PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : :::...پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست...:::

Dallas1387
26-06-2010, 19:33
سلام
کاربران گرامی کادر مدیریتی انجمن اندروید آماده پذیرش هر گونه انتقاد و پیشنهاد و درخواست برای بهبود عملکرد فعالیت انجمن اندروید است
نظرات سازنده خود را در این تاپیک اعلام نمایید ...

manutd1
14-07-2010, 10:11
سلام دوستان
سایت خیلی خوبیه ولی چرا تو بخش تخصصی واسه گوشی htc magic مطالبی وجود نداره؟؟؟

AmirSAMSUNG
25-07-2010, 13:51
سلام و خسته نباشید به کادر مدیریتی انجمن آندرویید.
گوشی i9000 Galaxy S وارد ایران شده و افرادی هم هستن تو این سایت که خرید این گوشیرو گفتم به نظر شما وجود یه انجمن اختصاصی برای این گوشی تو انجمن آندرویید لازم نیست؟

jilibilina
26-07-2010, 11:19
سلام
میخواستم اگه امکانش هست گوشی HTC WildFire مورد بررسی تخصصی قرار بگیره . چون به نظر گوشی خیلی خوبیه و وارد ایران هم شده ، ولی متاسفانه هیچ سایت فارسی این گوشی رو بررسی کاملی نکرده. ممنون میشم دوستان زحمت بکشن بررسیشو از سایتای خارجی بگیرن و ترجمه شدش رو تو سایت بذارن ... ( البته نمیدونم باید تو بخش HTC اینو درخواست میکردم یا بخش آندروید، ولی چون بخش HTC تاپیک پیشنهادات نداشت اینجا درخواست کردم )
با تشکر ...

LorD MysteriouS
26-07-2010, 14:31
سلام
میخواستم اگه امکانش هست گوشی htc wildfire مورد بررسی تخصصی قرار بگیره . چون به نظر گوشی خیلی خوبیه و وارد ایران هم شده ، ولی متاسفانه هیچ سایت فارسی این گوشی رو بررسی کاملی نکرده. ممنون میشم دوستان زحمت بکشن بررسیشو از سایتای خارجی بگیرن و ترجمه شدش رو تو سایت بذارن ... ( البته نمیدونم باید تو بخش htc اینو درخواست میکردم یا بخش آندروید، ولی چون بخش htc تاپیک پیشنهادات نداشت اینجا درخواست کردم )
با تشکر ...

این رو باید در انجمن معرفی گوشی ها مطرح کنید
مربوط میشه به حیطه کاری اونها

salaripoor
02-09-2010, 20:36
سلام
من تازه بك گوشي htc dream گرفتم لطفا در مورد نحوه روت كردن نصب نرم افرار و فريمور جدبد ان من را راهنماي كنيد

لطفا اگر لينكي هم موجود هست برام بزاريد

با تشكر

ساناز
11-09-2010, 11:24
این گوشی جزو گوشی های انجمن نیست ولی میتونید از این بخش کمک بگیرید:
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=526

sashar
17-09-2010, 20:44
سلام به همگی
شاید درست نباشه که من انتقاد رو به عنوان شخصی که فعالیت مفید زیادی توی بخش اندروید نداشتم بیان کنم. بخش اندروید بعد از رفتن احسان عزیز اون شرایط خوب قبل را به نظرم نداره. تمامی بخش ها از نظر سطح مطالب نسبت به دو سه تا سایت اصلی که در زمینه اندروید فعالیت میکنن یه خورده افت داشتن. با احترام به تمام مدیران این بخش شاید بشه گفت که مدیریت عالی احسان عزیز رو دیگه نداره.

بخش نرم افزارها پارتیشن شده ولی نرم افزارها توی پارتیشن مناسب خودشون قرار نمیگیرن و پیدا کردنشون اون هم با دایال آپ سخت هست و ورژن به روز خیلی از برنامه ها هنوز توی بخش قرار نگرفتن. بخش عمومی کلوپ گوشی ها هم پر شده از تاپیک های بی ارزشی که دوستان زدن و نیاز به حذف کردن دارن و مدیریت از این بخش ها بازدید نمیکنن که این تایپیک ها رو برای خلوت شدن بخش حذف کنن و یا انتقالشون بدن با داخل کلوپ. بخش گرافیک هم به نظرم باید بهش نظم داده بشه و مرتب بشه. مثلا برای هر ورژن LauncherPro که میاد یک تاپیک جدا باز میشه و باعث شلوغی بخش شده. بخش widget ها ولی خوب داره آپدیت میشه و من شاهد بودم که شده منبعی برای سایت های دیگه. والپیر جدیدی هم دیگه متاسفانه قرار نمیگیره. در بخش درخواست نرم افزار هم دوستان به خوبی دارن به درخواست ها جواب میدن که جای تشکر داره.

در کل من قصد جسارت به مدیران عزیز این بخش رو نداشتم ولی به نظرم باید تغییراتی در بخش ها و کادر مدیریتی صورت بگیره و دوستان برای به روز بودن این بخش تا جایی که میتونن کمک کنن چون یکی از پربازدیدترین بخش های سایته و نسبت به سایت های دیگه باید همیشه بهترین باشه.

با تشکر از مدیران و کاربران عزیز این بخش

Sandroid
17-09-2010, 21:05
سلام به همگی
شاید درست نباشه که من انتقاد رو به عنوان شخصی که فعالیت مفید زیادی توی بخش اندروید نداشتم بیان کنم. بخش اندروید بعد از رفتن احسان عزیز اون شرایط خوب قبل را به نظرم نداره. تمامی بخش ها از نظر سطح مطالب نسبت به دو سه تا سایت اصلی که در زمینه اندروید فعالیت میکنن یه خورده افت داشتن. با احترام به تمام مدیران این بخش شاید بشه گفت که مدیریت عالی احسان عزیز رو دیگه نداره.

بخش نرم افزارها پارتیشن شده ولی نرم افزارها توی پارتیشن مناسب خودشون قرار نمیگیرن و پیدا کردنشون اون هم با دایال آپ سخت هست. بخش عمومی کلوپ گوشی ها هم پر شده از تاپیک های بی ارزشی که دوستان زدن و نیاز به حذف کردن دارن و مدیریت از این بخش ها بازدید نمیکنن که این تایپیک ها رو برای خلوت شدن بخش حذف کنن و یا انتقالشون بدن با داخل کلوپ. بخش گرافیک هم به نظرم باید بهش نظم داده بشه و مرتب بشه. مثلا برای هر ورژن launcherpro که میاد یا تاپیک جدا باز میشه و باعث شلوغی بخش شده. بخش widget ها ولی خوب داره آپدیت میشه و من شاهد بودم که شده منبعی برای سایت های دیگه. والپیر جدیدی هم دیگه متاسفانه قرار نمیگیره. در بخش درخواست نرم افزار هم دوستان به خوبی دارن به درخواست ها جواب میدن که جای تشکر داره.

در کل من قصد جسارت به مدیران عزیز این بخش رو نداشتم ولی به نظرم باید تغییراتی در بخش ها و کادر مدیریتی صورت بگیره و دوستان برای به روز بودن این بخش تا جایی که میتونن کمک کنن چون یکی از پربازدیدترین بخش های سایته و نسبت به سایت های دیگه باید همیشه بهترین باشه.

با تشکر از مدیران و کاربران عزیز این بخش

شدیدا باهات موافقم دوست من.
بخش اندروید واقعا خیلی کم تحرک شده.
من خودم الان1ماهه که سر و کارم با اندروید هست...قبل از اون تقریبا تو 5تا بخش پی-پی-سی حضور و فعالیت داشتم که واقعا شاهد این بودم که همه فعال هستن و همه به هم کمک میکنن...بخصوص به تازه وارد ها...
من که 1ماه پیش 1تازه وارد بودم...تقریبا هیچکس منو راهنمایی و کمک نکرد که بخوام گوشیم رو روت کنم...و مجبور شدم از یه انجمن دیگه استفاده کنم و اونجا خیلی عالی کمک و راهنماییم کردن.

بخش نرم افزار و بازی که خیلی خیلی سوت و کور شده.
تنها بخشی که خوب عمل میکنه ویدجت ها هستش که اونم به لطف فقط یه نفر سر پا مونده.
با بخش اختصاصی گوشیهای دیگه کار ندارم...ولی بخش هیرو فوق العاده ضعیف شده.

میخواستم بدونم بخش هیرو اصلا مدیر داره؟من با این که تازه واردم...ولی سعی کردم تو همین 1ماه یه جونی به بخش هیرو بدم..فک کنم 4تا رام جدید رو معرفی کردم و چند تا اموزش.ولی جز من هیچکس تو اون بخش فعالیت نداره.

اگه میشه مدیر بخش نرم افزار و بازی و هیرو رو عوض کنید.چون عملا بیکار هستن این 3بخش.

LorD MysteriouS
17-09-2010, 21:15
شاید درست نباشه که من انتقاد رو به عنوان شخصی که فعالیت مفید زیادی توی بخش اندروید نداشتم بیان کنم.
اختیار دارید تمامی کاربران برای ما محترم هستند و نیاز به پشتیبانی کاربران برای سایت و دلگرمی مدیران و کاربران فعال کاملا لازم هست

بخش اندروید بعد از رفتن احسان عزیز اون شرایط خوب قبل را به نظرم نداره.
این رو کاملا قبول دارم اما نه از نظر علمی
بلکه از نظر معنوی بدجوری به بخش لطمه خورد با این حال از نظر علمی کمبودی حس نشده

بخش نرم افزارها پارتیشن شده ولی نرم افزارها توی پارتیشن مناسب خودشون قرار نمیگیرن و پیدا کردنشون اون هم با دایال آپ سخت هست.
سینا جان شما با دایال آپ اصلا میتونید سایت رو باز کنید؟؟؟
اما برای پارتیشن ها باید بگم این پارتیشن بندی کمی دیر اجرا شد و در زمان اجرا ما حدود 20 صفحه برنامه داشتیم که الان به 13 صفحه کاهش پیدا کرده و روزانه پرنامه های متعددی معرفی میشوند که متاسفانه گاهی برنامه ها خوب معرفی نشده و باید خودم اونها رو نصب و تست کنم تا بتونم به صورت دقیق و در بخش درست قرار بدم
خب این یک فرایند زمانبر هست و من دست تنهام در این زمان
مدیر دیگه بخش بنا به دلایلی که خیلی موجه هم هست نمیتونن تا مدتی همکاری کنند چون مشکلاتی بسیار بسیار مهمتر از سایت براشون پیش اومده
پس امیدوارم با توجه به تنها بودنم کمی صبر و حوصله به خرج بدین تا کم کم تمام برنامه ها منتقل بشه

بخش عمومی کلوپ گوشی ها هم پر شده از تاپیک های بی ارزشی که دوستان زدن و نیاز به حذف کردن دارن و مدیریت از این بخش ها بازدید نمیکنن که این تایپیک ها رو برای خلوت شدن بخش حذف کنن و یا انتقالشون بدن با داخل کلوپ.
کلوپ در واقع بخش پرسش و پاسخ هست و با توجه به همکاری هایی که با بخش معرفی شده قرار شد فقط سوالات و مشکلات در کلوپ مطرح بشه و موضوعات دیگر اگر به بخش معرفی و سوالات کلی هست در بخش معرفی و سوالات تخصصی در کلوپ مطرح بشه
پس با توجه به این سیاست تاپیک هایی هم میتونه وجود داشته باشه
اما منکر این نسیتم که در بعضی بخش ها تاپیک های اضافی زده میشه و هر کدوم رو که ببینم اگر در حیطه مدیریتی من باشه منتقل ، پاک ، اخطار و ... داده میشه اما خب من مدیر تمامی بخش ها نیستم و این فرایند پاک سازی هم هر روز انجام نمیشه

بخش گرافیک هم به نظرم باید بهش نظم داده بشه و مرتب بشه. مثلا برای هر ورژن launcherpro که میاد یا تاپیک جدا باز میشه و باعث شلوغی بخش شده. بخش widget ها ولی خوب داره آپدیت میشه و من شاهد بودم که شده منبعی برای سایت های دیگه.
این مشکل یا در واقع کم کاری هم داریم هماهنگ میکنیم تا حل بشه
اما برای برنامه ها در واقع بعد از معرفی ورژن جدید باید تاپیک قبلی قفل و یا پاک بشه که به همکاری بیشتر همکاران بخش گرافیک نیاز هست

والپیر جدیدی هم دیگه متاسفانه قرار نمیگیره.
این مورد هم داریم هماهنگ مینیم
و برنامه هایی داریم که فعلا داریم با بقیه بخش ها هماهنگی ایجاد میکنیم
اما چشم سعی میکنم خودم به شخصه اون بخش رو کمی اپدیت کنم

در کل ممنون بابت توجه و انتقاد هاتون
امیدوارم با همکاری شما پیشرفت چشم گیری داشته باشیم

LorD MysteriouS
17-09-2010, 21:21
شدیدا باهات موافقم دوست من.
بخش اندروید واقعا خیلی کم تحرک شده.
من خودم الان1ماهه که سر و کارم با اندروید هست...قبل از اون تقریبا تو 5تا بخش پی-پی-سی حضور و فعالیت داشتم که واقعا شاهد این بودم که همه فعال هستن و همه به هم کمک میکنن...بخصوص به تازه وارد ها...
من که 1ماه پیش 1تازه وارد بودم...تقریبا هیچکس منو راهنمایی و کمک نکرد که بخوام گوشیم رو روت کنم...و مجبور شدم از یه انجمن دیگه استفاده کنم و اونجا خیلی عالی کمک و راهنماییم کردن.

تنها بخشی که خوب عمل میکنه ویدجت ها هستش که اونم به لطف فقط یه نفر سر پا مونده.
با بخش اختصاصی گوشیهای دیگه کار ندارم...ولی بخش هیرو فوق العاده ضعیف شده.

میخواستم بدونم بخش هیرو اصلا مدیر داره؟من با این که تازه واردم...ولی سعی کردم تو همین 1ماه یه جونی به بخش هیرو بدم..فک کنم 4تا رام جدید رو معرفی کردم و چند تا اموزش.ولی جز من هیچکس تو اون بخش فعالیت نداره.

اگه میشه مدیر بخش نرم افزار و بازی و هیرو رو عوض کنید.چون عملا بیکار هستن این 3بخش.

ساسان جان برای بخش هیرو دقیقا حق با شماست
همکار بخش هیرو امروز کنکور داشتند
شما که انتظار ندارید بیان کنکور و اینده رو به خاطر موبایلستان بذارند
من خودم 8 روز سفر بودم توی همون سفر هم تا تونستم به سایت سر زدم
مدیران دیگه هم کم و بیش دچار مشکلاتی هستند که در جریان هستم
وگرنه مدیران ارشد به هیچ وجه اجازه نمیدن مدیری بدون دلیل موجه کم کاری و یا غیبت کنه
مثلا الان بخش نکسوس مدت هاست معرفی رام نداشته چون frf91 بسیار عالی و پایدار هست و رامهای بسیار خوبی هم براش اومده و کوکر های بزرگ دیگه روش فعالیت نمیکنند
رامهایی هم که در حال حاظر میاد بیشتر دستکاری رامهای موجوده که پایداریشون کم شده و ...
پس همه اینها الزاما مشکل از کادر مدیریتی نیست
اما اگه رام میخواین من خودم تم و یا برنامه روی رامهای موجود بزارم و معرفی کنم؟
خوبه؟

بخش نرم افزار هم که روزی نیست معرفی برنامه نداشته باشه
حالا مشکل و ضعفی که میفرمایید در این بخش هست چیه نمیدونم

یک موردی هم یادم اومد که لازم بود بگم
خیلی از کاربران از مدیران و یا کاربران فعال و با تجربه انتظار دارند به صورت انلاین و یا تلفنی راهنمایی کنند
اموزش ها کامل هست و همینطور بدون نقص ولی تعدادی از کاربران مشکلاتی دیگه به جز اموزش دارند که بیشتر مربوط به بحث های کامپیوتری هست تا اموزش که قبول بفرمایید این در حیطه کاری نیست و انتظار فراتر هست

LorD MysteriouS
17-09-2010, 22:16
در این مورد فکر کنم همکاران انجمن ابزار حذف تاپیک رو ندارن و فقط میتونن تاپیک رو قفل کنن و برای این کار باید با مدیر بخش هماهنگی بشه.
سینا حان درسته
انشالله مشکلات و گرفتاری های همکاران هم برطرف بشه
همینطور هر کس به بخش خودش رسیدگی کنه به بخش هایی که مسئول نداره هم رسیدگی خواهیم کرد

توی بخش گرافیک حق با شماست و به نظرم چاره این کار اینه که یک تاپیک جامع زده بشه و تمام ورژن های launcherpro درون اون قرار بگیرن. ولی باز هم اگه امکانش باشه که با اومدن هر ورژن اسم تاپیک عوض بشه و دوستان با اومدن به بخش و دیدن تاپیک متوجه اومدن آپدیت جدید بشن خیلی بهتره. که این مورد هم ابزار مدیریتی میخواد.
هر ورژن یک سری مشکلات خاص خودش رو داره که در ورژن های بعد رفع شده
وقتی یه لانچر معرفی شد بحث های زیادی در اون رابطه انجام میشه که مربوط به همون برنامه هست و اگه ورژن جدید بیاد جایگزین قبلی بشه دچار سردرگمی کاربران میشه
اما مثلا سیاستی که بخش نرم افزار هست اگه برنامه معرفی بشه و تا معرفی ورژن جدیدتر پستی توی اون تاپیک زده نشه عنوان اصلاح میشه
اما اگه بحث بشه و کاربران پست بدند تاپیک قبلی فقل میشه میره ارشیو و تاپیک جدید جایگزین خواهد شد(هرچند که همین پیدا کردن تاپیک های قبلی هم برای کادر مدیریتی خیلی زمانبر هست و گاهی بعضی کاربران ازینکه فقط بعضی تاپیک های قدیمی که اونها معرفی کردند پاک شده شکایت میکنند ولی عمدی در کار نیست)

EMPREX
17-09-2010, 22:21
بخش گرافیک هم به نظرم باید بهش نظم داده بشه و مرتب بشه. مثلا برای هر ورژن LauncherPro که میاد یک تاپیک جدا باز میشه و باعث شلوغی بخش شده. بخش widget ها ولی خوب داره آپدیت میشه و من شاهد بودم که شده منبعی برای سایت های دیگه. والپیر جدیدی هم دیگه متاسفانه قرار نمیگیره.

در مورد والپیپرها چون باید حتما HD باشن و یه خورده هم به دلیل کم یاب بودن والپیپرهای HD آپدیت کردنش سخته و من دنبال یه منبع خوب برای اینکار هستم. فعلا 15تا والپیپر براتون قرار دادم، تا فردا که چندتای دیگه هم قرار میدم.
برای ویدجت ها هم من در بین سایت های خارجی چندین منبع خوب پیدا کردم و این بخش همواره آپدیت خواهد بود. همینطور که می‌بینید هر روز چندین ویدجت در این بخش قرار میگیره. برای LauncherPro به نظر من هم بهترین کار ایجاد یک تاپیک جامع هست که تمام ورژن ها داخل اون قرار بگیره که احتمالا از ورژن بعدی که اومد این تاپیک جامع ایجاد خواهد شد.

EMPREX
17-09-2010, 22:31
هر ورژن یک سری مشکلات خاص خودش رو داره که در ورژن های بعد رفع شده
وقتی یه لانچر معرفی شد بحث های زیادی در اون رابطه انجام میشه که مربوط به همون برنامه هست و اگه ورژن جدید بیاد جایگزین قبلی بشه دچار سردرگمی کاربران میشه
اما مثلا سیاستی که بخش نرم افزار هست اگه برنامه معرفی بشه و تا معرفی ورژن جدیدتر پستی توی اون تاپیک زده نشه عنوان اصلاح میشه
اما اگه بحث بشه و کاربران پست بدند تاپیک قبلی فقل میشه میره ارشیو و تاپیک جدید جایگزین خواهد شد(هرچند که همین پیدا کردن تاپیک های قبلی هم برای کادر مدیریتی خیلی زمانبر هست و گاهی بعضی کاربران ازینکه فقط بعضی تاپیک های قدیمی که اونها معرفی کردند پاک شده شکایت میکنند ولی عمدی در کار نیست)

شهاب جان مشکل اینجاست که اون بخش کسی رو نداره که قفل کنه و به آرشیو انتقال بده. توی تایپیک های LauncherPro هم دیگه هیچ بحثی انجام نمیشه و هر ورژنی که میاد 50 نفر میان دانلود میکنن و میرن به هر حال منم با همون تاپیک جامع موافق ترم و بهتر جواب میده.

sashar
17-09-2010, 22:45
از همه شما عزیزان بابت اینکه نظراتتون را گفتید به خصوص از شما لرد عزیز ممنونم. امیدوارم تصمیمات درستی برای این بخش گرفته بشه و بیشتر از اینی که در حال حاظر هست پیشرفت کنه. در مورد تاپیکی که گفتم تمام ورژن های لانچر درون اون قرار بگیره به نظرم یک سری مشکلاتی داره که لرد عزیز به اونها اشاره کردن.

Vahid KianfaR
18-09-2010, 08:53
کارت درسته Mr شهاب :4:
کلا الان بچه های Hd2 و .. که آندروید دارن هم امیدشون به بخش شماست
من همش تو انجمن آندرویدم
میدونم واقعا سخته این همه کاربر رو ساپورت کردن

دیگه مدیر آندروید بودنم درد سرا خودشو داره:4: ماشالا از نرم افزار و .... آدم سرسام میگیره :4:

دوستان هم درک بکنن که واقعا سخته جمع و جور کردن همه اینا بالاخره کار و زندگی آدم هم هست
من و شما موبایلستان رو هر لحظه باز میکنیم
انتظار داریم کلی برنامه و ... جدید باشه اتتظار زیادیه
خودمونم میتونیم کمک کنیم با کمی سرچ تو اینترنت و پیدا کردن برنامه ها و...
و معرفی و وقت گذاشتن با مدیرا و همکارای انجمن همکاری کنیم
چون داریم استفاده میکنیم از سایت
و اینکه واقعا حجم آندرویدی ها داره میره بالا.

خواستم تشکر کنم از تمام زحماتتون مخصوصا شهاب عزیز :cv:

DarKnight
18-09-2010, 09:57
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستانی که نظراتشون رو گفتن ...

من هم یه پیشنهاد دارم برای بخش نرم افزار (که میتونه برای بخشهای دیگه هم کاربرد داشته باشه) ...

اینکه یک "آرشیو نرم افزار" در بخش نرم افزار ایجاد بشه و نسخه جدید هر نرم افزاری که اومد ، تاپیک نسخه قبلی قفل و به "آرشیو نرم افزار" منتقل بشه (البته ارشیو دیگه طبقه بندی نیاز نداره) .

ادامه نسخه های جدید در همون تاپیک یه مشکلاتی داره:

برای نمونه در بعضی تاپیک ها که کاربری اومده سوال پرسیده در خصوص نرم افزار و وقتی نسخه جدید رو قرار میدی مثلا میره پست 5 ... اگر مدیر بیاد پستهای کاربرا رو پاک کنه ، هم اون کاربر ممکنه شاکی بشه که پست من کو ، هم دیگه اون تاپیک اصلا بالا نمیاد (چون تاریخ پست جدید میره تاریخ پست قدیمی اون کاربر) ... و گاهی هم ممکنه مدیرا چند روز گرفتار باشن نرسن سر بزنن و تاپیک ها همینطور باقی بمونن . اگر هم که تاپیک بره صفحه دوم که کسی دیگه اصلا نگاه نمیکنه .

یا اگر شروع کننده تاپیک دوست دیگه ای باشه من خودم کمی معذبم که نسخه جدید رو در ادامه همون تاپیک قرار بدم تا خدای نکرده عزیزی دلخور نشه .

البته عملی شدن این امر مستلزم این هست که مدیر اون بخش ابزار مورد نیاز رو داشته باشه (بطور مثال من نمیدونم شهاب عزیز در بخش نرم افزار ایزار برای اینکار دارند یا نه) ... که اگر جواب منفی هست باید ترتیبی داده بشه تا ابزار لازم در اختیار مدیر قرار بگیره .

در بخش نرم افزار هم من آمادگی خودم رو برای جمع آوری لینک نسخه های قدیمی و کمک به شهاب عزیز در تست برنامه هایی که تست نشدن رو اعلام میکنم . (اینم بگم من خودم هر نرم افزاری رو قرار میدم حتما در گوشی خودم تست شده ، پس شهاب جان از تاپیک های من خیالت راحت) .

حالا همین کار رو میشه در بخش گرافیک و بازی هم انجام داد.

گاهی بعضی کاربران ازینکه فقط بعضی تاپیک های قدیمی که اونها معرفی کردند پاک شده شکایت میکنند ولی عمدی در کار نیست

با این روش مشکلی که شهاب عزیز هم گفتن پیش نمیاد ، چون اون تاپیک در بخش آرشیو موجوده .

دوست من این هم یک مقدار کم لطفی هست بخصوص در مورد بخش نرم افزار که من ازش اطلاع دقیق دارم ، همین دیروز تقریبا 10-12 تا نرم افزار جدید قرار گرفته یا نسخه های قدیمی به روز شده و تقریبا روزی نبوده که نرم افزار جدیدی معرفی نشده باشه .

LorD MysteriouS
18-09-2010, 12:28
فعلا الویت اصلی منتقل کردن تاپیک ها به گروه هاست
متاسفانه توی این کار دست تنهام و کمی طول میکشه

DarKnight
18-09-2010, 12:40
فعلا الویت اصلی منتقل کردن تاپیک ها به گروه هاست
متاسفانه توی این کار دست تنهام و کمی طول میکشه

خوب شهاب جان ، اگر طرح " آرشیو نرم افزار " عملی باشه ، آرشیو کردن و انتقال به موازات هم انجام میگیره .

چون شما یه تاپیک رو میخوایی انتقال بدی ، نسخه قدیمی هم که موجود هست در قسمت طبق بندی باید آرشیو بشه . اینجوری فکر میکنم دوباره کاری نداشته باشه .

البته این ها همه پیشنهاد هست و ممکنه مسائلی باشه که من ازش بی اطلاع باشم .

در مورد انتقال هم اگر فکر میکنی من میتونم کمکی بکنم تو پیغام خصوصی بگو ، تا جایی که بتونم همکاری میکنم .

همین جا هم از زحماتت (که میدونم این روزها دست تنها هم هستی) تشکر میکنم .

sashar
18-09-2010, 13:01
الان نرم افزارهای بیرون از پارتیشن به بیش از صد تاپیک رسیدن که واقعا انتقال و طبقه بندیشون کار سختیه. وجود یک آرشیو برای نسخه قدیمی نرم افزارها هم دیگه واجب هست. با این حال هنوز هم برای نرم افزارها در جای درست خودشون تاپیک زده نمیشه !

DarKnight
19-09-2010, 11:32
الان نرم افزارهای بیرون از پارتیشن به بیش از صد تاپیک رسیدن که واقعا انتقال و طبقه بندیشون کار سختیه. وجود یک آرشیو برای نسخه قدیمی نرم افزارها هم دیگه واجب هست. با این حال هنوز هم برای نرم افزارها در جای درست خودشون تاپیک زده نمیشه !

نمیدونم آیا درست متوجه منظورتون شدم یا نه ... اگر منظورتون این هست که برنامه های جدید که معرفی میشند در خارج از قسمت طبقه بندی قرار دارند (و در جای درست خودش نیست) ...

باید بگم ... کاربران عادی امکان ایجاد تاپیک جدید در قسمت طبقه بندی ندارند و در ضمن روال کار به این شکل هست که برنامه های جدید مدتی بیرون از طبقه بندی جلوی چشم باشند و بعد توسط مدیران به قسمت مناسب انتقال پیدا کنند .

ساناز
19-09-2010, 23:06
ضمن تشکر از همه دوستان.من تمام انتقاد ها و پیشنهادات رو کامل خوندم و لازم میدونم چند مورد خدمتتون ذکر کنم:
مورد اول اینکه مدیران چند سری کار دارن:یکی کارای ظاهری مثل پست دادن و برنامه دادن و این حرفاست و مورد دیگه کارای بگ گراندی هست که انجام میدن و رتق فتق امورات هست.روزانه مدام باید چک کنیم کسی پست بی ربط نده،پست اسپم نده و اگر دادن با ابزار نیمه نصفمون پاک کنیم و تذکر بدیم.یا تاپیک هایی که در جای اشتباه زده شده و یا باید کلا پاک بشه کاراشو انجام بدیم که اونم هر مدیری ابزار بخش خودشو داره و خیلی از این کارا در حیطه کار مدیر ارشد انجمن هستش.که خوب مسلما خیلی از این کارا توی دید شما نیست...

مورد دوم اینه که یکی از مواردی که خیلی وقت گیر هست پاسخ گویی به پیغام های خصوصی دوستان هست.من هر وقت موبایلستان رو بالا میارم کمه کم 6 تا 7 پیغام خصوصی در مورد سوالات دارم که هر کدوم خیلی طول میکشه تا پاسخ داده بشن و من شخصا دوست ندارم طرف رو بپیچونم و تا جایی که بتونم پاسخ میدم و گاهی هم شده بعضی ها شاکی شدن و دوباره پیغام دادن و من دیدم یه مورد از دستم در رفته به فرض.این ها هم جزو مواردی هست که وقت مارو میگره ولی اصلا به چشم نمیاد.

مورد سوم خطاب به دوست عزیزی بود که نظر داده بودن که مدیر بخش نرم افزار باید عوض بشه!ما تا زمانی که آندرویید کاربر کمی داشت مدام برنامه معرفی میکردیم و پوشش میدادیم ولی الان تعداد کاربرا زیاد شده و خودشون برنامه معرفی میکنن و بخش رو پویا نگه میدارن ما هم اینجا رو برنامه ها نظارت میکنیم و موارد تکراری رو حذف میکنیم و یا اگر ویرایش لازم داشت انجام میدیم.پس یک مدیر کارش صرفا برنامه معرفی کردن نیست و اتفاقا این شیوه که همه مشارکت داشته باشن در معرفی برنامه بهتر هستش.

مورد چهارم اینکه من قبول دارم در بعضی از بخش ها مدیرا و یا همکارا دارن کم کاری میکنن که اونم دلیل خاص خودش رو داره.من شخصا به دلیل مشکلات شخصی که به هر حال برای هر کسی به وجود میاد یه مقدار در 3 هفته اخیر فعالیت های ظاهریم کم شده و هر بار که به سایت امدم بیشتر درگیر موارد بک گراندی که عرض کردم بودم.در بخش گرافیک من از Emperex عزیز دارن زحمت میکشن و من ممنونم ازشون.انشالا به زودی این موارد حل میشن.

در پایان از شهاب عزیز تشکر میکنم که برای بخش آندرویید مثل یک ستون اصلی میمونه و همیشه زحمت کم کاری خیلی از مارو به دوش کشیده و جبران کرده.

Sandroid
20-09-2010, 09:02
ساسان جان برای بخش هیرو دقیقا حق با شماست
همکار بخش هیرو امروز کنکور داشتند
شما که انتظار ندارید بیان کنکور و اینده رو به خاطر موبایلستان بذارند
من خودم 8 روز سفر بودم توی همون سفر هم تا تونستم به سایت سر زدم
مدیران دیگه هم کم و بیش دچار مشکلاتی هستند که در جریان هستم
وگرنه مدیران ارشد به هیچ وجه اجازه نمیدن مدیری بدون دلیل موجه کم کاری و یا غیبت کنه
مثلا الان بخش نکسوس مدت هاست معرفی رام نداشته چون frf91 بسیار عالی و پایدار هست و رامهای بسیار خوبی هم براش اومده و کوکر های بزرگ دیگه روش فعالیت نمیکنند
رامهایی هم که در حال حاظر میاد بیشتر دستکاری رامهای موجوده که پایداریشون کم شده و ...
پس همه اینها الزاما مشکل از کادر مدیریتی نیست
اما اگه رام میخواین من خودم تم و یا برنامه روی رامهای موجود بزارم و معرفی کنم؟
خوبه؟

بخش نرم افزار هم که روزی نیست معرفی برنامه نداشته باشه
حالا مشکل و ضعفی که میفرمایید در این بخش هست چیه نمیدونم

یک موردی هم یادم اومد که لازم بود بگم
خیلی از کاربران از مدیران و یا کاربران فعال و با تجربه انتظار دارند به صورت انلاین و یا تلفنی راهنمایی کنند
اموزش ها کامل هست و همینطور بدون نقص ولی تعدادی از کاربران مشکلاتی دیگه به جز اموزش دارند که بیشتر مربوط به بحث های کامپیوتری هست تا اموزش که قبول بفرمایید این در حیطه کاری نیست و انتظار فراتر هست

شهاب جان از اینکه پاسخگو هستی واقعا ممنون.در اینکه شما و دوستان مدیر دارن تمام تلاششون رو میکنن شکی نیس.
من حق رو تو بخش نرم افزار به شما میدم.جابجا کردن پست به تاپیکهای مخصوص خودشون واقعا کار زمان بری هستش.بخصوص اگه دست تنها هستید که دیگه نمیشه انتظاری داشت با این مشغله شما.ولی امیدوارم زودتر این بخش به نظمی که ازش انتظار میره برسه که با حضور شما 100% همینطور خواهد شد.

راجع به بخش هیرو هم من اطلاعی نداشتم که ایشون کنکور داشته.ایشالا به سلامتی زودتر به بخش برگردن و دوستان رو راهنمایی کنن.
ولی الان 1ماهی میشه که من حضوری از ایشون ندیدم.دریغ از یه پست.حتی نمیدونم کی هستن ایشون...اصلا سمتشون چی هست؟مدیر یا همکار؟
به هر حال من حضور نداشتن بیشتر از یک ماه رو دلیل بر کم لطفی ایشون میدونم.ولی انشالا زودتر برمیگردن و من رو شرمنده میکنن با حضور فعالشون.

من بازم از شما تشکر میکنم.

ضمن تشکر از همه دوستان.من تمام انتقاد ها و پیشنهادات رو کامل خوندم و لازم میدونم چند مورد خدمتتون ذکر کنم:
مورد اول اینکه مدیران چند سری کار دارن:یکی کارای ظاهری مثل پست دادن و برنامه دادن و این حرفاست و مورد دیگه کارای بگ گراندی هست که انجام میدن و رتق فتق امورات هست.روزانه مدام باید چک کنیم کسی پست بی ربط نده،پست اسپم نده و اگر دادن با ابزار نیمه نصفمون پاک کنیم و تذکر بدیم.یا تاپیک هایی که در جای اشتباه زده شده و یا باید کلا پاک بشه کاراشو انجام بدیم که اونم هر مدیری ابزار بخش خودشو داره و خیلی از این کارا در حیطه کار مدیر ارشد انجمن هستش.که خوب مسلما خیلی از این کارا توی دید شما نیست...

مورد دوم اینه که یکی از مواردی که خیلی وقت گیر هست پاسخ گویی به پیغام های خصوصی دوستان هست.من هر وقت موبایلستان رو بالا میارم کمه کم 6 تا 7 پیغام خصوصی در مورد سوالات دارم که هر کدوم خیلی طول میکشه تا پاسخ داده بشن و من شخصا دوست ندارم طرف رو بپیچونم و تا جایی که بتونم پاسخ میدم و گاهی هم شده بعضی ها شاکی شدن و دوباره پیغام دادن و من دیدم یه مورد از دستم در رفته به فرض.این ها هم جزو مواردی هست که وقت مارو میگره ولی اصلا به چشم نمیاد.

مورد سوم خطاب به دوست عزیزی بود که نظر داده بودن که مدیر بخش نرم افزار باید عوض بشه!ما تا زمانی که آندرویید کاربر کمی داشت مدام برنامه معرفی میکردیم و پوشش میدادیم ولی الان تعداد کاربرا زیاد شده و خودشون برنامه معرفی میکنن و بخش رو پویا نگه میدارن ما هم اینجا رو برنامه ها نظارت میکنیم و موارد تکراری رو حذف میکنیم و یا اگر ویرایش لازم داشت انجام میدیم.پس یک مدیر کارش صرفا برنامه معرفی کردن نیست و اتفاقا این شیوه که همه مشارکت داشته باشن در معرفی برنامه بهتر هستش.

مورد چهارم اینکه من قبول دارم در بعضی از بخش ها مدیرا و یا همکارا دارن کم کاری میکنن که اونم دلیل خاص خودش رو داره.من شخصا به دلیل مشکلات شخصی که به هر حال برای هر کسی به وجود میاد یه مقدار در 3 هفته اخیر فعالیت های ظاهریم کم شده و هر بار که به سایت امدم بیشتر درگیر موارد بک گراندی که عرض کردم بودم.در بخش گرافیک من از Emperex عزیز دارن زحمت میکشن و من ممنونم ازشون.انشالا به زودی این موارد حل میشن.

در پایان از شهاب عزیز تشکر میکنم که برای بخش آندرویید مثل یک ستون اصلی میمونه و همیشه زحمت کم کاری خیلی از مارو به دوش کشیده و جبران کرده.

ساناز جان واقعا به مورد خوبی اشاره کردی.emperex عزیز دارن تو بخش گرافیک و والپیپر زحمات زیادی رو میکشن.
موارد اول و دوم صحبت هاتون هم کاملا تایید میشه دوست عزیز.کسی نمیتونه انکار کنه مشغله مدیران رو.مطمئنا اگه حضور دوستانی مث شما و شهاب عزیز نبود بخش اندروید وضع کنونی رو نداشت.
مورد چهرمی هم که فرمودید امیدوارم مدیران و همکاران هر بخش هم بتونن مشکلاتشون رو برطرف کنن و به بخش مربوطه کمک کنن.

بازم از شما و شهاب و emperex بابت زحمات و پاخگوییتون تشکر میکنم.

topnumber7
20-09-2010, 09:56
راجع به بخش هیرو هم من اطلاعی نداشتم که ایشون کنکور داشته.ایشالا به سلامتی زودتر به بخش برگردن و دوستان رو راهنمایی کنن.
ولی الان 1ماهی میشه که من حضوری از ایشون ندیدم.دریغ از یه پست.حتی نمیدونم کی هستن ایشون...اصلا سمتشون چی هست؟مدیر یا همکار؟
به هر حال من حضور نداشتن بیشتر از یک ماه رو دلیل بر کم لطفی ایشون میدونم.ولی انشالا زودتر برمیگردن و من رو شرمنده میکنن با حضور فعالشون.

من بازم از شما تشکر میکنم.

سلام به همكار عزيز
شرمنده من تا جمعه دستم به كنكور بند بود و حتي باور كنيد دوستاي صميمي مو چند وقتيه كه نديدم(كه به خونم تشنه ان :4:).
يه موضع ديگه هم اين بود كه دوست عزيز از بين ما رفت و واقعا روحيه همه داغون شد.
انشالله از امروز يواش يواش حضور پررنگ تري از من ميبينيد.
به اميد اينكه با هم بتونيم نقش پررنگي از آندرويدو به نماش بذاريم.

Sandroid
20-09-2010, 10:38
سلام به همكار عزيز
شرمنده من تا جمعه دستم به كنكور بند بود و حتي باور كنيد دوستاي صميمي مو چند وقتيه كه نديدم(كه به خونم تشنه ان :4:).
يه موضع ديگه هم اين بود كه دوست عزيز از بين ما رفت و واقعا روحيه همه داغون شد.
انشالله از امروز يواش يواش حضور پررنگ تري از من ميبينيد.
به اميد اينكه با هم بتونيم نقش پررنگي از آندرويدو به نماش بذاريم.

عزیز جان...باور کنید اولین باری هست که از اشنایی با دوست عزیزی اینقدر خوشحال شدم...
امیدوارم کنکورتون رو هم خوب داده باشین و بتونین با روحیه بهتری فعالیت داشته باشین.
منم سعی کردم در نبود شما کمبود هایی که تو بخش رام موجود بود رو رفع کنم.
الان اخرین رامهای موجود رو معرفی کردم تو بخش رام...ولی خب بقیه بخش ها رو نتونستم درخدمت باشم.انشاالله با برگشت شما دیگه کمبودیتو بخش احساس نمیشه...

راستی شرمنده جسارت من رو...ولی خوب من چون تازه واردم اسم شما رو هم نمیدونم.خوشحال میشم اگه لطف کنید...

A M I N S H
20-09-2010, 11:09
با سلام خدمت مدیران

بخش گلکسی نه مدیر و حتی همکار هم نداره به همین خاطر به کلی به هم ریخته...

به این دلیل هم خیلی از کاربران فعالمون مث spike و RADIKAL و... رو از دست دادیم(به فروم همسایه کوچ کردن)

به همین دلیل از مدیران خواش می کنم برای این بخش فکری بکنن.

A M I N S H
20-09-2010, 11:32
یه انتقاد دیگه هم دارم...

تو تاپیک نقشه ها نقشه ی شهر تبریز نیس.

اخه این انصافه:dy:

ساناز
21-09-2010, 22:49
با سلام خدمت مدیران

بخش گلکسی نه مدیر و حتی همکار هم نداره به همین خاطر به کلی به هم ریخته...

به این دلیل هم خیلی از کاربران فعالمون مث spike و radikal و... رو از دست دادیم(به فروم همسایه کوچ کردن)

به همین دلیل از مدیران خواش می کنم برای این بخش فکری بکنن.

بله دوست عزیز حق با شماست.من حتما این موضوع رو مطرح میکنم تا این بخش مدیر داشته باشه.

DarKnight
24-09-2010, 01:20
من فکر میکنم همیشه نباید فقط انتقاد کرد ... بلکه اگر حرکت خوبی هم دیده شد باید قدردانی کرد ...

همه مدیران و دوستان در این بخش به سهم خودشون تلاش میکنند ... ولی با زدن این پست خواستم از زحمات چند روز اخیر "ساناز خانم" و "شهاب عزیز" در سر و سامان دادن به بخش نرم افزار و طبقه بندی تاپیکها تشکر کنم و به هر دوشون خسته نباشید بگم ...

موفق باشید .

EMPREX
24-09-2010, 09:12
من هم از زحمات این دوستان عزیز تشکر میکنم. دیگه کلا داره بخش خالی میشه و تمام نرم افزارهای به بخش های خودشون انتقال پیدا میکنن.

فقط به نظرم یه سری از برنامه ها هنوز هم جای درستی ندارن !
مثلا این برنامه در قسمت منیجرهاست:
Battery Indicator Pro v3.0.2 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115403)

یا یه سری از برنامه ها که ویدجت به حساب میان و در قسمت ویدجت ها هم قرار دارن :
Extended Controls v4.0 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113893)

LorD MysteriouS
24-09-2010, 09:17
ممنون از توجهت
این انتقال برنامه ها چون خیلی فشرده و سریع انجام شده ممکنه مشکلاتی هم داشته باشه مثلا نمونه های بالا
اگه موردی دیدید اینجا گرازش فرمایید

ساناز
24-09-2010, 09:28
آره بچه ها من میخواستم این موضوع رو یه جا مطرح کنم و اونم اینه که یه نگاهی بندازین و اونایی که جاش اشکال داره رو بگین تا جابه جا کنیم.ممنون از همتون.

mahmoodfadaei
25-09-2010, 15:49
لطف کنید ساعت انجمن را یک ساعت به عقب بکشید که دو چار مشکل در ساعت ارسال پست نشویم
باتشکر.

DarKnight
25-09-2010, 16:24
لطف کنید ساعت انجمن را یک ساعت به عقب بکشید که دو چار مشکل در ساعت ارسال پست نشویم
باتشکر.

ساعت انجمن درسته ، الان ساعت 16:54 دقیقه هست که میتونید با ساعت ثبت پست من کنترل کنید .

در ضمن اگر واقعا ساعت انجمن مشکل داشته باشه باید در بخش انتقادات و پیشنهادات کل سابت مطرح کنید ... این تاپیک فقط برای انتقادات و پیشنهادات بخش Android هست .

mahmoodfadaei
25-09-2010, 17:08
ساعتو که زده 17:54؟؟؟؟

LorD MysteriouS
25-09-2010, 19:01
توی تنطیمات از توی کنترل پنل ایا زمان رو روی تهران و یا gmt +3.5 قرار دادین؟

avannn
23-11-2010, 19:35
اين بخش desire HD چي شد پس????

LorD MysteriouS
23-11-2010, 21:16
به زودی
تا چند روز اینده

majhool_yf
13-01-2011, 21:27
نظارت بر بخش wildefire خیلی ضعیفه...لطفا...

ساناز
14-01-2011, 00:29
نظارت بر بخش wildefire خیلی ضعیفه...لطفا...

دوست عزیز این بخش تازه راه افتاده.انشالا به زودی جون میگیره.کمی صبوری کنید تا ok بشه.ممنونم.

amir_bbb3
02-02-2011, 23:37
با عرض خسته نباشید خدمت اساتید
چرا نمیشه وارد این تاپیک شد؟

๑۩๑۞๑۩๑ اگر تازه به خانواده اندروید پیوستید این تاپیک را مطالعه کنید ๑۩๑۞๑۩๑ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101618) :bc:

Dallas1387
02-02-2011, 23:44
با عرض خسته نباشید خدمت اساتید
چرا نمیشه وارد این تاپیک شد؟

๑۩๑۞๑۩๑ اگر تازه به خانواده اندروید پیوستید این تاپیک را مطالعه کنید ๑۩๑۞๑۩๑ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101618) :bc:

سلام دوست عزیز
این تاپیک رو مدیران و همکاران بخش دارند تکمیل می کنند و در بخش هماهنگی هست به همین خاطر کاربران دسترسی به این بخش ندارند و هنگام ورود ارور دریافت می کنند
بزودی در دسترس قرار داده می شه ...

pooria2014
08-02-2011, 01:10
سلام مدیران گل خواهشی که دارم تاپیکی برای نرم افزارهای فارسی شده گالسکی ایجاد کنید ونرم افزارهای فارسی شده در ان تاپیک قرار بگیره ممنونم .
اگر لینکی هست زحمت ان را بکشید.با سپاس.

LorD MysteriouS
08-02-2011, 01:15
نرم افزار های فارسی شده در بخش نرم افزار قرار میگیرند

pooria2014
08-02-2011, 01:29
نرم افزار های فارسی شده در بخش نرم افزار قرار میگیرند

سلام استاد توانا همه منتظر نرم افزارهای کاربردی وفارسی شده برای این گوشی ها هستیم مخصوصا برای گالسکی s .موفق باشید .

modernyanni
12-02-2011, 10:31
سلام به همه بچه های خوب موبایلستان

علی الخصوص مدیران و اعضای فعالی که همیشه از کمک کردن به دیگران خودداری نکردن کلاس نزاشتن و با حوصله و خونسردی و صبر و محبت تمام پاسخگو بودن منجمله احسان عزیز، علی دوست داشتنی (S.MINA.1369) ، فرازد خوب و با مرام (farzad_sh_2020 ) آرمان (X_ZARBAT)، kia1349 که پست هایی که داده بود خیلی کمک کرد، پرویز عزیز با حوصله زیادش ، amir937 با این تاپیک باحالش (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=131593) احمد کسری عزیز و خیلی های دیگه از اعضای دوست داشتنی انجمن موبایلستان که به من و قطعا به شما کمک زیادی کردن و هنوزم پاسخگو هستن و اگه بخوام اسم همه رو ببرم باید یه انجمن دیگه باز کنیم و اونجا اسامی رو بزنیم
دلم می خواست یه پست بدم و از همه بچه هایی که به ما اعضای تازه کار انجمن یا بهتر بگم کم تجربه ها کمک میکنن تشکر کنم نمیدونستم کجا این پست رو بدم دلم می خواست یه تاپیک جدید بزنم ولی هم نمیدونستم این کار و کجا انجام بدم و هم از اینکه پیه مدیران به تنم بخوره یه جورایی ...
قصدم بخدا پاچه خاری یا خودشیرینی و این حرفا نیست یه جور ادای دین یا ابراز محبت یا تشکر و یا هرچیزی که بشه اسمش رو گذاشت
زدن دکمه تشکر خوبه و شاید هم بشه گفت لازمه ولی به نظر من نمیتونه تو اون لحظه که گیر کردی و نمی دونه با موبایلت چیکار کنی تا از وضعیت بدی که براش پیش اومده نجاتش بدی با خوندن و انجام راهنمایی هایی که دوستان تو تاپیک هاشون اعلام کردن گوشیت رو به وضعیت دلخواه میرسونی حس قشنگی بهت دست میده که زدن اون دکمه این حس قشنگ رو منتقل نمیکنه یه احساس خوشحالی که تو تونستی اون کار رو انجام بدی گوشیت ردیف شد اون چیزی که میخواستی شد و تو یه جور حس دین داری به نویسنده اون مطلب یه جور حس تشکر
من گوشی دیزایر اچ دی مو رو دیشب با همین نوشته ها و راهنمایی ها هم روت کردم هم s-off هم ریکاوری روش نصب کردم و خیلی خوشحالم که گوشی رو نگه داشتم و ندادمش و تونستم این کار ها رو انجام بدم ممنونم
تو سخت ترین شرایطی که ما اعضا از لحاظ فنی و ... گیر افتادیم به هممون کمک کردن مشاوره دادن و راهنمایی کردن
امیدوارم مدیران این پست من رو پاک نکنن و. اگر بشه به یه جای مناسب منتقل کنن . البته نه سطل آشغال:lol:
من برای همه شما بچه خوب و دوست داشتنی موبایلستان آرزوی سلامت و موفقیت دارم
افتخار میکنم که عضو این انجمن هستم:ah:
:ax::loveit::ag:

amirfire
26-02-2011, 12:08
سلام
اول از زحمت تمام دست اندرکاران سایت تشکر می کنم.
می خواستم بگم اطلاعات سایت شما خیلی تخصصی هست و من به عنوان یه تازه وارد بعد از 2 روز مطالعه سایت نفهمیدم چه جوری گوشی Wildfire که یک ماهه خریدم رو به 2.2 آپدیت و بعدش روت کنم تا بتونم برنامه هام رو رو SD نصب کنم . یا اینکه اصلا روت کردن برای یکی مثل من که آماتور هستم خطری نداره؟
لطفا جهت این جور کارهای حساس یه دستورالعمل شفاف و قاطع ارائه کنید که ما تازه وارد ها هم بتونیم استفاده کنیم.
بازهم از لطف شما ممنونم.

rooh1368
26-02-2011, 12:27
با سلام و عرض خسته نباشید به مدیران محترم سایت
من یه درخواست داشتم که اگه انجام بشه واقعا برای سایت و افراد فعالش مفیده
میخواستم بگم افرادی مثل آقا احسان یا دوستان دیگه ای که آموزشهای نسبتا تخصصی رو در سایت قرار میدن و به بچه ها کمک میکنن توی امضاشون یه شماره کارت بانکی رو هم بنویسند که اگه دوستان کسی خواست تا حدی زحمت هاشونو جبران کنه یه راهی براش وجود داشته باشه
متاسفانه ما در ایران نمیتونیم از paypall استفاده کنیم برای همین تنها راه موجود همین اضافه کردن یه شماره کارت عضو شبکه شتاب به امضای اعضا فعال هست
با تشکر

ساناز
26-02-2011, 14:26
میخواستم بگم افرادی مثل آقا احسان یا دوستان دیگه ای که آموزشهای نسبتا تخصصی رو در سایت قرار میدن و به بچه ها کمک میکنن توی امضاشون یه شماره کارت بانکی رو هم بنویسند که اگه دوستان کسی خواست تا حدی زحمت هاشونو جبران کنه یه راهی براش وجود داشته باشه
متاسفانه ما در ایران نمیتونیم از paypall استفاده کنیم برای همین تنها راه موجود همین اضافه کردن یه شماره کارت عضو شبکه شتاب به امضای اعضا فعال هست
با تشکر

ممنون دوست عزیز از لطفتون.تمام مدیران این سایت در وهله اول بدون هیچ چشم داشتی دارن برای شما عزیزان فعالیت میکنن.اما اگر خیلی مایل هستید که یه جوری از کسانی که از آموزش ها و برنامه هاشون استفاده کردید،قدر دانی کنید راه های بهتری وجود داره.

BABAK OTAKU
26-02-2011, 16:17
با تشکر

این نظر شخصی منه

شما اگر میخواین به کسی کمک مالی کنید بهترین روش دادن پیغام خصوصی بهشونه ولی زیباترین روش همون فشار دادن کلید تشکره هم مجانیه هم کامل منظور خودش رو میرسونه.

گفتم این نظر منه حالا نظر بقیه دوستان رو نمی دونم

parsejavid
11-03-2011, 16:22
لطفا تو تنظیمات شخصی برای انتخاب مدل گوشی، گوشی wildfire رو هم بزارید، ثواب داره !!:up:

MASOUD
11-03-2011, 17:14
لطفا تو تنظیمات شخصی برای انتخاب مدل گوشی، گوشی wildfire رو هم بزارید، ثواب داره !!:up:

عکس این گوشی رو مثل سایر گوشی ها ضمیمه کنید تا درخواست بدیم

UnBelievable Boy
16-03-2011, 12:46
عکس این گوشی رو مثل سایر گوشی ها ضمیمه کنید تا درخواست بدیم

بفرما مسعود جان

فقط جون من سریع تر پیگیری کنید که کاربرا زیاد شدن و درخواست هم زیاد

Sandroid
16-03-2011, 15:35
والا من درخواستش رو دادم تو تاپیک درخواست مدیران.
نمیدونم چرا رسیدگی نمیشه

abl300000
16-03-2011, 18:22
اگه توی بخش های تخصصی یه جایی واسه گلاکسی تب باشه خیلی خوب میشه

MASOUD
16-03-2011, 18:52
اگه توی بخش های تخصصی یه جایی واسه گلاکسی تب باشه خیلی خوب میشه

پیگیر این موضوع هستیم

MASOUD
16-03-2011, 18:57
والا من درخواستش رو دادم تو تاپیک درخواست مدیران.
نمیدونم چرا رسیدگی نمیشه

بفرما مسعود جان

فقط جون من سریع تر پیگیری کنید که کاربرا زیاد شدن و درخواست هم زیاد

مجدد درخواست دادم

mohsen-af
31-03-2011, 08:49
سلام
شرمنده این موضوع رو این جا بیان میکنم

متاسفانه در بخش نرم افزار
هر برنامه ای وارد میشه با یک موضوع جدید ثبت میگردد
این عالی هست به شرطی اپدیت جدید نباشه
حال اگه ورژن جدید وارد بشه مجدد با یک موضوع جدید توسط دوستان ثبت میشه
این امر موجب شلوغی و تکرار مجدد میشود

پیشنهاد :
برنامه ای که دوستان میخواهند ثبت کنند
تو کادر موضوع جدید فقط نام نرم افزار رو بنویسند دیگه ورژن ننویسند
ولی داخل کادر پیغام مشخصات کلی بنویسند
اخه این جوری وقتی اپدیت جدید همون برنامه میاد در همان تایپیک ثبت کنند
نه این که تایپک جدید با نام جدید ثبت کنند

این نظر شخص بنده میباشد
تصمیم گیری به عهده شما مدیران و کاربران محترم سایت موبایلستان می باشد

DarKnight
31-03-2011, 10:59
ضمن تشکر از توجه شما ...

اولا برای پیشنهاداتی از این قبیل نیازی به تاپیک جدید نیست ... تاپیک زیر هست :

پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=105397)

(این پستها هم منتقل میشند به تاپیک بالا)

اگر نگاهی به تاپیکهای قدیمی تر بندازید ... روشی که شما می فرمائید قبلا اجرا شده و متاسفانه به دلایل مشکلات زیادی که داشت ، تصمیم گرفتیم با روش فعلی کار ر و دنبال کنیم .

از جمله در اینگونه تاپیکها ...

- پستهای Update بین سوالات و اشکالات دوستان گم میشه و بعلت حجم کار زیاد مقدور نیست مرتب لینک جدید رو در پست اول قرار داد .

- جستجو برای نسخه جدید هم در اینگونه تاپیکها سخت میشه .

- گاهی لازم هست Screen Shot ، توضیحات فارسی و انگلیسی تکمیلتر بشه ، که اگر قرار باشه در یک تاپیک Update های یک برنامه رو انجام بدیم خیلی شلوغ و غیر قابل استفاده میشه .

H a M e D
31-03-2011, 16:37
بنده نیز نظر خود را هم در اینجا و هم کامل تر در پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست دادم.

به نظره بنده نیز وقتی ورژن جدید هر برنامه یا هر تم و هر چیزه دیگه ای رو مدیران عزیز قرار می دهند در تایپک ها ، ورژن های قبلی پاک شود ، خیلی شلوغ شده پست ها و Page ها زیاد شده

H a M e D
31-03-2011, 16:42
از اونجا که بنده سرپرست یکی از فروم های فارسی هستم

یکی دو مشکل از نظرم خودم در فروم می بینم که خواستم اشاره ای به اون داشته باشم که شاید اصلاح شود.

یکی در مورد ایجاد تایپک های جدید وقتی ورژن جدید هر برنامه ، تم و هر چیزه دیگه ای رو که مدیران عزیز قرار می دهند در تایپک ها ، ورژن های قبلی پاک شود ، چون باعث شده صفحات Page های بخش های مختلف زیاد شده ، چون واقعاً هم نیازی به ورژن های قدیمی نیست ، هر ورژن جدید امکانات بهتر و جدیدتر و رفع ایرادات ورژن قبلی رو داره و سر آن کاربر ورژن های قدیمی رو دانلود نمی کنه پس بودنشم نیازی نیست.

به مدیران موقت ، اصلی و ... هم امکان حذف تایپک داده شود که همیشه منتظر آمدن مدیر ارشد و سمت های بالاتر نباشیم که تا اونها پست ها رو پاک کنند.
----------------------------------------------------------------
یه پیشنهاد دیگه که واقعاً لازمه

اینکه وقتی پست هارو نظر می دهیم بعد از ده دقیقه امکان ویرایش پست خوده شخص بسته می شود که این واقعاً بده در همچین فرومی ، در حالی که در فروم ما و خیلی از فروم های دیگه تا همیشه نظر خوده شخص در هر جای فروم امکان ویرایش آن همیشه باز هست.

با تشکر :ax:

ساناز
31-03-2011, 17:00
در خصوص مورد اول بخش آرشیو ایجاد شده و این برنامه ها بعد از مدتی باید به اونجا منتقل بشن.در خصوص مورد دوم این مورد دست ما نیست و به ادمین سایت بر میگرده.ممنون از پیشنهاداتی که مطرح کردیدموفق باشید.

BABAK OTAKU
31-03-2011, 21:04
بنده نیز نظر خود را هم در اینجا و هم کامل تر در پل ارتباطی کاربران با مدیران و همکاران اندروید _ انتقاد ، پیشنهاد و درخواست دادم.

به نظره بنده نیز وقتی ورژن جدید هر برنامه یا هر تم و هر چیزه دیگه ای رو مدیران عزیز قرار می دهند در تایپک ها ، ورژن های قبلی پاک شود ، خیلی شلوغ شده پست ها و Page ها زیاد شده

من مخالفم معمولا ورژن هاي قديمي تر روي آندرويد كاپ كيك و دونات اجرا ميشن حال اگر اونها كلا پاك بشن دوستاني كه بر فرض گوشي موتورولا quench دارن سردرگم ميشن

DarKnight
31-03-2011, 23:23
از اونجا که بنده سرپرست یکی از فروم های فارسی هستم

یکی دو مشکل از نظرم خودم در فروم می بینم که خواستم اشاره ای به اون داشته باشم که شاید اصلاح شود.

یکی در مورد ایجاد تایپک های جدید وقتی ورژن جدید هر برنامه ، تم و هر چیزه دیگه ای رو که مدیران عزیز قرار می دهند در تایپک ها ، ورژن های قبلی پاک شود ، چون باعث شده صفحات Page های بخش های مختلف زیاد شده ، چون واقعاً هم نیازی به ورژن های قدیمی نیست ، هر ورژن جدید امکانات بهتر و جدیدتر و رفع ایرادات ورژن قبلی رو داره و سر آن کاربر ورژن های قدیمی رو دانلود نمی کنه پس بودنشم نیازی نیست.

به مدیران موقت ، اصلی و ... هم امکان حذف تایپک داده شود که همیشه منتظر آمدن مدیر ارشد و سمت های بالاتر نباشیم که تا اونها پست ها رو پاک کنند.
----------------------------------------------------------------
یه پیشنهاد دیگه که واقعاً لازمه

اینکه وقتی پست هارو نظر می دهیم بعد از ده دقیقه امکان ویرایش پست خوده شخص بسته می شود که این واقعاً بده در همچین فرومی ، در حالی که در فروم ما و خیلی از فروم های دیگه تا همیشه نظر خوده شخص در هر جای فروم امکان ویرایش آن همیشه باز هست.

با تشکر :ax:

در خصوص مورد اول همونطور که ساناز خانم فرمودند ... بخش آرشیو نرم افزار ایجاد خواهد شد و نسخه های قدیمی با تصمیم گیری تیم مدیریتی آرشیو خواهد شد ...

اما به چند دلیل امکان پاک کردن پست نسخه های قبل ممکن نیست ...

گاهی Crack نسخه های جدید کامل نیست و بعد از مدتی از کار می افته یا نسخه جدید روی بعضی گوشیها کار نمی کنه بنابر این نمیشه نسخه های قدیمی رو به راحتی از دست داد .

در ضمن هر یک از تاپیکهای قدیمی که می بینید حاصل زحمت دوستان و مدیران عزیزی هست که شاید الان دیگه همراه ما نیستند مثل احسان ، شهاب و سعید عزیز ... پاک کردن حاصل زحمات این عزیزان به نظر من اصلا کار درستی نیست ... بلکه باید آرشیو بشند تا همه یادمون باشه چه کسانی برای این انجمن زحمت کشیدند .

====

در خصوص ویرایش پست ... زمان مجاز ویرایش 120 دقیقه هست تا 30 دقیقه بدون اعلام و بعد از 30 دقیقه با اعلام ویرایش شدن پست .

B.e.h.d.a.d
01-04-2011, 22:40
سلام به همه زحمت کشان بخش خوب بخش آندروید
من تقریبا کل سوراخ سمبه های بخش رو گشتم خیلی آموزش ها و برنامه ها خیلی کامله منتها یه ایراد دیدم لازم دونستم به عرض مدیران عزیز برسونم . متاسفانه بعضی آموزش ها یا برنامه ها قدیمی شدن و الان روش ها ساده تر و برنامه ها کامل تر شدن و کاربرهای جدید با دیدن پست های قبلی طبق اونها عمل میکنن تازه بعدش میفهمن راهای ساده تر و سریع تری هم بوده. بطور مثال الان دیگه استفاده از کامپیوتر و دستورات cmdساده ترین راه برای نصب اولین برنامه تو گوشی نیست. ویا دیگه نیاز نیست که حتما opera5رو نصب کرد بعد از طریق آموزش سایت فارسیش کرد چون opera6خودش فارسی هستش. خود بنده یه تاپیک دیدم که ساناز خانوم تو توضیح marketenabler نوشته بودن که این برنامه امکان دانلود برنامه های پولی رو نیز فرهم میکنه زیرش هم همه پست تایید زده بودن با کلی تشکر(بعد فهمیدم که این نسخه خیلی قدیمیه اون موقع این کار رو میکرده ولی الان خدا بیامرزدش و منم یه هفته رفتم سره کار). امثال این پست ها زیادن که به نظر بنده به یه ویرایش کوچیک تو توضیحات نیاز دارن. مثلا قبل توضیحات آموزش فارسی سازی opera5ذکر بشه که opera6 به طور پیشفرض فارسیه که کاربر مناسبترین راه رو برای خودش انتخاب کنه و دور خودش نچرخه ضمن اینکه شاید بخواد همون ورژن قبل رو نصب کنه.
ممنون از همه عزیزان که همیشه واسه بخش زحمت میکشن

zacree1360
03-04-2011, 08:27
با تشکر از همه دستندرکاران موبایلستان و کسانی که برای بهبود این فروم تلاش شایانی می کنند . و پاسخ گوی بسیاری از مشکلات امثال ما می باشند .
اما یک انتقاد کوچیک در پاسخ دادن سوالات سعی کنید جوابها رو کامل بدین نه فقط برای پیچوندن باشه
با تشکر

ساناز
03-04-2011, 10:58
نحوه پاسخ دادن بستگی به نوع سوال داره.بعضی سوال ها اگر قرار باشه کامل پاسخ داده بشن تمام مقالات آموزشی موجود در انجمن اندرویید رو مجدد باید در هر پست برای کاربر توضیح بدیم.وقتی آموزش ها مشخص هست،دلیلی نداره مجدد برای هر کاربر تک تک اون اموزش شرح داده بشه.پس بنابر این به اون کاربر لینک داده میشه تا خودش بره پیدا کنه و در هر مرحله از کارش اگر مشکلی پیدا کرد انوقت ما کمکش میکنیم تا مشکلش بر طرف بشه.به هر حال اگر منظور شما از پیچوندن دادن لینک به کاربر باشه من توضیحات خودم رو دادم.

mohamad_beauty
26-05-2011, 12:51
چرا وقتی من میخوام توی بخش دیکشنری پست بدم میگه بنا به دلایل زیر دسترسی امکان پذیر نمی باشد؟
من زیاد وقت ندارم، چند تا دیکشنری هست میخوام بذارم تا بچه ها استفاده کنن

MASOUD
26-05-2011, 12:55
چرا وقتی من میخوام توی بخش دیکشنری پست بدم میگه بنا به دلایل زیر دسترسی امکان پذیر نمی باشد؟
من زیاد وقت ندارم، چند تا دیکشنری هست میخوام بذارم تا بچه ها استفاده کنن

شما در صفحه اصلی بخش نرم افزار معرفی کنید
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=520

بخش های دسته بندی شده از نظر ایجاد موضوع جدید برای کاربران غیر فعال هست

raahi
19-06-2011, 17:33
سلام
من یه تاپیک ایجاد کردم به این آدرس:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=153662
به این نام:
آیا اطلاعات توی گوشیمون امنیت داره؟

اما بسته شده . می خواستم بدونم علتش چیه؟
آیا این تاپیک باعث نمی شد سوالو جوابهای خوبی در مورد امنیت اطلاعات گوشی رد و بدل بشه؟

alicivil60
19-06-2011, 19:18
سلام دوستان.
میشه لطفا کمکم کنید.
من نیاز خیلی ضروری به برنامه ای دارم که بتونم باهاش توسط گوشی fax بفرستم.دوستان کمک کنید.
واضح تر بگم فایل یا عکسی که داخل گوشی دارم رو بتونم فکس کنم.
قبلا و قلبا از همکاری شما ممنونم.

raahi
21-06-2011, 12:45
سلام
من یه تاپیک ایجاد کردم به این آدرس:
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=153662
به این نام:
آیا اطلاعات توی گوشیمون امنیت داره؟

اما بسته شده . می خواستم بدونم علتش چیه؟
آیا این تاپیک باعث نمی شد سوالو جوابهای خوبی در مورد امنیت اطلاعات گوشی رد و بدل بشه؟

کسی پاسخ به من نمی ده؟

jigolha
21-06-2011, 20:21
سلام

یه پیشنهاد عالــــــــــــــــــــــ ـــــــی که مطمئنم همه موافق هستند.

تمام بازی های HD اندروید رو به همراه فایل SD قسمت بندی شده اپلود کنید تا کاربران هر روز

به دنبال لینک جدید نباشند.

دقیقا مثل بخش بازی های بخش سیستم عامل بادا لینکشو اینجا گزاشتم .

http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1193

این مشکل تمام کاربران اندروید هستش که هر روز باید دنبال لینک دانلود جدید باشند.

نظراتونو همین زیر بنویسید.

LorD MysteriouS
21-06-2011, 20:28
سلام

یه پیشنهاد عالــــــــــــــــــــــ ـــــــی که مطمئنم همه موافق هستند.

تمام بازی های hd اندروید رو به همراه فایل sd قسمت بندی شده اپلود کنید تا کاربران هر روز

به دنبال لینک جدید نباشند.

دقیقا مثل بخش بازی های بخش سیستم عامل بادا لینکشو اینجا گزاشتم .

http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1193

این مشکل تمام کاربران اندروید هستش که هر روز باید دنبال لینک دانلود جدید باشند.

نظراتونو همین زیر بنویسید.
دوست عزیز عادی هم بنویسید میخونیم

نظرتون خیلی خوبه و تا یک حجم هم طبق قوانین باید در سایت اپلود بشه
اما متاسفانه از نظر سرور به شدت محدودیت داریم و تیکه تیکه کردن فایل و همینطور سرعت کم دانلود (البته برای بعضی افراد نه کسانی که محدودیت سرعت دارند)
همینطور حجم زیاد فایل ها که برای خیلی از اشخاص قابل اپلود نیست
حالا اگر شما توانایی اپلود دارید خوشحال میشیم ولی برای شخص من و خیلی از مدیران و همکاران و کاربران این هزینه اینترنت و ... به هیچ وجه صرف نمیکنه همچین کاری انجام بدیم

garjin
22-06-2011, 07:01
سلام به همه دوستان.اولا دست یکی یکیتون درد نکه که وقت میذاریدو اینجا زحمت میکشین تا یکی مثل من بیادو براحتی هر چی نیاز داره استفاده کنه.واقعا ممنون.ولی با اجازه از مدیران سایت متاسفانه تو این یه ماه اخیر فعالیت تو سایت کمتر شده ولی بعضی نرم افزارها و بازیای جدید بعداز سایتای دیگه اینجا گذاشته میشه که یه کوچولو کلاس سایتو میاره پایین.اگه همه یه همکاری بیشتر بکنیم خیلی بیشتر از چیزی که داریم میتونیم داشته باشیم.لطفا اینهمه مصرف گرا نباشیمو ما هم یه کمک در کنار دوستانیکه زحمت میکشن باشیم.دم همگی گرم.

شالو
13-07-2011, 20:59
درود
آقا برا ارتقا اندروید 2.2 به 2.3 برای گوشی htc desire hd چکار باید کرد ؟
من یکم تازه واردم

EMPREX
13-07-2011, 22:40
درود
آقا برا ارتقا اندروید 2.2 به 2.3 برای گوشی htc desire hd چکار باید کرد ؟
من یکم تازه واردم

سوالتون رو در کلوپ این گوشی مطرح کنید تا دوستان شما رو راهنمایی کنن :

کلوپ HTC Desire HD (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=123984&page=415)

Z E U S
14-07-2011, 07:57
اول از زحمات همه مدیران بخش کمال تشکر را دارم . :ax:
درخواستی داشتم که البته با وجود بخش مشاوره برای خرید گوشی نمیدونم منطقی هست یا نه و یا اصلا درسته که من اینجا این موضوع را مطرح کنم در هر صورت میخواستم درخواست کنم بخشی را در همین انجمن برای مقایسه بین گوشیها آندرویدی بوجود بیارین . چرا؟؟
اگر دقت کرده باشید رقابت بین برندها خصوصا در ارائه گوشیهای های اند با سیستم عامل آندروید بالا گرفته و واقعا انتخاب مابین این غولها بسیار سخت شده . دوستان میتونند با قرار دادن مقایسه بین گوشیهای تقریبا هم رده کمک زیادی به کاربران برای خرید و انتخاب گوشی مورد نظرشون بدون هیچ گونه تعصبی بکنند.
اگر فکر میکنید که درخواست بیمورد و نابجایی کردم از همه مدیران معذرت میخوام:ax:

ساناز
14-07-2011, 14:13
با توجه به اینکه در سایت چنین بخشی وجود داره اگر ما چنین بخشی رو ایجاد کنیم موازی کاری میشه و از دستمون شاکی میشن.

alirezasml
26-07-2011, 19:26
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان.گشی من htc legend هست .می خواستم بدونم راهی غیر از تعویض رام برای فارسی ساپورت کردن گوشی من هست؟متشکر می شوم به این سوال من جواب بدهید.
با تشکر
علیرضا

ساناز
26-07-2011, 22:09
با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان.گشی من htc legend هست .می خواستم بدونم راهی غیر از تعویض رام برای فارسی ساپورت کردن گوشی من هست؟متشکر می شوم به این سوال من جواب بدهید.
با تشکر
علیرضا

دوست عزیز در بخش تخصصی مربوط به گوشیتون باید این سوال رو بپرسین.کاربرد این تاپیک یه چیز دیگست :ag:

behnameb7
05-11-2011, 17:14
سلام من دو تا اموزش تو بخش مقالات اموزشی ارسال کردم چرا نمایش داده نمی شه

C0D3R
05-11-2011, 20:11
سلام من دو تا اموزش تو بخش مقالات اموزشی ارسال کردم چرا نمایش داده نمی شه

سلام
دوست عزیز باید به تائید مدیران ارشد بخش برسه , تائید کنن نمایش داده میشه

mohsen no
21-11-2011, 22:05
با سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید بخش اندروید
من چند ماهی هست که یه گوشی dell streak خریدم. میخواستم این گوشی رو root کنم ولی نتونستم از برنامه super one click هم استفاده کردم ولی نشد. در حال حاضر هم هر برنامه ای که می خوام نصب کنم ارور force close میده. لطفا مرا راهنمایی کنید که چطور می تونم این مشکل را حلش کنم. پیشاپیش از زحمات تمام مدیران سایت تشکر می کنم.:sign_help:

naserporfar
22-11-2011, 06:23
با سلام
از شما به خاطر طراحي و مطالب مفيد سايت تشكر مي كنم لطفا برنامه AutoProxy v0.33 رو در سايت قرار بديد

BABAK OTAKU
23-11-2011, 16:46
آقا محسن اینجا جاش نیست تو انجمن موتورولا بپرسین کمکتون میکنن چون تقریبا شبیه هم هستن این دو برند

آقا ناصر شما توی بخش برنامه های درخواستی پستتون رو بزنید نه توی این تاپیک

VIVA
26-11-2011, 15:33
دوستان مدیر یه حرکتی بکنید بخش نرم افزار رو روبه راه کنید والا توی این بخش زیر مجموعه هاش شدن آرشیو و نرم افزار های جدید هم که توی قسمت اصلی قرار میگیره /

BABAK OTAKU
26-11-2011, 15:42
دوستان مدیر یه حرکتی بکنید بخش نرم افزار رو روبه راه کنید والا توی این بخش زیر مجموعه هاش شدن آرشیو و نرم افزار های جدید هم که توی قسمت اصلی قرار میگیره /

آره ولی این مشکل کل سایته و مخصوص آندروید فقط نیست کلا نظم زیر مجموعه ها از بین رفته

VIVA
26-11-2011, 15:53
آره ولی این مشکل کل سایته و مخصوص آندروید فقط نیست کلا نظم زیر مجموعه ها از بین رفته

اگه هر کسی به بخش خودش برسه اون وقت کل سایت درست میشه .

کار کار مدیران هست چون ابزار انتقال میخواد و تاپیک هایی که قدیمی شده همه باید برن تو آرشیو و بقیه هم توی جای مشخص قرار بگیرن و پست زدن توی بخش اصلی نرم افزار هم ممنون بشه .

ساناز
29-11-2011, 12:15
دوستان عزیز در مورد بخش نرم افزار و زیر مجموعه های این بخش،بعد از بازنشسته شدن فرید عزیز،مدیر سابق این بخش،نرم افزار های معرفی شده به زیرمجموعه خودشون منتقل نشده بودن و احمد عزیز همکار فعال اون بخش هم هنوز ابزار این کار رو در اختیار ندارن.این دلیل ماجرای پیش آمده بود.
=================
22 صفحه از نرم افزار ها به زیر مجموعه های خودشون منتقل شدند.کار بدون خطا نیست و از عزیزان میخوام اگر متوجه شدن نرم افزاری در بخش بی ربطی قرار گرفته سریعا به بنده اطلاع بدن.از همگی ممنونم/

kousha001
29-11-2011, 13:05
سلام.من 2 بار یک برنامه درخواستی داشتم که در موضوع برنامه های درخواستی مطرح کردم.اما متاسفانه

کسی پاسخگو نبود.نه از کاربران و نه از مدیران و مسئولان

ضمن اینکه برنامه خواستی نمیخواستم فقط یک تسک منیجر کاربری و علی میخواستم!؟

همین.تشکر

Nol3Le
01-12-2011, 23:25
سلام..

با توجه به محبوبیت گوشی دیفای و وارد شدن + DEFY در این (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=1343) بخش کمبود یک همکار انجمن یا یک ویرایش کننده احساس میشه..

kikos
29-12-2011, 23:38
سلام
کاربران گرامی کادر مدیریتی انجمن اندروید آماده پذیرش هر گونه انتقاد و پیشنهاد و درخواست برای بهبود عملکرد فعالیت انجمن اندروید است
نظرات سازنده خود را در این تاپیک اعلام نمایید ...

salam ,man koli gelegi daram ,aval inke man koja bayad beram soalamo matrah konam harja posti mizaram migan inja nabayad mizashti ,nemonash hamin posti ke alan gozashtin khodetoon ,dovoman 100 bar dar morede ye moshkele kocholo porsidam hichki javab nadad .dar morede htc hero hichi nazashtin bejooz chizayike hame midonan .kholase harbar miyam inj a donbale chizi begardam halam bad mishe az bas gomo gije in site khaheshan dorost konid bishtar vaght ezarid ,bishtar tafkik konid mozo haroo.ke ye nafar mese man ke nafahme miyad inja bedonam chikar konam :an::an::an::an::an:

BABAK OTAKU
30-12-2011, 01:33
شما هم لطف کن فارسی تایپ کن

نگاه کن دوست عزیز ما سعی میکنیم پست ها رو جواب بدیم ولی منطقی باش گوشی هیرو تقریبا از رده خارجه و اکثر دوستان هم این گوشی رو ندارن اگر مشکل رام باشه نمیتونن کمک کنن

من چند بار گفتم که گوشی هایی که از برندهای نا معروف باشن یا از رده خارج شده باشن به دلیل اینکه اکثر دوستان در موردشون اطلاعات جزوی دارن معمولا جواب داده نمیشن هیرو شامل این دسته است

موضوع دوم اینکه اکثر کاربرا و مدیرا یا دانشجو هستن یا کارمند برای همین جدای از این سایت مشغله زیاد دارن این ماه هم که ماه امتحاناته اکثرا کم میان

موضوع سوم اینکه اینجا یک سایت تفریحی و معلومات تخصصیه به ما پول نمیدن که مجبور شیم وقت زیاد بزاریم ولی از اونجایی که هنوز در انسانها چیزی به اسم وجدان وجود داره و چیزی به اسم علاقه دوستان میان و به هم کمک می کنن

ولی بازم چشم شما بگید سوالتون چیه من در خدمتوونم تا جایی که بتونم کمک میکنم

REVEYSI
04-01-2012, 18:56
سلام به تمامی زحمت کشان عزیز موبایلستان
بسیارخرسندم که مکانی فراهم شده تادیگران بتوانند ازاین پل ارتباطی بادست اندرکاران سایت ارتباط برقرارکنند.
من ازسایت موبایلستان بواسطه پویایی که درش دیده میشه ، ارتباط سیستماتیکی که داره و ... خیلی خوشم میاد ودلیل براین مدعا هم آمارروزافزون کاربران این سایت هست.
بنده بواسطه تکلیفی که به گردن خودم احساس کردم دو مورد داشتم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیره وجواب لازم روهم ببینم.
1- عمومامشکلاتی که درقسمت های مختلف سایت مطرح میگردد،توسط مدیران محترم یا دیگرعزیزانی که اطلاعی درزمینه های مطرح شده دارند حل وفصل میشود امامشکلاتی نیزیافت میشودکه لاین حل وبی جواب میماند که پیشنهادمیکنم مدیران محترم درکنترل وظایف محوله خود بصورت مستمرومرتب یک بازنگری درکلیه پست هاداشته باشندواجازه ندهندابهام واشکالی بی جواب بماند
2- در بخش های آندروید وبازیها یه قسمت به اسم ( کارت و کازینو ) وجودداره که البته بایداضافه کنم که برخی بازی های کارتی واقعاحالت وجنبه تحریک هوش وحافظه رو دارن اما توجیه کلمه کازینو رونمیدونم باچه نگاهی میشه توجیهش کرد
خواهش واستدعای حقیر توی بازنگری درعنوان وبررسی بازی های داخل اون بخش هست ، چون همون جورکه مستحضرید بازی های ورق ازنوع پاسورکه توی این گروه قرارمیگیرن کاملا خلاف مصادیق دینی ماست.
امیدوارم که بازنگری صورت گیرد
افتخارمیکنم که یکی ازکاربران موبایلستان هستم
موفقیت شما سربلندی یران اسلامی است،پس درپناه آن یگانه همیشه موفق ومنصورباشید

BABAK OTAKU
05-01-2012, 10:01
بسیارخرسندم که مکانی فراهم شده تادیگران بتوانند ازاین پل ارتباطی بادست اندرکاران سایت ارتباط برقرارکنند.
من ازسایت موبایلستان بواسطه پویایی که درش دیده میشه ، ارتباط سیستماتیکی که داره و ... خیلی خوشم میاد ودلیل براین مدعا هم آمارروزافزون کاربران این سایت هست.
بنده بواسطه تکلیفی که به گردن خودم احساس کردم دو مورد داشتم که امیدوارم مورد توجه قرار بگیره وجواب لازم روهم ببینم.
1- عمومامشکلاتی که درقسمت های مختلف سایت مطرح میگردد،توسط مدیران محترم یا دیگرعزیزانی که اطلاعی درزمینه های مطرح شده دارند حل وفصل میشود امامشکلاتی نیزیافت میشودکه لاین حل وبی جواب میماند که پیشنهادمیکنم مدیران محترم درکنترل وظایف محوله خود بصورت مستمرومرتب یک بازنگری درکلیه پست هاداشته باشندواجازه ندهندابهام واشکالی بی جواب بماند
2- در بخش های آندروید وبازیها یه قسمت به اسم ( کارت و کازینو ) وجودداره که البته بایداضافه کنم که برخی بازی های کارتی واقعاحالت وجنبه تحریک هوش وحافظه رو دارن اما توجیه کلمه کازینو رونمیدونم باچه نگاهی میشه توجیهش کرد
خواهش واستدعای حقیر توی بازنگری درعنوان وبررسی بازی های داخل اون بخش هست ، چون همون جورکه مستحضرید بازی های ورق ازنوع پاسورکه توی این گروه قرارمیگیرن کاملا خلاف مصادیق دینی ماست.

دوست عزیز نگاه کن موبایلستان تقربا یک سایت اجتماعیه و ما موظفیم به همه کاربرا برسیم همه کاربرای موبایلستان که شیعه نیستن بنابراین اونها هم لایق استفاده از این سایت هستن دز ثانی شما این بازیها رو میریزی رو گوشیت

گوشی هم که جزو لوازم شخصی حساب میشه لطفا یکطرفه برخورد نکن کل رو بسنج در ثانی اگر معادل فارسی داشت حتما قرار میدادیم ولی متاسفانه معادل درست و حسابی نداره

REVEYSI
05-01-2012, 13:03
دوست عزیز نگاه کن موبایلستان تقربا یک سایت اجتماعیه و ما موظفیم به همه کاربرا برسیم همه کاربرای موبایلستان که شیعه نیستن بنابراین اونها هم لایق استفاده از این سایت هستن دز ثانی شما این بازیها رو میریزی رو گوشیت

گوشی هم که جزو لوازم شخصی حساب میشه لطفا یکطرفه برخورد نکن کل رو بسنج در ثانی اگر معادل فارسی داشت حتما قرار میدادیم ولی متاسفانه معادل درست و حسابی نداره
باتشکرازعنایت شما
اما واقعا این جواب درسته ؟
دروحله اول اینکه شما فرمودین " موبایلستان تقربا یک سایت اجتماعیه و ما موظفیم به همه کاربرا برسیم " که اصلا حرف درستی نیست ،بلکه باید به خواسته هایی که براساس منطق وهنجارملی است توجه کرد وبعد هم فرمودین " کازینو معادل فارسی ندارد " ولی ازهرکس که پرسیده شود کازینو درفارسی یعنی چه ؟ خواهد گفت " قمارخانه " من هم کاری ندارم که آیا وازه قمارخانه درست معنی شده یا نه ،اما باید دید معنی واستنباط عرف ازاین کلمه چیست؟
با این توجیه آنهایی که ارائه کننده های وسایل هنجار شکن ماهستند ،حق دارند درجامعه ما به راحتی وآزادی هرچه خواستند ارائه کنند
البته مثال است وببخشید،:
آیا اگرکسی درجامعه علنی فیلم مستهجن وهنجارشکن توزیع کرد به صرفی که خریدارمیخواهددرخانه تماشا کند،باید . . .
اگرکسی خواست مشروب فروشی دائرکند، به صرفی که شاید بعضی ها مسلمان نباشند مثل اقلیت های محترم بازهم باید . . .
اصلا خیلی روان تر،وآن اینکه درآموزه های خانوادگی ما هم همه هست آیا روزه خواری علنی درماه مبارک ،به دلیل اینکه من مسلمان نیستم ویا من فلانم و . . . براساس همان آموزه هادرست است
وهزاران هزار مثال دینی واجتماعی دیگر !
مادرمملکتی بسرمیبریم که هنوزگرمی خون شهدایمان دراعتلای این مرزوبوم راحس میکنیم .
عزیزمن ، ما نباید ازخودمان نظزی راارائه کنیم بلکه باید ببینیم دین وهنجارعمومی ما چه میگویدومطمئنم که با بی نظری تصدیق خواهیدکرد !

ونهایت امیدوارم توضیح بنده رابابیطرفی نقد کنیدومنتظرم مسئولین وعزیزانم درسایت نیزجواب صحیح راارئه کنند

Sandroid
05-01-2012, 14:58
salam ,man koli gelegi daram ,aval inke man koja bayad beram soalamo matrah konam harja posti mizaram migan inja nabayad mizashti ,nemonash hamin posti ke alan gozashtin khodetoon ,dovoman 100 bar dar morede ye moshkele kocholo porsidam hichki javab nadad .dar morede htc hero hichi nazashtin bejooz chizayike hame midonan .kholase harbar miyam inj a donbale chizi begardam halam bad mishe az bas gomo gije in site khaheshan dorost konid bishtar vaght ezarid ,bishtar tafkik konid mozo haroo.ke ye nafar mese man ke nafahme miyad inja bedonam chikar konam :an::an::an::an::an:
لطف کنید و به قوانین احترام بزارید در درجه اول و فارسی تایپ کنید
وقتی شما خودتون برای خودتون احترامی قائل نیستید،پس از دیگران هم داشتن این انتظار نا به جاست
1:گوشی هیرو،ساپرتش بصورت رسمی (از سمت کمپانی)و غیر رسمی(از سمت کوکرها)میشه گفت کاملا قطع شده.و خیلی دیر به دیر براش رامی منتشر میشه
2:تمامی آموزشهای ملزوم،برای این گوشی در بخش موجود هستش و توسط من آپدیت و بروز رسانی شده.
3:موضوعات به خوبی تفکیک شده و در ورود به بخش هیرو،تاپیکی وجود داره که میتونه راهنمای کلی شما باشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=2572335#post2572335

مواردی که ذکر کردید،اعم از پیشنهاد و انتقاد،برای ما،علاوه بر اینکه بسیار خوش آیند هستش،نشانگر لطف و توجه کاربرانی گرانقدی همچون شماست که تیم مدیریتی ما رو مجاب میکنه بیشتر و خالصانه تر در خدمت رسانی حضور داشته باشیم

1:تیم مدیریتی اندروید،دارای 16عضو و با احتساب همکاران موجود در بخش تیم مدیریتی،شامل 30 عضو میباشید
که همگی این 30 عضو،وظایفی مشخص و بارز دارن
آپدیت کردن بخش تحت مدیریت ، حفظ نظم موجود در بخش مدیریتی ، رسیدگی و کمک کردن بصورت شخصی به کاربرا و چندین و چند وظیفه دیگری که مدیران بخش اندروید در به انجام رساندن کوشا هستن.
یکی از آن وظایف هم بی شک،پاسخ دادن به سوالات و مشکلات کاربران هستش
ولی خب،طبیعی هست که با این ترافیک بالای سوالات و درخواستها،بصورت غیر عمد و 100% سحوی،چندین سوال و درخواستی هم بی جواب میمونه
و این کاملا خارج از کنترل هستش،و نظر شخصی من این هستش که اگه به این موضوع،بصورت یک مشکل نگاه کنیم،یا کم لطفی کردیم،یا نیمه خالی لیوان رو در نظر گرفتیم

2:مصادیق دینی ما،انجام فعالیتهایی که با هدفی مشخص و در ازای رد و بدل کردن وجه نقد و یا غیر نقد انجام میشه رو حرام اعلام کرده
زمانی رو در تاریخ نزدیک این کشور میتونیم پیدا کنیم که بازی کردن شطرنج،بنا به فتوای پیشواهای شیعه،حرام بود
به علت رد و بدل شدن وجه نقد از سمت بازنده به برنده
ولی میبینیم که الان این بازی،مشکلی در دین نداره،
چرا؟مگه ممکنه یه فعل حرام،بعد از گذر زمان،مشکلی در اجراش نباشه؟؟؟
خیر.ولی چون دیگه وجه نقد و غیر نقد از سمت بازنده به برنده،رد و بدل نمیشه
پس انجام این بازی،دیگه حرام نیست

بازیهایی که در بخش کارت-کازینو موجود هستش
هیچکدوم این حالت رو ندارن،که بشه در ازای پرداخت و دریافت وجه نقد،بشرط بازنده و بزنده بودن،مبلغی رو کسب و یا کسر کنیم.
پس مشکلی هم ندارن و کاربر بصورت تفریحی اون بازی رو انجام میده.
و از لحاظ دینی هم هیچ مشکلی نمیشه بهش گرفت

باتشکرازعنایت شما
اما واقعا این جواب درسته ؟
دروحله اول اینکه شما فرمودین " موبایلستان تقربا یک سایت اجتماعیه و ما موظفیم به همه کاربرا برسیم " که اصلا حرف درستی نیست ،بلکه باید به خواسته هایی که براساس منطق وهنجارملی است توجه کرد وبعد هم فرمودین " کازینو معادل فارسی ندارد " ولی ازهرکس که پرسیده شود کازینو درفارسی یعنی چه ؟ خواهد گفت " قمارخانه " من هم کاری ندارم که آیا وازه قمارخانه درست معنی شده یا نه ،اما باید دید معنی واستنباط عرف ازاین کلمه چیست؟
با این توجیه آنهایی که ارائه کننده های وسایل هنجار شکن ماهستند ،حق دارند درجامعه ما به راحتی وآزادی هرچه خواستند ارائه کنند
البته مثال است وببخشید،:
آیا اگرکسی درجامعه علنی فیلم مستهجن وهنجارشکن توزیع کرد به صرفی که خریدارمیخواهددرخانه تماشا کند،باید . . .
اگرکسی خواست مشروب فروشی دائرکند، به صرفی که شاید بعضی ها مسلمان نباشند مثل اقلیت های محترم بازهم باید . . .
اصلا خیلی روان تر،وآن اینکه درآموزه های خانوادگی ما هم همه هست آیا روزه خواری علنی درماه مبارک ،به دلیل اینکه من مسلمان نیستم ویا من فلانم و . . . براساس همان آموزه هادرست است
وهزاران هزار مثال دینی واجتماعی دیگر !
مادرمملکتی بسرمیبریم که هنوزگرمی خون شهدایمان دراعتلای این مرزوبوم راحس میکنیم .
عزیزمن ، ما نباید ازخودمان نظزی راارائه کنیم بلکه باید ببینیم دین وهنجارعمومی ما چه میگویدومطمئنم که با بی نظری تصدیق خواهیدکرد !

ونهایت امیدوارم توضیح بنده رابابیطرفی نقد کنیدومنتظرم مسئولین وعزیزانم درسایت نیزجواب صحیح راارئه کنند

در بالا توضیح دادم خدمتتون
بهتره که فرافکنی نکنیم
انجام دادن اون بازیها،وقتی بدون قید و شرطی باشه،هیچ مشکلی نداره
شما مطمئن باشید که خیلی از نرم افزارها و بازیهایی که مشکل دارن،به هیچ وجه حتی به مرحله معرفی هم نمیرسه
موضوع خیلی ساده تر از این هستش و بهتره که مثالهایی از اجتماع و فرهنگ مذهبی و مشکلات جامعه به میون نیاریم.
چون اینجا سایت تخصصی موبایل هستش
و هیچ فعالیت و بحث سیاسی،اجتماعی،دینی،فرهنگی در این سایت انجام نمیشه.

هیچکس،اینجا با خون شهدا،با دین شخصی،اعتقاد شخصی و .... کاری نداره
در عین اینکه به این موارد هم بی احترامی نمیکنه/

Sandroid
05-01-2012, 15:14
...........................

REVEYSI
05-01-2012, 17:29
در بالا توضیح دادم خدمتتون
بهتره که فرافکنی نکنیم
انجام دادن اون بازیها،وقتی بدون قید و شرطی باشه،هیچ مشکلی نداره
شما مطمئن باشید که خیلی از نرم افزارها و بازیهایی که مشکل دارن،به هیچ وجه حتی به مرحله معرفی هم نمیرسه
موضوع خیلی ساده تر از این هستش و بهتره که مثالهایی از اجتماع و فرهنگ مذهبی و مشکلات جامعه به میون نیاریم.
چون اینجا سایت تخصصی موبایل هستش
و هیچ فعالیت و بحث سیاسی،اجتماعی،دینی،فرهنگی در این سایت انجام نمیشه.

هیچکس،اینجا با خون شهدا،با دین شخصی،اعتقاد شخصی و .... کاری نداره
در عین اینکه به این موارد هم بی احترامی نمیکنه/
ازبذل عنایت شما سپاسگذارم
اما بایدعرض شود که آنچه شما بدان استناد کردید جوابیه به نقل یکی از عزیزان بود
وشما باید بیشتر به پست 95 عتایت میکردید که حاوی دو مطلب بود.
دروحله اول یک پیشهادبودکه چون قصد بهبهود سایت پویای موبایلستان راداشتم از دیدحقیر عرض شد ،بنده مرتب به بخش های مختلف سرمیزنم اما متاسفانه برخی اوقات بعضی تاپیک هافقط اسمی است واصلا پویایی درآن دیده نمیشودبرخی سایتهای دیگر که درحداین سایت نیستند درپاسخ وپیگیری وکنترل پست هابسیارفعال تربرخورد میکنندکه خوب دوست داشتم انچه وظیفه بود بازگوشود
اما حال درخصوص این مطالبی که شما فرمودین فرافکنی نکنیم باید عرض شود :
که عزیز،دروحله اول بیسارخرسند شدم که فرمودید مطالب مرتب تست میشوند،که ازدور دست شما رابه ادای ادب واحترام میبوسم
امامن معتقدم اسم کازیو اسم مناسبی باری آن بخش نیست واینکه فرمودید شطرنج تا دیروز . . والان . . .
باید عرض کنم که شطرنج درگذرزمان ازالات قمار به یک رشته ورزشی تبدیل شده وتازه انهم بافتوای مراجع ، عزیزمن همانی که طبیب دین من وتوست حلیت رابرآن جاری ساخته ،نه شرط برد وباخت پولی
قیاس درامورات شرعی درست نیست وبازی کارت اگرمنظورتان پاسورباشد،چه ازروی شرط وبازی وچه ازروی پول بازهم ردحرمت آنرا کسی صادرنکرده چون مصداق عینی آلت قمار است.
البته بحث بیشتردینی وفلسفی شد تا ارائه انتقاد وپیشنهاد که عذر میخواهم ،
آنچه وظیفه حقیربود عرض شد

BABAK OTAKU
06-01-2012, 11:13
دروحله اول یک پیشهادبودکه چون قصد بهبهود سایت پویای موبایلستان راداشتم از دیدحقیر عرض شد ،بنده مرتب به بخش های مختلف سرمیزنم اما متاسفانه برخی اوقات بعضی تاپیک هافقط اسمی است واصلا پویایی درآن دیده نمیشودبرخی سایتهای دیگر که درحداین سایت نیستند درپاسخ وپیگیری وکنترل پست هابسیارفعال تربرخورد میکنندکه خوب دوست داشتم انچه وظیفه بود بازگوشود
که عزیز،دروحله اول بیسارخرسند شدم که فرمودید مطالب مرتب تست میشوند،که ازدور دست شما رابه ادای ادب واحترام میبوسم
امامن معتقدم اسم کازیو اسم مناسبی باری آن بخش نیست واینکه فرمودید شطرنج تا دیروز . . والان . . .
باید عرض کنم که شطرنج درگذرزمان ازالات قمار به یک رشته ورزشی تبدیل شده وتازه انهم بافتوای مراجع ، عزیزمن همانی که طبیب دین من وتوست حلیت رابرآن جاری ساخته ،نه شرط برد وباخت پولی
قیاس درامورات شرعی درست نیست وبازی کارت اگرمنظورتان پاسورباشد،چه ازروی شرط وبازی وچه ازروی پول بازهم ردحرمت آنرا کسی صادرنکرده چون مصداق عینی آلت قمار است.

عزیز نگاه کن قبلا بازی بیلیارد هم ممنوع بود ولی الان هم آزاد اعلام شده هم توی اکثر مکان های عمومی موجوده هیچ نام معادل فارسی هم نداره پس چون قبلا حرام بوده حالا نیست نمیتونیم بگیم که آلت قمار بوده.

در ثانی کازینو اسم مکانه نه اسم بازی اونو درست میگید ولی به خدا اگر این اصطلاحات خارجی معادل فارسی داشت حتما قرار میدادیم

همچنین ما نام های عربی هم خیلی داریم برای مثال ماالشعیر درسته همه میگن دلستر ولی چرا هیچ وقت نخواستیم معادل فارسی اون رو هم بزاریم چرا فقط گیرمون رو لغات غربیه؟

و نکته آخر اینکه چون معادل فارسی کلمات خارجی زیاد بین عموم رد و بدل نمیشن ممکنه باعث گیج شدن کاربران بشن مثلا همین پیتزا که گفتن بگین کش لقمه و هیچ کس هم نگفت یا موبایل رو خیلی به ندرت می بینین بگن تلفن همراه همه میرن بخرن میگن این موبایل سفیده چنده اون موبایل دو سم کارته چه امکاناتی داره

در نتیجه بیا بیخیال این موضوع دوم شو ولی موضوع اولتون چشم ما بیشتر سعی خواهیم کرد

andijan
08-01-2012, 15:11

خوب عزیزان درست دارن میگن دگه ،منم رفتم ونگاه کردم ودیدم بابا این بنده خدا راست میگن ،شاید اگه کسی هم نمیگه یا این اسم رو مثل ندیده ویا مثل من تازه به سایت اومده . . .
شما همش دارین توجیه اشتباهات رو میکنین بقول شما این سایت مال همه هست ،اما شما انحصاری دارین باش برخورد میکنین
یه اسم مناسب که قحط نیست
اینجوری هیچکس دیگه به شما ارائه نظر نمیکنه ،شما همش دارین جبهه گیری میکنین و روی اشتباه خودتون دارین پافشاری می ورزین

BABAK OTAKU
08-01-2012, 16:08
خوب عزیزان درست دارن میگن دگه ،منم رفتم ونگاه کردم ودیدم بابا این بنده خدا راست میگن ،شاید اگه کسی هم نمیگه یا این اسم رو مثل ندیده ویا مثل من تازه به سایت اومده . . .
شما همش دارین توجیه اشتباهات رو میکنین بقول شما این سایت مال همه هست ،اما شما انحصاری دارین باش برخورد میکنین
یه اسم مناسب که قحط نیست
اینجوری هیچکس دیگه به شما ارائه نظر نمیکنه ،شما همش دارین جبهه گیری میکنین و روی اشتباه خودتون دارین پافشاری می ورزین

خب ما که زبونمون مو درآورد هیچ کس معادل فارسی نمیده

شما برای اون بازی و بیلیارد یک معادل فارسی بده ما قول میدیم عوضش کنیم

خیلی چیزها معادل نداره یکیش کلمه اتوبوس نمیشه گفت بهش کامیون دراز میشه؟ پس میگیم اتوبوس مثلا الان به کازینو چی بگیم؟

Wrench
08-01-2012, 17:15

عزیز,اول بگم که اینجا یک سایت تخصصی هست و متعلق به همه ی مردم هست,بهتره از زدن اینجور حرف ها پرهیز کنید.همه اینجا مسلمون نیستند,به نظرم هرچقدر توی جامعه اجرا نکردیم بهتره توی این سایت یکم سوسیالیسم رو اجرا کنیم.دم هرچی شهید بود گرم خدا اخرتشونو واسشون بسازه ولی ما که نمیتونیم به خاطر شهیدا خودمونو از زندگی محروم کنیم؟
فرمایشتون کاملا متین هست.ما یه سازمان داریم به اسم فرهنگستان ادب فارسی.متاسفانه اعضای این سازمان فقط حقوق میگیرند و هیچ کاری انجام نمیدن.خیلی از کلمه های عربی,انگلیسی و فرانسوی توی زبون ما هستند ولی اقدامی برای معادل اون ها صورت نمیگیره.هر وقت شما به ساندویچ گفتی درازلقمه,به پیتزا گفتی کش لقمه و به ایمیل گفتی پست الکترونیکی ماهم اسم اون بخش رو از کازینو به شرط بندی خانه یا شرطستان تغییر میدیم:4:
در ضمن قمار خودش عربی هست.

یه اسم مناسب که قحط نیست
شما اسم مناسب ارائه بدید,اسرع وقت مدیران بالارده اقدام میکنن به تعویض اسم بخش :ad:

=====

ولی در کل معتقدم توی سایت اشکالات بزرگتری میتونه باشه نسبت به اسم این بخش.اگر بگردید و اون ها رو پیدا و گزارش کنید خیلی بهتره.

ساناز
09-01-2012, 15:59
دوستان عزیز،یه بحثی پیش آمده که کمی حساس هست
و یه سری خط قرمز هایی داره که بهتره ازشون عبور نکنیم.
اینجا سایت تخصصی موبایل برای همه فارسی زبان ها با هر گرایش دینی و مذهبی هستش
.به اندازه کافی دین با سیاستمون قاطی هست،
پس لطفا دیگه دین رو با علم و تکنولوژِی قاطیش نکنید و بزارید جدا از هم باقی بمونن.
ضمن اینکه به اندازه کافی ما در معرفی نرم افزار و بازی(به خصوص بازی) سا*ن سور داریم که خدای ناکرده برای سایت مشکلی نیاد و ف ی ل ت ر نشه.
از همه عزیزان میخوام بحث رو در اینجا خاتمه بدن.متشکرم.

arasre
13-01-2012, 09:14
سلام چرا اکانتم محدود شده نمی تونم هیچ موضوعی بفرستم:ag:
به خاطر یه آواتار که بعدا هم عوضش کردم

:ag::ag::ag::ag::ag::ag::ag::ag::ag::ag::ag:

MOHAMMED
15-01-2012, 17:28
با تشکر از دوست عزیز جناب reveysi اهمیت دادن به این موضوع ، همونطوری که توی پیغام خصوصی واستون توضیح دادم و دوستان هم اینجا توضیح دادند بازی قمار و کارت علت حرمتش در این هست که شرط بندی صورت بگیره و مبلغ پول رد و بدل بشه ، ولی ریختن اینجور بازیها توی موبایل یا کامیپوتر که نه شرط بندی حقیقی وجود داره و نه پول واقعی رد و بدل میشه ، فوقش چندتا امتیاز داده و کسر میشه ... شاید اسم این بخش زیاد جالب نباشه و با فرهنگ ما همخوانی نداشته باشه ولی این تقسیمات رو ما از خودمون نگذاشتیم و تقسیم بندی بازیها در سایتهای مختلف به همین شکل هست و قطعا قصد و غرضی در کار نبوده .

ضمنا همونطوری که ساناز خانم توضیح دادند اینجا از هر گرایش دینی و مذهبی میان و میرن ولی سیاست سایت این هست که با موارد غیر اخلاقی برخورد میشه و توهین به هر دین و آئینی خلاف محسوب میشه .
به هر حال از مطرح کردن انتقادتون متشکرم و امیدوارم که توضیحات شما رو قانع کرده باشه .

freshteh
05-03-2012, 16:03
2 روزه تو بخش سوالات اندروید سوال پرسیدم چرا کسی جواب نمیده؟؟
سوال خیلیها هم مثل من بی جواب مونده

Dark Girl
05-04-2012, 13:09
نمیشه یه بخش مخصوص برنامه های روت بذارین؟ یه بخش باشه واسه کسایی که گوشیشون روت هست برنامه های مختلف رو دانلود کنن. من الان تازه روت کردم نمی دونم چی دانلود کنم

awsedrft
07-05-2012, 11:35
سلام
با توجه به تعداد زیاد اپلیکیشنها در هر بخش، از مدیران تقاضا دارم که مجموعه ای از بهترین و بی نقص ترین ها در هر بخش را در ابتدای هر بخش قرار دهند. (و نگران اینکه هرکسی بگه باید اینو میگذاشتید یا اونو نباشنند!).
من خودم بارها پیش اومده یک اپلیکیشن بسیار مفید (مثلا mxplayer) را بعد از کلی گشتن در صفحات 3 یا 4 پیدا کردم.

ممنون

VICTOR
07-05-2012, 12:45
سلام
با توجه به تعداد زیاد اپلیکیشنها در هر بخش، از مدیران تقاضا دارم که مجموعه ای از بهترین و بی نقص ترین ها در هر بخش را در ابتدای هر بخش قرار دهند. (و نگران اینکه هرکسی بگه باید اینو میگذاشتید یا اونو نباشنند!).
من خودم بارها پیش اومده یک اپلیکیشن بسیار مفید (مثلا mxplayer) را بعد از کلی گشتن در صفحات 3 یا 4 پیدا کردم.

ممنون

تاپيک جامع راهنماي نرم افزارهاي اندرويد (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=166906)

santben
17-05-2012, 00:20
با سلام و خسته نباشید برای سایت عالیتون
چرا هیچ بخشی برای Xperia Active وجود نداره؟

K A M I A R
17-05-2012, 00:27
مدیرای عزیز تاحالا به بخش گالاکسی اس2 اومدید? یکی از شلوغ تیچرین بخش هاست, ولی متاسفانه سوالا خیلی دیر جواب داده میشن و بعضی از سوالا بی جوا میمونن, برای سوالای تخصصی فقط اقا محمد) cod3r( هستن که جواب بدن. که ایشون با توجه به اینکه در بخش های زیادی فعالیت دارن شاید نتونن جوابگوی همه سوالات باشن.
به نظر من یه مدیر دیگه لازم داره.

spacecraft
07-06-2012, 19:44
ba salam, agha in che modir anjomani hast shoma gozashtin, man umadam post gozashtan baram neveshte chun ke fingilish neveshti va ghalat emlaii be farsi dare post mano close karde, vaghean in right
hast va in right ro dare? khodetun inja lotfan check konid.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=225649

C0D3R
07-06-2012, 20:31
ba salam, agha in che modir anjomani hast shoma gozashtin, man umadam post gozashtan baram neveshte chun ke fingilish neveshti va ghalat emlaii be farsi dare post mano close karde, vaghean in right
hast va in right ro dare? Khodetun inja lotfan check konid.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=225649

سلام
دوست عزیز دلیلی برای ناراحتی نباید باشه عزیز و مشکلی نیست گرچه نباید تاپیک قفل میشد و میتونستن فرصت برای تکمیل تاپیکتون بدن اما خوب مدیر هستن و به صلاح بخش دونستن و قفل کردن , اما در کل دوست من شما همون مطالبتون رو طبق قوانین معرفیه رام اون بخش آماده کنین (مطالب رو که نوشته و آماده هست و میتونین کپی کنین) چیزهایی هم که کم هست بهش اضافه کنین و مجدد تاپیکی جداگانه استارت کنین (از تاپیکهایی که خودشون رام معرفی کردن هم میتونین الگو بگیرین)

Sandroid
07-06-2012, 20:49
اولا ...
تاپیک شما بخاطر سلیقه های شخصی من قفل (close) نشده.
بلکه بخاطر رعایت نشدن قوانین قفل شده

دوما...
بله.قفل شدن تاپیک شما،کاملا درست (right) هستش
چون چیزی وجود داره به اسم قانون که شما فعلا باهاش آشنا نیستید
و آشنا نبودنتون با قوانین،اط تایپ انگلیسیتون مشخص هست (تایپ فینگیلیش خلاف قوانین هست)

شما برای فعالیت در بخش،بهتره در درجه اول با قوانین سایت آشنا بشید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=4909
این هم قوانین و معرفی و راهنمایی بخشی که شما در اون پست دادید
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188837
برای معرفی کردن رام هم یه سری قوانین موجود هست
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=188833

pinkool
09-08-2012, 15:11
امیدوارم انتقاد و گلایه من درست و به جا باشه و قبول داشته باشید...در مورد چیزی میخوام بگم که منو یکم دلخور کرده
متاسفانه بعضی مدیران آندروید یکم خودخواه هستند..( منظورم شخص خاصی نیست ) و من اصلا هیچ عدالتی در این انجمن نمی بینم...درهمه فروم ها مدیران ، کاربران تازه وارد و درجه پایین تر رو به فعالیت بیشتر تشویق میکنند..ولی در اینجا....
چیزی جز سخت گیری و خودخواهی هیچی نمی بینم...من تازه وارد نیستم..در این تاریخ : 09-07-2010 عضو موبایلستان شدم. یک مدتی به علت دسترسی نداشتن به اینترنت فعالیت نداشتم...بعد از اینکه اینترنتم وصل شد و صاحب گوشی آندروید شدم فعالیت خودم رو در این فروم شروع کردم. اما هر دفعه با یه تذکر و سخت گیری مواجهه شدم :) ....البته بعضی تذکرات واقعا درست بود و تشکر میکنم که بهم گفتن که دفعه دیگه تکرار نشه....ولی بعضی تذکرات دیگه از نظر من ....... :)
چند روز پیش یه تاپیک زدم و نرم افزاری رو معرفی کردم که حاصل جستجوی من در گوگل و مارکت بود..و بارها در تاپیک درخواست نرم افزار و پرسش و پاسخ دیده بودم که خیلی ها به دنبال راهی برای گذاشتن تصویر gif بر روی والپیپر بودند..منم هم این نرم افزار رو پیدا کردم و تاپیک رو زدم ولی به دلیل اینکه از روی حواس پرتی اون تاپیک رو در انجمن دیگه ایی زدم ، یک دقیقه بعد تذکر دادند که این تاپیک به این انجمن مربوط نیست و باید انتقال داده بشه به بخش گرافیک و لایو والپیپر.... بعد از ارسال اون تاپیک ماشالا اونقدر زود تذکر دادن که فرصت نشد خودم متوجه اشتباهم بشم و اون پست رو پاک کنم و تو انجمن مربوطه بزنم... کاش فقط 1 ساعت یا حتی نیم ساعت مهلت میدادن !
دو روز گذشته تاپیک انتقال داده نشد که هیچ... قفل هم شد.. و این مدیران اینقدر تند تند تاپیک زدند و با اسم خودشون فعالیت کردند که تاپیک من به چندین صفحات قبل رفته و خیلیها هنوز ندیدن...... اون نرم افزار کپی از هیچ سایتی نبود...همون طور که گفتم حاصل جستجوی راه حل برای گذاشتن تصویر متحرک بر روی صفحه بود که با قفل شدن و تاپیک های تند تند و پشت سر هم در حال سقوط به صفحات آخر است....بدون انتقال به انجمن مربوطه....
آیا انصاف نیست که کاربران معمولی هم فعالیت زیادی داشته باشند و فقط به خاطر اینکه ناعمد تاپیکشون در انجمن نامربوط ارسال شده قفل نشه ؟؟
مثلا دیروز هم میخواستیم عضو ویژه بشیم که به دلیل اختلال اینترنت نشد....
رفتار وخودخواهی بعضی مدیران ما رو از فعالیت در این فروم پشیمون و سرد کرد
پس خوبه فقط بیام از اینجا دانلود کنم و برم و تشکر هم نزنم ؟؟

و اینکه چرا بیشتر مدیرانی که زیر اسمشون نوشته شده : متخصص نرم افزار و... در تاپیک درخواست نرم افزار ، پیداشون نیست ؟ چرا فقط یکی دونفر به درخواست ها اونم دیر جواب میدن
من بارها درخواست نرم افزار کردم هنوز پاسخی نگرفتم.

ممنون از زحماتتون :)

MAMAD RONALDO
23-08-2012, 11:53
خواهشا یکم مدیراتون رو زیاد کنین که سوال های ما انقدر بی پاسخ نمونه .
تو بخش Desire s باید سه هفته صبر کنی تا جواب بگیری

ساناز
23-08-2012, 12:01
امیدوارم انتقاد و گلایه من درست و به جا باشه و قبول داشته باشید...در مورد چیزی میخوام بگم که منو یکم دلخور کرده
متاسفانه بعضی مدیران آندروید یکم خودخواه هستند..( منظورم شخص خاصی نیست ) و من اصلا هیچ عدالتی در این انجمن نمی بینم...درهمه فروم ها مدیران ، کاربران تازه وارد و درجه پایین تر رو به فعالیت بیشتر تشویق میکنند..ولی در اینجا....
چیزی جز سخت گیری و خودخواهی هیچی نمی بینم...من تازه وارد نیستم..در این تاریخ : 09-07-2010 عضو موبایلستان شدم. یک مدتی به علت دسترسی نداشتن به اینترنت فعالیت نداشتم...بعد از اینکه اینترنتم وصل شد و صاحب گوشی آندروید شدم فعالیت خودم رو در این فروم شروع کردم. اما هر دفعه با یه تذکر و سخت گیری مواجهه شدم :) ....البته بعضی تذکرات واقعا درست بود و تشکر میکنم که بهم گفتن که دفعه دیگه تکرار نشه....ولی بعضی تذکرات دیگه از نظر من ....... :)
چند روز پیش یه تاپیک زدم و نرم افزاری رو معرفی کردم که حاصل جستجوی من در گوگل و مارکت بود..و بارها در تاپیک درخواست نرم افزار و پرسش و پاسخ دیده بودم که خیلی ها به دنبال راهی برای گذاشتن تصویر gif بر روی والپیپر بودند..منم هم این نرم افزار رو پیدا کردم و تاپیک رو زدم ولی به دلیل اینکه از روی حواس پرتی اون تاپیک رو در انجمن دیگه ایی زدم ، یک دقیقه بعد تذکر دادند که این تاپیک به این انجمن مربوط نیست و باید انتقال داده بشه به بخش گرافیک و لایو والپیپر.... بعد از ارسال اون تاپیک ماشالا اونقدر زود تذکر دادن که فرصت نشد خودم متوجه اشتباهم بشم و اون پست رو پاک کنم و تو انجمن مربوطه بزنم... کاش فقط 1 ساعت یا حتی نیم ساعت مهلت میدادن !
دو روز گذشته تاپیک انتقال داده نشد که هیچ... قفل هم شد.. و این مدیران اینقدر تند تند تاپیک زدند و با اسم خودشون فعالیت کردند که تاپیک من به چندین صفحات قبل رفته و خیلیها هنوز ندیدن...... اون نرم افزار کپی از هیچ سایتی نبود...همون طور که گفتم حاصل جستجوی راه حل برای گذاشتن تصویر متحرک بر روی صفحه بود که با قفل شدن و تاپیک های تند تند و پشت سر هم در حال سقوط به صفحات آخر است....بدون انتقال به انجمن مربوطه....
آیا انصاف نیست که کاربران معمولی هم فعالیت زیادی داشته باشند و فقط به خاطر اینکه ناعمد تاپیکشون در انجمن نامربوط ارسال شده قفل نشه ؟؟
مثلا دیروز هم میخواستیم عضو ویژه بشیم که به دلیل اختلال اینترنت نشد....
رفتار وخودخواهی بعضی مدیران ما رو از فعالیت در این فروم پشیمون و سرد کرد
پس خوبه فقط بیام از اینجا دانلود کنم و برم و تشکر هم نزنم ؟؟

و اینکه چرا بیشتر مدیرانی که زیر اسمشون نوشته شده : متخصص نرم افزار و... در تاپیک درخواست نرم افزار ، پیداشون نیست ؟ چرا فقط یکی دونفر به درخواست ها اونم دیر جواب میدن
من بارها درخواست نرم افزار کردم هنوز پاسخی نگرفتم.

ممنون از زحماتتون :)

سلام دوست عزیز.ممنون بابت فعالیتتون در این سایت.تاپیک های روزانه ای که در بخش نرم افزار زده میشه خیلی زیاد هست.البته مدیرا باید تند تند به قول شما تاپیک بزنن و بخش رو آپدیت نگه دارن.احتمالا با توجه به اینکه میگید تاپیک به صفحات بعدی رفته یادشون رفته کار انتقال رو انجام بدن.شما لینک تاپیک رو بدید تا من براتون به بخش خودش بفرستمش و بازش کنم.

ساناز
23-08-2012, 12:02
خواهشا یکم مدیراتون رو زیاد کنین که سوال های ما انقدر بی پاسخ نمونه .
تو بخش desire s باید سه هفته صبر کنی تا جواب بگیری

این مورد حتما پیگیری خواهد شد.

sabajun
04-09-2012, 12:47
من الان یه سوال میخوام بپرسم راجع به xperia pro

معلوم نیس کجا باید مطرحش کنم...

ای بابااااااااااااااااااااا

یکی راهنمایی کنه....

BABAK OTAKU
05-09-2012, 11:38

یکی راهنمایی کنه....

در مورد خود گوشی یا نرم افزاریه سوالتون؟

sabajun
05-09-2012, 12:00
در مورد خود گوشی یا نرم افزاریه سوالتون؟

والا تاچ گوشی ازکار افتاده...دیگه نمیدونم نرم افزاریه یا خود گوشی...

اگه توی هر بخش مربوط به هر موبایل یه قسمت پرسش و پاسخ بذارید خیلی خوب میشه نه اینکه همش به آدم واسه پرسیدن سوالش گیر بدین....
ما میخوایم کارمون راه بیفته سربازخونه که نیس همش سخت گیری . . .

BABAK OTAKU
05-09-2012, 12:26
والا تاچ گوشی ازکار افتاده...دیگه نمیدونم نرم افزاریه یا خود گوشی...

اگه توی هر بخش مربوط به هر موبایل یه قسمت پرسش و پاسخ بذارید خیلی خوب میشه نه اینکه همش به آدم واسه پرسیدن سوالش گیر بدین....
ما میخوایم کارمون راه بیفته سربازخونه که نیس همش سخت گیری . . .

والا اون داستان سرباز خونه به من مربوط نیست به مدیر بخش بگین واسه تاچ هم باید تاچ گوشیت عوض شه نرم افزاری نیست

C0D3R
06-09-2012, 16:33

یکی راهنمایی کنه....

سلام

عزیزم شما سوالاتتون رو میتونین در بخش عمومی گوشیهای موردنظرتون و در تاپیکهای پرسش و پاسخ یا کلوپ مطرح کنین , دوستان و مدیران همون بخشها راهنمائیتون میکنن

hesam68
23-09-2012, 00:37
سلام
اولین انتقادم اینه‌که من شونصد بار شده که تو تاپیک درخواست نرم افزار اندروید پست دادم و مدیران اصلا جوابمو ندادن.....
دوم هم اینکه من گالاکسی تب ۱۰ اینچی دارم...
تو بخش اموزش روت این تبلت از مدیران اون بخش خواهش کردم که اموزش روت گالاکسی تب ۱۰ اینچی با رام اندوید ۴ که گذاشتین واسه من تازه وارد به اندروید فهمش یکم سخته و اموزش و یکم مبتدیانه تر و با جزییات بیشتری بزاینکه جواب درستی نگرفتم و به همین دلیلم هنوز نتونستم تبلتمو روت کنم.....

ممنونتون میشم پیگیری کنید....
منتظریم...

saeidaidin
23-09-2012, 18:51
با سلام خدمت مدیران و باقی عوامل زحمت کشی که این سایت رو با نظم فوق العاده تشکیل دادن
من امروز یه سایت ایرانی دیگه رفتم که کلی حالم گرفته شد از بی نظمی و اطلاعات ناقص شون!!!
امروز تصمیم گرفتم از مدیران سایت یه شماره حساب سایت رو معرفی کنن چون تصمیم دارم یه کمک نقدی کوچیکی انجام بدم.من نزدیک 3سال عضو موبایلستان هستم و تا اینجا فقط مصرف کننده بودم و فکر میکنم حالا وقتش باشه که کاری که از دستم بر میاد رو انجام بدم.
و 1پیشنهاد دیگه داشتم که عضو شدن سایت رو پولی کنید مثلا در حد 1000یا 2000تومان ولی خدمات رو بیشتر از این کنید،مثلا آپلود سنتر رو گسترش بدید تا فایلهایی که تو لینکای 1هفته ای قرار میگیرند تو خود آپلود سنتر بصورت دایم باشه
از اینورم این سایت بحدی طرف دار داره که فکر کنم 1000-2000تومان صدای کسیو در نیاره و با جون و دل پرداخت کنند.
در آخر هم باز تشکر میکنم و درخواست میکنم شماره حساب سایت رو معرفی کنید.
البته اگه شماره کارت باشه بهتره

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

C0D3R
24-09-2012, 10:07
با سلام خدمت مدیران و باقی عوامل زحمت کشی که این سایت رو با نظم فوق العاده تشکیل دادن
من امروز یه سایت ایرانی دیگه رفتم که کلی حالم گرفته شد از بی نظمی و اطلاعات ناقص شون!!!
امروز تصمیم گرفتم از مدیران سایت یه شماره حساب سایت رو معرفی کنن چون تصمیم دارم یه کمک نقدی کوچیکی انجام بدم.من نزدیک 3سال عضو موبایلستان هستم و تا اینجا فقط مصرف کننده بودم و فکر میکنم حالا وقتش باشه که کاری که از دستم بر میاد رو انجام بدم.
و 1پیشنهاد دیگه داشتم که عضو شدن سایت رو پولی کنید مثلا در حد 1000یا 2000تومان ولی خدمات رو بیشتر از این کنید،مثلا آپلود سنتر رو گسترش بدید تا فایلهایی که تو لینکای 1هفته ای قرار میگیرند تو خود آپلود سنتر بصورت دایم باشه
از اینورم این سایت بحدی طرف دار داره که فکر کنم 1000-2000تومان صدای کسیو در نیاره و با جون و دل پرداخت کنند.
در آخر هم باز تشکر میکنم و درخواست میکنم شماره حساب سایت رو معرفی کنید.
البته اگه شماره کارت باشه بهتره

sent from my gt-i9000 using tapatalk 2

سلام

عزيزم كمك به سايت اجباري نيست و استفاده از تمام مطالب رايگان هست اما اگر تمايل به كمك به سايت رو داريد ميتونين كاربر ويژه بشين (vip) ، پرداخت آنلاين هست و همون لحظه نيز گروه كاربريتون نيز ويژه ميشه

saeidaidin
24-09-2012, 13:32
سلام

عزيزم كمك به سايت اجباري نيست و استفاده از تمام مطالب رايگان هست اما اگر تمايل به كمك به سايت رو داريد ميتونين كاربر ويژه بشين (vip) ، پرداخت آنلاين هست و همون لحظه نيز گروه كاربريتون نيز ويژه ميشه

راست میگی!!!چطور عقل خودم نرسید کاربر ویژه بشم!!!:D
آقا یه دنیا ممنون

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

hamed.pro69
11-10-2012, 13:32
با سلام وخسته نباشید.لطفا اگه امکانش هست یک بخش تخصصی برای گوشی htc amaze راه اندازی کنید.من نزدیک سه ماه هست که این گوشی رو خریدم گوشی خوب و زیبایی هست ولی تا الان نتونستم گوشیمو فارسی روت یا اپدیت کنم. لطفا رسیدگی بفرمایین. با تشکر از زحمات شما.

payam sa
22-10-2012, 16:07
سلام دوستان
من تو نمایشگاه غرفه موبایلستان ثبت نام کردم برای خرید پک نرم افزاری اندروید که قرار شد تماس بگیرید باهام ولی خبری نشد
خواستم ببینم پس کی تماس میگیرید؟

ساناز
22-10-2012, 19:45
دوست عزیز انشالا به زودی با شما تماس گرفته میشه.

tighoor
22-10-2012, 21:16
سلام دوستان
من تو نمایشگاه غرفه موبایلستان ثبت نام کردم برای خرید پک نرم افزاری اندروید که قرار شد تماس بگیرید باهام ولی خبری نشد
خواستم ببینم پس کی تماس میگیرید؟

سفارش ها رو jetdroid (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=352559) عزیز به مسئول تحویل دادن

خود مسئول این کار هم s.mina.1369 (http://forum.mobilestan.net/member.php?u=397565) عزیز هستن میتونین مستقیم با ایشون صحبت کنید

$or$
27-11-2012, 21:40
با درود
ابتدا از زحمات همه ی مدیران تشکر میکنم
2 مورد در انجمن های دیگر دیدم که به نظرم جاشون خیلی خیلی خالی اومد تو موبایلستان
اولی امکان ویرایش و آپدیت پست اول در تاپیک رام ها توسط خود شخص معرف یا کوکر هست چون فکر میکنم در اینصورت تاپیک ها زودتر آپدیت میشود تا مدیران هر بخش اون رو آپدیت بکنند
دومی اضافه کردن گزینه ی "من این رام را نصب کردم" در قسمت رام ها هست که اگر اضافه بشود به نظرم امکان جالبی هست مخصوصا برای کوکر های انجمن

shafiee.arash
28-01-2013, 14:22
با گفتن درود و سپاس به دوستان خواستم بدونم چرا من نمیتونم به بعضی تاپیکهای مربوط به آندروید دسترسی داشته باشم؟ زمانی که صفحه رو میارم از حساب کاربریم خارج میشه و با نام کاربری و رمزم هم وارد نمیشه. در کنار این موضوع من در پروفایلم میخوام Xperia T رو تعریف کنم ولی در گزینه ها نیست

™EXITMOOD
01-02-2013, 17:12
شما در خواستت رو در این بخش ارائه بده تا دستگاه مورد نظر به لیست اضافه بشه.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=128884

MOSIFA
09-02-2013, 17:42
با سلام، قبلا تاپیکی بود با عنوان " اسکرین شات از گوشی اندرویدی شما "، می خواستم ببینم آیا امکانش هست که دوباره همچین تاپیکی ایجــاد بشه؟

چون بقیه بخش ها همچین تاپیکی دارند، لا اقل سیمبین رو مطمئنم..

_ANONYMOUS_
12-02-2013, 19:25
سلام خدمت مدیران محترم

در بخش اندروید واقعا نبودن قسمتی به نام مد ها و ابزار ها در کنار بخش های بازی و گرافیک احساس میشه . مد ها و ابزار های عمومی بسیار زیادی هستند که میتونند در این بخش باشند %

bluechalenger
23-02-2013, 01:53
سلام و خسته نباشید و ارادت
عزیزان مدیر بخش نرم افزار اندروید لطف کنین به دسته بندی برناه ها بیشتر رسیدگی کنین :bf: تشکر فراوان

ساناز
23-02-2013, 09:47
انشالا به زودی بخش بندی تغییر میکنه.

armin_2002
29-03-2013, 21:38
با سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم توی این انجمن جایی برای درخواست نرم افزارهای آندروید هم هستش ؟ و یا اینکه میخوام بدونم نرم افزارهایی که لازم دارم اصلا هستش یا نه حتی اگر اینجا برای دانلود نباشه

ممنون

armin_2002
29-03-2013, 21:40
کسی نیست جواب بده ؟

#JOMJOMEH#
29-03-2013, 21:50
کسی نیست جواب بده ؟

با سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم توی این انجمن جایی برای درخواست نرم افزارهای آندروید هم هستش ؟ و یا اینکه میخوام بدونم نرم افزارهایی که لازم دارم اصلا هستش یا نه حتی اگر اینجا برای دانلود نباشه

ممنون

سلام دوست عزیز
شما یکم صبر کنید همیشه جواب سوالتون رو خواهید گرفت نیازی به پست دوباره نیست
شما سرچ میکردید میدید که این تاپیک موجود هست:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191808

اینجا میتونید درخواست هاتونو رو بدید
موفق باشید

LOVE Story
29-03-2013, 21:51
کسی نیست جواب بده ؟
دوست عزیزم نیازی ب اسپم نبود../در عرض دو دقیقه ک کسی جواب نمیگیره

بفرمایید،اینجا مطرح کنید../

๑۩۞۩๑ برنامه های درخواستی اندروید ๑۩۞۩๑ (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=191808)

asgharmolavi
05-04-2013, 12:31
سلام دوست عزیز خسته نباشی
میخواستم اگه ممکنه تو بخش اندروید یه قسمت هم واسه گوشی های هواوی(Huawei) باز کنید آخه هیچ جا انجمن نداره
منم مشکلاتمو هر جا میگم پاسخو نیستن
ممنون میشم خبرشو پ خ کنید

lord of moto
14-06-2013, 12:50
سلام دوست عزیز خسته نباشی
میخواستم اگه ممکنه تو بخش اندروید یه قسمت هم واسه گوشی های هواوی(Huawei) باز کنید آخه هیچ جا انجمن نداره
منم مشکلاتمو هر جا میگم پاسخو نیستن
ممنون میشم خبرشو پ خ کنید

سلام و درود

گوشی های تازه وارد و کم کاربر در بخش Other Devices قرار دارند شما و دیگر دوستان می تونید در این بخش به بررسی مشکلات بپردازید

Other Devices (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=812)

موفق باشید :ax:

aminjpo
29-07-2013, 19:25
اینهمه پستای من بی مورد حذف می شه بدون دلیل!

yaser_89
14-09-2013, 14:00
با سلام خدمت مدیران محترم.....آیا راهی وجود داره در صورت بلک لیست شدن شماره بنده توسط طرف مقابل ...با همین شماره دوباره با او تماس گرفت...البته مسج مشکلی نداره...اگه راهی وجود داره بگید...با تشکر

yaser_89
14-09-2013, 14:30
با سلام خدمت مدیران محترم.....آیا راهی وجود داره در صورت بلک لیست شدن شماره بنده توسط طرف مقابل ...با همین شماره دوباره با او تماس گرفت...البته مسج مشکلی نداره...اگه راهی وجود داره بگید...با تشکر

swap
14-09-2013, 14:48

الان شما با این سوال میخواید بین مدیران و همکاران پل ارتباطی بسازید؟!!

عنوان تاپیک رو بخونید بعد پست بدید

همین کارا رو کردی، که طرف مقابل بلاکت کرده دیگه:Ca:
نه راهی نداره مگه اینکه طرف مقابل دیگه ای اختیار کنید!

G0STAHAM
26-09-2013, 16:34
درود ؛
یک پیشنهاد داشتم در مورد بخش نرم افزار و بازی :
به نظرم خیلی خوب می شد اگر در کنار لینک دانلود ؛ QR Code هم قرار میدادید. در حال حاضر درست کردن این کد ها در PC خیلی اسان است میتوانید از سایت های مختلف و یا برنامه های مختلف استفاده کنید ( مثلا Zint Barcode Studio ) .
درست کردن و قرار دادن این QR Code زمان و انرژی زیادی لازم ندارد؛ ولی در عوض ؛ در وقت بسیاری از کاربران صرف جویی خواهد شد ؛ بجای اینکه هر بار با استفاده از کابل USB دستگاه خود را به PC متصل کنند میتوانند خیلی سریع از فقط با موبایلــشان نرم افزار را دانلود کنند.
سپاس

ali_rrr
24-09-2014, 23:47
سلام
بیزحمت تاپیک HTC E8 رو اضافه کنید
ar.a
18-06-2015, 00:15
سلام من تازه عضو این سایت شدم میخواستم گوشی a5 تازه خریدم روت کنم ولی تو سایت هیچ مطلبی در مورد گوشی galaxi a5 ندیدم

ar.a
01-07-2015, 09:46
سلام من به تازکی باکس z3 خریدم یه سوال داشتم میخواستم بدونم قفل صفحه گوشی ساده سامسونگ چطور باز میشه اگه کسی بلده لطفا مراحلشو توضیح بده

™LEO
01-07-2015, 14:16
سلام من به تازکی باکس z3 خریدم یه سوال داشتم میخواستم بدونم قفل صفحه گوشی ساده سامسونگ چطور باز میشه اگه کسی بلده لطفا مراحلشو توضیح بده

سلام
فکر میکنم سوال شما مربوط به بخش تعمیرات (http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=27) میشه