PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ درمورد Samsung Omnia

hpz2943
31-07-2010, 16:53
هرچی گشتم چنین تاپیکی پیدا نکردم و بخش پرسش و پاسخ خالی بود و آرشیو هم بسته
دو سوال درمورد Omnia i900 داشتم :
1) نحوه استفاده از Wi-Fi گوشی (همش مینویسه Unavailable) در حالیکه با آنتن بالا شبکه وجود داره
2) وقتی از Internet Sharing استفاده می کنم گاهی اوقات بیخود و بیجهت هیچ سایتی نمیره درحالی که وقتی از گوشی استفاده میکنم اینترنت کار میکنه (با سرعت بالا)
با ریست کامپیوتر و گوشی هم حل نمیشه

hpz2943
01-08-2010, 18:06
1) نحوه استفاده از Wi-Fi گوشی (همش مینویسه Unavailable) در حالیکه با آنتن بالا شبکه وجود داره
2) وقتی از Internet Sharing استفاده می کنم گاهی اوقات بیخود و بیجهت هیچ سایتی نمیره درحالی که وقتی از گوشی استفاده میکنم اینترنت کار میکنه (با سرعت بالا)

:hello:

mallahyar8
04-08-2010, 14:04
سلام به دوستان.
omnia II من یه مشکل به مشکلاتش اضافه شده.
جدیدن وقتی وارد برنامه ای میشم ظاهر برنامه نمایش داده نمیشه.
اما مثل اینکه برنامه فعال شده و تاچش هم کار میکنه.ولی خبری از شکل و ظاهر برنامه نیستش.
برای مثال : masseging رو که باز میکنم یه صفحه سیاه میاد که گزینه های inbox,drafts,...نمایش داده نمیشه اما اگه قسمت بالای صفحه سیاه رو بزنم وارد inboxمیشه این مشکل روزانه یک بار پیش میاد و تا resetنکنم هم درست نمیشه.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

M 3 H R D A D
04-08-2010, 14:25
سلام به دوستان.
Omnia ii من یه مشکل به مشکلاتش اضافه شده.
جدیدن وقتی وارد برنامه ای میشم ظاهر برنامه نمایش داده نمیشه.
اما مثل اینکه برنامه فعال شده و تاچش هم کار میکنه.ولی خبری از شکل و ظاهر برنامه نیستش.
برای مثال : Masseging رو که باز میکنم یه صفحه سیاه میاد که گزینه های inbox,drafts,...نمایش داده نمیشه اما اگه قسمت بالای صفحه سیاه رو بزنم وارد inboxمیشه این مشکل روزانه یک بار پیش میاد و تا resetنکنم هم درست نمیشه.
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

سلام.

هارد ریست رو تست کنید باید برطرف بشه.

فکر میکنم با نصب فارسی ساز این مشکل پیش اومده.

متشکرم.

mallahyar8
04-08-2010, 16:25
مهرداد جان هارد ریست چیزی از برنامه های فابریک رو گوشی رو هم از بین میبره؟
مثل یوتیوب و آفیس و msn messengerو ...
.
جسارتا بعد از هارد ریست چه فارسی سازیو نصب کنم که اینطوری نشه باز؟
امنیا2
مرسی.

M 3 H R D A D
05-08-2010, 09:45
مهرداد جان هارد ریست چیزی از برنامه های فابریک رو گوشی رو هم از بین میبره؟
مثل یوتیوب و آفیس و msn messengerو ...
.
جسارتا بعد از هارد ریست چه فارسی سازیو نصب کنم که اینطوری نشه باز؟
امنیا2
مرسی.

سلام.

خیر هیچ برنامه ای از رام پاک نمیشه بجز اونهایی که خودتون نصب میکنید.

الان از چه فارسی سازی استفاده میکنید ؟

javid_saman
05-08-2010, 17:11
سلام خدمت دوستان

من چند روزی همون مشکل بالا را دارم
همون صفحه سیاه میاد
همچنین فونت فارسی را توی گوشیم نشون میده ولی برای کسی نمیتونم فارسی بفرستم!
و یه مشکل دیگه اینکه: نمیتونم فوروارد کنم ومیگه :تنضیمات اس ام اس برای بیشتر از 0کیلوبایت configure نشده!!!
نمیدونم باید چیکارکنم!!!!!

divio
11-08-2010, 12:28
سلام
برای اپدیت win 6.1 professiona l بهترین و ساده ترین راه کدومه؟
در ضمن pc من فقط win 7 روش نصبه به مشکل نمیخورم؟
لطفا دقیق راهنمایی کنید من یه مقدار IQ پایینه
ممنون

a_ghohestani
12-08-2010, 14:07
سلام لطفا یکنفر کمک کنه منو.برای حل مشکل فارسی سازی برنامه ای رو نصب کردم که بعد از اون زبون pcعربی شد وبعد ازrestartحالا رمزی رو که قبلا برای باز کردن گوشی بهش میدادم رو نمیشناسه و نمیتونم با گوشی هیچ کاری انجام بدم.لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه

the emperor
12-08-2010, 14:16
سلام لطفا یکنفر کمک کنه منو.برای حل مشکل فارسی سازی برنامه ای رو نصب کردم که بعد از اون زبون pcعربی شد وبعد ازrestartحالا رمزی رو که قبلا برای باز کردن گوشی بهش میدادم رو نمیشناسه و نمیتونم با گوشی هیچ کاری انجام بدم.لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه

hard reset کن بعد فارسی ساز نصب کن درست میشه.

hpz2943
13-08-2010, 08:46
راهی هست که نقشه های گوگل مپ رو برای ایران روی گوشی ریخت و بصورت Offline از Google Maps استفاده کنیم ؟

mamalbacalasss
16-08-2010, 00:04
دوستان من از هندس فری پلیر دار استفاده میکنم و خب باید با زدن دکمه پلی اهنگ پخش کنه که چنین کاری نمیکنه و باید مدیا پلیر رو باز کنم اهنگ رو اجرا کنم و با دکمه بک خارج بشم تا اهنگ پخش کنه تنظیمات خاصی نداره برای این کار .
ممنون.

milad_a
16-08-2010, 07:33
دوستان من از هندس فری پلیر دار استفاده میکنم و خب باید با زدن دکمه پلی اهنگ پخش کنه که چنین کاری نمیکنه و باید مدیا پلیر رو باز کنم اهنگ رو اجرا کنم و با دکمه بک خارج بشم تا اهنگ پخش کنه تنظیمات خاصی نداره برای این کار .
ممنون.

سلام داش ممد ! این طرفا

فکر نکنم بشه . یه بار برنامه nitrogen رو گرفتم یه پلاگین داشت برای کنترل هدست ولی هر کاری کردم راه نیافتاد شاید تو بتونی راش بندازی :dq:

sussan_333
20-08-2010, 11:08
چند روزيه گوشي امنياي من زنگ نميخوره تمام تنظيم ها رو چك كردم.با هندزفري مشكلي نداره اما بدون اون نه صداي زنگ دارم ونه صداهاي مربوط به لمس صحفه رو. در ضمن صداي ساعت و الارم بيدار شدنش سالمه و كار ميكنه . لطفا كمك كنيد

M 3 H R D A D
20-08-2010, 22:46
چند روزيه گوشي امنياي من زنگ نميخوره تمام تنظيم ها رو چك كردم.با هندزفري مشكلي نداره اما بدون اون نه صداي زنگ دارم ونه صداهاي مربوط به لمس صحفه رو. در ضمن صداي ساعت و الارم بيدار شدنش سالمه و كار ميكنه . لطفا كمك كنيد

سلام.

راحتترین راه حل هارد ریست هست.

متشکرم.

motreb3
21-08-2010, 00:43
سوال در مورد tocuhwiz دارم.ایا می شه icon های برنامه هایی که خودم نصب کردم رو بیارم کناره صفحه تو ویدجت ها؟

majidadib
21-08-2010, 04:15
سوال در مورد tocuhwiz دارم.ایا می شه icon های برنامه هایی که خودم نصب کردم رو بیارم کناره صفحه تو ویدجت ها؟

دوست عزیز لطفا سوالاتتون رو یک بار در بخش مربوط مطرح کنید
پاسخ شما
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86217&page=195

saeedfar12
22-08-2010, 10:02
با سلام وخسته نباشيد
لطفا در صورت امكان در مورد نحوه استفاده از Kmplayerبروي موبايل سامسونگ i900مرا راهنمايي كنيد
باتشكر

babak25m
22-08-2010, 23:42
سلام دوستان، يکی از مشکلات بزرگ من اينه که حافظه اصلی گوشیم (i900) خيلی زود با ريختن چند تا برنامه پر ميشه و ارور ميده
لطفاً راهنمايی کنين

M 3 H R D A D
22-08-2010, 23:58
سلام دوستان، يکی از مشکلات بزرگ من اينه که حافظه اصلی گوشیم (i900) خيلی زود با ريختن چند تا برنامه پر ميشه و ارور ميده
لطفاً راهنمايی کنين

سلام.

اولا که حافظه داخلی در دسترس برای نصب نرم افزار کلا در i900 پایین هست به خصوص در رام اوریجینال که واقعا کم هست.

بهترین راه حل نصب رام های کوک شده هست که مقدار حافظه بیشتری رو در اختیار کاربر قرار میده و اگر به حداکثر میزان حافظه احتیاج دارید میتونید از رام های لایت استفاده نمایید.

موفق باشید.

javid_saman
24-08-2010, 17:42
با سلام

کسی برنامه NetFrameworks رو برای موبایل رو داره؟
با تشکر

motreb3
25-08-2010, 00:47
عزیزان من می خوام i8000 دست دو بخرم در مورد اینکه به چه نکاتی در تست کردن باید توجه کرد و ایا نرم افزاری برای تست قطعات هست؟

majidadib
25-08-2010, 01:01
عزیزان من می خوام i8000 دست دو بخرم در مورد اینکه به چه نکاتی در تست کردن باید توجه کرد و ایا نرم افزاری برای تست قطعات هست؟

سلام دوست عزیز
تاچ گوشی رو دقت کنید که سالم باشه
ویبره گوشی
دوربین
ال سی دی رو دقیق چک کنید پیکسل سوخته نداشته باشه
حافظه 16 گیگ سالم باشه
محتویات جعبه،شارژر،سی دی،کابل یو اس بی،هد ست 2 تیکه،کیف چرمی سامسونگ،قلم گوشی
روی پیچ ها هم جای آچار نباشه

majidadib
25-08-2010, 01:04
با سلام

کسی برنامه NetFrameworks رو برای موبایل رو داره؟
با تشکر

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72761

M 3 H R D A D
25-08-2010, 09:39

در ادامه راهنمایی های دوست خوبم جناب majidadib عرض کنم با استفاده از کد #*0#* هم تمامی سنسورها و دیگر قسمت های گوشی رو چک کنید.

موفق باشید.

motreb3
25-08-2010, 13:07
خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون.سالم بودن باطری چی؟برا win mob مثل win pc برنامه ی چک سخت افزار نیست؟
با این کدی که گفتید چه صفحه ای و چگونه باز میشه؟

M 3 H R D A D
25-08-2010, 13:21
خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون.سالم بودن باطری چی؟برا win mob مثل win pc برنامه ی چک سخت افزار نیست؟
با این کدی که گفتید چه صفحه ای و چگونه باز میشه؟

فکر نمیکنم برنامه ای برای چک کردن باتری موجود باشه اما احتمال اینکه باتری مشکل داشته باشه بسیار ناچیز هست.

با این کد یک جدول با 15 خانه باز میشه که در هر کادر میتونید یکی از قابلیت های گوشی رو تست کنید. تقریبا همه چیز رو داره.

در ضمن حتی جنس کارکرده هم 24 ساعت تست داره که میتونید توی این مدت به خیلی چیزها پی ببرید اما یک سری از مشکلات هستند که در دراز مدت نمایان میشن که به همین دلیل خرید گوشی کارکرده همیشه با ریسک همراه هست.اگه بتونید گوشی که هنوز گارانتی داره پیدا کنید خیلی بهتر هست ( گارانتی اصلی مایکروتل ).

موفق باشید.

motreb3
25-08-2010, 13:54
اهان انشالله که چیز خوب گیرم اومد .اگه دست دو نبود شما بازم omnia پیشنهاد می کنید یا برم سراغ چیزدیگه؟

M 3 H R D A D
25-08-2010, 14:13
اهان انشالله که چیز خوب گیرم اومد .اگه دست دو نبود شما بازم omnia پیشنهاد می کنید یا برم سراغ چیزدیگه؟

توی پاکت پیسی ها فعلا i8000 نسبت به قیمتش از همه بهتره.

بستگی داره چقدر قصد دارید هزینه کنید.

motreb3
25-08-2010, 14:30
اهان من اطراف 300 واسه همینم i8000 دست دوم می خواستم.اما کار خیلی خاصی ندارم از لحاظ بازی و گرافیک ... فقط برنامه های کاربردی مهمه برام.x1 ,diamond2 و omnia lite هم مد نظرم هست

i900_daram
29-08-2010, 05:21

سلام دوست عزیز
منم همین مشکل رو داشتم و با عوض کردن rom این مشکل تا حد زیادی مرتفع شد
من به شما یکی از رام های کوک شده ی windows mobile 6.5 رو پیشنهاد می کنم حالا ببین کدومش بی عیب تره همونو نصب کن
من بنا به دلایلی دوباره رام اصلی خود ساسونگ رو روش نصب کردم جالب اینجاست که دوباره مشکل برگشت :cm: و این یعنی این که مشکل از همین جاست

saeed_k750i
29-08-2010, 10:47
سلام دوست عزیز
منم همین مشکل رو داشتم و با عوض کردن rom این مشکل تا حد زیادی مرتفع شد
من به شما یکی از رام های کوک شده ی windows mobile 6.5 رو پیشنهاد می کنم حالا ببین کدومش بی عیب تره همونو نصب کن
من بنا به دلایلی دوباره رام اصلی خود ساسونگ رو روش نصب کردم جالب اینجاست که دوباره مشکل برگشت :cm: و این یعنی این که مشکل از همین جاست

سلام واسه حل مشکل اینترنت من این راه حل رو پیشنهاد می کنم :
آموزش حل مشکل Internet Sharing در امنیا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=112607)

i900_daram
30-08-2010, 09:45
سلام واسه حل مشکل اینترنت من این راه حل رو پیشنهاد می کنم :
آموزش حل مشکل Internet Sharing در امنیا (http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=112607)

این که اصلا ربطی به موضوع مورد بحث ما نداره
این دوستمون گفته بود که wifi تو وصل شدن مشکل داره (مشکل اصلیش)
wifi خود من تحت رام اصلی وقتی وصل هم که می شه بعد از چند دقیقه dis میشه
اگه راه حلی واسه شیرینگ وای فای داری ممنون می شم ازت

kingsat
01-09-2010, 15:54
سلام من يه سري كنتاكت رو گوشي نوكيا 6120 خودم دارم كه ميخوام به امنيا 1 خودم انتقال بدمشون بدون اينكه بعضيشون رو از دست بدم يا كنتاكت هاي فارسيم رو نصفه بريزم ميشه لطفاً راهنمائي كنيد
ممنون از لطفتون

ایمی
02-09-2010, 00:10
سلام دوستان من دو تا مشکل داشتم تو امنیا اگه کمک کنین ممنون میشم.
1 – موقع گرفتن بلوتوث هیچ سوالی نمیشه و فایل میاد بدون تایید.
2 – اگه بخوای موقع گرفتن از طریق بلوتوث اونو کنسل کنم نمیشه.
:sign_help:

milad_a
02-09-2010, 08:07
سلام من يه سري كنتاكت رو گوشي نوكيا 6120 خودم دارم كه ميخوام به امنيا 1 خودم انتقال بدمشون بدون اينكه بعضيشون رو از دست بدم يا كنتاكت هاي فارسيم رو نصفه بريزم ميشه لطفاً راهنمائي كنيد
ممنون از لطفتون

درود

امکان پذیر نیست . دو تا گوشی پلتفرم متفاوت دارند باید بزنی رو سیم کارت و منتقل کنی و بعد ویرایش و دستکاری کنی .

ایمی
03-09-2010, 22:30
سلام دوستان من دو تا مشکل داشتم تو امنیا اگه کمک کنین ممنون میشم.
1 – موقع گرفتن بلوتوث هیچ سوالی نمیشه و فایل میاد بدون تایید.
2 – اگه بخوای موقع گرفتن از طریق بلوتوث اونو کنسل کنم نمیشه.
:sign_help:

دوستان اگه میشه یکی کار منو راه بندازه!!!

justliverpool
03-09-2010, 22:57
دوستان اگه میشه یکی کار منو راه بندازه!!!

سلام برشما

مورد اول كه در كل پاكت پي سي ها اينجورين ديگه كاريش نميشه كرد :am:
مورد دوم من مشكلي نمي بينم با نصب obex inboxدو گزينه در پايين ظاهر ميشه يكي hideويكي cancelشما بزني ارتباط قطع ميشه:ad:

bye

ایمی
05-09-2010, 23:07
سلام برشما

مورد اول كه در كل پاكت پي سي ها اينجورين ديگه كاريش نميشه كرد :am:
مورد دوم من مشكلي نمي بينم با نصب obex inboxدو گزينه در پايين ظاهر ميشه يكي hideويكي cancelشما بزني ارتباط قطع ميشه:ad:

bye

ممنون دوست عزیز اما با obexinbox هم گزینه کنسل فعال نیست!!
یه سوال دیگه داشتم اونم اینکه تو obexinbox کار گزینه debug mode چیه؟

justliverpool
06-09-2010, 13:52
ممنون دوست عزیز اما با obexinbox هم گزینه کنسل فعال نیست!!
یه سوال دیگه داشتم اونم اینکه تو obexinbox کار گزینه debug mode چیه؟

سلام برشما

والا در فعال بودنش با نبودنش من تغييري نديدم:bo:
ولي ترجمه تحت لفظيش ميشه حالت اشكال زدايي يا فرمان اشكال زدايي يه همچين چيزايي ولي فكر نمي كنم مربوط به مشكل شما باشه چون تو گوشي من غير فعاله

ایمی
07-09-2010, 13:31
سلام برشما

والا در فعال بودنش با نبودنش من تغييري نديدم:bo:
ولي ترجمه تحت لفظيش ميشه حالت اشكال زدايي يا فرمان اشكال زدايي يه همچين چيزايي ولي فكر نمي كنم مربوط به مشكل شما باشه چون تو گوشي من غير فعاله

پس کلا این مشکل حل شدنی نیست دیگه؟؟!!
خیلی مسخرست واسه سیستم عاملی مثل ویندوز!!!

msonline
08-09-2010, 05:11
سلام دوستان
در جواب divio:اگه می خوای 6.5 بریزی که من خودم شخصا توصیه نمی کنم اگه از گوشیت حرفه ای استفاده میکنی 6.1 نصب کن خیلی بهتره بعد از 2سال کار با منیا میگو میتونی رام های زیر تو گوگل سرچ ونصب کنی از همه بهتره با 7 فکرنکنم بشه چون مودم سامسونگ ماله اکس پی
i900-clean--IA5_0137-IA5-IA2
i900-manila-IA5_QB06M-IA2
i900-IA5_QB06M-IA2
i900-lite-IA5_QB06-IA2
هیچ ترسییم نداره من خودم تاحالا 3 4بار زیر نصب گوشیم فیلد شده هیچ کاریش نمیشه

در جواب hpz2943:
بله که میشه شما با خود گوگل مپ ورژن های پایین نقشه هرجارو که می خوای از اینترنت بگیر بعد تو my deviceیک پوشه به نام اپلیکیشن دیتا هست که توش نوشته google mapشما کل اون پوشه رو ازش یه کپی بگیر و هرموقع خواستی همونجا کپی کن و میتونی افلاین استفاده کنی حتی با gpsفقط ورژن گوگل مپت قدیمی باشه

در جواب ایمی:یک رام 6.5 ockنصب کن تمام مشکلات bt رفع میشه

msonline
08-09-2010, 05:13
راستی من تاچ گوشیم از کار افتاده کسی قیمت lcd امنیا 1 نداره؟
تو مشهد کجا بدم عوضش کنن؟

M 3 H R D A D
08-09-2010, 10:48
راستی من تاچ گوشیم از کار افتاده کسی قیمت lcd امنیا 1 نداره؟
تو مشهد کجا بدم عوضش کنن؟

باید تشریف ببرید مایکروتل.

nigc
17-09-2010, 10:26
یه سوال مبتدییانه دارم در امنیا2 برنامه های نصب شده چطور باید پاک کرد ؟ از کدوم قسمت

the emperor
17-09-2010, 14:26
یه سوال مبتدییانه دارم در امنیا2 برنامه های نصب شده چطور باید پاک کرد ؟ از کدوم قسمت
به مسیر زیر برید:
samaung settins<memory settings<main storage
اونجا برنامه ها رو میبینید ومیتونید اونارو پاک کنید.

qw1234
22-09-2010, 12:12
سلام :
دوستان عزیز یکs5233t خریدم . وقتی یک برنامه جاوا باز می کنم یک کیپد برای اجرا وکنترل برنامه ظاهر میشه که خیلی موثره. ااز طرف دیگه یه امنیا i900 هم دارم که نرم افزارهای جاوا را اجرا میکنه اما همچین کیپدی ظاهر نمیشه . ایا شما رفقای خوب راه حلی دارید که این مشکل گوشی امنیا رو حل کنه ؟ برنامه ای؟ کرکی ؟دستکاری در رجیستری ؟ یه چیزی؟

ehsan_67
28-09-2010, 14:53
سلام به دوستان عزیز من تازه امینا2 گرفتم میخواستم ازتون بپرسم که بهترین وراحترین برنامه gpsواسه امینا2 که کامل باشه و خوب کارکنه چیه؟مرسی

milad_a
28-09-2010, 15:58
سلام به دوستان عزیز من تازه امینا2 گرفتم میخواستم ازتون بپرسم که بهترین وراحترین برنامه gpsواسه امینا2 که کامل باشه و خوب کارکنه چیه؟مرسی

درود

مبارکه . navitel , garmin , ozi

navitel از بقیه راحت تره روت هم داره ولی نقشه هاش کمه ...

nigc
29-09-2010, 06:09
سلام وقتی یه رام نصب میشه برای اولین ورود سه تا اینترفیس هست چطور میشه بعد از انتخاب یکی از اونا بعدا از بقیه استفاده کرد

M 3 H R D A D
29-09-2010, 08:49
سلام وقتی یه رام نصب میشه برای اولین ورود سه تا اینترفیس هست چطور میشه بعد از انتخاب یکی از اونا بعدا از بقیه استفاده کرد

سلام.

start > settings > display and light > items on today

موفق باشید.

delster
29-09-2010, 10:58
سلام دوستان من امروز داشتم ویندوز 6.5 رو نصب میکردم که هنگام نصب شدن من ورژن ock touch رو نصب میکردم که یهو زد download failed و گوشی خاموشه دوستان چطوری میشه گوشی رو زنده کرد ممنونتون میشم
در ضمن گوشی من امنیا 1 و 16 گیگی هست

M 3 H R D A D
29-09-2010, 14:09
سلام دوستان من امروز داشتم ویندوز 6.5 رو نصب میکردم که هنگام نصب شدن من ورژن ock touch رو نصب میکردم که یهو زد download failed و گوشی خاموشه دوستان چطوری میشه گوشی رو زنده کرد ممنونتون میشم
در ضمن گوشی من امنیا 1 و 16 گیگی هست

سلام.

سعی کردید دوباره رام رو نصب کنید ؟

احتمال داره با تعویض مجدد رام گوشی بالا بیاد.

delster
29-09-2010, 15:50
دستت درد نکنه من رام جدید رو زدم و درست شد و رام gtx ock رو زدم ولی فقط یه مشگلی دارم وقتی موبایل رو روشن میکنم اولش ارور m2dp.loder رو میده من از هر دو روش نصب رام استفاده کردم ولی بازم این ارور رو دارم ممنون میمش راهنمایی کنی

M 3 H R D A D
29-09-2010, 17:31
دستت درد نکنه من رام جدید رو زدم و درست شد و رام gtx ock رو زدم ولی فقط یه مشگلی دارم وقتی موبایل رو روشن میکنم اولش ارور m2dp.loder رو میده من از هر دو روش نصب رام استفاده کردم ولی بازم این ارور رو دارم ممنون میمش راهنمایی کنی

عجیبه چون رام های ock معمولا چنین باگ هایی ندارند.

به روش نصب ارتباطی نداره احتمالا مشکل از رام هست.

mallahyar8
01-10-2010, 16:31
مهرداد جان و سایر دوستان خوب سلام.
من چنتا سوال دارم که اگه آماتور هستش شما ببخشید:
1-چطوری میشه شتابسنج امنیا2 رو غیر فعال کرد؟
2-چطوری میشه 10تا عکسو با هم بطور همزمان مارک و بلوتوث کرد؟
3-یه یاهو مسنجر و اسکایپ خوب میخاستم لطفا برام معرفی کنید.
4-اینترنت شیرینگ با امنیا2 چرا سرعتش از10 kbps بیشتر نمیشه؟ (با gprs ایرانسل)
5-میشه رام سایر ppcها رو روی امنیا2 نصب کرد؟(برا مثال htc)

قبلا از همکاریتون متشکرم...

mallahyar8
01-10-2010, 17:52
راستی main storage من پر شده باید چیکارش کرد؟

میگن رامو عوض کنم درس میشه اما بلد نیستم.
کسی راه حلی داره؟

javid_saman
04-10-2010, 15:46
با سلام
گوشی من i8000 هست و دنبال یه فایل میگردم
DataConnection.exe
این فایل بالا توی پوشه windows هست
از دوستان میخوام که این فایل رو از گوشیشون برام آپلود کنند
delster
09-10-2010, 10:16
سلام دوستان گوشی من i900 هست وقتی میخوام یه عکس که با همون سایزه اسکرین گوشی هست و از همین جا دانلود کردم ولی وقتی میخوام بگراند بندازم عکس رو حالت زوم کرده و نصفه میندازه رام من 6.5 هست من چی کار کنم
ممنون

8311580
17-10-2010, 12:01
کمک کمک حافظه داخلی 512 مگا بایت کاملا در امنیا 2 من پرشده چکار کنم نمیخواهم برنامه های قبلی را پاک کنم ایا راهی برای افزایش حافظه بدون پاک کردن برنامه ها وجود دارد
.

milad_a
17-10-2010, 15:59
کمک کمک حافظه داخلی 512 مگا بایت کاملا در امنیا 2 من پرشده چکار کنم نمیخواهم برنامه های قبلی را پاک کنم ایا راهی برای افزایش حافظه بدون پاک کردن برنامه ها وجود دارد
.

درود

راهی نیست . باید از خیر یه سری برنامه بگذری . البته داخل حافظه اصلی یه سری فایل موسیقی و عکس هست اگه بتونی پاکش کنی یه کم جا باز میشه

mehran_ar
19-10-2010, 21:05
با سلام
يه سوال از OMNIA 2 دارها :
آيا اون دگمه مكعبي وسط ، مانند همون موس نوري توي OMNIA i900 هستش ؟ يعني ميشه بالا و پايين و چپ و راست رفت و يا ok كرد ؟
سپاس

AmirSAMSUNG
19-10-2010, 21:07
نه دوست من اون فقط منوی خود سامسونگ رو باز میکنه.

nigc
21-10-2010, 19:06
برای آندروید یه برنامه هست برای گوشی led که وقتی تماس یا اس ام اس میاد یکی دو تا پیکسل رو به رنگهای سبز و آبی و یا زرد د ر میاد برای اومنیا 2 این برنامه هست

sezar_iran
21-10-2010, 23:45
سلام دوستان
من i900 دارم مشکلم این هست که از طریق بلوتوث نمی تونم فایل دریافت کنم ولی قادر به ارسال فایل هستم.
اگه ممکنه راهنماییم کنید چیکار کنم که مشکلم حل شه!
ممنون

milad_a
22-10-2010, 09:02
سلام دوستان
من i900 دارم مشکلم این هست که از طریق بلوتوث نمی تونم فایل دریافت کنم ولی قادر به ارسال فایل هستم.
اگه ممکنه راهنماییم کنید چیکار کنم که مشکلم حل شه!
ممنون

درود

پیام خطا میده ؟ چه پیامی ؟

اگه پیامی نمیده باید هارد ریست کنی ...

sezar_iran
25-10-2010, 00:39
درود

پیام خطا میده ؟ چه پیامی ؟

اگه پیامی نمیده باید هارد ریست کنی ...

سلام ممونون از اینکه جواب دادین
نه پیام خطا خاصی نمیده فقط میگه قادر به دریافت فایل نیست.

amir4iran
27-10-2010, 19:57
سلام ممونون از اینکه جواب دادین
نه پیام خطا خاصی نمیده فقط میگه قادر به دریافت فایل نیست.

شما باید recieving beems که خاموشه از ستینگ روشن کنی

hadijam
30-10-2010, 11:31
ممکنه از دوستان خواهش کنم طریقه نصب تم رو برای گوشی اومنیا لایت اموزش بدن؟ در ضمن چطور میتونم عکس main menu رو که به صورت پیش فرض دو تا بیشتر نیست عوض کرده و عکس دلخواه خودمو بزارم.با تشکر

mallahyar8
31-10-2010, 22:33
سلام
تو محیط رام انرژی چطوری میشه sms فارسی نوشت و دریافت کرد؟
ارتباطی با csc داره؟
اگر برنامه ای لازمه لینکشو بذارید دوستان
ممنونتون

mallahyar8
31-10-2010, 22:38
اون رامی که واسه بار اول رو امنیا2 هستش.یعنی همون شرکتیه. چه رامیه؟
اونو میخام!
دوستان کسی داره؟

milad_a
01-11-2010, 09:29
اون که چیز خاصی نیست و کم پیدا هم هست یه بار دوستان گذاشتن ولی لینک پریده ...

Z E U S
02-11-2010, 20:24
ببخشید دوستان یک سوال دارم از طرف یک دوست .UI Touchwiz کجا هستش و چطور فعال و غیر فعال میشه؟

james1
11-11-2010, 10:02
salam bacheha va modiran aziiz va gerami mobilestan:dz:
man ye soal mohem dashtam:
ine ke man ye omnia ii daram vali themesh kheyli sadast
windows mobile 6.5 professional.
ye theme nimishe rosh nasb kard ya hata tasvir harakatiyam nemishe:dy:
bayad che konam
man yadame yeki dasht bad taze ye themi dasht ke vaghti goshio bar aks mikard chanta jabe sabz intaraf ontaraf mioftadan
jan man begid chetor theme bahal bendazam roosh aslan mishe??
bayad che kard?
theme?tasvir harakati?
ya chizaye jaleb jane man tamam masal ro bram tozih bedid mamnoon:cv:
:123:
bad taze ye chize dige dakhele seting ye gozeneie hast bename main menu ke dota shekle motefavete menoye ke hichkodom taghiri ijad nimikone.manmnooon bye bye:ak:
:ax:

milad_a
11-11-2010, 23:14
salam bacheha va modiran aziiz va gerami mobilestan:dz:
Man ye soal mohem dashtam:
Ine ke man ye omnia ii daram vali themesh kheyli sadast
windows mobile 6.5 professional.
Ye theme nimishe rosh nasb kard ya hata tasvir harakatiyam nemishe:dy:
Bayad che konam
man yadame yeki dasht bad taze ye themi dasht ke vaghti goshio bar aks mikard chanta jabe sabz intaraf ontaraf mioftadan
jan man begid chetor theme bahal bendazam roosh aslan mishe??
Bayad che kard?
Theme?tasvir harakati?
Ya chizaye jaleb jane man tamam masal ro bram tozih bedid mamnoon:cv:
Bad taze ye chize dige dakhele seting ye gozeneie hast bename main menu ke dota shekle motefavete menoye ke hichkodom taghiri ijad nimikone.manmnooon bye bye:ak:
:ax:

درود

در بخش rom یکی از رام های انرژی رو نصب کنید نظرتون عوض میشه . فارسی هم تایپ کن عزیز

esmail69
12-11-2010, 21:31
دوستان برای شما هم مصرف باتری در رام های انرژی بالاست؟
برای من وقتی گوشی روی استندبای هم هست باتری مصرف داره!
شما هر چند مدت گوشی رو شارژ میکنید؟
ممنون

H@DI
12-11-2010, 22:32
دوستان برای شما هم مصرف باتری در رام های انرژی بالاست؟
برای من وقتی گوشی روی استندبای هم هست باتری مصرف داره!
شما هر چند مدت گوشی رو شارژ میکنید؟
ممنون

بله باتری تو رامهای انرژی خیلی زود خالی میشه ولی اگه سی پی یو رو روی حالت auto بزارید مصرف بهتر میشه ولی در عوض یه خورده سرعت سنس پایین میادولی محسوس نیست
پست ارسال شده توسط موبايل

tala_bx
14-11-2010, 04:37
با سلام خدمت دوستان
جونه من یک رام اصلی اصلی بدون دردسر میخوام مرسی حجمش مشکلی نیست فقط خوب باشه

H@DI
14-11-2010, 08:33
با سلام خدمت دوستان
جونه من یک رام اصلی اصلی بدون دردسر میخوام مرسی حجمش مشکلی نیست فقط خوب باشه

بفرمایید
این جدیدترین رام ji1
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=118398
اینم یکی دیگه که قبل از بالایی اومده jh1 که ویندوز 6.5 است وjh2 که 6.5.3 است.
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113821

paeez1346
16-11-2010, 11:01
با سلام
من ميخواستم بدونم چطور ميشه زنگ اس ام اس گوشي i8000 را تغيير داد منظورم زنگي غير از زنگهاي اصلي خودشه
با تشكر

H@DI
16-11-2010, 11:11
با سلام
من ميخواستم بدونم چطور ميشه زنگ اس ام اس گوشي i8000 را تغيير داد منظورم زنگي غير از زنگهاي اصلي خودشه
با تشكر

سلام
داخل مای استوریج یه فولدر بسازید بنام my ringtones بعد هر آهنگی رو خواستید بریزید تو این فولدر....

paeez1346
16-11-2010, 12:35
دوست عزيز منظور زنگ خود تلفن نيست .من ميخوام زنگ اس ام اس را تعويض كنم با روش شما نميشه زنگ پيام را تغيير داد

saeed_k750i
16-11-2010, 17:20
دوست عزيز منظور زنگ خود تلفن نيست .من ميخوام زنگ اس ام اس را تعويض كنم با روش شما نميشه زنگ پيام را تغيير داد

سلام زنگ مورد نظرتون رو توی \Windows کپی کنین بعد توی کنترل پنل Sounds and Notifications اونی که کپی کردین رو انتخاب کنین

poolikhan
16-11-2010, 18:26
دوستان یه مشکل فوری وقتی cpu گوشی را از auto رو high میزارم بعد یه مدت دوباره بر میگرده رو اتو هارد ریست کردم درشت نشد ورژن ویندوزمم 6.5.3 هست

moeinkhodam
18-11-2010, 18:07
سلام کسی میتونه بهم کمک کنه. این گوشی حافظه داخلیش کمه تا میای یه نرم افزار نصب کنی میگه پر شده؟
اگه لطف کنید و به میلم بفرستین خیلی ممنون میشم :moeinflash@gmail.com

the emperor
18-11-2010, 18:14
سلام کسی میتونه بهم کمک کنه. این گوشی حافظه داخلیش کمه تا میای یه نرم افزار نصب کنی میگه پر شده؟
اگه لطف کنید و به میلم بفرستین خیلی ممنون میشم :moeinflash@gmail.com
سلام .
رام های رسمی کلا فضای خالیشون کمه و شما اگه فضای بیشتری میخواید باید رام لایت نصب کنید.

دوستان یه مشکل فوری وقتی cpu گوشی را از auto رو high میزارم بعد یه مدت دوباره بر میگرده رو اتو هارد ریست کردم درشت نشد ورژن ویندوزمم 6.5.3 هست
عجیبه تا حالا همچین مشکلی ندیده بودم.
حال رامتون رو عوض کنید شاید مشکل حل شد.

موفق باشید

moeinkhodam
18-11-2010, 18:32
میبخشید این رام لایت که میگین چیه و چجوری نصب میشه اگه با جزئیات کامل بگین ممنون میشم
ممنون

H@DI
18-11-2010, 18:51
میبخشید این رام لایت که میگین چیه و چجوری نصب میشه اگه با جزئیات کامل بگین ممنون میشم
ممنون

رام لایت همون کوک شده خودمون است یعنی نیمی از برنامه های اضافی رو پاک میکنند تا رم بیشتر ورام بیشتری در اختیار کاربر قرار بگیره وبعد خودشون شخصی سازی کنند مزیتشم اینه که هم سبکتر از رامهای اصلیه وهم سرعتش بیشتره....

moeinkhodam
18-11-2010, 18:55
ممنون از راهنمایت
ولی توضیحت برام راه حل نیست لینکی چیزی که نصبشو بگه بگی ممنون میشم

H@DI
18-11-2010, 19:25
ممنون از راهنمایت
ولی توضیحت برام راه حل نیست لینکی چیزی که نصبشو بگه بگی ممنون میشم
دوست عزیز تو این تایپیک تا دلت بخواد رام لایت است....
http://mobilestan.net/forumdisplay.php?f=377
پیشنهادم اینه که از تایپیک زیر بگیری کار دوتا از دوستان ایرانیمون است.....
http://mobilestan.net/showthread.php?t=120334&page=10
اینم آموزش نصب رام.....
http://mobilestan.net/showthread.php?t=94014

sam.alexice
19-11-2010, 02:32
سلام.
من گوشیمو هارد ریست کردم(Clear Memory)وقتی که سافت ریست شد تو align screen گیر کرده و دیگه بالا نمی آد.
تورو خدا کمکم کنید!!!!!!!!!!!!

H@DI
19-11-2010, 11:35
سلام.
من گوشیمو هارد ریست کردم(clear memory)وقتی که سافت ریست شد تو align screen گیر کرده و دیگه بالا نمی آد.
تورو خدا کمکم کنید!!!!!!!!!!!!

مشکلی نیست چند بار اون علامت مثبت رو یا با انگشت یا با قلم بزنید میره بیرون.....

the emperor
19-11-2010, 12:14
هادی جان فکر کنم مشکل ایشون اینه که اصلا از align screen رد نمیشه من زیاد به i900 وارد نیستم اما قبلا شنیده بودم که این یه باگ در بعضی رامهاست و فکر کنم راه حل این باشه که بایدبا note pad یه فایل به اسم welcome.not بسازن وداخل مموری کارت قرار بدن تا دیگه اصلا align screen در اولین بوت اجرا نشه.

sam.alexice
19-11-2010, 19:57
دوست عزیز دستت درد نکنه.
زندگیمو نجات دادی.
یه بار دیگه این مشکل واسم پیش اومده بود برای درست کردنش در یه مغازه 20 هزار تومان ازم گرفتن.

the emperor
19-11-2010, 20:39
دوست عزیز دستت درد نکنه.
زندگیمو نجات دادی.
یه بار دیگه این مشکل واسم پیش اومده بود برای درست کردنش در یه مغازه 20 هزار تومان ازم گرفتن.
خواهش میکنم وظیفه بود

ahj
02-12-2010, 23:01
بعد اینکه گوشی تو آب افتاده، دیگه تاچش کار نمیکنه (البته یبار فقط کار کرد) .. هارد ریست کردم،با یه رام جدید آپدیت کردم اما بازم جواب نداد. آیا تاچش سوخته ؟ با بازکردن گوشی میشه اینو فهمید؟

the emperor
04-12-2010, 17:23
بعد اینکه گوشی تو آب افتاده، دیگه تاچش کار نمیکنه (البته یبار فقط کار کرد) .. هارد ریست کردم،با یه رام جدید آپدیت کردم اما بازم جواب نداد. آیا تاچش سوخته ؟ با بازکردن گوشی میشه اینو فهمید؟

با اینکه فکر نمیکنم درست شه اما بازم تشریف ببرید مایکروتل شاید بتونن مشکلتون رو حل کنن.

موفق باشید.

sam.alexice
10-12-2010, 22:54
سلام.
دو سوال داشتم:

1---این بخش اس ام اس امنیا من رو کلافه کرده.
نرم افزاری وجود داره که بتونم باهاش بخش اس ام اس رو از حالت چتی در بیارم؟

2---آیا نرم افزاری برای امنیا هست که بشه باهاش موج های دیگر رادیو غیر از fm (مثل am و mw) رو با هاش دریافت کرد؟

saeed_k750i
11-12-2010, 14:33
سلام.
دو سوال داشتم:

1---این بخش اس ام اس امنیا من رو کلافه کرده.
نرم افزاری وجود داره که بتونم باهاش بخش اس ام اس رو از حالت چتی در بیارم؟

2---آیا نرم افزاری برای امنیا هست که بشه باهاش موج های دیگر رادیو غیر از fm (مثل am و mw) رو با هاش دریافت کرد؟

سلام درمورد سوال اولتون برنامه ی پایینی رو دانلود کنید و تو قسمت Messaging برین و Threaded SMS رو Disable بکنید و یه سافت ریست بکنید.
سوال دومتون هم نمیشه چون گرفتن امواج دیگه یه امکان سخت افزاری هست :lol:

mallahyar8
29-12-2010, 20:06
سلام
از وقتي رام انرژی نصب کردم garmin رو باز میکنم میگه دیوایس آی دی قابل قبول نیست.
برنامه رو پاک کردم و باز نصب و کیگن کردم.
بازم همون ارور رو میده.
ممنونم اگه راه حلی بدید.

pernado
05-01-2011, 23:07
چرا من رام LITGH نصب میکنم و یا رام MS TEAM نمیتونم به اینترنت وصل بشم ولی رام انرژی مشکلی ندارم تنظیمات که چک مکینم رو AUTO هست مشکل کجای ؟؟:bj:

the emperor
06-01-2011, 12:54
چرا من رام LITGH نصب میکنم و یا رام MS TEAM نمیتونم به اینترنت وصل بشم ولی رام انرژی مشکلی ندارم تنظیمات که چک مکینم رو AUTO هست مشکل کجای ؟؟:bj:
به مسیر زیر برید و restore connections رو بزنید.
Settings<Network settings

موفق باشید

sabzefosfori
07-01-2011, 17:26
سلام ميشه لطفاً کمک کنيد من بايد يک برنامه spb shell رو i900 داشته باشم الان هرچی ميگيرم همشون ريجيستر ميخواد الان اين ورجن 3،6 دارم ولی کار نميکنه کد رجيستر ميخواد ميشه يکی لطف کنه منو از اين مشکل نجات بده

mallahyar8
18-01-2011, 17:28
سلام
آقا یکی بگه تنظیمات جی پی اس نرم افزار ناویتل چطوریه؟ ثواب داره!
, حاجی ما جی پی اس روشن کردیم تو خیابونم نیم ساعت وایسادیم اما نشون نمیده
نقشه میاد اما فک کنم تنظیمات اصلی مشکل داشته باشه
چطوری نشون میده مکان فعلیه آدم کجاس؟
ممنونتون
i8000

milad_a
18-01-2011, 21:31
سلام
آقا یکی بگه تنظیمات جی پی اس نرم افزار ناویتل چطوریه؟ ثواب داره!
, حاجی ما جی پی اس روشن کردیم تو خیابونم نیم ساعت وایسادیم اما نشون نمیده
نقشه میاد اما فک کنم تنظیمات اصلی مشکل داشته باشه
چطوری نشون میده مکان فعلیه آدم کجاس؟
ممنونتون
i8000

درود

شما اطلس رو براش ساختی؟ بعد هم برو داخل منوی Page و قسمت Satellite ببین اصلا ماهواره ها رو چجوری رصد کرده ؟ باید حداقل 3 تا ماهواره رو قفل کنه تا موقعیتت رو مشخص کنه ...

mallahyar8
19-01-2011, 07:28
درود

شما اطلس رو براش ساختی؟ بعد هم برو داخل منوی page و قسمت satellite ببین اصلا ماهواره ها رو چجوری رصد کرده ؟ باید حداقل 3 تا ماهواره رو قفل کنه تا موقعیتت رو مشخص کنه ...

سلام
مرسی میلاد جان
رفتم حاجی اصن ماهواره ای رو رصد نکرده
چیکارش کنم دااااش؟

mallahyar8
23-01-2011, 16:23
میشه از اینترنت لپ تاپ استفاده کرد و امنیا 2 رو به اینترنت وصل کرد؟

milad_a
23-01-2011, 21:31
سلام
مرسی میلاد جان
رفتم حاجی اصن ماهواره ای رو رصد نکرده
چیکارش کنم دااااش؟

یعنی چی؟ یعنی هیچ ماهواره ای رو نشون میده بالای کره زمین ؟!!! یه تستی هم با OZI بزن

میشه از اینترنت لپ تاپ استفاده کرد و امنیا 2 رو به اینترنت وصل کرد؟

اونجوری یه کم دردسره اگه مودمت وایرلس باشه با wi-fi به راحتی وصل میشه :cl:

mallahyar8
24-01-2011, 12:11
یعنی چی؟ یعنی هیچ ماهواره ای رو نشون میده بالای کره زمین ؟!!! یه تستی هم با OZI بزن

اونجوری یه کم دردسره اگه مودمت وایرلس باشه با wi-fi به راحتی وصل میشه :cl:

سلام مرسی
یکم بیشتر راهنمایی کو میلاد جان امتحان کردم نشد البته اینم بگم که رامم انرژیه و گوشیو leo کرده.
درضمن من تا مدتی مجبورم با دیل آپ بیام میخام ببینم میشه با وایر لس لپ تاپ گوشیو به اینترنت وصل کنم؟

masoud.karami1989
24-01-2011, 12:19
سلام من می خواستم بدونم که i8000 مثل گوشی های دیگه نرم افزاری نداره که وصل شه به اینترنت و آخرین رام اورجینال رو واسه گوشی دانلود و نصب بکنه اگه داره چه برنامه ای هست؟
و دیگه اینکه آخرین و کاملترین و بهترین رام واسه این گوشی چیه؟(اگه میشه لینکشو بذارید)

milad_a
24-01-2011, 18:49
سلام مرسی
یکم بیشتر راهنمایی کو میلاد جان امتحان کردم نشد البته اینم بگم که رامم انرژیه و گوشیو leo کرده.
درضمن من تا مدتی مجبورم با دیل آپ بیام میخام ببینم میشه با وایر لس لپ تاپ گوشیو به اینترنت وصل کنم؟

شما OZI رو نصب کن بعد داخل منو هاش سعی کن کره زمین رو پیدا کنی و ببینی چه ماهواره هایی رو رصد می کنه .

از لپ تاپ نمیشه شما باید AP داشته باشی لپ تاپ نداره باید یه Wireless router بگیری بعد...

سلام من می خواستم بدونم که i8000 مثل گوشی های دیگه نرم افزاری نداره که وصل شه به اینترنت و آخرین رام اورجینال رو واسه گوشی دانلود و نصب بکنه اگه داره چه برنامه ای هست؟
و دیگه اینکه آخرین و کاملترین و بهترین رام واسه این گوشی چیه؟(اگه میشه لینکشو بذارید)

درود

هست اسمش هم FUS downloader هست ولی جالب نیست آخرین فریمویر هم JJ1 هست ...

masoud.karami1989
24-01-2011, 19:54
مرسی ی لینک از آخرین فریمور میزارین که من دانلود کنم؟

milad_a
25-01-2011, 00:23
مرسی ی لینک از آخرین فریمور میزارین که من دانلود کنم؟

در بخش rom دنبالش بگرد هست ...

masoud.karami1989
26-01-2011, 12:02
در بخش rom دنبالش بگرد هست ...
آقا من زیاد گشتم ولی پیدا نکردم شما ی لطفی لینکشو بذار من خیلی به این رام احتیاج دارم.

milad_a
26-01-2011, 23:15
آقا من زیاد گشتم ولی پیدا نکردم شما ی لطفی لینکشو بذار من خیلی به این رام احتیاج دارم.

درود

اینجا :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=123115

موفق باشید ...

azadimob
27-01-2011, 17:32
سلام دوستان یه اومنیا2 اوردن برام تا ارم omnia11 میاد گیر میکنه چیکار میشه کرد؟

pernado
27-01-2011, 21:06
مال منم 1 بار اینجوری شد مربوط به رام یا همون ویندوز موبایل هست شاید با نصب نرم افزار بهم ریخته و بالا نمییاد رام دوباره بریزی مشکل حل میشه انشالله

shahe bi dast
07-02-2011, 10:32
:ab:سلام:
i900 omnia رو هم میشه over clock کردیانه؟اگه میشه توضیح بدین.باتشکر.

یاعلی(ع)...

shahe bi dast
10-02-2011, 11:37
سلام:
میشه جواب پست بالارو هم بدین.باتشکر.

یاعلی(ع)...

saeed_k750i
10-02-2011, 14:59
سلام فکر نکنم بشه . شما می خوای فرکانس رو افزایش بدی یا کاهش؟ اگه میخوای افزایش بدی تا سرعت زیاد بشه بهتره این کارو نکنی چون سرعت cpu گوشی بیشتر از گوشی های "مشابه" htc هست ولی به علت کم بودم ram و نداشتن چیپ گرافیکی سرعتش هم کمه.

AryanLand
14-02-2011, 23:29
سلام.

دوستان این مشکل پریدن مموری (8 یا 16) رو امنیا (I900) حل شد؟ اگر آره لینکی چیزی ازش دارید؟:ax:

the emperor
15-02-2011, 13:26
سلام.

دوستان این مشکل پریدن مموری (8 یا 16) رو امنیا (i900) حل شد؟ اگر آره لینکی چیزی ازش دارید؟:ax:
سلام
خیر حل نشده .
فقط مایکروتل میتونه حلش کنه

981368
15-02-2011, 16:26
من با این گوشی هر کاری میکنم به وایلس نمیتونم وصل بشم یکی باید به ما بگه چطوره
لطفا تنضیمات مودم مودم و تلفن را برای من بزارین تا درستش کنم

fesgelijun
18-02-2011, 20:05
من "CalibrationData"="1922,1957 3330,639 3317,3276 600,3230 609,677 " رو از رجیستری عوض کردم بعد که گوشی رو سافت ریست کردم صفحه ی پسورد بالا میاد و تاچ کار نمیکنه که پسوردو وارد کنم :( نمیخوام هاردریست کنم،لطفا کمکککککک

pernado
17-03-2011, 20:32
دزدیاب گوشی امنیا 2
سلام یک قسمتی که تو گوشی امنیا 2 پیدا کردم ارسال اس ام اس در صورت تعویض سیم کارت شاید خیلی ها بلد باشن ولی چون قسمت مهمی دوبار میگم واسه افرادی که گوشی تازه خریدن حتما این قسمت فعال کنن حتما در صورت دزدیده شدن یا مفقود گشتن بدردشون می خوره
Start +Settig +Security =Mobile Tracker
Configuration
فعال کردنEnable Mobile Tracker
Recipient
شمار موبایل دیگتون یا دوسستون یا کسی که میشناسین وارد کنین وارد کنین به اینصورت 009809155192824
Sender
نام خودتونو میتونین وارد کنین
Massage

please keep this massage
لطفا این پیغام نگه دارین
در صورت تعویض سیم کارت شماره سریال گوشیتون با شماره سیم کارت جدید که اقا دزده گذاشته واسه شماره که دادین ارسال میشه

این اس ام اس میتونه یک مدرک باشه اگه کارتون به پاسگاه دادگاه کشید اون اس ام اس ارائه بدین

----------------------------------------------------------------------------------------
Change Password
عوض کردن پاسورد من مثلا سال تولد زدم پیش فرض باید 1234 باشه

سال نو پیشاپیش مبارک

amir_198190
23-03-2011, 23:08
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

یکی از دوستام یه امنیا 2 I8000 داره یکبار باهاش یه فیلم تو مدیا پلیر میدیدیم یک دفعه هنگ کرد وقتی روشن خاموشش کردیم دیگه MyStorage گوشی رو نشون نمیده حتی وقتی به کامپیوتر هم وصل می کنیم هیچی نشون نمیده.

لطفا راهنمایی کنید.

ضمنا روی این گوشی آندروید ویا وین فون سون میشه نصب کرد یا نه ؟

با سپاس فراوان

AmirSAMSUNG
23-03-2011, 23:12
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

یکی از دوستام یه امنیا 2 I8000 داره یکبار باهاش یه فیلم تو مدیا پلیر میدیدیم یک دفعه هنگ کرد وقتی روشن خاموشش کردیم دیگه MyStorage گوشی رو نشون نمیده حتی وقتی به کامپیوتر هم وصل می کنیم هیچی نشون نمیده.

لطفا راهنمایی کنید.

ضمنا روی این گوشی آندروید ویا وین فون سون میشه نصب کرد یا نه ؟

با سپاس فراوان

سلام. دوست عزيز شما بايد تو تاپيك امنيا دو مشكلتونو مطرح ميكرديد.

دوست من مشكلتون با اين تاپيك حل ميشه:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120297

اندروييد نصب ميشه ولي كارايي انچناني نداره و وين فون 7 نصبش كاملا رو امنيا دو منتفيه.

snobbish
26-03-2011, 18:01
سلام ویندوز،گوشیمو نمیشناسه!چیکار کنم؟البته توو این برنامه Windows Mobile Device Center نه کلا"!:bc:
وینوزمم 7 هستش و گوشیم omnia 2

the emperor
29-03-2011, 14:54
سلام ویندوز،گوشیمو نمیشناسه!چیکار کنم؟البته توو این برنامه Windows Mobile Device Center نه کلا"!:bc:
وینوزمم 7 هستش و گوشیم omnia 2
دوست عزیز به مسیر زیر برید و مطمئن بشید که USB رو Active sync هست.
Settings/General Settings/USB settings

موفق باشید

martin_scarlet
29-03-2011, 16:02
slm pesaram khobi i hamin omnia 2 ro daram 1 soale fani chetori mishe wallpaper hai k mizaram kamelan safhe ro begire manzooram o k mifahmin? yani nemikham un ghesmat 1kam az bala va 1 kam az pain range motefaveti dashte bashe mikham az jense wallpaper bashe merc mamnoon

milad_a
30-03-2011, 13:15
slm pesaram khobi i hamin omnia 2 ro daram 1 soale fani chetori mishe wallpaper hai k mizaram kamelan safhe ro begire manzooram o k mifahmin? yani nemikham un ghesmat 1kam az bala va 1 kam az pain range motefaveti dashte bashe mikham az jense wallpaper bashe merc mamnoon

درود

در حالت فعال بودن Widget سامی راهی ندیدم که بشه

در حالت Windows Default که خود وال پیپر تمام صفحه ست .

در حالت سنس هم با نرم افزار و خود کوکی میشه . شما فکر نکنم ویندوز سنس دار داشته باشید باید همون Widget منظورتون بوده باشه

the emperor
30-03-2011, 14:36
slm pesaram khobi i hamin omnia 2 ro daram 1 soale fani chetori mishe wallpaper hai k mizaram kamelan safhe ro begire manzooram o k mifahmin? Yani nemikham un ghesmat 1kam az bala va 1 kam az pain range motefaveti dashte bashe mikham az jense wallpaper bashe merc mamnoon
دوست عزیز به قوانین احترام بذارید.
فارسی تایپ کنید.
در غیر این صورت با شما برخورد میشه.

باتشکر

bookbook110
02-04-2011, 09:43
هادی جان فکر کنم مشکل ایشون اینه که اصلا از align screen رد نمیشه من زیاد به i900 وارد نیستم اما قبلا شنیده بودم که این یه باگ در بعضی رامهاست و فکر کنم راه حل این باشه که بایدبا note pad یه فایل به اسم welcome.not بسازن وداخل مموری کارت قرار بدن تا دیگه اصلا align screen در اولین بوت اجرا نشه.

خیلی خیلی خیلی ممنون
دستت درد نکنه
نجاتم دادی:ax::ax::ax:

naghed
04-04-2011, 09:15
سلام
گوشی من I900
چند تا برنامه رو حافظه اصلی گوشی من نصب هست که حالا که می خوام پاکشون کنم پیداشون نمی کنم.

توی remove programs هم نیست.
main storage هم العان 91% هست.
اما فقط دو برنامه
1- spb shell
2- multilingual
که دومی مربوط به فارسی ساز هست ،روی گوشی نصب شده.
چیکار کنم که برنامه spb shell رو پیدا کنم و پاکش کنم و اینکه main storage رو هم خالی کنم.

مشکل دوم هم اینکه ، از فارسی سازی که بالا گفتم استفاده میکنم، اول که فقط نوشته های فارسی نشون میده ، نوشتنی در کار نیست، یعنی TYPE فارسی رو انجام نمیده ، KEYBOARD فارسی نداره، دوم اینکه موقع نوشتن حروف رو کوچک type میکنه. می خوام به اندازه defult بر گرده.
ممنونم

the emperor
04-04-2011, 13:39
سلام
گوشی من I900
چند تا برنامه رو حافظه اصلی گوشی من نصب هست که حالا که می خوام پاکشون کنم پیداشون نمی کنم.

توی remove programs هم نیست.
main storage هم العان 91% هست.
اما فقط دو برنامه
1- spb shell
2- multilingual
که دومی مربوط به فارسی ساز هست ،روی گوشی نصب شده.
چیکار کنم که برنامه spb shell رو پیدا کنم و پاکش کنم و اینکه main storage رو هم خالی کنم.

مشکل دوم هم اینکه ، از فارسی سازی که بالا گفتم استفاده میکنم، اول که فقط نوشته های فارسی نشون میده ، نوشتنی در کار نیست، یعنی TYPE فارسی رو انجام نمیده ، KEYBOARD فارسی نداره، دوم اینکه موقع نوشتن حروف رو کوچک type میکنه. می خوام به اندازه defult بر گرده.
ممنونم
سلام
برای مشکل اولی از SK Tools استفاده کنید.
برای دومی هم اول یه هارد ریست کنید بعد یه فارسی ساز دیگه نصب کنبد

naghed
04-04-2011, 18:03
سلام
برای مشکل اولی از SK Tools استفاده کنید.
برای دومی هم اول یه هارد ریست کنید بعد یه فارسی ساز دیگه نصب کنبد

ممنون
فقط اگر میشه راجع به sk tools بیشتر توضیح بدید و اگر زحمت نیست بگید از کجا dl کنم .

فارسی ساز خوب چی هست که من dl کنم.

the emperor
05-04-2011, 10:32
ممنون
فقط اگر میشه راجع به sk tools بیشتر توضیح بدید و اگر زحمت نیست بگید از کجا dl کنم .

فارسی ساز خوب چی هست که من dl کنم.
در قسمت نرم افزار بگردید جفتشون راحت پیدا میشن

abolfazlvatany
06-04-2011, 08:21
اگر بخوام منوی Omnia 2 فارسی بشه باید چه کار کنم؟
اصلا فارسی میشه یا نه؟

poyul
10-04-2011, 17:02
برنامه PC Suite واسه گوشی Omnia II I 8000 میخواستم.اصلا همچین برنامه ای وجود داره.

pernado
10-04-2011, 18:20
داخل سی دی خود گوشی هست

poyul
12-04-2011, 18:28
داخل سی دی خود گوشی هست

عزیز cd رو گم کردم. لینک دانلودش رو میتونی بذاری؟

تشکر.

m3l-ldi
22-04-2011, 13:44
آقا من تاچ گوشيم خراب شده بود.حالا هارد ريست كردم گفتم شايد درست شه ولي تو align screen هر چي رو + ميزنم دوباره از اول align screen مياد.علت خرابيش چيه؟هزينش چقدره تقريبا؟
در ضمن تو align screen حتما بايد دستم رو نيگر دارم رو + وگرنه علامته جابجا نميشه.

the emperor
22-04-2011, 22:15
آقا من تاچ گوشيم خراب شده بود.حالا هارد ريست كردم گفتم شايد درست شه ولي تو align screen هر چي رو + ميزنم دوباره از اول align screen مياد.علت خرابيش چيه؟هزينش چقدره تقريبا؟
در ضمن تو align screen حتما بايد دستم رو نيگر دارم رو + وگرنه علامته جابجا نميشه.
دوست عزیز من که توی تاپیکی که زده بودید جوابتونو دادم چرا دوباره سوال میکنید؟

m3l-ldi
25-04-2011, 18:23
خب چون راه حل شما جواب نداد و خواستم بدونم نياز به تعمير سخت افزاري داره؟

the emperor
25-04-2011, 18:37
خب چون راه حل شما جواب نداد و خواستم بدونم نياز به تعمير سخت افزاري داره؟
مطمئن باشید یه جای کار اشتباه کردید چون تا حالا نشده این مشکل به خاطر سخت افزار پیش اومده باشه.
اگرم خدای نکرده واسه شما سخت افزاری باشه باید تشریف ببرید مایکروتل

siya@
01-05-2011, 21:21
سلام دوستان فایل با پسوند rar رو چطوری اجرا کنم:al:

internet2
22-05-2011, 10:54
دوستان یکی از فامیل های ما omia I900 داره می گه ریست کردم و الان می خواهد بره توی اینترنت و gprs و این حرف ها
یه راهنمای کنید بی زخمت تو فروم گشتم راهنمای اتصال رو پیدا نکردم
با تشکر

the emperor
24-05-2011, 10:30
دوستان یکی از فامیل های ما omia i900 داره می گه ریست کردم و الان می خواهد بره توی اینترنت و gprs و این حرف ها
یه راهنمای کنید بی زخمت تو فروم گشتم راهنمای اتصال رو پیدا نکردم
با تشکر
سلام
به سایت های ایرانسل یا همراه اول برید(بسته به نوع اپراتور تون)
اون جا راهنمای کاملش موجوده

MobFis
21-06-2011, 02:56
سلام،

میخواستم بدونم چجوری میتونم ویندوز موبایلم رو به روز کنم، الآن 6.1 هست میخوام 6.5 نصب کنم. آخرین آپدیت رسمی رو میخوام نصب کنم. تا حالا هیچ آپدیتی انجام ندادم.
اینجا http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=58257 توضیحاتی داده شده ولی لینکی که به سایت رسمی سامسونگ هست کار نمیکنه.

از تو خوده گوشی که windows update رو انتخاب میکنم، میگه آپدیتی وجود نداره.
نمیخوام رام های غیر رسمی رو نصب کنم، لطفاً راهنماییم کنید

فکر کنم مشخص شده که تازه کارم لطفاً یه جوری راهنمایی که متوجه بشم.

Windows Mobile 6.1
PDA i900JVHI2/JVHI2
PHOnE i900JVHI2

خیلی ممنون

the emperor
22-06-2011, 11:33
سلام،

میخواستم بدونم چجوری میتونم ویندوز موبایلم رو به روز کنم، الآن 6.1 هست میخوام 6.5 نصب کنم. آخرین آپدیت رسمی رو میخوام نصب کنم. تا حالا هیچ آپدیتی انجام ندادم.
اینجا http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=58257 توضیحاتی داده شده ولی لینکی که به سایت رسمی سامسونگ هست کار نمیکنه.

از تو خوده گوشی که windows update رو انتخاب میکنم، میگه آپدیتی وجود نداره.
نمیخوام رام های غیر رسمی رو نصب کنم، لطفاً راهنماییم کنید

فکر کنم مشخص شده که تازه کارم لطفاً یه جوری راهنمایی که متوجه بشم.

Windows mobile 6.1
pda i900jvhi2/jvhi2
phone i900jvhi2

خیلی ممنون
سلام

والا لینک رام رسمی ندارم اما به نظرم اگه از رام های لایت کوک شده استفاده کنید خیلی بهتر باشه.

khermachoo
28-06-2011, 02:44
مدتیه با اپرا مینی یوتیوب که میرم نمیتونم ویدیو ببینم!تا رو ویدیو میزنم نمیره به استریمینگ پلیر که نشون بده،فقط توضیحات کلیپو تو اپرا مینی نشون میده!!میخواستم ببینم واسه همه همینطور شده یا فقط واسه منه!؟!

the emperor
28-06-2011, 10:18
مدتیه با اپرا مینی یوتیوب که میرم نمیتونم ویدیو ببینم!تا رو ویدیو میزنم نمیره به استریمینگ پلیر که نشون بده،فقط توضیحات کلیپو تو اپرا مینی نشون میده!!میخواستم ببینم واسه همه همینطور شده یا فقط واسه منه!؟!
از uZardWebP استفاده کنید

khermachoo
29-06-2011, 02:25
از uzardwebp استفاده کنید

بازم فایده ای نداشت!آخه تا همین یه هفته پیش راحت با استریمینگ پلیر نگاه میکردم ولی الان...!
با یوزارد وب که وارد یوتیوب میشم گزینه تماشای ویدیو رلو میاره ولی هرچی روش میزنم عکس العملی نشون نمیده!!
کسی جدیدا رفته با گوشیش یوتیوب به این مشکل بر بخوره؟!

hooman_1515
30-06-2011, 01:15
منم مدتیه این مشکلو دارم

khermachoo
30-06-2011, 01:57
واقعا عجیبه!!!فک کنم خود سایت تغییر کرده.من حتی با uzard web p هم سعی کردم ولی نشد!
یوتیوب یکس از یرگرمی هام بود ولی الان...!!!اگه کسی راهی پیدا کرد ممنون میشم کمک کنه.:ak:

khermachoo
02-07-2011, 17:17
دلیلش یا راه حلش یافت نشد؟!

khermachoo
08-07-2011, 13:37
آقا کسی کشفش نکرد؟!حتی با اپرا مینی فیسبوکم که میرم دیگه نمیشه ویدیو دید!!!!مربوط به منسوخ شدن استریمینگ پلیره یا ....؟!!؟!؟!؟!

milad.kamaie
21-08-2011, 15:23
سلام
من از طریق WiFi به مودم کانکت میشم ولی هیچ کدوم از مرورگرا چیزی لود نمیکنن!
OMINA II دارم

ashkanzirak
21-08-2011, 22:23
سلام شما می تونید با دریافت فلش جدید از سایت مشکل و حل کنید اما نکته این جاست که باید درایور سی دی داشته به زبان دیگه کامپیوتر گوشی و بشناسه بعد ویندوز xp فقط قبول می کنه

kingsun73
25-08-2011, 12:40
سلام
اساتید عزیز من گوشی رو ریست کردم حالا زبان گوشی عربی شده !
هرکاری میکنم نمیتونم زبانشو انگلیسی کنم
لطفا راهنمایی کنید i8000

g_h_a_p_naya
25-08-2011, 14:25
سلام
اساتید عزیز من گوشی رو ریست کردم حالا زبان گوشی عربی شده !
هرکاری میکنم نمیتونم زبانشو انگلیسی کنم
لطفا راهنمایی کنید i8000
اگه هارد ریست کردی که باید همه نرم افزارهای که نصب کردی رو دوباره نصب کنی.با هارد ریست کردن همه برنامه های که رو گوشی نصب کردی غیر از برنامه های اورجینالی که از اول رو گوشی نصب بودن پاک میشن

kingsun73
25-08-2011, 14:39
خب دکتر اینارو میدونم مشکلم این بود که نمیدونستم چه طور زبانشو انگلیسی کنم ! که راهشو پیدا کردم !
داخل تنظیمات یه قسمت هست که نوشته تغییر الغته > انجلیزیه
بعدش گوشی ریست میشه و انگلیسی میشه !

edris6600
07-09-2011, 12:40
سلام
نرم افزار ديكشنري ميخوام براي Samsung I8000 Omnia II
انگليسي به فارسي ترجمه كنه
ممنون.

khermachoo
07-09-2011, 14:03
سلام
نرم افزار ديكشنري ميخوام براي Samsung I8000 Omnia II
انگليسي به فارسي ترجمه كنه
ممنون.

تو قسمت پاکت پی سی،نرم افزار های پاکت پی سی،دیکشنری،lingvosoft dictionary رو دانلود کن کامل و مفیده.

g_h_a_p_naya
15-10-2011, 22:01
برنامه ای هست که بشه فایلهای cab رو تغییر داد؟؟
یعنی یه چیزهایی به این فایلها اضافه یا کم کنیم و تغغیرات بعد از نصب انجام بشه

the emperor
28-10-2011, 12:04
برنامه ای هست که بشه فایلهای cab رو تغییر داد؟؟
یعنی یه چیزهایی به این فایلها اضافه یا کم کنیم و تغغیرات بعد از نصب انجام بشه
بله
WinCE cab manager

madlak
28-10-2011, 22:09
سلام.امروز با یه مشکل عجیب روبرو شدم.امروز رام گوشیمو عوض کردم.توی رام جدیدی که ریختم همه چیز کاملا سالمه و کار میکنه ولی سیم کارت رو نمیشناسه و بعبارتی phone خاموشه.هر چی هم سعی کردم روشن نشد.سیم کارتمو با گوشی دیگه چک کردم دیدم سالمه.سیم کارت دیگه انداختم بازم نشد.گفتم شاید مشکل از رامه.برای همین دوباره رام قبلی رو ریختم.ولی بازم همون مشکل رو دارم.گوشیم i900 و رام قبلیم 6.5 بود که عوض کردم 6.1 ریختم.لازم به ذکره که چندتا رام دیگه هم امتحان کردم بازم نشد.لطفا راهنماییم کنید

madlak
01-11-2011, 23:04
سلام.امروز با یه مشکل عجیب روبرو شدم.امروز رام گوشیمو عوض کردم.توی رام جدیدی که ریختم همه چیز کاملا سالمه و کار میکنه ولی سیم کارت رو نمیشناسه و بعبارتی phone خاموشه.هر چی هم سعی کردم روشن نشد.سیم کارتمو با گوشی دیگه چک کردم دیدم سالمه.سیم کارت دیگه انداختم بازم نشد.گفتم شاید مشکل از رامه.برای همین دوباره رام قبلی رو ریختم.ولی بازم همون مشکل رو دارم.گوشیم i900 و رام قبلیم 6.5 بود که عوض کردم 6.1 ریختم.لازم به ذکره که چندتا رام دیگه هم امتحان کردم بازم نشد.لطفا راهنماییم کنید

یعنی هیچکی هیچ نظری راهنمایی یا چیزی شبیه اینا نداره؟

ArEzOo
02-11-2011, 00:04
یعنی هیچکی هیچ نظری راهنمایی یا چیزی شبیه اینا نداره؟

با سلام
دوست عزیز
شما طبق این اموزش
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2192434&postcount=1445
یبار قسمت phon رو فلش کنید

موفق باشید

madlak
02-11-2011, 13:53
با سلام
دوست عزیز
شما طبق این اموزش
http://forum.mobilestan.net/showpost.php?p=2192434&postcount=1445
یبار قسمت phon رو فلش کنید

موفق باشید

سلام.خوشحالم که حداقل یه نفر جواب داد و البته ممنونم.این کار رو هم کردم یعنی فقط قسمت phone رو فلش کردم بازم نشد.مشکل اینجاست که وقتی به phone میرسه و آماده رایت میشه روی کامپیوتر کاملا صحیح عمل میکنه اما روی گوشی نوار سبز پایینی اصلا لود نمیشه.ضمنا به رایت phone که میرسه انگار خود به خود یبار اتصال usb قطع میشه و برنامه سرچ میکنه و دوباره وصلش میکنه.نمیدونم چرا اینجوری شده.به نظرت اگه بدم با باکس فلشش کنن ممکنه درست بشه یا اصلا این مدل باکس داره؟من ویندوزم رو هم عوض کردم.یعنی ممکنه ایراد از سیستمم باشه؟

ArEzOo
11-11-2011, 23:19
سلام میشه یه دوست عزیزی لینک دانلود بدون دردسر dzia5 رو بذاره فقط سایت سامسونگو نذارید آخه نمیشه قاطی داره(رام6.5)

با سلام
دوست عزیز اینم چند تا لینک ازین رام
http://rapidlibrary.com/index.php?q=dzia5
http://www.4shared.com/get/dtGYWFt2/i900-DXIA5.html
www.4shared.com/file/190914886/66753ed2/Vista-7.html

موفق باشید

avbuuren
13-11-2011, 19:46
سلام دوستان من رو امنيا اندرويد جديد نصب كردم بعد برنامه گربه سخنگو رو نصب كردم اجراش نميكنه يه پيغامي ميده بعد چجور به اينترنت وصل شم

just-be
17-11-2011, 17:28
داداشی دمت گرم فقط همین رام اورژینالو یه جا دیگه دیده بودم 225مگ بود کلا رامای اورژینال 200 به بالاست ولی این دوتایی که دادی 100-150مگه قضیش چیه من رامock_Premium_23118 رو ریختم رو گوشیم ولی خیلی کنده فک کنم اورژینالم نیست درسته؟؟؟ بهترین رام اورژینال کدومه بریزم لینکشو واسم میذاری دستت درد نکنه لطف میکنی ممنون میشم

amir-mehr
16-12-2011, 08:14
سلام من میخواستم روی امنیا لایتم آندروید نصب کنم نرم افزار اجرای مجازی لینوکس و fedora 10 رو نمیدونم از کجا گیر بیارم میشه لطفا کمکم کنید

cj.saeed
17-12-2011, 22:56
دوستان من Resco_File_Explorer_2010_v8.10 رو نصب کردم ولی موقعی که اجرا میکنم Error don,t sent میده
مشکلش چی میتونه باشه!!؟؟
از وقتی که رام رو عوض کردم(به رام اصلی 6.5.5 رسمی)
در ضمن CSC فارسی رسمی رو هم تو رام نصب کردم
لطفا راهنمایی کنید

ArEzOo
18-12-2011, 01:49
دوستان من Resco_File_Explorer_2010_v8.10 رو نصب کردم ولی موقعی که اجرا میکنم Error don,t sent میده
مشکلش چی میتونه باشه!!؟؟
از وقتی که رام رو عوض کردم(به رام اصلی 6.5.5 رسمی)
در ضمن CSC فارسی رسمی رو هم تو رام نصب کردم
لطفا راهنمایی کنید

سلام
دوست عزيز
ميتونيد از تاپيك زير مشكلتون رو حل كنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114403

براي غير فعال كردن اون پيغام هم
setting>system>eror reporting
تيك قسمت dont sent رو بزنيد

موفق باشيد

cj.saeed
18-12-2011, 12:02
سلام
دوست عزيز
ميتونيد از تاپيك زير مشكلتون رو حل كنيد
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=114403

براي غير فعال كردن اون پيغام هم
setting>system>eror reporting
تيك قسمت dont sent رو بزنيد

موفق باشيدمشکلم وقتی که resco رو باز میکنم Error explorer.exe رو میده و وقتی روی هر پوشه تاچ میکنم resco بسته میشه
مشکل چی میتونه باشه؟
ممنون

ArEzOo
18-12-2011, 13:38
مشکلم وقتی که resco رو باز میکنم error explorer.exe رو میده و وقتی روی هر پوشه تاچ میکنم resco بسته میشه
مشکل چی میتونه باشه؟
ممنون

شما يه ورژن ديگه رو چك كنيد ببينيد بازم همين مشكل رو داره

cj.saeed
18-12-2011, 20:01
مشکلم مثل این دوستان تو این تاپیک هست احتمالا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=153163
از وقتی که رام رو عوض کردم اینجوری شده

ArEzOo
19-12-2011, 09:29
مشکلم مثل این دوستان تو این تاپیک هست احتمالا
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=153163
از وقتی که رام رو عوض کردم اینجوری شده

دوست عزيز
مشكل اون دوستان با اينترنت اكسپلورره
شما يبار برنامه رو حذف كنيد
سافت ريست كنيد
يه ورژن ديگه رو نصب كنيد
من هم از رام هاي اقا محمد استفاده ميكنم
و هيچ مشكلي بااين موضوع ندارم

sia775
08-05-2012, 12:38
خواهش میکنم یکی کمکم کنه کمک کنید خواهشا ادرس یه جای خوب رو بهم بدین گوشی رو ببرم پیششون اخه گوشیم دیگه روشن نمیشه فقط روی ارم اومنیا میمونه اولا فقط زود زود هنگ میکرد و دیر روشن میشد اما حالا دیگه روشن نمیشه گوشیم اومنیا 2هستش خواهش میکنم کمکم کنید

minaii
09-05-2012, 17:30
خواهش میکنم یکی کمکم کنه کمک کنید خواهشا ادرس یه جای خوب رو بهم بدین گوشی رو ببرم پیششون اخه گوشیم دیگه روشن نمیشه فقط روی ارم اومنیا میمونه اولا فقط زود زود هنگ میکرد و دیر روشن میشد اما حالا دیگه روشن نمیشه گوشیم اومنیا 2هستش خواهش میکنم کمکم کنید

سلام چرا اینقد حراسونی ؟
اقا رام گوشیتو عوض کنی خب همه چیزش حل میشه!

فقط برو بخش رام ها اونجا آموزش هاش هست میتونی طبق اونا رامش رو عوض کنی و دیگه هم پول اضافه واسه یه کار راحت نمی خوای پرداخت کنی

Mehrdad092000
11-05-2012, 00:44
سلام
دوستان من یکی از گوشی ها گرفتم
Samsung B7330
تاپیک هاش کجاس دقیقا جز omnia1 یا 2 ?-s
راستی چیکار کنم وقتی سیمکارت میندازم میگه کد تلفون بزن کدشو طرف عوض کرده؟ پیشفرض چنده؟یابد روش دوباره فریمور بزنم؟

LEO K
11-05-2012, 10:50
سلام
دوستان من یکی از گوشی ها گرفتم
samsung b7330
تاپیک هاش کجاس دقیقا جز omnia1 یا 2 ?-s
راستی چیکار کنم وقتی سیمکارت میندازم میگه کد تلفون بزن کدشو طرف عوض کرده؟ پیشفرض چنده؟یابد روش دوباره فریمور بزنم؟

منظورتون هم پسوورده گوشیه ؟ اگه منظورتون اونه پیش فرضی نداره و اگه نمیدونید باید رامو عوض کنید یا هارد ریست کنید

موفق باشید

Mehrdad092000
11-05-2012, 21:08
منظورتون هم پسوورده گوشیه ؟ اگه منظورتون اونه پیش فرضی نداره و اگه نمیدونید باید رامو عوض کنید یا هارد ریست کنید

موفق باشید
سیمکارت که میندازم کد میخواد چیکار کنم
فروم مخصوص این گوشی دیگه نیست؟

LEO K
11-05-2012, 21:12

دوست من منظورتون اگه پین کده که باید از توجعبه ی سیم کارتتون ببینید چیه

ArEzOo
13-05-2012, 08:19

کلوپ اختصاصی گوشی امنیا لایت Samsung B7300
(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=112516)

mazdaki1
09-06-2012, 07:33
سلام.خوبین؟
من یه سوال دارم.ممنون میشم اگه کسی راهنمائیم کنه.
من رام گوشیم Rapid بود.بعد چند وقت کار my storage پرید.با راهنمائی سایت برش گردوندم.ولی گوشی دائم هنگ میکرد.چیزیم رو هاردم اضافه یا پاک نمیشد.منم رفتم Setting و Clean Memory کردم.هارد ریستم کردم.دوباره رام گوشیمو نصب کردم.ولی میاد رو Alignment میمونه.100 بار انجامش میدم ولی جلو نمیره و توو این مرحله میمونه.
ممنون میشم راهنمائیم کنین.

ezr4eel
13-06-2013, 17:30
سلام

گوشی من omnia 2 که بعد از ریست کردن موقعی که باید نقاطی رو که + داره رو بزنم ولی هر کاری میکنم تکرار میشه

فلش کردم دو بار ولی درست نشد !!

چیکار باید بکنم؟

hosseinpouraga
03-07-2013, 22:04
دوست عزیز در نت پد ویندوز فایلی بساز تو خالی واسمش را به WELCOME.NOT تغییر نام بده وانرا در مموری کارت کپی کن ودوباره گوشی را ریستات کن دیگه از + ومنو کالیبریشن خبری نمیشه.

شهنام
24-07-2013, 11:05
امروز داشتم رام تعویض میکردم وسط کار usbقطع شد و حالا گوشی روشن نمیشه یعنی وقتی روشنش میکنم علامت گوشی و کامپیوتر که وسطش علامت احتیاط داره میادو میمونه
با اکتانم که میخام دوباره رام بریزم روی چند درصد که میره میمونه
چه کنم؟؟؟؟

شهنام
24-07-2013, 12:57
مدل گوشی:
سام سونگ امنیا 2 ویندوز 6.5
i-8000

شهنام
07-09-2013, 22:13
مشکل با نصب رام اورجینال عربی حل شد:bp:

sabzefosfori
25-09-2013, 00:51
گوشی i900 دوربين دوم رو چطور بايد فعال کنم ؟

m.javadazargoon
29-10-2013, 19:23
salam
agha man goshim sumsung omina2 hast hard reset kardam goshim bala nemead komakam konin lotfan

Mr.Mobile
29-10-2013, 23:51
salam
agha man goshim sumsung omina2 hast hard reset kardam goshim bala nemead komakam konin lotfan

مشکلش چیه دوست فینگلیشی؟ توضیح بده؟ سعی کردی رام دیگه ای بریزی؟

m.javadazargoon
20-12-2013, 19:19
مشکلش چیه دوست فینگلیشی؟ توضیح بده؟ سعی کردی رام دیگه ای بریزی؟

age mishe vasam yek link rom bezari

m.javadazargoon
21-12-2013, 11:45
دوست عزیز در نت پد ویندوز فایلی بساز تو خالی واسمش را به WELCOME.NOT تغییر نام بده وانرا در مموری کارت کپی کن ودوباره گوشی را ریستات کن دیگه از + ومنو کالیبریشن خبری نمیشه.

manzoret dakhele cmputer besazim baad copy konim?

hosseinpouraga
22-12-2013, 23:21
manzoret dakhele cmputer besazim baad copy konim?
بله در کامپیوتر در دسکتاپ راست کلیک کن واز گزینه new گزینه text ducument را انتخاب کن پوشه ای بنام text ducument new ساخته میشه انو به welcome.not تغییر نام بده و ....
از این ساده تر که توضیح نمیشه ضمنا با فونت فارسی در اینجا بنویس مگه خارج از کشور حضور داری که نمی تونی بنویسی؟>

hosseinpouraga
22-12-2013, 23:27
این هم از رام خوب http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=267904

mehdi83
10-07-2014, 09:24
سلام بر دوستان واساتيد
من شديدا به نرم افزار وايبر نياز دارم و از طرفي فعلا امكان تعويض گوشي نيست
ميخواستم ببينم راهي براي نصب و استفاده از اندروييد يا ويندوزفون7.5روي گوشي امنيا 1 هست؟
خواهشا راهنمايي كنيد!!!