PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : v3/v5/^3 آموزش برنامه SmartComGPS (به زبان ساده براي مبتديان و 100 % كاربردي)

gahan3020
21-08-2010, 11:24
با سلام دوستان
آموزشي توسط Iman عزيز به صورت جامع در سايت قرار دارد ولي تصميم گرفتم آموزشي قرار دهم به ربان ساده براي مبتديان و همچنين كاربردي تا بتوانيد راحتتر از اين برنامه استفاده كنيد.

قبل از آموزش بايد بگم بهترين برنامه Gps براي ما ايراني هاي عزيز همين برنامه ميباشد

چرا؟

1) نقشه هاي كاملتري نسبت به بقيه داره.

2) برنامه به زبان شيرين فارسي ميباشد .

3) امكان كاليبره كردن نقشه ها وجود دارد ( اگر داخل روستا يا شهري هستيد كه نقشه اي ندارد ميتونيد خودتون نقشه اون شهر يا روستا رو اسكن كنيد و كاليبره كنيد و استفاده كنيد آموزش كاليبره كردن در همين سايت وجود دارد)

4) امكان ضبط يا ركورد مسير وجود دارد.

5) بعد از ركورد يا ثبت مسير فايلي در درايو E:\ data \smortcom \tracks بوجود مياد كه شما ميتونيد اين فايل رو با برنامه X-plore براي دوستانتان كه اين برنامه رو دارند ارسال كنيد و آنها بايد فايل رو انتقال بدن به همين مسير و راحت ميتونند مقصد مورد انتظار را با راهنمايي شما بدون وجود شما پيدا كنند و حتي اين فايلها رو ميتونيد داخل كامپيوتر ذخيره كنيد تا هميشه بتونيد راحت داخل اين پوشه كپي پست كنيد.

تنها عيبي كه از اين برنامه ديدم نداشتن راهنماي مسير ميباشد كه با توجه به ساير مزايا ميشه اونو ناديده گرفت.

خب ميريم سر آموزش :

1) وقتي برنامه رو باز كنيد ميتونيد از قسمت Gps ---» اتصال رو بزنيد و از قسمت نقشه --» خواندن خودكار نقشه رو انتخاب كنيد تا برنامه بصورت اتوماتيك نقشه مورد نظر رو براتون لود كنه.

2) براي ضبط مسير بصورت دلخواه از قسمت مسيرها--» ذخيره مسير كنوني را انتخاب كنيد .

3) اگر در نقشه هايتان كادرهاي قرمز رنگ وجود دارد ميتونيد اينا رو از بين ببريد از قسمت
نمايش---» نمايش---» نمايش كادربندي .

5) خب حالا ميخواهيد مسيري رو كه رفتيد لود كنيد و ببينيد: بايد از قسمت دنبال كردن--»انتخاب--» با مسير ---» حال ميتوانيد نقشه هاي ذخيره شده رو ببنيد ميتوني روي اونا بريد و با زدن Option و با زدن تغيير نام .اسم اونا رو تغيير بديد و تائيد كنيد بعد از اين مسير لود شده و شما ميتونيد مسير رو روي نقشه ببينيد.

6) حالا بعد از همه اينكارا ميخواهيد اين مسير رو پاك كنيد و مسير ديگري رو لود كنيد بايد از قسمت: مسير ها ---» آخرين گذينه (بستن مسير) رو بزنيد.

همچنين ميتونيد در صفحه اصلي برنامه بريد تو قسمت تنظيمان و تغييراتي شامل تغيير رنگ نشانگر يا تغيير رنك مسير هاي ضبط شده و همچنين مقدار فاصله براي ضبط مسير بدهيد.

كليد هاي ميانبر :
دوستان دقت كنيد اين كليد ها خيلي ميتونه به شما كمك كنه :

با زدن كليد 2 ميتونيد راحتر نقشه رو انتخاب كنيد

با 2 باز زدن كليد 3 ميتونيد ببنيد آيا ماهواره Gps شما فعاله يا نه .و همچنين با 2 باز زدن مجدد به حالت نقشه برگرديد. (حتما بايد در فضاي آزاد باشيد)

با زدن شماره 6 قبله نما ظاهر ميشود .

با زدن شماره 8 برنامه به صورت تمام صفحه در مي آيد.

با زدن شماره 9 موقيت كوچكي از شما در كل نقشه نشان ميدهد .

و با زدن كليد هاي ستاره (*) و مربع (#) نقشه دور يا نزديك ميشود.

.................................................. .........

اين برنامه رو ميتونيد از همين سايت دريافت نمائيد.
پيشنهاد بنده دريافت نسخه 1.55 ميباشد
اميدوارم هم ميهنان عزيزم بتونند راحت از اين برنامه استفاده كنن و لذت ببرند در صورت داشتن سوال پاسخگوي شما دوستان هستم.

اين آموزش براي اولين بار توسط محمد حسن كريمي با نام كاربري gahan3020 در سايت موبايلستان ثبت شده است و دوستان ميتوانند با ذكر منبع موبايلستان آن را در سايت يا وبلاگ خود قرار دهند.

gahan3020
07-10-2010, 00:26
نکته نصب اولیه و قرار دادن نقشه :

نصب و راه اندازی اولیه :

بعد از نصب اسمارت کام نقشه ای درون آن قرار ندارن که با سرچ در گوگل با این جمله ( نقشه برای اسمارت کام ) میتونید نقشه همه شهر های ایران رو پیدا کنید و دانلود کنید. بعد از دانلود نقشه گوشی رو به موبایل وصل میکنید و نقشه ها را درون مسیر زیر قرار میدهیم:
(نکته مهم : تا برنامه نصب نشود این مسیر وجود ندارد)

E/data/smortcom/maps

E همون درایو مموری کارت میباشد.

ali arian 79
18-11-2010, 20:53
محمد حسن خیلی چرت بود ، توهم با این توضیح دادنت > وقتی در باره option و meno توضیح میدی لطفا به زبان انگلیسی بده

gahan3020
18-11-2010, 22:56
محمد حسن خیلی چرت بود ، توهم با این توضیح دادنت > وقتی در باره option و meno توضیح میدی لطفا به زبان انگلیسی بده

با سلام
دوست عزيز مشكل شما اينه كه برنامه تون به زبان انگليسي هست .شما بايد برنامه اسمارت كام به زبان فارسي رو دانلود كنيد تا راحت بتونيد آموزش رو فراگيريد. و راحتتر با اين برنامه كار كنيد.
اينم نسخه برنامه اسمارت كام به زبان فارسي نسخه 1.55 كه ميتونيد از همين پائين دانلود كنيد.

نكته مهم: برنامه نياز به ساين دارد.

مرسي
باي تا هاي

mmmohammaddd
26-11-2010, 13:37
سلام خسته نباشید
آقا من دیگه خسته شدم از بس دنبال برنامه جی پی اس گشتم واسه nokia e72
تا الان فقط تونستم trekbuddy روش نصب کنم اما اونم کار نمی کنه
اصلا جی پی اس فعال نمیشه
اگه میشه لطفاً راهنماییم کنید

AmirOmidvar
26-11-2010, 13:46
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام خسته نباشید
آقا من دیگه خسته شدم از بس دنبال برنامه جی پی اس گشتم واسه nokia e72
تا الان فقط تونستم trekbuddy روش نصب کنم اما اونم کار نمی کنه
اصلا جی پی اس فعال نمیشه
اگه میشه لطفاً راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز..
اگر در یکی از شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز، کرمانشاه، مشهد، تهران، قم و یا کرج، زندگی میکنید، بهترین برنامه برای شما نوکیا مپ هست..
به تاپیک همه چیز درباره نوکیا مپ مراجعه کنید (لینکش در امضای من هست)
هشت پست اول، همه چیز رو توضیح داده و راحت کار شما رو راه میاندازه..

اگر هم در شهری غیر از شهرهای یادشده زندگی میکنید، از نرم افزار smartcomgps استفاده کنید..

مراحل نصب هر دوبرنامه خیلی سادست و مشکل خاصی وجود نداره..
اگر دقیقا بگید مشکلتون چیه بیشتر میشه راهنمایی کرد.

موفق باشید.

AmirOmidvar
26-11-2010, 13:51
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز.
بهرحال ایشون زحمت کشیدند، وقت گذاشتند، تحقیق کردند و این مطالب رو تنظیم و بیان کردند، که دوستانی که آشنایی کمتری با برنامه دارند، بتونند از برنامه استفاده کنند..
که همین جا جا داره من از ایشون تشکر کنم بابت این آموزش خوبشون.

شما هم اگر انتقادی دارید، مشکلی نیست، بهرحال انتقاد هم باید بیان بشه.. اما چه بهتر که از ادبیات مناسب استفاده کنید. "خیلی چرت بود" یا "با این توضیح دادنت"، فکر نمیکنم زیاد ادبیات مناسبی باشه،...

موفق باشید.

mmmohammaddd
26-11-2010, 14:21
ممنون از اینکه تو عصر جمعه هستید و جواب میدید
من الان مشکل اولم این هست که اصلا smartcomgps که از همین سایت دانلود کردم نصب نمیشه و پیغام زیر رو میده
certificate error.
contact the application supplier
وقتی دیدم که نصب نشد trekbuddy نصب کردم که برنامه بالا میاد ولی بازم به وصل نمیشه
جایی هم که هستم فضا بازه و با یه گوشی k970 تو اون یکی دستم کانکت شدم اما این همینطوری جستجو میکنه آخرش هم fail میشه

AmirOmidvar
26-11-2010, 14:39
بسم الله الرحمن الرحیم

من الان مشکل اولم این هست که اصلا smartcomgps که از همین سایت دانلود کردم نصب نمیشه و پیغام زیر رو میده
certificate error.
وقتی دیدم که نصب نشد trekbuddy نصب کردم که برنامه بالا میاد ولی بازم به وصل نمیشه
جایی هم که هستم فضا بازه و با یه گوشی k970 تو اون یکی دستم کانکت شدم اما این همینطوری جستجو میکنه آخرش هم fail میشه

سلام.
خواهش میکنم.
خب این اروری که دارید میگید مربوط میشه به ساین برنامه..
سرتیفیکت گوشیتون رو تهیه کنید و سپس با یه برنامه ساینر، اون رو ساین کنید، و بعد اقدام به نصب کنید..

دریافت فایل سرتیفیکت:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=101307

آموزش ساین کردن:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=14127

موفق باشید.

gahan3020
26-11-2010, 21:58
certificate error.

بسم الله الرحمن الرحيم

با تشكر از آقاي اميدوار و كسب اجازه از ايشون بايد عرض كنم برنامه trekbuddy بسيار برنامه مبتدي براي گوشي در حد E72 ميباشد. برنامه هايي كه ميتونن كمكتون كنن فعلا همين اسمارت كام و نوكيا مپ هستن . البته براي شما كه يكم مبتدي هستيد من اسمارت كام رو پيشنهاد ميكنم.
شما بعد از ساين كردن برنامه و نصب آن در موبايلتون با مراجعه به لينك زير نقشه مورد نظرت رو دانلود كنيد (شيراز .تهران. مشهد و....) و به آدرس پائين از گوشيتون بريزيد و طبق آموزش پست دوم و اول عمل كنيد.
E/data/smortcom/maps

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=34099

مرسي
باي تا هاي

djmiladrock
02-12-2010, 10:56
واسه n8چیکار کنم هک نمیشه

AmirOmidvar
02-12-2010, 11:55
http://www.maktabolmahdi.com/besm.png

واسه n8چیکار کنم هک نمیشه

سلام.
اولا که گوشیتون هک میشه (با فریمورهای کوک شده)

ثانیا اصلا کی گفته که لازمه هک کنید؟

اگر نرم افزار smartcomgps را میخواهید به تاپیک زیر مراجعه کنید:

ورژن 1.56 نرم افزار را دریافت کنید.. نیازی به هک ندارد.. اگر هم نصب نشد نهایتا باید یکبار آنرا با سرتیفیکیت گوشی خود ساین کنید..

دریافت سرتیفیکیت:

نرم افزار و آموزش ساین:

در ضمن روی گوشی شما نرم افزار قوی ovi map وجود داره. نسخه آن 3.04 میباشد، (مگر اینکه خودتون نسخه جدیدتری ریخته باشید)... اگر همچنان نسخه آن 3.04 هست، خیلی راحت به تاپیک "همه چیز درباره نوکیا مپ" مراجعه کنید. (لینک آن تاپیک در امضای من هست)...
پست چهارم تمام نقشه های موجود برای نوکیا مپ لینک داده شده.
پست پنجم شیوه کپی و استفاده از نقشه ها ذکر شده..
پست ششم تنظیمات لازم برنامه گفته شده.
در پست هفتم هم ایرادات احتمالی و روشهای حل آن، ذکر گشته است.

برای نوکیا مپ نقشه کامل هشت شهر اصفهان، شیراز، کرمانشاه، تبریز، مشهد، تهران، کرج و قم و همچنین راههای ایران موجود است، و به جرأت میتوان گفت در ایران، قوی ترین نرم افزار جی پی اس برای گوشی های موبایل میباشد.. که برنامه ای به پای آن نمیرسد.

موفق باشید.

parent
16-01-2011, 02:23
این برنامه راهنمای صوتی هم داره؟مثل ovi map nokia

AmirOmidvar
16-01-2011, 20:46

این برنامه راهنمای صوتی هم داره؟مثل ovi map nokia

سلام.
خیر این برنامه اصلا مسیریابی نداره که بخواد راهنمای صوتی داشته باشه..

موفق باشید.

شاهین تنها
16-04-2011, 00:08
وقتی یکی لقمه اماده به ما میده که ما نباید طلبکار باشیم .انتقاد هم باید مودبانه باشد

ashkankhoshtip
21-04-2011, 22:18
بنام خدا.دوستان ايا نقشه هاي اين برنامه به صورت ماهواره اي هست؟مثل ovi؟موفق باشين

gahan3020
21-04-2011, 22:24
بنام خدا.دوستان ايا نقشه هاي اين برنامه به صورت ماهواره اي هست؟مثل ovi؟موفق باشين

با سلام

دوست عزیز تنها برنامه ای که میشه گفت نقشه ماهواره ای نداره و نیاز به دانلود نقشه بصورت لود شدن روی موبایل نداره (به غیر از نوکیا مپ) همین برنامه هست و هممیشه نقشه برای شما در موبایل بصورت فول وجود داره .
برای دانلود نقشه ها به لینک زیر مراجعه کنید.

نکته : هر چه حجم نقشه ها بیشتر باشه کیفیت نقشه بهتر خواهد بود

موفق باشید
بای تا های

Reza 7
21-04-2011, 22:29

با سلام خدمت شما دوست عزيز
برای درخواست نقشه های اسمارت کام به تاپيک زير برين و اونجا مطرح کنين

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=134063

موفق و پيروز باشيد

alsm
26-05-2011, 18:02
سلام . لطفا بفرمائید این برنامه اسمارت روی ان 73 نصب میشه یا نه ؟

Reza 7
26-05-2011, 18:10
سلام . لطفا بفرمائید این برنامه اسمارت روی ان 73 نصب میشه یا نه ؟

با سلام خدمت شما دوست گلم
روی گوشی شما نصب ميشه اما چون گوشی شما gps نداره فقط ميتونيد به صورت offline
استفاده کنيد

موفق و پيروز باشيد

saleh_2009
28-05-2011, 10:00

سلام.
اولا که گوشیتون هک میشه (با فریمورهای کوک شده)

ثانیا اصلا کی گفته که لازمه هک کنید؟

اگر نرم افزار smartcomgps را میخواهید به تاپیک زیر مراجعه کنید:

ورژن 1.56 نرم افزار را دریافت کنید.. نیازی به هک ندارد.. اگر هم نصب نشد نهایتا باید یکبار آنرا با سرتیفیکیت گوشی خود ساین کنید..

دریافت سرتیفیکیت:

نرم افزار و آموزش ساین:

در ضمن روی گوشی شما نرم افزار قوی ovi map وجود داره. نسخه آن 3.04 میباشد، (مگر اینکه خودتون نسخه جدیدتری ریخته باشید)... اگر همچنان نسخه آن 3.04 هست، خیلی راحت به تاپیک "همه چیز درباره نوکیا مپ" مراجعه کنید. (لینک آن تاپیک در امضای من هست)...
پست چهارم تمام نقشه های موجود برای نوکیا مپ لینک داده شده.
پست پنجم شیوه کپی و استفاده از نقشه ها ذکر شده..
پست ششم تنظیمات لازم برنامه گفته شده.
در پست هفتم هم ایرادات احتمالی و روشهای حل آن، ذکر گشته است.

برای نوکیا مپ نقشه کامل هشت شهر اصفهان، شیراز، کرمانشاه، تبریز، مشهد، تهران، کرج و قم و همچنین راههای ایران موجود است، و به جرأت میتوان گفت در ایران، قوی ترین نرم افزار جی پی اس برای گوشی های موبایل میباشد.. که برنامه ای به پای آن نمیرسد.

موفق باشید.

سلام امیر جان خوبی این برنامه اسمارت کام بر روی n8 نصب می شه ولی بعد از باز کردن برنامه و زدن گزینه اتصال از برنامه خارج میشه در ضمن به تاپیک مورد نظر رفته و ورژنهای مختلف را نصب کردم ولی همچنان مشکل باقیست و فکر کنم در یکی از پستهای شما خواندم که شما گفتید این برنامه با ورژن سیمبین 3 مشکل داره ، به هر حال اگر مشکل رفع شد لطفا راهنمایی کنید.
و در اینجا من به نوبه خودم از تمامی دوستان و اساتید که زحمات زیادی می کشند تشکر و قدردانی ویژه ای دارم .
:dn::cv::bi:

mohammad0090
28-05-2011, 15:22
سلام امیر جان خوبی این برنامه اسمارت کام بر روی n8 نصب می شه ولی بعد از باز کردن برنامه و زدن گزینه اتصال از برنامه خارج میشه در ضمن به تاپیک مورد نظر رفته و ورژنهای مختلف را نصب کردم ولی همچنان مشکل باقیست و فکر کنم در یکی از پستهای شما خواندم که شما گفتید این برنامه با ورژن سیمبین 3 مشکل داره ، به هر حال اگر مشکل رفع شد لطفا راهنمایی کنید.
و در اینجا من به نوبه خودم از تمامی دوستان و اساتید که زحمات زیادی می کشند تشکر و قدردانی ویژه ای دارم .
:dn::cv::bi:

ببخشيد من جواب دادم.
دوست عزيز اسمارت كام 1.56 با سيمبين 3 مشكلي نداره من نسخه ساين شده رو نصب كردم.
شما اين موارد رو بررسي كنيد احتمالا مشكلتون مرتفع ميشه.
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=1967267&postcount=1
سوال 5.

farhad4000
30-05-2011, 13:59
سلام خسته نباشید .من برنامهsmartComGPS رو نصبش کردم ولی وقتی برنامه رو باز میکنم خود به خود برنامه بسته میشه .تای÷یک سوالات رو هم مطالعه کردم وتمام عملیاتی که گفته شده مو به مو انجام دادم ولی مشکل حل نشد .......
لطفا کمکم کنید:dy:

gahan3020
30-05-2011, 18:43
سلام خسته نباشید .من برنامهsmartcomgps رو نصبش کردم ولی وقتی برنامه رو باز میکنم خود به خود برنامه بسته میشه .تای÷یک سوالات رو هم مطالعه کردم وتمام عملیاتی که گفته شده مو به مو انجام دادم ولی مشکل حل نشد .......

با سلام

برنامه رو پاک کنید و مجددا نصب کنید .یکبار وارد برنامه بشید و خارج بشید البته بدون اینکه نقشه ای روی آن بریزید. سپس اسم نقشه ها رو داخل پی سی تغییر بدید و به موبای منتقل کنید.
نتیجه رو هم اگر خواستید اعلام کنید.

موفق باشید
بای تا های

farhad4000
01-06-2011, 17:54
با سلام

برنامه رو پاک کنید و مجددا نصب کنید .یکبار وارد برنامه بشید و خارج بشید البته بدون اینکه نقشه ای روی آن بریزید. سپس اسم نقشه ها رو داخل پی سی تغییر بدید و به موبای منتقل کنید.
نتیجه رو هم اگر خواستید اعلام کنید.

موفق باشید
بای تا های
gahan3020 عزیز منظورتون از( سپس اسم نقشه ها رو داخل پی سی تغییر بدید )چیه ؟اگه میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدید .

ممنون .... .

Reza 7
01-06-2011, 18:19
gahan3020 عزیز منظورتون از( سپس اسم نقشه ها رو داخل پی سی تغییر بدید )چیه ؟اگه میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدید .
ممنون .... .

نقشه هايی که برای اسمارت کام دانلود کرديد دارای 2 تا فايل هست
يکی با پسوند ogf2 و يکی با پسوند map اين 2 تا فايل دارای اسم هستند
مثلاً tehran.ogf2 و tehran.map
روی سيستمتون اسم تهران رو rename کنيد يک اسم ديگه بزاريد
دقت کنيد که پسوند ها رو عوض نکنيد

موفق و پيروز باشيد

gamer3000
02-06-2011, 18:00
من از برنامه smart cam استفاده ميكنم ولي نميدونم چرا موقعيت منو نمايش نميده....
بعضي وقتا برا 5 ثانيه موقعيت رو ميگه بعد دوباره مثل سابق نشون نميده...
چي كار كنم؟؟؟

Reza 7
02-06-2011, 18:19
من از برنامه smart cam استفاده ميكنم ولي نميدونم چرا موقعيت منو نمايش نميده....
بعضي وقتا برا 5 ثانيه موقعيت رو ميگه بعد دوباره مثل سابق نشون نميده...
چي كار كنم؟؟؟

لطفاً سؤالتون رو فقط در يک تاپيک مطرح کنيد

موفق و پيروز باشيد

farhad4000
03-06-2011, 01:02
نقشه هايی که برای اسمارت کام دانلود کرديد دارای 2 تا فايل هست
يکی با پسوند ogf2 و يکی با پسوند map اين 2 تا فايل دارای اسم هستند
مثلاً tehran.ogf2 و tehran.map
روی سيستمتون اسم تهران رو rename کنيد يک اسم ديگه بزاريد
دقت کنيد که پسوند ها رو عوض نکنيد

موفق و پيروز باشيد
سلام دوست عزیزم .
گفته های شما رو مو به مو انجام دادم ولی مشکلم حل نشد ...:020:

se7en
03-06-2011, 04:39
سلام خسته نباشید .من برنامهsmartcomgps رو نصبش کردم ولی وقتی برنامه رو باز میکنم خود به خود برنامه بسته میشه .تای÷یک سوالات رو هم مطالعه کردم وتمام عملیاتی که گفته شده مو به مو انجام دادم ولی مشکل حل نشد .......

دوست عزیز سلام
گوشیتون تو حالت هک هستش
خارجش کنی احتمالا مشکلت حل میشه

Reza 7
03-06-2011, 09:45
سلام دوست عزیزم .
گفته های شما رو مو به مو انجام دادم ولی مشکلم حل نشد ...:020:

دوست عزیز سلام
گوشیتون تو حالت هک هستش
خارجش کنی احتمالا مشکلت حل میشه

معمولا يا ايراد از نقشه است يا اينکه گوشی در حالت هک قرار داره
اگر با هيچکدم از اين راه حل ها مشکل حل نشد اونوقت برنامه رو
روی حافظه داخلی نصب کنيد اگر باز هم مشکل داشتيد
ميتونه اشکال از يک برنامه جانبی ناسازگار باشه يا فيرم ور گوشيتون

موفق و پيروز باشيد

farhad4000
06-06-2011, 01:27
معمولا يا ايراد از نقشه است يا اينکه گوشی در حالت هک قرار داره
اگر با هيچکدم از اين راه حل ها مشکل حل نشد اونوقت برنامه رو
روی حافظه داخلی نصب کنيد اگر باز هم مشکل داشتيد
ميتونه اشکال از يک برنامه جانبی ناسازگار باشه يا فيرم ور گوشيتون

موفق و پيروز باشيد
دوست عزیزم ممنونم از کمکت .مشکلم حل شد.......:ag::bv::bu::cd:

Reza 7
06-06-2011, 22:28
دوست عزیزم ممنونم از کمکت .مشکلم حل شد.......:ag::bv::bu::cd:

اگر بگيد دقيقاً از کدوم ترفند استفاده کرديد
و مشکل شما از کدوم طريق حل شد
اونوقت بقيه دوستان هم ميتونند استفاده کنند
ممنون و مرسی

موفق و پيروز باشيد

farhad4000
09-06-2011, 01:37
اگر بگيد دقيقاً از کدوم ترفند استفاده کرديد
و مشکل شما از کدوم طريق حل شد
اونوقت بقيه دوستان هم ميتونند استفاده کنند
ممنون و مرسی

موفق و پيروز باشيد
درود وسلام خدمت موبایلستانیها .

دوستان گوشیم رو چون حک کرده بودم برنامه SmsrtCom رو قبول نمیکرد .از حالت حک خارج کردم و مشکلم حل شد .... .

بازم ممنونم از موبایلستانیها ... .:cv:

Reza 7
09-06-2011, 08:53
درود وسلام خدمت موبایلستانیها .
دوستان گوشیم رو چون حک کرده بودم برنامه SmsrtCom رو قبول نمیکرد .از حالت حک خارج کردم و مشکلم حل شد .... .
بازم ممنونم از موبایلستانیها ... .:cv:

پس ما رو فريب داديد! :4: شما گفته بوديد تاپيک راهنما رو مطالعه کرديد!
اونجا گفتم که اولين راه حل اينه که گوشی رو از حالت هک خارج کنيد!
برای حل مشکل اسمارت کام اولين راهکار هميشه همينه
به هر حال خوشحالم که مشکل شما حل شد
:ax:

موفق و پيروز باشيد

damsaz1991
23-07-2011, 04:11
سلام
میشه لطف کنید فقط نقشه شیراز رو بزارید آخه ما با دیال آپ وصل میشیم!!!!
730 مگابایت رو چه جوری آخه دانلود کنیم؟!!
ممنون

Majid
23-07-2011, 06:41
سلام
730 مگابایت رو چه جوری آخه دانلود کنیم؟!!
ممنون

سلام
بفرمائید 2mb

نقشه شیراز (http://www.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=106993&d=1200239299)

Reza 7
23-07-2011, 18:13
سلام
730 مگابایت رو چه جوری آخه دانلود کنیم؟!! ممنون

اگر منظور شما نقشه ماهواره ای هست برای اوی مپ که راهی نداره و حجم اون بالا هست
البته ميتونيد با گوشی خودتون هم نقشه های ماهواره ای رو بگيريد
اگر نقشه برای اسمارت کام مد نظر شماست که مجيد جان زحمت کشيدند
و لينک اون رو براتون گذاشتند

موفق و پيروز باشيد

damsaz1991
24-07-2011, 03:40
سلام
میشه یه نفر به من بگه بعد از اینکه نقشه ها رو ریختی توی جای مناسبش چه جوری به ماهواره کانکت میشه آخه من هرچی رو جی پی اس و کانکت شدن به ماهواره رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته حالا باید چیکار کرد گوشی من :ac:5800XperessMusicهست

gahan3020
24-07-2011, 12:06
سلام
میشه یه نفر به من بگه بعد از اینکه نقشه ها رو ریختی توی جای مناسبش چه جوری به ماهواره کانکت میشه آخه من هرچی رو جی پی اس و کانکت شدن به ماهواره رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته حالا باید چیکار کرد گوشی من :ac:5800xperessmusicهست

با سلام

دوست عزیز شما همه مراحل رو درست اجرا کردید منتهی زمانی گوشی شما به ماهواره وصل میشه که در فضای باز باشی. البته بعضی اوقات در بعضی مناطق دیر وصل میشه . این نکته هم مهمه که برای بار اول یکم دیر وصل میشه ولی من بعد سریع وصل میشه. اگر شما قسمت اینترنتش رو هم فعال کنید همیشه سریعتر وصل میشه و هزینه خیلی ناچیزی داره .حدود دو یا سه ریال.

موفق باشید
بای تا های

Reza 7
26-07-2011, 11:07
سلام
میشه یه نفر به من بگه بعد از اینکه نقشه ها رو ریختی توی جای مناسبش چه جوری به ماهواره کانکت میشه آخه من هرچی رو جی پی اس و کانکت شدن به ماهواره رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته حالا باید چیکار کرد گوشی من :ac:5800XperessMusicهست

در تنظيمات برنامه گزينه استفاده از gps را روی yes قرار بديد
همچنين يک بار تاپيک راهنما رو مطالعه کنيد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143038

موفق و پيروز باشيد

Meysam63310
08-08-2011, 00:29
سلام خسته نباشید .من برنامهsmartComGPS رو نصبش کردم ولی وقتی برنامه رو باز میکنم خود به خود برنامه بسته میشه .تای÷یک سوالات رو هم مطالعه کردم وتمام عملیاتی که گفته شده مو به مو انجام دادم ولی مشکل حل نشد .......

باسلام
نمیدونم متظورتون از هک خارج کردن همینه یا نه
اما واسه بقیه دوستانی که این مشکل رو دارن میگم
همه patch هایی که توی Rom Patcher هست رو غیر فعال کنید مشکل حل میشه
با تشکر

Majid
08-08-2011, 02:33
باسلام
نمیدونم متظورتون از هک خارج کردن همینه یا نه
اما واسه بقیه دوستانی که این مشکل رو دارن میگم
همه patch هایی که توی Rom Patcher هست رو غیر فعال کنید مشکل حل میشه
با تشکر

سلام
البته فقط همون پچ open4all رو غیر فعال کنید کفایت می کنه.

lavanshoping
17-08-2011, 22:28
سلام . من روی c7 امتحان می کنم همین که جی پی اس داخلی گوشی رو فعال می کنم از برنامه خارج میشه .نرم افزاری شبیه به این برای سییمبین ^3 هست؟

gahan3020
19-08-2011, 12:17
سلام . من روی c7 امتحان می کنم همین که جی پی اس داخلی گوشی رو فعال می کنم از برنامه خارج میشه .نرم افزاری شبیه به این برای سییمبین ^3 هست؟

با سلام
دوست عزیز ایکاش پست های قبل رو میخوندی . ولی مشکل شما اینه موقع نصب گوشی در حالت هک نباشه یا از ورژن دیگه ای استفاده کنید .در حال حاضر دوتا ورژن 1.56 و 1.55 موجوده .

موفق و سربلند باشید

5700ss
22-08-2011, 09:05

درسته این مشکل برای گوشی های سیمبین ^3 موقع GPS connect وجود داره اما من راه حلشو پیدا کردم تا بتونید از این برنامه رو گوشیتون استفاده کنید.

کافی است یکی از دو فایلی که در ضمیمه گذاشتم (فرقی باهم ندارند) را دانلود کرده و آن را به مسیر c/data/smartcomgps منتقل کرده و جایگزین فایل موجود در آن پوشه کنید.

zeus19
24-09-2011, 13:06
سلام.من یه نوکیا c5دارم که هم اووی مپ نوکیا هم اسمارتکامش هیچ مشکلی نداره...واسه دوستمم یه c5 گرفتم ولی ماله اون اصلا کار نمیکنه.حتی وقتی خود اووی مپش رو اجرا میکنه اصلا با ماهواره ها ارتباط نداره ،ضمنا اون علامت ماهواره کنار باتریش رو هم نشون نمیده.مشکل از کجاست؟

shahriar4000
24-09-2011, 14:33
سلام.من یه نوکیا c5دارم که هم اووی مپ نوکیا هم اسمارتکامش هیچ مشکلی نداره...واسه دوستمم یه c5 گرفتم ولی ماله اون اصلا کار نمیکنه.حتی وقتی خود اووی مپش رو اجرا میکنه اصلا با ماهواره ها ارتباط نداره ،ضمنا اون علامت ماهواره کنار باتریش رو هم نشون نمیده.مشکل از کجاست؟
دوست عزیز لطفا چک کنید در قسمت پوزیشن متد باید از 5 گزینه موجود فقط بلوتوس جی پی اس تیک نداشته باشد و 4 گزینه بعدی باید تیک شده باشد

zeus19
24-09-2011, 20:37
دوست عزیز لطفا چک کنید در قسمت پوزیشن متد باید از 5 گزینه موجود فقط بلوتوس جی پی اس تیک نداشته باشد و 4 گزینه بعدی باید تیک شده باشد

مرسی ولی پوزیشن متد کجا هست؟تو اووی مپ یا ستینگ گوشی؟

shahriar4000
24-09-2011, 21:01
مرسی ولی پوزیشن متد کجا هست؟تو اووی مپ یا ستینگ گوشی؟

تو ستینگ خود گوشی دوست عزیز

Reza 7
29-09-2011, 23:00

داخل برنامه گزينه تنظيمات use internal gps رو روی yes قرار بديد

موفق و پيروز باشيد

Babrbangal
30-10-2011, 18:20
سلام من این برنامه را نصب کردم. به محض وارد شدن بعد از 3-4 ثانیه خود به خود میاد بیرون؟ گوشی من نوکیا c6-01 است.

Reza 7
30-10-2011, 20:42
سلام من این برنامه را نصب کردم. به محض وارد شدن بعد از 3-4 ثانیه خود به خود میاد بیرون؟ گوشی من نوکیا c6-01 است.

تاپيک راهنما رو مطالعه کنيد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=143038

موفق و پيروز باشيد

5700ss
03-11-2011, 08:45

باید پچ Open4all را در برنامه Rompatcher غیر فعال کنید تا این مشکل پیش نیاد.

5700ss
03-11-2011, 09:02
رفع مشکل خارج شدن از برنامه هنگام کانکت شدن به جی.پی.اس داخلی گوشی

فایل ضمیمه را دانلود کرده.اکسترکت نمایید و آن را به مسیر c/data/smartcomgps منتقل کرده و جایگزین فایل موجود در آن پوشه کنید.

divoonejoon
15-12-2011, 21:59
تو بعضی از نقشه ها به جای فرمت ogf2 یک فایل با فرمت jpg یا png وجود داره و وقتی اینارو تو گوشی میریزم پیغام میده can't load image....میشه بگید مشکل چیه ممنون...:dn:

Reza 7
18-12-2011, 12:44
تو بعضی از نقشه ها به جای فرمت ogf2 یک فایل با فرمت jpg یا png وجود داره و وقتی اینارو تو گوشی میریزم پیغام میده can't load image....میشه بگید مشکل چیه ممنون...:dn:

از تاپيک زير پست اول نرم افزار تبديل ogf2tool را دانلود کنيد

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=134063

موفق و پيروز باشيد

bavaria3
30-12-2011, 14:18
سلام میگم این برنامه روی ساتیو هم قابل اجراست؟

Majid
30-12-2011, 14:48
سلام میگم این برنامه روی ساتیو هم قابل اجراست؟

سلام
بله دوست عزیز.

Mahdi_k1368
02-01-2012, 21:13
با سلام گوشی من مدل 701 نوکیا است نرم افزار اسمارت کام جی پی اس رو نصب کردم راحت نصب شد ولی نقشه ای نشون نمیده ، در حالی که روی گوشی n82 راحت نقشه رو نشون میده راهنماییم کنید ممنون میشم

Reza 7
03-01-2012, 22:05
با سلام گوشی من مدل 701 نوکیا است نرم افزار اسمارت کام جی پی اس رو نصب کردم راحت نصب شد ولی نقشه ای نشون نمیده ، در حالی که روی گوشی n82 راحت نقشه رو نشون میده راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام
آيا در نقشه در مسير صحيح کپی شده است؟
آيا فايل مربوط به کاليبره نقشه رو در مسير صحيح کپی کرديد؟
آيا در تنظيمات برنامه نقشه مورد نظر رو انتخاب کرديد؟
آيا زوم نقشه صحيح است؟
موارد بالا رو چک کنيد
از امضاء من هم دومين لينک يعنی کليه سؤالات متداول ... رو مطالعه کنيد

موفق و پيروز باشيد

sajjadganji
15-01-2012, 19:26
چرا ogf2 موقع convert ناگهان خارج می شه
smartcom 1.55 رو n8 نصب کردم بعد از چند ثانیه میاد بیرون مشکلش چیه ؟

Reza 7
18-01-2012, 09:31
چرا ogf2 موقع convert ناگهان خارج می شه
smartcom 1.55 رو n8 نصب کردم بعد از چند ثانیه میاد بیرون مشکلش چیه ؟

سلام
سؤال رو در جای ديگه هم پرسيديد که به بخش دوم اون پاسخ داده شد
اما بخش اول کلاً به مشخصات سيستم شما ربط داره و به حجم نقشه
اگر حجم نقشه بالاست نقشه رو دوباره و با زوم کمتر دانلود کنيد
همچنين داخل برنامه قبل از کانورت رنگ رو روی حالت 8bpp قرار بديد

يا حق

mansor1011
18-02-2012, 12:45
دوستان عزیز وقتی نرم افزار اسمارت کام جی پی اس نصب کردین اول وارد تنظیمات نرم افزار شوید وگزینه های ان رو به اینصورت تغیردهید گزینه اولی رو که برای استفاده از جی پی اس داخلی گوشی هست بله یا yesکنید درقسمت سوم روی حافظه داخلی بگذارید محل ذخیره هم داخلی کنید مشکلتون حل میشه ودر قسمت مسیر هاتیک گزینه دوم رابردارید وبعددرقسمت نقشه نقشه شهرخودتونو انتخاب کنیدودرقسمت جی پی اس اتصال رو انتخاب کنید ودر یه محل کاملا باز برین بعد ازچند دقیقه شما به ماهواره وصل میشن برای دیدن قدرت سیگنال درقسمت نمایش برنامه روی حالت ماهواره بروید خواهید دید که خطهای بالای صفحه شروع به سبز شدن میشن وبهتره قبل از اجرای برنامه گوشی رو یه بار خاموش وروشن کنید من خودم این روش رو روی چند مدل نوکیا امتحان کردم وهمشون باجی پی اس داخلی کار کردن

ya_ef7152998
10-04-2012, 11:22
سلام دوستان برنامه رو نصب کردم ولی فارسی نداره
میشه راهنماییم کنین.
ورژنشم 1.56 کرک شده
ممنون

ya_ef7152998
10-04-2012, 18:57
دوستان بالاخره نسخه فارسی رو نصب کردم اما بدرستی کار نمیکنه
در قسمت نمایش بعدش حالت متنی
گروه رو نادرست نوشته
بجز زمان ، همه چی صفر

Reza 7
10-04-2012, 21:53
سلام دوستان برنامه رو نصب کردم ولی فارسی نداره
میشه راهنماییم کنین.
ورژنشم 1.56 کرک شده
ممنون

دوستان بالاخره نسخه فارسی رو نصب کردم اما بدرستی کار نمیکنه
در قسمت نمایش بعدش حالت متنی
گروه رو نادرست نوشته
بجز زمان ، همه چی صفر

سلام
چون از نسخه فارسی اصلاً استفاده نکردم نميدونم منظور شما به کجاست؟
:4:

ya_ef7152998
11-04-2012, 19:41
رضاجون سلام
اصلا این برنامه موقعیتمو نشون نمیده
گوشیم هم ویوازه

ضمناً نویتل رو هم نصب کردم اونم اینطوره

Reza 7
12-04-2012, 14:20
رضاجون سلام
اصلا این برنامه موقعیتمو نشون نمیده
گوشیم هم ویوازه

ضمناً نویتل رو هم نصب کردم اونم اینطوره

سلام
اول از همه تاپيک راهنما رو مطالعه کن امضاء من لينک دوم

muiacir
14-04-2012, 15:34
ببخشید دوستان نقشه اصفهان حجم فوق العاده بالای داره(78 مگ) میخوام یه نقشه خوب و آپدیت داشته باشم.چکار کنم؟

Reza 7
14-04-2012, 21:07
ببخشید دوستان نقشه اصفهان حجم فوق العاده بالای داره(78 مگ) میخوام یه نقشه خوب و آپدیت داشته باشم.چکار کنم؟

سلام
با استفاده از برنامه زير خودتون نقشه رو بگيريد ولی با زوم کمتر تا حجم نقشه کم بشه
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=196716

tmerant
27-05-2012, 20:46
سلام ببخشید این برنامه برای گوشی nokia500 باسیستم عامل سیمبین anna هم جواب میده؟

Reza 7
07-06-2012, 23:31
سلام ببخشید این برنامه برای گوشی nokia500 باسیستم عامل سیمبین anna هم جواب میده؟

سلام
بله ميتونيد نصب و استفاده کنيد
اما کلاً از اين دست سؤالات هم بسيار زياد شده و هم اينکه به نظرم اصلاً جالب نيست!
خوب برنامه رو ميتونيد خودتون نصب و امتحان کنيد!

mirzaei ho
11-10-2012, 16:07
سلام دوستان خسته نباشید ببخشید کی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟!!!
من برنامه اسمارت کام رو نصب کردم روی گوشیم که n73هست بعد که میری توی برنامه بعد از 2 و 3 ثانیه دیگه برنامه خودکار خارج میشه لطفا کمکم کنین چون به این نقشه ها خیلی نیاز دارم مرسی یه دنیا ممنون هر چه زودتر کمکم کنین خیلی نیاز دارم به این برنامه و نقشه هاش:bh::bh::bh:

Reza 7
11-10-2012, 16:40
سلام دوستان خسته نباشید ببخشید کی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟!!!
من برنامه اسمارت کام رو نصب کردم روی گوشیم که n73هست بعد که میری توی برنامه بعد از 2 و 3 ثانیه دیگه برنامه خودکار خارج میشه لطفا کمکم کنین چون به این نقشه ها خیلی نیاز دارم مرسی یه دنیا ممنون هر چه زودتر کمکم کنین خیلی نیاز دارم به این برنامه و نقشه هاش:bh::bh::bh:

سلام
لطفاً تاپيک راهنما رو مطالعه کنيد
(امضاء من خط دوم)

ebi919
22-01-2013, 23:02
سلام
من نرم افزار اسمارت کام رو از همین سایت دانلود کردم ولی ارور میدهد ونصب نمیشود ضمنا برای دانلود نقشه ها وقتی روی لینک کلیک میکنم یا به راپید شیر وصل میشه یا به همین سایت قسمت معرفی گوشی ها میرود .لطفا راهنمای کنید که هم نرم افزار و نقشه ها رو چطوری و از کجا دانلود کنم.

Reza 7
27-01-2013, 07:11
سلام
من نرم افزار اسمارت کام رو از همین سایت دانلود کردم ولی ارور میدهد ونصب نمیشود ضمنا برای دانلود نقشه ها وقتی روی لینک کلیک میکنم یا به راپید شیر وصل میشه یا به همین سایت قسمت معرفی گوشی ها میرود .لطفا راهنمای کنید که هم نرم افزار و نقشه ها رو چطوری و از کجا دانلود کنم.

سلام
چه اروری دريافت ميکنيد ؟
لينک نقشه های کدوم تاپيک مشکل داره ؟
بگيد تا اصلاح کنم ؛

flight check
03-06-2014, 21:08
4) امكان ضبط يا ركورد مسير وجود دارد.
5) بعد از ركورد يا ثبت مسير فايلي در درايو E:\ data \smortcom \tracks بوجود مياد كه شما ميتونيد اين فايل رو با برنامه X-plore براي دوستانتان كه اين برنامه رو دارند ارسال كنيد و آنها بايد فايل رو انتقال بدن به همين مسير و راحت ميتونند مقصد مورد انتظار را با راهنمايي شما بدون وجود شما پيدا كنند و حتي اين فايلها رو ميتونيد داخل كامپيوتر ذخيره كنيد تا هميشه بتونيد راحت داخل اين پوشه كپي پست كنيد.
) خب حالا ميخواهيد مسيري رو كه رفتيد لود كنيد و ببينيد: بايد از قسمت دنبال كردن--»انتخاب--» با مسير ---» حال ميتوانيد نقشه هاي ذخيره شده رو ببنيد ميتوني روي اونا بريد و با زدن Option و با زدن تغيير نام .اسم اونا رو تغيير بديد و تائيد كنيد بعد از اين مسير لود شده و شما ميتونيد مسير رو روي نقشه ببينيد.

6) حالا بعد از همه اينكارا ميخواهيد اين مسير رو پاك كنيد و مسير ديگري رو لود كنيد بايد از قسمت: مسير ها ---» آخرين گذينه (بستن مسير) رو بزنيد.

من با برنامه x-explore مسیرهای ضبط شده را باز می کنم ولی مسیر طی شده را اصلا نشان نمی دهد .
در خود برنامه اسمارت کام در قسمت ترک برنامه ترک پلیر وجود داره ولی اون هم کار نمی کنه فقط امکان اضافه کردن سرعت وجود دارد و سایر قابلیتها امکان ندارد.

Reza 7
01-07-2014, 19:17
من با برنامه x-explore مسیرهای ضبط شده را باز می کنم ولی مسیر طی شده را اصلا نشان نمی دهد .
در خود برنامه اسمارت کام در قسمت ترک برنامه ترک پلیر وجود داره ولی اون هم کار نمی کنه فقط امکان اضافه کردن سرعت وجود دارد و سایر قابلیتها امکان ندارد.

سلام
اگر پسوند فايلها ها درست باشه (plt) بايد داخل خود اسمارت کام بتونيد اجرا کنيد ؛
با اکسپلورر فقط امکان اين رو داريد که ببينيد فايل در مسير گفته شده وجود داره يا خير ؛