PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [آموزش] گلد کارت روش جدید و بی دردسر

Farzad™Sfx
13-08-2010, 13:00
دوستان براتون یه روش جدید برای گلد کارت میزارم بدون اون دردسرهای قبلی و آسانتر
این روش با برنامه GoldCard Tool v0.0.5 انجام میشه

http://www.img98.net/img/19775035707425609915.png
GoldCard Tool v0.0.5 (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=424303&stc=1&d=1281691293)

1 - برنامه رو دانلود کنید
2 - شما احتیاج به نصب بودن HTC Sync و Net Framework 2.0 فقط جهت اجرا نیاز دارید
3 - مموری کارتتون رو درون کارت ریدر توسط کامپیوتر به FAT32 فرمت کنید
4 - مموری را داخل گوشی گذاشته و روشن کنید
5 - از فعال بودن USB Debugging مطمئن شوید و گوشی رو به کابل وصل کنید
* menu > settings > app > development > usb debugging
6 - وارد برنامه شوید روی 'Get CID' کلیک کنید
( اگه روی گزینه MMC1 جواب نداد با گزینه ی MMC0 امتحان کنید )
7 - روی گزینه revskills.de, enter the CID number from Goldcard Tool کلیک کنید

http://www.img98.net/img/76876159151214075985.png

8 - داخل سایت یه ایمیل و CID که برنامه بهتون داده رو وارد کنید تا فابل گلد کارت رو سایت براتون بفرستد

http://www.img98.net/img/58596799722027207490.jpg

9 - گزینه USB Mass Storage را درون گوشی فعال کنید
* از طریق منوی Custom Recovery Image برنامه Amon_RA که نصب کردید
گوشی رو خاموش کنید Menu رو گرفته گوشی رو روشن کنید USB-MS Toggle را فعال کنید

10 - گزینه Refresh رو در برنامه بزنید و مموری کارت خود را انتخاب کنید

11 - گزینه Load GoldCard.im را زده و فایلی که توسط ایمیل برای شما فرستاده شده را وارد کنید
12 - گزینه Patch MMC را بزنید
13 - برای اطمینان از سالم بودن مموری را توسط کارت ریدر به کامپیوتر وصل کنید اگه پیغام خطا جهت فرمت کردن مموری نداد گلد کارت شما سالم هست

هم اکنون شما یه مموری کارت گلد شده دارید

*برنامه HTC Sync فقط جهت شناخت درایور لازم است
و احتیاجی به Android SDK ندارید .

nasima60
13-08-2010, 15:02
خیلی ممنون فرزاد جان.من قبلا ساخته بودم ولی با این روش دو باره ساختم و جواب داد.در ضمن من کارت ریدر ندارم وبه همین دلیل با بردن گوشی به حالت disk drive فرمت کردم و کاملا جواب داد.
یه نکته گزینه quick format رو بردارید حتما.

combat
13-08-2010, 19:35
سلام

من تازه این گوشی رو خریدم و تازه کارم تا قسمت 8 را انجام دادم و اون فایل Img رو از سایت گرفتم اما قسمت 9 به بعد رو متوجه نشدم لطفا کمی بیشتر توضیح بدین

Farzad™Sfx
13-08-2010, 19:48
سلام

من تازه این گوشی رو خریدم و تازه کارم تا قسمت 8 را انجام دادم و اون فایل Img رو از سایت گرفتم اما قسمت 9 به بعد رو متوجه نشدم لطفا کمی بیشتر توضیح بدین

گوشیتون چی هست؟
اگه دیزایر هست به اینجا مراجعه کنید
دزایر ریکاوری ورژن 1 - AM Desire Recovery v1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102190)
بقیه اموزشو میتونید ادامه بدید

combat
13-08-2010, 22:22
گوشیتون چی هست؟
اگه دیزایر هست به اینجا مراجعه کنید
دزایر ریکاوری ورژن 1 - am desire recovery v1
بقیه اموزشو میتونید ادامه بدید

من گوشی دیزایر دارم تازه خریدم و تاپیک دیزایر رو تقریبا خوندم و الان میدونم که رام ها چجوریه ولی در روت کردن گوشی فعلا به مشکل برخوردم متاسفانه هر روشی رو هم که تست میکنم یکجاییش مشکل داره به لینک تاپیک که گذاشتین سر زدم اما متاسفانه با اون روش ها هم نتونستم کارم رو راه بندازم روش دومی که در اون تاپیک بود تا یکجاییش رو رفتم اما متاسفانه برنامه ای که گذاشته بود ارور میداد در هر صورت

میخوام رام جدید استاندارد نصب کنم یعنی یه 2.2 ارتقاع بدم و اینکه بتونم فارسی ببینم ( سایت و sms)

شما چه راهی را پیشنهاد میکنید ؟

ممنون

Farzad™Sfx
13-08-2010, 23:00
من گوشی دیزایر دارم تازه خریدم و تاپیک دیزایر رو تقریبا خوندم و الان میدونم که رام ها چجوریه ولی در روت کردن گوشی فعلا به مشکل برخوردم متاسفانه هر روشی رو هم که تست میکنم یکجاییش مشکل داره به لینک تاپیک که گذاشتین سر زدم اما متاسفانه با اون روش ها هم نتونستم کارم رو راه بندازم روش دومی که در اون تاپیک بود تا یکجاییش رو رفتم اما متاسفانه برنامه ای که گذاشته بود ارور میداد در هر صورت

میخوام رام جدید استاندارد نصب کنم یعنی یه 2.2 ارتقاع بدم و اینکه بتونم فارسی ببینم ( سایت و sms)

شما چه راهی را پیشنهاد میکنید ؟

ممنون
برای همه کارها باید این گلد کارت و رو داشته باشید کم دردسرترین راه اینه که گوشی رو از طریق وای فای یا gprs به اینترنت وصل کنید و به 2.2 اپدیت کنید و از فارسی ساز هایی مثل Mortazavi استفاده کنید

combat
13-08-2010, 23:21
برای همه کارها باید این گلد کارت و رو داشته باشید کم دردسرترین راه اینه که گوشی رو از طریق وای فای یا gprs به اینترنت وصل کنید و به 2.2 اپدیت کنید و از فارسی ساز هایی مثل Mortazavi استفاده کنید

برای گلدن کارت اگر امکانش هست برنامه های قسمت 9 به بعدرو لینک بدید یا اگر برنامه ای لازم نیست امکانش هست همین قسمت را کمی بازتر کنید :ax:

برای آپدیت هم از طریق گوشی اقدام کردم با وایفا اما میگه که گوشی شما آپدیت هست و نیازی نیست اما ورژن 2.1 هست هنوز
لیست مشخصصات اینهاست
Firmware Ver : 2.1- Update 1
Build Nu : 1.15.110.11
kernal version 2.6.29-3cb
Software Number : 1.15.110.11

ممنون

Farzad™Sfx
15-08-2010, 00:07
برای گلدن کارت اگر امکانش هست برنامه های قسمت 9 به بعدرو لینک بدید یا اگر برنامه ای لازم نیست امکانش هست همین قسمت را کمی بازتر کنید :ax:

برای آپدیت هم از طریق گوشی اقدام کردم با وایفا اما میگه که گوشی شما آپدیت هست و نیازی نیست اما ورژن 2.1 هست هنوز
لیست مشخصصات اینهاست

ممنون
به همین لینک بروید
دزایر ریکاوری ورژن 1 - AM Desire Recovery v1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=102190)
اموزش صفحه 2 رو پیشنهاد میدم دقت کنید مشکلی پیش نمیاد
در مورد آپدیت مشکلی نیست اگه فقط 2.2 میخاید داشته باشید به 2.2 رسمی بدون اپدیت میشه رسید با
روش آنروت کردن HTC Desire (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=105082)
و این رام رو استفاده کنید

RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE (http://roms.com/shipped/Bravo/RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.09.405.8_Radio_32.43.00. 32U_5.09.00.20_release_140022_signed.exe)

Em-ty Box
15-08-2010, 03:01
سلام - دوستان این گلد کارت به چه دردی میخوره ؟! ممنون.

Farzad™Sfx
15-08-2010, 16:16
سلام - دوستان این گلد کارت به چه دردی میخوره ؟! ممنون.
از پیشنیاز های روت و انروت ونصب رام و مواردی که به صورت اپدیت رو گوشی نصب میشن کاربرد داره

mili_snax
27-08-2010, 20:26
دوستان من image رو گرفتم از سایت مربوطه از مرحله ی 9 به بعد نمیدونم چی کار کنم .
گوشیم wildfire هست . لطفا کمک کنید . مرسی

saman123456
21-09-2010, 19:46
خیلی ممنون فرزاد جان.من قبلا ساخته بودم ولی با این روش دو باره ساختم و جواب داد.در ضمن من کارت ریدر ندارم وبه همین دلیل با بردن گوشی به حالت disk drive فرمت کردم و کاملا جواب داد.
یه نکته گزینه quick format رو بردارید حتما.

اقا من هزینشم میدم کسی هست گوشیمو رام 2.2 بریزه؟htc legend

rezakeyfi
24-10-2010, 19:02
سلام دوستان من htc wildfire دارم روش تست کردم پیغام داد که گلد کارت درست شده ولی باز وقتی تست کردم دیدم باز واسه نصب برنامه ها مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین .

ehsan2004
25-10-2010, 11:36
سلام دوستان من htc wildfire دارم روش تست کردم پیغام داد که گلد کارت درست شده ولی باز وقتی تست کردم دیدم باز واسه نصب برنامه ها مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین .

چه مشکلی دارین؟ دقیق بگین تا براتون توضیح بدم...

mdra2000
30-10-2010, 22:06
salam gold kart baraye chi hast man taze mikham desire begiram

matador5550
07-11-2010, 13:00
سلام دوستان میشه بفرمایین برای ساخت GoldCard حتما باید مموری 512 باشه؟ یا همین مموری 8 گیگ گوشی خوبه؟ در ضمن وقتی که کارم تموم شد باید مموری که باهاش GoldCard ساختمو نگه دارم و ازش استفاده نکنم یا نه میشه ازش توی گوشی استفاده کرد؟ (به نظرتون بهتر نیست برای اینکار یه مموری 512 بگیرم و بعد اینکه کارم تموم شد مموری 8 گیگمو بزارم تو گوشی؟)ممنونم

matador5550
08-11-2010, 02:09
آقا جان یکی به من جواب بده دارم دیوونه میشم بخدا ، من هر کاری میکنم بعد از ساختن GoldCard یه فایل 385 بایتی بهم میده که بعد از چک کردن مموری ، ارور فرمت کردن میده چند بار امتحان کردم همه خطها رو موبه مو اجرا کردم بخدا دارم دیوونه میشم چیکار کنم؟ مموری من MicroSD 512 MB هستش

ehsan2004
08-11-2010, 13:02
سلام دوستان میشه بفرمایین برای ساخت GoldCard حتما باید مموری 512 باشه؟ یا همین مموری 8 گیگ گوشی خوبه؟ در ضمن وقتی که کارم تموم شد باید مموری که باهاش GoldCard ساختمو نگه دارم و ازش استفاده نکنم یا نه میشه ازش توی گوشی استفاده کرد؟ (به نظرتون بهتر نیست برای اینکار یه مموری 512 بگیرم و بعد اینکه کارم تموم شد مموری 8 گیگمو بزارم تو گوشی؟)ممنونم

آقا جان یکی به من جواب بده دارم دیوونه میشم بخدا ، من هر کاری میکنم بعد از ساختن GoldCard یه فایل 385 بایتی بهم میده که بعد از چک کردن مموری ، ارور فرمت کردن میده چند بار امتحان کردم همه خطها رو موبه مو اجرا کردم بخدا دارم دیوونه میشم چیکار کنم؟ مموری من MicroSD 512 MB هستش

نه من با مموری 16 گی هم تست کردم و مشکل نداشتم درمورده مطلب دوم به نظرم گلد کارتتون را بزارین همون 512 و یه مموری 8 گیگ برای کارهاتون استفاده کنین..

ممکنه مشکل از مموری باشه یه تستی مموری را بزنین ببینین که مموری ارور نداره از طریق برنامه FlashMemoryToolkit حتما تست کنین ممکنه مشکل از مموری باشه

sinasandi
14-11-2010, 01:24
دوستان من image رو گرفتم از سایت مربوطه از مرحله ی 9 به بعد نمیدونم چی کار کنم .

sinasandi
14-11-2010, 01:26

pourya.nassiri
23-12-2010, 12:26
سلام و ممنون
با اينكه از مرحله 9 به بعد درست نفهميدم چه بايد كرد اما از انجا به بعد با برنامه هگز اديتور گلد كارد را ساختم
اگر ممكن است مرحله 9 را دقيق تر توضيح دهيد

pourya.nassiri
23-12-2010, 17:28
خوب يك رم ديگه رو تست كردم اين بار بعد از گرفتن فايل از ايميل رم را با رم ريدر داخل كامپيوتر گذاشتم نرم افزار رم را شناخت و با انتخاب فايل img و بعد patch mmc مشكل حل شد

MOEIN
27-12-2010, 01:16
با عرض یلام خدمت شما حضار محترم
میخاستم که ایا میشود برای مندوز میابل هم این روش را بکار ببیریم
ممنون میشم راهنمایی فرماید

مارا برا امتیاز سبزتان همراهی کنید

amir_a_251
16-01-2011, 23:18
آقا این ردیف 9 به بعد چیه ؟

amir_a_251
16-01-2011, 23:23
بابا این چه مدلیه که از ردیف 9 به بعد و نمیدونیم چیه . یکیم نیست توضیح بده .
ماشالا همه دانشمندند .
خداوکیلی بگین 9 به بعد یعنی چ ؟

MOEIN
16-01-2011, 23:47
خوب من با یه زبون نسیتا ساده تر میکم
9.این حال که میگن تو وقتی گوشی رو به کامپیتر مصل میکنی میاد اون رو انتخاب کنید از تنظیمات که بشه پیشفرض
بقیه مراحل پویا و کامل هست
امید وارم تونسته باشم کمک کنم

sina_navidi
02-03-2011, 15:50
سلام
حالم خیلی خرابه تروخدا یکی کمک کنه
اشتباهی hboot نکسوس وان رو دیزایر ریختم ال سی دی گوشی خاموش شده نمیدونم چشه
کمک

__Vampire__
03-03-2011, 00:24
بابا این چه مدلیه که از ردیف 9 به بعد و نمیدونیم چیه . یکیم نیست توضیح بده .
ماشالا همه دانشمندند .
خداوکیلی بگین 9 به بعد یعنی چ ؟
بابا راست میگه این چیه منم گیر کردم لطفا پاسمونم ندید یه پست دیگه کسی که آموزشش رو گذاشته هم خودشم نمیدونه این قسمت چی هست یعنی؟جالبه

khokho
11-03-2011, 09:18
حالا شما تو مرحله 9 موندید کسی نیست جوابتون بده من که اصلا عکس های زمیمه ی سایت رو برام باز نمیکنه نمیدونم اصلا این فایلی که شما گرفتینو دارین ازش صحبت میکنین چی هست کاش یکی بود جواب می داد به ما ؟!

ehsanemad
20-03-2011, 19:06
سلام خدمت دوستان
من گوشیم دیزایر اچ دی است
منظور از نصب برنامهAmon_RA چی است اگه میشه لینک دانلودش رو بزارید ممنون میشم

shekhahmad
21-03-2011, 01:55
با سلام خدمت همه دوستان خصوصا فرزاد جون و سال نو رو خدمت شما و همه دوستان تبریک عرض میکنم
و همچنین ممنون از پست قشنگتون در مورد ساخت گلد کارت دوست گرامی فرزاد جون من گوشیم دیزایر اچ دی است و نیاز به گلد کارت دارم اگه ممکنه لینک ساده و راحترین راه ساخت گلدکارت برای گوشیمو بفرمائید و اگر میفرمائید که از همین روش باید استفاده کنم اولا این USB Mass Storageچیست و کجاست دوما Amon_RA این چیه و کجا
پیشاپیش ممنونم از لطف شما و منتظر جواب هستم:sign_help:

shekhahmad
21-03-2011, 02:00
دوست خوب ehsanemad میشه بفرمائید که گوشیتون چی است؟

kia1349
21-03-2011, 09:04
Requirements:

* Latest HTC Sync software installed (www.htc.com)
* Spare microSD card
* Windows PC (Tested on Windows7 x64,Vista x86)
* .Net Framework 2.0

Step by step instructions:

* Format the microSD card to FAT32 format.
* Put the microSD card in your device and boot it.
* Launch GoldCard Tool (Right Click and run as Admin if needed)
* Connect Android device to USB (USB Debugging must be enabled on the device)
* Click 'Get CID' (If MMC1 fails try MMC0)
* Click the link to open revskills.de, enter the CID number from Goldcard Tool and create your goldcard image, which will be e-mailed to you.
* Enable USB Mass Storage on the device.
* Click 'Refresh' and select your microSD card in the drop down menu.
* Click 'Load GoldCard.img' and open the .img file you got by email.
* Click 'Patch MMC'

مموري كارت خودتون رو با فرمت fat32 فرمت كنيد
مموري كارت رو توي گوشيتون بزاريد و گوشيتون رو روشن كنيد
برنامه گلد كارت رو اجرا كنيد(در ويندوزهاي ويستا و سون بهتره كه روي برنامه راست كليك كرده و گزينه run as admin رو بزنيد)
حتما گزينه USB Debugging رو در گوشي فعال كرده و سپس گوشي خود را با كابل usb به كامپيوتر وصل كنيد
مسير فعال سازي USB Debugging:
menu-setting-application-development
از برنامه گلد كارت گزينه 'Get CID' رو بزنيد و اگر با MMC1 به ارور خورديد از MMC0 امتحان كنيد
حالا يه عدد 32 يا 33 رقمي داريد
لينك آبي رنگ سايت revskills.de رو كه روي فرم برنامه گلد كارت هست بزنيد و در داخل سایت یه ایمیل معتبر از خودتون و اون شماره cid که برنامه بهتون داده رو وارد کنید تا سايت فايل گلد کارت رو به ايميلتون بفرسته
فايلي رو سايت براتون فرستاده دانلود كنيد و در يك مسيري براي استفاده بعدي ذخيره كنيد.فرمت اين فايل img است
حالا نحوه اتصال گوشي به كامپيوتر رو به disk drive تغيير بديد
دكمه 'Refresh' رو در برنامه گلد كارت بزنيد و از منوي كشويي ، مموري كارتتون رو انتخاب كنيد
دكنه 'Load GoldCard.img' رو بزنيد و و اون فايل img كه دانلود كرده بوديد رو انتخاب كنيد
دكمه 'Patch MMC' رو بزنيد و كار تمام است.
حالا شما يه گلد كارت داريد

MahM00D
21-03-2011, 14:56
requirements:

* latest htc sync software installed (www.htc.com)
* spare microsd card
* windows pc (tested on windows7 x64,vista x86)
* .net framework 2.0

step by step instructions:

* format the microsd card to fat32 format.
* put the microsd card in your device and boot it.
* launch goldcard tool (right click and run as admin if needed)
* connect android device to usb (usb debugging must be enabled on the device)
* click 'get cid' (if mmc1 fails try mmc0)
* click the link to open revskills.de, enter the cid number from goldcard tool and create your goldcard image, which will be e-mailed to you.
* enable usb mass storage on the device.
* click 'refresh' and select your microsd card in the drop down menu.
* click 'load goldcard.img' and open the .img file you got by email.
* click 'patch mmc'

مموري كارت خودتون رو با فرمت fat32 فرمت كنيد
مموري كارت رو توي گوشيتون بزاريد و گوشيتون رو روشن كنيد
برنامه گلد كارت رو اجرا كنيد(در ويندوزهاي ويستا و سون بهتره كه روي برنامه راست كليك كرده و گزينه run as admin رو بزنيد)
حتما گزينه usb debugging رو در گوشي فعال كرده و سپس گوشي خود را با كابل usb به كامپيوتر وصل كنيد
مسير فعال سازي usb debugging:
Menu-setting-application-development
از برنامه گلد كارت گزينه 'get cid' رو بزنيد و اگر با mmc1 به ارور خورديد از mmc0 امتحان كنيد
حالا يه عدد 32 يا 33 رقمي داريد
لينك آبي رنگ سايت revskills.de رو كه روي فرم برنامه گلد كارت هست بزنيد و در داخل سایت یه ایمیل معتبر از خودتون و اون شماره cid که برنامه بهتون داده رو وارد کنید تا سايت فايل گلد کارت رو به ايميلتون بفرسته
فايلي رو سايت براتون فرستاده دانلود كنيد و در يك مسيري براي استفاده بعدي ذخيره كنيد.فرمت اين فايل img است
حالا نحوه اتصال گوشي به كامپيوتر رو به disk drive تغيير بديد
دكمه 'refresh' رو در برنامه گلد كارت بزنيد و از منوي كشويي ، مموري كارتتون رو انتخاب كنيد
دكنه 'load goldcard.img' رو بزنيد و و اون فايل img كه دانلود كرده بوديد رو انتخاب كنيد
دكمه 'patch mmc' رو بزنيد و كار تمام است.
حالا شما يه گلد كارت داريد
خدا خیرت بده آقا رضا 2 صفحه بچه ها همینطور بی جواب مونده بودن بنده خداها
آقای فرزاد که تاپیک گلد کارت زدی دستتون درد نکنه تشکر اما دوست من بیشتر به تاپیکت سر بزن خوب همه راست میگن منم نتونستم روش 9 به بعد رو انجام بدم چون درست و واضح نگفتین بعد یه لینک ریکاوری دیزایر دادین که اونم نوشته یا کاربران ویژه یا با مدیر سایت تماس بگیرید یا 2 تا ارور دیگه
لطفا جامع تر به تاپیکتون اهمیت بدین

shekhahmad
22-03-2011, 01:41
سلام خدمت همه خصوصا دوست عزیزkia1349 بخاطر آموزش بسیار روان و قشنگش در مورد گلد کارت
واقعا که دو صفحه آدم رو از نگرانی و کلافگی رهائی داد ممنونم عزیزم فقط اگه بشه همچین آموزش روان و ساده ای جهت دانگرید رامRUU_Ace_HTC_ARA_1.83.415.4_Radio_12.28e.60.1 40f_26.04.02.17_M2_SF_release_168914_signed_2
به ورژن دیگری چون همه و من با این رام گیر کردیم چون اصلا نمیشه روت کرد نه میشه اس آف نه ریکاوری نه.... کرد
توروخدا اینو یکارش بکن

MahM00D
22-03-2011, 02:17
سلام خدمت همه خصوصا دوست عزیزkia1349 بخاطر آموزش بسیار روان و قشنگش در مورد گلد کارت
واقعا که دو صفحه آدم رو از نگرانی و کلافگی رهائی داد ممنونم عزیزم فقط اگه بشه همچین آموزش روان و ساده ای جهت دانگرید رامRUU_Ace_HTC_ARA_1.83.415.4_Radio_12.28e.60.1 40f_26.04.02.17_M2_SF_release_168914_signed_2
به ورژن دیگری چون همه و من با این رام گیر کردیم چون اصلا نمیشه روت کرد نه میشه اس آف نه ریکاوری نه.... کرد
توروخدا اینو یکارش بکن

دوست من دانگرید از تمامی ورژنهای 1.7X و 1.8X امکان پذیر هستش
انگريد Desire HD از آپديت 1.7x و 1.8x به 1.32 براي روت كردن

برو اینجا http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=127654

shekhahmad
23-03-2011, 19:43
بازهم سلام دوستان
من دنبال یک فارسی ساز برای رام آندروئید استوك ورژن 1.32 هستم اگه بازهم دوستان خوبمmahmoodویاkia1349بتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم

kia1349
24-03-2011, 09:31
توي بخش desire hd يه تاپيك براي فارسي ساز هست كه براي رامهاي با بيلد 1.32 هم موجوده

shekhahmad
24-03-2011, 18:58
salam
ama man natoonestam payda konam agar lotf kone linkesho baram bezare mamanoon mesham
raste be nezar shoma yak rom khoob ke ham beshe farsesh kard ham root va ham s-off
cheyah peshnehad shoma ke moshkele nadashteh basheh ba en chezha agar lenkesho bede
hezarta doostet daram barat mezaram
goshem:htc desire hd ast:ce:

ساناز
24-03-2011, 21:41
salam
ama man natoonestam payda konam agar lotf kone linkesho baram bezare mamanoon mesham
raste be nezar shoma yak rom khoob ke ham beshe farsesh kard ham root va ham s-off
cheyah peshnehad shoma ke moshkele nadashteh basheh ba en chezha agar lenkesho bede
hezarta doostet daram barat mezaram
goshem:htc desire hd ast:ce:

دوست عزیز اول اینکه لطف کنید فارسی تایپ کنید(کیبرد فارسی در قسمت پایین سایت موجود هست)دوم اینکه شما باید این موارد رو در بخش تخصصی مربوط به گوشیتون مطرح کنید تا اونجا مدیران بهتر راهنماییتون کنن.

ahmad5331
13-05-2011, 13:36
سلام
من تمام مراحل ساخت گلد کارت رو کامل اجرا کردم اونم چندین بار ولی همیشه با این ارور مواجه میشم
گوشی وایلد فایر
http://s1.picofile.com/file/6655662972/goldcard_error.jpg

choopan
27-05-2011, 16:08
- گزینه USB Mass Storage را درون گوشی فعال کنید
* از طریق منوی Custom Recovery Image برنامه Amon_RA که نصب کردید.

این مورد برای من خیلی نامفهومه . چجوری این گزینه در گوشی قرار میگیره . اگه میشه لینک بدید ممنون میشم .من هرچی سرچ کردم چیزی در این مورد پیدا نکردم که بتونم در گوشی اعمال کنم.

birbir
31-05-2011, 19:34
سلام
آقا این برنامه gold card tool را رو چند تا سیستم امتحان کردم نصب نشد error application میده مشکل از چی میتونه باشه؟
ممنون!

choopan
01-06-2011, 09:35
- گزینه usb mass storage را درون گوشی فعال کنید
* از طریق منوی custom recovery image برنامه amon_ra که نصب کردید.

این مورد برای من خیلی نامفهومه . چجوری این گزینه در گوشی قرار میگیره . اگه میشه لینک بدید ممنون میشم .من هرچی سرچ کردم چیزی در این مورد پیدا نکردم که بتونم در گوشی اعمال کنم.

کسی نیست در این مورد راهنمایی کنه ؟

farhood_cold
17-06-2011, 11:01
سلام.
من با این روش درست کردم و در مرحله آخر گفت که گلد کارت داری و ارور فرمت هم نداد.

ولی وقتی میخوام رام اصلی ruu رو نصب کنم تو 82% بوت لودر ارور 171 میده و میگه usb وصل نیست! در صورتی که اگه وصل نبود که اصلآ ورژن گوشی و اینا و تشخیص نمیداد و تا اونجا پیش نمیرفت!!!
مشکل از گلد کارت هست یا چی؟
(گوشیم Wildfire 2.2.1 هست و روت نمیشه!)

farhood_cold
17-06-2011, 23:24
روش ساخت گلد کارت:

در تمام مراحل کار باید USB debugging روشن باشه از این مسیر هست:
تو صفح اصلی menu بزن و برو به setting بعد به application قسمت بالا تیک unknown sources رو بزن بعد برو به devilopment و اونجا هر 3 تا تیک رو بزن

از سایت HTC (http://www.htc.com/mea-en/SupportDownload.aspx?p_id=316&cat=3&dl_id=1073)آخرین ورژن HTC Sync (http://dl4.htc.com/Driver/HTC%20Sensation/setup_3.0.5551.exe)رو دانود کن (حجمش 147 MB هست)
HTC Sync رو نصب کنید و گوشیتونو با کابل وصل کنید به کامپیوتر و در حالت HTC Sync قرار بدید و 1بار سینک کنید Sync now رو بزنید.
(اینکار برای نصب درایور آندروید هست و اگه میدونی که نصب و آپدیت هست رو کامپوترت لازم نیست دانلود کنی)

این برنامه رو دانلود (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=424303&d=1281691205)کن.
گوشی با کابل تو وصل کن به کامپیوتر و حالت Disk drive رو انتخاب کن.
مموریتو تو کامپیوتر فرمت کن FAT32 و حتمآ تیک Quick format رو وردار (یعنی نباشه!!!)
تو گوشی حالت Charge only رو بزن
حالا رو برنامه ای که دانلود کردی راست کلیک کن و run as administrator و بزن
Get CID رو بزن (اگه MMC1 نشد با MMC0 امتحان کن)
اون لینک آبی که وست برنامه زیر Gold Card Gen هست رو بزن
ایمیل تو وارد کن و اون عدد خفن 32 رقمی بالای برنامه رو کپی کن و تو قسمت SD Card Serial (CID پیست کن (selet goldcard type حتمآ رو android باشه)
بعد از جیک ثانیه یه امیل واست میاد با یه فایل 1 کیلو بایتی، اونو دانلود کن.
گوشیتو دوباره ببر به حالت disk drive و تو برنامه تو بخش MMC Tools رفرش کن که مموریتو بیاره
load goldcard img رو بزن و اون فایل 1 کیلو بایتی که از ایمیل گرفتی انتخاب کن
patch MMC رو بزن
تمام!

masoud48
19-06-2011, 15:06
سلام من يه ديزاير اچ دي دارم با وايرلس به 2.3.3 آپ كردم حالا اصلآ كامپيوتر نميشناسدش.از كامپيوتر خيالم راحته چون با يه ديزاير ديگه هيچ مشكلي ندارد.گوشي رو ريست هم كردم.مموري رو هم فرمت كردم ولي هيچ فايدهاي نداشت.ميخواستم به روز اول هم برگردونم(http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=137030)نشد.حالا من چيكار كنم:bh:

masoud48
20-06-2011, 07:40
ميخواستم به روز اول هم برگردونم(http://www.mobilestan.net/showthread...نشد(نميدونم چرا ن نشد مربع شده)

masoud48
22-06-2011, 08:55
ممنون از جواب هايتان:bp:

hossein2kk
29-06-2011, 07:42
آقا من وقتی رم رو رو گوشی دارم بهم پیغام میده که رم emmpty هست و می گه فرمتش کنم ؟! کلا گزینه Disk Drive ندارم !!! اگه فرمت رو زنم مشکلی براش پیش میاد ؟!!

masoud48
05-07-2011, 13:36
آقا براي من در آخر كار ميزنه Succes F:/ is now a Gold Card .من از كجا بفهمم گلد كارتم درست شده.روي مموري هيچ فايلي قابل مشاهده نيستش . اگر مموري رو فرمت كنيم گلد كارت از بين ميره؟ممنون.

Skull Candy
13-07-2011, 20:26
دوستان مال من وقتی روی revskills.de, enter the CID number from Goldcard Tool کلیک میکنم ارور میده که این ارور یعنی کد های برنامه اشکال داره
شما چه جوری گلد کارت میسازید؟
من فریمور 4 دارم با 4 مشکلی پیش نمیاد؟
اگه بدون گلد کارت روت کنم گوشیم خراب نمیشه؟
HTC Desire HD

ferod
14-07-2011, 21:03
سلام دوستان

من گلد رو ساختم همونطور که دوستان گفتند از کجا تشخیص بدیم این گلد کارد ساخته شده ؟
یه نوضیح هم در مورد امکاناتش میخواستم بدونم :hello:

chief tain
26-07-2011, 11:17

لیست مشخصصات اینهاست

ممنون

دوست عزیز منم میخوام با wifi اپدیت کنم گوشیمو به 2.2 اما نمیشه...:bw: میگه گوشی نیاز به اپدیت نداره...

shovana
26-08-2011, 17:37
سلام دوست عزیز من کارهارو انجام دادم اما برنامه شماره سریال sd card رو نمیده تو کادر نوشته faild to get CID لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

m14186
29-08-2011, 22:38
سلام
چرا بعد زدن get cid کد میده ولی وارد سایتhttp://psas.revskills.de/?q=goldcard نمیشه

monil-gsm
03-09-2011, 10:33
دوستان این سایت http://psas.revskills.de/?q=goldcard مشکل داره باید چیکار کنیم
نیاز فوری به گلد کارت دارم لطفا راهنمایی کنید
ممنون

power67
03-09-2011, 14:04
سلام این سایت مثل اینکه تخته شده حالا چیکار کنیم؟؟؟:bw:
تو xda با این سایت به مشکل خوردن

mohammadjalil
03-09-2011, 16:08
قسمت goldcard generator سایت revskills خرابه پس عملا" روشش هم هیچی دیگه؟!

mohammadjalil
03-09-2011, 16:09
کسی نمیدونه روش دیگری هست یا نه

ayoob1
03-09-2011, 19:47
منم مشکل شمکل شما رو دارم کمک

power67
05-09-2011, 15:29
سلام
بچه ها سایت درست شد زود برید گلد کارت بگیرد تا دوباره تخته نشده

sia.eagle72
19-09-2011, 14:29
با سلام من تو رم ریدر میزارم ولی کار نمیکنه رم . نمیشه از تو خود گوشی فرمتش کرد ؟؟؟

alireza_artyst
22-09-2011, 10:47
سلام من کارت ریدر ندارم اگه گوشیم به حالت disk drive فرمت کنم مشکلی پیش میاد؟
راستی quick format رو برداریم؟

allpotter
23-09-2011, 00:44
دوستان براتون یه روش جدید برای گلد کارت میزارم بدون اون دردسرهای قبلی و آسانتر
این روش با برنامه GoldCard Tool v0.0.5 انجام میشه

http://www.img98.net/img/19775035707425609915.png
GoldCard Tool v0.0.5 (http://mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=424303&stc=1&d=1281691293)

1 - برنامه رو دانلود کنید
2 - شما احتیاج به نصب بودن HTC Sync و Net Framework 2.0 فقط جهت اجرا نیاز دارید
3 - مموری کارتتون رو درون کارت ریدر توسط کامپیوتر به FAT32 فرمت کنید
4 - مموری را داخل گوشی گذاشته و روشن کنید
5 - از فعال بودن USB Debugging مطمئن شوید و گوشی رو به کابل وصل کنید
* menu > settings > app > development > usb debugging
6 - وارد برنامه شوید روی 'Get CID' کلیک کنید
( اگه روی گزینه MMC1 جواب نداد با گزینه ی MMC0 امتحان کنید )
7 - روی گزینه revskills.de, enter the CID number from Goldcard Tool کلیک کنید

http://www.img98.net/img/76876159151214075985.png

8 - داخل سایت یه ایمیل و CID که برنامه بهتون داده رو وارد کنید تا فابل گلد کارت رو سایت براتون بفرستد

http://www.img98.net/img/58596799722027207490.jpg

9 - گزینه USB Mass Storage را درون گوشی فعال کنید
* از طریق منوی Custom Recovery Image برنامه Amon_RA که نصب کردید
گوشی رو خاموش کنید Menu رو گرفته گوشی رو روشن کنید USB-MS Toggle را فعال کنید

10 - گزینه Refresh رو در برنامه بزنید و مموری کارت خود را انتخاب کنید

11 - گزینه Load GoldCard.im را زده و فایلی که توسط ایمیل برای شما فرستاده شده را وارد کنید
12 - گزینه Patch MMC را بزنید
13 - برای اطمینان از سالم بودن مموری را توسط کارت ریدر به کامپیوتر وصل کنید اگه پیغام خطا جهت فرمت کردن مموری نداد گلد کارت شما سالم هست

هم اکنون شما یه مموری کارت گلد شده دارید

*برنامه HTC Sync فقط جهت شناخت درایور لازم است
و احتیاجی به Android SDK ندارید .

خسته نباشید من همه کارهایی که گفتید کردم همینطور اسمش رو درست کردم (PG76IMG.zip) منتها تو HBOOT میگه !no image چیکار باید بکنم

navid 120
15-11-2011, 13:14
سلام ايميل رو كجا وارد كنيم ?

beststar
19-11-2011, 02:06
سلام به همه دوستان.من الان رفتم تو سایتی که کد گلد کارتو ارسال می کنه و دیدم تا 10 دسامبر در تعطیلات بسر میبرن.برا همین فک کنم تا اون موقع نتونیم گلد کارت درست کنیم.اگر مدیران محترم نیز مطمئن شدن لطفا اطلاع رسانی کنند.

kiaxseventh
01-12-2011, 09:27
یکی از دوستان لطف کنه گلدکارت GoldCard Tool v0.0.7 تو سایت آپ کنه. ممنون

moeli
03-02-2012, 20:38
در کجای سایت باید ایمیل وارد کنیم
فکر کنم سایت دیگه کار نمیکنه:122:

reza.l.n
20-03-2012, 10:00
مثل این که قسمت ایمیل رو برداشتند.
تو خود سایت به صورت مستقیم فایل img رو بهتون میده من تست کردم.

reza.l.n
20-03-2012, 10:08
من با مموری 2g گلد ساختم.میشه از همون مموری هم برای کار با گوشی استفاده کرد؟
یا باید حتما از یه مموری دیگه برای کار با خوده گوشی استفاده کرد؟

sami021
30-03-2012, 10:16
سلام
دوستان ببخسید من این برنامه goldcad میریزم رو سیستم اما باز نمیشه این ارور میده you must run this application as an administor چیکار کنم؟مشکل از چیه؟

sami021
01-04-2012, 21:05
سلام
دوستان ببخسید من این برنامه goldcad میریزم رو سیستم اما باز نمیشه این ارور میده you must run this application as an administor چیکار کنم؟مشکل از چیه؟

کسی نیست به ما کمک کنه؟
بد جور گیریم

foa.neh
02-04-2012, 17:09
شما رو برنامه کلیک راست کن و گزینه run as administrator رو بزن و اگه اخطار داد تایید کن! (ویندوز سون)
اگه xp دارید یا اینکه 7 دارید که چندتا اکانت ورود دارید نباید با اکانت محدود شده وارد بشید و باید با اکانت admin وارد بشید!

Artanik
12-04-2012, 15:01
سلام
گلد کارتی که اینجوری بسازیم برای سیستم عامل های دیگه هم میشه استفاده کرد؟
من برا Windows Phone می خوام. مشکلی نداره اگه از همین استفاده کنم؟

zzzz6663
11-05-2012, 21:20

joozef
11-05-2012, 21:32
اینکه با این روش تقریبا هیچ فرقی نداره!!!
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=185068

majidshams32
21-05-2012, 12:01
سلام دوستان من از مرحله 9 این کارو کردم
مموریو از داخل گوشی در اوردم با رم ریدر وصل کردم به pc بعد قسمت refreshe برنامه گلد کارتو زدم مموری اومد بعد روی گزینه pacht mmc رو زدم کارم راه افتاد

:ba:

ashook2
24-07-2012, 10:11
سلام. این رام فقط برای گوشی های خاورمیانه هست؟ برای گوشیهای مصر مثل گوشی من چیکار باید بکنیم؟

hasmik_7
24-07-2012, 13:08
ﺳﻼﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﻣﻦ ﺏ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺩﺳﺘﺮﺳﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ .ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻡ ﻭ ﺭﻭﺕ ﻭ ﮔﻠﺪ ﮐﺎﺭﺕ ﻫﻢ ﺯﯾﺎﺩ ﺍﻃﻼﻋﺎﺕ ﻧﺪﺍﺭﻡ .ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﯾﮑﯽ ﮎ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﻫﺎ ﻭﺍﺭﺩﻩ ﻗﺒﻮﻝ ﺯﺣﻤﺖ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﺏ ﻣﻦ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻪ .ﮔﻮﺷﯿﻢ ﺍﯾﻨﮑﺮﺩﯾﺒﻞ ﺍﺱ ﻫﺴﺘﺶ .ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺳﭙﺎﺳﮕﺬﺍﺭﻡ .ﺳﯿﺎﻭﺵ

mhasann
08-08-2012, 18:11
این نرم افزار رو چطور باید نصب کنم
amon-ra

diynix
14-08-2012, 12:06
برای گوشی ای که بوت نمیشه, یعنی در حقیقت روی لوگوی htc مونده چه راهی هست؟ باید از چه طریقی گلد کارت رو درست کرد؟

Behnood
17-08-2012, 18:40
میشه از گلدکارتی که روی یه گوشی دیگه ساخته شده برای یه گوشی دیگه استفاده کرد؟
مثلا از گلدکارتی که روی evo3d ساختم برای desire z استفاده کنم؟چون desire z بالا نمیاد نمیدونم چجوری براش گلدکارت بسازم

mohsen ghasi
17-08-2012, 21:40
مثلا از گلدکارتی که روی evo3d ساختم برای desire z استفاده کنم؟چون desire z بالا نمیاد نمیدونم چجوری براش گلدکارت بسازم

اگه بشه که خیلی عالیه
من خودم گوشیم رو ارم htc گیر کرده بعد هیچ رامی هم روش نصب نمیشه!!گفتن باید گلد کارت بسازی که وقتی گوشی خاموشه انگار نمیشه ساخت
گوشیمم htc evo 3d
اقا اگه شد این فایل رو واسم بفرست که دو روزه گوشیم خاموشه:ai:

kral24
17-08-2012, 21:52
اگه بشه که خیلی عالیه
من خودم گوشیم رو ارم htc گیر کرده بعد هیچ رامی هم روش نصب نمیشه!!گفتن باید گلد کارت بسازی که وقتی گوشی خاموشه انگار نمیشه ساخت
گوشیمم htc evo 3d
اقا اگه شد این فایل رو واسم بفرست که دو روزه گوشیم خاموشه:ai:

شما اگه رام متناسب با بیلد نامبرتو نصب کنی به گلد کارد نیازی نیست تا اونجایی که یادمه گلد کارد فقط در صورتی رو گوشی دیگه جواب میده که مدلشون یکی باشه

kral24
17-08-2012, 21:54

شما تو بخش خود گوشی مطرح کن اگه جواب ندادن پ خ بده راهنمایی میکنم گوشیت بالا بیاد

ali.almasi02
11-09-2012, 00:14
آقا این سایتی ک gold card می ده می زنه server not found اقا یکی کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GT-I9003
17-09-2012, 15:18
اگه میشه دربارهی گلد کارت یه نمه توضیح بدید
فقط برای htc هست؟

bin_banas
21-12-2012, 22:39
سلام من یه گلد کارت برایه گوشیه htc 7pro درست کردم قبلا میتوتم از اون ایتفاده کنم؟

bin_banas
21-12-2012, 23:13
من رفتم تو این سایت http://psas.revskills.de/?q=goldcard کد cid رو زدم اندروید رو انتخاب کردم و فایل imagرو گرفتم و گلد کارت رو با استفاده از نرم افزاره gold card tool ساختم میتونم از این گلد کارت استفاده کنم؟

sina_ramses
05-02-2013, 10:32
سلام خسته نباشید من مموریمو گلد کارت کردم اما هنوز وقتی میخوام رام رسمی exe نصب کنم ارور 131 میده

01110337
09-07-2013, 19:44
آقا این سایتی ک gold card می ده می زنه server not found اقا یکی کمک کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام
آقا این مشکل من هم هست چیکارش کنیم حالا ؟؟؟
یکی جواب بده فارسیم بهم ریخته هست مرسی.

x_man9989
27-08-2013, 08:30
- داخل سایت یه ایمیل و CID که برنامه بهتون داده رو وارد کنید تا فابل گلد کارت رو سایت براتون بفرستد
سلام
پس چرا من سایتی نمیبینم ؟

Porsche911
02-09-2013, 12:11
سایت قبلی مدتهاست که خراب شده.نمیدونم اینجا چرا کسی اطلاع رسانی نمیکنه اصلا
از این سایت میتونید استفاده کنید
http://huygens.hoxnet.com/goldcard.html

ahmad_2810
07-09-2013, 18:57
سلام دوستان فایل AM Recovery رو واسه HTC Incredible S میخواستم اگه ممکنه لینک بدین بهم مرسی.

hossein007_plc
16-09-2013, 20:27
سلام اگه مموریمو فرمت fat32 کنم هرچی تو مموریه پاک میشه,درسته؟:al:
اگه امکانش هست لینک Net framework 2.0 رو بذارید؟
رام گوشیم یه رام کاستومه,مراحل که فرقی نداره؟

artoor32
15-10-2013, 21:09
سایت گلد کارت خرابه.کسی سایت جدیدی سراغ نداره ؟

kral24
15-10-2013, 21:30
سایت گلد کارت خرابه.کسی سایت جدیدی سراغ نداره ؟

دادا اسن روش خیلی قدیمیه بگردی روش بهتر پیدا میکنی

tajaliyeshgh
21-12-2013, 00:50
شما رو برنامه کلیک راست کن و گزینه run as administrator رو بزن و اگه سوالی پرسید yes رو بزن
ضمنا با admin وارد شد یعنی username اصلی

mohsenfarrokhi
06-02-2014, 17:31
رام گوشی من فارسی رو ساپورت نمیکنه برای تعغییر رام حتما باید گلد کارت درست کنم