PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ( Touch viva & Touch 3g ) تاپیک سوالات _ درخواستها _ اموزش

Sandroid
08-09-2010, 14:52
شاهد این موضوع هستیم که خیلی از دوستان تازه وارد و یا حتی قدیمی برای مطرح کردن سوالاتشون یا درخواستهاشون راجع به یه موضوع خاص...به جای اینکه سوالشون رو تو قسمت بحث و گفتگو پیرامون این زیبای کوچک مطرح کنن...با باز کردن یه تاپیک جدید خواستار حل شدن مشکلشون میشن که اینکار با تکرار چند باره از سمت دوستان دیگر شدیدا باعث بی نظمی در بخش خواهد شد.

این تاپیک به همین منظور احداث شده.

از این به بعد هر گونه سوالی یا درخواست اموزش و یا هر چیزه دیگه ای راجع به این زیبای کوچک داشتین اینجا مطرح کنید.

بدیهی است که درخواستهایی ازقبیل نرم افزار/بهترین رام/چگونگی انلاک کردن/نحوه تعویض رام/و... بی پاسخ خواهند ماند.چون برای هر کدام از این موارد تاپیک جداگانه موجود است.

MOJTABA TAVAYEF
16-09-2010, 16:15
ممنون از راهنمایی شما من روش تعویض ویندوز رو بلدم حتی باکس جدید که برای تعمیر گوشیهای پاکت پی سی رو هم دارم ولی این گوشی قسمت usb که باید کابل وصل بشه رو نداره یعنی کانکتور نداره میشه رام 6.5 رو از یه طریق دیگه رو گوشی ریخت؟ من تمام سایت رو زیرو رو کردم همچین موردی نتونستم پیدا کنم ممنون میشم اگه در این مورد منو راهنمایی کنیید

A.Plus
16-09-2010, 17:25
ساسان جان تاپیک خوبیه. واقعا لازمه برا این بخش. خرابی های ویوا تازه داره میره بالا امارش. فقط اگه چند تا قوانین برا منظم شدن تاپیک بزاریم بد نیست. مثل بقیه ی بخش ها نشه. ماشاالله مدیران فعال ما همه چی رو که کنترل و منظم میکنن!!! :df:خواستی کمکت میکنم تو قوانین

موفق باشید

Sandroid
16-09-2010, 19:16
ساسان جان تاپیک خوبیه. واقعا لازمه برا این بخش. خرابی های ویوا تازه داره میره بالا امارش. فقط اگه چند تا قوانین برا منظم شدن تاپیک بزاریم بد نیست. مثل بقیه ی بخش ها نشه. ماشاالله مدیران فعال ما همه چی رو که کنترل و منظم میکنن!!! :df:خواستی کمکت میکنم تو قوانین

موفق باشید

خدا رو شکر این بخش نظم خیلی خوبی داره...قوانین هم به اندازه کافی کامل هست...فقط باید رعایت بشه از سمت همه دوستان...
فقط یه پاکسازی جزئی میخواد که باید چند تا تاپیک به درد نخور حذف و قفل بشن.
ابتین جان(tighoor) هم گفتن که تو هفته اینده من همکار این بخش خواهم شد و میتونم کارمو شروع کنم.

Sandroid
16-09-2010, 19:19
ممنون از راهنمایی شما من روش تعویض ویندوز رو بلدم حتی باکس جدید که برای تعمیر گوشیهای پاکت پی سی رو هم دارم ولی این گوشی قسمت usb که باید کابل وصل بشه رو نداره یعنی کانکتور نداره میشه رام 6.5 رو از یه طریق دیگه رو گوشی ریخت؟ من تمام سایت رو زیرو رو کردم همچین موردی نتونستم پیدا کنم ممنون میشم اگه در این مورد منو راهنمایی کنیید

دوست عزیز جواب شما رو هم به زودی علیرضا خان خواهند داد...
ولی فک کنم بتونی اگه از یه رم ریدر استفاده کنی مشکلت حل شه.

شما رام رو با رم ریدر انتقال بده به مموری کارتت و از بوت لودر استفاده کن و رام رو نصب کن...

Sandroid
17-09-2010, 20:39

مشکلتون حل شد؟روشی که من گفتم رو تست کنید.99%جواب خواهید گرفت

آقا مجي
01-10-2010, 17:12
با سلام ميشه بگيد چطوري رام رسمي رو گوشيم نصب كنم

Sandroid
01-10-2010, 21:09
مجتبی جان اموزشش موجوده تو بخش.
شما برو به تاپیک آموزش تصویری نصب رام رسمی برای Touch Viva (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=72019) سر بزن و کامل مطالعه کن.

اگه مشکلی داشتی بازم بگو که ما در خدمت باشیم

ahmad v3
02-10-2010, 21:31
سلام من ديشب رام WWE_Pajerm_RC3_14-09-2010 رو از سايت xda دانلود و نصب كردم واقعا توپه ولي يه اشكال كوچيك داره كه نميدونم ميشه بهش گفت اشكال يا نه اونم اينه كه آيكونهاي منوش چهار رديف هست و خيلي كوچيكه ميخواستم بدونم راهي هست كه بشه تعداد آيكونهاي هر رديف رو به سه تا تغيير داد تا اندازشون بزرگتر بشه ممنون ميشم راهنماييم كنيد

اينم يه عكس از منوي گوشيم

http://up1.iblogger.org/upload/a62dd1eb9b15f8d11a8bf167591c2f17.png

Sandroid
02-10-2010, 21:35
سلام من ديشب رام WWE_Pajerm_RC3_14-09-2010 رو از سايت xda دانلود و نصب كردم واقعا توپه ولي يه اشكال كوچيك داره كه نميدونم ميشه بهش گفت اشكال يا نه اونم اينه كه آيكونهاي منوش چهار رديف هست و خيلي كوچيكه ميخواستم بدونم راهي هست كه بشه تعداد آيكونهاي هر رديف رو به سه تا تغيير داد تا اندازشون بزرگتر بشه ممنون ميشم راهنماييم كنيد

اينم يه عكس از منوي گوشيم

http://up1.iblogger.org/upload/a62dd1eb9b15f8d11a8bf167591c2f17.png

بررسی میکنم و طی یک ساعت بهتون جواب میدم.ولی فک نکنم بشه...
دوست عزیز لطف کنید نظرتون رو راجع به رامی که استفاده میکنید تو تاپیک انتخاب بهترین رام برای opal (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115923) بگید تا بقیه دوستان هم استفاده کنن.

Sandroid
02-10-2010, 22:09
متاسفانه راه حلی برای مشکل(واقعا مشکل خاصی نیس البته)شما پیدا نکردم

ahmad v3
02-10-2010, 22:31
آره نميشه گفت مشكل ولي دوست داشتم آيكوناش بزرگتر مي بود حالا كه راهي نداره همينم عاليه بهر حال از زحمتي كه كشيدي ممنونم

Sandroid
02-10-2010, 23:13
آره نميشه گفت مشكل ولي دوست داشتم آيكوناش بزرگتر مي بود حالا كه راهي نداره همينم عاليه بهر حال از زحمتي كه كشيدي ممنونم

میتونی رامت رو عوض کنی...
بنظر من اوو اولتیمیت خیلی رام عالی هستش....

ahmad v3
03-10-2010, 02:29
آره منم قبول دارم سري رام هاي Evolution واقعا رام هاي توپي هستن حتي من آخرين ورژن اين سري رام كه همون Evolution-Ultimate β باشه رو دانلود و نصب كردم باهاش واقعا حال كردم ولي متاسفانه اين رام خوب يه مشكل اساسي داره اون ok كوچولويه گوشه بالا را ديگه نداره و جاش يه ok گنده پايين داره .

http://www.irfreeup.com/images/bn6tq84ll5n4c1t0y0rh.png
http://www.irfreeup.com/images/7dzlykbw6sle9aol78ez.png
همين تغيير به ظاهر جالب واقعا آزار دهنده ست مثلا من به دلايلي ازResco Keyboard 4.37 استفاده مي كنم و اين رام كلا با نصب اين برنامه مشكل داره طوري كه وقتي مراحل نصب تمام ميشه و بايد اون ok آخر رو زد گير ميده و هيچ جوري نمي فهمه كه الان يكي داره اون ok به اون گندگي رو ميزنه همين موضوع باعث شد تا از رام هاي Evolution دست بكشم و دنبال رام هاي RC برم كه بالاخره تونستم آخرين رام كوك شده Pajerm كه همون RC3باشه رو گير بيارم واقعا زيبا ، حرفه اي و بدون هيچ ترديدي بهترينه به طور مثال وقتي يه برنامه باز داري اگه روي دكمه ok بالاي صفحه كليك كني و نگه داري ميبيني كه به جاي اينكه برنامه بسته بشه دكمه ok تغيير شكل ميده اگه همون طوري كه انگشتت روي دكمه ok هست دستت رو برداري برنامه بسته ميشه ولي اگر انگشتت رو به سمت چپ روي اون آيكون كوچيك بكشي ميبيني كه بين برنامه باز و يه تسك منيجر زيبا سوئيچ مي شه حالا مي توني بين برنامه هايي كه باز داري بدون هيچ مشكلي سوئيچ كني يا اونا رو ببندي به نظر من يه كوكر حرفه اي بايد وقتي تغييري تو يه قسمت يه رام ميده اون تغيير نبايد براي بقيه قسمتهاي رام مشكلي ايجاد كنه كه Pajerm اينو به خوبي درك كرده و تو كارهاش رعايت مي كنه

اينم عكساش .
http://www.irfreeup.com/images/39qvw0g3tv7nvg6p2369.jpg
http://www.irfreeup.com/images/kf4xwpn1957f6i2c5qrh.jpg
http://www.irfreeup.com/images/bxbu7dfo237e4ug0bh31.jpg
http://www.irfreeup.com/images/yo7ch8bhen45mumyod5.jpg

راستي با اجازه دوستان من مطالبي رو كه نوشتم تو تاپيك زير هم عينا كپي مي كنم تا دوستان استفاده كنن
لينك دانلودش رو هم همون جا ميذارم

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=115923

Sandroid
03-10-2010, 02:58
ﻣﺮﺳﻯ ﺍﺣﻤﺪ ﺟﺍﻧ.ﺍﺳﺗﻓﺍﺩﻫ ﮐﺮﺩﻳﻢ ﺍﺯ ﻧﻇﺭﺍﺗﺗﻭﻧ
ﺍﺯ ﺍﻯﻧﮐﻫ ﭘﺴﺖ ﻣﻓﻰﺩﺕ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺗﺎﭘﻰﮎ ﻧﻆﺮﺳﻨﺠﻰ ﻫﻢ ﮐﭙﻲ ﮐﺮﺩﻱ ﻣﻣﻧﻭﻧ

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

ahmad v3
03-10-2010, 12:04
خواهش مي كنم گلم سعي مي كنم از اين به بعد فعاليت هامو تو انجمن موبايلستان افزايش بدم

ahmad v3
04-10-2010, 02:26
متاسفانه راه حلی برای مشکل(واقعا مشکل خاصی نیس البته)شما پیدا نکردم

سلام دوست عزيز من خودم كلي گشتم و بالاخره فهميدم همچين امكاني وجود داره اونم به وسيله يه نرم افزار كه تو همين انجمن توسط آقا رضا معرفي شده
اونايي كه مثل من ميخوان تعداد آيكونهاي هر رديف تو منوي گوشيشون رو تغيير بدن به اين تاپيك سر بزنن

XTreme Tweaks v1.1 (http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=89360&langid=1)

kachlol
04-10-2010, 19:26
سلام دوستان آقایون اگه موقع نصب رام وسطای نصب یه هو گوشی خاموش بشه و دیگه روشن نشه چه اتفاقی برای گوشی افتاده و درست شدی هست یا نه؟

Sandroid
04-10-2010, 20:55
سلام دوستان آقایون اگه موقع نصب رام وسطای نصب یه هو گوشی خاموش بشه و دیگه روشن نشه چه اتفاقی برای گوشی افتاده و درست شدی هست یا نه؟

گوشی شما الان ویوا هست یا لجند؟
ولی مشکلی نیس اگه وسط اپدیت خاموش بشه.
شما گوشیت رو تو همون حالت خاموش وصل کن به پی-سی...حالا اجازه بده گوشیت سینک بشه.

حالا مراحل نصب رو از اول شروع کن

sabzake
05-10-2010, 10:56
سلام به همگي. من يه viva دارم كه وقتي به pc وصل مي كنم شار‍‍ز ميشه handsfree رو هم جواب ميده ولي وقتي مي خوام به كامپيوتر وصلش كنم بايد كابل رو حتما تو يه حالت خاص قرار بدم. ويندوز و كابل رو عوض هم كردم ولي حل نشد. چي كار بايد كنم‍. جاي بهتري براي اين سوال پيدا نكردم

Sandroid
05-10-2010, 16:01
سلام به همگي. من يه viva دارم كه وقتي به pc وصل مي كنم شار‍‍ز ميشه handsfree رو هم جواب ميده ولي وقتي مي خوام به كامپيوتر وصلش كنم بايد كابل رو حتما تو يه حالت خاص قرار بدم. ويندوز و كابل رو عوض هم كردم ولي حل نشد. چي كار بايد كنم‍. جاي بهتري براي اين سوال پيدا نكردم

مهدی جان منظورتون رو خوب متوجه نشدم...
فرق pc با کامپیوتر چیه که شما تو اولی بدون مشکل کارتونو انجام میدین و تو دومی مشکل دارین؟
منظورتون از اون حالت خاص رو هم نفهمیدم...
درضمن...هدف شما در کل اینه که:گوشی رو وقتی به کامپیوتر وصل میکنید شارژ بشه یا نشه؟

sabzake
05-10-2010, 16:33
مهدی جان منظورتون رو خوب متوجه نشدم...
فرق pc با کامپیوتر چیه که شما تو اولی بدون مشکل کارتونو انجام میدین و تو دومی مشکل دارین؟
منظورتون از اون حالت خاص رو هم نفهمیدم...
درضمن...هدف شما در کل اینه که:گوشی رو وقتی به کامپیوتر وصل میکنید شارژ بشه یا نشه؟
مثل اینکه من منظورم رو خیلی بد نوشتم. من گوشیم فقط شارژ میشه ولی نمی تونم اطلاعات مثل اهنگ و برنامه و ... رو از کامپیوتر به موبایل انتقال بدم. برای این کار باید کابل رو محکم به موبایل نگه دارم تا تبادل اطلاعات قطع نشه. دیگه از این بهتر نمی تونم توضیح بدم. ممنون

Sandroid
05-10-2010, 21:15
مثل اینکه من منظورم رو خیلی بد نوشتم. من گوشیم فقط شارژ میشه ولی نمی تونم اطلاعات مثل اهنگ و برنامه و ... رو از کامپیوتر به موبایل انتقال بدم. برای این کار باید کابل رو محکم به موبایل نگه دارم تا تبادل اطلاعات قطع نشه. دیگه از این بهتر نمی تونم توضیح بدم. ممنون

والا نمیدونم مهدی جان...با چند تا از دوستانم در میون میگذارم ببینم میتونن کمکت کنن یا نه.
چیزی به ذهنم نمیرسه
شما وقتی گوشی رو وصل میکنید به پی-سی کدوم گزینه رو انتخاب میکنید؟؟؟پیشنهاد میکنم برای سرعت و سهولت بشتر از گزینه disk drive استفاده کنی...

kachlol
05-10-2010, 23:21
گوشی شما الان ویوا هست یا لجند؟
ولی مشکلی نیس اگه وسط اپدیت خاموش بشه.
شما گوشیت رو تو همون حالت خاموش وصل کن به پی-سی...حالا اجازه بده گوشیت سینک بشه.

حالا مراحل نصب رو از اول شروع کن

دوستان سلام گوشی من لجنده ولی این مشکل برای یکی از دوستام پیش اومده و اون طور که میگفت کامپیوتر گوشیش رو نمیشناسه.
پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنون.:ad:

sabzake
06-10-2010, 00:39
والا نمیدونم مهدی جان...با چند تا از دوستانم در میون میگذارم ببینم میتونن کمکت کنن یا نه.
چیزی به ذهنم نمیرسه
شما وقتی گوشی رو وصل میکنید به پی-سی کدوم گزینه رو انتخاب میکنید؟؟؟پیشنهاد میکنم برای سرعت و سهولت بشتر از گزینه disk drive استفاده کنی...

خودم disk drive رو انتخاب میکنم ولی نمیدونی وقتی حجم فایل بالای 30meg باشه چه زجری میکشم. چندین بار قطع میشه تا بلاخره موفق بشم. اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم

Sandroid
06-10-2010, 01:00
دوستان سلام گوشی من لجنده ولی این مشکل برای یکی از دوستام پیش اومده و اون طور که میگفت کامپیوتر گوشیش رو نمیشناسه.
پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنون.:ad:
عزیزم اگه گوشیتون لجند هست که باید برید به بخش تخصصی خودتون...اینجا بخش ویوا هستش...
ولی اگه ویوا دارید که باید active sync رو از مایکروسافت دانلود کنید و بعد از نصب گوشیتون رو به پی-سی بشناسونید

خودم disk drive رو انتخاب میکنم ولی نمیدونی وقتی حجم فایل بالای 30meg باشه چه زجری میکشم. چندین بار قطع میشه تا بلاخره موفق بشم. اگه کمک کنید خیلی ممنون میشم

مهدی جان...100%ایراد یا از کابل هست و یا از خود پورت usb پی-سی...
چون این ایراد هیچ ربطی به نرم افزار و سخت افزار گوشی نداره

kachlol
06-10-2010, 09:51
سلام من مشکلمو یه بار دیگه از اول میگم چون تو چندتا پست نوشتم دوستان به اشتباه افتادن.
من دارم درباره گوشی viva سوال میپرسم.
یکی از دوستام در حال نصب رام گوشیش خاموش میشه و دیگه هم روشن نمیشه مثلا حتی تو شارز هم میزنه شارز نمیشه و کامپیوتر هم گوشیش رو نمیشناسه راه حلی وجود داره و اینکه ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.

Sandroid
06-10-2010, 10:29
سلام من مشکلمو یه بار دیگه از اول میگم چون تو چندتا پست نوشتم دوستان به اشتباه افتادن.
من دارم درباره گوشی viva سوال میپرسم.
یکی از دوستام در حال نصب رام گوشیش خاموش میشه و دیگه هم روشن نمیشه مثلا حتی تو شارز هم میزنه شارز نمیشه و کامپیوتر هم گوشیش رو نمیشناسه راه حلی وجود داره و اینکه ممکنه مشکل سخت افزاری باشه.

عزیزم وقتی گوشی خاموشه وصل کنید به پی-سی و اکتیو سینک کنید...و مراحل نصب رام رو پیش برید...البته باید قبلا گوشی رو انلاک کنید(اگه رام غیر رسمی استفاده میکنید)
اگه با این روش جواب نداد باید گوشیتون رو ببرید به حالت بوت لودر...و از اونجا رام رو نصب کنید...
بازم اگه جواب نداد باید گوشیتون رو هارد ریست کنید تا حداقل گوشیتون بالا بیاد...

اموزشهای هرکدوم تو بخش موجوده

sabzake
06-10-2010, 12:46
عزیزم اگه گوشیتون لجند هست که باید برید به بخش تخصصی خودتون...اینجا بخش ویوا هستش...
ولی اگه ویوا دارید که باید active sync رو از مایکروسافت دانلود کنید و بعد از نصب گوشیتون رو به پی-سی بشناسونید

مهدی جان...100%ایراد یا از کابل هست و یا از خود پورت usb پی-سی...
چون این ایراد هیچ ربطی به نرم افزار و سخت افزار گوشی نداره

گفتم که کابل رو عوض کردم و روی کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم نشد که نشد.
تا حالا که باهاش سر کردم بازهم تحملش می کنم

Sandroid
06-10-2010, 12:50
گفتم که کابل رو عوض کردم و روی کامپیوترهای دیگه هم امتحان کردم نشد که نشد.
تا حالا که باهاش سر کردم بازهم تحملش می کنم

اگه رو کامپیوتر های دیگه هم با همین مشکل مواجه هستید پس شاید مشکل با هارد ریست حل بشه...اگه اینم نشد رامتون رو عوض کنید....

sabzake
06-10-2010, 13:06
اگه رو کامپیوتر های دیگه هم با همین مشکل مواجه هستید پس شاید مشکل با هارد ریست حل بشه...اگه اینم نشد رامتون رو عوض کنید....

هارد ریست که خوبه صدتا رام روش نصب کردم. یه جورایی مطمئنم مشکل از داخلشه. میخوام بدونم کجاش مشکل داره. ممنون

softbaran
06-10-2010, 13:09
سلام.
گوشیم چندروزیه تاچش خراب شده،یعنی قاطی داره.مثلا جابجا کار میکنه.
فک میکنم مشکل رام داشته باشه یا ویروسی شده باشه.اومدم رامشو عوض کنم نمیشه.تمام مراحلو میرم،اونجاییکه باید درصد پر شه،تا1درصد میره بعد
ارور می ده که: the image file is corrupted.please check your update utility
چیکارش کنم؟
خواستم آنلاکشم کنم همین ارور رو داد.البته 100درصد پر شدا.

راستی یه ریست کلی هم میخام بکنم.با کلیدای سخت افزاری،که نیاز نباشه که حتما وارد گوشی بشم.
میشه بگین کدوم کلیدارو باید فشار بدم؟!(اینو زود جواب بدید لطفا)

Sandroid
06-10-2010, 15:05
سلام.
گوشیم چندروزیه تاچش خراب شده،یعنی قاطی داره.مثلا جابجا کار میکنه.
فک میکنم مشکل رام داشته باشه یا ویروسی شده باشه.اومدم رامشو عوض کنم نمیشه.تمام مراحلو میرم،اونجاییکه باید درصد پر شه،تا1درصد میره بعد
ارور می ده که: The image file is corrupted.please check your update utility
چیکارش کنم؟
خواستم آنلاکشم کنم همین ارور رو داد.البته 100درصد پر شدا.

راستی یه ریست کلی هم میخام بکنم.با کلیدای سخت افزاری،که نیاز نباشه که حتما وارد گوشی بشم.
میشه بگین کدوم کلیدارو باید فشار بدم؟!(اینو زود جواب بدید لطفا)

عزیز تو تاپیک خودتونم بهتون جواب دادم...تونستی کاری از پیش ببری؟

برای هارد ریست:
بايد دو دكمه ي جواب دادن و قطع كردن تماسها (دكمه هاي سبز و قرمز ) را با هم نگه داشته و سپس از دكمه پشت قاب كه قرمز رنگ و كلمه ريست نوشته شده استفاده کنید...دکمه ریست رو رها کنید ولی تا نمایان شدن صفحه سیاه رنگ با نوشته هایی سفید دست از روی دکمه های رد و پاسخ جوا برناری...
وقتی صفحه مذکور ظاهر شد فقط دکمه پاسخ تماس را فشار دهید...
تمام

Ahmad_p11
06-10-2010, 22:06
دوستان یه رام رسمی واسه touch 3g میخوام آخه نمیخوام hspl کنم

ممنون

Sandroid
06-10-2010, 23:40
دوستان یه رام رسمی واسه touch 3g میخوام آخه نمیخوام hspl کنم

ممنون

رام 6.5 که براش نیومده...ولی اگه رام رسمی 6.1 میخوای...

اینم لینک (http://http://www.htc.com/mea-en/supportdownloadlist.aspx?p_id=174&act=sd&cat=2) 3تا رام رسمی برای گوشی شما از سایت رسمی

Ahmad_p11
07-10-2010, 13:57
رام 6.5 که براش نیومده...ولی اگه رام رسمی 6.1 میخوای...

اینم لینک (http://http://www.htc.com/mea-en/supportdownloadlist.aspx?p_id=174&act=sd&cat=2) 3تا رام رسمی برای گوشی شما از سایت رسمی

لینک کار نمیکنه

Sandroid
07-10-2010, 18:25
لینک کار نمیکنه

تصحیح شد: لینک (http://www.htc.com/mea-en/supportdownloadlist.aspx?p_id=174&act=sd&cat=2)

ahmad v3
09-10-2010, 19:35
سلام دوستان ببينم راهي وجود داره كه پس زمينه منوهاي ويندوز 6.1 رو عكس گذاشت يا حداقل رنگش رو تغيير داد

pucketpc
10-10-2010, 19:17
باسلام من یه گوشی اچ تی سی ویوا دارم که روش یه رام نصب کردم رام نصب شدولی به علت اینکه کند کارمیکرد تصمیم گرفتم یه رام دیگه نصب کنم شروع کردم به نصب کردن و4درصدکه پرشده بودگوشیم خاموش شدوهنوزهم روشن نشده وشارژهم نمیکنه ممنون میشم راه حلی بهم پیشنهادکنید

Sandroid
10-10-2010, 19:58
باسلام من یه گوشی اچ تی سی ویوا دارم که روش یه رام نصب کردم رام نصب شدولی به علت اینکه کند کارمیکرد تصمیم گرفتم یه رام دیگه نصب کنم شروع کردم به نصب کردن و4درصدکه پرشده بودگوشیم خاموش شدوهنوزهم روشن نشده وشارژهم نمیکنه ممنون میشم راه حلی بهم پیشنهادکنید

عزیزم شما در همون حالت خاموش گوشیت رو هارد-ریست کن تا گوشیت بالا بیاد...
بعد هم برای ریختن رام بر روی ویوا از اموشها استفاده کن که به مشکلی بر نخوری

شما اگه میخوای از رام غیر رسمی(کوک شده)استفاده کنی حتما باید گوشیت رو انلاک کنی و بعد استفاده کنی از رام

A.Plus
11-10-2010, 17:07
عزیزم شما در همون حالت خاموش گوشیت رو هارد-ریست کن تا گوشیت بالا بیاد...
بعد هم برای ریختن رام بر روی ویوا از اموشها استفاده کن که به مشکلی بر نخوری

شما اگه میخوای از رام غیر رسمی(کوک شده)استفاده کنی حتما باید گوشیت رو انلاک کنی و بعد استفاده کنی از رام
خب مشکل یه جا دیگس احتمالا دیگه ویندوزی رو گوشی نیس یا اگه هست نصفس. پس باید از بوتلودر رام رو نصب کنی. گوشی کلا روشن نمیشه یا روشن میشه ریست میشه؟ اون صفحه ی Smart Mobiliti میاد که نوشته های قرمز بالاشه؟

pucketpc
12-10-2010, 20:32
سلام ممنونم ازاینکه یه راهنمایی کردین به من که گوشیموهاردریست کنم انجامش دادم ولی گوشیم بالا نیومدآیاراه دیگه ای داره که گوشیم بالا بیاد یانه ممنون میشم یه راه حل دیگه ای پیشنهادکنین

Sandroid
12-10-2010, 21:03
سلام ممنونم ازاینکه یه راهنمایی کردین به من که گوشیموهاردریست کنم انجامش دادم ولی گوشیم بالا نیومدآیاراه دیگه ای داره که گوشیم بالا بیاد یانه ممنون میشم یه راه حل دیگه ای پیشنهادکنین

خب برای شما فقط تنها راه باقی مونده اینه که گوشی رو به حالت بوت لودر ببرید و از اونجا گوشی رو به پی-سی وصل کنید...اکتیو سینک که بین گوشی و پی-سی وصل شد رام مورد نظر رو نصب کن تا گوشیت بیاد بالا...

اگه گوشی به حالت بوت لودر هم نمیره دیگه من راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه...

pucketpc
13-10-2010, 13:21
ممنونم ازپیشنهادتون ولی من بازهم میگم گوشیم روشن نمیشه که بخوام بوت لودرش کنم اگه بازم راهی داره ممنون میشم پیشنهادکنین

Sandroid
13-10-2010, 13:30
ممنونم ازپیشنهادتون ولی من بازهم میگم گوشیم روشن نمیشه که بخوام بوت لودرش کنم اگه بازم راهی داره ممنون میشم پیشنهادکنین

پس متاسفانه شما سی-پی-یو تون سوخته و باید ببرید واسه تعمیر تا عوضش کنن

مريوان
21-10-2010, 19:38
سلام داش ساسان شما هميشه ما رو آموزش ميدي ،آموزگار ،معلم ،دبير تعليمات آموزشي ،استاد س.آندرويد،پهلوون،اما نميتوني استاد ما پهلوونا بشي استاد مااول اوس كريم بعدشم جهان پهلوان تختيه،رام رسمي چه جور نصب كنم يه شعر از ساندرويد سعدي بگم كه ميگه/ شاه شيرين سخنان خسرو خوبان جهان/بقيشو بلد چي داداش نيستم

bahram58
24-10-2010, 15:13
دوستان سلام
میخواستم راهنمایی کنید چطور میتونم از طریق بلوتوث
با اکتیو سینک کامپیوترم ارتباط برقرار کنم ؟
ممنون

bahram58
24-10-2010, 15:26
با عرض پوزش
یه سوالی که نمیدونستم کجا باید بپرسم !
چطوری میتونم برای خودم توی سایت امضا تعریف کنم ؟

Sandroid
24-10-2010, 20:03
با عرض پوزش
یه سوالی که نمیدونستم کجا باید بپرسم !
چطوری میتونم برای خودم توی سایت امضا تعریف کنم ؟

جالب بود...
برو تو کنترل پنل کاربری...ویرایش امضا...
شدیدا منتظر امضا شما هستم

Sandroid
24-10-2010, 20:06
سلام داش ساسان شما هميشه ما رو آموزش ميدي ،آموزگار ،معلم ،دبير تعليمات آموزشي ،استاد س.آندرويد،پهلوون،اما نميتوني استاد ما پهلوونا بشي استاد مااول اوس كريم بعدشم جهان پهلوان تختيه،رام رسمي چه جور نصب كنم يه شعر از ساندرويد سعدي بگم كه ميگه/ شاه شيرين سخنان خسرو خوبان جهان/بقيشو بلد چي داداش نيستم

مریوان جان اموزشش تو تاپیک مربوط هستش.
کار خاصی هم نداره...بدون اینکه انلاک کنی گوشیتو///کافیه گوشیتو با کابل وصل کنی به پی-سی و بعد گزینه اکتیو سینک رو انتخاب کنی.

حالا روی فایل رام که احتمالا فرمت nbh یا exe داره کلیک کن و مراحل رو ادامه بده.
حواست باشه که شارژ گوشیت بالای 50 باشه

pucketpc
28-10-2010, 18:11
سلام بچه ها اگه کسی روش دیفالت کردن اچ تی سی ویوا رو بلده ممنون میشم ازش بهم بگه چون روی گوشیم رام نصب کردم دیگه روشنم نمیشه شارژم نمیکنه اگه برنامه ایم داره برام سایته دانلودشوبذارین ممنون میشم

Sandroid
28-10-2010, 19:09
اگه سی-پی-یو گوشیت نسوخته باشه باید گوشیت رو هارد ریست کنی

دکمه های سبز و قرمز رو باهم بگیر و از در پشت گوشی دکمه قرمز رو یه بار فشار بده و تا صفحه مشکی رنگی ظاهر نشده دکمه های سبز و قرمز جلوی گوشی رو ول نکن.

pucketpc
29-10-2010, 13:50
خوب من این کارو انجام دادم . ولی گوشیم بالا نیومد ! اگه روش دیگری دارید راهنمایی کنید تا انجام بدم . با تشکر

evenger
29-10-2010, 14:46
سلام
دوستان من رام میریزم اما این ارور میده دلیلش چیه؟
http://up.iranblog.com/Files73/c9a6a051d48041639b72.bmp

A.Plus
29-10-2010, 19:45
خوب من این کارو انجام دادم . ولی گوشیم بالا نیومد ! اگه روش دیگری دارید راهنمایی کنید تا انجام بدم . با تشکر

اگه سی-پی-یو گوشیت نسوخته باشه باید گوشیت رو هارد ریست کنی

دکمه های سبز و قرمز رو باهم بگیر و از در پشت گوشی دکمه قرمز رو یه بار فشار بده و تا صفحه مشکی رنگی ظاهر نشده دکمه های سبز و قرمز جلوی گوشی رو ول نکن.

ساسان جان من این روش رو امتحان نکردم ولی فکر نکنم اینجوری باشه! باید دکمه های سبز و قرمز رو بگیری و دکمه ی پاور رو بزنی. شما حالا این کار رو بکن ببینیم امیدی هست یا نه: دکمه های سبز و قرمز رو بگیر و دکمه ی ولوم بالا رو بزن ببین یه صفحه ای با 4 تا رنگ میاد یا نه. اگه نیومد مطمئن باش مشکل سخت افزاریه اگه بالا اومد اون وقت بگو تا راهنماییت کنیم چی کار کنی.

evenger
29-10-2010, 20:06
درود
آقا تو رو خدا جواب سوال منو بدین خیلی کارم حیاتی.
یا حق

Sandroid
29-10-2010, 21:30
اگه گوشیت بالا نیومد که متاسفانه سی-پی-یو گوشیتون سوخته و نیاز به تعویض داره

درود
آقا تو رو خدا جواب سوال منو بدین خیلی کارم حیاتی.
یا حق

عزیزم شما چه شکلی رام رو داری میریزی؟
رام رسمی هست یا کوک شده؟
اگه کوک شده هست که باید اول انلاک کنی.اموزشش هم موجوده
بعد از انلاک
.
.
.
1:گوشیت رو چک کن که بالای 50%شارژ داشته باشه
2:گوشیت رو با کابل به پی-سی وصل کن و گزینه اکتیو سینک رو انتخاب کن...
3:حالا فایل رامی که دانلود کردی با فرمت nbh را با costum ruu for opal تو یه فولدر بریز...
4:روی کاستوم روو دبل کلیک کن و مراحل رو جلو برو
5:تمام

evenger
29-10-2010, 21:56
اگه گوشیت بالا نیومد که متاسفانه سی-پی-یو گوشیتون سوخته و نیاز به تعویض داره

عزیزم شما چه شکلی رام رو داری میریزی؟
رام رسمی هست یا کوک شده؟
اگه کوک شده هست که باید اول انلاک کنی.اموزشش هم موجوده
بعد از انلاک
.
.
.
1:گوشیت رو چک کن که بالای 50%شارژ داشته باشه
2:گوشیت رو با کابل به پی-سی وصل کن و گزینه اکتیو سینک رو انتخاب کن...
3:حالا فایل رامی که دانلود کردی با فرمت nbh را با costum ruu for opal تو یه فولدر بریز...
4:روی کاستوم روو دبل کلیک کن و مراحل رو جلو برو
5:تمام

درود
آقا دمت گرم ممنون از راهنماییت.
گوشی باید آنلاک میشد و من هم آنلاک کردم درست شد.
خیلی ممنون.
یا حق:cm:

evenger
30-10-2010, 21:46
درود
دوستان این سافت ریست چیه؟ چجوری باید سافت ریست کنم؟
یا حق

bahram58
01-11-2010, 16:05
سلام ساسان جان
یه راهنمایی در مورد اورکلاک میخواستم. من تا 240 هم بردم بالا ولی تغییری
احساس نکردم ! شاید مراحل کار رو اشتباه انجام میدم. البته
اینم بگم چون فعلا نمیخواستم ثابتش کنم از OmapclockKeep
استفاده نکردم. لطفا یکم دقیق تر مراحل کار رو توضیح بدین.
ممنون
ضمنا اگه فرصت کردی یه سری هم به تاپیک سوالات بزنید
برنامه handy menu رو اونجا آپ کردم که اگه تونستی کرکش
پیدا کنی
بازم ممنون

bahram58
01-11-2010, 16:10
درود
دوستان این سافت ریست چیه؟ چجوری باید سافت ریست کنم؟
یا حق
دوست عزیز، قاب پشت گوشیو بازکن، بالای لنز دوربین یه قسمت
قرمز رنگه که کنارش نوشته Reset ،با قلم گوشی اونو فشار بده
گوشی سافت ریست میشه:df:

bahram58
08-11-2010, 12:13
سلام ساسان جان
یه راهنمایی در مورد اورکلاک میخواستم. من تا 240 هم بردم بالا ولی تغییری
احساس نکردم ! شاید مراحل کار رو اشتباه انجام میدم. البته
اینم بگم چون فعلا نمیخواستم ثابتش کنم از OmapclockKeep
استفاده نکردم. لطفا یکم دقیق تر مراحل کار رو توضیح بدین.
ممنون
ضمنا اگه فرصت کردی یه سری هم به تاپیک سوالات بزنید
برنامه handy menu رو اونجا آپ کردم که اگه تونستی کرکش
پیدا کنی
بازم ممنون
آقا هیشکی نیست جواب مارو بده :dy:
آقا علیرضا لااقل شما یه کمکی بده :ci:

Sandroid
09-11-2010, 12:59
اقا بهرام برای برنامه handy menu نتونستم کاری از پیش ببرم....با مدیرا و همکارای دیگه هم در میون گزاشتم ولی همه بی اطلاع بودن از این موضوع

عزیزم اگه میخوای تغییر رو احساس کنی...فقط میتونی وقتی اورکلاک کردی و درجه سی-پی-یو رو مشخص کنی...بعد از یه سافت ریست بری و چند تا کار رو باهم انجام بدی...

مثلا وقتی داری با مدیا پلیر اهنگ گوش میکنی بری یه مسیج هم بنویسی...میبینی که سرعت گوشیت بالاتر رفته...(ولی نه خیلی/چون همچنان 240 هم خیلی بالا نیس/دوستانی که تاچ2 دارن با سی-پی-یو 528 هم راضی نیستن)

bahram58
09-11-2010, 14:49
اقا بهرام برای برنامه handy menu نتونستم کاری از پیش ببرم....با مدیرا و همکارای دیگه هم در میون گزاشتم ولی همه بی اطلاع بودن از این موضوع

عزیزم اگه میخوای تغییر رو احساس کنی...فقط میتونی وقتی اورکلاک کردی و درجه سی-پی-یو رو مشخص کنی...بعد از یه سافت ریست بری و چند تا کار رو باهم انجام بدی...

مثلا وقتی داری با مدیا پلیر اهنگ گوش میکنی بری یه مسیج هم بنویسی...میبینی که سرعت گوشیت بالاتر رفته...(ولی نه خیلی/چون همچنان 240 هم خیلی بالا نیس/دوستانی که تاچ2 دارن با سی-پی-یو 528 هم راضی نیستن)
ممنون از جوابت
فقط یه مطلب که اونم دوباره تاکید میکنم، من فعلا از
فایل keep استفاده نکردم. دوستان گفته بودن اگه از
اون فایل(در واقع اون برنامه) استفاده نکنی بعد از
سافت ریست دوباره cpu به حالت اولیه بر میگرده،
همچین چیزی درسته؟ چون شما الان میگی بعد
سافت ریست سرعت رو احساس میکنی :dr:

Sandroid
09-11-2010, 19:45
خب پس اگه اون برنامه رو استفاده نمیکنی...دیگه نیازی هم به سافت ریست نیس...
ظرفیت سی-پی-یو رو مشخص کن.
بعد سعی کن لذت ببری.ولی خب میگم...خیلی موثر نیس...چون 240 هم عدد بالایی نیس برای یه پی-پی-سی

Sandroid
09-11-2010, 19:45
خب پس اگه اون برنامه رو استفاده نمیکنی...دیگه نیازی هم به سافت ریست نیس...
ظرفیت سی-پی-یو رو مشخص کن.
بعد سعی کن لذت ببری.ولی خب میگم...خیلی موثر نیس...چون 240 هم عدد بالایی نیس برای یه پی-پی-سی

A.Plus
11-11-2010, 22:47
من یه مشکلی دارم با این rc3! اوو مون داشت مثل آدم کار میکرد رفتم زرت این لعنتی رو دوباره ریختم! کسایی دارن بگن چه جوری وثل میشه به کامپیوتر؟! نه اکتیو میشه نه استورج میاد! فقط شارژ میشه!
برا همه همین طوریه؟ یه هارد ریست هم کردم فایده نداشت!

Sandroid
12-11-2010, 10:23
والا ادیب جان فک کنم فقط شما این رام رو داری...حالا یه سر به ستینگ و conection بزن.اونجا گزینه هاش رو تغییر بده ببین مشکلت حل میشه یا نه.
چون یه گزینه داره که اگه تیک اون رو بزنی...دیگه ازت سوال نمیپرسه وقتی گوشی رو وصل کردی به پی-سی.
تنها تغییرات فقط اط اونجا وارد میشه

A.Plus
12-11-2010, 12:24
خب مشکل همین جاس! گزینش هست ولی نه از رو ویندوز وصل میشه نه از رو بوت لودر که ویندوز رو عوض کنم! تو بوت لودر که میرم باید اون پایین گزینه ی usb بیاد نمیاد. کلا فقط شارژ میشه. نمیشه از رو برنامه های دیگه مخصوص سینک غیر از اکتیو سینک استفاده کنم برا ریختن رام؟
من این رام رو از رو بوت لودر ریختم و از رو اکتیو سینک نبود. وقتی هم که نصب تموم شد دفعه ی اول وصل نشد به اکتیو سینک فکر کنم برا همینه که الانم وصل نمیشه. هار ریست هم کردم ولی فایده نداشت.

Sandroid
12-11-2010, 18:41
روز به روز داره مشکلات پیشرفته تر میشه!!!!
یعنی شما تو ستینگ///کانکشن///usb to pc///هیچ گزینه ای نداری که بخوای تغییر بدی؟
حتما هست

A.Plus
12-11-2010, 19:56
روز به روز داره مشکلات پیشرفته تر میشه!!!!
یعنی شما تو ستینگ///کانکشن///usb to pc///هیچ گزینه ای نداری که بخوای تغییر بدی؟
حتما هست
بود ولی گوشی وصل نمیشد! یه دفعه وصل شد سریع ویندوزم رو عوض کردم Evo 2.5 ریختم. ولی بازم همون مشکل رو داره فهمیدم از جکه. یه نگاه توش کردم فکر کنم یه 2 سالی میشه تمیز نشده! این قدر جرم گرفته که حد نداره. حالا نمیدونم با چی تمیزش کنم؟ از این کف های ضد جرم دارم ولی میترسم بزنم. چی میگی؟

Sandroid
12-11-2010, 21:51
ادیب جان سوالای تخصصی میپرسی...خب ادم میمونه جواب چی بده!!!

mohammad2567
16-12-2010, 16:23
با سلام خدمت دوستان عزیز من رام برای ویندوز 6.1 htc touch viva می خواستم لطفا راهنماای کنید که از دانلودش کنم و رام های ویندوز 6.5 را می تونم رو ویندوز 6.1 بریزم لطفا را هنمایی کنید.
با تشکر از شما

Sandroid
17-12-2010, 21:27
بله دوست عزیز...میشه.
شما اول گوشیت رو انلاک کن و بعد یه رام 6.5 دانلود و روی گوشیت نصب کن.

مشکلی پیش نمیاد اگه اموزشها رو دقیق بخونی و انجام بدی

Sandroid
17-12-2010, 21:27
بله دوست عزیز...میشه.
شما اول گوشیت رو انلاک کن و بعد یه رام 6.5 دانلود و روی گوشیت نصب کن.

مشکلی پیش نمیاد اگه اموزشها رو دقیق بخونی و انجام بدی

djmr_1992
18-12-2010, 18:40
من حافظه گوشی رو تازه ریست کردم بعد هر وقت میخوام برنامه ای رو نصب کنم پیغام میده و برنامه رو نصب نمیکنه! چیکار باید بکنم که درست بشه

Sandroid
18-12-2010, 18:47
یه بار هارد-ریست کنید...مشکلتون حل میشه

djmr_1992
18-12-2010, 18:49
گوشیم اچ تی سیه هروقت میخوام برنامه ای نصب کنم این پیغامو میده
there is no Application associated with "نام نرم افزار" run the applicaation first then open this file from whitin the application.
میاد چیکارش کنم که دیگه این پیامو نده و برنامه رو نصب کنه
ممنون میشم جوابمو سریع بهم بدین

djmr_1992
18-12-2010, 19:18
سلام من حافظه گوشی اچ تی سیم رو تازه ریست کردم بعد هر وقت میخوام برنامه ای رو نصب کنم این پیغامو میده
there is no Application associated with "نام نرم افزار" run the applicaation first then open this file from whitin the application
چیکارش کنم که درست بشه و برنامه رو نصب کنه
ممنون

djmr_1992
18-12-2010, 19:20
ریست کردن هارد فایده نداشت

bahram58
19-12-2010, 16:18
آقا یه سوال خیلی ابتدایی !!!
میخوام از ویندوز 6.5 برگردم به 6.1 اصلی، باید اولش کار بخصوصی کنم
یا مراحلی که در آموزش نصب رام رسمی هست رو اجرا کنم ؟

Mr.zeus WM
19-12-2010, 16:28
آقا یه سوال خیلی ابتدایی !!!
میخوام از ویندوز 6.5 برگردم به 6.1 اصلی، باید اولش کار بخصوصی کنم
یا مراحلی که در آموزش نصب رام رسمی هست رو اجرا کنم ؟

نه چیز خاصی نداره
همون جور که 6.5 ریختی رام رسمی رو هم بریز

postpartum
22-12-2010, 14:03
با سلام
گوشی تاچ 3g دارم میخوام قابش رو عوض کنم.کسی میتونه بمن بگه چطور قاب جلوییش رو باید در بیارم؟

bahram58
23-12-2010, 11:19
من یه مشکلی توی رام pajerm 2 Gtx برام پیش اومده، لطفا راهنمایی کنید
2-3 مرتبه ی اول بدون هیچ مشکلی از wi-fi استفاده کردم اما بعد از اون با اینکه
هیچ تغییری توی تنظیماتش ندادم ولی دیگه وصل نمیشه یعنی وصل میشه اما
عملا نمیتونم ازش استفاده کنم

sophoss
24-12-2010, 17:27
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.

یکی به داد من برسه خواهشن.
من با برنامه Sprite Backup از گوشیم بکآپ گرفتم اما بعد از HSPL و Restore کردن Contact هام نمیان.
آخرین بار 1 سال و نیم پیش بکآپ گرفته بودم یادم نمی آد دقیقا چیکار کردم!!!
الآن یه سری فایل ها بر میگرده و عمل Restore درست انجام میشه اما contact هام خالیه.
لازم به ذکره که بگم ورژن sprite backup ی که استفاده کردم قدیمی بود.
موقع بکآپ گیری در لیست فایل هایی که می خواست بکآپ بگیره PIM نداشت. یعنی Contact هام پرید ؟ :ak: :ak: :dy:

Sandroid
25-12-2010, 16:34
با سلام
گوشی تاچ 3g دارم میخوام قابش رو عوض کنم.کسی میتونه بمن بگه چطور قاب جلوییش رو باید در بیارم؟
کار حساسیه.بهتره به عهده تعمی کار بزارید

من یه مشکلی توی رام pajerm 2 Gtx برام پیش اومده، لطفا راهنمایی کنید
2-3 مرتبه ی اول بدون هیچ مشکلی از wi-fi استفاده کردم اما بعد از اون با اینکه
هیچ تغییری توی تنظیماتش ندادم ولی دیگه وصل نمیشه یعنی وصل میشه اما
عملا نمیتونم ازش استفاده کنم
تنظیمات وایرلس رو یبار ریست کن.
اگه جواب نداد گوشیتو هارد ریست کن

یکی به داد من برسه خواهشن.
من با برنامه Sprite Backup از گوشیم بکآپ گرفتم اما بعد از HSPL و Restore کردن Contact هام نمیان.
آخرین بار 1 سال و نیم پیش بکآپ گرفته بودم یادم نمی آد دقیقا چیکار کردم!!!
الآن یه سری فایل ها بر میگرده و عمل Restore درست انجام میشه اما contact هام خالیه.
لازم به ذکره که بگم ورژن sprite backup ی که استفاده کردم قدیمی بود.
موقع بکآپ گیری در لیست فایل هایی که می خواست بکآپ بگیره PIM نداشت. یعنی Contact هام پرید ؟ :ak: :ak: :dy:
احتمالا بکاپ ناقص گرفته و راه برگشتی هم نیس.
برای بکاپ گرفتن همچنان بهترین راه pim backup هست

bahram58
29-12-2010, 14:21
سلام به همگی
من چند روز رام v24 رو نصب کردم، به یه مشکلی برخوردم
به هر کلیدی که دستم میخوره صفحه ی گوشیم روشن میشه
احیانا تنظیماتی داره که مثل رامهای قبلی صفحه ی گوشیم فقط
با کلید پاور روشن و خاموش بشه؟
لطفا راهنمایی کنید

Mr.zeus WM
29-12-2010, 19:23
سلام به همگی
من چند روز رام v24 رو نصب کردم، به یه مشکلی برخوردم
به هر کلیدی که دستم میخوره صفحه ی گوشیم روشن میشه
احیانا تنظیماتی داره که مثل رامهای قبلی صفحه ی گوشیم فقط
با کلید پاور روشن و خاموش بشه؟
لطفا راهنمایی کنید

مربوط به برنامه ی ENDCALL هست...آشنا که هستی؟ اگه نه بهت بگم چجوری بری به تنظیماتش
احتمالا توی همون setting هست

A.Plus
30-12-2010, 18:41
توی بعضی از رام ها این گزینه توی ستینگ وجود نداره حالا من این رام pajerm رو ندیدم ولی حالا کلا:
setting/system/bottun فکر کنم این بود که باید گزینش رو غیر فعال کنی.

bahram58
01-01-2011, 14:20
مربوط به برنامه ی endcall هست...آشنا که هستی؟ اگه نه بهت بگم چجوری بری به تنظیماتش
احتمالا توی همون setting هست
راستش توی اون قسمت رفتم، تقریبا همه ی گزینه هاشم امتحان کردم
ولی به نتیجه ای نرسیدم. مشکلم سر جاشه.
حالا بازم اگه شما تنظیمات بخصوصی توی ذهنت هست لطف کن بهم بگو
امتحانش میکنم

smallfrank
02-01-2011, 23:14
سلام یه مشکل دارم با ویوا

وقتی با Internet sharing وصل میکنم به PC مینویسه Check USB Connection ...
Active Sync رو هم نصب کردم...
میشه بگین چه جوری حلش کنم...

ممنون

bahram58
03-01-2011, 13:22
برا مشکل ما کسی راه حلی سراغ نداره؟ هارد ریست هم کردم ولی مشکلم
حل نشد.
آقا ساسان ، آقای ادیب شما که ماشالله توی رامهای فام کونگ دیگه استادید،
منتظر راهنماییتون هستم. رام من فام کونگ v24

Safavy2002
03-01-2011, 22:29
دوستان یه سوال
آیا برای نصب ویندوز 6.5 روی ویوا باید رادیو رو هم بالا برد اصلا رادیو داره آخرین ورژنی که براش ارائه شده چنده ؟
ممنون میشم لینک بدید
ایا رادیوهای گوشیهای دیگه مثل hd2 به درد ویوا میخوره یا داغونش میکنه
با تشکر

Mr.zeus WM
04-01-2011, 13:22
دوستان یه سوال
آیا برای نصب ویندوز 6.5 روی ویوا باید رادیو رو هم بالا برد اصلا رادیو داره آخرین ورژنی که براش ارائه شده چنده ؟
ممنون میشم لینک بدید
ایا رادیوهای گوشیهای دیگه مثل hd2 به درد ویوا میخوره یا داغونش میکنه
با تشکر

ه داداش رادیو کجا بود! یکی اون قدیما بود که الان رام رسمی از اون بالاتره...در کل احتیاجی به رادیو نیست

واللا ما که رادیو ی گوشی های دیگه رو تست نکردیم.احتمالا ذوب میشه دستگات

Safavy2002
05-01-2011, 12:06
ه داداش رادیو کجا بود! یکی اون قدیما بود که الان رام رسمی از اون بالاتره...در کل احتیاجی به رادیو نیست

واللا ما که رادیو ی گوشی های دیگه رو تست نکردیم.احتمالا ذوب میشه دستگات

با تشکر از شما دوست عزیز میشه یه رام خوب 6.5 رو بهم معرفی کنید و با باگ کمتر
و لینک بدید ممنون میشم با تشکر :ap:

sophoss
05-01-2011, 14:32

این سوال رو چند صفحه قبل یکی دیگه از دوستان پرسیده بود و پاسخش این بود که "بهتره کار رو به متخصص این کار واگذار کنید"

حالا من میخوام بدونم اگه ما بخوایم خودمون متخصص باز کردن قاب جلوی گوشی خودمون (3g) بشیم کسی هست ما رو راهنمایی کنه که از کدوم سمت این گوشی باید شروع کرد ؟ ایا قابش به صورت خار دار هست یا پیچ های پشتش باید باز بشن ؟

با تشکر.

Mr.zeus WM
06-01-2011, 13:53
با تشکر از شما دوست عزیز میشه یه رام خوب 6.5 رو بهم معرفی کنید و با باگ کمتر
و لینک بدید ممنون میشم با تشکر :ap:

Evo Ultimate (wm6.5.5 without TF2D
Evo 2.5 A (wm6.5 with TF2d
تو سایت موجوده

این سوال رو چند صفحه قبل یکی دیگه از دوستان پرسیده بود و پاسخش این بود که "بهتره کار رو به متخصص این کار واگذار کنید"
حالا من میخوام بدونم اگه ما بخوایم خودمون متخصص باز کردن قاب جلوی گوشی خودمون (3g) بشیم کسی هست ما رو راهنمایی کنه که از کدوم سمت این گوشی باید شروع کرد ؟ ایا قابش به صورت خار دار هست یا پیچ های پشتش باید باز بشن
با تشکر.

سلام.هیچ آموزشی رد نت برای تعویض قاب viva و 3g تاحالا من پیدا نکردم
اصلا تا حالا قابش رو شما دیدی؟ در هر صورت پشتش چارتا پیچه که با آچار مخصوص باید باز بشه
بقیش که چجوری دل و رودش رو به هم بریزی نمیدونم

heical
07-01-2011, 17:02
دوستان می خوام یدونههندز فری بلوتوث استریو برای تاچ ویوا بگیرم. از اینهایی که برای دو گوش هست. اگه ممکنه یه مدل خوب و ارزون قیمت که روی تاچ ویوا جواب بده بهم معرفی کنین. در ضمن اگه ممکنه حدود قیمتیش رو هم بفرمایید. مرسی

Sandroid
07-01-2011, 18:31
هندزفری بلوتوث جبرا همیشه بهترین بوده

heical
07-01-2011, 18:35
بعد این جبرا با تاچ همخونی داره؟ مدل خاصی داره؟ قیمتش تقریبا چقدره؟

Sandroid
07-01-2011, 21:50
والا دیگه قیمت و جزئیات رو خودتون جویا بشید...ولی بهترین جبرا هستش

bahram58
17-01-2011, 20:23
با سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنن. برای ارتباط با مودم وایرلس باید صفحه ی گوشی روشن باشه.
اگه من بخوام با گوشیم یه فایلیو دانلود کنم که زمان زیادی میبره اولا احیانا لطمه ای به گوشیم
نمیخوره؟ ثانیا آیا راهی هست که صفحه ی گوشی خاموش بشه ولی ارتباط گوشی با وایرلس
برقرار باشه ؟
ممنون

A.Plus
18-01-2011, 16:04
من که همچین مشکلی ندارم که قطع بشه وقتی صفحه خاموش بشه! به گوشی هم لطمه ای نمیزنه ولی سارژ زیاد میخوره. سعی کن هر وقت کارت تموم شد وایرلس رو خاموش کن.

bahram58
18-01-2011, 22:56
من که همچین مشکلی ندارم که قطع بشه وقتی صفحه خاموش بشه! به گوشی هم لطمه ای نمیزنه ولی سارژ زیاد میخوره. سعی کن هر وقت کارت تموم شد وایرلس رو خاموش کن.
دوست عزیز ، تنظیمات خاصی انجام دادی که ارتباطت وقتی
صفحه ی گوشی خاموش میشه برقرار باشه ؟ یا احیانا گوشی
من ایراد داره ؟
خوب مسلما وقتی صفحه ی گوشی خاموش باشه ولی دانلود
شما یا ارتباط شما با اینترنت قطع نشه لطمه ای به گوشی نمیخوره
مشکل من روشن بودن صفحه ی گوشیمه.
راستی شما از چه رامی روی گوشیت استفاده میکنی ؟

A.Plus
20-01-2011, 23:43
من از Evo 2.5 استفاده میکنم. تنظیم خاصی هم انجام ندادم. با Opera mini دان میکنم. مشکلی هم تا حالا پیش نیومده.

bahram58
21-02-2011, 09:14
سلام دوستان
کسی میدونه چجوری میشه توی این گوشی فیلمهای ....... رو دید؟ من هم از opera استفاده کردم هم از uc browser با هیچکدوم نمیتونم فیلمهارو ببینم

Mr.zeus WM
21-02-2011, 13:21
سلام دوستان
کسی میدونه چجوری میشه توی این گوشی فیلمهای ....... رو دید؟ من هم از opera استفاده کردم هم از uc browser با هیچکدوم نمیتونم فیلمهارو ببینم

سلام...برنامه u - tube دیگه تو ایران کار نمیکنه
شما باید با یک فلتر شکن وارد سایت ها شید مثل v/p/n

amirali1367
22-02-2011, 00:23
سلام
من touch 3g دارم و میخوام از سایت htc یه رام دانلود کنم
سریال که وارد میکنم میگه اشتباه
اگه کسی سریال داره کمکم کنه

amirali1367
22-02-2011, 00:26
سلام
سریال touch 3g برای دانلود رام از سایت htc می خوام
سریال اروپا رو میخوام
sabzrayan1@yahoo.com:sign_help:
:bc:

bahram58
22-02-2011, 15:23
سلام...برنامه u - tube دیگه تو ایران کار نمیکنه
شما باید با یک فلتر شکن وارد سایت ها شید مثل v/p/n
خوب مثلا همین opera راحت یوتوب رو باز میکنه ولی مشکل اینجاست
که فیلمهاشو نمیشه دید. یه وقتهایی پیغام میده که browser شما
فاقد فلش است. باید چیکار کنم ؟

bahram58
22-02-2011, 15:28
سلام
من touch 3g دارم و میخوام از سایت htc یه رام دانلود کنم
سریال که وارد میکنم میگه اشتباه
اگه کسی سریال داره کمکم کنه
دوست عزیز فکر میکنم اگه یه گشتی توی همین mobilestan
یا اگه نبود توی گوگل یه سرچ بزنی میتونی لینک دانلودشو
که دوستان زحمت کشیدن گذاشتنو پیدا کنی ، نیازی هم به
سریال دیگه نیست

amirali1367
23-02-2011, 10:58
دوست عزیز فکر میکنم اگه یه گشتی توی همین mobilestan
یا اگه نبود توی گوگل یه سرچ بزنی میتونی لینک دانلودشو
که دوستان زحمت کشیدن گذاشتنو پیدا کنی ، نیازی هم به
سریال دیگه نیست

ولی هر کجا رو که گشتم پیدا نکردم
اگه سریال میشه خیلی بهتر و مطمن تر بود
کمکم کنید لطفا
لینک رام اینه http://www.htc.com/europe/SupportDownload.aspx?p_id=174&cat=2&dl_id=870

:sign_help:

Mr.zeus WM
23-02-2011, 14:53
ولی هر کجا رو که گشتم پیدا نکردم
اگه سریال میشه خیلی بهتر و مطمن تر بود
کمکم کنید لطفا
لینک رام اینه http://www.htc.com/europe/SupportDownload.aspx?p_id=174&cat=2&dl_id=870

:sign_help:

گوشی شما پشت قابش یه sn داره دیگه..درست؟
شما باید اون کد رو با کشور های دیگه ی آسیا مثل هند و ... امتحان کنید تا ببینید کدوم میخوره

این هم یه سایت دیگه که به دردتون میخوره (هر رامی بخوای داره:)

http://shipped-roms.com/shipped/Jade/

pucketpc
03-03-2011, 14:33
سلام دوستان من روی گوشیم که اچ تی سی ویواست رام نصب کردم درحال نصب گوشیم خاموش شددیگه ام روشن نشد نه شارژمیکنه نه روشن میشه روش هارد ریست رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد ولی یه چندروزی که گوشی میمونه بعدش میزنمش تو شارژچراغ شارژش روشن بعد خاموش میشه به نظر شما مشکلش چیه توروخدا راهنماییم کنید چون گوشیمو دوست دارم ممنونم ازتون

Mr.zeus WM
04-03-2011, 15:07
سلام دوستان من روی گوشیم که اچ تی سی ویواست رام نصب کردم درحال نصب گوشیم خاموش شددیگه ام روشن نشد نه شارژمیکنه نه روشن میشه روش هارد ریست رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد ولی یه چندروزی که گوشی میمونه بعدش میزنمش تو شارژچراغ شارژش روشن بعد خاموش میشه به نظر شما مشکلش چیه توروخدا راهنماییم کنید چون گوشیمو دوست دارم ممنونم ازتون

شاید یجوری برسک شده اما شاید بشه با ابزار درستش کرد
اگر تعمیرکار متخصص سراغ دارید (هرکسی بلد نیست ها...) ببرید پیشش یا ببرید نمایندگی
یا به من یه پیغام خصوصی بدید تا ببینم چیکار میشه کرد

pedramstalker
06-03-2011, 19:40
سلام دوستان ترو خدا كمك كنين :
من Htc viva با رام evo ultimate دارم و راضيم فقط چندتا سوال مهم ازتون دارم كمك كنين ممنونتون ميشم:( اگر برنامه ميخواد بدين ممنونتون ميشم)
1: چجوري ميشه زنگ sms رو تعويز كرد ؟
2: چجوري ميشه از يه برنامه يا بازي بيايم بيرون (دكمه خروج كدومه) البته نه با exit برنامه(مثل alt+f4 in pc )
3: چجوري ميشه فايل مارك كرد مثلا چند تا فايل با بلوتوث فرستاد
4: چجوري ميشه اسم بلوتوث رو عوز كرد؟
5:من وقتي 6.1 داشتم يه task bar بود برنامهاي در حال اجرا رو نشون ميداد و ميبست حالا چجوري تو evo u اين كار رو بكنم؟
6: چجوري ميشه تو استارت يه پوشه ساخت براي منظم كردن برنامه ها
يك دنيا ممنون
7: ويبره در هنگام زنگ خوردن ممتد ميزنه نميشه كاريش كرد مثل گوشي هاي ديگه قطع و وصل شه؟

Mr.J
06-03-2011, 23:21
سلام.
1. برو به آدرس:start--setting----sound and notifications بعد تو نواری که نوشته incoming calls برو و new text massage رو انتخاب کن و...(البته اگه میخوای از آهنگای غیر فابریک بذاری باید اول آهنگ مورد نظرت رو تو پوشه ویتدوز یا my document مموری اصلی کپی کنی)
2.دکمه قرمزه(راستیه) گوشیت رو بزن میاد بیرون دیگه!!
3.باید نرم افزار resco file explorer که تو همین سایت تا دلت بخواد هست رو نصب کنی، اونوقت با اون اکسپلورر فوق العاده میتونی این کار رو کنی.
4.؟!
5.از نرم افزار arkswitch استفاده کن.(یه سرچ کن اگه پیدا نکردی بگو بذارم)
6.؟!
7.؟!

A.Plus
07-03-2011, 19:18
1. با استفاده از رنم افزار ringo هم میتونی این کار رو انجام بدی. راستش خودم هم میخواستمش تو سایت سرچ کردم نبود. تو بخش درخواست نرم افزار بگو برات بچه ها میزارن.
4. اسم بلوتوث تو گوشی های ویندوز مثل بقیه ی گوشی ها نیس! یا باید از طریق : start/setting/system/about/device ID عوض شه که یه ذره دست و پا گیره یا از طریق start/setting/personal/owner information که ملا اسم شخصی گوشیت عوض میشه.
5. من فکر میکنم showcase بهتر باشه یا resco task manager
6. تو فایل منیجر برو به: windows/start menu و اون جا هر کاری دوست داری بکن :)
7.نخیر امکان نداره تا اونجایی که من میدونم.

pucketpc
13-03-2011, 20:19
من چندجا بردم گوشیمو گفتن که با فلش زدن درست میشه به نظر شما درست میشه با فلش یا نه

Mr.zeus WM
14-03-2011, 12:24
من چندجا بردم گوشیمو گفتن که با فلش زدن درست میشه به نظر شما درست میشه با فلش یا نه

همون که گوشی بالا نمیومد؟
باید از اول بوت بزنه... بله درست میشه

sina3301
16-03-2011, 19:47
سلام من گوشی htc viva خریدم و همکان ارسال اس ام اس ندارم ولی اس ام اس واسم می یاد.می تونید کمکم کنید؟

Mr.J
17-03-2011, 20:05
خب منظورت چیه از اینکه امکان اس ام اس نداری؟
نمیدونی از کجا بفرستی؟!میفرستی دلیور نمیشه؟!...
یکم جزئی تر بگو.

omid_king
21-04-2011, 10:50
سلام دوستان.یه گوشی htc vivAدارم.ویندوز6.1 هست.خواستم ویندوز6.5ارتقاش بدم.رام 6.5 گرفتم.همه روشها برای آنلاک کردن رو اجام دادم ActiveSyncو Net FrameWorkرو گوشیم نصب کردمOpal Hard SPL v2.0 را زیپ خارج کردم.اما موقع آپدیت error 270 میده.گوشی تا 2% میره .ریست میکنه.مشکل از کجاست؟راهنمایی کنید.ممنون

Mr.J
27-04-2011, 11:42
سلام.از وقتی که رامم رو عوض کردم و evo ultimate رو نصب کردم دیگه گوشیم به کامپیوتر وصل نمیشه(البته قبلا رامم همین بود و هیچ مشکلی نداشت ولی رامم رو عوض کردم و وقتی دوباره به همین رام برگشتم اینطوری شد)یه بار هم گوشی رو هارد ریست کردم اما بازم وصل نشد.کسی میدونه چیکار باید بکنم؟!

omid_king
28-04-2011, 19:35
سلام دوستان.یه گوشی htc vivAدارم.ویندوز6.1 هست.خواستم ویندوز6.5ارتقاش بدم.رام 6.5 گرفتم.همه روشها برای آنلاک کردن رو اجام دادم ActiveSyncو Net FrameWorkرو گوشیم نصب کردمOpal Hard SPL v2.0 را زیپ خارج کردم.اما موقع آپدیت error 270 میده.گوشی تا 2% میره .ریست میکنه.مشکل از کجاست؟راهنمایی کنید.ممنون

Sandroid
29-04-2011, 22:38
سلام.از وقتی که رامم رو عوض کردم و evo ultimate رو نصب کردم دیگه گوشیم به کامپیوتر وصل نمیشه(البته قبلا رامم همین بود و هیچ مشکلی نداشت ولی رامم رو عوض کردم و وقتی دوباره به همین رام برگشتم اینطوری شد)یه بار هم گوشی رو هارد ریست کردم اما بازم وصل نشد.کسی میدونه چیکار باید بکنم؟!

حسن جان...یه بار برنامه htc sync و netfrom رو انیستال و دوباره نصب کن.
اگه جواب نداد...یه بار ویندوز سیستمت رو عوض کن.
درست میشه

Mr.J
30-04-2011, 12:37
حسن جان...یه بار برنامه htc sync و netfrom رو انیستال و دوباره نصب کن.
اگه جواب نداد...یه بار ویندوز سیستمت رو عوض کن.
درست میشه

ممنون از توجهت.ولی مشکل از کامپیوتر نیست.چون برنامه windows mobile device center رو روی یک کامپیوتر دیگه اینستال کردم و گوشی رو با usb وصلش کردم و sync رو انتخاب کردم اما بازهم نصب نشد.وقتی گوشی رو وصل کردم یه آلارم اومد که در حال اینستال کردن نرم افزار ولی اینستال کامل نشد و فیل شد.و اینکه وقتی گوشی برادرم(دایاموند)رو وصل میکنم بدون هیچ مشکلی نصب میشه.:dg:
فک کنم اشکال از این رام اوو باشه.البته بگم قبلا که این رام رو نصب کرده بودم هیچ مشکلی نداشت اما بعد از نصب یه رام جدید و دوباره برگشتن به همین رام اینجوری شد.(اگر درستش کنم دیگه هیچ وقت اوو اولتیمیت رو نصب نمیکنم)

Mr.J
30-04-2011, 16:41
windows mobile device center رو پاک کردم و دوباره نصب کردم.وقتی گوشی خودم رو وصل کردم اصلا انگار نه انگار گوشی ای به کامپیوتر وصل شده.ولی وقتی دایاموند رو وصل کردم خودش بصورت خودکار برنامه رو اینستال کرد و وصل شد.بعد از اینستال شدنش هم که دوباره گوشیم رو وصل کردم بازم هیچ اتفاقی نیافتاد.

ali_2c
19-05-2011, 11:28
سلام به همه دوستان.... دیکشنری انگلیسی به فارسی برای viva میخوام .... کسی میتونه بزاره واسم یا بگه که از کجا میشه بگیرم ؟

Mr.J
21-05-2011, 20:42
سلام به همه دوستان.... دیکشنری انگلیسی به فارسی برای viva میخوام .... کسی میتونه بزاره واسم یا بگه که از کجا میشه بگیرم ؟

یه دیکشنری به اسم saharDic هست که واقعا خوبه.تو قسمت نرم افزارهای پاکت پی سی یه سرچ کن اگه نبود بگو بذارم.البته اینو باید تو قسمت درخواست نرم افزار میذاشتید.

Mr.zeus WM
29-05-2011, 14:41
windows mobile device center رو پاک کردم و دوباره نصب کردم.وقتی گوشی خودم رو وصل کردم اصلا انگار نه انگار گوشی ای به کامپیوتر وصل شده.ولی وقتی دایاموند رو وصل کردم خودش بصورت خودکار برنامه رو اینستال کرد و وصل شد.بعد از اینستال شدنش هم که دوباره گوشیم رو وصل کردم بازم هیچ اتفاقی نیافتاد.

سلام ... ببین منم همچین مشکلی دارم, فایر وال رو چک کردم, pcو windows و ...
یه سر هم رفتم htc اما نفهمیدن مشکل چیه ... خلاصه آخر سر رام اورجینال رو با مموری فلش زدم اما بازم مشکل داره
حالا میخوای ببینم دیگه چیکار میشه کرد فعلا خودت اینارو تست کن

Mr.zeus WM
29-05-2011, 14:43

چه اروری میده؟ spl خود من 1.35 بود اما مشکل نداشتم

Member81
14-06-2011, 13:18
سلام

چطور می شه دکمه قرمز (hard button) رو برای خروج از برنامه های گوشی تنظیم کرد؟ قبلا" می شد اما الان کار نمی کنه.
قسمت تنظیمات buttons هم رفتم اما فقط "(Button 1(Hold" رو داره.

Mr.J
16-06-2011, 11:47
سلام ... ببین منم همچین مشکلی دارم, فایر وال رو چک کردم, pcو windows و ...
یه سر هم رفتم htc اما نفهمیدن مشکل چیه ... خلاصه آخر سر رام اورجینال رو با مموری فلش زدم اما بازم مشکل داره
حالا میخوای ببینم دیگه چیکار میشه کرد فعلا خودت اینارو تست کن

ممنون از توجهت.ولی انقدر این مشکل رفت رو مخم که دیگه از ویوا بدم اومد و کلا بیخیالش شدم.انشاءالله کنکور رو که دادم :dz:میخوام یه گوشی دیگه بخرم.:dq:

sat star
01-08-2011, 08:21
چه رامی را پیشنهاد میکنید برای ویوا که سرعتش خوب باشه ویندوز 6.5 بریزم سرعتش خوبه؟

sat star
06-08-2011, 13:14
سلام دوستان
من یه viva دارم میخوام برای اولین بار رامش را عوض کنم
ویندوز6.5 بریزم یا آندروید یا ...؟ یا اورکلاک؟!
برام در درجه اول سرعت و زیبایی مهمه!
لصفا لینک آموزش و دانلود بدید
ورژن رام ام هم اینه
ROM version: 1.35.720.2 WWE

sat star
06-08-2011, 17:25
چجوری ورژن مانیلا رو بفهمم؟

sat star
07-08-2011, 00:10
[ROM][8-Apr-2011] htc Opal T2223 (WWE) “igomyown” 6.5.3 (build 28244)
خوبه؟

vahidnavidi
07-08-2011, 23:46
راحت ترین راه برای فارسی نوشتن در sms چیه ؟
گوشیم فارسی رو راحت می خونه ولی نمیشه نوشت.

یه آموزش بود واسه عربی کردن رام که انجام دادم.

ولی وقتی میخوام sms بنویسم نمیدونم چطور باید عربی یا فارسی بنویسم

Mr.J
09-08-2011, 10:23
چه رامی را پیشنهاد میکنید برای ویوا که سرعتش خوب باشه ویندوز 6.5 بریزم سرعتش خوبه؟

سلام.رام evo 2.5a سرعت خوبی داره و زیباییش هم در حد قابل قبولییه.اما مصرف باتریش سرسام آوره و فایل های تصویری رو هم با ویندوز مدیا پلیر باز نمیکنه.
رام evo ultimate سرعت خوبی داره و مصرف باتریش هم خوبه و فایل های صوتی رو هم با ویندوز مدیا پلیر باز میکنه اما زیبایی خاصی نداره.حتی تاچ فلو هم نداره.
رام های کوک شده همه 6.5 به بالا هستن.

TajDar
09-08-2011, 10:31
بهترین رام پیشنهادی برای ویوا چیه؟
میشه اندروید نصب کرد؟
ویندوز 7 چی؟

Mr.J
09-08-2011, 10:33
سلام دوستان
من یه viva دارم میخوام برای اولین بار رامش را عوض کنم
ویندوز6.5 بریزم یا آندروید یا ...؟ یا اورکلاک؟!
برام در درجه اول سرعت و زیبایی مهمه!
لصفا لینک آموزش و دانلود بدید
ورژن رام ام هم اینه
ROM version: 1.35.720.2 WWE

شما اگه اولین بارته فعلا با همون ویندوزها شروع کنی بهتره.سراغ اندروید نرو فعلا.اورکلاک هم که رام نیست.اگه سرعت و زیبایی برات مهمه evo 2.5a رو امتحان کن.آموزش نصب که کاملا مشخص توی بخش ویوا هست.لینکش اینه. (http://www.techit.in/2010/05/evolution-2-5a-for-htc-touch-viva/)البته مصرف باتری بالاست.

Mr.J
09-08-2011, 10:36
بهترین رام پیشنهادی برای ویوا چیه؟
میشه اندروید نصب کرد؟
ویندوز 7 چی؟

بستگی به این داره که از رام چه انتظاراتی داشته باشی.زیبایی برات مهمه یا مصرف باتری و کارایی و لایت بودن؟در مورد اندروید فک کنم براش اومده باشه اما خیلی مشکل و دردسر داره.سون هم نمیشه فعلا.

Mr.J
09-08-2011, 10:46
چجوری ورژن مانیلا رو بفهمم؟

خیلی خوب یادم نمیاد.ولی مطمئنم توی ستینگه.
راستی توی خوده مانیلا برو تو قسمت ستینگش(یکی از قسمتهای صفحه مانیلا صفحه اصلیشه یکی نرم افزارها و... ویکی هم ستینگه.)و آخرین گزینه رو انتخاب کن.اگه اون نبود توی همون لیست هست.بگردی پیدا میشه.

Mr.J
09-08-2011, 10:48
راحت ترین راه برای فارسی نوشتن در sms چیه ؟
گوشیم فارسی رو راحت می خونه ولی نمیشه نوشت.

یه آموزش بود واسه عربی کردن رام که انجام دادم.

ولی وقتی میخوام sms بنویسم نمیدونم چطور باید عربی یا فارسی بنویسم

یه کیبرد فارسی دار نصب کن.بهترینش از نظر من fingerkeyboard هستش.بعد برو توی ستینگ و پرسنال و اینپوت و اون کیبرد رو انتخاب و برو توی تنظیماتش و فارسیش رو (اگه فعال نیست)فعال کن.

sat star
21-08-2011, 18:35
دوستان یه برنامه معرفی کنید که فایهای mp4تصویری را بخونه...

Mr.J
25-08-2011, 09:59
برنامه core player رو نصب کن.خدایه پلیر هاست.

bahram58
25-08-2011, 10:52
دوستان ،من مدتیه مشکل آنتن دهی پیدا کردم. گاها دوستام که تماس میگیرن
میگن گوشیت در دسترس نیست یا مشغوله. فکر میکنید مشکل از کجاست ؟
ضمنا رام گوشیم رام اصلی هست که از سایت خود htc گرفتم

sat star
26-08-2011, 17:32
برنامه core player رو نصب کن.خدایه پلیر هاست.

جواب نمیده
player: video codec (avc aka h.264) not supported the player!(0109)

Mr.J
27-08-2011, 15:44
دوستان ،من مدتیه مشکل آنتن دهی پیدا کردم. گاها دوستام که تماس میگیرن
میگن گوشیت در دسترس نیست یا مشغوله. فکر میکنید مشکل از کجاست ؟
ضمنا رام گوشیم رام اصلی هست که از سایت خود htc گرفتم

پیشنهاد Mr.zues:
phone canvas و htc connection manager و این چیزا رو پیدا کنن دوباره نصب کنند ببینن چی میشه.

:cj:

Mr.J
27-08-2011, 15:46
جواب نمیده
player: video codec (avc aka h.264) not supported the player!(0109)

نمیدونم این چیه.ولی یه ورژنش هست روی گوشیه خودم جواب میده.اگه مشکلی پیش نیاد فردا صبح برات آپش میکنم.:au:

Mr.J
30-08-2011, 10:26
نمیدونم این چیه.ولی یه ورژنش هست روی گوشیه خودم جواب میده.اگه مشکلی پیش نیاد فردا صبح برات آپش میکنم.:au:

بیا داداش،این ورژن رو نصب کن.این دیگه باید جواب بده:

runner1368
01-09-2011, 12:26
سلام
آقا v p n یا تنظیماتی هست برا این گوشی یا نه؟

sat star
01-09-2011, 23:13
بیا داداش،این ورژن رو نصب کن.این دیگه باید جواب بده:

نه نشد
شاید به خاطر حجمش هست من 47 مگ به بالا تست کردم جواب نداد کمتر تست نکردم
برای شما 47 مگ را جواب میده؟!

sat star
02-09-2011, 18:25
دوستان من از وقتی رام [ROM][8-Apr-2011] htc Opal T2223 (WWE) “igomyown” 6.5.3 (build 28244) را ریختم Spb Mobile Shell را که نصب میکنم بعضی مواقع فقط Spb Home میاد به جای صفحه دیفالت !باید چکار کنم Spb Home همیشه باشه!
SPB Mobile Shell v3.5.5 Build 10106

H.264 player ساپورت نمیکنه ویوا
شما شاید رامت اینو ساپورت میکنه!

Mr.J
02-09-2011, 18:35
سلام
آقا v p n یا تنظیماتی هست برا این گوشی یا نه؟

فکر نمیکنم باشه،میپرسم و با اطمینان بیشتری جواب میدم.

Mr.J
02-09-2011, 18:38
نه نشد
شاید به خاطر حجمش هست من 47 مگ به بالا تست کردم جواب نداد کمتر تست نکردم
برای شما 47 مگ را جواب میده؟!

حجم چی؟؟!

sat star
02-09-2011, 18:40
حجم چی؟؟!

حجم کلیپ

Mr.J
04-09-2011, 08:27
سی پی یوی پایین ویوا باعث میشه که نتونه ویدئوهای سنگین رو اجرا کنه.معلومه که نمیتونه اون رو با اون حجم اجرا کنه.

mammmm
22-09-2011, 09:14
سلام منظور شما این است که نمیتونید گوشیتون رو با usb کامپیوتر وصل کنید؟ خاب این در صورتی است که ویندوز شما 7 یا ویستا باشد ؟گوشی شما تنظیمات usbتو pc را دارد ولی در در تنظیمات conection نشان نمیده شما به فولدر windows در موبایل خود بروید و فایلی به نام usb سرچ کنید ایکون تنظیمات را برایتان میاورد و در تنظیمات تیکه گزینه ی اول را بردارید وبه راحتی میتوانید سینککرده و ویندوز عوض کنید اگر موفق شدید اعلام بفرمایید؟

mammmm
09-10-2011, 11:01
سلام میخاستم بدونم چجوری میشه رام گوشیرو از طریقpcعوض نکرد ایا روش دیگه ای هست لطفا کامل اموزش بدین مرسی

PersPolis
17-10-2011, 14:42
سلام به دوستان عزيز
جديدا يه گوشي آندرويدي خريدم (wildfire s)
الان که ميخوام contactهامو از tPhone به اين گوشي انتقال بدم، هيچ راهي پيدا نميکنم
حتي نميتونم کنتاکت هارو به سيم منتقل کنم
اگه برنامه اي که بتونه هم contact و هم sms رو به آندرويد منتقل کنه، معرفي کنيد ممنون ميشم.
فقط سريع!
همين سوال رو تو تاپيک خود tphone هم مطرح کردم تا شايد اينطوري زودتر به جواب برسم

Mr.J
08-11-2011, 19:32
سلام به دوستان عزيز
جديدا يه گوشي آندرويدي خريدم (wildfire s)
الان که ميخوام contactهامو از tphone به اين گوشي انتقال بدم، هيچ راهي پيدا نميکنم
حتي نميتونم کنتاکت هارو به سيم منتقل کنم
اگه برنامه اي که بتونه هم contact و هم sms رو به آندرويد منتقل کنه، معرفي کنيد ممنون ميشم.
فقط سريع!
همين سوال رو تو تاپيک خود tphone هم مطرح کردم تا شايد اينطوري زودتر به جواب برسم

خب چرا اینجا گفتی؟؟؟
ما چه میتونیم بکنیم؟

meysam1361
02-04-2012, 00:10
با سلام من گوشیموclear storage کردم شماره هام حذف شده آیا راهی برای ریکاوری هست؟با تشکر

LEO K
02-04-2012, 00:25
با سلام من گوشیموclear storage کردم شماره هام حذف شده آیا راهی برای ریکاوری هست؟با تشکر

خیر متاسفانه

neda_aa25
16-06-2012, 19:31
سلام دوستان من گوشیم رو هارد ریست کردم و الان به زبان عربی بالا میاد . یک بار دیگه هم ریست کردم ولی متاسفانه بازم عربی بالا میاد . تنظیمات rigonal رو هم رو english گذاشتم ولی تغییر نکرده چیکار باید بکنم که انگلیسی بشه ویندوزم؟ ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

LEO K
16-06-2012, 23:24
سلام دوستان من گوشیم رو هارد ریست کردم و الان به زبان عربی بالا میاد . یک بار دیگه هم ریست کردم ولی متاسفانه بازم عربی بالا میاد . تنظیمات rigonal رو هم رو english گذاشتم ولی تغییر نکرده چیکار باید بکنم که انگلیسی بشه ویندوزم؟ ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

دوست من فارسی ساز نصب کردید ؟

neda_aa25
17-06-2012, 07:33
دوست من فارسی ساز نصب کردید ؟

بله نصب کرده بودم
البته دیشب بالاخره تونستم درستش کنم . ممنون از توجه شما

بعد از تنظیمات rigonal باید یک گزینه دیگه رو هم تغییر میدادی که enabel english to arabic بود اونم که تغییر دادم درست شد .

AMADIA.Alone
20-06-2012, 18:41
سلام به بچه های گل موبایلستان خسته نباشید
آقا یه ویوا دارم وقتی میخوام هارد اس پی ال کنم تا آخر میره ولی آخرش 270 update error میده . واسه این هم میخوام رامشو عوض کن چون اس ام اس نمیفرسته . لطفا راهنمایی کنید
اس پی الش هم 1.35.000

LEO K
21-06-2012, 02:19
سلام به بچه های گل موبایلستان خسته نباشید
آقا یه ویوا دارم وقتی میخوام هارد اس پی ال کنم تا آخر میره ولی آخرش 270 update error میده . واسه این هم میخوام رامشو عوض کن چون اس ام اس نمیفرسته . لطفا راهنمایی کنید
اس پی الش هم 1.35.000

دوست من تو یه ویندوز دیگه تست کنید ، مخصوصا سون 32 بیت

AMADIA.Alone
21-06-2012, 12:22
دوست من تو یه ویندوز دیگه تست کنید ، مخصوصا سون 32 بیت

عزیز بازم نشد همون ارور رو میده

LEO K
22-06-2012, 02:00
عزیز بازم نشد همون ارور رو میده

دوست من یه هارد ریست کنید و دوباره امتحان کنید

AMADIA.Alone
23-06-2012, 11:50
دوست من یه هارد ریست کنید و دوباره امتحان کنید

بازم نشد برادر و تورو خدا یکی به دادم برسه

LEO K
23-06-2012, 14:09
بازم نشد برادر و تورو خدا یکی به دادم برسه

خیلی عجیبه دوست من ، دوست من شاید به خاطر ورژن اس پی ال باشه ، یه رام رسمی قدیمی تر رو گوشیتون بریزید

AMADIA.Alone
24-06-2012, 10:30
خیلی عجیبه دوست من ، دوست من شاید به خاطر ورژن اس پی ال باشه ، یه رام رسمی قدیمی تر رو گوشیتون بریزید

بسیار بسیار افسرده و دپرس و ناراحت شدم که باز هم نشد ؟ واسم فکری بکنید آقا جان

LEO K
25-06-2012, 06:53
بسیار بسیار افسرده و دپرس و ناراحت شدم که باز هم نشد ؟ واسم فکری بکنید آقا جان

یعنی خیلی عجیبه

تو یه پی سی دیگه تست کردید ؟ فایروال رو هم اف کنید

AMADIA.Alone
25-06-2012, 16:48
یعنی خیلی عجیبه

تو یه پی سی دیگه تست کردید ؟ فایروال رو هم اف کنید

باز و باز و دگرباره نشد . دانی که سر این جعبه چیست ؟
بابا هلپ میخواهم که اف 1 میزنم کمکککککککک
ناگفته نمونه این گوشی چینیه وقتی روشن میکنم مینویسه idea اس پی الش هم 1.35.0000
جایی سراغ ندارید رامشو بگیرم به جز shipped-rom :lol: :bi:

LEO K
25-06-2012, 20:44
باز و باز و دگرباره نشد . دانی که سر این جعبه چیست ؟
بابا هلپ میخواهم که اف 1 میزنم کمکککککککک
ناگفته نمونه این گوشی چینیه وقتی روشن میکنم مینویسه idea اس پی الش هم 1.35.0000
جایی سراغ ندارید رامشو بگیرم به جز shipped-rom :lol: :bi:

نه متاسفانه

موفق باشید

AMADIA.Alone
26-06-2012, 16:11
نه متاسفانه

موفق باشید

شما هم همینطور بدرود

dashrezi
10-07-2012, 12:54
سلام دوستان.من یهhtc 3g دارم که به محض بالا اومدن ویندوز دوباره ریست میشه.میخواستم هارد ریست کنم ولی دکمه ی volume down گوشیم خرابه.خواسم بدونم راهی داره که به طریق دیگه ای هارد ریستش کنم یا ویندوزشو عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

LEO K
10-07-2012, 15:43
سلام دوستان.من یهhtc 3g دارم که به محض بالا اومدن ویندوز دوباره ریست میشه.میخواستم هارد ریست کنم ولی دکمه ی volume down گوشیم خرابه.خواسم بدونم راهی داره که به طریق دیگه ای هارد ریستش کنم یا ویندوزشو عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من راه دیگه ای برای هارد ریست کردن نیست
باید یه جوری تو بوت لودر ببرید تا بتنید رام دیگه نصب کنید

موفق باشید

dashrezi
11-07-2012, 12:12
مرسی.حداقل خاطر جمع شدم راهی نداره.

dashrezi
30-07-2012, 11:40
سلام اساتید مهترم.اقا من یه 3g دارم ویندوزش پریده.میخواستم هارد ریستش کنم ولی وقتی دکمه ی ولوم بالاشو فشار میدم واسه ریست هیچ اتفاق خواستی نمیوفته.

LEO K
30-07-2012, 12:24
سلام اساتید مهترم.اقا من یه 3g دارم ویندوزش پریده.میخواستم هارد ریستش کنم ولی وقتی دکمه ی ولوم بالاشو فشار میدم واسه ریست هیچ اتفاق خواستی نمیوفته.

مطمئنید دکمه ی ولوم بالاش درسته ؟

dashrezi
02-08-2012, 10:13
بله مطمینم.خواسم با hard spl 5.20یه راهی به این قرازه برسم نشد.ruuبه طریق های مختلف چه به حالت دستی و چه به حالت اتوماتیک راه نمیده.بدبختی اینجاست که ارور هم نمیده فقط اینقد گیر میکنه تا باتری گوشی تموم بشه.گوشیم عمرشو کرد دیگه.دستتون درد نکنه که وقت گذاشتید و به سوالهام جواب دادین.میندازمش بره.چون خیلی داغونه.بازم مرسی

mmehdy60
11-09-2012, 12:49
سلام ویوا جی چی اس داره؟

mmehdy60
11-09-2012, 12:55
سلام گوشیم ویوا وای فای روشن نمیشه

maziyar74
11-09-2012, 15:04
سلام ویوا جی چی اس داره؟

سلام . خیر !

heical
26-11-2012, 15:18
سلام دوستان....
می خواستم بدونم گوشی ویوا از چه هدست های بلوتوثی پشتیبانی می کنه؟ آیا مثلا میشه از مدل mw600 سونی اریکسون براش استفاده کرد؟
ممنون.

omidbonyan
03-02-2013, 10:49
سلام به همه دوستان
من يه گوشي ويوا دارم كه اخيرا با windows mobile center به لپ تاپم وصل شدم اما بعد از اون يه سري از شماره هاي ليست تماسم پاك شده. لطفا كمك كنيد چه كنم برگرده
دوم اينكه براي گرفتن بك آپ از تقويم و ليست تماسهام وصل شده بودم كه باز هم نشناخت و پيام outlook isn't configured ميده
چند وقتي مي خوام يه آپ بگيرم نميشه يه كمكي بكيند:bn::bn:

saman1531
26-02-2013, 14:15
سلام
من ویندوز گوشی htc touch viva رو عوض کردم . حالا با اپرا مینی به اینترنت وصل میشم جملات فارسی رو به هم ریخته نشون می ده. علت چیست؟

profetional
09-03-2013, 20:23
لطفا یک رام 6.1 اصلی واسه تاچ ویوا که عربی باشه بزارید.

Herumor
31-03-2013, 15:35
باسلام
من یک Touch viva دارم و فارسی ساز AlirezA Multilingual Support 3.0 Build 416 روش نصب کردم ولی هر بار که گوشی رو خاموش می کنم دیگه کیبورد فراسی اش بالا نمیاد. نوشته ها به صورت فارسی خونده میشه و دیگه از اون مربع ها خبری نیست و لی فقط همین مشکب کی بورد رو دارم. راهنماییم کنید.

a.ardavan.n
07-05-2013, 13:09
سلام،لطف کنید لینکی از یک رام 6.1 اصلی واسه تاچ ویوا که فارسی هم ساپورت کنه!!ممنون!!!

tripmosbat
27-05-2013, 21:34
با سلام خدمت دوستان و اساتید سایت..خیلی دنبال برنامه ی NIMBUZZ تو سایت های مختلف گشتم اما متاسفانه پیدا نکردم.خواستم از شما برنامه ی NIMBUZZ برای htc touch-viva با رام ورژن 6.5.3 درخواست کنم.منون

aidin_es
28-06-2013, 16:54
سلام عرض می کنم دوستان
گوشی من touch 3G هست و به یکباره و به خودی خود آنتن دهی وایرلس گوشیم به شدت ضعیف شد.به طوری که اگه بچسبم به مودم 2 خط آنتن میده.به وایرلس هم به شدت احتیاج و اعتیاد دارم.خواهش می کنم بنده رو راهنمایی کنید.سپاس فراوان

aidin_es
29-06-2013, 09:27
سلام عرض می کنم دوستان
گوشی من touch 3G هست و به یکباره و به خودی خود آنتن دهی وایرلس گوشیم به شدت ضعیف شد.به طوری که اگه بچسبم به مودم 2 خط آنتن میده.به وایرلس هم به شدت احتیاج و اعتیاد دارم.خواهش می کنم بنده رو راهنمایی کنید.سپاس فراوان

neda_aa25
19-07-2013, 18:35
سلام دوستان .

میخواستم ببینم من میتونم اس ام اس و کانتکت هام رو بریزم تو کامپیوتر چطوری؟ گوشیم رو عوض کردم . میخوام اونا رو هم انتقال بدم ممنون میشم جواب بدید