشید من یک گوشی نوکیا 6303 دارم هر کاری میکنم که نرم افزار Face Disaster v2.1 روش نصب بشه و کار کنه قبول نمیکنه با چند ورژن دیگه هم امتحان کردم نشد گوشی را ریست یا حتی فلش کردم نشد حتی رم هم فرمت کردم نشد مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر فراوان

Ghazaal
19-07-2010, 16:39
با عرض سلام و خسته نباشید من یک گوشی نوکیا 6303 دارم هر کاری میکنم که نرم افزار face disaster v2.1 روش نصب بشه و کار کنه قبول نمیکنه با چند ورژن دیگه هم امتحان کردم نشد گوشی را ریست یا حتی فلش کردم نشد حتی رم هم فرمت کردم نشد مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر فراوان

سلام
شما با نصب نرم افزارهاي ديگه هم مشكل داريد يا فقط با اين؟
بعد پيغام خطايي كه گوشي موقع نصب بهتون ميده رو هم بنويسيد.

dipi
20-07-2010, 00:06
تنضیمات gprs رو گوشی من نصب نمیشه !
درخواستمو میفرستم بعد که یه پیام میاد واسه save کردن تو گوشی ، save نمیکنه !
این پیام رو میده:
only 70 sets allowed setting discarded

کسی میدونه اشکال از چیه؟!

مدل گوشی NOKIA 6300

Reza.Rahgozar
20-07-2010, 01:45
سلام شايد بخاطر اين باشه كه شما قبل از دريافت تنظيمات جديد قبليها رو باك نميكنيد ورسيده ب٧٠تا!من هم بعضي وقتها ميبينم ٣-٤تا ست دارم همه رو باك ميكنم غير از آخري شما همه رو باك كن دوباره درخواست ارسال تنظيمات رو بده احتمالا مشكل حل ميشه از دوستان معذرت ميخوام شايد اشتباه كردم كلا ولي دوست دارم جواب سوال دوستمون را ببينم من هم درصورت اشتباه راهنمايي كردن معذرت ميخوام از همه

Ghazaal
20-07-2010, 07:49
تنضیمات gprs رو گوشی من نصب نمیشه !
درخواستمو میفرستم بعد که یه پیام میاد واسه save کردن تو گوشی ، save نمیکنه !
این پیام رو میده:
only 70 sets allowed setting discarded

کسی میدونه اشکال از چیه؟!

مدل گوشی NOKIA 6300

سلام
وقتي تنظيمات پيكر بندي گوشي شما به 70 تا ميرسه اين ارور ايجاد ميشه كه براي حل اين مشكل چندتا راه هست:

1- از گوشيتون يه بك آپ بگيريد و بعد گوشي رو به آخرين ورژن فلش كنيد ولي وقتي خواستيد بك آپتون ور برگردونيد تيك مربوط به تنظيمات رو برداريد تا تنظيمات قبلي برنگردن روي گوشي.

2- بهترين راه ممكنه اينكه يه نرم افزار به نام Oxycube هست (براي دسترسي به مموري گوشي) از اين آدرس دانلود كنيد:
لينك (http://www.oxygensoftware.com/download/oxycube_setup.exe)

اون رو روي كامپيوترتون نصب كنيد و سپس اجراش كنيد.
گوشيتون رو به وسيله كابل يو اس بي به كامپيوتر وصل كنيد.
در قسمت پايين سمت چپ صفحه اين نرم افزار به گزينه file browser بريد.
وارد شاخه C:\predefomadm بشيد و فولدر omadm رو باز كنيد.
ميبينيد كه 31 فولدر (از 01 تا 31) اينجا وجود داره به اضافه يه فولدر به اسم PRECFG.
اين فولدرها تنظيماتي هستن كه شما اخيرا ذخيره كرديد و از روي گوشي هم پاك نشدن.
تمام اين فولدرها به جز فولدر 01 و 02 و PRECFG رو پاك كنيد يا ميتونيد فقط سه يا چهارتاشون رو پاك كنيد.
حالا تنظيمات اضافه از روي گوشيتون پاك شدن و راحت ميتونيد تنظيمات جديد رو ذخيره كنيد.

dipi
20-07-2010, 11:21
سلام شايد بخاطر اين باشه كه شما قبل از دريافت تنظيمات جديد قبليها رو باك نميكنيد ورسيده ب٧٠تا!من هم بعضي وقتها ميبينم ٣-٤تا ست دارم همه رو باك ميكنم غير از آخري شما همه رو باك كن دوباره درخواست ارسال تنظيمات رو بده احتمالا مشكل حل ميشه از دوستان معذرت ميخوام شايد اشتباه كردم كلا ولي دوست دارم جواب سوال دوستمون را ببينم من هم درصورت اشتباه راهنمايي كردن معذرت ميخوام از همه
نه من هیچ تنضیماتی قبلی ندارم !

Amirrasa
20-07-2010, 14:45
سلام دوستان من یه مشکل دارم

یه گوشی ۶۱۳۱ دارم که با سیمکارت همراه اول کار می‌کنه اما با سیمکارت ایرانسل phone restricted میده باید چکار کنم ؟ در ضمن برنامهٔ جف رو روی کامپیوترم دارم اما باکس ندارم چکار کنم?

در ضمن خود گوشی ۱۰ تومن نمیرزه که برم ۱۰ تومن به تمیرکارا پول بدم پس ترجیحا خودم می‌خوام درستش کنم پس لطفا کمکم کنید

choopan
20-07-2010, 16:41
گوشی تعمیرات نرفته ؟ اگه تعمیر رفته باشه یا کارکرده خریدی امکان داره با یه خورده سیم کشی توی برد گوشی باعث شده یه اوپراتور بیشتر کار نده . من فکر نمیکنم نرم افزاری باشه .

dipi
20-07-2010, 17:52
سلام
وقتي تنظيمات پيكر بندي گوشي شما به 70 تا ميرسه اين ارور ايجاد ميشه كه براي حل اين مشكل چندتا راه هست:

1- از گوشيتون يه بك آپ بگيريد و بعد گوشي رو به آخرين ورژن فلش كنيد ولي وقتي خواستيد بك آپتون ور برگردونيد تيك مربوط به تنظيمات رو برداريد تا تنظيمات قبلي برنگردن روي گوشي.

2- بهترين راه ممكنه اينكه يه نرم افزار به نام oxycube هست (براي دسترسي به مموري گوشي) از اين آدرس دانلود كنيد:
لينك (http://www.oxygensoftware.com/download/oxycube_setup.exe)

اون رو روي كامپيوترتون نصب كنيد و سپس اجراش كنيد.
گوشيتون رو به وسيله كابل يو اس بي به كامپيوتر وصل كنيد.
در قسمت پايين سمت چپ صفحه اين نرم افزار به گزينه file browser بريد.
وارد شاخه c:\predefomadm بشيد و فولدر omadm رو باز كنيد.
ميبينيد كه 31 فولدر (از 01 تا 31) اينجا وجود داره به اضافه يه فولدر به اسم precfg.
اين فولدرها تنظيماتي هستن كه شما اخيرا ذخيره كرديد و از روي گوشي هم پاك نشدن.
تمام اين فولدرها به جز فولدر 01 و 02 و precfg رو پاك كنيد يا ميتونيد فقط سه يا چهارتاشون رو پاك كنيد.
حالا تنظيمات اضافه از روي گوشيتون پاك شدن و راحت ميتونيد تنظيمات جديد رو ذخيره كنيد.

چه برنامه هایی رو پاک میکنه؟
اس ام اس ها رو که پاک نمیکنه؟!

Amirrasa
20-07-2010, 20:16
گوشی تعمیرات نرفته ؟ اگه تعمیر رفته باشه یا کارکرده خریدی امکان داره با یه خورده سیم کشی توی برد گوشی باعث شده یه اوپراتور بیشتر کار نده . من فکر نمیکنم نرم افزاری باشه .
نه تعمیر نرفته و دسته دو هم نخریدمش
با ایرانسل هم کار می که بعد 10 دقیقه بعد از گذاشتن سیمکارد آنتنش می پره و می گه phone restricted
باید ببرم تعمیر گاه؟

e.h.s.a.n 2000
20-07-2010, 23:36
سلام. من فکر نکنم از دستت خودتون بر بیاد. تعمیرگاه مطمین تر هستش

Ghazaal
21-07-2010, 08:12
چه برنامه هایی رو پاک میکنه؟
اس ام اس ها رو که پاک نمیکنه؟!

سلام
نه. هيچ برنامه اي پاك نميشه فقط تنظيمات مربوط به گوشي.

Ghazaal
21-07-2010, 08:25
نه تعمیر نرفته و دسته دو هم نخریدمش
با ایرانسل هم کار می که بعد 10 دقیقه بعد از گذاشتن سیمکارد آنتنش می پره و می گه phone restricted
باید ببرم تعمیر گاه؟

سلام
1- شما گوشي رو تازه خريديد؟ ممكنه دليلش آنلاك نشدن گوشيتون باشه كه بايد بريد به مركز خدمات سيمكارتتون تا براتون آنلاكش كنن.

2- به تازگي گوشيتون رو آپگريد كرديد؟ احتمال ايراد از ورژن جديد فيرمور هست كه فقط با سيمكارتي كه باهاش آپگريد كرديد درست كار ميكنه.

Amirrasa
21-07-2010, 10:44
سلام
1- شما گوشي رو تازه خريديد؟ ممكنه دليلش آنلاك نشدن گوشيتون باشه كه بايد بريد به مركز خدمات سيمكارتتون تا براتون آنلاكش كنن.

2- به تازگي گوشيتون رو آپگريد كرديد؟ احتمال ايراد از ورژن جديد فيرمور هست كه فقط با سيمكارتي كه باهاش آپگريد كرديد درست كار ميكنه.
نه خیلی قدیمیه فکر کنم مال 3-4 سال پیش باشه
هیچ آپگرید یا فلشی هم نشده
در اصل مال پدر بزرگم بوده که 34 سال پیش با یه سیم همراه اول استفاده می کرده ازش
بعد روش هم پین کد داشته که موقع روشن کردن کد می خواست و پدر بزرگم کدشو یاد رفته بود فرمت 3 کلید کردمشودرست شد اما با ایرانسل کار نمی کنه
با جف آنلاکش کنم ممکنه درست شه؟

dipi
21-07-2010, 12:57
خیلی ممنون ، همونطور که گفتین مشکلم حل شد.
یه سوال دیگه:
من همیشه با کتابهای جاوا و بازی مشکل داشتم ! برای من اجرا نمیکنه ، کتاب رو یا اصلا باز نمیکنه با اگه باز کنه بعد از چند صفحه Application error میده بعد که Details رو میزنم این میاد : Out Of Memory Error Java/Lang/OutofmemoryError .

برای بازی هم فقط یه بار اجرا میشه برای بار بعد که بخوام برم دیگه اجرا نمیشه!
(در ضمن فقط یه فایل میریزم تو پوشه ولی وقتی که میرم که پاک کنم میبینم که چندتا فایل دیگه هم هست)

لطفا بگین چکار کنم !

choopan
21-07-2010, 17:18
نه خیلی قدیمیه فکر کنم مال 3-4 سال پیش باشه
هیچ آپگرید یا فلشی هم نشده
در اصل مال پدر بزرگم بوده که 34 سال پیش با یه سیم همراه اول استفاده می کرده ازش
بعد روش هم پین کد داشته که موقع روشن کردن کد می خواست و پدر بزرگم کدشو یاد رفته بود فرمت 3 کلید کردمشودرست شد اما با ایرانسل کار نمی کنه
با جف آنلاکش کنم ممکنه درست شه؟

پین کد مال سیمکارت هست و ربطی به گوشی نداره فقط در قسمت تنظیمات میتونی پین کدتون رو غیر فعال کنین .فرمت سه کلیده هم گوشی های تحت جاوا جواب نمیدن چجوری شما اینکار رو انجام دادین.. فلشش بزن نتیجه رو بگو .تمامی ورژن های نوکیا برای همه ی اوپراتورهای سیمکارت باز هست .

Ghazaal
21-07-2010, 20:17
خیلی ممنون ، همونطور که گفتین مشکلم حل شد.
یه سوال دیگه:
من همیشه با کتابهای جاوا و بازی مشکل داشتم ! برای من اجرا نمیکنه ، کتاب رو یا اصلا باز نمیکنه با اگه باز کنه بعد از چند صفحه application error میده بعد که details رو میزنم این میاد : Out of memory error java/lang/outofmemoryerror .

(در ضمن فقط یه فایل میریزم تو پوشه ولی وقتی که میرم که پاک کنم میبینم که چندتا فایل دیگه هم هست)

لطفا بگین چکار کنم !

سلام
اينكه وسط كار برنامه بسته ميشه مربوط به سي پيوي پايين اين سري گوشيها هست. متاسفانه كاريش نميشه كرد جز اينكه به طور همزمان چندتا برنامه رو ران نكنيد و خود اون برنامه هم زياد سنگين نباشه.

jilibilina
25-07-2010, 09:33
سلام خدمت اساتید محترم
من وقتی از 6300 برای gprs استفاده میکنم و اونو به کامپیوتر وصل میکنم خیلی سریع شارژ گوشی رو میکشه. یعنی بعد از حدود 2 ساعت علامت باطری لو میزنه . و وقتی همزمان شارژر رو هم به گوشی وصل میکنم، با اینکه شارژ میکنه ولی جوابگو نیست و همچنان پیغام میده. باید چیکار کنم؟

naeim.201
25-07-2010, 10:32
سلام خدمت اساتید محترم
من وقتی از 6300 برای gprs استفاده میکنم و اونو به کامپیوتر وصل میکنم خیلی سریع شارژ گوشی رو میکشه. یعنی بعد از حدود 2 ساعت علامت باطری لو میزنه . و وقتی همزمان شارژر رو هم به گوشی وصل میکنم، با اینکه شارژ میکنه ولی جوابگو نیست و همچنان پیغام میده. باید چیکار کنم؟

هیچ کاریش نمیشه کرد، از کابل استفاده میکنی یا بلوتوث؟ بلوتوث شارژ کمتری مصرف میکنه ، میتونی از بلوتوث استفاده کنی

jilibilina
25-07-2010, 17:55
هیچ کاریش نمیشه کرد، از کابل استفاده میکنی یا بلوتوث؟ بلوتوث شارژ کمتری مصرف میکنه ، میتونی از بلوتوث استفاده کنی

ممنون
من از کابل استفاده میکنم. با بلوتوث سرعت اینترنت کم نمیشه؟
راستی از ظهر تا حالا هرکاری میکنم نمیتونم از این راه بیام موبایلستان.همش پیغام پیج ارور میده. اما سایتای دیگه رو باز میکنه. الان هم با دایلاپ اومدم. شما نظری در این رابطه ندارید؟

naeim.201
25-07-2010, 18:37
ممنون
من از کابل استفاده میکنم. با بلوتوث سرعت اینترنت کم نمیشه؟
راستی از ظهر تا حالا هرکاری میکنم نمیتونم از این راه بیام موبایلستان.همش پیغام پیج ارور میده. اما سایتای دیگه رو باز میکنه. الان هم با دایلاپ اومدم. شما نظری در این رابطه ندارید؟

نه؛ سرعت بلوتوث حدود 100 kb/s است در صورتی که ماکزیمم سرعت شما با gprs 30 تاست،
در مورد قسمت دوم هم به خاطر isp و ip شماست که تو پیغام خصوصی میگم

neptune
27-07-2010, 22:47
درود به همه
شبتون قشنگ
یه سوال داشتم : یه 6303 دارم می خوام نقشه بریزم توش، خود گوشی یه برنامه داره بنام ovi map که نمی دونم چه کار میکنه اگه میدونید به منم بگین ممنون میشم ؟ میشه باهاش نقشه ریخت ؟

e.h.s.a.n 2000
30-07-2010, 00:05
با سلام
در همین انجمن نحوه اپدیت گوشی های نوکیا قرار داره و توش نحوه ی تغییر پرواکدت رو هم توضیح داده.

neptune
30-07-2010, 13:49
من تو گوشیم وقتی میرم تو منو تو قسمت سازماندهی یه برنامه به اسم نقشه هست چجوری میتونم تو اون نقشه بریزم ؟
گوشیم 6303

Reza.Rahgozar
31-07-2010, 01:16
سلام و درود بر دوستان فروم
من یک نوکیا 6500 اسلاید دارم
از چند روز پیش دیدم که خود به خود خاموش میشه ، برای همین باطری نو انداختم باز هم خاموش میشد ، فلش هم کردم ولی باز دیروز خود به خود خاموش شد
لطفا کمکم کنید .... اشکال از کجاست ؟؟؟؟
ممنون
سلام حتمأ دوست عزيز مشكل شما تا حالا
حل شده باكوشيتون ولي جون خودتون هم تشخيص دادين كه مشكل خاصي نداره و براش باطري جديد تهيه كردين و فلاش كردين احتمالا
باتميز كردن محل اتصال 'باطري و برد' مشكل رفع ميشه و اكرنشدديكه احتمالامشكل داره وتعميربخواد/معذرت من بطور شانسي تابيكي خودم قبلا بست زده بودم را جك ميكردم وديدم شما جوابي نكرفتيد انشالله كه درست شده باشه تاحالا///.
پست ارسال شده توسط موبايل

skyline360
31-07-2010, 17:31
سلام دوستان. کیخواستم بدونم من گوشی 6303i رو چطوری باید فارسی کنم؟ به چه برنامه های احتیاج دارم و چه فایلهایی رو باید دانلود کنم؟ آیا فایل فلش 6303 با 6303i فرق میکنه؟ تو سایت BTUSER فرق میکنه اما میخواستم بهتر توضیح بدبد...

choopan
01-08-2010, 07:21
تمامی اموزشها توی امضای من هست.

Ghazaal
01-08-2010, 20:48
سلام دوستان. کیخواستم بدونم من گوشی 6303i رو چطوری باید فارسی کنم؟ به چه برنامه های احتیاج دارم و چه فایلهایی رو باید دانلود کنم؟ آیا فایل فلش 6303 با 6303i فرق میکنه؟ تو سایت BTUSER فرق میکنه اما میخواستم بهتر توضیح بدبد...

سلام
اين تاپيك رو بخونيد تمام راههاي فارسي كردن گوشيها رو توش نوشته:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84258

بستگي به روشي كه ميخوايد با اون گوشيتون رو آپگريد يا فارسي كنيد داره.
از همون تاپيك بالا ميتونيد تمام نرم افزارهاي كامپيوتري مربوط رو دانلود كنيد و فايلهاي فلش (براي استفاده با جاف و فونيكس) هم توي اين تاپيك هستن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1478086#post1478086

بله فايلهاي فلش اين دو تا گوشي با هم متفاوت هستن. حتما فايلهاي مربوط به گوشي خودتون رو دانلود كنيد.

Ghazaal
01-08-2010, 20:53
درود به همه
شبتون قشنگ
یه سوال داشتم : یه 6303 دارم می خوام نقشه بریزم توش، خود گوشی یه برنامه داره بنام ovi map که نمی دونم چه کار میکنه اگه میدونید به منم بگین ممنون میشم ؟ میشه باهاش نقشه ریخت ؟

سلام
اووي مپ براي كار كردن با جي پي اس هست. اين گوشي جي پي اس نداره ولي براي داشتن نقشه ها ميتونيد از همون نوكيا مپز استفاده كنيد. براي داشتن نقشه هاي نوكيا هم از نوكيا مپ لودر ميتونيد استفاده كنيد و هر نقشه اي كه بخوايد رو روي گوشيتون دانلود كنيد.

ایرانی
05-08-2010, 10:29
با سلام مدل گوشیم 3120 هستش و من برای اینکه بتونم عابربانک سپه رو در گوشیم فعال کنم با مشکل مواجه هستم در حالیکه تو همین گوشی صادرات رو بدون مشکل دارم باهاش کار م یکنم البته من ایم ورژن رو SepahMB-v2.0 که طبق اعلام سایت آخرین ورژن هست و خودکار مدل گوشی رو تشخیص میده نصب کردم اما وقتی وارد برنامه میشم و اونجا که باید شماره حساب رو وارد کنم و تائید که می کنم ارور میده به این مضمون appliction error و من موندم که چه جوری فعالش کنم
ممنون میشم اگه دوستان در این زمینه تجربه ای داشته باشن
ضمن اینکه هم با شمارهخه حساب امتحان کردم و هم شماره کارت اما غرقی نداشت

Ghazaal
05-08-2010, 11:40
با سلام مدل گوشیم 3120 هستش و من برای اینکه بتونم عابربانک سپه رو در گوشیم فعال کنم با مشکل مواجه هستم در حالیکه تو همین گوشی صادرات رو بدون مشکل دارم باهاش کار م یکنم البته من ایم ورژن رو sepahmb-v2.0 که طبق اعلام سایت آخرین ورژن هست و خودکار مدل گوشی رو تشخیص میده نصب کردم اما وقتی وارد برنامه میشم و اونجا که باید شماره حساب رو وارد کنم و تائید که می کنم ارور میده به این مضمون appliction error و من موندم که چه جوری فعالش کنم
ممنون میشم اگه دوستان در این زمینه تجربه ای داشته باشن
ضمن اینکه هم با شمارهخه حساب امتحان کردم و هم شماره کارت اما غرقی نداشت

سلام
ممكنه ايراد از خود نرم افزار باشه. ورژنهاي پايينترش رو امتحان كنيد.

hojjat2006
05-08-2010, 15:46
سلام
یکی از دوستان عزیزم یه 6500 اسلاید داره .

طرح ایرانسل رو فعال کرده
اما

*130*3*5#
تنظیمات Gprs رو نمیفرسته

از طرفی هم وقتی که میخاد با Nokia Pc Suite کامپیوترش رو به اینترنت وصل کنه
گزینه Connect to Internet رو که میزنه

مینویسه No Modem باید چکار کرد ؟

آیا این گوشی این قابلیت رو داره ؟؟؟؟؟؟

خواهشا یکی راهنمایی کنه .

از اول و بصورت کاملا مبتدی :bz:
چون باید تلفنی بگم چیکارکنه یکی کامل توضیح بده
اجرش با خدا.:cv:

Ghazaal
05-08-2010, 17:21
سلام
یکی از دوستان عزیزم یه 6500 اسلاید داره .

طرح ایرانسل رو فعال کرده
اما

*130*3*5#
تنظیمات Gprs رو نمیفرسته

از طرفی هم وقتی که میخاد با Nokia Pc Suite کامپیوترش رو به اینترنت وصل کنه
گزینه Connect to Internet رو که میزنه

مینویسه No Modem باید چکار کرد ؟

آیا این گوشی این قابلیت رو داره ؟؟؟؟؟؟

خواهشا یکی راهنمایی کنه .

از اول و بصورت کاملا مبتدی :bz:
چون باید تلفنی بگم چیکارکنه یکی کامل توضیح بده
اجرش با خدا.:cv:

سلام
1- براي مشكلات گوشيها يه تاپيك هست احتياجي به باز كردن تاپيك جديد نبود:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104801

2- براي تنظيمات جي پي آر اس اين تاپيك:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53001

3- از همه گوشيهاي نوكيا كه قابليت اتصال به اينترنت رو دارن ميشه به عنوان مودم توي كامپيوتر استفاده كرد.اين گوشي هم اين قابليت رو داره. براي استفاده از موبايل به عنوان مودم توي كامپيوتر اين پست:

hojjat2006
05-08-2010, 18:01
سلام
1- براي مشكلات گوشيها يه تاپيك هست احتياجي به باز كردن تاپيك جديد نبود:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104801

2- براي تنظيمات جي پي آر اس اين تاپيك:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=53001

3- از همه گوشيهاي نوكيا كه قابليت اتصال به اينترنت رو دارن ميشه به عنوان مودم توي كامپيوتر استفاده كرد.اين گوشي هم اين قابليت رو داره. براي استفاده از موبايل به عنوان مودم توي كامپيوتر اين پست:
آقا چیزی به عنوان مودم نمیشناسه سیستم
فقط مودم دیال آپ هست
چه کار باید کرد ؟

hojjat2006
06-08-2010, 15:40
یه مرد نیست جواب منو بده ؟

ArmenA
06-08-2010, 15:58
دوستان این مطلب رو بخونید ببینید درسته یا نه؟

اگر شما دوست دارید که بفهمید گوشی تلفن همراه شما مال چه کشوری است و بدانید فروشنده سر شما را کلاه گذاشته یا نه و بدانید کارائی گوشی تلفن همراهتان خوب است یا نه حتما این مطلب را مطالعه کنید.
ابتدا کد # ۶ ۰ # * را وارد کنید.
بعد از نوشتن کد ، شما عددی ۱۵ رقمی (مانند زیر )خواهید دید.
۴۳ ۴ ۵ ۶ ۶ ۱ ۰ ۶ ۷ ۸ ۹ ۴ ۳ ۵
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۲ یا ۲۰ باشد، گوشی شما مونتاژ امارات متحده عربی است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۸ یا ۸۰ باشد، گوشی شما در آلمان تولید شده است و کارکرد آن بدک نیست.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۱ یا ۱۰ باشد، گوشی شما تولید فنلاند است و کارکرد آن خوب است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۰ باشد، گوشی شما ساخت کارخانه اصلی و دارنده نشان (مارک) خود گوشی است و دارای بهترین کیفیت است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۱۳ باشد، گوشی شما مونتاژ کشور آذربایجان و کیفیت یه کمکی پایین میباشد.
منیدونستم کجا سوالم رو بپرسم!!!
ممنون

Reza.Rahgozar
07-08-2010, 01:01
[QUOTE=dipi;1460646]خیلی ممنون ، همونطور که گفتین مشکلم حل شد.
یه سوال دیگه:
من همیشه با کتابهای جاوا و بازی مشکل داشتم ! برای من اجرا نمیکنه ، کتاب رو یا اصلا باز نمیکنه با اگه باز کنه بعد از چند صفحه Application error میده بعد که Details رو میزنم این میاد : Out Of Memory Error Java/Lang/OutofmemoryError .

(در ضمن فقط یه فایل میریزم تو پوشه ولی وقتی که میرم که پاک کنم میبینم که چندتا فایل ...

سلام دیپی جان ما هم که از اول به شما گفتیم تعداد تنظیمات و به قولی پیکر بندی تنظیمات گوشی شما رفته بالای 70تا ولی گفتی اصلا تنظیماتی نداری... ولی خیالی نیست باز هم خدا رو شکر که مشکل گوشیت از طریق سایت حل شد

Reza.Rahgozar
07-08-2010, 02:02

اگر شما دوست دارید که بفهمید گوشی تلفن همراه شما مال چه کشوری است و بدانید فروشنده سر شما را کلاه گذاشته یا نه و بدانید کارائی گوشی تلفن همراهتان خوب است یا نه حتما این مطلب را مطالعه کنید.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۲ یا ۲۰ باشد، گوشی شما مونتاژ امارات متحده عربی است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۸ یا ۸۰ باشد، گوشی شما در آلمان تولید شده است و کارکرد آن بدک نیست.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۱ یا ۱۰ باشد، گوشی شما تولید فنلاند است و کارکرد آن خوب است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۰۰ باشد، گوشی شما ساخت کارخانه اصلی و دارنده نشان (مارک) خود گوشی است و دارای بهترین کیفیت است.
- اگر شماره های هفتم و هشتم ۱۳ باشد، گوشی شما مونتاژ کشور آذربایجان و کیفیت یه کمکی پایین میباشد.
ممنون

سلام آرمنا جان عزیز من هم خیلی وقت بود دنبال همچین شماره هایی بودم چون یادمه چند وقت پبش روی دیوار یکی از دفاتر امور مشترکین هم همچین اعلامیه ای زده بودند چون باب شده بود که همه میگفتند بیشتر گوشی های نوکیا تو ایران لیبل میخوره و مخابرات یک سری شماره در همین رقم هفتم و هشتم را اعلام کرده بود تا با خیال راحت تر بشه گوشی خرید ولی این تقسیم بندی شما اشکال داره چون وقتی رقم هفتم وهشتم02 باشه گوشی ساخت فنلانده مثلا" همین الان من 1 گوشی 6500کلاسیک دارم که هم رقم هفتم و هشتمش 02 هست هم لیبل فنلاند روشه هم این که اصلا از ایران و این کشور های عربی خریده نشده بلکه از یکی از آشناهام که از انگلستان آمده بود گرفتم8210هم قدیمی دارم باز فنلاندیه ولی شماره 7و8آن 10که با جدول شما میخونه
باز این سایت شاید شاید شایدکمی کمک کنه واسه حل این موضوع
http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr
اینم سریال گوشی منه
IMEI 353099021960179حداقل نشان میده اول در کجا فروخته شده حتی میگه خیلی دوست داشتنیه!خیلی پررو شده سایتش:-)
ولی صد در صد واسه شناخت کشور سازنده هم شماره های خاصی که تو سریال بکار رفته مهمه ومیشه باهاش نتیجه گرفت ولی متاسفانه لیست شما تا الان که ویرایش نشده زیاد دقیق نیست باز هم تشکر کیکنم ازت که این موضوع واست مهم بوده و براش وقت گذاشتی///.

Ghazaal
07-08-2010, 06:59
آقا چیزی به عنوان مودم نمیشناسه سیستم
فقط مودم دیال آپ هست
چه کار باید کرد ؟

سلام
1- از طريق گوشي ميتونيد به اينترنت وصل بشيد؟
2- روي يه سيستم ديگه هم امتحان كنيد ببينيد ميشناسه يا نه.

اگر جواب دو تا سوال بالا مثبت بود يعني سيستم شما مشكل داره احتمالا با نصب مجدد ويندوز حل بشه ولي اگر منفي باشه قطعا ايراد از گوشي شماست اول يه فلش به آخرين ورژن بزنيد در صورت حل نشدن سخت افزاري هست بايد ببريد تعميرات.

Ghazaal
07-08-2010, 07:03

ممنون

سلام
قبلا از طريق آي ام اي آي ميشد فهميد كه گوشي ساخت كجا هست ولي آلان ديگه نه. اين روش اعتبار نداره.

N_Voroojak
07-08-2010, 13:47
سلام

چطوری میشه بیسیم 6300 رو فعال کرد:by:

Ghazaal
07-08-2010, 15:46
سلام

چطوری میشه بیسیم 6300 رو فعال کرد:by:

سلام
اگر منظورتون از بيسيم حالت Push to talk هست توي ايران نميشه جون فراهم كننده سيمكارت بايد اين قابليت رو فعال كنه.

ebi sat
07-08-2010, 18:36
سلام
دوستان عزیز من این مدل گوشی رو دارم ولی متاسفانه وقتی مدیا پلیر رو میارم گوشی خیلی فکر میکنه و قفل میکنه رم گوشی هم یک گیگ هست.
فکر میکنم ویروس هم داشته باشه،یا آنتی ویروسی داره؟
لطفا بهم کمک کنید. :hello:

mehdimghi
07-08-2010, 18:50
جای سئوال شما اینجاس
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=76
رمو یک بار فرمت کنید

MoHaMaD
07-08-2010, 18:53
تاپیک به انجمن مربوطه انتقال داده شد !
-------------------------------------------------------------
دوست من گوشی شما جاواست و ویروسی واسش ساخته نشده ! احتمالا مشکل از رمتونه ! رمتون رو با رم ریدر یه بار فرمت کنید !
یه سوال ؟ شما با رم ریدر روی گوشیتون اطلاعات میریزین ؟!

ebi sat
07-08-2010, 18:56
جای سئوال شما اینجاس
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=76
رمو یک بار فرمت کنید

مرسی نازنین
آنتی ویروس نداره؟کاریش نمیشه کرد که درست بشه؟

ebi sat
07-08-2010, 18:58
تاپیک به انجمن مربوطه انتقال داده شد !
-------------------------------------------------------------
دوست من گوشی شما جاواست و ویروسی واسش ساخته نشده ! احتمالا مشکل از رمتونه ! رمتون رو با رم ریدر یه بار فرمت کنید !
یه سوال ؟ شما با رم ریدر روی گوشیتون اطلاعات میریزین ؟!

مرسی بزرگوار
من فقط با بلوتوث برنامه میگیرم،اصلا با رم ریدر چیزی روش نمیریزم.

choopan
07-08-2010, 19:05
اگه با فرمت مموری کارت و بازیابی کارخانه ای درست نشد فلش بزنید . کلا این گوشی های تحت جاوا واسه موزیک پلیرشون مشکل ایجاد میشه که با فلش زدن درست میشن.

ebi sat
07-08-2010, 19:09
اگه با فرمت مموری کارت و بازیابی کارخانه ای درست نشد فلش بزنید . کلا این گوشی های تحت جاوا واسه موزیک پلیرشون مشکل ایجاد میشه که با فلش زدن درست میشن.

مرسی عزیز
خودم میتونم فلش کنم توی خونه؟چی نیاز داره؟میشه کاملا در این مورد راهنمایی کنید که خودم فلشش کنم؟
مرسی.

mehdimghi
07-08-2010, 19:13
آموزشش تو امضای چوپان عزیز هست اولی

moslem64
07-08-2010, 23:34
چه طور میشه برنامه های جار که از قبل از طریق کامپیوتر روی گوشی 2700 ریختم به گوشی دیگه بلوتوث کرد. انگار روی گوشی نصب میشه

e.h.s.a.n 2000
08-08-2010, 03:50
با سلام
امکان بلوتوث فایل های جاوا در گوشی های سری 40 وجود نداره و در این گوشی ها برعکس گوشی های دیگه نیاز به نصب نیست.

Ghazaal
08-08-2010, 07:37
چه طور میشه برنامه های جار که از قبل از طریق کامپیوتر روی گوشی 2700 ریختم به گوشی دیگه بلوتوث کرد. انگار روی گوشی نصب میشه

سلام
ميتونيد با رينيم كردن امتحان كنيد. پسوند فايل رو برداريد تا يه فايل ناشناخته بشه بعد بلوتوثش كنيد و توي گوشي مقصد مجددا پسوند جار رو بهش اضافه كنيد. برنامه هاي جاوا نصب نميشن فقط بايد اجراشون كنيد.

ariya1234
08-08-2010, 12:13
گوشي X3 بعد از روشن كردن و اومدن عكس نوكيا هي خاموش روشن ميشه Pls راهنمايي

moslem64
08-08-2010, 12:33
سلام
ميتونيد با رينيم كردن امتحان كنيد. پسوند فايل رو برداريد تا يه فايل ناشناخته بشه بعد بلوتوثش كنيد و توي گوشي مقصد مجددا پسوند جار رو بهش اضافه كنيد. برنامه هاي جاوا نصب نميشن فقط بايد اجراشون كنيد.

اتفاقا به فکر خودم رسید ولی بدبختانه فایل های بدون پسوند رو نمیزاره بریزم تو گوشی.
شما خودتون این روش رو استفاده کردید.

mo_mah
08-08-2010, 12:51
با سلام
یکی از دوستانم یک گوشی 6303c - rm 443 از انگلیس خریده ولی روی سیم کارت های اینجا کار نمی کنه .
ممنون می شم راهنماییم کنید
رفتم علاء الدین میگن 50 تومن می گیریم
آیا اگه فلش کنم درست می شه؟
ممنون

Ghazaal
08-08-2010, 14:26
با سلام
یکی از دوستانم یک گوشی 6303c - rm 443 از انگلیس خریده ولی روی سیم کارت های اینجا کار نمی کنه .
رفتم علاء الدین میگن 50 تومن می گیریم
آیا اگه فلش کنم درست می شه؟
ممنون

سلام
گوشيتون بايد آنلاك بشه. خير با فلش درست نميشه.

Ghazaal
08-08-2010, 14:29
گوشي x3 بعد از روشن كردن و اومدن عكس نوكيا هي خاموش روشن ميشه pls راهنمايي

سلام
1- جاي باطري رو چك كنيد لق نباشه.
2- فلش بزنيد.

Ghazaal
08-08-2010, 14:31
اتفاقا به فکر خودم رسید ولی بدبختانه فایل های بدون پسوند رو نمیزاره بریزم تو گوشی.
شما خودتون این روش رو استفاده کردید.

سلام
بعضي وقتا روي بعضي گوشيها جواب ميده.

mo_mah
08-08-2010, 20:49
سلام
گوشيتون بايد آنلاك بشه. خير با فلش درست نميشه.

چطور می توان این گوشی را آنلاک کرد؟

Ghazaal
09-08-2010, 05:47
چطور می توان این گوشی را آنلاک کرد؟

سلام
شما نميتونيد انجام بديد بايد ببريد بيرون.

mstfatata
09-08-2010, 11:16
سلام
من يك نوكيا 5200 دارم مي خوام فارسيش كنم لطفا كمكم كنيد
مرسي :ac:

choopan
09-08-2010, 17:05
باید گوشیتون فلش بشه .خودتون میتونید با جف یا فونیکس فلش بزنید

RM-174 5200 MEA-5, Farsi, Red 0541046

http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/2/--FID--A0A22TAHKVBTJ/--LID--FiRe1234874174074/rm174__07.20.mcusw
http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/2/--FID--A0A22XKJVOOSF/--LID--FiRe1234879915014/rm174__07.20.ppm_mea5
http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/2/--FID--A0A22WLDIAGOI/--LID--FiRe1234879927157/rm174__07.20.image_mea5
http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/2/--FID--A0A22ULBEVJCH/--LID--FiRe1234879944593/RM174_0541046_07.20_013.dcp
http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/2/--FID--A0A22JHREJLCW/--LID--FiRe1234879950081/RM174_0541046_07.20_013_signature.bin
http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/interface/FiRe/2009/2/--FID--A0A22FMYLRKPC/--LID--FiRe1234879957623/RM174_0541046_07.20_013.vpl

Ghazaal
09-08-2010, 18:31
سلام
من يك نوكيا 5200 دارم مي خوام فارسيش كنم لطفا كمكم كنيد
مرسي :ac:

سلام
اين تاپيك:
http://mobilestan.net/showthread.php?t=84258

N900
12-08-2010, 11:19
سلام خدمت همه ، دوستان میخواستم بدونم چطور میشه با جاف پروداکت کد گوشی 7610 سوپرنوا رو تغییر داد !؟ ممنون میشم آموزشش رو بهم بگید یا اگه هست لینکشو برام بزارید ! با آخرین ورژن NSS امتحان کردم گوشی رو نشناخت واسه همین میخوام با جاف عوض کنم . ممنونتون میشم اگه راهنماییم کنید :cv:

ایرانی
12-08-2010, 11:51
سلام خدمت همه دوستان عزیز علی الخصوص مدیر زحمتکش و دوست داشتنی انجمن

یه مشکل دارم که خیلی حاد نیست

گوشی من نوکیا 3120 هستش در ثبت تاریخ و ساعت خروجی اس ام اس مشکلی نیست اما وردی ها رو ساعت ورودش رو یه 10 ساعت جلوتر اعلام میکنه و من موندم چرا؟ چون ساعتش تنظیم هست و اگه اشکالی باشه باید هم ورودی و خروجی با هم اشکال پیدا کنه آیا این عیب مادرزادی هست یا قابل رفع :lol:

choopan
12-08-2010, 17:25
منطقه مکان زمانی خودتون رو 4:30+ دقیقه تنظیم کنید

Ghazaal
12-08-2010, 18:40
سلام خدمت همه ، دوستان میخواستم بدونم چطور میشه با جاف پروداکت کد گوشی 7610 سوپرنوا رو تغییر داد !؟ ممنون میشم آموزشش رو بهم بگید یا اگه هست لینکشو برام بزارید ! با آخرین ورژن NSS امتحان کردم گوشی رو نشناخت واسه همین میخوام با جاف عوض کنم . ممنونتون میشم اگه راهنماییم کنید :cv:

سلام
اين تاپيك:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=104650

ایرانی
سلام خدمت همه دوستان عزیز علی الخصوص مدیر زحمتکش و دوست داشتنی انجمن

یه مشکل دارم که خیلی حاد نیست

گوشی من نوکیا 3120 هستش در ثبت تاریخ و ساعت خروجی اس ام اس مشکلی نیست اما وردی ها رو ساعت ورودش رو یه 10 ساعت جلوتر اعلام میکنه و من موندم چرا؟ چون ساعتش تنظیم هست و اگه اشکالی باشه باید هم ورودی و خروجی با هم اشکال پیدا کنه آیا این عیب مادرزادی هست یا قابل رفع

تا جاييكه من ميدونم مشكل زماني اس ام اسها مربوط به شبكه فراهم كننده توي ايران هست و با دستكاري گوشي هم درست نميشه.

ehsansml67
13-08-2010, 20:02
با درود فراوان خدمت عزیزان
بنده یه گوشی 2730 خریدم و با کمک دوستان تونستم به اینترنت ایرانسل وصلش کنم
در حال حاضر با خود گوشی اینترنت میرم اما خواستم به کامپیوتر وصلش کنم
یه کابل از دوستم که 5800 داشت گرفتم و برنامه pc suite رو هم که از قبل دانلود شده داشتم رو نصب کردم
اما در حال حاضر وقتی کابلو میزنم به گوشی و کامپیوتر و گزینه pc suite رو انتخاب میکنم تا اتصال برقرار بشه ، توی کامپیوتر درایور میخواد
اگر کسی درایور 2730 رو داره زحمت بکشه برام بذاره

farzad48
13-08-2010, 20:56
پست ارسال شده توسط موبايلdoste aziz mishe rahnemaei befarmaei ke chetor ba in goshi be internet irancell connect mishi? man ham 2730 daram .shayad betonam driveresho farda barat beferestam. dar hale hazer com nadaram

choopan
13-08-2010, 21:15
توی امضای من درایور هست

ایرانی
14-08-2010, 06:18
ضمن تشکر با تعویض gmt مشکل حل نشد یعنی چون 10 ساعت جلوتر زمان رو اعلام می کنه الان 4 ساعت این زمان جابجا شد و این درحالیه که زمان تحویل هم که درست بود 4 ساعت اختلاف رو نشون میده اما اگه این اشکال از سرویس دهنده هستش خب دیگر دوستانم هم گوشی نوکیا مدل دیگرش رو دارن اما ورود و خروجش درسته

choopan
14-08-2010, 16:55
من خودم یه 6270 داشتم مثل شما اختلاف ساعت داشت . این بار روی 3:30"+ تنظیم کنید .این برمیگرده به منطقه مکان زمانی که به گوشیتون میدی .

ehsansml67
14-08-2010, 22:25
خوب چند تا سوال درباره 2730 میپرسم دوستان لگه میدونند سپاسگذار میشم راهنماییم کنند:
1.این گوشی هربار باطریشو در میارم باید دوباره ساعت و تاریخ رو تنظیم کنم. راهی داره اینطوری نباشه؟؟
2.فارسی نوشتن. مشکلی که من با این گوشی دارم اینه که وقتی میخوام مسیج فارسی بنویسم زبان فارسی نداره و باید از عربی (زیاد میونه خوشی با عرب و عربی ندارم) استفاده کنم که حروف پرکاربرد گ چ پ ژ رو نداره
برای اضافه کردن زبان فارسی برنامه خاصی نیازه
(رلستش من چند سالی سونی اریکسون داشتم و دل و رودشو ریخته بودم بیرون. راهمام هم همین سایت موبایلستان بود. خودم زبان اضافه میکردم و فلش میکردم و از این کارا)
حالا میخوام بدونم با این گوشی هم میشه چنین کارایی کرد؟؟؟

3.از اینترنت ایرانسل گوشیم استفاده میکنم اما فقط روی بعضی آنتن ها علامت اینترنت از g به e تغییر شکل میده و همیشه e نیست.
خوب edge سرعتش بالاتره و متاسفانه آنتی که توی خونمون گوشیم میشناسه g میشه و سرعت اینرتنتم روی 5 هستش نهایتا

با سپاس و پوزش بابت این سوالات

mo_mah
15-08-2010, 08:03
سلام
شما نميتونيد انجام بديد بايد ببريد بيرون.

با سلام
من گوشی بردم گفت ریجستر شده است.
باید ببری علا الدین . اونجا برات درست می کنند.
الان که سیم خط همراه اول رو می گذارم می گه restrict شده باید کد restriction را وارد کنید

Ghazaal
15-08-2010, 08:20
خوب چند تا سوال درباره 2730 میپرسم دوستان لگه میدونند سپاسگذار میشم راهنماییم کنند:
1.این گوشی هربار باطریشو در میارم باید دوباره ساعت و تاریخ رو تنظیم کنم. راهی داره اینطوری نباشه؟؟
2.فارسی نوشتن. مشکلی که من با این گوشی دارم اینه که وقتی میخوام مسیج فارسی بنویسم زبان فارسی نداره و باید از عربی (زیاد میونه خوشی با عرب و عربی ندارم) استفاده کنم که حروف پرکاربرد گ چ پ ژ رو نداره
برای اضافه کردن زبان فارسی برنامه خاصی نیازه
(رلستش من چند سالی سونی اریکسون داشتم و دل و رودشو ریخته بودم بیرون. راهمام هم همین سایت موبایلستان بود. خودم زبان اضافه میکردم و فلش میکردم و از این کارا)
حالا میخوام بدونم با این گوشی هم میشه چنین کارایی کرد؟؟؟

3.از اینترنت ایرانسل گوشیم استفاده میکنم اما فقط روی بعضی آنتن ها علامت اینترنت از g به e تغییر شکل میده و همیشه e نیست.
خوب edge سرعتش بالاتره و متاسفانه آنتی که توی خونمون گوشیم میشناسه g میشه و سرعت اینرتنتم روی 5 هستش نهایتا

با سپاس و پوزش بابت این سوالات

سلام
1- خير.
2- بله ميشه با فلش زدن فارسي رو بهش اضافه كنيد. اين تاپيك:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=84258

3- اون مربوط به شبكه هست فكر نكنم بشه كاريش كرد.

Ghazaal
15-08-2010, 08:22
با سلام
من گوشی بردم گفت ریجستر شده است.
باید ببری علا الدین . اونجا برات درست می کنند.
الان که سیم خط همراه اول رو می گذارم می گه restrict شده باید کد restriction را وارد کنید

سلام
پيغام رستريكشن مال زمانيه كه رجيستر نشده. شما ببريد همون علاء الدين.

ehsansml67
15-08-2010, 12:04
سرعت اینترنت ایرانسل در حال حاضر باید روی چند باشه؟
برای من روی 5 هستش و نهایتا 6 میره
اما من توی همین سایت خوندم که روی 25 هم بچه ها دانلود داشتن

sepehr4252
28-08-2010, 11:14
سلام
من یه نوکیا 6500 slide دارم روشن میشه ولی موقعی که تاریخ رو میخواد بپرسه تا بالا بیاد ریست میشه . راهی داره که بتونم از phonebook بک آپ بگیرم
باتشکر

Ghazaal
28-08-2010, 18:58
سلام
من یه نوکیا 6500 slide دارم روشن میشه ولی موقعی که تاریخ رو میخواد بپرسه تا بالا بیاد ریست میشه . راهی داره که بتونم از phonebook بک آپ بگیرم
باتشکر

سلام
اگر گوشي هيچ رقمه بالا نمياد خير نميشه مگر اينكه قبلا مخاطبينتون رو توي سيمكارت يا مموري كارتتون كپي كرده باشيد.

i 900
28-08-2010, 20:33
من یه 3110 دارم که خودش خود به خود خاموش میشه نه ضربه ای میخوره و نه هیچ چیز دیگه رو جایی ساکن هست وقتی میرم سراغش میبینم خاموشه اول فکر میکردم جا باطریش گشاد کرده یه تیگه کاغذ زیر باطریش گذاشتم فایده نداشت به یه موبایلی هم سر زدم گفت گوشی های 3110 همش جدیداش همین مشکل رو داره وقتی زیاد فایل بریزی روش این مشکل واسش پیش میاد اما من گوشی رو سه ساله که دارمش اول که این طوری نبود اما کم کم....
حالا هم نور علی نور شده
جالب اینکه فایلای زیادی هم روش نریختمhttp://www.kashan-gsm.com/images/smilies/63.gif
nokia 3110
v05.50
14-08-07 :cm:

choopan
28-08-2010, 20:49
گوشیتون رو به آخرین ورژن فلش بزنید .مشکلتون حل میشه .

darivash
03-09-2010, 20:37
با سلام و عرض خسته نباشید
نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه.ممنون میشم بهم کمک کنید
من یه گوشی 6600i slide با rm-570 دارم. گوشیم خودبه خود خاموش شده و هیچ رقمه روشن نمیشه.ممنون میشم کمکم کنید و بگید چیکار کنم.البته خواستم با جف در حالت خاموشی فلش کنم ولی مثل اینکه این گوشی ساپورت نمیشه و وقتی دکمه پاور رو فشار میدم تو جف هیچ عملی انجام نمیشه.
با تشکر

Ghazaal
03-09-2010, 21:16
با سلام و عرض خسته نباشید
نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه.ممنون میشم بهم کمک کنید
من یه گوشی 6600i slide با rm-570 دارم. گوشیم خودبه خود خاموش شده و هیچ رقمه روشن نمیشه.ممنون میشم کمکم کنید و بگید چیکار کنم.البته خواستم با جف در حالت خاموشی فلش کنم ولی مثل اینکه این گوشی ساپورت نمیشه و وقتی دکمه پاور رو فشار میدم تو جف هیچ عملی انجام نمیشه.
با تشکر

سلام
توي تاپيك جاف مطرح كنيد بهتر راهنماييتون ميكنند ولي با اين اوصافي كه ميگيد فكر ميكنم بايد ببريد بيرون.

msm_637
11-09-2010, 12:30
باعرض سلام
من گوشی نوکیا6300 خودمو به جدیدترین فریمور سایت نوکیا (7.30) آپدیت کردم که این ورژن فارسی ساپورت نمیکنه ازدوستان تقاضای کمک دارم که چطور این ورژن از فریمورو پاک کنم و ورژن (7.21) که فارسی رو ساپورت میکنه دوباره نصب کنم.:bh:
ممنون از توجه و کمک دوستان:ax:

choopan
12-09-2010, 06:48
دانگرید ( فلش به ورژن پایین تر ) اصلا انجام ندید .

فایل ppm فارسی ورژن 7.21 رو دانلود کنید و جایگزین فایل ppm ورژن 7.30 کنید با جف فلش بزنید فارسی میشه.

PersPolis
12-09-2010, 18:00
سلام به همه بروبچه های این تاپیک
آقا گوشیه بابای من 6300 هستش. تقریبا 1 ماه پیش افتاد تو آب و مجبور شدیم که فلاشش کنیم
بماند که تمام اس ام اس ها و کنتاکت هاش پاک شدن ولی مهم تر از اون اینکه آهنگ های اورجینال قدیمش هم پاک شدن و یه سری آهنگ نه زیاد جالب بجاش اومدن!!
درخواستم اینه که اگه کسی این آهنگ های قدیمی رو واسه ما آپلود کنه یه دنیا ازش ممنون میشم
مخصوصا اون آهنگ Desk Phone اگه اشتباه نکنم
آخه بابام نمی تونه هر آهنگی رو واسه گوشیش انتخاب کنه(به خاطر مسائل کاری!!!)
منتظرتونم
یاعلی

choopan
12-09-2010, 20:09
اینم برای شما دوست خوبم

از گوشی 6260 هست ببین به دردتون می خوره یا نه .اهنگ مورد نظرتون داخلش هست یا نه

icdnet
12-09-2010, 22:57
با سلام خدمت دوستان انجمن
گوشي یکی از دوستان من نوکيا 5610 است که اخيرا بعد از يک بار ريستارت ديگر بيشتر نرم افزارهايش از جمله مرورگر ميني اپرا کار نميکنه .
ظاهرا يک برنامه مهم حذف شده .ممنون ميشوم کمکم کنيد . تا منم اون رو کمک کنم

pHoTo sHoP
13-09-2010, 08:35
سلام علیکم ، خدا قوت دوستان :cv:

1.چطور میتونم کاری کنم که بازی‌ها به طور خودکار روی مموری کارت نصب بشن؟

2.همین سوال رو راجع به اس ام اس دارم ، یعنی چطور میتونم تنظیم کنم که مسیج‌ها همه‌شون روی مموری ذخیره بشن؟

سوال زیاد داشتم ولی فراموش کردم :ak:

پیشاپیش از حوصله شما تشکر میکنم

خداحافظ

Ghazaal
13-09-2010, 10:54
سلام به همه بروبچه های این تاپیک
آقا گوشیه بابای من 6300 هستش. تقریبا 1 ماه پیش افتاد تو آب و مجبور شدیم که فلاشش کنیم
بماند که تمام اس ام اس ها و کنتاکت هاش پاک شدن ولی مهم تر از اون اینکه آهنگ های اورجینال قدیمش هم پاک شدن و یه سری آهنگ نه زیاد جالب بجاش اومدن!!
درخواستم اینه که اگه کسی این آهنگ های قدیمی رو واسه ما آپلود کنه یه دنیا ازش ممنون میشم
مخصوصا اون آهنگ Desk Phone اگه اشتباه نکنم
آخه بابام نمی تونه هر آهنگی رو واسه گوشیش انتخاب کنه(به خاطر مسائل کاری!!!)
منتظرتونم
یاعلی

سلام
توی این تاپیک هست:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=6367

Ghazaal
13-09-2010, 11:04
با سلام خدمت دوستان انجمن
گوشي یکی از دوستان من نوکيا 5610 است که اخيرا بعد از يک بار ريستارت ديگر بيشتر نرم افزارهايش از جمله مرورگر ميني اپرا کار نميکنه .
ظاهرا يک برنامه مهم حذف شده .ممنون ميشوم کمکم کنيد . تا منم اون رو کمک کنم

سلام
منظورتون ریست فکتوری هست؟
ممکنه اکسس پوینتهاتون پاک شده. به این تاپیک برید و از اول بسازید:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=53001

pHoTo sHoP

سلام علیکم ، خدا قوت دوستان

1.چطور میتونم کاری کنم که بازی‌ها به طور خودکار روی مموری کارت نصب بشن؟

2.همین سوال رو راجع به اس ام اس دارم ، یعنی چطور میتونم تنظیم کنم که مسیج‌ها همه‌شون روی مموری ذخیره بشن؟

سوال زیاد داشتم ولی فراموش کردم

پیشاپیش از حوصله شما تشکر میکنم

خداحافظ

1- محل ذخیره مسیجهاتون ور به مموری کارت منتقل کنید.
2- از منوی تنظیمات مسیجینگ.

pHoTo sHoP
13-09-2010, 18:00
سلام
منظورتون ریست فکتوری هست؟
ممکنه اکسس پوینتهاتون پاک شده. به این تاپیک برید و از اول بسازید:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=53001

photo shop

1- محل ذخیره مسیجهاتون ور به مموری کارت منتقل کنید.
2- از منوی تنظیمات مسیجینگ.

حاجی جان ، همچین گزینه ای نیست توی تنظیمات مسیجینگ

خیلی گشتم!

Ghazaal
13-09-2010, 19:20
حاجی جان ، همچین گزینه ای نیست توی تنظیمات مسیجینگ

خیلی گشتم!

سلام
پس برای مورد اول موقع انتقال روی مموری کارتتون بریزید.
برای دومی کاری نمیشه کرد.

PersPolis
14-09-2010, 16:27
اینم برای شما دوست خوبم

از گوشی 6260 هست ببین به دردتون می خوره یا نه .اهنگ مورد نظرتون داخلش هست یا نه

سلام
ممنون اتفاقا اون آهنگی رو که می خوام توش هست ولی متاسفانه با یه فرمتی هست که گوشی نمی شناسه!!!
خودتون یه نگاه بندازید!
اگه از گوشی های جدیدتری باشه فکر کنم درست شه
زحمتشو بکشید
بازم ممنون

choopan
15-09-2010, 07:52
فرمت اهنگه رینگتون هست اگه تونستی کانورترشو پیدا کن و تبدیل به فر مت های دیگه بکن من هرچی گشتم کانورترشو پیدا نکردم

msm_637
22-09-2010, 20:13
دوستان من گوشیو دانگرید کردم خاموش شد طوری که فقط لوگوی نوکیا میومد اما بیشتر از این بالا نمیومد.دوباره درحالت خاموش دانگرید کردم که اخطار داد اما من اکی زدم اینبار دیگه گوشی روشن نشد.الان سوالم اینه که راه حلی وجود داره یا دیگه گوشی باید بره سطل زباله؟! خواهش عاجزانه کمکم کنید

amir_amir_amir
23-09-2010, 15:58
سلام

من زمانی که میخوام با برنامه مینی اپرا یه برنامه ایی رو از توی گوشیم دانلود کنم با مشکل عدم دسترسی مواجه میشم که برنامه اجاز نداره به رم دسترسی پیدا کنه !!!!! وقتی هم وارد application access میشم گزینه های دسترسی یا روی not alow هست یا خاموشن

ایا راهی داره ؟

mahmoodfadaei
25-09-2010, 20:14
من یه 6600i slide خریدم. وقتی بهش زنگ می زنم هم شماره میندازه و هم اسم مخاطب.
می خواستم بدونم نمی شه کاری کرد فقط اسم مخاطب نشون داده بشه و شماره اش نشون داده نشه؟

webOS
01-10-2010, 18:53
من x3 دارم تمی هست که مثل HTC ya sumsung آب و هواش تغییر کنه با شب و روز شدن؟

FANTOM-38
03-10-2010, 14:50
دوستان یک گوشی 6260 slide دستمه روی بدنه ی گوشی نوشته شده gps. یعنی جی پی اس رو ساپورت میکنه.میخواستم بپرسم از کجا میتونم نقشه برای این سری از نوکیا گیر بیارم؟از طریق خود گوشی هم نتونستم نقشه دانلود کنم.ممنون میشم کمکم کنید.با سپاس از شما

choopan
03-10-2010, 18:11
http://www.mobilestan.net/newreply.php?do=newreply&p=1580547 نقشه های نوکیا مپ

FANTOM-38
03-10-2010, 19:54
http://www.mobilestan.net/newreply.php?do=newreply&p=1580547 نقشه های نوکیا مپ

دوست عزیز ممنونم از اینکه پاسخ دادین.دوست عزیز من نقشه های نوکیا مپ رو دانلود کردم ولی وقتی در مسیر مشخص شده میریزم و برنامه ی نقشه رو باز میکنم پیغام میده که نسخه های نقشه ها سازگار نیستند .البته من فقط نقشه ها رو ریختم و برنامه ی map installer رو روی گوشی نصب نکردم ممکنه به خاطر همین باشه اخه نرم افزار map installer که فقط روی گوشیهای s60v5 و s60 v3 نصب میشه ولی 6260 slide سری 40 هستش.ممنون میشم مثل همیشه راهنماییم کنید.با تشکر فراوان از شما

choopan
04-10-2010, 18:26
بهتره اگر امکان داره نقشه ها رو از اینترنت گوشی دانلود کنید .

FANTOM-38
05-10-2010, 06:58
دوست عزیز این کارم کردم نشد.یعنی هر چی در قسمت maps گوشی دنبال دانلود نقشه گشتم مطلبی به عنوان دانلود نقشه به چشمم نخورد.اگه مسیرشو میدونید به من هم بگید تا بتونم دانلود کنم (6260 slide).ممنون.

ایرانی
05-10-2010, 15:53
با سلام خدمت اساتید انجمن
بتنده دو تا سوال داشتم اول اینکه می خواستم بدونم برای گوشی 3120 برنامه ای هست که تم رو قبل از اینکه داخل گوشی بریزیم رویت کنیم و یا اهنگ اش رو بشنویم
ومورد دوم اینکه آیا میشه آهنگ تم ها رو از شون جدا کرد چون من اخیرا یه تم نصب کردم و از اهنگ اس ام اسش خیلی خوشم اومد اما متاسفانه از تمش راضی نیستم حالا هیچ جوره نم یتونم این اهنگ رو پیدا کنم
ممنون میشم از راهنمائی تون

mohammad_es66
06-10-2010, 10:54
دوستان سلام.یه گوشی 7230دارم وقتی که اس ام اس میفرستم خالی ارسال میشه .یعنی دریافت کننده باصفحه خالی مواجه میشه .تنظیمات پیام راهم چک کردم چیزغیر عادی ندیدم .لطفا راهنمایی
کنید:cm:

milad.91
08-10-2010, 20:39
من يه 7230 دارم sms فارسي رو خالي ميفرسته بعضي از كليد هاش هم كار نمي كنه لطفا يه كمك فوري به من بكنيد

choopan
09-10-2010, 16:28
به آخرین ورژن فلش بزنید مشکل حله

این مشکل وقتیه که زبان نوشتاری گوشیتون فارسی باشه .اگه زبان نوشتاری گوشیتون انگلیسی باشه مشکلی نداره

choopan
09-10-2010, 16:32
در قسمت تنظیمات دفترچه تلفن نشان دادن شماره ها رو فقط نام انتخاب کنید ..ببینید نتیجه میده یا نه . اگر دوباره روال قبلی داره فکر کنم ازپیش تنظیمات خود گوشی باشه

choopan
09-10-2010, 16:33
اگر شماره سریال گوشیتون 12345 شده باید فکر گوشی جدید باشید ...

بهتره ببرید تعمیرات تلفن ببینید اینفو چی میده.

mojtaba7
09-10-2010, 18:40
با سلام خدمت اساتید
من یک مشکل بزرگ دارم.گوشی 7230 دارم ولی میخوام LOg رو پاک کنم ، مثلاً چند تا اس ام اس فرستادم یا گرفتم هر چی Clear رو می زنم این Error رو میده:
Security Code ولی اصلا نمیدونم از کجا می تونم این کد رو پیدا کنم.
تورو خدا کمکم کنید

choopan
10-10-2010, 17:04
با سلام خدمت اساتید
من یک مشکل بزرگ دارم.گوشی 7230 دارم ولی میخوام log رو پاک کنم ، مثلاً چند تا اس ام اس فرستادم یا گرفتم هر چی clear رو می زنم این error رو میده:
Security code ولی اصلا نمیدونم از کجا می تونم این کد رو پیدا کنم.
تورو خدا کمکم کنید

گوشیتون رو به آخرین ورژن فلش بزنید درست میشه

mostafait1
12-10-2010, 20:38
با سلام.

دوستان عزیز چگونه می توانم اینترنت گوشی نوکیا مدل 5130 را فعال کنم! سیم کارت ایرانسل!

راهنمایی کنید.

با تشکر!

o.k
13-10-2010, 14:59
دوستان من به تازگی گوشی نوکیا‫ x2 را خریدم ولی هدستی که توی کارتونش داره درست کار نمیکنه صدای ضعیف و یک طرفه شنیده میشه
هدست با جک 3.5 وصل میشه
حتی هدست کامپیوترم هم وصل کردم همین طوری بود به نظرتون هدست دیگه تهیه کنم مشکش حل میشه
یا مشکل از خود گوشیه؟

javade
13-10-2010, 23:54
سلام

من گوشی 6303 خودم را با nokia ovi suite به ورژن 10.10 آپدیت کردم، گوشی قبل از آپدیت زبان فارسی داشت و من Product code اون را چک نکردم (فکر می کردم فارسی هست) وقتی آپدیت کامل شد دیدم دیگه زبان فارسی را نداره، وقتی Product code را با NSS چک کردم دیدم فارسی نیست (لاتینه)
حالا چون آپدیت شده Product code را دیگه با NSS نمیشه تغییر داد (وقتی دکمه write را میزنم ok میده ولی وقتی دوباره میزنم همون قبلی را نشون میده) و تازه امکان آپدیت گوشی هم وجود نداره
راه حلی وجود داره که گوشی را دوباره فارسی را اضافه کرد یا مثلاً ورژن و Product code را عوض کرد؟
البته بگم که آپدیت کردم بعضی از مشکلات گوشی (از جمله ریست شدن خود به خود در برخی موارد) را برطرف کرد

choopan
14-10-2010, 10:21
فایل فلش گوشیتون رو از اینجا http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82430 دانلود و با فونیکس فلش بزنید
قبلش چک کنید rm گوشیتون با rm فایل فلشتون یکی باشه

zik_zak
16-10-2010, 19:10
سلام.
بعضي اوقات بعد از اجراي بازي يا برنامه ي خاصي يه errorي مياد و بايد ار بازي(برنامه) خارج شد.
متنش اينه:
aplplication error
كه بعد وقتي detail رو ميزني اين پيام مياد:
out of memory error java/lang/OutOfMemoryError
ميخوام بدونم اشكال از كجاست؟؟؟؟؟؟؟ و راه حلش چيه؟
من برنامه هايي با حجم هاي بالاتر رو اجرا ميكنم و ميدونم ربطي به حجم برنامه ها نداره.(مثلا يه برنامه با حجم 4.7 mb)
گوشي :5130
خيلي خيلي ممنون.

mojtaba7
17-10-2010, 12:45
با سلام خدمت آقای مدیر انجون(چوپان)
خسته نباشید ممنون از راهنمای تون فقط اگه میشه لینک آموزش فلش هم برام بزارید دممنون می شم واقعا

zik_zak
17-10-2010, 13:04
سلام.
بعضي اوقات بعد از اجراي بازي يا برنامه ي خاصي يه errorي مياد و بايد ار بازي(برنامه) خارج شد.
متنش اينه:
aplplication error
من برنامه هايي با حجم هاي بالاتر رو اجرا ميكنم و ميدونم ربطي به حجم برنامه ها نداره.(مثلا يه برنامه با حجم 4.7 mb)
خيلي خيلي ممنون.

zik_zak
17-10-2010, 13:13
سلام.
متنش اينه:
aplplication error
خيلي خيلي ممنون.

choopan
17-10-2010, 17:53
با سلام.

دوستان عزیز چگونه می توانم اینترنت گوشی نوکیا مدل 5130 را فعال کنم! سیم کارت ایرانسل!

راهنمایی کنید.

با تشکر!

کد #6*3*130* وارد و کلید ارسال یا ok یا تماس را فشار بدید.تنظیمات اینترنت که دریافت کردید کد 1234 بزنید و روی گوشی save کنید

با سلام خدمت آقای مدیر انجون(چوپان)
خسته نباشید ممنون از راهنمای تون فقط اگه میشه لینک آموزش فلش هم برام بزارید دممنون می شم واقعا

مرسی عزیز دلم.

مورد 3 امضای من کمکتون می کنه. موفق باشید.

Maz!ar
17-10-2010, 18:31
سلام.
متنش اينه:
Aplplication error
Out of memory error java/lang/outofmemoryerror
خيلي خيلي ممنون.
گوشیهای جاوا نوکیا applicationهای بیشتر 1 مگابایت رو اجرا نمیکنه!! واسه همینه که دیکشنری pmd ‎رو سه بخشش کردن!

zik_zak
17-10-2010, 21:59
گوشیهای جاوا نوکیا applicationهای بیشتر 1 مگابایت رو اجرا نمیکنه!! واسه همینه که دیکشنری pmd ‎رو سه بخشش کردن!

سلام مازيار جان.
من عرض كردم كه مشكل از حجم برنامه ها يا بازي ها نيست.
الان چند برنامه با حجم هاي بالاي 1 و 2 و 3 مگابايت دارم و به خوبي اجرا ميشه ولي مثلا يه برنامه 16 كيلو بايتي اين errorو ميده.
بازم متشكر از پاسخت.
اگه كسي چيز بيشتري به ذهنش ميرسه بگه.ممنون

ایرانی
20-10-2010, 17:07
با سلام خدمت اساتید انجمن
بتنده دو تا سوال داشتم اول اینکه می خواستم بدونم برای گوشی 3120 برنامه ای هست که تم رو قبل از اینکه داخل گوشی بریزیم رویت کنیم و یا اهنگ اش رو بشنویم
ومورد دوم اینکه آیا میشه آهنگ تم ها رو از شون جدا کرد چون من اخیرا یه تم نصب کردم و از اهنگ اس ام اسش خیلی خوشم اومد اما متاسفانه از تمش راضی نیستم حالا هیچ جوره نم یتونم این اهنگ رو پیدا کنم
ممنون میشم از راهنمائی تون

:dy::dy::dy::dy::dy:

shahrooz72
24-10-2010, 09:13
بعضی برنامه ها از حافظه گوشی زیاد استفاده میکنند. اشکال از برنامه نویسی اون بازی. کاری نمیشه کرد. برای من هم از این اشکالات زیاد هست.

masoudjamalzadeh
31-10-2010, 20:21
با سلام اقا تو بازار چه خبره من دو هفته پیش رفتم 1203 بخرم 34 تومان بود اگه پیدا میشد بعد امروز رفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
تو بازار 34 بخرم دیدم اصلا هیچ کس نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
مشکل کجاس؟:dy::dy::cl:

darivash
02-11-2010, 15:00
با عرض سلام وخسته نباشید
بچه ها من یه گوشیه 6303 معمولی دارم که از دیروز تا حالا نمیتونم وارد دوربین اون بشم وقتی روی دوربین ok میکنم یه صفحه سیاه میاد که عکس یه دوربین عکاسی کوچیک وسط اونه و بعد از حدود 30 ثانیه مینویسه دوربین در حالت آماده به کار است ولی بازم به هیچ عنوان وارد دوربین نمیشه و نمیشه از دوربینش استفاده کردم و عکس یا فیلم گرفت. مشکل دیگه ای که برای گوشیم پیش اومده اینه که وقتی میخوام بلوتوثش رو روشن کنم روشن نمیشه و صفحه گوشی سیاه میشه و گوشی هنگ میکنه.ضمنا گوشیم هیچ ضربه ای هم نخورده.گوشیم رو به ورژن 8.90 فلش کردم ولی بازم درست نشد.
ممنون میشم کمکم کنید

masoudjamalzadeh
02-11-2010, 23:13
کسی نبود جواب بده:lol::hello::hello::hello::hello::hello::hel lo::cr::cr::cr:

hamednike
02-11-2010, 23:59
مثل اینکه با کمبود گوشی در ایران مواجهیم
یکی از دوستان من مغازه موبایل فروشی داره که 3 - 4 روزه که چند مدل از گوشیعا رو نمی تونه تیهیه کنه

ایرانی
03-11-2010, 07:36
با سلام خدمت دوستان عزیز
گوشی 3120 بنده چند روز پیش ال سی دی اش دچار مشکل شد و دادم عوض کردن الان که گوشی رو گرفتم دیدم زیر ارم مخابرات irmtcقبلا تاریخ م یاومد الان اسم بنده رو میزنه که احتمالا تعمیر کار یه کاری انجام داده خواستم بیبینم چطور میتونم حذفش کنم یا عوضش کنم و همون تاریخ رو مثل قبل نشون بده و آیا اصلا میشه این اسم رو تغییر داد

choopan
03-11-2010, 10:03
با عرض سلام وخسته نباشید
بچه ها من یه گوشیه 6303 معمولی دارم که از دیروز تا حالا نمیتونم وارد دوربین اون بشم وقتی روی دوربین ok میکنم یه صفحه سیاه میاد که عکس یه دوربین عکاسی کوچیک وسط اونه و بعد از حدود 30 ثانیه مینویسه دوربین در حالت آماده به کار است ولی بازم به هیچ عنوان وارد دوربین نمیشه و نمیشه از دوربینش استفاده کردم و عکس یا فیلم گرفت. مشکل دیگه ای که برای گوشیم پیش اومده اینه که وقتی میخوام بلوتوثش رو روشن کنم روشن نمیشه و صفحه گوشی سیاه میشه و گوشی هنگ میکنه.ضمنا گوشیم هیچ ضربه ای هم نخورده.گوشیم رو به ورژن 8.90 فلش کردم ولی بازم درست نشد.
ممنون میشم کمکم کنید

کلهم اجمعین سخت افزاری هست .... این مشکلات که مشاهده کردین تو این مدل گوشی شیوع پیدا کرده .

choopan
03-11-2010, 10:05
با سلام خدمت دوستان عزیز
گوشی 3120 بنده چند روز پیش ال سی دی اش دچار مشکل شد و دادم عوض کردن الان که گوشی رو گرفتم دیدم زیر ارم مخابرات irmtcقبلا تاریخ م یاومد الان اسم بنده رو میزنه که احتمالا تعمیر کار یه کاری انجام داده خواستم بیبینم چطور میتونم حذفش کنم یا عوضش کنم و همون تاریخ رو مثل قبل نشون بده و آیا اصلا میشه این اسم رو تغییر داد

گوشیتو فرمت کن

matrix6617254
03-11-2010, 20:04
سلام
من 1گوشی 7210 دارم که داشتم مسیج بازی میکردم گوشیم یکدفعه خاموش شد.وقتی خواستم روشن کنم ارور contact servic میده و خاموش میشه .اصلا نمیشه وارد گوشی شد.چند بار با جف فلش زدم فایده ای نداشت .گوشی کامل فلش میشه ولی وقتی میخام روشنش کنم همین ارور رو میده.موندم چیکار کنم؟
:ac::ac::ac::ac::ac:
:dr::dr::dr::dr::dr:

choopan
04-11-2010, 11:13
اول باید فهمید سیملاک گوشی سالم هست یا نه اگه سالم نبود کار نرم افزاریه ..اگر هم همه چیز سالم بود باید سخت افزاری کار بشه و نیاز به سرویس داره. در نهایت باید یه اینفو از گوشی بگیری اگر امکانات ندارید ببرید تا تعمیرات براتون حل مشکل کنند.

oli kahn
05-11-2010, 11:10
سلام.لطفا آخرین ورژنشو بزارین و نحوه فلش کردن.......با تشکر

mahdi arab
05-11-2010, 18:21
با سلام خدمت دوستان عزيز
من يه x3 دارم داشتم باهاش بازي مي كردم كه شارژش تموم شد
وقتي به شارژ زدم تا اسم نوكيا بالا مياد بعد دو بار صفحه به فاصله چند ثانيه خاموش روشن ميشه بعد كلا گوشي خاموش ميشه الان چند ساعته همين جوريه
دوستان كسي اگه دواي اين درد و ميدونه ارائه بده ممنون ميشم

choopan
05-11-2010, 18:27
گوشیتون برنامش پریده با فونیکس فلش بزنید

choopan
05-11-2010, 18:30
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=111881
با فونیکس فلش بزنید .

آموزش هم توی امضای من هست

mahdi arab
06-11-2010, 06:27
اقا من يه لحظه گوشي رو نزديك گوشم گرفتم متوجه شدم وقتي كه صفحه سفيد ميشه يه صداي ويز ويز خيلي ضعيفي هم شنيده ميشه و دوباره كه صفحه تاريك ميشه صدا بند مياد

SAJJAD
06-11-2010, 07:31
چوپان جان صمن کسب اجازه از شما ولی آخه واسه هر مشکلی که سریع فلش کردن رو پیشنهاد نمیدن !

دوست عزیز

به احتمال زیاد باتری گوشیت دشارژ شده . یعنی چی ؟؟ یعنی اینکه شما چون تا آخرین جون باتری رو ازش استفاده کردی الان که با شارژ می زنی سریع نباید گوشی رو روشن کنی . چون باتری حتی توان شارژ گیری هم نداره . بذار حدود 15 دقیقه تا 20 دقیقه به حالت خاموش به شارژ باشه

اگه میخوای سریعتر جواب بگیری یه راه حل داره

باید به باتریت یه شوک کوچیک بدی !

چه جوری ؟؟؟

فقط دقت کن لطفا

2 تا سیم بگیر یکیش رو بپیچ دور فضای بیرونی سوکت شارژر سوزنیت و یکیش رو هم بکن توی و سوراخ وسط شارژر سوزنیت

اونی که به بیرون وصل کردی میشه منفی اون سیمی که زدی توی سوراخ سوکت سوزنی میشه مثبت

حالا با دقت سر سیم مثبت رو وصل کن به قطب مثبت باتری و سر منفی رو وصل کن به قطب منفی باتری ( روی باتری + - زده )

بذار توی همین حالت 30 ثانیه تا 1 دقیقه بمونه

زیادتر نشه چون ممکنه باتریت خراب شه چون داری مستقیم با شارژر شارژش می کنی

بعد 1 دقیقه گوشیتو بزن به شارژ و روشنش کن

ببین چی میشه

choopan
06-11-2010, 09:11
بیشترین مشکلات گوشی های نوکیا سری 40 جاوا پریدن برنامه هست . بدین شکل که تا نوکیا میاد lcd چشمک میزنه و خاموش میشه . تنها راهش فلش گوشی هست.

mahdi arab
06-11-2010, 18:48
با تشكر از دوستان گلم
من چون ديدم ويز ويز هم ميكه بردم مركز تعميرات نوكيا تو بازار موبايل ايران يه وقت شر نشه
چون گارانتيش هم وقت داشت گفت بدونه هزينه درست ميكنيم

ashkan_aramis
07-11-2010, 12:30
دوستان لطف کنند آموزش راه اندازی gps و gprs رو در گوشی 6303 آموزش بدن. مرسی

F A R D ! N
07-11-2010, 12:49
سلام دوست عزيز
براى gprs شما بايد به سايت همراه اول بريد و تنظيمات مخصوص گوشى خودتون رو بگيريد
(WWW.MCI.IR)
در ضمن فكر نميكنم گوشى شما جى پى اس داشته باشه...

matador5550
12-11-2010, 22:22
سلام دوستان اگه میشه یکی لطف کنه یه آنتی ویروس خوب برای Nokia X3 بزاره اینجا برای دانلود ممنونم

choopan
13-11-2010, 16:19
آنتی ویروس واسه چیه ؟ مشکل گوشیتون چیه ؟

گوشی های جاوا نیاز به انتی ویروس ندارن . ویروس ها بر اساس سیستم عامل ویندوز طراحی میشن و دخلی به گوشی ندارن و روی گوشی قاعدتا بی اثر هستن.

matador5550
13-11-2010, 22:03
دوست من ، گوشی خواهرزادمه اومد میگه نمیدونم چشه که خود به خود قاط میزنه مثلا آهنگ زنگشو عوض میکنه منم گوشیرو به سیستم وصل کردم و بعد از اسکن یدونه ویروس پیدا کرد ، به نظرتون چطور ویروسی میشه این گوشیا پس؟ من برنامشو تو سایتهای خارجی دیدم ولی همشون پولین و نمیشه دانلود کرد

choopan
14-11-2010, 09:04
عزیز دلم ویروس میگیره ولی کاری به گوشی شما نداره وبه جهت سیستم عامل گوشیتون کارایی نداره . وقتی هم شما مموریتون رو به سیستم میزنید باید هم انتی ویروستون ویروس مموریکارت رو رو شناسایی کنه.

ایرانی
14-11-2010, 10:29
گوشیتو فرمت کن

با تشکر مثل اینکه قرار نیست هیچ جوره مشکل من حل بشه متاسفانه برای فرمت کردن گوشی نیاز به مستر کد دارم که اون ندارم و کدهائی هم که دوستان زحمت کشیدن ارائه کردن جواب نمی ده پس باید چی کار کنم

choopan
14-11-2010, 16:39
با تشکر مثل اینکه قرار نیست هیچ جوره مشکل من حل بشه متاسفانه برای فرمت کردن گوشی نیاز به مستر کد دارم که اون ندارم و کدهائی هم که دوستان زحمت کشیدن ارائه کردن جواب نمی ده پس باید چی کار کنم

با فونیکس فوق قکتوریش کن . درست میشه

menosoft
15-11-2010, 19:02
با سلام
دوستان یکی از دوستانم یه گوشی نوکیا X2 برام آورد تا براش نرم افزار جاوا نصب کنم برنامه به راحتی نصب میشه اما هر کاری که برنامه می خواد انجام بده یه پیغام که آیا به برنامه اجازه این کارو می دید میاد که همش رو اعصاب می خواستم بدونم چه جوری میشه این پیغام رو حذف کرد. البته من در گوشی خودم از پچ استفاده می کنم اما تو این گوشی نمی دونم باید چی کار کرد:dy::dy:

atashin66
16-11-2010, 10:43
سلام اساتید کمک کنن...
کد گوشی2700 فراموش کردم و اصلا گوشی بالا نمیاد و برای روشن شدن کد میخواد یکی کمک کنه که باید چیکار کنم...
با تشکر

ایرانی
16-11-2010, 12:40
با فونیکس فوق

با سلام و شرمنده گی حالا این که گفتی یعنی چی؟

choopan
16-11-2010, 17:50
منظورم فول فکتوری بود.

شما ببخشید اشتباه تایپی بود.

choopan
16-11-2010, 17:56
اگه میتونی گوشیتون با جف فلش کن . وگرنه باید بدی بیرون تا برات ردیفش کنن.

آموزش جف هم توی امضای من هست.

فایل فلش هم میتونی از http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93227 بگیزی.. از فریمور 2700 ورژن 09.97 استفاده کن

choopan
16-11-2010, 17:59
اکثر برنامه های جاوا این پیغامی که گفتید دارن باید برنامه اجازه پیدا کنه تا دیتاهای گوشی رو بخونه.راهی به جز تایید کردن اونها نیست.

menosoft
18-11-2010, 10:59
با تشکر از جناب چوپان
اما بعد بالا پایین زدن بسیار و ورفتن با گوشی تونستم گرینه مورد نظرو پیدا کنم در قسمتی بازی ها بروی برنامه مورد نظر رفته و در قسمت گزینه ها رفته و در قسمت دسترسی ، دست رسی های برنامه را تعیین می کنید و از اون همه پیغامی که برای بازکردن برای مثل باز کردن یه موزیک در موزیک پلیر نصب شده تبدیل به یکی دو پیغام میشه.
در ضمن من یه سرچ هم تو اینتر نت کرده بودم که به این مطلب برخوردم که چون دیگه مشکلم حل شده بود امتحان نکردم اما شاید به درد بقیه دوستان بخوره.

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
ا سلام، من سرچ کردم و تاپیکی در این مورد پیدا نکردم، امیدوارم که تکراری نباشه.

بعضی از برنامه های کاربردی جاوا مثل mobiexplore ، blueFTP ،Opera mini و ... همیشه با پیغامهای آزار دهنده ی

allow application to read user Data ?
allow application to write user data ?

همراه هستند. برای خذف این پیغامها دو روش کلی وجود دارد: روش مبتنی بر هک و روش ساین کردن برنامه های جاوا.
برای اطلاع کام به لینک زیر بروید
http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=789447

http://www.ir-tci.org/forum/showthread.php?p=789447

ghelghelac
18-11-2010, 13:48
درود
اول از همه اگر تالار را اشتباه و یا تاپیک را نامناسب برای سوال خودم در نظر گرفتم عذر خواهی میکنم مشکل بنده مربوط به گوشی 3720c نوکیا میباشد که به دلیل سیستم عامل جاوا این تاپیک را انتخاب کردم
اما مشکل:
این گوشی ساخت مجارستان بوده و برای یکی از اپراتورهای کشور نروژ قفل شده است و بنده قصد دارم این گوشی را برای دیگر اپراتورها آنلاک کنم
اولین کاری که کردم فریمور این گوشی را توسط نرم افزار فونیکس به ورژن 9.01 ارتقا دادم(که فکر میکردم با این کار مشکل حل خواهد شد) اما وقتی سیم کارت را داخل گوشی قرار داده و روشن میکنم پیغام phone restricted داده و پس از تایید درخواست کد میکند
دوستان اگر راهی برای آنلاک این گوشی وجود دارد ممنون میشوم پاسخ دهید
با تشکر

sevmak
18-11-2010, 14:03
سلام

خسته نباشید... من گوشی داداشم 5130XpressMusic
هست... که جدیدا هر وقت مثلا میخواد بره تو صندوق اینباکس یا موزیک با این هشدار زیر مواجه میشه... یا مثلا نمیتونه اس ام اس بفرسه...

not enuogh memori on phone. update cancelled

راستی تو گوشی هشدار میده میگه حافظه گوشی پره اما با کامپیوتر میگه 25 مگابایت خالیه...

هرچی بود توضیح دادم... ممنون میشم مشکل ما رو حل کنید...

با تشکر از بچه های موبایلستان

choopan
18-11-2010, 18:39
درود
اول از همه اگر تالار را اشتباه و یا تاپیک را نامناسب برای سوال خودم در نظر گرفتم عذر خواهی میکنم مشکل بنده مربوط به گوشی 3720c نوکیا میباشد که به دلیل سیستم عامل جاوا این تاپیک را انتخاب کردم
اما مشکل:
این گوشی ساخت مجارستان بوده و برای یکی از اپراتورهای کشور نروژ قفل شده است و بنده قصد دارم این گوشی را برای دیگر اپراتورها آنلاک کنم
اولین کاری که کردم فریمور این گوشی را توسط نرم افزار فونیکس به ورژن 9.01 ارتقا دادم(که فکر میکردم با این کار مشکل حل خواهد شد) اما وقتی سیم کارت را داخل گوشی قرار داده و روشن میکنم پیغام phone restricted داده و پس از تایید درخواست کد میکند
دوستان اگر راهی برای آنلاک این گوشی وجود دارد ممنون میشوم پاسخ دهید
با تشکر

گوشی رو ببرید تعمیرات باید با باکس تعمیراتی آنلاک بشه. قفل شبکه داره.

choopan
18-11-2010, 18:43
گوشیتو با باکس جف فلش بزن.

ghelghelac
19-11-2010, 01:02
گوشی رو ببرید تعمیرات باید با باکس تعمیراتی آنلاک بشه. قفل شبکه داره.
درود
یعنی هیچ راهی به جز استفاده باکس تعمیراتی وجود ندارد؟
و یا حتی کیجنی وجود ندارد که با وارد کردن سریال گوشی کد آنلاک آن را بدهد؟
با تشکر

salar_kia
19-11-2010, 19:00
با سلام
من یه گوشی نوکیا 5310 xpres music دارم لوک کدش رو فراموش کردم چطور میتونم بازیابیش کنم؟:ax::ax:

choopan
19-11-2010, 19:45
درود
یعنی هیچ راهی به جز استفاده باکس تعمیراتی وجود ندارد؟
و یا حتی کیجنی وجود ندارد که با وارد کردن سریال گوشی کد آنلاک آن را بدهد؟
با تشکر

یه سری کارهای نرم افزاری باید روی گوشی انجام بشه که با کابل معمولی انجام پذیر نیست . باید با باکس تعمیراتی کار بشه.

ali2379
19-11-2010, 22:18
سلام
میدونم جای درخواستم اینجا نیست شرمنده
دوستان من یه برنامه یا ترفندی میخوام که شماره ها پیامها رو تو گوشی 5310 بعد پاک شدن ببینم.یه برنامه یا ترفند جاسوسی میشه؟

choopan
20-11-2010, 11:10
سلام
میدونم جای درخواستم اینجا نیست شرمنده
دوستان من یه برنامه یا ترفندی میخوام که شماره ها پیامها رو تو گوشی 5310 بعد پاک شدن ببینم.یه برنامه یا ترفند جاسوسی میشه؟

نه نمیشه

imaad7554
22-11-2010, 18:54
درود ايا ميشود روي گوشي 7230برنامه اي براي ديدن فايلهايpdf يا word نصب كرد با سپاس

ebiker
28-11-2010, 21:41
من وقتی موبایل را به کامپیوتر وصل می کنم این پیغام های می آید.

پیام خطای اول: Nokia Pc Suite - Get Connected
There is no available connection type and therefore connection to phone cannot be established. the wizard will exit

پیام خطای دوم: Nokia Pc Suite - Get Connected
ّFailed to detect available connection types ! please reinstall Nokia Pc Suite

من براساس پیام دومی که می گه نرم افزار را دوباره نصب کن من نصب کردم اما فایده ای نداشت لطفا من را راهنمایی کنید که باید چه کار کنم.

اینو بگم که موبایل کامپیوتر را شناسایی و شکلک مخصوصش می آید بالای صفحۀ موبایل اما کامپیوتر موبایل را نمی شناسد. البته اینو بگم که یک بار که موبایل را به کامپیوتر وصل کردم پیغام install and already to used آمد ولی باز هم فایده ای نداشت لطفا من را راهنمایی کنید.
اینو بگم که من گوشی ام 6630 است.

javn0012
01-12-2010, 07:05
آموزش نحوه اضافه شدن زبان فارسي به منوي گوشيهاي نوكيا من وارد اینhttp://www.btusers.com.ar/nan/nokia/ سایت شدم ولی ورژنی برای ایران نداره چکار کنم فارسی بشود وسوال بعدی من مرورگر اپرا مینی را از سایت www.operamini.com .برنامه مورد نظر را از سایت دانلود کردم وبا بلوتوث داخل گوشی ریختم ولی نصب نشد .Jad Maker را نیز امتحان کردم نشد. همچنین بیشتر برنامه ها جاوا را که داخل گوشی میریزم همین ارور را می دهد
این تصویر ارور ها

mostafait1
07-12-2010, 10:15
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!!!

یک گوشی NOKIA 5130 وجود دارد که مشکل داشت و از طریق اینترنت Firmware این گوشی رو آپدیت کردم و هم اکنون سرعت گوشی کمی اومده پایین!

وقتی یک آهنگ Play می کنیم برای اجرا کردن Delay دارد!!!

راهنمایی کنید!!!

saeed-best
08-12-2010, 00:09
سلام به همه دوستان
یکی از دوستان من گوشی XpressMusic 5610 داره و رمزه مموری گوشی رو فراموش کرده میخواستم بدونم راهی به جز فلش کردن برای پیدا کردن رمز مموری هست؟
با تشکر

Shila_Jon
10-12-2010, 11:10
من ديكشنري براي 6300 ميخوام كه مخصوص اين گوشي باشه هر چي ميريزم اجرا نميشه.

هم انگليسي به فارسي هم انگليسي به انگليسي

Shila_Jon
10-12-2010, 11:38
دوستان ميشه كمك كنيد

jetdroid
10-12-2010, 11:45
دوست عزیز از اینجا میتونی دانلود کنی:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1510897&posted=1#post1510897

Shila_Jon
10-12-2010, 12:43
من ديكشنري جاوا زياد ريختم اما نشده ديكشنري ميخوام كه دوستان تست كرده باشن تو اين پست براي 6300 چيزي نيست

mostafait1
13-12-2010, 20:31
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!!!

یک گوشی NOKIA 5130 وجود دارد که مشکل داشت و از طریق اینترنت Firmware این گوشی رو آپدیت کردم و هم اکنون سرعت گوشی کمی اومده پایین!

وقتی یک آهنگ Play می کنیم برای اجرا کردن Delay دارد!!!

راهنمایی کنید!!!

کسی اطلاعی نداره!!!

Solasi_paeez
13-12-2010, 22:29
با سلام خدمت همه دوستان عزيز و اساتيد محترم، مشكلي كه برام پيش اومده اينه كه وقتي به آيكون دوربين عكاسي گوشي E72 ضربه ميزنم تا باز بشه با اين پيغام گوشي مواجه ميشم: onexepted error occurred, restart phone, اما متاسفانه وقتي گوشي رو restart هم ميكنم مشكل برطرف نميشه و باز بعد از انتخاب دوربين عكاسي با همين error مواجه ميشم. لطفا راهنمايي كنيد كه براي حل اين مشكل چيكار بايد بكنم،
پيشاپيش از همه شما دوستان تشكر ميكنم، اميدوارم راهنماييم كنيد، ممنون. :ci:

choopan
14-12-2010, 09:56
کسی اطلاعی نداره!!!

گوشیتون رو یه بار با جف فلش بزنید .

choopan
14-12-2010, 09:57
مشکل سخت افزاری دارد . با نرم افزار کاری از پیش نمیره.

takdl
14-12-2010, 14:40
با سلام . میخواستم بدونم توسط چه نرم افزاری میتونم دوربین گوشیم که نوکیا 6300 هست رو به وبکم تبدیل کنم . راهنما هم داشته باشیه خوبه . ممنون

mhd_bab
18-12-2010, 01:28
گوشی من در قسمت configuration برای تنظیمات gprs مشکل داره. حافظه تنظیمات خالیه اما وقتی میخوام تنظیم ذخیره کنم میگه حافظه پر شده و 70 تا بیشتر جا نداره.در حالی که هیچی توش نیست.
با تنظیم کارخانه هم درست نشد.
چیکار کنم؟
((( با تشکر فراوان)))

choopan
19-12-2010, 18:26
گوشیت رو باید فرمت کنی با فرمت درست میشه

choopan
19-12-2010, 18:39
برنامه هایی در این خصوص هست ولی من تا حالا موفق به انجام اونها نشدم

mhd_bab
20-12-2010, 00:06
ممنون ولی منظورتون فرمت کارت حافظه که نیست . درایو cرو میگید دیگه.
خب چطور این کار رو بکنم؟

choopan
20-12-2010, 09:55
درایو c مد نظر هست بامموری کارت کاری نداریم... بازگشت به تنظیمات کارخانه بزنید ..در قسمت تنظیمات آخرین مورد .

قبلش از شماره ها و sms هاتون بکاپ بگیرید.

mhd_bab
20-12-2010, 10:12
تنظیم کارخانه کردم.حتی با کد #7370#* هم انجام دادم ولی درست نشد

Jeyran
20-12-2010, 10:32
البته اصلا 6300 با 7370 فرمت نمیشه، راهی نیست که مثل سامسونگ تمام تنظیمات اینترنت و داده بسته ایش برگرده به حالت کارخونه ،چون ازمن موقع اتصال به اینترنت ارور میده میگه subscribe to packet data first

city-gsm
20-12-2010, 10:56
*#7780# ستاره مربع 7780 مربع . . .با این برمیگرده دوست عزیز

hadi3264
20-12-2010, 12:34
با سلام من نقشه تهران و شهر هاي ديگه رو براي برنامه جي پي اس گوشي ايكس 3 از كجا مي تونم پيدا كنم