PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیفون ۴ یا سیب حوا !!!

Milo.Metallboy
13-08-2010, 10:40
آیفون ۴ یا سیب حوا !!!

http://www.aftab.ir/articles/computer_internet_infortmation_technology/mobil/images/fb9de306a25afd6f3364d828d84ea6d7.jpg

سلام به همه ی دوستان اعم از نوکیالیست ها و سونی اریکسونی ها و سامسونگ چی ها و مخصوصا سیب های سبز

چندی قبل دوستان در بخش مقاله نویسی تصمیم به نوشتن مقاله ای در مورد گوشی اپل کردن که با استقبال و گاهی هم با انتقاد مواجه شد و تصمیم بر این شد که هرکس مقاله ی خود را در این باره بنویسد و با تلاش مدیران بخش به یک مقاله ی مرجع و دست جمعی تبدیل شود
تصمیم گرفتم با اطلاعات شخصی و رجوع به مقالات از پیش نوشته شده و سایت های منتقد و حامی اپل4 و بررسی تخصصی این گوشی و مجلات اینترنتی و سایت های خبری و روزنامه ها > مقاله ای را در اختیار دوستان قرار بدم تا دوستان دیگر هم به جمع ما بپیوندند. ممنون از همه :welcomeswing: توجه :

در نوشتن این مقاله به هیچ وجه نظرات مغرضانه و تعصبی را وارد نکرده و کاملا بیطرفانه و منصفانه به بیان حقایق پرداخته شده. امیدوارم لذت ببرید .
-----------------------------------------------

چندی قبل زمانی که استیو جابز – موسس و مغز متفکر کمپانی اپل – در جریان کنفرانس جهانی طراحان ۲۰۱۰ موسوم به WWDC ۲۰۱۰ درباره نسل جدید تلفن های همراهش صحبت میکرد قریب به اتفاق حاضران iPhone ۴G را ستاره این کنفرانس نامیدند. اپل همیشه به همین شیوه عمل می کند. محصولاتش را در مراسم رونمایی بی عیب و نقص نشان می دهد و معرفی آیفون۴ با همین ترفند نیز باعث شد تا فقط در یک روز ۶۰۰ هزار دستگاه آیفون نسل چهار قبل از زمان عرضه به بازار پیش فروش شود. آیفون جدید با ۱۳۷ گرم وزن و ابعاد ۲,۱۱۵(طول) در ۶,۵۸ (عرض) در ۳,۹ (ضخامت) میلی متر ۲۴ درصد باریکتر از آیفون۳ است و علاوه بر وضوح بالاتر صفحه نمایش، انرژی باتری اش دیرتر به پایان می رسد.
امادر همان روز های نخست ورق جور دیگری برگشت !!! مشکلاتی در این هیولای سیب های سبز پدیدار شد که همگان را به فکر فرو برد و شاید ترس و دلهره ای را هم گریبانگیر طرفداران سنتی و تعصبی خود وارد کرد و دامنه ی این انتقاد ها به نحوی اوج گرفت که خیلی ها از ان به عنوان کلکسیون سیب های کرم خوردهیاد کردند و آن را به تمسخر گرفتند.در ادامه به چندی از این مشکلات خواهیم پرداخت و البته منکر این نخواهیم شد که اپل4 جدا از این مشکلات یک دوران جدیدی در نسل جدید تلفن های همراه بوجود اورد.در ابتدا به چند ویژگی بسیار خوب اپل4 به اختصار میپردازیم :::

● قیمت نسبتا مناسب

آیفون۴ در ایالات متحده آمریکا قیمت نسبتا مناسبی دارد. از زمان عرضه (۲۴ ژوئن ۲۰۱۰) تا کنون نسخه ۱۶ گیگابایتی با قیمت ثابت ۱۹۹ دلار آمریکا و نسخه ۳۲ گیگابایتی ۲۹۹ دلار آمریکا فروخته شده است. گزارش های واصله از آمریکا و ژاپن حاکی از تقاضای بالای مردم است و گفته می شود که برخی از فروشگاه های اپل تمام آیفون هایشان را به فروش رسانده اند. به گزارش تابناک از عصر اولین روز فروش آیفون هر سهم اپل در بورس جهانی با نیم درصد افزایش ۳۲,۲۷۳ دلار خرید و فروش شد.

اما آنچه مسلم است این است که آیفون نیز مانند سایر محصولات حوزه الکترونیک با همین قیمت های معقول وارد کشور نشده و با ورود به صورت قاچاق از طرق مختلف در بازارهای غیررسمی با قیمت های نجومی فروخته می شود.

● تصویربرداری فوق العاده

فراموش نکنید که آیفون فقط یک تلفن همراه نیست! نسل چهارم این گوشی های خارق العاده مجهز به دوربین ۵ مگاپیکسلی است که هم سنسور بزرگتری دارد و هم لنز بزرگتر و به همین خاطر آیفون عکس های خوبی را در تاریکی می اندازد. ضمنا LED تعبیه شده کنار دوربین نیز کمک دید لنز در تاریکی است. فیلم برداری ۳۰ فریم در ثانیه با کیفیت HD و ۷۲۰p را هم به قابلیت های دوربین اضافه کنید. لازم به ذکر است که آیفون۴ یک دوربین جلو برای برقراری ارتباط تصویری و ویدئو کنفرانس با کیفیت VGA هم در اختیار دارد.

● قدرت سخت افزاری

آیفون۴ از پردازشگر آی پد استفاده می کند. A۴ اپل بالاخره نصیب آیفون شد و دو حافظه موقت (RAM) با گنجایش ۱۲۸ مگابایت هم پردازشگر را پشتیبانی می کنند. استیوجابز یاد آور شده که افزایش ۱۶ درصدی سایز باتری نیز بی دلیل نبوده و همین مسئله قدرت نگهداری انرژی را ۴۰ درصد افزایش داده است. آیفون۴ به جای سیم کارت از میکرو سیم استفاده می کند و برای ارتباط راحت تر از میکروفنی بهره می برد که خاصیت Noise Cancelation دارد.

● نرم افزار بی عیب و نقص

اپل سیستم عامل اختصاصی خودش را که iOS ۴ نام دارد برای آیفون۴ مناسب دیده و مهم ترین خصوصیت این سیستم عامل MULTI TASK است. نرم افزار های iTunes (پخش کننده چند رسانه ای) و iBook (برای مطالعه کتاب های الکترونیکی) به رایگان و iMovie با قیمت ۵ دلار بر روی آیفون ۴ نصب شده و کیفیت بالای تصویر لذت کتاب خوانی را دو چندان می کند.

● کیفیت نمایشگر باور نکردنی

شنیدن همین جمله از استیوجابز کافیست تا تصور وضوح تصویر برای کاربر غیر ممکن شود.

«نقاط آن برای شبکیه چشم غیر قابل تشخیص هستند و شما تصاویر را همچون یک صفحه چاپ شده مشاهده می کنید.»

نمایشگر ۳.۵ اینچی آیفون۴ که اپل نام آن را Retina Display گذاشته است با رزولیشن ۹۶۰ در ۶۴۰ پیکسل و وضوح تصویر ۳۲۶ نقطه در اینچ تصویری رویایی را برای کاربر نمایش می دهد.

کنتراست یک به ۸۰۰ برای یک گوشی عالی است و بهره گیری از تکنولوژی IPS که زاویه دید را افزایش می دهد هم Retina را به یک صفحه نمایش تمام عیار تبدیل کرده است.

==============================

اما هیچ کدام از این مزیت ها نمی تواند باعث سکوت منتقدان در برابر مشکلات عدیده آیفون ۴ شود باید از نواقص این دستگاه نیز سخن به میان آورد.

به چند مورد از مشکلات بزرگ این گوشی میپردازیم تا در آخر نتیجه گیری را به شما بسپاریم !

● گوشی شکننده!

در هنگام معرفی آیفون ۴ آنقدر بحث پیرامون بدنه آن انجام شد که مخاطب تصور می کرد اگر آیفون زیر چرخ تریلر هم برود سالم می ماند! در WWDC ۲۰۱۰ جابز اذعان داشت که کل بدنه گوشی به وسیله شیشه ای نازک احاطه شده است. این شیشه ساخت کمپانی Gorilla بوده و قرار بود از پلاستیک بادوام تر ، ضدخش تر و همچنین ۳۰ برابر محکم تر باشد. دورتادور گوشی نیز با آلیاژ مخصوصی از فولاد ضدزنگ پوشیده شده که از فولاد معمولی ۵ برابر مقاوم تر است. اما ویدئو هایی که در همان روز های اول در اینترنت پخش شد حاکی از این بود که صفحه نمایش آیفون۴ به راحتی خش می افتد و با ۳ بار سقوط از ارتفاع یک متری می شکند.

● صفحه نمایش زرد!

بر روی نمایشگر برخی از آیفون ها نقاط زردرنگی وجود دارد که از زوایای دید خاصی بیشتر به چشم می آیند.

ده ها هزار نفر از خریداران اپل این مشکل را به اپل گوشزد کردند اما پشتیبانی اپل در بیانیه ای اعلام کرد که وجود این مشکل به دلیل استفاده از ماده خاصی است که در ساخت نمایشگر به کار رفته و نهایتا پس از ۴۸ ساعت استفاده از آیفون رفع می شود.

اما مهمترین ایراد این گوشی که دامنه ی انتقادات را به اوج رساند تا حدی که استیو جابز را به کارها و توجیهات بسیار غیر منطقی وا داشت مشکل آنتن دهی بود. حتی فشار ها بر او تا حدی بود که او را مجبور کرد تا کنفرانسی دیگر به رقیب دیرینه اش هم بتازد و بسیار ساده لوحانه (از نظر منتقدان) سعی داشت تا نشان دهد که او و آیفون 4 در این مشکل تنها نبوده و نوکیا N97 mini هم این مشکل را دارد !!! در ادامه به اختصار از این مشکل پرده برداری خواهیم کرد :::

● مشکلات عجیب آنتن دهی

استیو جابز در مراسم معرفی آیفون۴ اعلام کرد که بدنه جدید آیفون کار آنتن گوشی را هم انجام می دهد. اما همین تغییر در طراحی بدنه مشکلی عجیب برای آیفون ایجاد کرده است و وقتی آیفون به دست کاربران رسید این مشکل مثل بمب صدا کرد.

از صدها تصویر و فیلم هایی که به یوتیوب ارسال شده می توان فهمید که وقتی آیفون را مانند دیگر گوشی ها به طور معمولی در دست می گیرید میزان دسترسی آن به سیگنال ها (اصطلاحا آنتن) آن کم می شود و یا به کلی قطع می شود. ماجرا از این قرار است که اگر آیفون۴ را با دست چپ در دست بگیرید و قسمت پایین سمت چپ دستگاه که محل آنتن اول است به عضله دست شما تماس پیدا کند و قسمت پایین سمت راست آن که محل آنتن دوم است به انگشتان شما تماس پیدا کند باعث اتصال دو آنتن می شوید و با این اتصال میزان آنتن دهی گوشی شدیدا افت میکند.

استیو جابز خریداران آیفون را شگفت زده کرد و در جواب به این انتقادات گفت که «شما آیفون را به طرز غیر صحیحی در دست گرفته اید!» پس از مدتی اپل این انتقادات را رد و اعلام کرد که آیفون۴ به دلیل برخی محاسبات اشتباه وقتی آنتن دارد هم میزان آنتن را کم نشان می دهد و با نصب افزونه نرم افزاری جدید این مشکل برطرف می شود. اما کارشناسان با بررسی این افزونه متوجه شدند که کار این آپدیت نرم افزاری فقط بالا نشان دادن سطح آنتن و خوش کردن دل کاربران است و هیچ تأثیری در آنتن دهی گوشی ندارد و اساساً این مشکل سخت افزاری است و با اصلاحات نرم افزاری حل نخواهد شد. :bh:

● سخن آخر

آیفون نسل چهارم نسخه اول مانند دیگر محصولات نسخه اول اپل دارای مشکلاتی است که رفع خواهند شد و تعدادی هم شاید حل نشود. البته باید ذکر شود که اپراتور های تلفن همراه در ایران هنوز با شبکه ۲G دست و پنجه نرم می کنند و نیز با وجود ..... های متعدد و عدم توانایی استفاده از محصولات و نرم افزار های فروشگاه اینترنتی اپل ، خرید محصولات این شرکت و به خصوص iPhone ۴G در ایران فایده چندانی نخواهد داشت. البته قضاوت و انتخاب نهایی بر عهده کاربران است.

=========================== Hajibybo (http://mobilestan.net/member.php?u=188627)

armin_punisher6
13-08-2010, 11:23
واقعا عالی بود.لطفا بازم بزارین.بابا دیگه حالم به هم خورد اینقدر حرف آنتن آیفون 4 رو زدن.دیگه تمومشم نمیکنن.خوبه حالا واسه ایران که 2g هست هیچ مشکلی نداره.

abbas-h
13-08-2010, 12:13
اون قیمتی که گفتید قرار دادی هست و یه جورایی میشه گفت پیش قسط هست و قیمت اصلی بالای 500 دلار (لاک) در میاد

Olesius
13-08-2010, 12:27
خیلی جالب بود.در مورد کیفیت بدنه واقعا" شگفت زده شدم
اما تمام این مشکلات مانع از خرید این سیب زرد نمیشه!

anida45
13-08-2010, 12:30
دقت کردید صفحه ی موارد آنتنهای سایر گوشی ها از سایت اپل حذف شده است؟

Milo.Metallboy
13-08-2010, 12:54
ممنونم از دوستان برای نظرات

در هر کجا دیدین که اشتباه کردم لطفا تذکر بدین تا در مقاله های بعدی دوستان و خودم استفاده کنیم
ممنون

آقا مجي
13-08-2010, 13:47
براي اطلاع دوستان بايد بگم كه هنري مك فيلد از اعضاي هيئت مديره كمپاني اپل گفت كه به دليل بحران اقتصاد جهاني مجبوريم كه كمي از كيفيت محصولات خود بكاهيم .

armin_punisher6
13-08-2010, 13:52
براي اطلاع دوستان بايد بگم كه هنري مك فيلد از اعضاي هيئت مديره كمپاني اپل گفت كه به دليل بحران اقتصاد جهاني مجبوريم كه كمي از كيفيت محصولات خود بكاهيم .

دوست من دیگه شایعه درست نکنین.اگه راست میگی منبع خبرتو بده.

killj0y
13-08-2010, 14:46
مقاله پر از ایراده
ولی مرسی زحمت کشیدی

Jamal.M
13-08-2010, 15:55
....در ابتدا به چند ویژگی بسیار خوب اپل4 به اختصار میپردازیم :::

● قیمت نسبتا مناسب

● تصویربرداری فوق العاده

در اين دو مورد با شما موافق نيستم و فكر ميكنم يك مورد كه قيمتش باشه واقعا جزو معايبش هست (دو مليون واسه يه گوشي)
در مورد تصوير برداري هم كه مشخصات دوربين و عملكرد آن در مقايسه با گوشيهاي همتراز خودش(آندروييدهاي سامسونگ و موتورولاو ....) يه چيز عادي و حتي ضعيفتره

dark ghost
13-08-2010, 23:52
مقاله پر از ایراده
ولی مرسی زحمت کشیدی

صرف گفتن مقاله پر ایراده که چیزی رو ثابت نمیکنه
باید ایراد هاشون با دلایل منطقی بگین

آقا مجي
14-08-2010, 12:00
دوست من دیگه شایعه درست نکنین.اگه راست میگی منبع خبرتو بده.

روزنامه الرياض من خودم توي وبسايت اونها خوندم نزديك به 10 روز پيش

xxl2005
14-08-2010, 14:44
در اين دو مورد با شما موافق نيستم و فكر ميكنم يك مورد كه قيمتش باشه واقعا جزو معايبش هست (دو مليون واسه يه گوشي)
در مورد تصوير برداري هم كه مشخصات دوربين و عملكرد آن در مقايسه با گوشيهاي همتراز خودش(آندروييدهاي سامسونگ و موتورولاو ....) يه چيز عادي و حتي ضعيفتره

دوست عزیز قیمت بالای گوشی فقط در ایرانه و این هم بخاطر ..... و بخاطر سود طلبیه دلالانه ایرانیه و هیچ ربطه به اپل نداره , این مقاله علمیه و حرف شما نسنجیده !!! قیمت جهانی گوشی رو در نظر بگیرید و بعد اظهار نظر بفرمائید شاید دلالان ایرانی دوست داشته باشن این گوشی رو چهار میلیون بفروشن , این چه ربطی به اپل داره ؟؟؟

در مورد کیفیت تصویر هم لطف کنید و به تست ها و مقایسه هایی که صورت گرفته و در سراسر اینترنت هم ریخته و پخش شده دقت بفرمائید , حتی مقایسه با همون سامسونگ گلکسی که شما فرمودید هم انجام گرفته و کیفیتش حداقل چیزی هم نمیاره و حتی توی تست هایی که من دیدم کیفیتش در نور کم یک مقدار بهتر هم بود .

-------------------------------------------------------

و اما در مورد مقاله :

نمیگم اپل خداست اما شماها هم دارین گیر الکی میدین , اگر تمام حرف های شما هم درست باشه باز هم نمیشه گفت آیفون 4 گوشی خوبی نیست !!!

در مورد خش بر داشتن و شکستن گوشی هم شما که تو مقاله گیر دادید لطف کنید و یک گوشیه معمولی رو هم در همون شرایط تست کنید و ببینید چه بلایی بعد از چند بار افتادن به سرش میاد , یک طوری میگین انگار مابقی گوشی ها ضد گلوله هستند و فقط این یکی خش می افته !!! ضمنا در ویدئویی که من دیدم بعد از 4 بار افتادن از فاصله ی 1.2 متری روی آسفالت خیابون صفحه گوشی ترک می کنه و میشکنه !!! اگه خواستید می تونم ویدئوشو یکجا آپلود کنم ببینید !!!

-------------------------------------------------------

یادتون نره که آیفون 3 میلیون نرم افزار و بازی داره , نرم افزار های تخصصی بسیار عالی به عنوان نمونه اینو ببینین :

http://www.blipinteractive.co.uk/index.php

خداییش روی کدوم یکی از گوشیهای دیگه همچین چیزا میشه پیدا کرد ؟ روی کدوم گوشی می شه میکس و منتاژ صوت اونم با این همه امکانات انجام داد ؟

من خودم تمام گوشی ها ( منظورم تمام سیستم عامل هاست , سیمبین , اندرود , آیفون و ... ) رو دیدم و باهاشون کار کردم اما هیچی آیفون نمیشه و آیفون 4 چون سرعت سخت افزاری بیشتری داره یک چیز دیگس .

---------------------------------------------------------

سخن آخر ( یک ضرب المثل قدیمی ) : گربه دستش به گوش نمی رسه , میگه پیف گوشتش بو میده !!!!

موفق باشید دوستان :dn:

xxl2005
14-08-2010, 14:54
البته اضافه کنم که بعد از آیفون از جهت نرم افزار و بازی فقط اندروید رو قبول دارم و میشه گفت مابقی سیستم عامل ها از این جهت هیچ جالب نیستن .

Jamal.M
14-08-2010, 16:00
دوست عزیز قیمت بالای گوشی فقط در ایرانه....

در مورد کیفیت تصویر هم لطف کنید و به تست ها و مقایسه هایی که صورت گرفته و در سراسر اینترنت هم ریخته و پخش شده دقت بفرمائید ....

:dn:

مگه ما قراره بريم گوشيمون رو از آمريكا يا آلمان يا .... بخريم كه قيمت جهاني برامون مطرح باشه ما ميخوايم تو ايران بخريم و قيمت اينجا برامون مهمه

در مورد تصوير هم گفتم دوربينش چيزي سرتر از بقيه گوشيها نيست كه جزو محاسنش محسوب بشه.

xxl2005
14-08-2010, 17:07
مگه ما قراره بريم گوشيمون رو از آمريكا يا آلمان يا .... بخريم كه قيمت جهاني برامون مطرح باشه ما ميخوايم تو ايران بخريم و قيمت اينجا برامون مهمه

در مورد تصوير هم گفتم دوربينش چيزي سرتر از بقيه گوشيها نيست كه جزو محاسنش محسوب بشه.

به هر حال ربطی به گوشی نداره این مشکل شما ( منظور شخص مصرف کننده مصرف کننده ) و دلال محترم هست !!!

در ضمن لازم نیست برید آمریکا !!!

در چین یا دوبی یا ترکیه یا مالزی یا .... هم بخرید قیمتش خیلی معمولی و عادلانست فقط ایرانه که غیر آدمیزادی قیمت می زنن روی قطعات !!!

حرف و کلام شما بسیار درست و بجا , بنده هم قبول دارم اما این تاپیک قراره معایب و محاسن گوشی رو بگه نه مشکلات عجیبه بازار ایران !!!!

موفق باشی :dn:

!Cell Phone
14-08-2010, 17:53
در چین یا دوبی یا ترکیه یا مالزی یا .... هم بخرید قیمتش خیلی معمولی و عادلانست فقط ایرانه که غیر آدمیزادی قیمت می زنن روی قطعات !!!

حرف و کلام شما بسیار درست و بجا , بنده هم قبول دارم اما این تاپیک قراره معایب و محاسن گوشی رو بگه نه مشکلات عجیبه بازار ایران !!!!

اشتباه شما همینجاست ! ! !

ما داریم این گوشی را با توجه به شرایط داخلی می سنجیم.

اگر بخوایم در سطح یونیورسال بسنجیم که اون موقع استانداردهای دیگه ای لازم هست که معمولا" همش در داخل وطن موجود نیست.

این جا هم یک فروم فارسی زبان ایرانی هست و معطوف به بازار داخلی !

در مقاله ی جدید علاوه بر ذکر ایرادات خیلی منصفانه از مزایا صحبت شده که در این مهم اصلا و ابدا جای شک و گله نیست.

=========

خداییش روی کدوم یکی از گوشیهای دیگه همچین چیزا میشه پیدا کرد ؟ روی کدوم گوشی می شه میکس و منتاژ صوت اونم با این همه امکانات انجام داد ؟

این هم چیز کاربردی و عامیانه ای نیست که بشه بهش اکتفا کرد.

در آخر یک مقدار از ضرب المثل های هماهنگ با شخصیت و کارکترتون استفاده کنید .

موفق و موید باشید

xxl2005
14-08-2010, 18:09
اشتباه شما همینجاست ! ! !

ما داریم این گوشی را با توجه به شرایط داخلی می سنجیم.

اگر بخوایم در سطح یونیورسال بسنجیم که اون موقع استانداردهای دیگه ای لازم هست که معمولا" همش در داخل وطن موجود نیست.

این جا هم یک فروم فارسی زبان ایرانی هست و معطوف به بازار داخلی !

در مقاله ی جدید علاوه بر ذکر ایرادات خیلی منصفانه از مزایا صحبت شده که در این مهم اصلا و ابدا جای شک و گله نیست.

=========

این هم چیز کاربردی و عامیانه ای نیست که بشه بهش اکتفا کرد.

در آخر یک مقدار از ضرب المثل های هماهنگ با شخصیت و کارکترتون استفاده کنید .

موفق و موید باشید

باشه مدیر عزیز بنده که چهار ساله با تمام محصولات اپل دارم کار می کنم و مطمئنم شما یک دهم بنده هم در مورد اپل و محصولاتش اطلاعات ندارید کاملا در اشتباه هستم و شما درست میفرمائید .

آیفون 4 بیخود ترین و بدردنخور ترین محصول دنیاست .

خوبه ؟ راضی شدید !!!

xxl2005
14-08-2010, 18:19
در ضمن من اون نرم افزار رو نشون دادم که قدرت نرم افزاریش رو بگم نگفتم روی آیفون فقط همون یک نرم افزار وجود داره .
اگر جناب مدیر پست قبلی بنده رو مطالعه کرده باشن گفتم 3 میلیون !!!!

حتی اندروید که خودم اونو توی نرم افزار قبولش دارم یک پنجم این هم نداره !!!
درضمن کی گفته این گوشی 2 میلیونه ؟؟؟؟
من توی همین ایران خودمون هم 1.2 میلیون هم دیدم ! در ضمن همه ی گوشی ها اول که میاد گرونه این که چیز عجیب و جدیدی نیست .

معنی اون ضرب المثل هم اینه که : شما که آیفون رو نمیتونید بخیرد و تا حالا نداشتید و باهاش کار نکردید نمیتونید بگید خرابه یا خوبه !!!! حالا شما اینو به معنی بد برداشتید من چیکار کنم ؟؟؟

!Cell Phone
14-08-2010, 22:39
کلا" شما نمی دونم چرا اینقدر عصبی هستی و همش سعی در برداشت نا صحیح داری.

نه عزیز من اگر شما یک جای حرفام آوری که من انگ زدم به آیفون 4 ، چشم بسته حرفات درست !

ولی مشکل اینجاست که شما هر نوع انتقاد و اظهار نظری را به صورت یک جنگ لفظی برداشت می کنی.

به هر حال نه سعی در قبولاندن مطلبم به شما دارم و نه اینکه اصلا" کسی نمی تونه این کار را بکنه

این هم ...

بگذریم ، شما اپل دار و ما اکابر !

Milo.Metallboy
15-08-2010, 11:03
در مورد خش بر داشتن و شکستن گوشی هم شما که تو مقاله گیر دادید لطف کنید و یک گوشیه معمولی رو هم در همون شرایط تست کنید و ببینید چه بلایی بعد از چند بار افتادن به سرش میاد

این درست اما این شرکت در مورد بدنه و صفحه نمایش چیز دیگری رو گفته بود و در همین مقاله هم ذکر کردم

nn7710nn
18-08-2010, 21:23
[CENTER]آیفون ۴ یا سیب حوا !!!

● سخن آخر

آیفون نسل چهارم نسخه اول مانند دیگر محصولات نسخه اول اپل دارای مشکلاتی است که رفع خواهند شد و تعدادی هم شاید حل نشود. البته باید ذکر شود که اپراتور های تلفن همراه در ایران هنوز با شبکه ۲G دست و پنجه نرم می کنند و نیز با وجود ..... های متعدد و عدم توانایی استفاده از محصولات و نرم افزار های فروشگاه اینترنتی اپل ، خرید محصولات این شرکت و به خصوص iPhone ۴G در ایران فایده چندانی نخواهد داشت. البته قضاوت و انتخاب نهایی بر عهده کاربران است.

=========================== Hajibybo (http://mobilestan.net/member.php?u=188627)

دوست عزیز هرچند مقالتون کامل و جامع نبود اما اگر زحمت تهیه رو خودتون کشیدین و این مقاله رو نوشتین(نه کپی از جای دیگه) جای تقدیر و تشکر داره.خسته نباشید
فقط یک اشتباه فاحش در مقالتون بود که شما آیفون جدید رو 4g نامیدید و آیفون 4 رو با 4g اشتباه کردید!!!
ما اصلا چیزی به نام آیفون 4g نداریم و آیفون 4 هم در حقیقت از شبکه 3g استفاده میکنه نه 4g !!
اگر دقت کنید روی خود آیفون 4 هم فقط نوشته iphone 4 در حالی که مدلهای قبلی با نام 2g 3g و 3gs نامگذاری میشدند پس خوبه دوستان به این نکته دقت کنند!

و ذکر کردید که با وجود ..... های متعدد و عدم توانایی استفاده از محصولات و نرم افزار های فروشگاه اینترنتی اپل ، خرید محصولات این شرکت و به خصوص iPhone ۴G در ایران فایده چندانی نخواهد داشت. که کاملا با این حرف مخالفم !حتما اسم iTunes و appstore به گوشتون خورده و میدونید که فروشگاه اینترنتی بازی و برنامه آیفون و آیپاد و آیپد هست .متاسفانه این یک برداشت قدیمی و مبتدیانه هست که قبلا برای رد کردن آیفون بکار میرفت و بهانه که چون اکثر کارهاش با اینترنته یا تحریمه یا برای آمریکا طراحی شده و ..... تو ایران کاربرد نداره.
من به عنوان کسی که هم آیفون 3gs و هم آیپد داره کاملا این حرف رو رد میکنم!! من خودم شخصا تا حالا حدود 150-200 دلار برنامه از آیتیونز خریدم(تو خود همین ایران،اکانت خریدشم از همین سایت موبایلستان تهیه کردم)تازه 95% برنامه های مهم و بازیهای آیفون رو میشه کرک شده و مجانیشو تو سایتهای دیگه و خود همین سایت پیدا کرد لطفا یک سر به انجمن iOS تو همین سایت بزنید تا ببینید با چه حجم عظیمی از برنامه و بازی مواجه میشوید اگر اینها رو نمیشه تو ایران استفاده کرد پس دوستان برای چی دارن زحمت میکشن؟؟؟؟ .پس عدم توانایی استفاده معنی نداره راجع به سایر امکاناتش هم من خودم از 99.99% امکانات آیفون تو همین ایران دارم استفاده میکنم ...... چه در زمینه برنامه های مختلف چه وبگردی چه بررسی ایمیل chat با دوستان (جالبه بدونید بچه های موبایلستان یک سرور چت اختصاصی برای خودمون دست کردن)استفاده از بازیهای آنلاین که خیلی هم جالبه و هرچی دیگه که یک کاربر بخواد تو آمریکا با آیفونش انجام بده ،حتی استفاده از مکالمه تلفنی skype مجانی با خارج،اگر موردی سراغ دارید که به علت ..... یا عدم کاربرد نمیشه تو ایران ازش استفاده کرد بگید تا پاسخ بدم.
در رابطه با قیمت همونطور که دوستان ذکر کردند متاسفانه قیمتی که تو ایران به دست مشتری میرسه خیلی بالاست و آیفون 4 با همه خوبیهاش به این قیمتی که هست اصلا نمیارزه.بازم ممنون از مقالتون

Milo.Metallboy
19-08-2010, 11:00
بسیار ممنونم ار توجهتون دوست عزیز و در مورد اول که اشتباه نوشتم حق با شماست دوست عزیز اما در مورد بعدی که گفتین برای خرید برنامه ها تا اونجا که من میدونم و دوستان بهم گفتم و تحقیق کردم نمیشه با ip ایران برنامه ای رو خرید
شما حتما با ... اینکار رو کردین و ضمنا در این مورد و مقاله ای که رسمی هست نباید موارد دزدی و زیر پا گذاشتن حق کپی رایت (همون برنامه های کرک شده ) به عنوان مساله ای عادی ذکر بشه. درست نمیگم ؟؟؟

nn7710nn
19-08-2010, 12:35
فرمایش شما درسته اما متاسفانه باید واقیعت رو دید اینجا ایرانه و ما داریم در مورد استفاده کربران ایرانی از آیفون 4 در ایران بحث میکنیم و مقاله برای دوستان ایرانی نوشته شده تا تصمیم گیری کنند که آیفون 4 خوبه یا بد! شاید برای یک کاربر تو هند یا فنلاند شرایط فرق کنه و اولویتها و محدودیتها چیز دیگه ای باشه ......

تو ایران کی هست که قانون کپی رایت رو رعایت کنه(اصلا چیزی به نام قانون کپی رایت به مفهوم جهانی و استاندارد داریم؟فقط یک قانون نیم بنده اونم بیشتر شامل برنامه های ایرانی میشه) خود شما برنامه هایی که روی کامپیوتر یا حتی موبایلتون هست واقعا خریدین یا...... :4: قانون کپی رایت خوبه اما کاربر ایرانی مجبوره بره سراغ سایتهای موازی و جایگزین .....
کدوم یکی از ما که الان پای کامپیوتریم پول دادیم ویندوز اورجینال خریدیم ؟؟؟ حتی اگر هم بخوایم بخریم تو ایران امکانش نیست یا خیلی کمه پس مجبوریم بریم سراغ برنامه های هک شده و کرک شده و... اگر بخواییم اونجوری که شما گفتین فکر کنیم فلسفه وجودی خود این سایت و کاربرانی مثل من و شما زیر سوال میره چون تمام انجمنها و برنامه براساس برنامه های کرک شده هست و.... بهر حال این حقیقتیه که متاسفانه وجود داره
خریدن برنامه و appstore اینجا فیلت...ر نیست بلکه از طرف خود اپل و آمریکا ایران بسته شده و گرنه خیلی ها حاضرن برنامه های مورد نیاز ارزون قیمت رو مستقیم از خود اپل بخرند (بعلت برخوردار شدن از پشتیبانی و آپدیتهای بعدی) قبلا هم که بسته نبود خیلی ها اینکارو میکردند و مشکلی نبود اگر به سایت زیر سر بزنید میبینید که حتی یک کمپین جمع آوری امضا تو سایت تشکیل شده تا از مسولین اپل و عمو جابز! بخوان که این مشکل رو از سر راه برداره تا باز مثل قبل کاربران بتونند از برنامه ها و بازیهای مجانی و پولی appstore استفاده کنند

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=104991

بهرحال با تمام مشکلات اگر کسی بخواد قانون کپی رایت رو رعایت کنه و خیلی بچه مثبت باشه میتونه خیلی راحت با یک ف...شکن ساده به appstore دسترسی پیدا کنه و هر برنامه ای میخواد بخره یا از خیلی از برنامه های مجانی Appstore استفاده کنه (دیگه الان طوری شده که تا شما از فی...شکن استفاده نکین به خیلی از قسمتهای اینترنت و سایتها نمیتونین دسترسی داشته باشین و برنامه ف..شکن دیگه جزو ابزار کار عادی و روزانه هر کاربر حساب میشه) واگر هم مثل ما بچه مثبت نباشه :4: یا ف..شکن نداشته باشید بازهم میتونید از طریق سایتهای مربوطه به برنامه ها و بازیها دسترسی داشته باشین.

Milo.Metallboy
19-08-2010, 16:43
منم حرف شما رو قبول دارم اما چون شما گفتین که خریدنش از ایران آزاده من این حرف رو زدم دوست عزیز وگر نه ما هممون از کرک استفاده میکنیم متاسفانه
اما در کل حق با شماست

nn7710nn
19-08-2010, 19:28
ببینید شما با خرید گیفت کارت و شارژ اکانتتون (یک چیزی شبیه به شارژ ایرانسل میمونه) میتونید از هرجای دنیا و همین ایران به راحتی هر برنامه یا بازیو از appstore بخرید . من خودم الان 42 دلار اعتبار تو اکانتم دارم و اگر برنامه جدیدی بیاد که واسم جالب باشه میخرمش .همین نیم ساعت پیش یک برنامه واسه آیفونم خریدم و مستقیما رو آیفون دانلود و نصب کردم.شیوه کار خیلی راحته فقط فرقی که کرده قبلا ip ایران مشکلی نداشت اما الان برای خرید و ورود به اکانتتون نیاز به ف..شکن دارید .البته فقط برای لحظه خرید و اوکی خریدتون نیاز به ف..شکن دارید بعدش برای دانلود هیچ دردسری ندارید من خودم همیشه بعد از اینکه برنامه رو خریدم ف..شکنم رو off میکنم تا دانلودم با سرعت بالاتری انجام بشه.....(دانلود رو pause میکنم و ... رو off میکنم و بعد ادامه دانلود رو با همین اینترنت ایران انجام میدم)
برای اطلاعات بیشتر راجع به خرید برنامه های آیفون و گیفت کارت میتونید تو همین سایت به این آدرس مراجعه کنید:

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=91429

reza604
19-08-2010, 20:36
با سلام..من خودم از طرفدارهای اپل و قصد خرید آیفون را دارم ولی باید قبول کرد اپل همیشه از تکنولوژی روز استفاده کامل رو نمی کنه در بقیه کالا ها مک بوک و.... و همچنین قیمتش بالاست و همه می دونیم محصوللتشو در چین می سازه ...آیفون 4 یکی از شکستهای تجاری حساب میشه ..امسال هیچ جایزه هم نبرد ولی امکانات عالی هم دارهو به نظر من باید منتظر ورژن 2 باشی.2جی یادتونه هم جالب بیود و هم نقص داشت ...پس سال دیگر آیفون 4 مشکلش حل میشه
وای اپل باید معظرت خواهی می کرد و واقعا متاسفم برای شرکت متعصبش..تویوتا یک میلیون ماشینو جمع کرد اپل هم باید جمع و مشکل آنتنشو حل می کرد ولی...

یک مطلب جامع از نقصهای آیفون پیدا کردم که در اختیار دوستان میگذارم

Great features still missing in iPhone 4

HARDWARE:
iPhone 4

Hardware flaws (exclusively in iPhone 4):
External uninsulated antennae that cause dropped calls and slow internet connections.
Screen and back made out of cheap glassy material that both scratches and cracks.
Dead pixels and light leakage on the "Retina" display.
Inverted volume controls on some units.
SIM cards don't work in some units.
Camera doesn't work in some units.
Proximity sensor doesn't work in some units.
Microphone doesn't work in some units.

Screen:
iDon't have a touch friendly screen, gloves, pens, styluses and not even fingernails work!
iDon't have neither haptic nor any other type feedback whatsoever.
iDon't have any precision compared to resistive touchscreens.
iDon't have a standard(16:10, 16:9, 4:3) aspect ratio only Apple custom ones(3:2) will fit my screen.

Power:
iDon't have USB charging without a dock adapter.
iDon't have any safety garment for the battery(1) melting is known to occur in Apple products(2)
iDon't have warranty for damage made by "external" force aka. the above.

Connectivity:
iDon't have DLNA (streaming HD content wireless on a HDTV).
iDon't have UPnP technology (automatic WiFi setup) some networks simply don't work.
iDon't have full 3G HSDPA speed (7mb/s vs. 2008 smatphones that have 10mb/s).
iDon't have full GPRS/EDGE speed (CLASS 10 is four times slower than CLASS 33!)
iDon't have a decent GSM/GPS/WiFi signal(1) the connection is far worse than on 3GS(2)
iDon't have standard USB connectivity(1) only custom cables(2)
iDon't give a damn about the environment: short cables but tons of iAccesories.
iDon't have IR, can't control: basic household items(1) TV, HDTV(2) DSLR camera(3) MAC(4)

Media/camera:
iDon't have stereo speakers.
iDon't have radio.
iDon't have FM transmitter.
iDon't have decent camera (small sensor and 72 DPI, which is less than most 5mp phones)

Design:
iDon't eject my sim without a special key.
iDon't have a removable battery.
iDon't have hot swappable memory.
iDon't sell cheap but my value at FOXCONN in China(1), where I am made, is ~190$(2)

SOFTWARE:
iOS 4.0

Web:
iDon't have audio/video streaming for 90% of the multimedia sites.
iDon't offer a real web experience, various sites only offer a phone version.
iDon't have Flash or Flash Lite - flash sites, apps or games simply do not work.
iDon't have push idle so battery drains fast even on push.
iDon't have push e-mail if i'm jailbroken, even if you pay!
iDon't render HTML5 graphics, nor can iHandle HTML5 controls.
iDon't process HTML attachments correctly.

File management:
iDon't have access to my internal folders by any means - no app in the iStore allows this!
iDon't even have access to set mp3s as ringtones.
iDon't have MIDP/JAVA support.
iDon't handle DivX, XviD, FLV native video.
iDon't handle ZIP, RAR or SFX - no app in the iStore allows this!

Connectivity:
iDon't handle videocall via the network, gTalk or Skype.
iDon't A2DP right (BT stereo) right: lags on videos(1) and games(2).
iDon't fully support AVRCP (BT remote)(1) industry standard(2) can't skip tracks.
iDon't support any Bluetooth services when pairing with a MacBook.
iDon't have any BT file sharing my BT is almost useless!

User Interface:
iDon't have themes support.
iDon't have a scalable OS, apps on the iPad are simply stretched to fit.
iDon't have a desktop, entire UI is organized as a single "start" menu.
iDon't have parallax (finger/screen offset) adjusting - low precision especially on small objects.

iPhoneOS/SDK limitations:
iDon't have native multitasking(1), apps have to be specially coded for multitasking (1993)(2)
iDon't allow cross compiling.
iDon't allow open development.
iDon't have proper platform security.
iDon't have proper application security(1), any non iStore app can damage your phone(2)
iDon't have any power optimization - the device overheats as admitted by Apple.

Camera:
iDon't have fine detail in pictures, high noise reduction smears the finer details.
iDon't have video stabilization.
iDon't have exposure control (ISO).

Misc:
iDon't have built-in basic functionality like:
sending contact cards via BT, TO-DO application, save web pages, calendar week view, etc.
iDon't have freeware, iTunes treats free applications like purchases + FairPlay DRM wrap.
iDon't have user privacy for: online shopping(1), visited sites(2), your location(3)

nn7710nn
19-08-2010, 22:02
حرفتونو قبول دارم استیو جابز یا به قوال بچه های اینجا عمو استیو یکم زیادی مغروره و اپل شگردش اینه که برای اضافه کردن یک امکان جدید ساده مثل مولتی تسکینگ آنچنان هیاهو و تبلیغاتی راه میندازه که مشتری فکر میکنه دیگه چه معجزه ای کرده.....و کلا تعصبات خاصی هم داره این شرکت اما با همه ضعفهاش بازم محصولاتش جزو بهترینهاست هرچند که صدای پای آندرویید کم کم داره از دور به گوش میرسه....

Milo.Metallboy
20-08-2010, 09:31
صدای پای آندرویید کم کم داره از دور به گوش میرسه....

اجازه بدید با این حرفتون مخالفت کنم
صداش از دور به گوشی میرسه ؟! در حال حاظر تمامی گوشی های جدید و high end اندرویدی هستند. اینطور نیست ؟

nn7710nn
20-08-2010, 09:41
درسته الان اکثر برندها مثل موتورولا و سامسونگ و... دارند رو به آندرویید میارند منظور من رقابت نرم افزاری بود که برنامه های آندرویید به علت اپن سورس بودن به شدت از نظر کمی و کیفی رو به پیشرفت هستند حتما میدونید نقطه اصلی برتری آیفون ساپورت و تعدد زیاد نرم افزاریش هست که کارشناسان پیش بینی میکنند به زودی آندرویید بهش برسه .اتفاقا این امر برای من و شما که مشتری هستیم خیلی خوبه و باعث میشه امکانات و انتخابهای بیشتری در اختیار داشته باشیم

alista
19-12-2010, 10:21
بله.آيفون 3ميليون نرم افزار داره.ولي چندتاش كاربرديه؟به نظرم به جاي كميت به كيفيت فكر كنين.واقعا شرم آور نيست كه يه كمپاني با اين همه ادعا از نصب يه فايل منيجر ديفالت روي گوشيش اجتناب مي كنه؟نداشتن بلوتوث روي گوشياي روز مثل نداشتن كولر روي ماشينه.مسخره نيست؟آقاي خيلي پولدار!خريدن يه گوشي يك ميليون و خرده اي چيز خيلي شاقي نيست كه انقدر روش مانور مي دي.منتها آدم بايد عقل داشته باشه و پولشو به چيزي بده كه ارزششو داشته باشه.آره.شايد خيليا اينجا توانايي خريد آيفونو نداشته باشن.ولي خيليا هم 20تا 20تا از دبي مي آرن و ميفروشن.به جاي ابراز احساسات متعصبانه روي يه جنس خارجي كه يه قرون برات سود نداره و تحقير كردن هموطنات به خاطر نخريدن اون جنس،بهتره يه گوشي 1100 پيدا كني بخري كه آنتن دهيش قوي باشه!

Milo.Metallboy
21-12-2010, 19:28
به شدت با این دوست عزیز موافقم

در این که گوشیه خوبیه شکی نیست. ولی آیا 1200000 تومان برای خرید این گوشی عاقلانه هست ؟
هنوز هم نمیدونم تفاوت قیمت این گوشی در ایران با قیمت جهانی دلیلش چی میتونه باشه ؟

Mparvin2
21-12-2010, 20:39
الان دیگه 32 گیگش شده 1060
16 گیگ شده 930
پس دیگه خواهشا اینقدر 1200 1200 نکنید
شما میدونی چقدر هست تو خارج از کشور که میگی اینقدر اختلاف داره یا فقط یه چیزی شنیدی!!!

Milo.Metallboy
22-12-2010, 22:07
دوست عزیز حدود 700 دلار هست قیمت آنلاک جهانیش

http://www.amazon.com/Apple-iPhone-Black-Smartphone-16GB/dp/B0041E16RC/ref=sr_1_1?s=wireless&ie=UTF8&qid=1293044643&sr=1-1

و ان8 حدود 550 دلار بود که انگار 100 دلار ارزون شده

http://www.amazon.com/s/ref=amb_link_354642462_2?ie=UTF8&node=2407749011&hidden-keywords=B003ZX7RL4%7CB003ZX7RNC%7CB003ZX7RPA&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=0PTR64RTEKGVRBYBPAS6&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1281897762&pf_rd_i=2335752011

Mparvin2
22-12-2010, 22:35
خوب خدا پدرتو بیامرزه شما تو کجای ایران دیدی جنس مارک دارو به قیمت جهانیش بدن برو نمایندگی نایک ببین یه کتونی چقدر با قیمت سایتش فرق داره تازه اون که نمایندگیه این طوریه اپل که کلا ایران رو جزو نقسه هم حساب نمیکنه
بعدشم 720 تومن شما گوشی بخری پول راه و مالیات و کارگر رو حساب کن بعد یه چیزی هم بکش روش که برا خودت بمونه اون وقت ببین قیمت چطوریه

hastam
23-12-2010, 15:09
بله.آيفون 3ميليون نرم افزار داره.ولي چندتاش كاربرديه؟به نظرم به جاي كميت به كيفيت فكر كنين.واقعا شرم آور نيست كه يه كمپاني با اين همه ادعا از نصب يه فايل منيجر ديفالت روي گوشيش اجتناب مي كنه؟نداشتن بلوتوث روي گوشياي روز مثل نداشتن كولر روي ماشينه.مسخره نيست؟آقاي خيلي پولدار!خريدن يه گوشي يك ميليون و خرده اي چيز خيلي شاقي نيست كه انقدر روش مانور مي دي.منتها آدم بايد عقل داشته باشه و پولشو به چيزي بده كه ارزششو داشته باشه.آره.شايد خيليا اينجا توانايي خريد آيفونو نداشته باشن.ولي خيليا هم 20تا 20تا از دبي مي آرن و ميفروشن.به جاي ابراز احساسات متعصبانه روي يه جنس خارجي كه يه قرون برات سود نداره و تحقير كردن هموطنات به خاطر نخريدن اون جنس،بهتره يه گوشي 1100 پيدا كني بخري كه آنتن دهيش قوي باشه!

من نه ایفون دارم، نه علاقه ای به ایفون!
اما، حرف های شما بیشتر جنبه اینو داشت که دارید دعوا میکنید تا بحث منطقی!
اولا، بحث قیمت گوشیو وسط نکشین، هر چیزی یه قیمتی داره، منطقی یا غیر منطقی این چیزیه که بیشتر از یکی دو نفر حاضر شدن به خاطرش پول بدن!
اما، بحث فایل منیجر ساده، همه میدونن که با جیل بریک اضافه میشه، یه نسخه پیشرفته
اما، منطقیش اینه که، تو چرا می خوای فایل اکسپلورر به اون نحو داشته باشی؟؟
غیر از اهنگ و فیلم و عکس که خودشون مرتب میشه به بهترین نحو و اپلیکیشن ها که اون هم به همین شیوه ، هر چیزی سر جای خودشه و با نرم افزار خودش پیدا میشه و باز میشه، اونقدرم نیاز مبرم به فایل منیجر نیست، اینجوری که شما میگی
بحث بلوتوث هم، فکر میکنم، این گوشی برای جایی طراحی شده که سیستم اشتراک گذاری عکس فلیکر راحت تر از ارسال بلوتوثی اون باشه.
اینها مشکل نیست، بلکه به علت استفاده نادرست مشکل دیده میشه
حالا خوبه همون بلوتوث هم مشکلش حل شده واسه جاهایی که اینترنت در دسترس نیست
قضیه اونقدر حاد نیست که شما میگین
بلکه همه چی با فکر و درست طراحی شده، خب طبیعیه که کاربر وقتی کار میکنه با وسیله ، احساس راحتی میکنه که تا حالا در هیچ دیوایسی احساس نکرده بوده، اوقت میاد اینجوری دفاع میکنه، و حق داره.

بحث های دیگه ای پیش اومده، که من نظری درموردش ندارم، دوست ندارم وارد حاشیه کنم بحثو، جواب منطقی ایراد هایی که به ایفون گرفته بودید رو فقط دادم
شاید در موضوعات دیگه کاملا شما بر حق باشید.

Milo.Metallboy
23-12-2010, 16:37
خوب خدا پدرتو بیامرزه شما تو کجای ایران دیدی جنس مارک دارو به قیمت جهانیش بدن برو نمایندگی نایک ببین یه کتونی چقدر با قیمت سایتش فرق داره تازه اون که نمایندگیه این طوریه اپل که کلا ایران رو جزو نقسه هم حساب نمیکنه
بعدشم 720 تومن شما گوشی بخری پول راه و مالیات و کارگر رو حساب کن بعد یه چیزی هم بکش روش که برا خودت بمونه اون وقت ببین قیمت چطوریه

خب من هم همین رو میگم دیگه
الان اکثر گوشی هایی که تو ایران هست یا مشابه قیمت جهانیش هست یا اندکی فرق میکنه اما این در مورد ایفون صدق نمیکنه و حدود 300 تا 350 هزار تومن گرونتر هست از قیمت جهانیش

بحث بلوتوث هم، فکر میکنم، این گوشی برای جایی طراحی شده که سیستم اشتراک گذاری عکس فلیکر راحت تر از ارسال بلوتوثی اون باشه.
اینها مشکل نیست، بلکه به علت استفاده نادرست مشکل دیده میشه

در این مورد اصلا با شما موافق نیستم چون با این منطق میشه خیلی از قابلیت های دیگه رو هم از گوشی حذف کرد !

ولی در بقیه ی موارد موافقم

PediDUDE
23-12-2010, 18:54
واقعا شرم آور نيست كه يه كمپاني با اين همه ادعا از نصب يه فايل منيجر ديفالت روي گوشيش اجتناب مي كنه

این کارش اتفاقن یه حسنه . چون این طوری قانون کپی رایت رعایت میشه ، خود شخصیم که iPhone داره از Secure بودن اطلاعاتشم خیالش راحته .

Milo.Metallboy
24-12-2010, 10:02
این کارش اتفاقن یه حسنه . چون این طوری قانون کپی رایت رعایت میشه ، خود شخصیم که iphone داره از secure بودن اطلاعاتشم خیالش راحته .

متوجه منظورت نشدم !

داشتن فایل منیجر چه ربطی به قانون کپی رایت داره ؟/؟؟؟؟/؟

Olesius
24-12-2010, 10:45
متوجه منظورت نشدم !

داشتن فایل منیجر چه ربطی به قانون کپی رایت داره ؟/؟؟؟؟/؟

فایل منیجر در آیفون اصلا معنایی نداره مثل گوشی های نوکیا نیست که یک فایل رو از 10 جا بشه اجرا کرد.کسانی که برنامه های مدیریت فایل نصب کردن اکثرا قصدشون دسترسی به فایل های سیستمی بوده در غیر این صورت هیچ کس در آیفون برای تماشای فیلم و عکس و... از فایل منیجر استفاده نمیکنه چون بهترین نرم افزار هارو در اختیار داره

r_you168
24-12-2010, 11:11
فایل منیجر نداشتن مجبور کردن سینک با ایتونز برای در امد بیشتر اپل از فروش محصولات با ایتونر
ماکروسافت هم زون و wp7 اینتگریت کرده به همین شکل در اورده برای سینک و در امد بیشتر از زون
شعار هم این :
راحتی کاربر ولی پشت پرده در امد بیشتر برای خود شرکت
از اون طرف هم حسنش هجوم دولوپرها برای ساخت برنامه و فروش برای همین سرعت رشد برنامه در اپل استور انقدر بالا بود و همین طور ویندوز فون 7 به سرعت داره رشد می کنه استورش
البته برای گوشی بدون پلن مناسب نیست مثل ایران ولی با قرارداد عالی
مناسب برای کاربرهای امریکایی قانونمند و میشه گفت تنبل یا راحت طلب که برای ریختن فایل روی گوشی نیاز به برنامه جانبی دارند یا حاضرند یه آلبوم فری چند دلار پول بدند خریداری کنند
من که لذت می بردم ماهی 10 , 20 دلار هم خرید از استور خودش لذت بخش بود
احتیاج نه بلوتوس نه فایل منیجر..... همه کار با اینترنت و شیرانجام میشد ولی خوب ایران من سمت ios نمیرم بدوم اینترنت 3g مناسب اندروید به عنوان جایگزینش ترجیح میدم

pejman2222
24-12-2010, 21:31
من نمیدونم این ایفون بدبخت چرا اینقدر دشمن داره
مگه جز نواوری کار دیگه ای کرده ؟
هرکی بیکار میشه میاد از این گوشی بدگویی میکنه

matador5550
24-12-2010, 22:23
نمیدونم چرا آیفونو با N8 مقایسه میکنن؟ اوایل که اینجا (قشم) N8 اومد 1100 بود ولی الان شده 400 تومن، .لی آیفون از 1100 شده 910 تومن ،یه چیزی بگم همه بهش خوب فکر کنن چرا همه ،همه جا هر گوشی جدیدی که میاد رو با آیفون مقایسه میکنن؟ خداییش چرا؟ چرا اول که گالکسی اومد با N8 مقایسش نکردن یا بلعکس؟ اگر منطق داشته باشیم میفهمیم چرا، من از روزی که آیفون خریدم خودمو با این همه بازی و برنامه خفه کردم ، حالا دوستم N8 گرفته داده دستم براش برنامه و بازی بریزم بعد از چند دقیقه گشتن دنبال بازی و اینا چند تا پیدا کردم که یکیش صداش خرابه اونیکیش فقط از 1/4 صفحه استفاده میکنه و و و ، من که شرکت اپل مال بابام نیست و فروختن یا نفروختنشم به من هیچ سودی نمیرسونه و کسی هم اجبارم نکرده این گوشی رو بخرم خودم خواستم 3GS رو 500 فروختم رفتم 4 رو 910 خریدم مگه مرض دارم پول بیخود بدم حقوقم ماهی 300 تومنه حتما یه چیزی تو این گوشی دیدم که خریدمش بازم میگم چرا همه گوشیهارو با آیفون مقایسه میکنن؟ یکی لطفا جوابمو بده . در ضمن اینایی که گفتم هیچ ربطی به تعصب و این حرفا نداره من یه مدت آیفون 3G خودمو فروختم به مدت 1 ماهو نیم که 3GS خریدم باورتون نمیشه انگار یه چیزی تو زندگیم کم بود یا سرجاش نبود تازه اون 1 ماهو نیم هم HD2 دستم بود موفق باشین دوستان ،در آخر بعد از آیفون گالکسی و HD7 و Legend رو خیلی دوس دارم ولی از N8 به شدت نفرت دارم نظر شخصیم بود آخه با همشون کار کردم واسه همین میگم

amirdelta24
24-12-2010, 22:50
دوست عزیز میدونی چرا همه به ایفون گیر میدن؟؟؟
چون اپل سالی یه دونه ایفون میده بیرون دهنه همرو میبنده و میگه لطفا در مورد تکنولوژی صحبت نکنید
و واقعا هم درست میگه ایفون فوق العادست
هرکسی این حرف من رو قبول نداره بهش یه پیشنهادی میدم (البته کاری با جزییات ندارم و به گوشی فقط نمیخوام اکتفا کنم)شما برین بهترین MP3 Player دنیارو بخرید بعد یه دونه هم IPOD Shuffle بگیرید امتحان کنید میفهمید چی می گم اونوقت دیگه سمت هیچ محصولی جز محصولات اپل نمیرید
حالا قضیه این ایفون هم همینه
امیدوارم به کسی بی احترامی نکرده باشم

Milo.Metallboy
25-12-2010, 10:43
فایل منیجر در آیفون اصلا معنایی نداره مثل گوشی های نوکیا نیست که یک فایل رو از 10 جا بشه اجرا کرد.کسانی که برنامه های مدیریت فایل نصب کردن اکثرا قصدشون دسترسی به فایل های سیستمی بوده در غیر این صورت هیچ کس در آیفون برای تماشای فیلم و عکس و... از فایل منیجر استفاده نمیکنه چون بهترین نرم افزار هارو در اختیار داره

خب من میگم این چه ربطی به قانون کپی رایت داره ؟

؟ اوایل که اینجا (قشم) n8 اومد 1100 بود ولی الان شده 400 تومن

اوایل هر گوشی ای میاد قیمتش کاذب هست و مختص به ان8 نبوده و نیست و ان8 قیمت جهانیش ار همون اوایل هم 500 دلار بوده حدودا

حالا دوستم n8 گرفته داده دستم براش برنامه و بازی بریزم بعد از چند دقیقه گشتن دنبال بازی و اینا چند تا پیدا کردم که یکیش صداش خرابه اونیکیش فقط از 1/4 صفحه استفاده میکنه و و و

شما بجای اینهمه وووو میرفتین تو قسمت مربوط به خودش و الان حدود 30 تا بازی بسیار با گرافیک براش هست

ولی قبول دارم اصلا به گرد پای مک و آندروید هم نمیرسه فعلا

مگه مرض دارم پول بیخود بدم حقوقم ماهی 300 تومنه حتما یه چیزی تو این گوشی دیدم که خریدمش

دلیل نمیشه چون شما مرض نداری و خریدیش همه مثل شما فکر کنن دوست عزیز. این چه حرفیه ؟

میشه بگین در آیفون چی هست که بقیه ی گوشی ها مثل گالاکسی یا ان8 ندارن
فقط یک سیستم عامل که من خودم در ایران و با نداشتن 3g آندروید رو 200 پله بالاتر میدونم

toorajzi
25-12-2010, 10:57
ببینید هر شرکتی سیاست خاص خودش رو داره.مسلما خیلی از ماها با بعضی سیاست های استیو جابز موافق نیستیم(مثل محدودیت هایی که برای نصب برنامه و ایجاد تغییر در سیستم )ولی باید بپذیریم که اپل استور کاملترین فروشگاه نرم افزاری هست و این نرم افزارها صرفا برای یک سخت افزار مشخص ساخته میشه .آندروید با داشتن تنوع گوشی های مختلف نمی تونه با اپل در این مورد رقابت کنه.فکر نمی کنم 30 بازی n8 اینهمه ذوق داشته باشه.

Milo.Metallboy
25-12-2010, 12:06
فکر نمی کنم 30 بازی n8 اینهمه ذوق داشته باشه.

وقتی کیفیتش hd باشه ذوق داره چون سیمبین تا بحال همچین بازی هایی رو تجربه نکرده. در اینکه اپل بهترین نرم افزارها و بازی ها رو داره کسی شک نداره. بحث سر امکانات گوشی بود نه سیستم عامل

البته من نظر خودم در مورد آینده روی آندروید هست تا مک یا ویندوز

matador5550
25-12-2010, 21:38
عزیز من دوستان یبار در مورد قیمتی که تو ایران هست بحث کردن و گفتن که با قیمت جهانی کاری نداریم مگه همین آیفون 4 چقدر ارزونتر شده نسبت به روز اولی که اینجا به فروش میرسید؟
دوما شما با 30 تا بازی ذوق میکنی در حالی که من هر شب بین 100 تا بازی چند تاشونو انتخاب میکنم برای من و حتما خیلیا همین ویژگی باعث سرتر بودن آیفون هست.
داداش هنوز خیلی مونده که آندروید به گرد پای مک برسه حالا سیمبیان که داره گم میشه بعدشم شما منتظر باش که یه روزی به iOS برسی البته اگر اپل بیکار بشینه که شما بهش برسی که حتما بیکار نشستن.
حالا چه تعصبیه که خودتو عذاب بدی که آره من آیفون نمیخرم و بین 30 تا بازی محدود نوکیا چند تاشو انتخاب میکنم تا روزی که به آیفون برسه، بهتره تعصبو بزاری کنار واسه راحتی خودتم که شده اقلا یدونه گوشی دستت بگیری که اقلا سیستم عاملش آندروید باشه با iOS که مطمئنم مخالفی حالا به هر دلیل.

Milo.Metallboy
26-12-2010, 08:24
دوما شما با 30 تا بازی ذوق میکنی در حالی که من هر شب بین 100 تا بازی چند تاشونو انتخاب میکنم برای من و حتما خیلیا همین ویژگی باعث سرتر بودن آیفون هست.

خب من هم که گفتم اصلا قابل مقایسه نیست سیمبین با مک . اصلا پست من رو خوندی ؟

داداش هنوز خیلی مونده که آندروید به گرد پای مک برسه حالا سیمبیان که داره گم میشه بعدشم شما منتظر باش که یه روزی به iOS برسی البته اگر اپل بیکار بشینه که شما بهش برسی که حتما بیکار نشستن.

یه جوری میگی انگار من مدیر مسئول آندروید یا سیمبین هستم و شما مدیر مسئول اپل !!! من میگم به نظرم آندروید بهتره چون هیچ چیزی رو برای کاربر محدود نمیکنه و در آپدیت هایی که براش منتشر میشه انقدر تغییرات میده که آدم انگشت به دهن میمونه. مثل مک لجباز نیست که از آیفون 2g تا بحال اینترفیسش تغییر نکرده. یکی مثل شما شب و روز میشینه بازی میکنه ولی آیا همه مثل شما فکر میکنن ؟

حالا چه تعصبیه که خودتو عذاب بدی که آره من آیفون نمیخرم و بین 30 تا بازی محدود نوکیا چند تاشو انتخاب میکنم تا روزی که به آیفون برسه،

لطفا اگه جایی من همچین چیزی رو گفتم بگین تا دوستان هم متوجه بشن. خودت از طرف من صحبت میکنی بعد خودت به خودت گیر میدی ؟ من کی همچین حرفی زدم ؟

بهتره تعصبو بزاری کنار واسه راحتی خودتم که شده اقلا یدونه گوشی دستت بگیری که اقلا سیستم عاملش آندروید باشه

کاملا از صحبت هاتون مشخص هست که دنبال راهی میگردی که 1میلیون هزینه ای که برای بازی کردن پرداخت کردی رو توجیه کنی ! چون صحبت از امکانات گوشی بود و ندیدم جز بازی به نکته ی دیگه ای اشاره کنی

armin_punisher6
26-12-2010, 09:45
دوست عزیز میدونی چرا همه به ایفون گیر میدن؟؟؟
چون اپل سالی یه دونه ایفون میده بیرون دهنه همرو میبنده و میگه لطفا در مورد تکنولوژی صحبت نکنید
و واقعا هم درست میگه ایفون فوق العادست
هرکسی این حرف من رو قبول نداره بهش یه پیشنهادی میدم (البته کاری با جزییات ندارم و به گوشی فقط نمیخوام اکتفا کنم)شما برین بهترین mp3 player دنیارو بخرید بعد یه دونه هم ipod shuffle بگیرید امتحان کنید میفهمید چی می گم اونوقت دیگه سمت هیچ محصولی جز محصولات اپل نمیرید
حالا قضیه این ایفون هم همینه
امیدوارم به کسی بی احترامی نکرده باشم
در اینکه آیفون بهترینه شکی نیست.ولی آیفون 4 یادم نیست 16 یا 32 اولاش اومده بود 2.400 هم بود نه 1.100.

نمیدونم چرا آیفونو با n8 مقایسه میکنن؟ اوایل که اینجا (قشم) n8 اومد 1100 بود ولی الان شده 400 تومن، .لی آیفون از 1100 شده 910 تومن ،یه چیزی بگم همه بهش خوب فکر کنن چرا همه ،همه جا هر گوشی جدیدی که میاد رو با آیفون مقایسه میکنن؟ خداییش چرا؟ چرا اول که گالکسی اومد با n8 مقایسش نکردن یا بلعکس؟ اگر منطق داشته باشیم میفهمیم چرا، من از روزی که آیفون خریدم خودمو با این همه بازی و برنامه خفه کردم ، حالا دوستم n8 گرفته داده دستم براش برنامه و بازی بریزم بعد از چند دقیقه گشتن دنبال بازی و اینا چند تا پیدا کردم که یکیش صداش خرابه اونیکیش فقط از 1/4 صفحه استفاده میکنه و و و ، من که شرکت اپل مال بابام نیست و فروختن یا نفروختنشم به من هیچ سودی نمیرسونه و کسی هم اجبارم نکرده این گوشی رو بخرم خودم خواستم 3gs رو 500 فروختم رفتم 4 رو 910 خریدم مگه مرض دارم پول بیخود بدم حقوقم ماهی 300 تومنه حتما یه چیزی تو این گوشی دیدم که خریدمش بازم میگم چرا همه گوشیهارو با آیفون مقایسه میکنن؟ یکی لطفا جوابمو بده . در ضمن اینایی که گفتم هیچ ربطی به تعصب و این حرفا نداره من یه مدت آیفون 3g خودمو فروختم به مدت 1 ماهو نیم که 3gs خریدم باورتون نمیشه انگار یه چیزی تو زندگیم کم بود یا سرجاش نبود تازه اون 1 ماهو نیم هم hd2 دستم بود موفق باشین دوستان ،در آخر بعد از آیفون گالکسی و hd7 و legend رو خیلی دوس دارم ولی از n8 به شدت نفرت دارم نظر شخصیم بود آخه با همشون کار کردم واسه همین میگم

کاملا با نظرتون موافقم.یه چیز دیگه هم هست مه بعضی ها باهاش بدن اینه که بعضی ها نمیتونن گوشت بخورن میگن تخم مرغ خوش مزه تره.

pejman2222
26-12-2010, 11:53
اخه اگه ایفون بده چرا هر شرکتی که گوشی تولید میکنه میگه این گوشه x که تازه تولید کردیم قراره با ایفون رقابت کنه بدشم چند تا از امکاناته ایفون تقلید میکنه جا میده تو گوشی
به جای اینکه دونبال خلاقیت باشن امکانات 4 سال پیش ایفونو الان تقلید میکنن

justliverpool
26-12-2010, 12:08
اخه اگه ایفون بده چرا هر شرکتی که گوشی تولید میکنه میگه این گوشه x که تازه تولید کردیم قراره با ایفون رقابت کنه بدشم چند تا از امکاناته ایفون تقلید میکنه جا میده تو گوشی
به جای اینکه دونبال خلاقیت باشن امکانات 4 سال پیش ایفونو الان تقلید میکنن

اینو خوب اومدی
بابا یه کار جدید بکنن
مثلا اف ام ترنسفر کار خوبی بود که هنوز فراگیر نشده

amirdelta24
26-12-2010, 13:41
در اینکه آیفون بهترینه شکی نیست.ولی آیفون 4 یادم نیست 16 یا 32 اولاش اومده بود 2.400 هم بود نه 1.100.

کاملا با نظرتون موافقم.یه چیز دیگه هم هست مه بعضی ها باهاش بدن اینه که بعضی ها نمیتونن گوشت بخورن میگن تخم مرغ خوش مزه تره.

با این موافقم
چند تا پست قبل یکی بود که میگفت من داشتم در مورد سخت افزار صحبت می کردم(منظور این بود که باور داشت که سخت افزارN8 قویتره)
در نتیجه بی خود نیاییم قضاوت کنیم من از همون اول گوشی باز بودم و کلی گوشی عوض کردم و همه برند هارو هم داشتم حتی یه سری از گوشی هام تو ایران هم نبودن (موتورولا و زیمنس) چند سال هم هست با سیمبین و نوکیا دارم کار میکنم اما اینو میگم سیمبین اشغال ترین سیستم عامله اندروید هم به قول یکی از بچه ها صدای پاش داره از دور به گوش میرسه فقط در همین حد
در ضمن دوربین N8 اشغاله چون که نه کیفیت رنگ داره نه کنتراست رنگ بالا من خودم عکاسم اینو به ان دوستانی گفتم که میبالن به دوربین N8 :ax:
خب داداش من هر چیزی یه قیمتی داره حالا چون اون گرونه باید بیاییم ازش ایراد بگیریم؟؟BMW هم تو ایران گرونه حالا به خاطر اینکه گرونه باید بگیم BMW خوب نیست پراید بهتره

Milo.Metallboy
26-12-2010, 17:49
ن دوربین n8 اشغاله چون که نه کیفیت رنگ داره نه کنتراست رنگ بالا من خودم عکاسم اینو به ان دوستانی گفتم که میبالن به دوربین n8

بازم نمیخواین از این تعصب دست بر دارین ؟ دوربین ان8 بده ؟ لطفا شما که عکاس هستی یک نمونه از عکاسی با ان8 بزار که رنگ ها مشکل داشته باشه یا کنتراست پایین باشه. اگه در مورد سیستم عامل بحث بشه قطعا مک جزو بهترین هاست اما از دوربین که اینطور میگی بقیه ی حرف هات رو هم زیر سوال میبری و خواننده ی پستت با یک لبخند از پستت رد میشه. نکن این کار رو.

دوربین آیفون 4 واقعا افتضاح هست. من خودم چند تا عکس گرفتم آفتاب رو قرمز میکنه !!! واقعا شبیه به کارتون عکس میگیره. اصلا در حد و اندازه های حتی دوربین 5 هم نیست

اما در فیلم برداری بسیار بسیار بسیار عاااالی بود. خودم تست کردم و کیف کردم. واقعا نمیتونم بگم ان8 بهتر بود یا آیفون4 ولی جدا عالی بود ولی در عکس 10 پله پایینتر از ان8 هست. حتی جلوی گالاکسی هم باید لنگ بندازه

amirdelta24
26-12-2010, 18:00
بازم نمیخواین از این تعصب دست بر دارین ؟ دوربین ان8 بده ؟ لطفا شما که عکاس هستی یک نمونه از عکاسی با ان8 بزار که رنگ ها مشکل داشته باشه یا کنتراست پایین باشه. اگه در مورد سیستم عامل بحث بشه قطعا مک جزو بهترین هاست اما از دوربین که اینطور میگی بقیه ی حرف هات رو هم زیر سوال میبری و خواننده ی پستت با یک لبخند از پستت رد میشه. نکن این کار رو.

دوربین آیفون 4 واقعا افتضاح هست. من خودم چند تا عکس گرفتم آفتاب رو قرمز میکنه !!! واقعا شبیه به کارتون عکس میگیره. اصلا در حد و اندازه های حتی دوربین 5 هم نیست

اما در فیلم برداری بسیار بسیار بسیار عاااالی بود. خودم تست کردم و کیف کردم. واقعا نمیتونم بگم ان8 بهتر بود یا آیفون4 ولی جدا عالی بود ولی در عکس 10 پله پایینتر از ان8 هست. حتی جلوی گالاکسی هم باید لنگ بندازه

داداش مگه تو نقد n8 که خودت زده بودی عکس نذاشته بودی؟؟؟؟
برو اونارو نیگاه کن ببین چقدر بی روح هستن
ماها میدونی به چی میگیم دوربین خوب؟؟؟به این که یه ذره نویز توش نباشه ...غیر از اینه؟؟؟در حالی که به باقی چیزا اصلا توجه نمیکنیم
من n73 داشتم از اون عکسهایی که شما گذاشتی پر رنگتر عکس می گرفت
بعد یه چیز خیلی خنده دار که گفتی گوشی رو گرفتی جلو افتاب بعد میگی قرمز میگیره :ca:
من با canon 1ds خودم هم از افتاب عکس بگیرم قرمز میفته خواهشا درباره چیزی که مطمئن نیستید و اطلاع کافی ندارید صحبت نکنید
در ضمن خورشید در واقع قرمزه نه طلایی اون خطای دید انسانه داداش من :ax:

matador5550
26-12-2010, 18:04
hajibybo جان من منظورم فقط بازیهاش نیست توی دنیا هر کسی به یه چیزی علاقه داره و من بازیهای آیفونو خیلی میپسندم اگر صرفا بازی کردن بود که من الان PS3 دارم شاید باورت نشه ولی برای اینکه خاک نخوره یدونه از تیشرتامو که میخواستم بندازم دور شستم انداختم روش که خاک نخوره شاید ماهی یبار روشنش بکنم حالا حتما میگی بازیهاش گرونه ،نه عزیز من علاوه بر اینکه خودم کلی گیم دارم دوستام هم هستن که چند روز یبار بازی جدید میگیرن که ازشون میگیرم بازی میکنم البته همانطور که گفتم شاید ماهی یبار
بعدشم حالا خوبه که آیفون زیاد تغییر نکرده و همه دارن ازش تقلید میکنن الان تو اکثر گوشیهای لمسی جدید منوی قفل LockScreen یا کاملا شبیه آیفون هست یا درکل مشخصه ار آیفون کپی برداری کردن توی همین آندروید باید بری روت بکنی و چند تا برنامه جانبی نصب بکنی تا آقا بتونه قسمت Message گوشیشو کاملا شبیه آیفون بکنه اگر آندروید اینقدر خوبه کاش اینهمه کپی نمیکرد.
منم نگفتم شما مدیر مسئول آندروید هستی ولی ظاهرا خیلی دوست داری که بهت بگن ،من خودم الان Legend هم دارم و خیلی ازش خوشم میاد ولی هیچوقت اونو با آیفونم مقایسه نمیکنم
دوست من اگه شما و امثال شما دوستان گرامی به ما آیفونیها گیر بیخود ندین ما که حرفی نداریم ببین کی این تاپیکو زده ،با اینکه میگه نمیخوام برند خاصی رو بکوبمو ازش ایراد بگیرم ولی تابلو هست که با آیفون مخالفه
در آخر چون فوتبالو خیلی دوست دارم یه مثال برات میزنم :
همانطور که تو دنیا مورینیو رو خیلیا ازش نفرت دارن به همان اندازه دوسش دارن و همه میدوونن که چقدر کارشو بلده حتی همون منتقداش این دقیقا برای آیفون هم صدق میکنه
موفق باشی

amirdelta24
26-12-2010, 18:20
در ضمن hajibybo جان شما برو اون عکس هایی رو که خودت اپ کردی رو ببین رو برگا بدون زوم نویز هست و واضح نیست دیگه چه برسه یه اینکه بخوای روی عکس زوم کنی (تو عکس اول) در ضمن شما اینارو توی سایه گرفتی دوربین رو باید توی نور افتاب سنجید نه تو سایه!
یه نمونه توی عکس دومت اون گوشه سمت چپ نور هست درخت رو نگاه کن دوربین نتونسته فوکوس کنه و نصف بالای درخت توی نور محوه
حالا برو تو نور عکس بگیر توی یه فضای باز متوجه حرفم میشی
اما در کل فوق العاده بی روح و بی رنگ عکس میگیره که حتی اگه به یه بچه هم نشون بدی بهت میگه این عکس در شان یه دوربین 12مگاپیکسلی نیست
در ضمن من ایفون ندارم که بخوام روش تعصب داشته باشم داداش من نوکیا دارم :df:

matador5550
26-12-2010, 18:26
در ضمن من ایفون ندارم که بخوام روش تعصب داشته باشم داداش من نوکیا دارم
حرف حق جواب ندارد و بس سخت است :be:

Mparvin2
26-12-2010, 20:24
من این عکسو با آیفون 4 گرفتم بعدشم مقایسه ی آیفون 4 با گالکسی هست برو ببین کدوم بهتره

http://0o2.815.82.img98.com/out.php/i588196_IMG0202.JPG

amirdelta24
26-12-2010, 20:31
من این عکسو با آیفون 4 گرفتم بعدشم مقایسه ی آیفون 4 با گالکسی هست برو ببین کدوم بهتره

http://0o2.815.82.img98.com/out.php/i588196_IMG0202.JPG
hajibybo جان ببین این عکسی رفیقمون گذاشته
رنگ اینه کنتراست اینه(البته در حد و اندازه مگاپیکسل خود گوشی) نه اون عکس هایی که شما گذاشتین دوست من

Milo.Metallboy
27-12-2010, 09:36
خب خب

خودتون بریدین و خودتون هم دوختین کردین تنش ؟

در ضمن hajibybo جان شما برو اون عکس هایی رو که خودت اپ کردی رو ببین رو برگا بدون زوم نویز هست و واضح نیست

:df:

قرار نبوده اونجا واضح باشه. دوربین روی من فوکوس کرده اقای عکاس !

من n73 داشتم از اون عکسهایی که شما گذاشتی پر رنگتر عکس می گرفت

مشکل اکثر دوربین های موبایل همینه که عکس رو از حالت معمولی در میاره و شارپنسش رو زیاد میکنه که عکس های ان8 اینطور نیست و کاملا طبیعیه. اصلا سر دوربین بنده نه با شما و نه با هیچ کس دیگه ای بحث نمیکنم. تمام سایت های بررسی موبایل جلوی دوربین ان8 زانو زدن برو جی اس ام آرنا و ... رو نگاه کن دیگه ازین حرفا نزن !

بعد یه چیز خیلی خنده دار که گفتی گوشی رو گرفتی جلو افتاب بعد میگی قرمز میگیره

:dz:

من کی این حرف رو زدم ؟

از دوستم که قسمتی از بدنش توی آفتاب بود عکس گرفتم عکسش شبیه به کارتون شده. شما خودت یه بار امتحان کن

بعدشم حالا خوبه که آیفون زیاد تغییر نکرده و همه دارن ازش تقلید میکنن الان تو اکثر گوشیهای لمسی جدید منوی قفل LockScreen یا کاملا شبیه آیفون هست یا درکل مشخصه ار آیفون کپی برداری کردن توی همین آندروید باید بری روت بکنی و چند تا برنامه جانبی نصب بکنی تا آقا بتونه قسمت Message گوشیشو کاملا شبیه آیفون بکنه اگر آندروید اینقدر خوبه کاش اینهمه کپی نمیکرد.

من کی خلاف این رو گفتم ؟ من کی از سیستم عامل این گوشی ایراد گرفتم ؟

دوست من اگه شما و امثال شما دوستان گرامی به ما آیفونیها گیر بیخود ندین ما که حرفی نداریم ببین کی این تاپیکو زده ،با اینکه میگه نمیخوام برند خاصی رو بکوبمو ازش ایراد بگیرم ولی تابلو هست که با آیفون مخالفه

من این تاپیک رو زدم اما با آیفون مخالف نیستم. میگم جز سیستم عامل چیز خاص دیگه ای نداره. البته میدونم که هیچ چیز جای سیستم عامل رو نمیگیره اما همه برای سیستم عامل یک گوشی رو نمیخرن درسته ؟ خیلی ها بخاطر امکانات جانبی این گوشی رو میخرن. دوربین خوب. صدای خوب. فرستنده ی اف ام.خروجی اچ دی.ورودی یو اس بی.قابلیت اضافه کردن کارت حافظه و ...

اگه سیستم عامل سیمبین رو بزاری روی آیفون از 5800 هم پایینتره چون هیچی نداره. اپل فقط نون سیستم عامل بسیار قدرتمندش رو میخوره و بس .

در ضمن من ایفون ندارم که بخوام روش تعصب داشته باشم داداش من نوکیا دارم

عجب دلیل قانع کننده ای. من هم نه آندروید دارم و نه ان8.

رنگ اینه کنتراست اینه(البته در حد و اندازه مگاپیکسل خود گوشی) نه اون عکس هایی که شما گذاشتین دوست من

شما هم برو عکس هایی که دوستان در تاپیک ان8 گذاشتن رو نگاه کن تا دهنت باز بمونه. عکسی از قطره های آب گذاشتن که اگه ببینی باورت نمیشه یک دوربین موبایل میتونه با همچین سرعت شاتری عکی بگیره

درکل مشخصه ار آیفون کپی برداری کردن توی همین آندروید باید بری روت بکنی و چند تا برنامه جانبی نصب بکنی تا آقا بتونه قسمت Message گوشیشو کاملا شبیه آیفون بکنه اگر آندروید اینقدر خوبه کاش اینهمه کپی نمیکرد.

حالا خوبه خودت هم داری میگی بایت روت کنی تا همچین کاری بکنی. اون چیزی که شما میگی که رسمی نیست. هکر ها دارن این کار رو میکنن نه آندروید !!!!

Wolfomid
27-12-2010, 10:15
سلام اطفا یه 30 ثانیه فیلم برداری با آیفون 4 رو بزارید ببینیم کیفیتش چقدره, ممنون

Milo.Metallboy
27-12-2010, 10:33
سلام اطفا یه 30 ثانیه فیلم برداری با آیفون 4 رو بزارید ببینیم کیفیتش چقدره, ممنون

الان میگردم. ولی تو بخش خودش دوستان خیلی گذاشتن

حرف نداره رفیق. اصلا شک نکن. عااااالی بود.
فقط عکاسیش اصلا راضیت نمیکنه ولی فیلم برداریش اوووووف

armin_punisher6
27-12-2010, 13:18
الان میگردم. ولی تو بخش خودش دوستان خیلی گذاشتن

حرف نداره رفیق. اصلا شک نکن. عااااالی بود.
فقط عکاسیش اصلا راضیت نمیکنه ولی فیلم برداریش اوووووف

اگه پیدا کردین لطفا بذارین تا ماهم ببینیم.یه سری میگن که رنگاش تو عکاسی از n8 هم بهتره.اینطوری نیست؟

amirdelta24
27-12-2010, 21:11
hajibybo جان منظورمو فهمیدی؟؟؟؟میگم رو برگا نویز هست داداش من NOISE :be:
دوربینی که اینجور سنگشو به سینه میزنی پشت سرت رو با نویز گرفته
بعدشم من گفتم ایفون ندارم که بخوام روش تعصب داشته باشم این یه دلیل که بهت بگم روش تعصب ندارم اما شما نمیخوای واقعیت رو قبول کنی
حالا ما هرچی هم بهت بگیم باز حرف خودت رو میزنی
در کل من زیاد حال و حوصله کل کل ندارم اونم مخصوصا با دسته ادمایی که حرف رو قبول نمیکنن فقط گفتم بدونی که اون دوربین ، دوربینی نیست که اونجوری بهش میبالی که رو برگا و شیشه نویز میندازه
اما حالا بیخیال شو ایفون 4 اشغال ، N8 عااااااااااالی با اون پردازنده فوق پر سرعت و ال سی دی عالی با رزولویشن فوق العاده و سیستم عامل عالیش
حله؟؟:by:
بعدشم یه جوکی گفتی تا دو سال خندیدم(البته نارحت نشی به شوخی)سیمبیان رو بزاری رو ایفون سرعتش از 5800 هم میاد پایین تر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dy:
هیچ دیدی پرندازندش چند مگاهرتزی ایفون؟؟؟تقریبا دو برابر N8 شماست هااااااااا داداش نکن اینکاراروو:bf:

amirdelta24
27-12-2010, 23:15
هیچ دیدی پرندازندش چند مگاهرتزی ایفون؟؟؟تقریبا دو برابر N8 شماست هااااااااا داداش نکن اینکاراروو:bf:
من رو 5800 خودم فریم ویر پورت شده N97 و C6 رو ریختم داره مثله هلو کار میکنه اونوقت ایفون 4 نمیتونه بکشه سیمبیان رو؟؟؟؟؟
پردازنده 5800 تقریبا برابر با ایفون 2G
خودتو زیر سوال نبر داداش ماها اینجا باهم دشمن نیستیم که هممون بچه های موبایلستانیم هممون مثله یه خانواده میمونیم اما قبول کن دیگه خیلی تعصبی و عصبی صحبت کردی دوست من

armin_punisher6
28-12-2010, 10:14
hajibybo جان منظورمو فهمیدی؟؟؟؟میگم رو برگا نویز هست داداش من noise :be:
دوربینی که اینجور سنگشو به سینه میزنی پشت سرت رو با نویز گرفته
بعدشم من گفتم ایفون ندارم که بخوام روش تعصب داشته باشم این یه دلیل که بهت بگم روش تعصب ندارم اما شما نمیخوای واقعیت رو قبول کنی
حالا ما هرچی هم بهت بگیم باز حرف خودت رو میزنی
در کل من زیاد حال و حوصله کل کل ندارم اونم مخصوصا با دسته ادمایی که حرف رو قبول نمیکنن فقط گفتم بدونی که اون دوربین ، دوربینی نیست که اونجوری بهش میبالی که رو برگا و شیشه نویز میندازه
اما حالا بیخیال شو ایفون 4 اشغال ، n8 عااااااااااالی با اون پردازنده فوق پر سرعت و ال سی دی عالی با رزولویشن فوق العاده و سیستم عامل عالیش
حله؟؟:by:
بعدشم یه جوکی گفتی تا دو سال خندیدم(البته نارحت نشی به شوخی)سیمبیان رو بزاری رو ایفون سرعتش از 5800 هم میاد پایین تر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:dy:
هیچ دیدی پرندازندش چند مگاهرتزی ایفون؟؟؟تقریبا دو برابر n8 شماست هااااااااا داداش نکن اینکاراروو:bf:

کاملا با حرفا موافقم دوست عزیز.حرفهات کاملا درسته.یه خبرایی هم تازه منتشر شده که باز هم آیفون بهترین گوشی جهان شناخته شد.

Milo.Metallboy
28-12-2010, 12:13
یه سری میگن که رنگاش تو عکاسی از n8 هم بهتره.اینطوری نیست؟

سلام همشهری. نه رفیق عکس های ان8 خیلی بهتره. اصلا شک نکن داداش. رنگ ها در آیفون بسیار غیر طبیعی هست و رنگ ها رو خیلی تیره و پر رنگ میکنه

اما فیلم برداریش به قدری عالی بود که اگه گوشت رو بیاری جلو خیلی آروم بهت میگم که از ان8 بهتره !!!!!

بعدشم یه جوکی گفتی تا دو سال خندیدم(البته نارحت نشی به شوخی)سیمبیان رو بزاری رو ایفون سرعتش از 5800 هم میاد پایین تر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما باز جوگیر شدی خودت به خودت گیر دادی ؟؟؟؟

من کی همچین چیزی رو گفتم ؟ اصلا پست ها رو میخونی یا مسابقه ی نقل قول کردن راه انداختی ؟؟؟

من گفتم اگه سیمبین رو بزاری رو آیفون هیچکی نمیخره چون امکاناتش خیلی پایینه و اصلا بحث سر سرعت و این چیزا نبود. دوربین ان8 در حال حاظر بهترین دوربین موبایل هست و همه هم قبول دارن و تمام سایت های بررسی هم تقدیر کردن از دوربینش حالا شما بگو دوربینش جییییییز. باشه شما عکس نگیر دوربینش خیلی نویز داره خوبه ؟

پردازنده 5800 تقریبا برابر با ایفون 2G

چه ربطی داشت مگه من گفتم 5800 خیلی سی پی یوش بالاست ؟؟؟

بحث سر ان8 و ایفون بود مگه نه ؟ اگه اینطور هست که ان8 سی پی یوش برابر آیفون 3gs هست رفیق. مگه اون هم سرعتش پایینه ؟

اما حالا بیخیال شو ایفون 4 اشغال ، N8 عااااااااااالی با اون پردازنده فوق پر سرعت و ال سی دی عالی با رزولویشن فوق العاده و سیستم عامل عالیش

به اعصاب خودت مسلط باش و جو تاپیک رو بهم نزن. اگه میبینی نمیتونی منطقی بحث کنی و ادامه ندی لطفا از این جور پست ها نده.
این چیز هایی که گفتی رو من کی و کجا گفتم ؟ لطفا نقل قول کن تا همه بدونن.
اگه مقاله ی ان8 من رو بخونی میبینی که از تمام این موارد ایراد گرفتم و مخصوصا از سیستم عاملش.

هیچ دیدی پرندازندش چند مگاهرتزی ایفون؟؟؟تقریبا دو برابر N8 شماست هااااااااا داداش نکن اینکاراروو

بله که دیدم. ضمنا ان8 نه مال من هست کارخونش نه مال بابام که شما میگی ان8 شماست !!! اصلا بحثی نیست که سی پی یو آفون بسیار پر قدرت تر از ان8 هست. مگه من جایی غیر از این حرف رو زدم ؟

-----------------------------------

لطفا با عصبانیت پست ندید و جو تاپیک رو رو به تعصب و لجبازی و مشاجره نبرین که نه من و نه دوستان موبایلستان و نه مدیران حوصله ی این بحث ها رو ندارن. موفق باشین

amirdelta24
28-12-2010, 14:20
باشه بابا تو راست میگی اومدی این تاپیکو زدی یه سریش هم اشتباهه خودتم میدونی اینو اما نمیخوای قبول کنی
500 نفر از اون اول اومدن بهت گیر دادن که فلان جا رو اشتباه میگی اما قبول نمیکنی همه اشتباه میگن شما درست میگی بعد خودت یه حرف و میزنی میای زیرش مینویسی من کی اینو گفتم؟؟؟؟؟؟
افرین به تو شما اینکاره بقیه الاغ سوار

Milo.Metallboy
28-12-2010, 14:38
باشه بابا تو راست میگی اومدی این تاپیکو زدی یه سریش هم اشتباهه خودتم میدونی اینو اما نمیخوای قبول کنی

بنده هیچ وقت نمیگم که مقاله ای که نوشتم کاملا درست هست. و از دوستانی که انتقاد هم کردن ممنونم و همینطور از شما. ولی حتم دارم که شما اصلا مقاله رو نخوندی چون از مقاله ایرادی نگرفتی فقط از اون عکسی که من تو تاپیک و مقاله ی دیگه ای گذاشتم ایراد گرفتی درست نمیگم ؟

بعد خودت یه حرف و میزنی میای زیرش مینویسی من کی اینو گفتم؟؟؟؟؟؟

کی این اتفاق افتاد. من هم از شما خواستم وقتی از طرف من حرفی رو میزنی اول نقل قول خودم رو بزار و بعد جواب بده. دقیقا کاری که الان من دارم میکنم. چون شما حرفی که من نگفتم رو از طرف من نقل میکنی و من رو آزار میدی رفیق

500 نفر از اون اول اومدن بهت گیر دادن که فلان جا رو اشتباه میگی اما قبول نمیکنی همه اشتباه میگن شما درست میگی

دست همشون درد نکنه. دست شما هم درد نکنه.هیچ وقت هم ادعا نکردم که من درست میگم وشما اشتباه. موفق باشی. ضمنا در اینکه در ضمینه ی موسیقی با هم تفاهم داریم خوشحالم

Wolfomid
28-12-2010, 15:41
لطفا یه 30 ثانیه با آیفون 4 فیلم برداری کنیدو تو سایت بزارید ببینیم 720p چطوریه
ممنون

armin_punisher6
03-01-2011, 09:49
چرا هیچکس نمیذاره؟

Milo.Metallboy
03-01-2011, 12:42
من نمونه دارم ولی حجمش خیلی بالاست و 15 دقیقه هست. اگه بخوام کانورتش کنم و بزارم که کیفیت اصلیش رو نمیبینن. تو بخش خودش دوستان حتما گذاشتن.

فیلم برداریش معرکه هست ولی عکس برداریش ...:bk:

Mparvin2
04-01-2011, 01:02
عکس برداریش هم تو همه ی 5مگاپیکسلیها عالیه یعنی فوق العادس اگه بالاتر از 8 نباشه کمتر نیست دیگه اینو همه میدونن برو چنتا عکس ببین بعد نظر بده
مرسی

Milo.Metallboy
04-01-2011, 10:26
عکس برداریش هم تو همه ی 5مگاپیکسلیها عالیه یعنی فوق العادس اگه بالاتر از 8 نباشه کمتر نیست دیگه اینو همه میدونن برو چنتا عکس ببین بعد نظر بده
مرسی

نمیدونم این چه مدل حرف زدنیه که جدیدا خیلی ها به کار میبرن

وقتی میگم خودم تست کردم یعنی کردم دیگه. رنگ ها در عکاسی بسیار پر رنگ و غیر واقعی هستند و من حتی n82 رو در عکاسی بسیار جلوتر از آیفون 4 دیدم

اما در فیلم برداری آیفون 4 رو تحسین میکنم.

Mparvin2
05-01-2011, 01:00
ا اينطوريه منم با n8 عكس گرفتم خيلي بي روح و بي رنگ و رو بود
اون عكسي كه من گذاشتمو ببين بگو كجاش مشكل داره
مقايسه با گالكسي هم تو سايت هست برو ببين
من نميدونم شما چه مشكلي با آيفون داري كه همش ميخواي بزني تو سرش
راستي انگيزت إز زدن اين تاپيك چي بوده و تا الان به چي رسيدي؟

amirdelta24
05-01-2011, 08:24
باز بحث کشید به دوربین این ایفون و یه سری ها که نمیخوان حقیقتو قبول کنن :ca::by:

Milo.Metallboy
05-01-2011, 13:52
اينطوريه منم با n8 عكس گرفتم خيلي بي روح و بي رنگ و رو بود

حتما در اشتباه هستین. یکبار برو تو تاپیک ان8 و نمونه عکس ها رو ببین بعد بیا تا در مورد عکاسی با هم بحث کنیم

بعد این عکس رو ببین و توضیح بده که ببینیم بی روح یعنی چی ؟

http://www.img4up.com/up2/6390125440494.jpg
این هم در محیط کم نور :

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=463337&d=1290170437

اینم عکس در شب با فلش زنون

http://www.img4up.com/up2/133257321160903_thumb.jpg (http://www.img4up.com/viewer.php?file=133257321160903.jpg)

و اما این عکس رو خوب نگاه کن خوب نگاه کن تا دیگه دوربین آیفون رو با ان8 مقایسه نکنین

http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=455791&d=1288433443

باز بحث کشید به دوربین این ایفون و یه سری ها که نمیخوان حقیقتو قبول کنن

کدوم حقیقت ؟ اینکه دوربینش در عکاسی ضعیف هست ؟ ما که قبول کردیم :cn:

مگه من گفتم گالاکسی خوبه ؟ شما با همون n82 قرن بوق مقایسش کن ببین کدوم بهتره ؟ n82 آیفون رو تو عکاسی میخوره ولی فیلم برداری آیفون عالی هست

هدفم مقاله ای بود در مورد آیفون. شما هم یک مقاله بنویس کسی جلوتون رو نگرفته

amirdelta24
05-01-2011, 23:00
ا اينطوريه منم با n8 عكس گرفتم خيلي بي روح و بي رنگ و رو بود
اون عكسي كه من گذاشتمو ببين بگو كجاش مشكل داره
من نميدونم شما چه مشكلي با آيفون داري كه همش ميخواي بزني تو سرش
داداش بیخود کل کل نکن بعضی ها تو این سایت نمیخوان ببینن جلوشونو حالا تو هرچقد بگی............فایده نداره قضیه یاسین خوندنه :df:

Mparvin2
06-01-2011, 00:27
شما هم خوب نگاه کن من جایی n8 رو با آیفون مقایسه نکردم چون کلا نوکیا در برابر اپل مثل ایران خودرو میمونه در برابر چورولت
به حرف گربه سیاه بارون نمیاد شما بگو بد اینجا ماشالا همه استادن میرن میبینن چی بد چی خوب فقط موقعی که انگجت مقایسه ی دوربین n8 با آیفون 4 رو گذاشته بود بروبچ فن نوکیا نمیدونستن چی کار کنن
باشه شمام برو مقاله بنویس خوشحال باش
برو یه سر بزن به تاپیک عکسهای گرفته شده با آیفون ببین چند چندیم
راستی تو هم حتما اشتباه میکنی وقتی دیدی بعد بیا راجع به اینکه 2*2 میشه چند حرف میزنیم
موفق باشی

Milo.Metallboy
06-01-2011, 10:17
شما هم خوب نگاه کن من جایی n8 رو با آیفون مقایسه نکردم چون کلا نوکیا در برابر اپل مثل ایران خودرو میمونه در برابر چورولت
به حرف گربه سیاه بارون نمیاد شما بگو بد اینجا ماشالا همه استادن میرن میبینن چی بد چی خوب فقط موقعی که انگجت مقایسه ی دوربین n8 با آیفون 4 رو گذاشته بود بروبچ فن نوکیا نمیدونستن چی کار کنن
باشه شمام برو مقاله بنویس خوشحال باش
برو یه سر بزن به تاپیک عکسهای گرفته شده با آیفون ببین چند چندیم
راستی تو هم حتما اشتباه میکنی وقتی دیدی بعد بیا راجع به اینکه 2*2 میشه چند حرف میزنیم
موفق باشی

شما گفتین با ان8 عکس گرفتین و بی روح بوده و خیلی بد بوده من گفتم خیر اینطور نیست و نمونه عکس هایی که دوستان گذاشته بودن گذاشتم تا ببینین که چه شاهکاری هست. دیگه از این بالاتر ؟

ضمنا کل این 8 صفحه رو بخونین ببینم کجاش من گفتم ان8 از آیفون بهتر هست ؟ کی گفتم آیفون گوشی بدی هست ؟ اصلا تا بحال مقاله رو خوندی ؟ واقعا متاسفم

داداش بیخود کل کل نکن بعضی ها تو این سایت نمیخوان ببینن جلوشونو حالا تو هرچقد بگی............فایده نداره قضیه یاسین خوندنه

هر پستی که در یک فروم اجتماعی میدین نشاندهنده ی شخصیت شماست !

در مقابل افرادی مثل شما سکوت بهترین راه هست و باید گفت که آره پسرم تو درست میگی. آیفون دوربینش از ان8 بهتره. اصلا از تمام دوربینهای دیجیتال دنیا هم بهتره. آیفون هست دیگه 1 ملیون پولشه. الکی که نیست !

amirdelta24
06-01-2011, 20:42
شما گفتین با ان8 عکس گرفتین و بی روح بوده و خیلی بد بوده من گفتم خیر اینطور نیست و نمونه عکس هایی که دوستان گذاشته بودن گذاشتم تا ببینین که چه شاهکاری هست. دیگه از این بالاتر ؟

ضمنا کل این 8 صفحه رو بخونین ببینم کجاش من گفتم ان8 از آیفون بهتر هست ؟ کی گفتم آیفون گوشی بدی هست ؟ اصلا تا بحال مقاله رو خوندی ؟ واقعا متاسفم

هر پستی که در یک فروم اجتماعی میدین نشاندهنده ی شخصیت شماست !

در مقابل افرادی مثل شما سکوت بهترین راه هست و باید گفت که آره پسرم تو درست میگی. آیفون دوربینش از ان8 بهتره. اصلا از تمام دوربینهای دیجیتال دنیا هم بهتره. آیفون هست دیگه 1 ملیون پولشه. الکی که نیست !
:ay::ay: IGNORE :dp::dp:

iphone3gs32
07-01-2011, 01:02
نمیدونم این چه مدل حرف زدنیه که جدیدا خیلی ها به کار میبرن

وقتی میگم خودم تست کردم یعنی کردم دیگه. رنگ ها در عکاسی بسیار پر رنگ و غیر واقعی هستند و من حتی n82 رو در عکاسی بسیار جلوتر از آیفون 4 دیدم

اما در فیلم برداری آیفون 4 رو تحسین میکنم.

اقا hdr دوربين روشن بوده تست كردين يا نه؟؟
چرا قدرت عكس برداري ايفون تو روز رو نمي گين كه با hdr بي نظيره شما يه بار ديگه تست كن برادر
همين عكسي هم كه تازه گذاشتين واسه مقايسه با ايفون بگيريد ميبينيد كه اونجايي كه تو عكس تاريكه با ايفون روشنتر و واضع تر هست يا نه ؟

Milo.Metallboy
07-01-2011, 10:15
اقا hdr دوربين روشن بوده تست كردين يا نه؟؟
چرا قدرت عكس برداري ايفون تو روز رو نمي گين كه با hdr بي نظيره شما يه بار ديگه تست كن برادر
همين عكسي هم كه تازه گذاشتين واسه مقايسه با ايفون بگيريد ميبينيد كه اونجايي كه تو عكس تاريكه با ايفون روشنتر و واضع تر هست يا نه ؟

دوست عزیز تو روز روشن که دیگه نیاز به تنظیمات نیست و باید بهترین عکس رو بگیره هر دوربینی
من چند تا عکس دارم که به وضوح مشخص هست که دوربین آیفون رنگ ها رو حدودا 3 برابر پر رنگتر میکنه و واقعا قابل قبول نیست. تقریبا تو هر عکسی که آفتاب در قسمتی از سورژه افتاده باشه به نارنجی میزنه

در کل من نمیگم دوربینش خیلی بده میگم عکاسیش در حد دوربین 5 خیلی خوب نیست ولی بدون شک هر کسی دنبال این گوشی میره بخاطر سیستم عاملش هست نه دوربینش . اگه اپل بیاد دوربین رو هم ورداره باز هم محصولاتش فروش میره !

Milo.Metallboy
10-01-2011, 10:42
http://www.talkandroid.com/wp-content/uploads/2010/06/nelson.jpg

به گزارش فارنت و به نقل از Talkandroid، شرکت موتورولا یک صفحه کامل از تبلیغات روزنامه نیویورک تایمز را اختصاص به هجو مشکل افت سیگنال آیفون ۴ داده است.

این شرکت در این تبلیغ که با عنوان دروید احتیاجی به پوشیدن ژاکت ندارد عنوان کرده است:

“ما فکر می‌کنیم که خریداران موتورلا نیازی به پوشانیدن لباس به تلفن همراه خود ندارند و برای همین ما دروید را با آنتن دوگانه طراحی کرده ایم و این فن آوری به شما کمک می‌کند که در هر شرایطی از سیگنال مناسب لذت ببرید و دیگر احتیاجی به پوشیدن ژاکت به موبایل خود ندارید و این یکی از تجربه‌هایی است که ما در این ۳۰ سال ساخت تلفن همراه به دست آورده ایم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?p=1730602#post1730602

Mparvin2
10-01-2011, 11:59
من اگه جای اپل بودم میگفتم حداقل گوشی نمیسازم که ضرر داشته باشه باعث سرطان بشه
اونم 4 تا از گوشیا تو 10 تا از خطرناکترین ها

Milo.Metallboy
10-01-2011, 13:36
من اگه جای اپل بودم میگفتم حداقل گوشی نمیسازم که ضرر داشته باشه باعث سرطان بشه

آره منم شنیدم که بعضی از گوشی های موتورولا خطرناک هستند برای سلامتی ولی هنوز تایید نشده. البته از مشکل آنتن آیفون هم نمیشه گذشت

Mparvin2
10-01-2011, 14:32
والا ما که هرجا میریم آنتن میده اگه بهتر از همه نباشه کمتر نیست
نه جاکت داره نه کت نه کاپشن
ولی من فکر کنم دیگه موضوع آنتن آیفون خسته کننده شده باشه و کسی دیگه براش جذاب نیست
چون اگه مشکل خیلی خفن بود این همه فروش نمیکرد

iphone3gs32
10-01-2011, 14:33
دوست عزیز تو روز روشن که دیگه نیاز به تنظیمات نیست و باید بهترین عکس رو بگیره هر دوربینی
من چند تا عکس دارم که به وضوح مشخص هست که دوربین آیفون رنگ ها رو حدودا 3 برابر پر رنگتر میکنه و واقعا قابل قبول نیست. تقریبا تو هر عکسی که آفتاب در قسمتی از سورژه افتاده باشه به نارنجی میزنه

در کل من نمیگم دوربینش خیلی بده میگم عکاسیش در حد دوربین 5 خیلی خوب نیست ولی بدون شک هر کسی دنبال این گوشی میره بخاطر سیستم عاملش هست نه دوربینش . اگه اپل بیاد دوربین رو هم ورداره باز هم محصولاتش فروش میره !

اصلا اپل اين hdr رو اضافه كرد كه تو روز بهتر عكس بگيره
يعني چي كه تو روز روشن نياز به تنظيمات نيست ؟
حرف شما عين اين ميمونه كه گوشي كه دوربينش ٥ هست رو تو تنظيمات بذاري ٣.٢ بعد بگي چرا اينقدر بد عكس ميندازه

Milo.Metallboy
11-01-2011, 12:03
يعني چي كه تو روز روشن نياز به تنظيمات نيست ؟
حرف شما عين اين ميمونه كه گوشي كه دوربينش ٥ هست رو تو تنظيمات بذاري ٣.٢ بعد بگي چرا اينقدر بد عكس ميندازه

تمام دوربین در تمام گوشی ها تنظیمات دیفالتی داره برای همه قابل استفاده هست و باید خوب عکس بگیره. مخصوصا در بهترین شرایط نور دیگه نیازی به تنظیمات نباید داشته باشه.
اگه قرار باشه در شب عکس بگیری و بزاری مثلا روی نایت مود اونوقت حرف شما تا حدودی درست هست. کما اینکه باز هم اکثر گوشی ها وقتی در حالت اتوماتیک گذاشته میشن باز هم تشخیص میده که شب هست و خودش تنظیمات رو اعمال میکنه. البته تخصصی نه و بد هم نیست

Mparvin2
11-01-2011, 13:04
آیفون 4 هیچ تنظیمی نداره جهت اطلاع فقط تو ورژن 4.1 به بالا hdr اضافه شده که واقعا تصاویر رو طبیعی و واقعی میگیره
مثل N8 نیست که باید 100 جور تنظیم کنی هیچ کار سختی هم نیست فقط باید اون بالا رو لمس کنی تمام
موفق باشی

MOHAMMED
12-01-2011, 17:22
دوستان موضوع باز شد

کاربر خاطی هم اخطار گرفت

دوستان لطفا توجه داشته باشید اینجا سایت تخصصی موبایل هست

و همه بحثها باید بر مبنای تخصصی دنبال بشه

کسی نباید بخاطر تعصب روی یه مساله بیاد و به یک شخص محترم توهین بکنه