PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فریم ور کوک شده X6 ورژن 21.0.004 توسط zakieg (تاریخ 07-05-89)

zakieg
29-07-2010, 14:51
با سلام خدمت دوستان عزیز

اینم کوک فریمور جدید x6 با امکانات زیر

1-تغییر بوت اسکرین

2-تغییر صدای استارت آپ

3-تغییر تصویر صفحه شات دان

4-تغییر صدای شات دان

5-افزایش صدای استارآپ

6- تغییر فونت به یک فونت زیبا

7-عوض کردن تم افکت با یک تم افکت پاییزی زیبا

8-اضافه کردن دوتا هوم اسکرین

9-قطع صدای شاتر دوربین در حالتی که Warning Tones ها تو پروفایل قطع باشند

10-غیر فعال کردن حالت استارت آپ برنامه ها(اجرای برنامه ها هنگام بالا آمدن گوشی)مانند ساعت و مسیج ها و لوگ و ...(برای افزایش رم خالی گوشی)

11-فعال کردن حالت LandScape در هوم اسکرین

12-عوض کردن درایو کش از C به E(برای جلوگیری از پر شدن ظرفیت درایو C)

13-اضافه کردن قابلیت AutoStart به ROMPatcher (برای اجرای خودکار رام پچر هنگام بالا آمدن گوشی)

14-تغییر دایره ای که وقتی برنامه ای بازه گوشه ی آیکون برنامه نمایش داده میشه

15-حذف موارد امنیتی بی مورد در مورد نصب برنامه ها و افزایش توانایی های کاربر در این زمینه.(مانند پرسشهای بی مورد)

16-غیر فعال کردن ارسال پیامک به نوکیا بعد از فلش یا هارد ریست

17-افزودن شورتکاتهای Connection Manager , Themes , Profiles به منوی اصلی

18-نصب برنامه Btswitch

19-نصب برنامه storbe

20-حذف جاوا پرمیشن ها(پوپ آپ های اجازه ی مربوط به جاواها)

21-افزایش ظرفیت فضای Heap(فضایی که برنامه ها هنگام باز شدن در اختیار میگیرند تا زمانی که آنها را ببندید)این مد باعث کاهش مدت زمان اجرای برنامه ها و همچنین کاهش مدت زمان بسته شدن برنامه میشود

22-افزایش سرعت چرخش صفحه هنگام چرخاندن گوشی

23-و در آخر هم هک دائمی گوشی

پچ هایی هم ضمیمه کردم براتون که بعد از فلش کردن گوشی تون اونارو بریزین تو

پوشه E:\Patches بریزید

babi_rich
30-07-2010, 20:37
من آپدیت کردم ولی بعد از آپدیت برنامه ها رو که می خوام نصب کنم file corporated رو میده
برنامه ها همه سالم هستن رو 5800 هم دارن کار می کنن
فقط یه نکته اینکه آخر فلش رو pooling گیر کرد ولی گوشی بالا اومد

zakieg
31-07-2010, 13:02
سلام

درست شدن

از مدیر بخش میخوام به پست اول ببردشون

ممنون

babi_rich
31-07-2010, 18:59
جی پس اس هم درست میشه با این جدیده؟

choopan
31-07-2010, 19:16
مگه الان هم gps مشکل داره ؟ اون مال ورژن 20 بود

12890
31-07-2010, 20:48
اين هم را من كوك كردم همان كوكzakiegهست اما با اضافه كردن
1-سه هم اسكرين زيبا2-افزايش كيفيت فيلم برداري وعكس3-تغيير مكان جستجوي موزيك پلير4-ايجاد ايكن هاي جدييد-5-بهبود وضعیت سنسور ها6-ارسال همه فایل ها بویسله فایل منیجر گوشی7-افزایش سرعت گوشی8-افزايش ميزان Voice Recoderتا180دقيقه9-هوم اسكرينVodafoneوorengeوornengetsunami

sarneweshteman
01-08-2010, 15:03
من آپدیت کردم ولی بعد از آپدیت برنامه ها رو که می خوام نصب کنم پیغام فایل خراب است میده بعد کنار ساعت ب.ظ و ق.ظ نمینویسه و علامت مربع میاد

babi_rich
01-08-2010, 15:58
من آپدیت کردم ولی بعد از آپدیت برنامه ها رو که می خوام نصب کنم پیغام فایل خراب است میده بعد کنار ساعت ب.ظ و ق.ظ نمینویسه و علامت مربع میاد

اگه از فایل های پست اول استفاده کردی باید یکبار دیگه با فایلهای پست سوم آپدیت کنی چون فایلهای پست اول ایراد دارن، از مدیرا می خوام پاکش کنن،
البته پست 7 رو هنوز تست نکردم

babi_rich
02-08-2010, 11:46
اين هم را من كوك كردم همان كوكzakiegهست اما با اضافه كردن
1-سه هم اسكرين زيبا2-افزايش كيفيت فيلم برداري وعكس3-تغيير مكان جستجوي موزيك پلير4-ايجاد ايكن هاي جدييد-5-بهبود وضعیت سنسور ها6-ارسال همه فایل ها بویسله فایل منیجر گوشی7-افزایش سرعت گوشی8-افزايش ميزان voice recoderتا180دقيقه9-هوم اسكرينvodafoneوorengeوornengetsunami

همه چی خوبه فقط موزیک پلیر باز نمیشه

yasinonline
12-08-2010, 02:39
آقا من با پست 3 آپ کردم ولی گوشیم هک نشده.اگه ممکنه چک کنید.

aryan205
27-08-2010, 12:43
سلام ببخشید میشه خود تم افکت پاییز برام بزارین.باتشکر

s_k_13582000
27-08-2010, 13:05
سلام . این کوک بسیار عالی رو نصب کردم .یه سوال . میشه قابلیت فعال کردن حالت LandScape در هوم اسکرین رو غیر فعال کرد چون خیلی گوشی اینور و اونور میشه . یا پچی واسه غیر فعال کردنش میشه درست کرد ؟
یه سئوال از بچه های پچ نویس. من یه مشکل بزرگ با x6 دارم و اونم اینه که چون کارم زیاده و اکثرا وسط کار با گوشی صحبت میکنم و بدون دست ، بصورت ناگهانی دکمه بلند گو فشار داده میشه ( توسط گوشم ) و صدا پخش میشه . میخوام بدونم راهی هست که پچی باشه واسه اینکه این گزینه در هنگام صحبت کردن از رو صفحه برداشته بشه و فقط تو منو آپشن باشه ؟

i.alihashemi
31-08-2010, 10:37
با سلام خدمت متخصصین محترم
من انواع روش های موجود تو سایت شما و سایت های دیگه همچنین انواع firmwareهای موجود در سایت ها و همینطور firmwareهای ایران، امریکا و امارات رو از سایت btusers رو امتحان کردم ولی GPS فعال نشد.
اگر کسی نکته جدیدی داره که نتیجه اون فعال شدن GPS باشه، اگر کسی قبلا تونسته این کار رو بکنه، ممنون می شم که من رو هم راهنمایی کنه.
با تشکر

s_k_13582000
02-09-2010, 13:58
چطوریه که فکر میکنی فعال نیست . یعنی وقتی تو لندماک میری ، تعداد آنتنها رو نشون میده ؟

i.alihashemi
04-09-2010, 11:17
چطوریه که فکر میکنی فعال نیست . یعنی وقتی تو لندماک میری ، تعداد آنتنها رو نشون میده ؟

نه اصلا به اونجاها نرسیده، من توی positioning methods فقط گزینه بلوتوث رو دارم. تمام این فلش هایی که کردم فقط همین یک گزینه رو به من دادن