PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Multi Screen نسخه جدید نرم فزار Palringo

VIVASAMSUNG
27-08-2010, 15:40
دو فایل پیوست را توی گوشیتون توی یک پوشه کپی کنید و بعد با نصب فایل (JAD.) برنامه مسنجر گوشی شما (IM) به جدیدترین ورژن آپدیت میشه و قابلیت ساپورت مسنجرهای msn messenger , yahoo messenger , Google talk و ... را بدست میاره
شما می تونید حتی راحتتر از کامپیوتر با دوستاتون به صورت live ارتباط نوشتاری ، صوتی و حتی تصویری برقرار کنید براشون off بزارین و به زبان راحتتر Chat کنید. (البته از طریق اینترنت بخصوص wifi)

(با عذرخواهی از مدیران چون این نرم افزار خیلی کاربردی بود موضوع جدید واسش باز کردم)
:welcomeswing:

توجه: این نرم افزار بر روی تمامی گوشی های جاوای سامسونگ هم قابل نصب میباشد.

--------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین ورژن در تاریخ 89/12/9 به پست اول اضافه شد.

ویرایش توسط مدیریت بخش

ورِژن جدید 89/12/23

باز هم ورژنی جدید تر!

تغییراتش نمی دونم چیه!

دوستانی که ورژن قبلی رو دارن از تو گوشی می تونن آپدیت کنن!

دوفایل آخر ضمیمه مربوط به ورِژن جدید میباشد

ویرایش توسط مدیریت بخش

mazimax
22-09-2010, 14:47
man file ro nasb kardam. dorost hamunjuri ke gofte budin. ama ejra nemishe. error nemide. faghat barname tu marhaleye loading gir mikone

hosseinkia
08-12-2010, 13:02
سلام به دوستان

نسخه ای که دوستمون برای دانلود قرار داده بعضی از دوستان از جمله خودم با اون مشکل کانکت شدن داشتیم
palringo ورژن 1.7 رو من امتحان کردم به خوبی کار میکنه فقط باید برید به سایت www.palringo.com
و رجیستر بشید کافیه یه ایمیل واقعی مثلا از یاهو رو بطور کامل در یوزر نیم بنویسید و یه پسورد بعد که رجیستر شدید
از طریق گوشی میتونید کانکت بشید

javad333
08-12-2010, 15:33
این نسخه هایی که دوستان معرفی کردن همه قدیمیه!

نسخه ای که من خودم استفاده میکنم نسخه 2.2.2 هست که میتونید از ضمیمه دانلود کنید. هیچ مشکلی هم نداره. فقط اینکه این نسخه مخصوص ویو با این رزولوشن بالاشه! اگه رو گوشی های دیگه نصب کنید کاربرد نداره.

jetdroid
08-12-2010, 18:46
این نسخه هایی که دوستان معرفی کردن همه قدیمیه!

نسخه ای که من خودم استفاده میکنم نسخه 2.2.2 هست که میتونید از ضمیمه دانلود کنید. هیچ مشکلی هم نداره. فقط اینکه این نسخه مخصوص ویو با این رزولوشن بالاشه! اگه رو گوشی های دیگه نصب کنید کاربرد نداره.
جواد جان لطفا تغییراتش نسبت به نسخه های قبل رو هم بگو مرسی.

javad333
09-12-2010, 00:20
خوب شد گفتی تغییرات!

مهمترین تغییر اینه که اگر دکمه قطع رو بزنی و برنامه رو مینیمایز کنی یه گزینه میاد که میپرسه میخواید استپ کنید یا برنامه در پس زمینه در حال اجرا باشه؟
اونوقت اگه در حال اجرا باشه شما خیلی راحت به کارای دیگه تون میپردازید و اگر کسی پیام داد مثل اس ام اس منوی پاپ آپ بالا باز میشه و به شما اطلاع میده که پیام دارید.
چرخش هم نمیدونم تو قبلیا بود یا نه در هر حال تو این نسخه هم هست.

سرویسهایی هم که پشتیبانی میکنه :

MSN , Yahoo , AIM , Gadu-Gadu , ICQ , XMPP / Jabber , Facebook , GTalk , iChat

در ضمن برای نصب حتما فایل jad رو اجرا کنید. با نصب این برنامه نسخه palringo موجود آپدیت میشه و اینطور نیست که بره تو قسمت بازیها و برنامه های جاوا.
چند تا عکس هم میزارم که حالشو ببرید!

peditx
10-12-2010, 02:35
با تشکر از دوستای خوبم و مخصوصا جواد جون که شدیدن خدمتشون ارادت داریم آقا جواد گلم ورژن 2.2.2 که برامون گذاشتی متاسفانه یاهوش کار نمی کنه که مهمترین قسمتشه اما جی میل اینا کامل میاد توش این ورژن به دو علت عالی سک بخاطر لند اسکیپش ( چرخش صفحه) دوم واسه ی پاپ اپ که میده خواهشا یه پرس و جویی بکنیو ببینین می شه کاریش کرد؟؟ بازم بابت زحماتی که میدم شرمندم و ازتون پیشاپیش ممنونم

javad333
10-12-2010, 11:51
با تشکر از دوستای خوبم و مخصوصا جواد جون که شدیدن خدمتشون ارادت داریم آقا جواد گلم ورژن 2.2.2 که برامون گذاشتی متاسفانه یاهوش کار نمی کنه که مهمترین قسمتشه اما جی میل اینا کامل میاد توش این ورژن به دو علت عالی سک بخاطر لند اسکیپش ( چرخش صفحه) دوم واسه ی پاپ اپ که میده خواهشا یه پرس و جویی بکنیو ببینین می شه کاریش کرد؟؟ بازم بابت زحماتی که میدم شرمندم و ازتون پیشاپیش ممنونم

آقا شرمنده نفرمایید ما رو!

در مورد یاهو راستش من مشکلی ندارم و کانکت هم میشم. هم با اینترنت همراه اول هم با وایرلس و اینترنت خونه. البته ایرانسل ندارم که تست کنم واسه همین نمیدونم.

فقط میتونم بگم که نرم افزار از لحاظ کانکت شدن مشکلی نداره. حالا بگردید دنبال پرتقال فروش!!!

peditx
13-12-2010, 01:10
داداش جواد گل بازم تشکر اما هنوز با هیچکدوم از راه های بالا نشد که کانکت بشیم نه وایرلس نه ام تی ان ایرانسل چه کنیم :(

GoLPeSaR
17-12-2010, 19:59
man file ro nasb kardam. Dorost hamunjuri ke gofte budin. Ama ejra nemishe. Error nemide. Faghat barname tu marhaleye loading gir mikone

دوست من قوانین سایت را رعایت کن.تایپ فقط فارسی

babakg
12-01-2011, 16:01
با سلام من هر کاری میکنم کانکت نمیشم تازه صفحه برنامه کوچیک شده

h_starboy
19-02-2011, 14:24
من ورژن 2.2.2 رو نصب کردم خیلی خوبه .
در مورد یاهو هم 2 تا آیدی دارم . اونی که واسه yahoo.com هستش کانکت نمیشه ولی اونی که واسه yahoo.co.uk هستش کانکنت میشه . حالا دلیلش نمیدونم چیه .
ضمنا نسخه 3.12 هم اومده ولی نتونستم دانلودش کنم. لطفا اگه کسی داره اینجا هم بزاره لطفا .

aria12
24-02-2011, 14:08
http://modept.com/download/palringo/app/012E5743B00570D500595991/palringo-large.jar
http://modept.com/download/palringo/app/012E5743B00570D500595991/palringo-large.jad

AmirSAMSUNG
01-03-2011, 01:11
آخرين ور‍‍ژن اين نرم افزار رو از پست اول ميتونيد دانلود كنيد.

hichkas771
09-03-2011, 15:39
سلام. این ورژن اخری بعضی وقتا تاچش کار نمی کنه. ورژن قدیمی ترش هم یاهو وصل نمیشه :bl: راهی نداره درست شه؟ :cr::bw:

MehdiSAMSUNG
09-03-2011, 19:54
سلام. این ورژن اخری بعضی وقتا تاچش کار نمی کنه. ورژن قدیمی ترش هم یاهو وصل نمیشه :bl: راهی نداره درست شه؟ :cr::bw:

سلام نیما جان

این ورژن جدید ه از همه بهتر کار میکنه

و این مشکل هم من فقط روی 1.0.2 دیدم و تا حالا روی 1.2 دیده نشده

به احتمال زیاد اشکال از فریموره

AmirSAMSUNG
14-03-2011, 21:47
آخرین ورژن رو میتونید از پست اول - دوضمیمه آخر فایل های ضمیمه - دانلود کنید.

MehdiSAMSUNG
25-03-2011, 11:15
این هم از ورژن 3.18 Palringo

javad333
01-04-2011, 13:39
این medium که گذاشتید رزولوشنش 240x320 هست! نسخه 3.18 مخصوص رزولوشن 480x800 رو اینجا میذارم.

basiiiii
03-04-2011, 12:44
سلام اقایون
این برنامه به روز شدش چرا برای تایپ کردن صفحه جدید می اره
کسی می تونه راهنمایی کنه مثل قبلی هاش کار کنه

reza555
03-04-2011, 18:25
آیا این برنامه به b5722 هم میخوره؟

MehdiSAMSUNG
03-04-2011, 20:35
آیا این برنامه به b5722 هم میخوره؟

سلام دوست عزیز

اینجا انجمن باداست

و شما باید سوالتون رو در انجمن جاوا می پرسیدید

این برنامه چون جاوا هست با اکثر گوشی ها سازگاره ولی اونی که در این تاپیک قرار داده شده

رزولشنش بالاست و زیاد جالب در نمیاد

شما میتونید رزولشن مربوط به گوشیتون رو از اینجا دانلود کنید

www.parlingo.com

موفق باشید

p3dar
03-04-2011, 23:43
سلام
من Parlingo 1.49 رو نصب کردم،
یاهو رو ندیدم ساپورت کنه!
Gtalk و چند تا دیگه رو دیدم، ولی یاهویی ندیدم :(
میشه کمکم کنید؟ باید به اسم "Yahoo" باشه؟
مرسی

VIVASAMSUNG
04-04-2011, 07:55
سلام
من parlingo 1.49 رو نصب کردم،
یاهو رو ندیدم ساپورت کنه!
Gtalk و چند تا دیگه رو دیدم، ولی یاهویی ندیدم :(
میشه کمکم کنید؟ باید به اسم "yahoo" باشه؟
مرسی

شما از ورژن جدید استفاده کنید!
امکان ارسال صدا هم داره!

SIAVASH_25
04-04-2011, 20:56
میشه بگید اخرین نسخه برای wave 525 کدام لینک است و نحوه تصب ان را هم بگوید

الان تو گوشیم این نسخه نصبه 2.1.28 . لطفا بگید چه جوری اپدیت کنمش

esee_0742
05-04-2011, 07:51
سلام دوستان

برنامه خيلي جالبي هست و امكانات خيلي خوبي داره

فقط من با گوشيم يه مشكلي پيدا كردم ، مي دونم اينجا جاش نيست اما اگه كسي راهنمايي كنه ممنون ميشم

وقتي گوشي رو براي اولين بار استفاده كردم همه چيز عالي بود منظورم اتصال برنامه ها به اينترنت هست ولي الان يه مدته هيچ برنامه ي نصب مي كنم از مرورگر اوپرا بگير يا Uc اصلا به اينترنت وصل نميشن
همين برنامه هم وصل نشد !

حسابي كلافه شدم ؛ اما برنامه هاي و ويجت هاي خود گوشي راحت وصل ميشن ، از برنامه فيس بوك تا ... همه راحت وصل ميشن و به روز رساني ميشن ، دوستان كسي هست راهنمايي كنه و يا قبلا دچار اين مشكل شده و ....

مدل گوشي : s5253 هست و اينترنت ايرانسل استفاده مي كنم .

منتظر جواب شما هستم ، موفق باشيد :hello::hello::hello::hello::hello:
از مدير انجمن هم معذرت مي خواهم كه بد جا سوال مطرح كردم

MehdiSAMSUNG
05-04-2011, 08:30
میشه بگید اخرین نسخه برای wave 525 کدام لینک است و نحوه تصب ان را هم بگوید

الان تو گوشیم این نسخه نصبه 2.1.28 . لطفا بگید چه جوری اپدیت کنمش

سلام دوست عزیز

اینجا جای پرسش و پاسخ نیست

و جواب شما در اینجا (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=120733&page=85) داده شده

jetdroid
05-04-2011, 11:18
سلام دوستان

برنامه خيلي جالبي هست و امكانات خيلي خوبي داره

فقط من با گوشيم يه مشكلي پيدا كردم ، مي دونم اينجا جاش نيست اما اگه كسي راهنمايي كنه ممنون ميشم

وقتي گوشي رو براي اولين بار استفاده كردم همه چيز عالي بود منظورم اتصال برنامه ها به اينترنت هست ولي الان يه مدته هيچ برنامه ي نصب مي كنم از مرورگر اوپرا بگير يا Uc اصلا به اينترنت وصل نميشن
همين برنامه هم وصل نشد !

حسابي كلافه شدم ؛ اما برنامه هاي و ويجت هاي خود گوشي راحت وصل ميشن ، از برنامه فيس بوك تا ... همه راحت وصل ميشن و به روز رساني ميشن ، دوستان كسي هست راهنمايي كنه و يا قبلا دچار اين مشكل شده و ....

مدل گوشي : s5253 هست و اينترنت ايرانسل استفاده مي كنم .

منتظر جواب شما هستم ، موفق باشيد :hello::hello::hello::hello::hello:
از مدير انجمن هم معذرت مي خواهم كه بد جا سوال مطرح كردم
جواب شما در پست زیر داده شده:
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1925556&postcount=853

ahora_mazda
17-08-2011, 10:17
دوستان من باید به چه صورت این نرمافزارو نصب کنم گوشی من 8530 ویو 2 هاستش با تشکر:bf:موقع نصب میزنه فایل پشتیبانی نمی شود

r.mob
08-12-2011, 10:42
پالرینگو و یوتالک ..... شد