PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل فلش

parsegade
22-07-2010, 14:57
سلام من e8 رو تازه خريدم البته قبلا a1200داشتم.من گوشي رو طبق دستورالعمل شما فلش كردم ولي هيج اتفاق خاصي نيفتاد و هيج جيزي از حافظه گوشي پاك نشد البته در طول فلش هم هيچ خطايي نداد.و الان هم نميتونم فايلهاي mgx نصب كنم الان چطور بفهمم كه گوشيم آپديت شده؟فريمور a3.06 هست لطفا اگه امكان داره مراحل رو خلاصه همينجا بگين
از شما ممنونم .كل مراحل فلش من جند دقيقه بيشتر طول نكشيد بدون هيچ خطايي .برنامه هايي كه من فلش كردم E8_06A3_noRSA.sbf و بعد هم Patched-cg31-for-No-RSA-06.A3-or-06.A5-boot.loader.sbf آگه برنامه ديگه اي هم هست بگين در ضمن من هدف اصليم نصب برنامه با پسوند mgx

MOJI3180
22-07-2010, 16:25
دوست عزیزم سوالتون رو در یک تاپیک دیگه هم مطرح کردید ولی باز خدمتتون عرض میکنم که :

این کارایی که شما انجام دادید فقط مقدمات فلش و آپدیت بوده . هنوز شما گوشی را آپدیت نکردید !!!
به بخش فیرمور های Motomagx مراجعه کنید و یک فیرمور را انتخاب کنید و روی گوشی فلش کنید .
در حال حاضر نظر من این فیرمور است :z mod
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=100077

(برای فلش این فیرمور به نحوه فلش این فیرمور که در لینک بالا گفتم توجه کنید/ حتما مشخصات هر فیرمور را بخوانید .)

پیشنهاد بعدی هم envy هست :
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=93313

/////////////////////////////////
در ضمن خیلی بهتره همیشه قبل از فلش حافظه گوش را کلا پاک کنید :
Settings \ Phone Settings \ Reset \ Delete all data
مموری کارت هم فرمت کنید .

موفق باشید..

parsegade
23-07-2010, 13:27
دست شما درد نكنه فايل رو دانلود كردم حالا مراحلي كه انجام دادم واست شرح ميدم اول E8_06A3_noRSA.sbf در مرحله بعد Patched-cg31-for-No-RSA-06.A3-or-06.A5-boot.loader.sbf در آخر هم كه فريمور zMod_2.4.5_bourgeois_edition_motofan.ru.sbf اما كل مراحل فلش باز هم چند دقيقه بيشتر طول نكشيد در ضمن زبان فارسي هم پاك شد نكنه كمك كنيد002:

MOJI3180
23-07-2010, 14:11
دوست عزیزم اشاره کردم که برای فلش این فیرمور نحوه فلش کردنش رو مطالعه کنید .
برای فیرمور z mod قضیه کمی فرق میکنه . شما به لینکی که در بالا دادم برید و نحوه فلش فیرمور را که با فارسی هم نوشتم رو مطالعه کنید و عین اون عمل کنید.
اول norsa
دوم : cg31
سوم : فیرمور استوک 1cr
چهارم : فلش zmod

نحوه فلش فیرمور Z-Mod 2.4.5 FINAL

* تمام برنامه ها و دیتا های روی مموری کارت و حافظه گوشی را پاک کنید . فونت ها و برنامه های mgx نصب کرده و دفترچه تلفن و....
* 2- اسکین گوشی را برگردونید روی اسکین اصلی گوشی
* 3- فلش No_RSA_boot (اگر قبلا فلش نکردید)
* 4- فلش فیرمور استوک R6713_G_71.14.1CR_A روی گوشی
* 5- انجام Settings \ Phone Settings \ Reset \ Delete all data
* 6- فلش فیرمور Z-Mod
* 7- بعد از رشن شدن گوشی 10 دقیقه صبر کنید و دوباره Settings \ Phone Settings \ reset \ Delete all data
* 8- بعد از روشن شدن دوباره 10 دقیقه صبر کنید و ایندفعه گوشی را بصورت دستی ریست کنید . (خاموش و روشن)
* بعد از روشن کردن گوشی باز 10 دقیقه صبر کنید و بعد از این مدت گوشی آماده استفاده است

اگر میبینید هیچ اتفاقی در گوشی نیافتاده و تغییری را حس نمیکنید ! ، بغیر از مرحله 3 ؛ مراحل بالا را به ترتیب انجام بدید .

گوشی را حتما فول شارژ کنید !

این فیرمور زبان فارسی نداره . بعد از فلش فیرمور، پک فارسی را از اینجا دانلود کنید و روی گوشی فلش کنید .
http://forum.mobilestan.net/forumdisplay.php?f=619

موفق باشید...

parsegade
23-07-2010, 22:03
آقا moji دست شما درد نكنه پك فارسي رو هم ريختم گوشيم به كل متحول شد ولي اينو بايد بگم كه كل فلش فقط چند دقيقه طول كشيد و در ضمن بدون انجام مرحله سوم يعني: سوم : فیرمور استوک 1cr و جالب بود كه انجام شد حالا بخ نظر شما مشكلي كه ايجاد نميشه در ضمن سرعتش هم تغيير نكرده تازه فكر كنم كه بهتر شده:023:

MOJI3180
23-07-2010, 23:01
سلام . خیلی خوشحالم که موفق شدید . فلش کردن فیرمور استوک بخاطر اینه که بعد از فلش کردن فیرمور اصلی ؛ سرعت گوشی کم نشه و فیرمور اصلی کامل کامل با گوشی مچ بشه . بخاطر اینکه این رو فیرمور هم ورژن هستند . اگر با سرعت گوشی مشکلی ندارید و ایرادی در منو ها و بقیه قسمت های گوشی مشاهده نمیکنید میتونید بی خیال بشید ولی در غیر اینصورت فلش بزنید .
(ولی همیشه به توصیه های سازنده فیرمور دقت کنید خیلی وقت ها اجرا نکردن یک مرحله گوشی را نابود میکنه . از این موارد زیاد داشتیم که بدون توجه به توصیه ها و پیشنهاد ها اقدام به فلش و یا دستکاری میکنند و خودشون را به زحمت میندازند .)
در مورد مدت فلش هم من که نگفتم یک ساعت طول میکشه :4: تو تاپیک آموزش فلش گفتم حدود 15 دقیقه چون من این آموزش رو 1-2 سال پیش ! بر اساس آموزش فلش گوشی های قدیمی موتورولا نوشتم و شاید این تکه رو فراموش کردم ویرایش کنم . فکر کنم باید از 15 بشه حداکثر 7-8 دقیقه !

در هر صورت براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم شما را در انجمن فعال ببینم .

parsegade
25-07-2010, 18:12
مشكل چه عرض كنم .يكي زماني كه ميخواد دفترچه تلفن رو بيارم كه دير مياد و بعدي زمان عوض كردن بعضي تمهاست كه موقي كه خاموش ميكنم بعد روشن ميكنم روشن نميشه و بايد چند بار دكمه روشن رو بزنم تا روشن شه در مورد پك فارسي هم من فقط يه پارت رو نصب كردم و زبان فارسي نصب شد اشكالي كه نداره؟راستي اگه ميشه آدرس دانلود " فلش فیرمور استوک r6713_g_71.14.1cr_a روی گوشی"رو هم بده تا اون رو نصب كنم .به هر حال بيسوادي ما رو تحمل كن آقا دمت گرم

MOJI3180
25-07-2010, 20:03
چی ؟ فقط یک پارت پک فارسی رو نصب کردی ؟! بابا اذیتمون نکن دیگه !
والا من نمیدونم شما با گوشی چی کردید ولی خیلی خوش شانسید !
شما برو به تاپیک فیرمور zmod ، من در پست 5-6 لینک دانلود فیرمور استوک را دادم . با .... شکنی هم که در پروفایلتون لینک دادم اون دانلود کنید. دفلشش هم مثل بقیه فایل های فلشه ! با Rsdlite !

parsegade
31-07-2010, 10:15
سلام آقا مجتبي من يه بار ديگه تمام مراحل رو انجام دادم برنامه فیرمور استوک 1cr رو هم نصب كردم مشكل اصلي من رو كارت مموري گوشيه كه ظرفيت كارت رو 1.45مگابايت نشون ميده!! در صورتي ظرفيتش 1گيگ البته فكر كنم از وقتي برنامه مربوط به پاتيشن رو نصب كردم اينجور شد چند بار كارت رو فرمت كردم ولي باز همون ظرفيت رو نشون ميده البته وقتي از مولتي مديا ميرم ميگه كارت شما حفاظت شده است اون برنامه مربوط به پارتيشن رو هم پاك كردم ولي باز درست نشد

MOJI3180
31-07-2010, 12:02
سلام
شما مموری کارت گوشی را با یک مموری ریدر یا یک گوشی دیگه فرمت کن . قبل از فلش باید مموری کارت و فون مموری پاک باشن .