PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک درخواست نرم افزار مخصوص touch viva & touch 3g

Sandroid
20-07-2010, 08:07
با سلام خدمت دوستان عزیز.

توی این بخش وقتی داشتم پست های مختلف تاپیکها رو میخوندم دیدم خیلی از عزیزان درخواست نرم افزار برای گوشیشون رو تو قسمت های مختلف که هیچ ربطی نداره میزارن...ولی خب تقصیر کسی نیس...شاید بخاطر نبودن همچین تاپیکی باعث پخش و پلا شدن سوالها تو قسمتهای مختلف شده...

دوستانی که نرم افزار مخصوصی برای گوشیشون نیاز دارن یا سوال خاصی درمورد نرم افزاری دارن از این به بعد لطف کنن و اینجا سوالشون رو مطرح کنن تا نظم این بخش به هم نخوره...

برای شروع میخوام چند تا برنامه اساسی رو تو همین پست اپ کنم.شما هم اگه برنامه ای مد نظر دارین بگین تا به کمک دوستان در خدمت باشیم

این لیست اول برنامه هاست که میخوام بزارم.اکثرا برنامه هایی هستن که مربوط به سیستم گوشی میشه...

برنامه اول:فارسی ساز برای وین.مو 6.1
برنامه دوم:فارسی ساز کامل برای وین.مو 6.1&6.5
برنامه سوم:اجرای برنامه های جاوا روی مموری کارت
برنامه چهارم:دریافت فایل های بلوتوث بر روی مموری کارت
برنامه پنجم:کیبورد فینگر فرندلی با ساپرت فارسی(همراه با سریال برای کرک)

Sandroid
20-07-2010, 15:51
سری دوم برنامه هایی که میخوام براتون بزارم مربوط به مدیریت تماس میشه.اگه تو این لیست کمبودی احساس میکنید بگید که براتون بزارم

برنامه اول:بلک لیست با امکانات بالا
برنامه دوم:تغییر نام اپراتور بسیار اسان
برنامه سوم:تماس و پیغام دروغین به خود بفرستید
فایل چهارم:کد برای کرک کردن برنامه سوم

میخواستم برنامه منشی تلفنی رو هم بزارم...ولی از اونجایی که برای این موضوع هنوز برنامه کامل و به درد بخوری که بتونه نیاز رو برطرف کنه نیومده از این برنامه صرف نظر کردم

Sandroid
20-07-2010, 16:25
لیست سوم برنامه ها مربوط میشه به برنامه های مخصوص برای مدیریت اس-ام-اس ها
باز اگه برنامه ای خاصی مد نظر دارین بگین که در خدمت باشیم...

برنامه اول:اس-ام-اس فلش
برنامه دوم:بکاپ گیری/اس-ام-اس زمان بندی/اس-ام-اس گروهی...
برنامه سوم:پاک کردن دلیوری با امکانات بالا
برنامه چهارم:اس-ام-اس ها رو داخل یه برنامه با محیط زیبا به صورت چتی نشون میده...
برنامه پنجم:غیر فعال کردن حالت چتی اس-ام-اس ها
برنامه ششم:حل مشکل اختلاف زمانی اس-ام-اس

برنامه پنجم و ششم رو چون قبلا تو یه جای دیگه اپ کرده بودم این اجازه بهم داده نشد تا یه بار دیگه اپ کنم.ولی خب...این ادرس اون لینک.میتونین از اینجا دانلود کنید:http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1411988&postcount=137

چند تا برنامه دیگه هم موجود بود که اس-ام-اس ها رو مخفی میکرد...ولی از اونجایی که خودم از این کارا خوشم نیومد از گزاشتن این برنامه ها هم خودداری کردم.باز اگه میخواین که...

nasser1348
24-07-2010, 15:18
با سلام خدمت دوستان عزیز.

توی این بخش وقتی داشتم پست های مختلف تاپیکها رو میخوندم دیدم خیلی از عزیزان درخواست نرم افزار برای گوشیشون رو تو قسمت های مختلف که هیچ ربطی نداره میزارن...ولی خب تقصیر کسی نیس...شاید بخاطر نبودن همچین تاپیکی باعث پخش و پلا شدن سوالها تو قسمتهای مختلف شده...

دوستانی که نرم افزار مخصوصی برای گوشیشون نیاز دارن یا سوال خاصی درمورد نرم افزاری دارن از این به بعد لطف کنن و اینجا سوالشون رو مطرح کنن تا نظم این بخش به هم نخوره...

برای شروع میخوام چند تا برنامه اساسی رو تو همین پست اپ کنم.شما هم اگه برنامه ای مد نظر دارین بگین تا به کمک دوستان در خدمت باشیم

این لیست اول برنامه هاست که میخوام بزارم.اکثرا برنامه هایی هستن که مربوط به سیستم گوشی میشه...

برنامه اول:فارسی ساز برای وین.مو 6.1
برنامه دوم:فارسی ساز کامل برای وین.مو 6.1&6.5
برنامه سوم:اجرای برنامه های جاوا روی مموری کارت
برنامه چهارم:دریافت فایل های بلوتوث بر روی مموری کارت
برنامه پنجم:کیبورد فینگر فرندلی با ساپرت فارسی(همراه با سریال برای کرک)

با سلام .لطفا کرک نرم افزار resco photo manager pro اگه امکانش هست برام بذارین.متشکرم:bs::bs:

Sandroid
24-07-2010, 16:32
با سلام .لطفا کرک نرم افزار resco photo manager pro اگه امکانش هست برام بذارین.متشکرم:bs::bs:

دوست عزیز انشاا... توی این سری یا سری بعدی برنامه هایی که میزارم کرک مورد نظر شما رو هم میزارم...

Sandroid
24-07-2010, 18:25
تو سری 4 برنامه ها میخوام برنامه هایی براتون قرار بدم که مخصوص مدیا هستش.

برنامه اول:slide to play
برنامه دوم:slide to view
برنامه سوم:audio manager
برنامه چهارم:htc-album
برنامه پنجم:برای ظبط مکالماتvito audio notes
برنامه ششم:core player
برنامه هفتم:resco phptp manager
فایل هشتم:کرک برای resco

minab2u
26-07-2010, 10:53
سری پنج نوبتی هم باشه نوبت برنامه های اینترنتی ...
5 ، 6 تا برنامه ی خوب بزاری ممنونت میشم.

تا الان که کارت عالی بوده و امیدوارم ادامه بدی و موفق باشی . :bs:

minab2u
26-07-2010, 12:01
راستی این کرک Resco میگه نمیتونه Database رو پیدا کنه !!

Sandroid
26-07-2010, 12:16
راستی این کرک resco میگه نمیتونه database رو پیدا کنه !!

این کرک برای تمامی نرمافزار های رسکو هستش.کافیه برنامه مورد نظرتون رو بهش بگین تا براتون سریال رو بده.هرچند که....من این برنامه رو دارم بدون کرک ازش استفاده میکنم...

Sandroid
26-07-2010, 12:19
سری پنج نوبتی هم باشه نوبت برنامه های اینترنتی ...
5 ، 6 تا برنامه ی خوب بزاری ممنونت میشم.

تا الان که کارت عالی بوده و امیدوارم ادامه بدی و موفق باشی . :bs:

مرسی.

اره دقیقا.سری بعدی برنامه ها برنامه های اینترنتی هستش. و بعد از اون هم سری برنامه های متفرقه هستش.

دیگه بعد از اون فک نکنم چیز خاصی جا مونده باشه...و بعد از اون دیگه میمونه برنامه هایی که شما دوستان درخواست بدین...

Mr.J
06-08-2010, 22:00
سلام.گوشیم ویواست و رام6.5 evo 2 رو ریختم.اما ....... نداره.اگه میشه یه ....... برام بذارین.

Mr.J
09-08-2010, 20:04
سلام.گوشیم ویواست و رام6.5 evo 2 رو ریختم.اما ....... نداره.اگه میشه یه ....... برام بذارین.

سلام.مشکلم حل شد...

فقط یه سوال دارم.من بازی crayon physics رو روی گوشیم نصب کردم اما وقتی روش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته!
کسی میدونه مشکلش چیه یا راه حل چیه؟

Sandroid
10-08-2010, 13:19
خوشحالم كه مشكلتون رو راجع به يو تيوب حل كردين.چون تو تاپيك رامهاي كوك شده ويوا براش خودم يه لينك گزاشته بودم...
ولي تو سري برنامه هاي اينترنتي اون رو هم براتون اپ ميكنم...
راجع به بازي...شايد رزوليشن اشتباه دانلود كردين و شايد بازي براي اجرا شدن نياز به دات.نت فريم ورك داره...

Mr.J
11-08-2010, 12:47
سلام.
من مشکلم رو درباره یوتوب با همون لینک شما حل کردم.

اما در مورد بازی اینکه در مورد رزولوشن چیزی نوشته نشده بود.ولی مطمئنم که مربوط به فریم ورک نیست چون اگر بود یه اروری چیزی میداد.در ضمن من نت فریم ورک رو رو گوشیم نصب کردم.فایل دانلودی هم مشکل نداره چون روی diamond2 اجرا میشه.

Sandroid
20-08-2010, 19:48
دیگه نمیدونم...شاید علت اجرا نشدن بازی سی-پی-یو ضعیف ویوا باشه...

درضمن بازم رزولیشن رو چک کن.چون رزولیشن ویوا با دایموند متفاوته...

Sandroid
21-08-2010, 14:16
بالاخره منم adsl دار شدم...به همین مناسبت براتون سری اخر برنامه های مورد نیاز رو میزارم.بازم اگه برنامه دیگه ای نیاز بود تو هر بخش دیگه ای که لازم میبینید تو همین تاپیک درخواست بدید

1:برنامه اول:برای چت کردن:nimbuzz
2:برنامه دوم:برای ار-اس-اس:go news touch
3:برنامه سوم:برای ورود به سایت .......
4:برنامه چهارم:برای ورود به سایت facebook
5:برنامه پنجم:تلوزیون روی پاکت پی سی.حتی شبکه های ایرانی
6:برنامه ششم:مرورگر اینترنتی اپرا مینی.بسیار سریع.بدون مشکل فونت فارسی(همراه با فی لتر شکن)

mohsen_fa
23-08-2010, 00:23
بالاخره منم adsl دار شدم...به همین مناسبت براتون سری اخر برنامه های مورد نیاز رو میزارم.بازم اگه برنامه دیگه ای نیاز بود تو هر بخش دیگه ای که لازم میبینید تو همین تاپیک درخواست بدید

6:برنامه ششم:مرورگر اینترنتی اپرا مینی.بسیار سریع.بدون مشکل فونت فارسی(همراه با فی لتر شکن)

دوست عزیز مرسی از برنامه های مفیدتون سه تا سوال داشتم اولی اینکه نرم افزار شماره 2 چی هست دوم اینکه برنامه 5 رو نصب کردم ولی کانالهای ایران رو چطوری می شه گرفت و سوم برنامه 4 بدون ... باز می شه یا نه

aslanwv
23-08-2010, 08:32
دوست عزیز مرسی از برنامه های مفیدتون سه تا سوال داشتم اولی اینکه نرم افزار شماره 2 چی هست دوم اینکه برنامه 5 رو نصب کردم ولی کانالهای ایران رو چطوری می شه گرفت و سوم برنامه 4 بدون ... باز می شه یا نه

من همون یوزر sasanekabaran هستم...
اومدم با یوزر اصلی خودم جوابتون رو بدم که یهو سایت بهم اخطار داد در روز کمتر از 30 تا پست میتونید بدید...هم عصبی شدم و هم خندم گرفت...دیگه چه میشه کرد...

به هر حال

برنامه 4 به دلایل کاملا مشخص دیگه قابل استفاده نیس فعلا...

برنامه 2 برنامه rss هست.شما کافیه ادرس و موضوع یه سایتی رو درون قسمت کانالهای جدید بنویسید/با این کار شما یه کانال جدید مخصوص اون سایت در برنامه ایجاد کردید که با هر بار کلیک روی دکمه اپدیت اون کانال تمامی اخبار جدید اون سایت میاد روی گوشیتون و نیاز به وبگردی نیس...

برنامه پنجم هم شما برید توی تب اخر(setup)روی channels کلیک کنید...حالا از لیست کشور ها کشور مورد نظر(ایران)رو انتخاب کنید و کانال های دلخواه رو به لیست کانال های برنامه اضافه کنید...

با تشکر

Sandroid
23-08-2010, 19:35
خوب دیگه...به سلامتی تموم شد این به اصطلاه بسته های نرم افزاری...اکیدوارم مفید بوده باشه...

حالا اگه کسی برنامه خاصی مد نظر داره همینجا پیفام بزاره....

m4m4lish
25-08-2010, 16:03
Chera TV Nesho0n Nemide:(( Daghighan Hameye Karayiio K gofTn Anjam Dadam! Media Player Baz Mishe .. Ama Hichi Nesho0n Nemide:| Dar Zemn, iN Barname aZ Sharje Sim Kart Kam Mikone? Mishe Komakam Konid?! Mamno0n Misham

Sandroid
27-08-2010, 18:39
بله.از اعتبارت خطتون کم میکنه...
احتمال 100% ایراد از کانکشن اپراترتون باشه.
برنامه ایرادی نداره.من رو چند تا گوشی تست کردم.

Sandroid
28-08-2010, 13:37
این فایل که براتون اپ میکنم رو توی برنامه rss/import کنید.

فهرستیه از اکثر سایت ها برای دانلود سریعتر اخبار...

bahram58
31-08-2010, 11:25

با سلام
واقعا که دستت درد نکنه ، واقعا برنامه های خوبی توی این
تاپیک گذاشتی که تقریبا همشون مفیده.
خواستم خواهش کنم اگه احیانا برنامه ای سراغ داری که بتونه
دانلود کنه، شبیه Internet Download Manager توی کامپیوتر ،
برای این گوشی هم برنامشو بذاری.
بازم ممنونم

Sandroid
31-08-2010, 17:21
با سلام
واقعا که دستت درد نکنه ، واقعا برنامه های خوبی توی این
تاپیک گذاشتی که تقریبا همشون مفیده.
خواستم خواهش کنم اگه احیانا برنامه ای سراغ داری که بتونه
دانلود کنه، شبیه internet download manager توی کامپیوتر ،
برای این گوشی هم برنامشو بذاری.
بازم ممنونم

سلام دوست من.مرسی از لطفتون
اینم برنامه ای که میخواستین.

bahram58
01-09-2010, 13:33
سلام دوست من.مرسی از لطفتون
اینم برنامه ای که میخواستین.
sasanekabaran عزیز
با سلام وتشکر مجدد
راستش باید بگم خودت مقصری که یه برنامه معرفی کردی
که اولش کلمه Handy داره ! منو یاد یه برنامه انداختی به
اسم Handy Menu. خواستم خواهش کنم اگه این برنامه هم
دم دست داری والبته با کرکش ، زحمت بکشی برام بذاری.
چقدر من پرروام !

Mr.J
01-09-2010, 18:13
سلام.

برای وصل کردن گوشی به کامپیوتر با ویندوز7 از چه برنامه ای باید استفاده کرد؟

Mr.zeus WM
02-09-2010, 15:23
سلام.

Windows Mobile
Device Center 6.1 (http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/microsoft/device-center-download.mspx)

Sandroid
03-09-2010, 17:47
sasanekabaran عزیز
با سلام وتشکر مجدد
که اولش کلمه Handy داره ! منو یاد یه برنامه انداختی به
اسم Handy Menu. خواستم خواهش کنم اگه این برنامه هم
چقدر من پرروام !

چشم.تا فردا حتما

سلام.

wmdc که زئوس عزیز زحمتشو کشید.تو سایت مایکروسافت هم موجوده.

Windows Mobile
Device Center 6.1 (http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/downloads/microsoft/device-center-download.mspx)

مرسی زئوس جان.چند روزی مسافرت بودم.به نت دسترسی نداشتم

Mr.J
03-09-2010, 18:05
یه نرم افزار خوب قرآن و یکی هم مفاتیح میشه بذارین؟×! ممنون میشم

Sandroid
03-09-2010, 18:16

بخدا تازه1ساعته از مسافرت رسیدم.ولی فردا چشم حتما...
اگه یه برنامه خوب و سبک گیر اوردم که میزارم براتون.اگه نه بهتون لینک میدم

Sandroid
03-09-2010, 19:36

یه نرم افزار کامل قران پیدا کردم.حجمش 10مگ بود و دیگه یکم اپ کردنش برام سخت بود.
این لینکش خدمت شما:http://www.pocketislam.com/PocketIslamPPC.htm

اینم از ویژگیهاش:

- قران کریم کامل با فونت عثمانی همراه با صوت

- تغییر رنگ نوشته هنگام قرائت

- تقویم هجری

- اوقات شرعی به همراه اذانگو

- تفسیر قران کریم

- ترجمه متن قران به زبانهای مختلف من جمله انگلیسی مالزیایی و اندونزی

- کتب احادیث اهل سنت

- مناسبات اسلامی

- مشخص کردن شکل هلال ماه هر روز

برای فعال کردن صوت در برنامه:تو منوي اصلي گوشي پوشه pocket Islam رو باز کنید بعد pocket reciter رو باز کنید و يه ايکون پوشه اونجا هستش.همونو بازش کنید و آدرس پوشه فايلهاي صوتي رو بهش بدید و بعد قرآن رو باز کنید. در هر سوره با تپ کردن در قسمت بالايي صفحه يه منو باز ميشه که با تپ کردن روي recite continous هر جاي سوره که باز باشه شروع ميکنه به خوندن.

برای مفاتیح هم خیلی گشتم.ولی جز نسخه جاوا چیزی یافت نکردم.

Mr.J
06-09-2010, 20:12
سلام.

ممنون از بابت قرآن واقعا خوبه.
یه سوال!!!
نرم افزاری هست که بشه به وسیله اون ok و start رو در ویندوز 6.5 از پایین کاملا به بالا منتقل کرد؟

MADE IN IRAN
06-09-2010, 20:28
از بالا به پايين يا پايين به بالا! مگه بالا نيست! پايينه؟!

Sandroid
06-09-2010, 22:20
سلام.

ممنون از بابت قرآن واقعا خوبه.
یه سوال!!!
نرم افزاری هست که بشه به وسیله اون ok و start رو در ویندوز 6.5 از پایین کاملا به بالا منتقل کرد؟

نه متاسفانه.شایدم من به چشمم نخورده.
اگه کسه دیگه ای اطلاع داره ممنون میشم کمک کنه

MADE IN IRAN
07-09-2010, 13:49
حسن جان mr zeus WM اين برنامه رو داره از اون بگير!

jokerman
08-09-2010, 15:28
سلام دوستان کسی چندتا بازی خوب و گرافیکی داره اگه میشه لینک بدید.

Sandroid
08-09-2010, 16:48
سلام دوستان کسی چندتا بازی خوب و گرافیکی داره اگه میشه لینک بدید.

اینجا تاپیک نرم افزار هستش.
متاسفانه شخصا خیلی دنبال بازی تو ویندوز نبوده و نیستم.
ایشالا تاپیک بازی هم به زودی احداث میشه

Mr.J
10-09-2010, 22:12
سلام.
می خواستم بدونم میشه شکل آیکون ها در نوار ابزار بالا و پایین(مثل آنتن و باتری و...) رو عوض کرد؟(ویندوز 6.5)
اگه میشه یه لینک برام میذارین؟
ممنون.

maziyar74
11-09-2010, 12:40
سلام.
می خواستم بدونم میشه شکل آیکون ها در نوار ابزار بالا و پایین(مثل آنتن و باتری و...) رو عوض کرد؟(ویندوز 6.5)
اگه میشه یه لینک برام میذارین؟
ممنون.

سلام . فکر نکنم بشه ولی اگه هم بخوای این کارو بکنی میتونی از wisbar استفاده کنی ولی به جز آیکن ها یه چیزهای دیگش هم تغیر میکنه مثل اینترفیس :ax:

Mr.J
12-09-2010, 11:05
سلام . فکر نکنم بشه ولی اگه هم بخوای این کارو بکنی میتونی از wisbar استفاده کنی ولی به جز آیکن ها یه چیزهای دیگش هم تغیر میکنه مثل اینترفیس :ax:

از شدنش که مطمئنم میشه چون قبلا تو همین سایت یه بار براش دانلود کردم اما حالا هرچی فکر میکنم یادم نمیاد اسم فایل هایی که گذاشته بود چی بودن.و نمیدونم برای سرچ کردن چه کلماتی رو سرچ کنم.

سلام.یه درخواست دیگه دارم(شرمنده ام خیلی خواسته هام رفته بالا)
یه تاچ فلو 2d ورژن 2 میخوام که کامل باشه.این تاچ فلوی pajerm رو نصب میکنم اما بالا نمیاد.(ویندوز 6.5)

Sandroid
12-09-2010, 20:11
برنامه ای که میخواید رو داشتم ولی هرچی دنبالش میگردم نیس...
راجع به مانیلا هم چشم.
نهایتا تا فردا...

آقا مجي
18-09-2010, 18:02
با سلام دوستان برنامه ي adobe flash player براي htc viva وجود داره يا نه

Sandroid
18-09-2010, 21:53
با سلام دوستان برنامه ي adobe flash player براي htc viva وجود داره يا نه

خدمت اقا مجتبی

Sandroid
18-09-2010, 22:01
سلام.یه درخواست دیگه دارم(شرمنده ام خیلی خواسته هام رفته بالا)
یه تاچ فلو 2d ورژن 2 میخوام که کامل باشه.این تاچ فلوی pajerm رو نصب میکنم اما بالا نمیاد.(ویندوز 6.5)

اقا حسن اینم اون مانیلا2.فقط چون با اپلود بالای 5مگ توی سایت مشکل دارم.براتون تو مدیا فایر اپ کردم.http://www.mediafire.com/?tnvveixdftj

قبل از نصب تمام مانیلا هایی که قبلا ریخته بودید رو پاک کنید و تم های مانیلا رو هم همینطور...
حالا تیک تاچ فلو رو هم از قسمت today بردارید...حالا نصب کنید...یه سافت ریست.
تمام.

صلوات...

Mr.J
19-09-2010, 19:57
نه نشد.به خاطر همون نرم افزارهای جانبی هست که گفتم تعدادشون خیلی زیاده.

یه نوشته میاد روی صفحه اصلی میگه اسکرین رو تاچ کن تا مانیلا فعال بشه، وقتی میزنم روی صفحه مینویسه تاچ فلو در حال لانچ شدنه و بعد از چند ثانیه دوباره میگه اسکرین رو تاچ کن تا مانیلا فعال شه.اگه تا قیام قیامت هم این کار رو بکنم هیچ تاچ فلویی نمیبینم.
ممنون به خاطر پیگیریتون.
ویندوز evoUltimate.

Sandroid
20-09-2010, 00:14
نه نشد.به خاطر همون نرم افزارهای جانبی هست که گفتم تعدادشون خیلی زیاده.

یه نوشته میاد روی صفحه اصلی میگه اسکرین رو تاچ کن تا مانیلا فعال بشه، وقتی میزنم روی صفحه مینویسه تاچ فلو در حال لانچ شدنه و بعد از چند ثانیه دوباره میگه اسکرین رو تاچ کن تا مانیلا فعال شه.اگه تا قیام قیامت هم این کار رو بکنم هیچ تاچ فلویی نمیبینم.
ممنون به خاطر پیگیریتون.
ویندوز evoUltimate.

دیگه شرمندت شدم حسن جان.
احتمالا با رامت مشکل داره...

تو xda هم بنا به رامهای متفاوت نتایج متفاوتی میداد...

Sandroid
20-09-2010, 11:22
sasanekabaran عزیز
با سلام وتشکر مجدد
که اولش کلمه handy داره ! منو یاد یه برنامه انداختی به
اسم handy menu. خواستم خواهش کنم اگه این برنامه هم
چقدر من پرروام !

دوست عزیزم.من خیلی دنبال برنامه مد نظر شما گشتم ولی...
حتی نمیدونم چه استفاده داره این برنامه که بخوام دقیق تر دنبالش باشم.

خواستم جواب بدم که نگید فلانی از وقتی ارتقا گرفته دیگه...

ms_geo
21-09-2010, 16:47
سلام.میخواستم خواهش کنم اگه براتون امکان داره بین این برنامه های خوبتون یه activition Code فعال برای kasper mobile security 9 هم بزارید...من که تا حالا ورژن کرک شده ای از این برنامه رو ندیدم.
مرسی...

Sandroid
21-09-2010, 17:03
سلام.میخواستم خواهش کنم اگه براتون امکان داره بین این برنامه های خوبتون یه activition code فعال برای kasper mobile security 9 هم بزارید...من که تا حالا ورژن کرک شده ای از این برنامه رو ندیدم.
مرسی...

باشه.حتما...به زودی یه ویروس اسکن خوب براتون میزارم...
ولی ویروسی نیست که بخواد ویروس کشی باشه...

آقا مجي
21-09-2010, 19:10
دوستان سلام گوشي برادرم htc viva است تاچ فلو با ورژن بالاتر رو ميتونم رو گوشي نصب كنم شنيدم رو گوشي htc diamondميشه تاچ فلو با ورژن بالاتر رو نصب كرد

ms_geo
21-09-2010, 19:49
باشه.حتما...به زودی یه ویروس اسکن خوب براتون میزارم...
ولی ویروسی نیست که بخواد ویروس کشی باشه...

شما درست میگی...ویروس که ناچیزه...ولی بیشتر به خاطر ویژگی های انتی تفت ( که بیشتر در مورد سرقت یا گم کردن گوشی کاربرد داره ) از کاسپر استفاده میکنم...میدونم که نرم افزار های زیادی در این زمینه هست بعضی ها رو هم امتحان کردم ولی کاسپر یه چیزه دیگست...
اگه امکانش بود Activition code برای kasper...
مرسی.

Sandroid
22-09-2010, 00:23
شما درست میگی...ویروس که ناچیزه...ولی بیشتر به خاطر ویژگی های انتی تفت ( که بیشتر در مورد سرقت یا گم کردن گوشی کاربرد داره ) از کاسپر استفاده میکنم...میدونم که نرم افزار های زیادی در این زمینه هست بعضی ها رو هم امتحان کردم ولی کاسپر یه چیزه دیگست...
اگه امکانش بود Activition code برای kasper...
مرسی.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=105917
این لینک تاپیک برای انتی ویروس کسپر ورژن9(همراه با کد)پیشنهاد میشه کل تاپیکی که بهتون لینک دادم رو بخونید...چون چند تا کد فعال سازی دیگه هم موجوده...

ولی با توجه با متنی که نوشتی 2تابرنامه برات اپلود کردم...یکی انتی ویروس قدرتمند مک...که نیازی به کد فعال سازی نداره...فقط کافیه 10ثانیه بهش اجازه اپدیت بدید از اینترنت...من خودم از این استفاده میکنم...سرعت رو هم کم نمیکنه مث کسپر...

برنامه بعدی هم یه انتی تفت کامل.حرفه ای.و در عین حال ساده هستش...
امیدوارم که مفید باشه...

ms_geo
22-09-2010, 20:19
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=105917
این لینک تاپیک برای انتی ویروس کسپر ورژن9(همراه با کد)پیشنهاد میشه کل تاپیکی که بهتون لینک دادم رو بخونید...چون چند تا کد فعال سازی دیگه هم موجوده...

ولی با توجه با متنی که نوشتی 2تابرنامه برات اپلود کردم...یکی انتی ویروس قدرتمند مک...که نیازی به کد فعال سازی نداره...فقط کافیه 10ثانیه بهش اجازه اپدیت بدید از اینترنت...من خودم از این استفاده میکنم...سرعت رو هم کم نمیکنه مث کسپر...

برنامه بعدی هم یه انتی تفت کامل.حرفه ای.و در عین حال ساده هستش...
امیدوارم که مفید باشه...

سلام.خیلی ممنون برنامه ها رو تست کردم و تاپیک معرفی شده رو هم بررسی....
خوب بودن برنامه ها...ولی تو اون تاپیک کد فعالی برای کاسپر نبود...
چی کار کنم که کاسپر یه چیزه دیگست...فکر کنم آخر مجبورم بخرمش...
اگه کدی پیدا شد ممنون میشم بزارید...مرسی.

آقا مجي
24-09-2010, 17:36
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه ي دوستان عزيز وهمه ي كساني كه مرا راهنمايي ميكنند راستي اين مانيلا چيه؟

Sandroid
24-09-2010, 18:06
مجتبی عزیز...اینجا جای مناسبی برای سوال شما نیس...
سوالتون رو میتونستید جای بهتری مطرح کنید...مانیلا همون صفحه اصلی گوشی شما هست که تب های مختلفی مث home/e-mail-message/setting/...داره

آقا مجي
25-09-2010, 13:29
اولا سوالم رو بهترين جا مطرح كردم اگر جاي بهتري ميشناسي خبرم كن ثانيا حالا نميشه مانيلاي گوشي htcvivaرا تغييرداد اگه ميشه بگو چيكار كنم؟

Sandroid
25-09-2010, 13:53
دوستان سلام گوشي برادرم htc viva است تاچ فلو با ورژن بالاتر رو ميتونم رو گوشي نصب كنم شنيدم رو گوشي htc diamondميشه تاچ فلو با ورژن بالاتر رو نصب كرد
برای دایموند بخاطر رزولیشنش تاچ فلو(مانیلا)2.5 هم قابل استفاده هستش...
ولی برای ویوا نه...حد اکثر همین مانیلا2 هستش...

اولا سوالم رو بهترين جا مطرح كردم اگر جاي بهتري ميشناسي خبرم كن ثانيا حالا نميشه مانيلاي گوشي htcvivaرا تغييرداد اگه ميشه بگو چيكار كنم؟

مجتبی جان اینجا تاپیک در خواست نرم افزار هستش...شما میتونستی سوالت رو تو تاپیکهایی مث...
تاپیک سوالات_درخواستها_اموزش(touch viva & touch3g)
HTC Touch viva CLUB | همه چیز درباره ی این زیبای کوچک

مطرح کنی...به هر حال.مانیلا(تاچ فلو)ویوا رو نمیشه بیشتر از ورژن 2 ارتقا داد...ولی این ورژن یه مانیلا2 هستش...اگه با رامت ناسازگار نباشه میتونه برای تنوع خوب باشه.

pite
28-09-2010, 11:13
سلام
کسی از دوستان برنامه ویبر ،وقتی تماس وصل میشه یه تک ویبر بزنه
من این رام الترا رو نصب کردم ولی این قسمتش غیر فعال هست
ممنون میشم

Sandroid
28-09-2010, 12:53
بیا عزیزم...

pite
28-09-2010, 15:50
بیا عزیزم...

دستت درد نکنه
اگه این برنامه رو برای من گذاشتی روی گوشی من که کار نکرد
در هر صورت ممنونم ولی اگر برنامه دیگه هست که به گوشی من بخوره ممنونت میشم

Sandroid
28-09-2010, 16:02
دستت درد نکنه
اگه این برنامه رو برای من گذاشتی روی گوشی من که کار نکرد
در هر صورت ممنونم ولی اگر برنامه دیگه هست که به گوشی من بخوره ممنونت میشم

دوست عزیز.این برنامه رو باید رو حافظه اصلی(نه مموری کارت)نصب کنی...بعد یه سافت ریست...
حالا درست کار میکنه.

آقا مجي
01-10-2010, 16:50
سلام يه مانيلا با ورژن 2 ميخواستم براي vivaلينك دانلودش رو بزاريد

Sandroid
01-10-2010, 21:07
سلام يه مانيلا با ورژن 2 ميخواستم براي vivaلينك دانلودش رو بزاريد

دستور میدی عزیزم؟
بهتر نبود صفحات قبلی رو میخوندی یکم؟قبلا توضیح داده شده راجع به این دستور شما

آقا مجي
02-10-2010, 13:59
بله كه دستور ميدم عزيزم اين چه وضعيتيه ما هر كاري ميكنيم شما يه بهونه مياريد بگو نميخوام لينك دانلودش رو بزارم خلاص فكر كردي خيلي هنرمندي رفتي هفت هشتا نرم افزار موبايل از سايت هاي ديگه دزديدي بعد اومدي لينك دانلودش رو اينجا ذاشتي فكر كردي حالا چي شده بله كه عصبانيم فكر كردي كي هستي اصلا نخواستيم برو بينم نوبرشو اورده

آقا مجي
02-10-2010, 15:49
دستور میدی عزیزم؟
بهتر نبود صفحات قبلی رو میخوندی یکم؟قبلا توضیح داده شده راجع به این دستور شما

شما بهتره حرف زدن ياد بگيري خوبه كه مدير هم نيستي اينجا يه انجمن اينترنتي هست يك تالار گفتگو فهميدي كوچه و بازار كه نيست ما اينجا اومديم تا اطلاعاتي رو كسب كنيم در باره موبايل شما اگر بلد نيستي صحبت كني بهتره كه ديگه تاپيك نزني يك عرفي وجود داره كه شما بايد رعايت كني نه اينكه ديدي 20 نفر گفتن تاپيك خوبه غرور بگيرتت . تو توي زندگي واقعي توي جامعه شكست خوردي بعد اومدي توي فضاي مجازي عقده خودت رو داري خالي مي كني .نگاه كن بچه جون من توي انجمنهاي زيادي عضو هستم ولي بچه بي تربيت تر از توي ... نديدم برو گم...و از انجمن با اين ... مثل .... خاك تو...... واقعا كه برات متاسفم بچه جون .................................................. ..........:cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx::cx:

Sandroid
02-10-2010, 18:41
بله كه دستور ميدم عزيزم اين چه وضعيتيه ما هر كاري ميكنيم شما يه بهونه مياريد بگو نميخوام لينك دانلودش رو بزارم خلاص فكر كردي خيلي هنرمندي رفتي هفت هشتا نرم افزار موبايل از سايت هاي ديگه دزديدي بعد اومدي لينك دانلودش رو اينجا ذاشتي فكر كردي حالا چي شده بله كه عصبانيم فكر كردي كي هستي اصلا نخواستيم برو بينم نوبرشو اورده
شما و بقه دوستان تا حالا هر درخواستی داشتی من با کمال ادب رسیدگی کردم.
اگرم پست و یا تاپیک اشتباهی زدید باز در کمال ادب بهتون تذکر دادم...(این وظیفه یه همکار هست.جز اینه؟)
شما اگه پستهای قبلی رو میخوندید میدید که من به یکی از دوستان لینک مانیلا رو داده بودم.
نیازی هم به این همه ....

شما بهتره حرف زدن ياد بگيري خوبه كه مدير هم نيستي اينجا يه انجمن اينترنتي هست يك تالار گفتگو فهميدي كوچه و بازار كه نيست ما اينجا اومديم تا اطلاعاتي رو كسب كنيم در باره موبايل شما اگر بلد نيستي صحبت كني بهتره كه ديگه تاپيك نزني يك عرفي وجود داره كه شما بايد رعايت كني نه اينكه ديدي 20 نفر گفتن تاپيك خوبه غرور بگيرتت . تو توي زندگي واقعي توي جامعه شكست خوردي بعد اومدي توي فضاي مجازي عقده خودت رو داري خالي مي كني .نگاه كن بچه جون من توي انجمنهاي زيادي عضو هستم ولي بچه بي تربيت تر از توي ... نديدم برو گم...و از انجمن با اين ... مثل .... خاك تو...... واقعا كه برات متاسفم بچه جون .................................................. ..........:cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx: :cx::cx:

الان احساس ارامش میکنید مجتبی جان که تمام حرفای دلتو نثار من کردید؟
حرف دیگه ای هم موند؟اگه هست بگید خب.اگرم خواستید میتونید تو پخ از فحش های رکیک تری استفاده کنید.
ولی فقط محض اطلاع...
من معنای تالار اینترنتی رو میدونم و اولین کاری که کردم هنگام عضویت خوندن تک-تک قوانین کلی انجمن و بخشهای مختلف اون بوده.

بااین حرف شما موافقم.انجمن اینترنتی جایی هست برای یاد دادن و یاد گرفتن.مطمئنا همه ما هدفی جز این نداریم.پس هیچکسی اینجا رو با کوچه و بازار اشتباه نمیگیره.منم تا حالا تو انجمن از لحن بدی استفاده نکردم که حرف شما اثبات بشه.این شمایید که به من فحش میدید.

من با حرف 20 نفر که هیچ.با تعریف 200 نفر هم مغرور نمیشم.چون کار بزرگی نکردم که بخوام مغرور شم.فقط اینجا و تو بخش hd-mini و بخش htc hero و بخش مشاوره سعی میکنم به دوستای خودم کمک کنم.

من برنامه رو دزدیدم؟اگه طرز فکر شما اینطوریه که اینجا هر کی برنامه میزاره و اپ میکنه دزد هستش.درسته؟چون حتما باید برنامه نویس خودشون باشن که شما تهمت دزدی بهشون نزنید.

این احساس شماست که فک میکنید من انسان شکست خورده ای هستم تو دنیای واقعی و دارم اینجا عقده هام رو خالی میکنم.
فک نمیکنم یه جوون 22 ساله که دانشجو صنایع(تولید صنعتی)دانشگاه ازاد قزوین هست و داره تو شرکت ایران خودرو(واحد صادرات-داخلی 8923-کاباران)بصورت نیمه وقت کار میکنه و به toefl اش رو 2ماه پیش گرفته و با نامزدش هم مشکلی نداره یه ادم شکست خورده ای باشه...

من هم تو انجمن های ایرانی و خارجی خیلی زیادی عضوم که شما حتی اسمش رو هم نمیدونی دوست من.
xchanger/dotis/ownskin/fzdownloads....حالا بگذریم از سایتهایی مث xda و....
اگه خواستی بگو تا یوزر رو بدم بری تو سایتهای مذکر نیگا کنی(که فقط اینجا فعال قدیمی نیستم)

من باز بنظر شما احترام میزارم.ولی این2تا پست شما فقط شخصیت شما رو پایین اورد.همین

آقا مجي
02-10-2010, 19:10
اولا سلام عليكم ثانيا من اصلا فحشي ندادم ولي حرف زدن با نيش و كنايت از صدتا فحش بدتره بعد من بي شخصيت هستم ! (اين حرف فحش نيست) ثالثا زندگي شخصي هركسي به خودش مربوطه موفقيت توي زندگي واقعي كسب رضايت خداست عزيزم.
اينجا يك فضاي مجازي هست من از تو چي پرسيدم: گفتم:((سلام يه مانيلا با ورژن 2 ميخواستم براي vivaلينك دانلودش رو بزاريد)) تو مي تونستي بگي به صفحات قبلي مراجعه كنيد لطفا . ولي تو ديدي 6 تا ستاره بت دادن هوا ورت داشت ستاره هاي من عزيزم تو آسمونه خداست از كسي قرض نگرفتم رابعا تو خودت اين تاپيك رو زدي و وظيفشو داري كسي مجبورت نكرده اين تاپيكو قفل كن بهتره تا ديگه تو هم از مسئوليتي كه خودت براي خودت درست كردي راحت بهشي .

بعد درباره انجمن ها كه قوانيني دارند : ادب مهمترين قانونشه كسي بخواد منو تحقير كنه منم جوابشو ميدم . يادت باشه اول خودت بي احترامي كردي نه من . آقا خداحافظ شما .................................

Sandroid
02-10-2010, 20:13
دیگه تصمیم گیری با دوستان که گفتن این جمله: (دستور میدی عزیزم) چقدر شبیه یه جمله بی ادبانه هست و یا کجاش بی احترامی به شما بوده؟حتی لحن بدی هم نداره این جمله.من هرچقدر میخوام و تلاش میکنم که این جمله خودم رو با بار منفی نگاه کنم تا به شما حق بدم و ازتون معذرت بخوام موفق نمیشم.

درضمن.شما به زندگی شخصی من توهین کردی و من مجبور به دفاع شدم

از شرکت در نظر خواهی و دادن نظر به درد نخور هم ممنون واقعا.شما اینقدر اینجا نرم افزار خواستی ما در خدمتت گذاشتیم.
اخر سر فحشمون دادید و تهمت دزدی زدید و اعلام کردید که ادم عقده ای هستم و یه نظر منفی هم بهم دادید!!!!

واقعا این کاراتون در حد شخصیت والای شما نیس

شما هم موفق باشی

loverx5
02-10-2010, 23:44
دوستان همینجا بحث و تموم کنید :14:
آقا مجي شما به خاطر تهمت و توهین هاتون تذکر جدی خواهید گرفت
آقا ساسان در تاپیک هماهنگی هم با شما صحبت دارم
پست ها به زودی پاک میشن

mehdi3g
03-10-2010, 01:23
با سلام

گوشی t-mobile mytouch 3g از آمریکا برام فرستادن اما کامپیوترم گوشی رو نمی شناسه

چه برنامه ای رو بریزم مثل pcsuit تا مشکلم حل شه >

قربان شما مهدی محمدی

esmail69
03-10-2010, 01:52
با سلام

گوشی t-mobile mytouch 3g از آمریکا برام فرستادن اما کامپیوترم گوشی رو نمی شناسه

چه برنامه ای رو بریزم مثل pcsuit تا مشکلم حل شه >

قربان شما مهدی محمدی

سلام
وقت بخیر
شما باید نرم افزار ActiveSync رو نصب کنید تا بوسیله اون گوشی رو شناسایی کنه
از اینجا (http://www.microsoft.com/windowsmobile/en-us/help/synchronize/device-synch.mspx)میتونید دریافت کنید.
موفق باشید

mehdi3g
04-10-2010, 02:15
آقا اسمعیل دستت درد نکنه

لذنامه ویندوز موبایلرو نصب کردم اما وقتی صفحه اول که باز میشه زیر تصویر دو گوشی می نویسه

no connected می گوئید چه کار بکنم ؟ ممنون

Sandroid
04-10-2010, 08:35
آقا اسمعیل دستت درد نکنه

لذنامه ویندوز موبایلرو نصب کردم اما وقتی صفحه اول که باز میشه زیر تصویر دو گوشی می نویسه

no connected می گوئید چه کار بکنم ؟ ممنون

مهدی جان برنامه رو روی پی-سی خودتون نصب کردید؟
حالا با کابل گوشیتون رو وصل کنید به پی-سی و روی صفحه ای که رو گوشیتون ظاهر میشه گزینه اکتیو سینک رو بزنید...
کمی صبر کنید تا کانکت بشه.

mehdi3g
04-10-2010, 15:42
اسماعیل جان

برنامه رو ی پی سی نصب کردم . چیزی به نام اکتیو وجودندارد ..فقط settingآیکونی به نام هست
که اون هم چیز خاصی نداشت

تنظیم خاصی روی گوشی نمی خواد ..

قربانت بروم

mehdi3g
04-10-2010, 16:14
روی کوشی هم هیچ چیزی ظاهر نمیشه...انگار که اصلا به چیزی وصل نیست

فقط همان تصویر پروی ی سی میاد که نشون میده اون هم وصل نیست .

یعنی همدیگر رو اصلا نمی شناسن..

mehdi3g
04-10-2010, 16:22
ای بابا چقدر شلوغ و پلوغ شد ..خلاصه بگم سر درد نگیری

1- برنامه موبایل ویندوز رو روی پی سی ریختم ..برنامه نصب شد ..بعد گوشی رو با کابل یو اس پی به کامپیوتر وصل کردم ..هیچ چیزی روی گوشی نیامد.... روی پی سی هم برنامه موبایل ویندوز اومد که پیغام داد هیچ کانکتی نیست ...

2- روی گوشی نمیخواد تنظیماتی انجام بدم؟؟

3- نوشته های بالا هم از ذوقم خراب شد ..که بابا یکی جواب ما رو داد..

4- دستت درد نکنه ..امیدم اول خدا بعد تو

5--اگر وصل شد میخوام با هم قفلشو بشکونیم ..ببینم چیکار میکنی ..آ ماشااله

فدات مهدی

Sandroid
04-10-2010, 16:44
مهدی جان توی گوشیت برو تو قسمت ستینگ...حالا پایین 3تا تب میبینی...برو تو تب اول از راست(کانکشن)
حالا یه گزینه هست به اسم usb to pc یا اسمی شبیه به همین(چون htc 3g ندارم دقیقا مطمئن نیستم)
حالا گزینه اول رو که اسمش active sync هست رو تیک بزن.

حالا مراحل پست بالا رو از اول انجام بده...یعنی گوشی رو به پی-سی وصل کن و منتظر باش که گوشیت سینک شه.
فقط یه خواهش.چون اینجا تاپیک نرم افزار هست و شما درخواست اموزش دارید از این به بعد سوالاتون رو تو تاپیک
تاپیک سوالات_درخواستها_اموزش(touch viva & touch3g) (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114466)بپرسید

esmail69
04-10-2010, 18:05
مهدي جان احتمالاً مشكلتون هموني باشه كه آقا ساسان گفتن.
همونطور كه گفتن بريد به اين آدرس:
Start/Settings/Connections//USB To PC
ممكنه مال شما كمي فرق كنه ولي به همين آدرس بريد.
بعد گزينه رو بزاريد روي Actice Sync و تيك Ask me رو برداريد.

mehdi3g
05-10-2010, 00:58
سامان جان و اسماعیل جان ممنون از راهنمائیت
حق با شماست باید از اینجا رخت بربندم و راهی دیار دگر شوم
اسماعیل جان دستت درد نکنه بابت کمکی که به من کردی

غرض اینکه هر کاری کردم بخاطر Dvice ویندوز نمی داشت نصب بشه
همش ایراد میگرفت

به هر حال ممنون
قربان شما دو دوست عزیز

مريوان
05-10-2010, 17:07
سلام ساسان جان
مانيلا ورژن 2 رو نصب كردم اصلا بدردم نخورد ورژن 3 رو نميشه نصب كرد اگر ميشه برام بزار .
مرسي . ممنون .
در ضمن اين رو براي برادرم ميخوام كه htc touch viva داره

Sandroid
05-10-2010, 21:16
سلام ساسان جان
مانيلا ورژن 2 رو نصب كردم اصلا بدردم نخورد ورژن 3 رو نميشه نصب كرد اگر ميشه برام بزار .
مرسي . ممنون .
در ضمن اين رو براي برادرم ميخوام كه htc touch viva داره

نه عزیز جان.متاسفانه برای رزولیشن qvga فقط و فقط ورژن2 قابل استفاده هست.

A.Plus
06-10-2010, 21:25
ساسان جان کارت عالیه خیلی تاپیک خوبیه.
من امروز تازه تونستم تاپیک رو بخونم. واقعا متاسفم برا بعضیا. حالا...
من یه نرم افزار جاوا میخوام که دوتا دکمه کاربردی گوشی های معمولی رو ساپورت کنه. Java Fx 2.1 رو دارم ولی جاوا ها رو درست حسابی نمیخونه. چی داری؟

Sandroid
06-10-2010, 23:41
من یه نرم افزار جاوا میخوام که دوتا دکمه کاربردی گوشی های معمولی رو ساپورت کنه. Java fx 2.1 رو دارم ولی جاوا ها رو درست حسابی نمیخونه. چی داری؟

یگردم ببینم میتونم چیزی یافت کنم یا مث همیشه شرمنده میشم...

Sandroid
07-10-2010, 18:26
من یه نرم افزار جاوا میخوام که دوتا دکمه کاربردی گوشی های معمولی رو ساپورت کنه. Java fx 2.1 رو دارم ولی جاوا ها رو درست حسابی نمیخونه. چی داری؟

شرمنده ادیب جان...من این خواسته شما رو بین مدیران هم مطرح کردم...ولی کسی برنامه ای برای این درخواست شما نداشت

مريوان
08-10-2010, 16:57
آقا ساسان گل گلاب من مانيلا2 رو نصب كردم ولي عزيزم علاوه بر اينكه مانيلا 2 نيومد بالا تاچ فلوي خود موبايل هم نمياد بالا موبايل htc viva است چكار كنم

esmail69
08-10-2010, 18:23
آقا ساسان گل گلاب من مانيلا2 رو نصب كردم ولي عزيزم علاوه بر اينكه مانيلا 2 نيومد بالا تاچ فلوي خود موبايل هم نمياد بالا موبايل htc viva است چكار كنم

برو به این آدرس:
Start/Settings/Home/Item
اونوقت تیک مانیلا رو بزن.
http://www.handheldusers.com/forum/attachments/4255d1283520063-screen001.png

مريوان
08-10-2010, 20:38
[QUOTE=esmail69;1588194]برو به این آدرس:
Start/Settings/Home/Item

عزيزم من فقط حرف ساسان جان رو گوشي مي دم چرا ؟ چرا ؟ بگو چرا ؟ چون هميشه حرفهاش چي ؟ چي ؟ درسته
بعدش مسئوليت اين تاپيك با ساسان هست شما بهتره چي ؟ چي ؟ يه تاپيك براي خودت بزني و كمك نكني
عزيزم تيكش قبلا زده شده . دير رسيدي ...
ساسان جون كجايي كه تاپيكت از دست رفت برادر من . واي . واي
عزيزم مي دوني حكايتت مثل كيه : مثل عكس زيره
:cl:
:be:
:dp:
:dy:

esmail69
08-10-2010, 20:54
[quote=esmail69;1588194]برو به این آدرس:
Start/settings/home/item

عزيزم من فقط حرف ساسان جان رو گوشي مي دم چرا ؟ چرا ؟ بگو چرا ؟ چون هميشه حرفهاش چي ؟ چي ؟ درسته
بعدش مسئوليت اين تاپيك با ساسان هست شما بهتره چي ؟ چي ؟ يه تاپيك براي خودت بزني و كمك نكني
عزيزم تيكش قبلا زده شده . دير رسيدي ...
ساسان جون كجايي كه تاپيكت از دست رفت برادر من . واي . واي
عزيزم مي دوني حكايتت مثل كيه : مثل عكس زيره
:cl:
:be:
:dp:

عجب
از این حرفتون تعجب کردم.
تاپیک من و کس دیگه ای نداره.نیت کمک کردن بود.
این جای تشکر شما بود؟؟؟؟؟
شما دوست ندارید کارتون زودتر را بیفته؟؟؟؟
فقط میتونم بگم متاسفم.همین

Sandroid
08-10-2010, 20:59
عزیز جان اگه با روشی که اقای اسماعیلی گفتن کارتون را نیفتاد...برنامه رو از لیست برنامه هات پاک کن و یه سافت ریست تا مانیلا خودت بالا بیاد...

چون این مانیلا با خیلی از ورژنها سازگار نیس و نمیتونه اجرا بشه.

A.Plus
08-10-2010, 21:27
ساسان این مک افی که تو پست های اول معرفی کردی رو خودت داشتی؟ اپدیت نمیشه!!!
میزنه host unknown

مريوان
08-10-2010, 23:26
عزیز جان اگه با روشی که اقای اسماعیلی گفتن کارتون را نیفتاد...برنامه رو از لیست برنامه هات پاک کن و یه سافت ریست تا مانیلا خودت بالا بیاد...

چون این مانیلا با خیلی از ورژنها سازگار نیس و نمیتونه اجرا بشه.
سلام داش ساسان ،ساسان جان ببخشيد ها اسمم عزيز نيست اسمم مريوان هست در ضمن ببخشيد كه هي ما سوال مي كنيم تو زحمت افتادي با معرفت .
اين برنامه اصلا پاك نمي شه داش چي كارش كنم لوتي . دمت جيز(دمت گرم)

مريوان
08-10-2010, 23:34
[quote=مريوان;1588406]

عجب
از این حرفتون تعجب کردم.
تاپیک من و کس دیگه ای نداره.نیت کمک کردن بود.
این جای تشکر شما بود؟؟؟؟؟
شما دوست ندارید کارتون زودتر را بیفته؟؟؟؟
فقط میتونم بگم متاسفم.همین

سلام لوتي تو هم بچه با معرفتي هستي نه نه از تو خوشم اومد اي ول
در ضمن بهتره بري زيره پستتو ببيني كه كي از تو تشكر كرده همون موقعي كه اينو نوشتي چي چي چي من از تو تشكر كردم
بچه با معرفت دروازه غار لهجه من خط خطي شدست لهجه آقا تختي ما چاكر شما هم هستيم از ما دلگير نشو باحال به قول حافظ سعدي كه از بچه هاي با معرفت و لوتي زمونه خودش بود مي گه :
هر كسي را لهجه اي بنهادند / هر كسي را سيرتي بنهادند
اين چه كفر است و چه لهجستو و فشار / بقيش چي ؟چي؟ بگو چي؟بلد نيستم
قربونه بچه با معرفتاي دنيا
مريوان ...
در ضمن چاكر آقا ساسان گل هستيم
درضمن حكايت تو حكايت تصوير زيره :
:bo:
:dq:
:ca:
:dn:
:welcomeswing:

Sandroid
08-10-2010, 23:37
سلام داش ساسان ،ساسان جان ببخشيد ها اسمم عزيز نيست اسمم مريوان هست در ضمن ببخشيد كه هي ما سوال مي كنيم تو زحمت افتادي با معرفت .
اين برنامه اصلا پاك نمي شه داش چي كارش كنم لوتي . دمت جيز(دمت گرم)

دوسا عزیز مطمئنی پاک نمیشه از لیست برنامه هات؟
من همینو واسه داداشم ریختم و چون سرعا گوشیش رو پایین میاورد پاک کردم و پاک شد...
اگه پاک نمیشه که چاره ای جز هارد ریست نیس...

مريوان
08-10-2010, 23:46
دوسا عزیز مطمئنی پاک نمیشه از لیست برنامه هات؟
من همینو واسه داداشم ریختم و چون سرعا گوشیش رو پایین میاورد پاک کردم و پاک شد...
اگه پاک نمیشه که چاره ای جز هارد ریست نیس...

ساسان جون كاري كن كه نه سيخ بسوزه نه كباب اگر هارد ريست كنم برنامه هام پاك ميشه چه خاكي بود كه اين اسماعيلي رو سرمون ريخت داش ساسان نميشه مانيلا 1 رو دانلود و نصب كنم رديف نميشه .
قربون تموم بچه هاي خاكي و بامعرفت و سيگاري (ببخشيد )سيگاري نه ، باحال موبايلستان
زت زياد :by:

Sandroid
09-10-2010, 00:01
این ورژن برات دردسر ساز میشه...باید پاکش کنی...چون سرعتت رو کم میکنه و به مرور زمان گوشیت میهنگه.
یه هارد ریست و ریختن برنامه ها از اول تا اخر که 1 ساعت وقت نمیگیره

من تا قبل از معرفی رامی که تو امضام هست واسه هیرو...هر 2روز یه بار رام گوشیم رو عوض میکردم و 1.5گیگ برنامه میریختم....(گفتم که روحیه بگیری و هی بیفتی رو گوشی و تا صبح 3بار هارد ریست کنی:دی)

esmail69
09-10-2010, 00:15
[QUOTE=esmail69;1588434]

سلام لوتي تو هم بچه با معرفتي هستي نه نه از تو خوشم اومد اي ول
در ضمن بهتره بري زيره پستتو ببيني كه كي از تو تشكر كرده همون موقعي كه اينو نوشتي چي چي چي من از تو تشكر كردم
بچه با معرفت دروازه غار لهجه من خط خطي شدست لهجه آقا تختي ما چاكر شما هم هستيم از ما دلگير نشو باحال به قول حافظ سعدي كه از بچه هاي با معرفت و لوتي زمونه خودش بود مي گه :
هر كسي را لهجه اي بنهادند / هر كسي را سيرتي بنهادند
اين چه كفر است و چه لهجستو و فشار / بقيش چي ؟چي؟ بگو چي؟بلد نيستم
قربونه بچه با معرفتاي دنيا
مريوان ...
در ضمن چاكر آقا ساسان گل هستيم
درضمن حكايت تو حكايت تصوير زيره :
:bo:
:dq:
:ca:
:dn:
:welcomeswing:

ایول
منم اساسی ازت خوشم امد با معرفت.
من که نگفتم نصب کن اینو :be:

مريوان
09-10-2010, 22:40
هارد ريست كردم ولي حالم گرفته شد داش هر چي عكس مرحوم حاج پهلوان تختي رو داشتم پاك شد ... به قول شاعر مي گه :نابرده گنج ، رنج ميسر نمي شود تختي هم همينجوري بود ... بچه هاي جنوب شهر هي هي زندگي ........:br:

مريوان
12-10-2010, 16:25
سلام داش ساسان قربونه پهلوناي سيبيلو ببخشيد خوش سيبيل ارادتمنديم دست وپنجولت درد نكنه جوونمرد يه تم نصب كردم الان پشيمون شدم ميخوام عوضش كنم چيكارش كنم بزار واسه اونايي كه ويوا دارن از قول شاعر آوازه نام حافظ فردوسي پور تو كتاب شاهنامه گلستان از قسمت بوستانش يه شعري بسرايم hd2گر بالا نشيند كسر شان ويوا نيست جاي چشم ابرو نگيرد گرچه او بالاتر است

kiasoft
13-10-2010, 00:18
با سلام.دوستان عزیز آیا نرم افزاری برای سروسامان دادن به قسمت programs توی wm6.1 وجود داره؟ با تشکر

Sandroid
13-10-2010, 09:21
سلام داش ساسان قربونه پهلوناي سيبيلو ببخشيد خوش سيبيل ارادتمنديم دست وپنجولت درد نكنه جوونمرد يه تم نصب كردم الان پشيمون شدم ميخوام عوضش كنم چيكارش كنم بزار واسه اونايي كه ويوا دارن از قول شاعر آوازه نام حافظ فردوسي پور تو كتاب شاهنامه گلستان از قسمت بوستانش يه شعري بسرايم hd2گر بالا نشيند كسر شان ويوا نيست جاي چشم ابرو نگيرد گرچه او بالاتر است
از برنامه m2d استفاده کن که هم میتونی تم رو عوض کنی و هم میشه از تم هات بکاپ بگیری...
تو قسمت نرم افزار موجوده...اگه باز پیدا نکردی بگو واست اپ میکنم....

با سلام.دوستان عزیز آیا نرم افزاری برای سروسامان دادن به قسمت programs توی wm6.1 وجود داره؟ با تشکر

برنامه خاصی وجود نداره...ولی تو 6.5 روش کار اینطوره که:

start...file manager...windows...stat menu...program:از اینجا میتونی تو قسمت برنامه هات فولدر جدید بسازی و برنامه های مورد نظرت رو تو فولدر جدیدی که ساختی cut&paste کنی...امیدوارم تو 6.1 هم رویه به همین طریق باشه

kiasoft
14-10-2010, 23:41
متاسفانه توی 6.1 چنین چیزی نیست.اگر راهی هست راهنمایی کنید.با تشکر

Sandroid
15-10-2010, 10:35
متاسفانه توی 6.1 چنین چیزی نیست.اگر راهی هست راهنمایی کنید.با تشکر

پس متاسفم عزیزم...دیگه راه خاصی نداره

مريوان
15-10-2010, 12:36
داش ساسان سلام اولا بگم لنگي ها پيروزن دويمندش حيف از مربي سبيل قشنگتون خوشم مياد ثالثا ديروز دعوا كردي اومدم كمكت تو اون تاپيكه هست عصبي شدي .
دمت گرم نشون دادي بچه لوتي هستي منو اسمال دسمالي اومديم و اون تاپيكو ريختيم بهم .
دمت جيز يه برنامه مسنجر توپ برا ويوا بنداز برامون كه كارمون گيره ميشه با اون برنامه عكس بفرستم برا پي سي چون بچه لوتيهاي سبيل قشنگ عكس حاج مرحوم جهان پهلوان يادش بخير روحش شاد و يادش گرامي باد عجب مردي بود چه هيكلي داشت آقا تختي رو مي فرستن برامون . عزت زياد
يه شعر از مرحوم حافظ رودكي سعدي نيا :مسنجر گر بالا نشيند كسر شان ياهو نيست جاي دهان سيبيل قشنگ نگيرد گرچه او بالاتر است

Sandroid
15-10-2010, 14:25
مسنجر که گزاشته بودم تو پست مخصوص اینترنت....نه؟
nimbuzz مسنجر عالی هستش

A.Plus
15-10-2010, 17:23
یه بروزر خوب برا ویوا میزاری ساسان؟ اپرا که رو gprs اصلا بالا نمیاد. بقیشون هم که هر کدوم یه مشکلی دارن! چی داری؟

Sandroid
15-10-2010, 22:38
خودت زدی تو خال عزیزم...
بهترین بروزر همون اپرا مینی هستش که گزاشتم...سرعت بالا برای نت گردی...سرعت متوسط برای دانلود(10kb-20kb)
و از همه مهمتر داشتن قیلتر شکن که خیلی عالیه و راحت میتونین از کتاب face تو این بروزر استفاده کنی...

bahram58
15-10-2010, 23:04
دوست عزیزم.من خیلی دنبال برنامه مد نظر شما گشتم ولی...
حتی نمیدونم چه استفاده داره این برنامه که بخوام دقیق تر دنبالش باشم.

خواستم جواب بدم که نگید فلانی از وقتی ارتقا گرفته دیگه...
آقا ساسان عزیز سلام
من این پست شمارو ندیده بودم. ممنون بابت وقتی که گذاشتی
اما خوب متاسفانه نرم افزارو پیدا نکردی:dy:. من این نرم افزارو دارم ولی
کرکشو گم کردم. به نظر من برنامه مفیدیه ،محض اطلاعتون بگم
امکانات این نرم افزار : سافت ریست، هارد ریست ، چرخش صفحه
نمایش( که چون ویوا Auto Rotate نداره یه جاهایی به درد میخوره)
ضمنا دسترسی سریع به تنظیمات گوشی از امکانات خوب این برنامس:bf:
بازم ممنونم

مريوان
20-10-2010, 13:46
ويوا داستان از موبايل هاي سربه گردون ساي اينك خفته در تابوت پست جعبش مي گويد ، ويوا با آن اسب يال افشان زردش مي چمد در آن ، اهل پا منارم ،پيشه ام چاقو كشي/گاه گاهي آدمي مي كشم با چاقو/مي فروشم به شما تا با آواز اسماعيلي كه در آن زندانيست دل تنهايي تان تازه شود/ من نمي دانم كه چرا ميگويند ويوا حيوان نجيبي است ،گالكسي زيباست/ چرا در جيب كسي ال جي نيست /ويوا چه كم از آيفون تيري جي دارد/چشم ها را بايد شست /جور ديگر بايد ديد/كار ما نيست شناسايي راز اچ تي سي/كار ما شايد اين است/ كه ميان ويوا و اچ دي تو پي آواز حقيقت بدويم/مريوان،پامنار ،مهرماه 89 ؟/ سلام داش اينارو ميخوام تو كتاب خودم كه اسمش سيبيل هاي قشنگ ،قشنگي هاي سيبيل است منتشر كنم .media palyer جديد رو برام بذار داش دمت جيز قربون سبيل قشنگها . چاكريم چاك

Sandroid
20-10-2010, 15:27
آقا ساسان عزیز سلام
من این پست شمارو ندیده بودم. ممنون بابت وقتی که گذاشتی
اما خوب متاسفانه نرم افزارو پیدا نکردی:dy:. من این نرم افزارو دارم ولی
کرکشو گم کردم. به نظر من برنامه مفیدیه ،محض اطلاعتون بگم
امکانات این نرم افزار : سافت ریست، هارد ریست ، چرخش صفحه
نمایش( که چون ویوا auto rotate نداره یه جاهایی به درد میخوره)
ضمنا دسترسی سریع به تنظیمات گوشی از امکانات خوب این برنامس:bf:
بازم ممنونم
بهرام جان اگه میتونی برنامه رو تاپیک درخواست نرم افزار برام اپ کن...
شاید اونجوری راحت تر بتونم برات پیدا کنم کد رجیستری اش رو

ويوا داستان از موبايل هاي سربه گردون ساي اينك خفته در تابوت پست جعبش مي گويد ، ويوا با آن اسب يال افشان زردش مي چمد در آن ، اهل پا منارم ،پيشه ام چاقو كشي/گاه گاهي آدمي مي كشم با چاقو/مي فروشم به شما تا با آواز اسماعيلي كه در آن زندانيست دل تنهايي تان تازه شود/ من نمي دانم كه چرا ميگويند ويوا حيوان نجيبي است ،گالكسي زيباست/ چرا در جيب كسي ال جي نيست /ويوا چه كم از آيفون تيري جي دارد/چشم ها را بايد شست /جور ديگر بايد ديد/كار ما نيست شناسايي راز اچ تي سي/كار ما شايد اين است/ كه ميان ويوا و اچ دي تو پي آواز حقيقت بدويم/مريوان،پامنار ،مهرماه 89 ؟/ سلام داش اينارو ميخوام تو كتاب خودم كه اسمش سيبيل هاي قشنگ ،قشنگي هاي سيبيل است منتشر كنم .media palyer جديد رو برام بذار داش دمت جيز قربون سبيل قشنگها . چاكريم چاك

مریوان جان کدوم پلیر رو میخوای؟

مريوان
20-10-2010, 15:58
جديد ترين ورژن مديا پلير

Heidari66
25-10-2010, 12:53
سلام دوستان
برنامه مانیلا 2 رو برای نصب روی رام Evo-Ultimate (beta) میخواستم
بعد از نصب مشکلی پیش نمیاد؟
سرعت گوشی کند نمیشه؟!
ممنون

Sandroid
25-10-2010, 19:49
ورژن سازگار با این رام موجود نیس.
تا حالا 2تا از دوستان تلاش کردن ولی نتیجه ای نداده

bahram58
26-10-2010, 21:13
بهرام جان اگه میتونی برنامه رو تاپیک درخواست نرم افزار برام اپ کن...
شاید اونجوری راحت تر بتونم برات پیدا کنم کد رجیستری اش رو
اینم لینک برنامه handy menu
http://up.iranblog.com/Files73/a332251fd50d4a17b090.rar
ببینم چیکار میکنی آقا ساسان :bf:

mehdi_alive
02-11-2010, 09:47
لیست سوم برنامه ها مربوط میشه به برنامه های مخصوص برای مدیریت اس-ام-اس ها
باز اگه برنامه ای خاصی مد نظر دارین بگین که در خدمت باشیم...

برنامه اول:اس-ام-اس فلش
برنامه دوم:بکاپ گیری/اس-ام-اس زمان بندی/اس-ام-اس گروهی...
برنامه سوم:پاک کردن دلیوری با امکانات بالا
برنامه چهارم:اس-ام-اس ها رو داخل یه برنامه با محیط زیبا به صورت چتی نشون میده...
برنامه پنجم:غیر فعال کردن حالت چتی اس-ام-اس ها
برنامه ششم:حل مشکل اختلاف زمانی اس-ام-اس

برنامه پنجم و ششم رو چون قبلا تو یه جای دیگه اپ کرده بودم این اجازه بهم داده نشد تا یه بار دیگه اپ کنم.ولی خب...این ادرس اون لینک.میتونین از اینجا دانلود کنید:http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1411988&postcount=137

چند تا برنامه دیگه هم موجود بود که اس-ام-اس ها رو مخفی میکرد...ولی از اونجایی که خودم از این کارا خوشم نیومد از گزاشتن این برنامه ها هم خودداری کردم.باز اگه میخواین که...

سلام
با تشکر فراوان از زحمتی که کشیدید و تو هر قسمت کلی برنامه مفید گذاشتید.... خواستم سوال کنم برنامه ای هست که Delivery Report Request رو بشه باهاش همیشگی کرد و دیگه نیاز نباشه واسه هر SMS درخواست Delivery داد ؟؟؟ من HTC TOUCH2 گرفتم و هنوز تازه کازم با این گوشی... ممنون میشم اگه راهنمائیم کنی...
مهدی:dh:

bahram58
02-11-2010, 13:51

سلام
با تشکر فراوان از زحمتی که کشیدید و تو هر قسمت کلی برنامه مفید گذاشتید.... خواستم سوال کنم برنامه ای هست که Delivery Report Request رو بشه باهاش همیشگی کرد و دیگه نیاز نباشه واسه هر SMS درخواست Delivery داد ؟؟؟ من HTC TOUCH2 گرفتم و هنوز تازه کازم با این گوشی... ممنون میشم اگه راهنمائیم کنی...
مهدی:dh:
مهدی جان بهتر بود سوالتونو توی بخش Touch 2 مطرح میکردین،
اما در هر صورت جواب سوالتون اینه :
نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست
وارد Start بشید، گزینه ی text رو بزنید، از قسمت menu وارد Tools
بشید و options رو انتخاب کنید. روی sms/mms کلیک کنید، تیک کنار
گزینه Request delivery notifications رو فعال کنید و روی ok بالای صفحه
کلیک کنید. مشکل شما برطرف میشه. :bp:

mehdi_alive
03-11-2010, 08:47
مهدی جان بهتر بود سوالتونو توی بخش Touch 2 مطرح میکردین،
اما در هر صورت جواب سوالتون اینه :
نیازی به نصب هیچ نرم افزاری نیست
وارد Start بشید، گزینه ی text رو بزنید، از قسمت menu وارد Tools
بشید و options رو انتخاب کنید. روی sms/mms کلیک کنید، تیک کنار
گزینه Request delivery notifications رو فعال کنید و روی ok بالای صفحه
کلیک کنید. مشکل شما برطرف میشه. :bp:

آقا دم شما گرم. :cv:
سلامت و پاینده باشی عزیز.:dn:

pite
09-11-2010, 12:45
سلام
میخواستم بدونم نرم افزار قطب نما برای ویوا هست اگه هست ممنون میشم

Sandroid
09-11-2010, 12:48
سلام
میخواستم بدونم نرم افزار قطب نما برای ویوا هست اگه هست ممنون میشم

نه عزیزم نداریم این برنامه رو

مريوان
16-11-2010, 11:33
سلام داش ساسان من الان تو گوانجو هستم استاد حاج پهلوون جوكار ازم دعوت كرده من به احترام پهلوون خان حاج تختي روشو زمين ننداختم ،من فردا با يه حريف كره اي بايد برم رو تشك ،از اين حرفا بگزريم ،يه نرم افزار توپ بزار كه فايل هاي avi رو روي htc viva بياره بالا عزت زياد

Sandroid
16-11-2010, 19:20
مریوان جان core player رو از اینجا دانلود کن...

http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1465810&postcount=6

A.Plus
17-11-2010, 11:27
من TCMP رو توصیه میکنم. Core رو ویوا لگ میزنه رو فایلای حجم بالا ولی TCMP راحت تر باز میکنه.

Sandroid
17-11-2010, 12:25
من tcmp رو توصیه میکنم. Core رو ویوا لگ میزنه رو فایلای حجم بالا ولی tcmp راحت تر باز میکنه.

مرسی ادیب جان...اگه برنامه رو اپ کنی همینجا خیلی عالی میشه///

bahram58
17-11-2010, 21:04
مرسی ادیب جان...اگه برنامه رو اپ کنی همینجا خیلی عالی میشه///
با اجازه دوستان من زحمت آقای ادیب رو کم میکنم
از اینجا میتوید برنامشو دان کنید :
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=95776
لطفا از دوستان اگر کسی با این برنامه کار کرد و موفق شد
زیر نویس فارسیشو فعال کنه مارو هم یه راهنمایی بکنه.
برنامه ی خیلی خوبیه ولی من حتی با توضیحات دوستمون
haddad که لطف کردی برنامرو آپ کرده موفق نشدم زیرنویس
فارسیشو فعال کنم

A.Plus
18-11-2010, 20:15
با اجازه دوستان من زحمت آقای ادیب رو کم میکنم
از اینجا میتوید برنامشو دان کنید :
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=95776
لطفا از دوستان اگر کسی با این برنامه کار کرد و موفق شد
زیر نویس فارسیشو فعال کنه مارو هم یه راهنمایی بکنه.
برنامه ی خیلی خوبیه ولی من حتی با توضیحات دوستمون
haddad که لطف کردی برنامرو آپ کرده موفق نشدم زیرنویس
فارسیشو فعال کنم
منم نمیتونم زیر نویس رو بیارم ولی با core هم نتونستم!گزینه ی subtitle رو داره ولی فعال نمیشه!
خیلی پلیر خوبیه! سرعت بالایی داره مخصوصا تو حجم بالاها از خیلی از پلیر ها بهتره. ولی محیطش یکم کسل کنندس!
ولی جزو بهتیرین پلیر ها مخصوصا تو ویدیوس و خیلی از فرمت ها رو هم پشتیبانی میکنه.

Sandroid
19-11-2010, 12:43
واسه اینکه زیر نویس فعال بشه باید فایل زیرنویس هر فیلم رو اول دانلود کنید...بعد تو قسمت مناسب قرار بدید تا همراه با فیلم زیر نویس هم پخش شه...

mehrshad_majd
19-11-2010, 19:17
salam.age narm afzare yahoo messenger baraie chat kardan ba goshie htc viva hast baram befrestin mamnon misham

Sandroid
19-11-2010, 19:32
برنامه nimbuzz موجوده تو صفحه2 یا 3.
زحمت دانلود هم با خودتون!!!

مريوان
27-11-2010, 21:47
كرونومتر واسم بذار لوتي . دمت گرم منتظرتم داش حيف كه گوانژو بازيها تموم شد . دم جهان پهلوون سليمي گرم اگه مدال المپيك رو بگيره عكسشو تو امضام مي ذارم.

A.Plus
08-12-2010, 23:13
كرونومتر واسم بذار لوتي . دمت گرم منتظرتم داش حيف كه گوانژو بازيها تموم شد . دم جهان پهلوون سليمي گرم اگه مدال المپيك رو بگيره عكسشو تو امضام مي ذارم.
بفرما. ببین کار میکنه این رو ویوا
http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=406667&d=1278341538

ArminMehr
15-12-2010, 18:56
درود به همگی(مخصوصا آقاساسان،آقا اسماعیل و اعضای فعال دیگه...)
راستش من خیلی وقته ویوا دارم و واسه برنامه کلی این طرف اون طرف میچرخیدم.خوشحال شدم این تاپکو پیدا کردم.یه برنامه میخوام واسه یادگیری زبان.یه لایتنر هس اما خرابه وسطش گیر میکنه. اگه جی5 چیزی معرفی کنین ممنون میشم.:bp:

ajpt
17-12-2010, 03:06
در بدر دنبال یه سایت برای دانلود بازی برای ویوا می گردم کسی سراغ نداره

Sandroid
17-12-2010, 21:23
دوست عزیز شما از بخش برنامه های پاکت-پی-سی استفاده کنید...تمام بازیها با رزولیشن ضرلش جواب میده رو ویوا

Sandroid
17-12-2010, 21:28
درود به همگی(مخصوصا آقاساسان،آقا اسماعیل و اعضای فعال دیگه...)
راستش من خیلی وقته ویوا دارم و واسه برنامه کلی این طرف اون طرف میچرخیدم.خوشحال شدم این تاپکو پیدا کردم.یه برنامه میخوام واسه یادگیری زبان.یه لایتنر هس اما خرابه وسطش گیر میکنه. اگه جی5 چیزی معرفی کنین ممنون میشم.:bp:

والا همچین برنامه ای به چشمم نخورده...باز خودت بخش نرم افزارها و قسمت دیکشنری رو بگرد...شاید چیزه به درد بخوری گیرت بیاد

noroozi202
08-01-2011, 04:42
سلام دوستان
من بعد از اینکه گوشیم رو ریست ( بازگشت به تنظیمات اولیه ) کردم.
دیگه اپرا مینی روش کار نمیکنه و پیام زیر رو میده! نه با جی پی ار اس و نه با وای فای!!
verification of server certificate failed, please chech the date setting in your device
در کار با حود مرورگرای گوشی مشکلی نیست! هم اینترنت اکسپلورر و هم اپرای پیش فرض گوشی و مسنجر هم مشلی در ایتفاده از اینترنت نداره! فقط اپرا مینی
قبل از ریست مشکلی نداشت و همچنین برنامه یوتیوب گوشی هم قبل از ریست کار میکرد ولی الان کار نمیکنه و تصویر لود نمیکنه!!!!!!!
:an::cm:

hosainifam
08-01-2011, 16:03
باسلام اگر امكان دارد نرم افزار تمام تصوير تماس گيرنده را ميخواهم براي گوشي HTC Touch Viva باتشكر

SADEGH
11-01-2011, 15:02
سلام دوستان
من بعد از اینکه گوشیم رو ریست ( بازگشت به تنظیمات اولیه ) کردم.
دیگه اپرا مینی روش کار نمیکنه و پیام زیر رو میده! نه با جی پی ار اس و نه با وای فای!!
Verification of server certificate failed, please chech the date setting in your device
در کار با حود مرورگرای گوشی مشکلی نیست! هم اینترنت اکسپلورر و هم اپرای پیش فرض گوشی و مسنجر هم مشلی در ایتفاده از اینترنت نداره! فقط اپرا مینی
قبل از ریست مشکلی نداشت و همچنین برنامه یوتیوب گوشی هم قبل از ریست کار میکرد ولی الان کار نمیکنه و تصویر لود نمیکنه!!!!!!!
:an::cm:

تاریخ گوشی رو به میلادی به روز کن درست میشه.

m_alifard
18-01-2011, 14:39
باسلام اگر امكان دارد نرم افزار تمام تصوير تماس گيرنده را ميخواهم براي گوشي HTC Touch Viva باتشكر

با سلام. چندتا دفترچه تلفن هست که اينکارو ميکنه ولي من اين يکي رو استفاده ميکنم و خيلي راضيم مخصوصا بخاطر ساپورت خوبش از زبان فارسي:cs:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=82574

ArminMehr
31-01-2011, 22:48
درود به همگی
یه یاهو مسنجر لازم دارم(نیم بازو دارم) دوستان اگه میتونن معرفی کنن.ممنون میشم.

A.Plus
01-02-2011, 19:16
یاهو مسنجر نست. یکی هست خیلی قدیمیه لاگین نمیشه! از im+ استفاده کن توی بخش نرم افزار ها پیدا میشه.

rasoul ahmadzad
04-03-2011, 19:09
سلام.این برنامه که براتون گذاشتم به شما این امکانو میده که صفحه touch viva رو landscape کنید.quicklauncher هم داره که میتونید باهاش به سرعت به برنامه هاتون دسترسی پیدا کنید.

MAJID9064
08-03-2011, 09:21
سلام خسته نباشید من گوشیم تاچ ویوا است اگه میشه رام اصلی 6.5 رو برام بذارین

Mr.zeus WM
08-03-2011, 14:31
سلام خسته نباشید من گوشیم تاچ ویوا است اگه میشه رام اصلی 6.5 رو برام بذارین

سلام...رام رسمی 6.5 برای این گوشی نیست
فقط کوک شده

mohseneali
09-03-2011, 13:19
[QUOTE=Sandroid;1458673]با سلام خدمت دوستان عزیز.

دوستانی که نرم افزار مخصوصی برای گوشیشون نیاز دارن یا سوال خاصی درمورد نرم افزاری دارن از این به بعد لطف کنن و اینجا سوالشون رو مطرح کنن

با سلام خدمت شما که این بخش خوب رو راه اندازی کردید .
دنبال برنامه ای هستم که بتونم از تمام لیست اسامی دفتر تلفنم تو کامپیوترم یه لیست داشته باشم ، یعنی در واقع یه بک آپ تو کامپیوترم داشته باشم ، ممنون می شم راهنمایی کنین تو این زمینه .
هم برنامه و هم روش نصبش .
شاد باش و شاد زی

pedramstalker
09-03-2011, 21:09
سلام يه نرم افزار ميخواستم كه شماره گير ويوا رو عوض كنه (شماره ها درشت شه) خيلي عذابه كمك كنين لطفا

A.Plus
10-03-2011, 20:37
از inosoft Phonex استفاده کن عالیه. همین الان لینکش رو صفحه اول تو بخش نرم افزار هاس

xaxi
12-04-2011, 13:10
سلام
يه برنامه ي رمز گذاري رو فايل ها مخصوصا" اس-ام-اس ها معرفي كنيد ..
مرسي

ali_2c
19-05-2011, 11:36
سلام به همه دوستان.... دیکشنری انگلیسی به فارسی برای viva میخوام .... کسی میتونه بزاره واسم یا بگه که از کجا میشه بگیرم ؟

loverx5
07-06-2011, 11:00
سلام به همه دوستان.... دیکشنری انگلیسی به فارسی برای viva میخوام .... کسی میتونه بزاره واسم یا بگه که از کجا میشه بگیرم ؟

برید اینجا :
http://www.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=283

majmaj1
08-06-2011, 12:44
سلام
برنامه ای هست که بشه اینترنت pc رو رو گوشی استفاده کنیم

runner1368
01-09-2011, 12:28
سلام
v p n برا ویوا می خوام

kaveh_sadr
24-09-2011, 19:49
سلام به همه
نرم افزار inesoft phoneing v 7.6 رو میخواستم البته کرک شدشو.
اگر کرکی که کار کنه هم بود میشه فقط اگه لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم.
kaveh_sadr@yahoo.com

kaveh_sadr
05-10-2011, 18:40
سلام به همه
نرم افزار inesoft phoneing v 7.6 رو میخواستم البته کرک شدشو.
اگر کرکی که کار کنه هم بود میشه فقط اگه لطف کنید زودتر جواب بدید ممنون میشم.
kaveh_sadr@yahoo.com
نبووووووووووووووووووووووو ووووووووووود کسی جواب مارو بده

mammmm
06-10-2011, 17:50
سلام میشه بی زحمت یک office mobiloeبرام بزارین

mammmm
08-10-2011, 08:16
سلام برنامه ای نیست که بشه taskmanagerرو بیاره تو صفحه home یعنی گوشه ی صفحه کلیک کنی و taskmanager باز شه و در واقع بشه با اون نرم افزار تنظیمات taskmanager رو عوض کرد

masood13703
28-11-2011, 13:27
سلام به همه دوستان.من همین امروز عضو شدم.گوشی من به اینترنت وصل نمیشه.توی تنظیماتش هم اپراتور انتخاب شده ایرانسل هست،اما نمیدونم چرا به اینترنت وصل نمیشه.توی رام قبلیم اینطوری نبود .رام الان گوشیم pajerm rc1 هستش.خواهش میکنم کمک کنید.

masood13703
02-12-2011, 17:03
سلام.من چطوری میتونم فایلی رو اینجا آپلود کنم.یه نرم افزار با حال واسه ویوا پیدا کردم.اسمش ucweb هست و یه مرورگر سریع همراه با ف.ی.لت.ر شکنه.

ArEzOo
03-12-2011, 09:58
سلام میشه بی زحمت یک office mobiloeبرام بزارین
اینم خدمت شما
http://forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=427344&d=1282395687

سلام برنامه ای نیست که بشه taskmanagerرو بیاره تو صفحه home یعنی گوشه ی صفحه کلیک کنی و taskmanager باز شه و در واقع بشه با اون نرم افزار تنظیمات taskmanager رو عوض کرد
دوست عزیز شما میتونید از برنامه ark switch استفاده کنید که در قسمت نرم افزار ها هست

سلام.من چطوری میتونم فایلی رو اینجا آپلود کنم.یه نرم افزار با حال واسه ویوا پیدا کردم.اسمش ucweb هست و یه مرورگر سریع همراه با ف.ی.لت.ر شکنه.
1-وقتی که وارد صفحه "ارسال پاسخ" شدید , کمی صبر کنید تا صفحه کاملا لود شود...بعد از لود شدن کامل صفحه قسمت "امکانات اضافی این بخش" به صفحه اضافه میشود.
برای آپلود فایل از روی هارد خود باید روی گزینه ی "مدیریت ضمیمه ها" کلیک کنید.

http://i14.tinypic.com/4lr7zsy.jpg
2- بعد از کلیک بر روی "مدیریت ضمیمه ها" صفحه کوچکی باز میشود که شما با کلیک بر روی باتون Browse... میتوانید فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید , بعد از انتخاب فایل خود بر روی گزینه ی "آپلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا فایل شما آپلود شود.

http://i9.tinypic.com/4xv4ol2.jpg
3-بعد از آپلود فایل صفحه مدیریت ضمیمه ها را ببندید و پست مورد نظر خود را ارسال کنید.

masood13703
03-12-2011, 21:11
سلام به همگی.با تشکر از ArEzOo که کمک کردند من این فایل رو آپلود کنم.این یه نرم افزار مرورگر اینترنته همراه با ......اگه خوشتون اومد یه تشکر بزنید.

masood13703
10-12-2011, 22:28
بازم سلام.یه کامپایلر زبان c++ میخوام واسه ویوا.خیلی ضروریه.لطفا جواب بدین.

mammmm
22-12-2011, 13:16
سلام به همه یک manilaمیخاستم که در رامه evo ultimatr 2.5 beta کار کنه .میشه بی زحمت برام اپلود کنید ؟ممنون

▒♥Emperatoor♥▒
26-12-2011, 16:20
با سلام خدمت ساسان عزیز
اون برنامه ای که فایل های جاوا رو میخوند به دلایلی از گوشیم پاک شد و رفتم یه برنامه به جاش نصب کردم ولی وقتی برنامه جاوا رونصب میکنم برا دفعه اول میخونه ولی وقتی گوشی ریست میشه و میخوام دوباره فایل جاوا رو باز کنم این ارور رو میده:
failed to initialize the 1% application
به نظرت چه برنامه ای پیشنهاد میدی که درست بشه؟!

▒♥Emperatoor♥▒
27-12-2011, 12:55
از مدیران خواهشمند است این موضوع بسته شود تا کسی ارسال نکند چون ارسال ها بی جواب می ماند

heical
04-02-2012, 23:34
سلام دوستان...
یه نرم افزار چت میخوام برای تاچ ویوا که بشه باهاش در محیط هایی مثل یاهو مسنجر یا اسکایپ چت کرد البته چت صوتی منظورم هست نه نوشتاری.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

kiasoft
26-03-2012, 18:59
با سلام به اساتید محترم.آیا راهی برای اضافه کردن شهر جدید به weather خود گوشی هست چون خیلی از شهرها رو نداره.یا نرم افزار کاملتری هست که جای اونو بگیره؟ با تشکر

LEO K
27-03-2012, 18:00
با سلام به اساتید محترم.آیا راهی برای اضافه کردن شهر جدید به weather خود گوشی هست چون خیلی از شهرها رو نداره.یا نرم افزار کاملتری هست که جای اونو بگیره؟ با تشکر

دوست من برای اینکار شما باید تو فایل های سیستمی مانیلا تغییرات ایجاد کنید . البته من که تا حالا همه ی شهر ها رو توش دیدم

موفق باشید

kiasoft
27-03-2012, 19:48
فقط شهرهای بزرگ رو داره.لطفا توضیح بدید.

LEO K
28-03-2012, 12:31
فقط شهرهای بزرگ رو داره.لطفا توضیح بدید.

این ایراد از رامتون هست ، برای این گونه تغییرات باید در هنگام کوک این تغییرات رو داد

موفق باشید

sees.sh
08-06-2012, 19:43
سلام من یک نرم افزار منشی تلفنی میخوام میشه کمکم کنید
برا اچ تی سی مینی
تا حالا چند تا خودم پیدا کردم ولی درست کار نمیکنه
و اگر میشه یک نرم افزار برا ضبط مکالمات تلفنی
باتشکر

LEO K
19-06-2012, 11:06
ممممممممنوووووووون ازتون

دوست من برای حفظ نظم انجمن از دکمه ی تشکر استفاده کنید

موفق باشید

kiasoft
06-11-2012, 15:26
با سلام.لطف کنید برنامه ای رو معرفی کنید که در محیط فیش بوک بتونم چت کنم . مشکل شیلتر نداشته باشه.با تشکر

baharebb
17-12-2012, 02:07
سلام خسته نباشید.من برنامه فارسی ساز از سایتتون گرفتم خیلی خوب بود . مرسی.
حالا یه آنتی ویروس میخوام برای touch viva . بازم ممنووووووووون:please:

wkpviana
17-12-2012, 08:56
با سلام
دوستان کسی برنامه ای برای اجرای فایل های mkv یا avi برروی جاوا سراغ داره؟
مدل گوشی samsung s8003 jet

alinateghi
17-08-2013, 14:38
برنامه vchat واسه viva میخام :(